Reklama

Logo PULS 2 PULS 2 program TV na 2018-12-29 - ramówka, emisje

2018-12-29 Pokaż dziś

06:00

Łowcy okazji, sez. 4, odc. 11: Carolyn Goes Topless

factual ( USA 2013 )

Codzienne, zawartość tysiąca nieznanych magazynów jest wystawiana na aukcje. Profesjonalni Łowcy okazji - Ton Jones i Allen Haff podróżują po całej Ameryce w poszukiwaniu skarbów, które będą mogli sprzedać z dużym zyskiem.

Godziny emisji Łowcy okazji

06:30

Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8: Odcinek specjalny: Woda

factual ( Polska 2013 )

Wojciech Cejrowski w odcinku specjalnym porusza niezwykle ważny temat jakim jest woda. Opowie o tym skąd najczęściej ją bierzemy, do czego wykorzystujemy i jak dba się o nią w różnych częściach świata.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

07:00

Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 1: Rancho

factual ( Polska 2014 )

Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

07:30

Przygody Bolka i Lolka, odc. 44: Szerokiej drogi

animacja ( Polska 1976 )

Przygody dwóch braci - Bolka i Loka - którzy każdego dnia przeżywają niezapomniane chwile.

Reżyseria: Marian Cholerek

Godziny emisji Przygody Bolka i Lolka

07:40

Bajeczki Maszy, sez. 1, odc. 25: Kogucik Złoty Grzebyczek

animacja ( Rosja 2012 )

Sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia słynne bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Godziny emisji Bajeczki Maszy

Reklama
07:45

Bajeczki Maszy, sez. 1, odc. 26: Konik Garbusek

animacja ( Rosja 2012 )

Sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia słynne bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Godziny emisji Bajeczki Maszy

08:00

Klinika dla pluszaków, sez. 1, odc. 24: Zamrożony Mrozek / Gdzie są moje okulary?

animacja ( USA 2011 )

Mrozek bardzo chciałby poznać innego bałwana. Dosia zabiera swoje zabawki na dwór, żeby wspólnie pobawić się w śniegu. Mrozkowi jednak jest bardzo zimno. Dosia dostaje od swojej starszej kuzynki profesor Główkosowę. Niestety sowa nie może poprawnie czytać. Okazuje się, że ma problem ze wzorkiem.

Godziny emisji Klinika dla pluszaków

08:30

Bob Budowniczy, sez. 2, odc. 1055: Nawiedzony ratusz

animacja ( Wielka Brytania 2016 )

Nowy alarm przeciwwłamaniowy w ratuszu, który montuje Bob z drużyną ciągle się wyłącza. Może to być spowodowane czymś poważniejszym niż wadliwy czujnik. Trzeba koniecznie sprawdzić czym…

Godziny emisji Bob Budowniczy

08:40

Strażak Sam, sez. 9, odc. 146: Leć, leć i jeszcze raz leć

animacja ( Wielka Brytania 2014 )

Mandy jest bardzo podekscytowana, ponieważ będzie miała szansę przelecieć się balonem. Tymczasem strażak Sam dostaje dziwne zgłoszenie – ogromna kreatura przemierza miasto, zjadając różne rzeczy.

Godziny emisji Strażak Sam

09:00

Tomek i przyjaciele, sez. 19, odc. 7: Kim jest Jurek?

animacja ( Wielka Brytania 2015 )

Na wyspie Sodor trwa kolejny pracowity dzień. Tomek niechcący doprowadza do wypadku w porcie. Nie chce przyznać się do winy, dlatego zmyśla, że spowodowała go nowa lokomotywa o imieniu Jurek.

Godziny emisji Tomek i przyjaciele

09:10

Baranek Shaun, sez. 4, odc. 17: Łobuz

animacja ( Wielka Brytania 2014 )

Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.

