Reklama

Logo TLC TLC program TV na 2018-12-18 - ramówka, emisje

2018-12-18 Pokaż dziś

06:00

Salon sukien ślubnych: Jedyna w swoim rodzaju

Lauren kocha wyzywające kreacje, ale szuka sukni, w której będzie czuć się też jak prawdziwa panna młoda. Blair wierzy, że jej bardzo seksowna kreacja przypadnie do gustu babci.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

06:25

Wiza na miłość: dalsze losy: Wielkie małe kłamstwa (część 1)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Sześć razy córka: Każdy sobie rzepkę skrobie

Wspólne rodzinne wyjście zamienia się w chaos, kiedy pięcioraczki zaczynają się kłócić o zabawkę. Rodzina Busbych chcą pomóc przy remoncie domu, który zniszczył huragan Katrina.

Godziny emisji Sześć razy córka

08:00

Salon sukien ślubnych: Nowy w mieście

Ekipa specjalistów od sukien ślubnych pomaga przyszłym pannom młodym w przymiarkach, przeróbkach i wreszcie przygotowaniu tej jedynej i wyjątkowej kreacji ślubnej.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Salon sukien ślubnych: Męski punkt widzenia

Gwiazda muzyki country, Kristian Bush, bierze udział w poszukiwaniach idealnej sukni na ślub Evyn. Pulchna Melanie denerwuje się, że nie mieści się w sukni.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Reklama
09:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie tradycje i przesądy

Podczas swojego ślubu nastoletni Romowie z różnych klanów rezygnują z tradycyjnych obrzędów. Wrogo nastawione rodziny postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

10:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wbrew oczekiwaniom

Cassie uwielbia Kristen Stewart w filmie "Zmierzch" I szuka sukni, dzięki której będzie wyglądać jak księżniczka. Chłopczyca Crystal szuka kobiecej sukni.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

10:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wsparcie rodzeństwa

Nesrin pragnie sukni-rybki, ale jej siostrze nie podoba się nic co przymierza. Jennifer ma coraz mniej czasu, by wybrać suknię, a jej przyjaciółki męczy rola konsultantek.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

11:00

Coś nowego, coś pożyczonego: Ta przeklęta seksowna kreacja!

Panny młode muszą wybrać suknię ślubną. Mogą zdecydować się na używaną kreację lub wybrać zupełnie nową suknię prosto z salonu. Program prowadzą Kelly Nishimoto i Sam Saboura.

Godziny emisji Coś nowego, coś pożyczonego

11:30

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 7

Szesnastoletnia Abbie cierpi na emetofobię, czyli lęk przed wymiotowaniem i prawie nie wychodzi z domu. Z kolei 41-letnia Anna walczy z ciągłym krwawieniem z pochwy.

Godziny emisji Dr Christian i wstydliwe choroby

12:30

Mała piękność: Konkurs Outlaw Pageant

Konkurs piękności w Zachodniej Wirginii to renomowana impreza. Isabella z Michigan konkuruje z piękną Jayden.

Godziny emisji Mała piękność

13:30

Sprzątaczki, odc. 2

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.

Godziny emisji Sprzątaczki

14:15

Idealna niania, odc. 4

Program śledzi losy rodzin poszukujących opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, gdy zostają same z dzieckiem.

Godziny emisji Idealna niania

15:00

Sześć razy córka: Rodzinny budżet

Danielle postanawia poważnie porozmawiać z Adamem na temat wydatków. Razem uświadamiają sobie, że muszą oszczędzać, aby zapewnić utrzymanie sześciu córkom.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Brittani i Sean

Brittani straciła już 135 kilogramów i teraz czeka ją seria ciężkich operacji usunięcia zbędnej skóry. Dr Nowzaradan martwi się, że matka Seana utrudnia synowi walkę z nadwagą.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

Reklama
18:00

Kilogramy zbędnej skóry: Jenae i Julie

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

19:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Suknie w kształcie ryby

Te panny młode muszą mieć wyłącznie suknię w stylu rybi ogon! Kacie marzy o takiej kreacji, ale David proponuje jej balową suknię. Sherrill ma trudności z podjęciem decyzji.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

19:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Najlepsze przyjaciółki

Jodie nie udało się znaleźć doskonałej sukni typu syrena i teraz testuje inne opcje. Katrina chce wystąpić w kreacji z odkrytymi plecami, ale jej orszak ma inne zdanie.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

20:00

Suknie ślubne dla puszystych: Karen R.

