Reklama

Logo TLC TLC program TV na 2018-08-25 - ramówka, emisje

2018-08-25 Pokaż dziś

06:00

Kupić sobie plażę: Chałupy na piasku

Muzyk Mike Nugent przyjechał na Outer Banks, aby pomóc rodzinie po huraganie Irene. Ma nadzieję, że uda mu się kupić pierwszy dom, choć dysponuje budżetem "biednego artysty".

Godziny emisji Kupić sobie plażę

06:25

Wiza na miłość: Szczere wyznania

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Black Clauchrie

Ruth Watson jedzie do posiadłości Black Clauchrie, aby odwiedzić Caroline i Adriana Goodallów. Czy para skorzystała z rady specjalistki i wyremontowała domki?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

08:00

Salon sukien ślubnych: Chcę by moja córka wyglądała sexy

Mama Randy'ego przybywa z wizytą z okazji swoich 93. urodzin. Z kolei syn szykuje niespodziankę! Ciężarna panna młoda prosi o suknię, w której będzie miejsce na rosnący brzuszek.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

09:00

Nowe życie, odc. 3

Stylista, architekt i chirurg plastyczny podróżują po Rosji i oferują rodzinom całkowitą metamorfozę. Zmianom poddadzą nie tylko domy, ale także wygląd zewnętrzny mieszkańców.

Godziny emisji Nowe życie

Reklama
10:00

Wesele na każdą kieszeń: Wykwintne dania czy tacos za dolara?

Jade marzy o weselu w górskiej rezydencji by poczuć się jak księżniczka. Natomiast Michael wolałby ślub na plaży z samodzielnie układanymi kwiatami i tacos za dolara.

Godziny emisji Wesele na każdą kieszeń

11:00

Urodzie na ratunek, odc. 9

Remus chce być hipsterem. Walczący w klatce Ashlee chce nowym wyglądem przerażać przeciwników. Sam musi coś zrobić z dziurą w uchu. Amelia ma problemy z wrastającymi włosami.

Godziny emisji Urodzie na ratunek

12:00

Przełomowy moment: Pierwsze „Kocham Cię" i niewiarygodne przebaczenie

Głucha matka ma nadzieję po raz pierwszy w życiu usłyszeć „Kocham Cię" z ust swoich dzieci. Rodzina staje twarzą w twarz z mężczyzną, który zabił jej bliskich.

Godziny emisji Przełomowy moment

13:00

Rodzina wielkiej wagi: Stając na wadze

Kuzyni są na różnych etapach utraty wagi. Naomi zmaga się z dietą opartą na płynach, natomiast Drew jest zniechęcony swoją wagą.

Godziny emisji Rodzina wielkiej wagi

14:00

Przywrócić piękno, odc. 2

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

15:00

Słodki biznes: Święto Zmarłych, noc psikusów i urocza czarownica

W październiku cukiernicy zmagają się z makabrycznymi i upiornymi wypiekami. Mauro piecze ciasto na meksykańskie Święto Zmarłych, na którym pojawią się cukrowe czaszki.

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Kawowe szaleństwo, mały rockman i narwane siostry

Buddy spotyka się z parą Kolumbijczyków, którzy oszaleli na punkcie kawy i otworzyli kawiarnię w Nowym Jorku. Teraz tortem chcą uczcić swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Doug i Erica

Erica musi wrócić do Kalifornii, aby dalej walczyć z nadwagą. Jednak boi się, że traumatyczne przeżycia wpędzą ją w depresję. Doug ma trudności z określeniem własnej tożsamości.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

18:00

Ekstremalne sprzątanie, odc. 1

Od miejsc zbrodni po domy zbieraczy, te ekipy sprzątające zajmą się wszelkiego rodzaju bałaganem! W programie, metamorfozy niegdyś zagraconych domów i inspirujące ludzkie historie.

Godziny emisji Ekstremalne sprzątanie

18:30

Ekstremalne sprzątanie, odc. 2

Od miejsc zbrodni po domy zbieraczy, te ekipy sprzątające zajmą się wszelkiego rodzaju bałaganem! W programie, metamorfozy niegdyś zagraconych domów i inspirujące ludzkie historie.

Godziny emisji Ekstremalne sprzątanie

Reklama
19:00

Królowa błyskotek: Szalone zamówienie

Sondra dostaje jedno z najdziwniejszych zamówień w swojej karierze. Na życzenie klienta ma ozdobić świecidełkami rolki papieru toaletowego!

Godziny emisji Królowa błyskotek

20:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w samolocie

Manon nie może spać, ponieważ dokucza jej wyjątkowo silny ból. Jedzie do szpitala, gdzie dowiaduje się, że właśnie rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

20:30

Sześć razy córka: To mój nocnik i będę płakać, kiedy mi się podoba

Państwo Busby nie poddają się ucząc dzieci jak korzystać z nocnika. Natomiast Mimi trzyma się z daleka, próbując poradzić sobie z utratą domu.

Godziny emisji Sześć razy córka

21:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 1

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

22:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 2

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

22:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 7

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

23:30

Przywrócić piękno, odc. 8

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

00:30

Dr Pryszczylla, odc. 7

Dr Sandra Lee jest jedną z najsłynniejszych lekarek dermatologów w USA. Ma swój kanał na YouTube, gdzie jako dr Pimple Popper przeprowadza tysiące zabiegów medycznych.

Godziny emisji Dr Pryszczylla

01:30

Medium z Long Island: Powrót do korzeni

Ojciec Theresy znajduje album z pamiątkami rodzinnymi. Theresa, zainspirowana odkryciem, udaje się do genealoga, żeby poznać historię swojego rodu. Prawda może być szokująca.

Godziny emisji Medium z Long Island

02:00

Operacje plastyczne do poprawki, odc. 12

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

Godziny emisji Operacje plastyczne do poprawki

Reklama
03:00

Spóźniona diagnoza, odc. 9

Z życia wzięte historie pacjentów i lekarzy o przyziemnych dolegliwościach fizycznych, które urosły do rangi ogromnych problemów i naraziły życie chorych na niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Spóźniona diagnoza

03:50

Mała piękność: Konkurs Little Miss Glitz

Kulisy rozgrywanego na Florydzie konkursu Little Miss Glitz Pageant, w którym jak zwykle nie zabraknie pięknych, ale często zapłakanych małych dziewczynek z wielkimi marzeniami.

Godziny emisji Mała piękność

04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Z więzienia przed ołtarz

Konserwatywna i surowa romska matka aranżuje córce ślub z nadzieją, że to wydarzenie poskromi dziewczynę. Przyjście na świat dziecka staje się zarzewiem rodzinnej wojny.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Widok za milion: Studio projektanta

George szuka apartamentu na Manhattanie. Na zakup mieszkania przeznaczył 1,5 miliona dolarów. Agent pokazuje mu miejsca z ukrytą na dachu kabiną plażową i widokiem na rzekę.

Godziny emisji Widok za milion

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-25 dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info