Godziny emisji Baranek Shaun

09:25

Listonosz Pat, sez. 7, odc. 9: Na ratunek kotu

animacja ( Wielka Brytania 2005 )

Uroczy serial dla najmłodszych o przygodach sympatycznego listonosza Pata i jego kota o imieniu Jess, którzy wspólnie rozwożą pocztę swoim samochodem.

Godziny emisji Listonosz Pat

09:45

Klinika dla pluszaków, sez. 1, odc. 25: Coś od serca / Zakrzony miś

animacja ( USA 2011 )

Owieczka Besia zaczyna być zazdrosna, kiedy nowa zabawka zbiera całą uwagę z okazji walentynek. Wśród zabawek pojawia pluszowy miś Tadeusz. Ciągle zastanawia się jednak dlaczego chłopiec, który się nim opiekował, musiał go oddać. W końcu, dzięki Dosi, udaje mu się dowiedzieć czym było to spowodowane.

Godziny emisji Klinika dla pluszaków

10:25

Psi patrol, sez. 1, odc. 4: Hop hop boogie/ Pieski we mgle

animacja ( Kanada, USA 2013 )

Przed Psim Patrolem kolejne zadanie. Tym razem muszą naprawić tory i usunąć z nich pociąg. Drużyna musi też wymienić spaloną żarówkę w lokalnej latarni morskiej.

Godziny emisji Psi patrol

10:45

Baranek Shaun, sez. 4, odc. 18: Zdalne sterowanie

animacja ( Wielka Brytania 2014 )

Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.

Godziny emisji Baranek Shaun

Reklama
11:00

Straszne historie Maszy, sez. 1, odc. 1: Przerażająca historia o ciemnym lesie i małym żuczku

animacja ( Rosja 2016 )

Sympatyczna, choć nieco niesforna Masza powraca! Dziewczynka na nowo zacznie opowiadać historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki! Opowieści z zupełnie nowymi bohaterami dostarczą nie tylko dobrej zabawy, ale też pokażą, że strach można przezwyciężyć!

Godziny emisji Straszne historie Maszy

11:05

Reksio, odc. 27: Reksio Robinson

animacja ( Polska 1975 )

Zabawne przygody sympatycznego kundelka, który potrafi wcielić się w każdą postać. Serial ten od kilku pokoleń zapewnia naszym pociechom rozrywkę i dostarcza humoru.

Reżyseria: Józef Ćwiertnia

Godziny emisji Reksio

11:30

Kacze opowieści: Woo-oo!

animacja ( USA 2017 )

Kaczor Donald niechętnie zabiera swoich bratanków: Hyzia, Zyzia i Dyzia, do domu ich samotnego wujka Sknerusa McKwacza. Zachwyceni jednak postacią, niegdyś legendarnego stryjka, trojaczki i ich nowo poznana przyjaciółka odkrywają rodzinne sekrety. Ożywiają także duchy z epickiej przeszłości Sknerusa, wysyłając rodzinę na przygodę swojego życia do Zagubionego Miasta - Atlantydy.

Godziny emisji Kacze opowieści (serial 2017)

12:25

Aryskotraci

animacja ( USA 1970 )

Historia rozpoczyna się w Paryżu, gdy starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj orientując się w jej planach, porzuca kocią rodzinę na jednej z francuskich wsi. Tam trafią na przyjaznego kota Thomasa, który zaoferuje im pomoc w powrocie do domu.

Godziny emisji Aryskotraci

13:55

Strażacki pies

familijny ( Kanada, USA 2007 )

Reks - duma Hollywood, znany ze swych kaskaderskich wyczynów odkrywa czym w rzeczywistości jest pieskie życie. Wszystko na skutek niefortunnego popisu, za sprawą którego sympatyczny czworonóg zostaje uznany za zmarłego i trafia do domu 12-letniego, buntowniczego chłopca. Wymagający ojciec młodzieńca postanawia wykorzystać psiaka w prowadzonej przez siebie jednostce straży pożarnej. Wkrótce Reks udowodni swój heroizm ukazując rozdzielonej rodzinie najważniejsze prawdy życiowe i prawdziwe...