Panna młoda Karen wpada w panikę, kiedy okazuje się, że zamówiona w Australii suknia nie dociera na czas. Jak Jo i Al rozwiążą ten kryzys cztery tygodnie przed ślubem?

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

20:30

Suknie ślubne dla puszystych: Marta S.

Na ostatnią przymiarkę Marty przylatują z Hiszpanii matka i siostry panny młodej. Niestety Marta po złamaniu kostki będzie miała problemy z dotarciem do ołtarza.

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

21:00

Suknie ślubne dla puszystych: Rhiannon R.

Salon ślubny w Essex w Anglii to miejsce, w którym panie o krągłych kształtach mogą dokonać wyboru i zakupu wymarzonej kreacji. Z pomocą spieszą stylistki Jo Cooke i Alison Law.

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

21:30

Śluby marzeń, odc. 3

Wiele par nie spodziewa się ile szczegółów trzeba zaplanować przed ceremonią ślubną. Izabela Janachowska zapanuje nad chaosem przygotowań i pomoże w organizacji.

Godziny emisji Śluby marzeń

22:30

Premiera Dziewczyny z wypiekami, odc. 2

Agata i Małgosia kochają słodkie wyzwania. W swojej pracowni cukierniczej często spotykają się z nietypowymi zamówieniami. Jak poradzą sobie z pomysłami klientów?

Godziny emisji Dziewczyny z wypiekami

23:00

TLC Top 10, odc. 1

Ranking pełnych ekstremalnych emocji i uczuć najlepszych programów TLC. Poznamy ludzi, którzy realizują wielkie, życiowe cele oraz ich pasje, które nie znają żadnych granic.

Godziny emisji TLC Top 10

00:00

Dr Pryszczylla, odc. 1

Dr Sandra Lee jest jedną z najsłynniejszych lekarek dermatologów w USA. Ma swój kanał na YouTube, gdzie jako dr Pimple Popper przeprowadza tysiące zabiegów medycznych.

Godziny emisji Dr Pryszczylla

Reklama
01:00

Operacje plastyczne do poprawki: Piersi jak piłki plażowe

Mężczyzna musi dokonać trudnego wyboru: aby wyglądać jak elf jest gotów poświęcić wizerunek kosmity. Były kulturysta szuka lekarskiej pomocy w sprawie nieudanych implantów.

Godziny emisji Operacje plastyczne do poprawki

02:00

Kilogramy zbędnej skóry: Dalsze losy bohaterów, cześć 2

Historie dwóch osób, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz zostaną poddane operacji usunięcia nadmiaru skóry, aby odzyskać wymarzoną figurę.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

03:00

Urodzie na ratunek, odc. 6

Transwestyta Gypsy chce pożegnać się ze swoim wyglądem klowna. Para zaręczonych, Jonathan i Gemma, boją się, że nadmierna potliwość może zniszczyć im dzień ślubu.

Godziny emisji Urodzie na ratunek

03:50

Mała piękność: Konkurs Arizona Gold Coast

Łzy, płacz, potknięcia i oskarżenia o faworyzowanie. Małe dzieci i ich rodzice nie wytrzymują napięcia, szczególnie, że główna nagroda jest tylko jedna.

Godziny emisji Mała piękność

04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Nukkie i Pookie przed ołtarzem

Para młodych kochanków planuje swoje wesele z nadzieją, że uda się im pogodzić ich skłócone matki. Niestety, konflikt dotyczy już również pozostałych członków rodziny.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kto pierwszy stchórzy?

Jessica chce mieć suknię, która zadowoli konserwatywnego narzeczonego, ale rodzina ma inne pomysły. Tracy szuka okazji, ale jej przyjaciółka nie znalazła w salonie nic ciekawego.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-18 dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info