Reklama

Logo Polsat Viasat History Polsat Viasat History program TV na 2018-10-14 - ramówka, emisje

2018-10-14 Pokaż dziś

06:00

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 23

( Wielka Brytania 2016 )

Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

06:25

Zakazana historia, sez. 5, odc. 3

dokument, historia ( UK )

Powieści Iana Fleminga dały początek jednej z najsłynniejszych serii w historii kina. Skąd wziął się pomysł na postać Jamesa Bonda? Okazuje się, że świat superagenta nie jest całkowicie zmyślony...

Godziny emisji Zakazana historia

07:15

101 najważniejszych postaci XX w., sez. 1, odc. 4

historyczny program dokumentalny ( 2015 )

Tym razem na naszej liście znajdą się naukowcy, rewolucjoniści, a nawet Elvis Presley, stojący ramię w ramię z Amelią Earhart, Edwinem Hubblem i innymi.

Godziny emisji 101 najważniejszych postaci XX w.

08:20

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 3

( Canada 2016 )

W Indonezji z wulkanicznego krateru wydobywa się powietrze, którego toksyczność jest 40 wyższa od dozwolonych norm. Wulkanolog Tom Pfeiffer fotografuje niebieski ogień widoczny nocą w kraterze.

Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

09:20

Galapagos, sez. 1, odc. 1

( UK )

Sir David Attenborough bada proces powstania wysp Galapagos. W jaki sposób wulkaniczne erupcje, oceaniczne fale i wędrujące żywe organizmy stworzyły tę fascynują kolekcję flory i fauny?

Godziny emisji Galapagos

Reklama
10:30

Konspiracje, sez. 1, odc. 9

( UK 2015 )

Granice pomiędzy faktami a fikcją bywają bardzo nieostre. W tym programie poznamy wiele teorii spiskowych — od ukrywania prawdy o UFO po mroczne sekrety Hollywood.

Godziny emisji Konspiracje

11:30

Konspiracje, sez. 1, odc. 8

( UK 2015 )

Ta seria zaprowadzi nas tam, gdzie zacierają się granice pomiędzy faktami i fikcją. W programach zobaczymy wnikliwe analizy prób tuszowania pojawień się UFO i trafimy do mrocznego świata Hollywoodu.

Godziny emisji Konspiracje

12:30

Chiny Mao Zedonga, sez. 0, odc. 0

historia, dokument ( Germany )

Godziny emisji Chiny Mao Zedonga

13:35

Destrukcyjne żywioły, sez. 1, odc. 2

dokumentalny ( USA 2013 )

Miejski smog to znane zjawisko, ale w 1948 roku kombinacja unikalnych warunków atmosferycznych z zanieczyszczeniami powietrza wywołała gęstą, żrącą chmurę, która śmiertelnie zaważyła na Pensylwanii.

Godziny emisji Destrukcyjne żywioły

14:05

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 4

( UK )

Oto jedna z największych zagadek: czy bestsellerowa powieść Henriego Charrière'a rzeczywiście wiernie opisuje dzieje życia autora, czy jest głównie literacką fikcją?

Godziny emisji Największe oszustwa historii

15:00

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 5

( UK )

1 kwietnia 1905 r. dziennik „Berliner Tageblatt" poinformował o szokującym, niemal niewiarygodnym przestępstwie: skradziono całe złoto i srebro ze skarbca Departamentu Skarbu USA!

Godziny emisji Największe oszustwa historii

16:00

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 6

( UK )

Jak doszło do tego, że wielu ludzi spragnionych informacji o UFO uwierzyło w autentyczność filmu nieznanego producenta, przedstawiającego rzekomą sekcję zwłok istoty pozaziemskiej?

Godziny emisji Największe oszustwa historii

17:00

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 1

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gus i Will jadą do Black Country w środkowej Anglii, aby odnaleźć samochód-legendę: brązowe porsche 924. Auto ma zniszczone wnętrze, a w dodatku odłazi z niego lakier. Czy warto je kupować?