Reżyseria: Todd Holland

Obsada: Bill Nunn , Bruce Greenwood , Josh Hutcherson , Mayte Garcia , Scotch Loring , Teddy Sears

Godziny emisji Strażacki pies

16:10

Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 105: Operacja jajko/ O jedną baterię za daleko

animacja ( USA 2008 )

Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.

Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

16:35

Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 106: Wszystko albo nic/ Dwie stopy nad ziemią i wyżej

animacja ( USA 2008 )

Pingwiny rywalizują z lemurami w grze o zdobycie flagi. Powinny z łatwością wygrać, jednak z niewyjaśnionych przyczyn na prowadzenie wysuwają się lemury.

Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

17:00

Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 111: Mega Mort/ Sublokatorka

animacja ( USA 2008 )

Mort zostaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.

Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

17:40

Iniemamocni

animacja ( USA 2004 )

Piętnaście lat temu superbohaterowie – Bob i Helen Parr – stali na straży porządku w mieście i każdego dnia walczyli ze złem. Obecnie żyją na przedmieściach, wychowują trójkę dzieci – Violet, Jack-Jacka i Dah - i na pozór niczym nie różnią się od innych obywateli. Bob tęskni jednak za dawnym, o wiele barwniejszym, życiem. Pewnego dnia dostaje tajne zadanie, które pozwoli mu użyć dawnych supermocy i do którego włączy się również jego rodzina. Cała piątka stanie ponownie przed ambitnym...

Reżyseria: Brad Bird

Godziny emisji Iniemamocni

20:00

Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty, sez. 1, odc. 3

Powitajcie lato z Telewizją Puls! „Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty” to jedyne w swoim rodzaju, wspaniałe widowisko rozrywkowe z udziałem takich gwiazd muzyki jak Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk. O dobry humor widowni zadbają najlepsze polskie kabarety: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski, a także Antoni Gorgoń Grucha. Z pewnością nie zabraknie energii, zabawy i wspaniałych emocji. Będzie...

Godziny emisji Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty

Reklama
21:00

Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty, sez. 1, odc. 4

Powitajcie lato z Telewizją Puls! „Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty” to jedyne w swoim rodzaju, wspaniałe widowisko rozrywkowe z udziałem takich gwiazd muzyki jak Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk. O dobry humor widowni zadbają najlepsze polskie kabarety: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski, a także Antoni Gorgoń Grucha. Z pewnością nie zabraknie energii, zabawy i wspaniałych emocji. Będzie...

Godziny emisji Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty

21:55

Sierżant Bilko

komedia ( USA 1996 )

Przezabawna komedia z niezastąpionym Stevem Martinem w roli głównej. Tytułowy sierżant Bilko jest szefem plutonu zmotoryzowanego w forcie Baxter. Jako pomysłowy i zaradny żołnierz dorabia do skromnego żołdu poprzez nielegalne wprowadzanie gier hazardowych na terenach koszar, a także wypożyczanie wojskowych samochodów do prywatnych celów. Choć nierozgarnięty przełożony Blika toleruje te nieregulaminowe poczynania, to stojący na straży moralności szeregowy Holbrook za wszelką cenę planuje...

Reżyseria: Jonathan Lynn

Obsada: Chris Rock , Dan Aykroyd , Daryl Mitchell , Glenne Headly , Phil Hartman , Steve Martin

Godziny emisji Sierżant Bilko

23:50

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

horror ( USA 1986 )

"Teksańska masakra piłą mechaniczną II" to kontynuacja głośnego horroru Tobe Hoopera. Akcja rozgrywa się w latach 80, ponad dekadę później od umorzenia śledztwa w sprawie zamordowania grupy nastolatków piłą mechaniczną. Kolejny raz, ludzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawą zajmuje sie niestrudzony szeryf, Lefty, który chce wreszcie rozwikłać zagadkę i dopaść winnych. Z pomocą przychodzi mu reporterka radiowa, która przypadkiem, podczas rozmowy ze słuchaczami nagrywa...

