12:00 Ministerstwo Czasu: Klasztor czasu, sez. 2, odc. 4 |
serial SF ( Hiszpania 2016 ) Czas: 100min.
Obsada: Hugo Silva , Aura Garrido , Nacho Fresneda
Jest 1808 r. Zespół musi chronić przodka Adolfo Suareza, kluczowej postaci dla transformacji Hiszpanii z dyktatury w demokrację. (12)
13:40 Król Skorpion 3: Odkupienie |
film fantastyczny ( 2012 ) Czas: 130min.
Obsada:
Dave Bautista
, Bostin Christopher
, Tanapol Chuksrida |
Reżyseria:
Roel Reiné
Mathayus, który teraz zajmuje się zabójstwami na zlecenie, dostaje szansę na odzyskanie tronu. Najpierw jednak musi stawić czoło okrutnemu tyranowi.
15:50 Jurajskie Igrzyska
film SF ( 2018 ) Czas: 120min.
Obsada:
Ryan Merriman
, Perrey Reeves
, Adam Hampton
, Katie Burgess
, Daniel Barton
, Ron Clemons
, Dylan Cox
, Erika Daly
, Cate Jones
, Robin Acker
, Luke Wyckoff
, Kyle Penington
, Rett Terrell
, Tiger Sheu
, Gary Frazier
Reżyseria:
Ryan Bellgardt
W niedalekiej przyszłości dziesięciu skazanych na śmierć podejmuje walkę w wirtualnym turnieju, w którym stają przeciwko dinozaurom i sobie nawzajem. (12)
17:50 Evan Wszechmogący
komedia ( USA 2007 ) Czas: 130min.
Obsada:
Steve Carell
, Morgan Freeman
, Lauren Graham
, Johnny Simmons
, Graham Phillips
, Jimmy Bennett
, John Goodman
, Wanda Sykes
, John Michael Higgins
, Jonah Hill
, Molly Shannon
, Harve Presnell
, P. J. Byrne
, Ralph Louis Harris
, Arden Myrin
Reżyseria:
Tom Shadyac
Amerykański kongresman Evan Baxter zostaje wezwany do pójścia śladami Noego i zbudowania arki, aby przygotować się na nieuchronny potop. (12)
20:00 Category 5
film sensacyjny ( USA 2014 ) Czas: 120min.
Obsada:
Burt Reynolds
, C. Thomas Howell
, Lisa Sheridan
, Matthew Boylan
, Nicholas Duncan
, Ana Maria Estrada
, Oscar Gale
, Yani Gellman
, Chelsea Kane
, Juliet Reeves London
Reżyseria:
Rob W. King
Rodzina zmagająca się z niszczycielskimi skutkami huraganu Katrina musi zewrzeć szyki, gdyż zbliża się druga nawałnica. (12)
22:00 Egzorcysta: Początek
horror ( USA 2004 ) Czas: 120min.
Obsada:
Stellan Skarsgård
, Izabella Scorupco
, James D'Arcy
, Julian Wadham
, Remy Sweeney
, Andrew French
, Antonie Kamerling
, Ben Cross
, Alan Ford
, Ralph Brown
, David Bradley
, Eddie Osei
, Israel Aduramo
, Patrick O'Kane
, James Bellamy
Reżyseria:
Renny Harlin
Archeolog Lankester Merrin podróżuje do Afryki Wschodniej, gdzie po pierwszym spotkaniu z demonem Pazuzu przeżywa kryzys wiary. (18+)
00:00 Diabelska plansza Ouija |
horror ( 2014 ) Czas: 120min.
Obsada:
Olivia Cooke
, Ana Coto
, Matthew Settle
, Shelley Hennig
, Daren Kagasoff
, Bianca A. Santos
, Douglas Smith
, Robyn Lively
, Sierra Huermann
, Lin Shaye
, Claudia Katz Minnick
, Afra Sophia Tully
, Izzie Galanti
, Sunny May Allison
, Claire Beale |
Reżyseria:
Stiles White
Grupka przyjaciół bada ponurą tajemnicę spowijającą antyczną planszę. Nastolatkowie stają twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.
02:00 Jeździec bez głowy |
horror ( 2022 ) Czas: 120min.
Obsada:
Nic Caruccio
, Amanda Jones
, Ethan Daniel Corbett |
Reżyseria:
Jose Prendes
Zdesperowany młody człowiek zawiera układ z diabłem, aby chronić miłość swojego życia i zemścić się na dilerze narkotyków, który niemal go zabił.
Na stronie stacji telewizyjnej SCI FI umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-10-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla SCI FI. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-10-22 dla kanału SCI FI można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV SCI FI umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji SCI FI. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.