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

17:55

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 2

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK )

Gus i Will remontują zmodyfikowaną mazdę MX-5. Z początku wszystko wygląda wspaniale, ale kiedy pojazd trafia na podnośnik, okazuje się, że nie jest tak dobrze, jak się wydawało...

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

18:55

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 7

dokumentalny, wojenny ( UK )

Strategia Japończyków podczas wojny na Wschodzie jest wyjątkowo skuteczna, ale mimo sukcesów pojawiają się już oznaki nieuchronnej klęski. Japonia budzi z głębokiego snu militarną potęgę USA.

Godziny emisji II wojna światowa: cena imperium

Reklama
20:00

Powrót czarnej śmierci, sez. 0, odc. 0

historia, dokument ( UK )

Godziny emisji Powrót czarnej śmierci

21:00

Włochy: ukryte miasta, sez. 1, odc. 3

dokument, historia ( UK )

Alexander Armstrong i dr Michael Scott badają Florencję. Pokazują, że piękne fasady i dzieła sztuki skrywają historię intryg, za którymi stała jedna, potężna rodzina: Medyceusze.

Godziny emisji Włochy: ukryte miasta

22:10

Jednostka X, sez. 2, odc. 3

wojenny ( Kanada 2015 )

Gestapo depcze im po piętach, nie mają jak uciec z Francji: zespół musi wykazać się wielką pomysłowością, żeby Alfred i Rene trafili z powrotem do Obozu X.

Godziny emisji Jednostka X

23:00

Rozpustnice, sez. 2, odc. 2

polityka i władza ( Wielka Brytania, USA 2016 )

Charlotte zmaga się z konfliktem lojalności. Cała społeczność spotyka się na wspólnej żałobie. Wybuchają emocje — kobiety buntują się przeciwko niesprawiedliwości.

Godziny emisji Rozpustnice

00:05

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 2

( UK )

W 1912 r. wydawało się, że poszukiwania „brakującego ogniwa między człowiekiem a małpą" wreszcie się zakończyły. Niedaleko wioski Piltdown w Sussex w Anglii odnaleziono niezwykłą czaszkę i szczękę...

Godziny emisji Największe oszustwa historii

01:05

Historia broni, sez. 1, odc. 3

dokument, historia

Przez wieki wynajdywano coraz bardziej skuteczne bronie do walki w zwarciu. Rzymski krótki miecz czy średniowieczny młot bojowy powodowały największe obrażenia; bagnety działały odstraszająco.

Godziny emisji Historia broni

01:55

Zakazana historia, sez. 5, odc. 4

dokument, historia ( UK )

Naziści wywozili dzieła sztuki z każdego kraju, który okupowali po 1939 r. W wielu galeriach Europy do dziś pozostały puste miejsca po wiszących tam niegdyś słynnych obrazach.

Godziny emisji Zakazana historia

02:40

Muzeum pełne tajemnic, sez. 6, odc. 9

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada stary dyliżans, który złamał komuś serce, kolekcję stopionych płyt winylowych i model pewnego statku.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

03:25

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 4

( Canada 2016 )

Wulkanolog Tom Pfeiffer przyjeżdża do Kagoshimy w czasie, kiedy Sakurajima wchodzi w nową fazę silniejszych erupcji. Jeśli wulkan wybuchnie, z powierzchni ziemi zniknie miasto z 600 000 mieszkańców.

Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

04:15

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 5

( Canada 2016 )

Życie ludzi, którzy mieszkają w pobliżu aktywnych wulkanów, zawsze nosi w sobie element tymczasowości: lęku, że może właśnie dziś przyjdzie ich kolej, a ich domy znajdą się na drodze strumieni lawy.

Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

Reklama
05:05

Zakazana historia, sez. 2, odc. 4

dokument, historia ( UK 2014 )

Delficka wyrocznia ma swoje ogromne znaczenie historyczne ale miejsce to ma także wiele tajemnic. Jamie wyrusza do Grecji w poszukiwaniu faktów dotyczących tej najsłynniejszej wyroczni w historii.

Godziny emisji Zakazana historia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Viasat History

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-14 dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info