Reklama

Logo TLC TLC program TV na 2019-03-19 - ramówka, emisje

2019-03-19 Pokaż dziś

06:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Potrójny wybór

Panna młoda Katy przychodzi do salonu z elegancką ciotką Kristin. Czy ciocia wybierze suknię, który zadowoli Katy? Koleżanka Genine o mediumicznych zdolnościach ma trudny wybór.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

06:25

Wiza na miłość: dalsze losy: Kto winien? (część 1)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Sześć razy córka: Przeprowadzka?

Adam i Danielle potrzebują większego domu. Jednak wysoka cena nowego mieszkania całkowicie ich zaskakuje. Po powrocie do rodzinnego miasteczka Danielle dostaje olśnienia.

Godziny emisji Sześć razy córka

08:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Księżniczka z bajki

Panna młoda Lydia szuka dopasowanej sukni, ale kiedy mierzy kreację księżniczki, zakochuje się w niej od razu! Po ostatniej przymiarce Sabrinę nachodzą wątpliwości...

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Mętlik w głowie panny młodej

Ślub Elle jest już za kilka miesięcy, a ona wciąż nie podjęła decyzji w sprawie sukni! Rebecca pojawia się na przymiarkę, ale czy pewna jest swego wyboru?

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Reklama
09:00

Historie wielkiej wagi: Tracey

Tracey waży 275 kg, ale najcięższe są jej zniekształcone nadwagą nogi. Są tak ogromne, że kobieta wymaga pomocy podczas wstawania z łóżka. Czy dr Nowzaradan udzieli jej pomocy?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

11:00

Kilogramy zbędnej skóry: Sal i Rebecca

Dwie osoby, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów, podejmują decyzję o poddaniu się operacji usunięcia zbędnej skóry, aby odzyskać figurę, o której marzyły.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

12:00

Mała piękność: Konkurs International Fresh Faces

Podczas konkursu IFF Pageant w Lexington w Kentucky o koronę walczą trzyletnia Jozy i sześcioletnia Alana. Ich rywalką jest osiemnastomiesięczna Kendyl.

Godziny emisji Mała piękność

13:00

Premiera Zawody 24, odc. 11

Jakimi prawami rządzą się miejsca, które dla większości z nas są niedostępne? Pracownicy zdradzą najpilniej strzeżone sekrety i oprowadzą nas po zakamarkach swoich miejsc pracy.

Godziny emisji Zawody 24

13:30

Sprzątaczki, odc. 12

Ukryte kamery pokażą co robią sprzątaczki w domach swoich pracodawców podczas ich nieobecności.

Godziny emisji Sprzątaczki

14:15

Premiera Idealna niania, odc. 8

Program towarzyszy rodzinom poszukującym opiekunek. Ukryta kamera pokaże widzom, co robią nianie, kiedy zostają same z dziećmi.

Godziny emisji Idealna niania

15:00

Sześć razy córka: Poprzednim razem urodziły się sześcioraczki!

Danielle jest zestresowana problemami zdrowotnymi. Gdy Adam wyjawia prawdę na temat wazektomii, okazuje się, że Danielle rzeczywiście może być w ciąży.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi: Sarah

Trudne dzieciństwo z agresywnym ojczymem i uzależnioną od narkotyków matką sprawiło, że Sarah waży dziś 272 kilogramy i musi walczyć o życie, choć ma tylko 24 lata.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

TLC Top 10, odc. 3

Ranking pełnych ekstremalnych emocji i uczuć najlepszych programów TLC. Poznamy ludzi, którzy realizują wielkie, życiowe cele oraz ich pasje, które nie znają żadnych granic.

Godziny emisji TLC Top 10

19:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Trudne wybory

Jade przymierzyła już ponad 30 sukni, ale wciąż nie znalazła tej właściwej. Kiedy odrzuca kreację, w której się zakochała, do akcji wkracza David. Amy przynosi ze sobą długą listę...

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Reklama
19:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zarządzanie aktywami

Kate, która jest po operacji zmniejszenia piersi, ma kłopoty z wyborem sukni. Ria szuka kreacji, która uwydatni jej pupę, ale jej orszak i... jamnik mają zupełnie inne zdanie!

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

20:00

Premiera Ekstremalne Sluby, odc. 2

Program o parach, które postanowiły powiedzieć „TAK" w niezwykłych okolicznościach. Razem z bohaterami odwiedzimy Alaskę, lodowy zamek i zanurkujemy w morzu Karaibskim.

Godziny emisji Ekstremalne śluby

20:30

Premiera Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zaufanie do eksperta

David ma problem z wyborem kreacji dla Victorii, ponieważ ona sama do końca nie wie, czego szuka. Wymarzona suknia Lauren nagle zamienia się w koszmar. Co zdecyduje dziewczyna?

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

21:00

Premiera Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Stylowe wojny

Nichale zawsze marzyła o sukni syrence, ale za kreację płaci jej matka, a jej podoba się suknia księżniczki. Czy panna młoda Kayleigh będzie wreszcie zadowolona ze swojej kreacji?

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

21:30

Premiera Panny młode ponad miarę, odc. 4

Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Ekspertka TLC Izabela Janachowska podpowie im, jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości.

Godziny emisji Panny młode ponad miarę

22:30

Premiera Salon sukien ślubnych: Nie z tymi pulchnymi ramionami!

Angelica szuka doskonałej sukni bez ramiączek, ale jej matka, która płaci za kreację, ma zupełnie inną wizję. Czy dziewczyna zrezygnuje z marzeń, aby zadowolić matkę?

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

23:30

Dr Pryszczylla, odc. 3

Dr Sandra Lee jest jedną z najsłynniejszych lekarek dermatologów w USA. Ma swój kanał na YouTube, gdzie jako dr Pimple Popper przeprowadza tysiące zabiegów medycznych.

Godziny emisji Dr Pryszczylla

00:30

Domowe wizyty dr. Christiana, odc. 1

Lekarze Christian Jessop i Sara Kayat podróżują po całej Wielkiej Brytanii nowocześnie wyposażoną kliniką mobilną. Odwiedzają i leczą pacjentów w ich własnych domach.

Godziny emisji Domowe wizyty dr. Christiana

01:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 8

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

02:00

Kilogramy zbędnej skóry: Jenae i Julie

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

Reklama
03:00

Tatuaż do poprawki, odc. 10

Sketch usuwa tatuaż z nogi uzależnionego od telewizji reality Mike'a. Glen walczy z rysunkiem, o którym Ben chciałby zapomnieć. Alice likwiduje "poimprezowy" tatuaż.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:50

Mała piękność: Nieznośna koza

Podczas konkursu Me and My Pet panuje ogólny bałagan. Koza Blackberry zostawia wszędzie bobki, których ani Kelly ani jej mąż nie mają zamiaru sprzątać.

Godziny emisji Mała piękność

04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Walka o prawo do ślubu

Para zakochanych Romów planuje swoje wielkie wesele, ale zazdrosny były kochanek robi wszystko, aby pokrzyżować im plany. Jest nawet gotów rozpocząć wojnę.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Salon sukien ślubnych: Rodzinne koligacje

Na Danielle, bliską przyjaciółką Dorothy, czeka w salonie niespodzianka. Konsultantka Katie zamienia się na jeden dzień w klientkę.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-19 dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info