Reżyseria: Tobe Hooper

Obsada: Dennis Hopper , Caroline Williams , Jim Siedow , Bill Moseley

Godziny emisji Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

01:40

Niesamowite!, sez. 1, odc. 3: Drugie dno

factual ( Polska 2014 )

Kazimierz Olbrycht prowadzi hurtownię alkoholi razem ze swoim wspólnikiem Marianem Wróblem. Mężczyźni są zaprzyjaźnieni, jednak Marian ma problem z hazardem. Lubi od czasu do czasu wyrwać się z domu i zaszaleć. Ten układ trwa bez przeszkód od wielu lat. Pewnego dnia Marian Wróbel znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz początkowo bagatelizuje sprawę. Po otrzymaniu listu od porywaczy żądających okupu, Teresa i Kazimierz udają się na policję. Jednak porywacze nie dają za wygraną i...

Godziny emisji Niesamowite!

02:05

Niesamowite!, sez. 1, odc. 4: Prawo jazdy, jak z koszmaru

factual ( Polska 2014 )

Pracownica salonu kosmetycznego, Mira Mach zapisuje się na kurs nauki jazdy. Niestety, ponieważ jest młoda i bardzo atrakcyjna, już na pierwszej lekcji jazdy instruktor Waldek bezczelnie dobiera się do dziewczyny. 19-latka policzkuje erotomana i ucieka z samochodu. Odtrącony „adorator” odgraża się dziewczynie, i zapewnia ją, że zrobi wszystko aby nie udało jej się zdać egzaminu na prawko w tym mieście. Obietnica zaczyna się sprawdzać. Mimo iż dziewczyna świetnie zdaje egzamin teoretyczny i...

Godziny emisji Niesamowite!

02:35

Niesamowite!, sez. 1, odc. 5: Gęsi od Raka

factual ( Polska 2014 )

Pies 78-letniej Gabrieli Chećko zadusił 4 gęsi Józefa Raka, które weszły na jej podwórko. Sąsiad zażądał 400 zł odszkodowania. Gdy Gabriela odmówiła zapłaty, bo nie stać było jej na taką sumę, wezwał policję. Gabriela została wezwana do sądu. W pierwszym terminie nie mogła pojechać, bo nie miała pieniędzy na pekaes. W drugim terminie została dowieziona do sądu przez policję i skazana na zapłatę grzywny. Ponieważ nie było jej na to stać, została dowieziona w policyjnej asyście do aresztu....

Godziny emisji Niesamowite!

03:00

Niesamowite!, sez. 1, odc. 6: Zyskała pracę, straciła dziecko

factual ( Polska 2014 )

21-letnia Wanda Wir samotnie wychowuje 3-letnią Olę mieszkając w starej kamienicy czynszowej w Bełchatowie. Odkąd rodzice, nie tolerujący panny z dzieckiem, wyrzucili ją z domu dziewczyna ledwie wiąże koniec z końcem. W opiece nad dzieckiem pomaga jej starsza sąsiadka, pani Halina. Gdy bezrobotna Wanda przypadkowo spotyka koleżankę ze szkoły – Adę – ta proponuje jej pracę w Hamburgu. Wanda decyduje się na wyjazd do Niemiec, a dziecko zostawia pod opieką pani Haliny, której obiecała przysyłać...

Godziny emisji Niesamowite!

03:30

JRG w akcji, sez. 1, odc. 5

factual ( Polska 2010 )

Jednostka ratowniczo-gaśnicza ratuje tym razem ofiary wypadków samochodowych, w tym cysterny z paliwem w Toruniu. Ponadto można zobaczyć jak strażacy ściągają pijanego mężczyznę z balkonu jednego z wysokich domów w Warszawie.

Godziny emisji JRG w akcji

03:55

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

04:20

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

04:45

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

05:05

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

O programie TV stacji PULS 2

Na stronie stacji telewizyjnej PULS 2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla PULS 2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-29 dla kanału PULS 2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV PULS 2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji PULS 2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info