Reklama

Logo TVN 7 TVN 7 program TV na 2019-02-17 - ramówka, emisje

2019-02-17 Pokaż dziś

05:40

Ukryta prawda, odc. 481

program obyczajowy ( Polska )

14-letnia Maja mieszka z rodzicami. Od kilku lat jej największą pasją jest ćwiczenie w klubie łyżwiarstwa amatorskiego. Trenerka nastolatki uległa wypadkowi, więc klub zatrudnił na jej miejsce nową osobę – 24-letnią instruktorkę (Magda), która niedawno skończyła studia. Nowa nauczycielka jest początkowo bardzo wymagająca w stosunku do wszystkich. Z czasem jednak zaczyna coraz gorzej traktować wyłącznie Maję. Kobieta zarzuca jej braki techniczne, lenistwo, a nawet zbyt dużą wagę. Dziewczyna...

  Godziny emisji Ukryta prawda

06:50
08:55

Brzydula, odc. 191

serial obyczajowy ( Polska )

Adam próbuje w ostatniej chwili przekonać Ulę, żeby nie podpisywała ugody z Aleksem. Chce pokazać jej dowody na to, że Aleks dąży do przejęcia firmy. Aleks czuje, że Adam chce zdradzić. Zaczyna go szantażować.

  Godziny emisji Brzydula

09:30

Brzydula, odc. 192

serial obyczajowy ( Polska )

Ula usiłuje przekonać Krzysztofa, że działania Aleksa zaszkodzą firmie. Adam tchórzy i nie daje jej obiecanych dowodów świadczących przeciwko Aleksowi. Violetta zaczyna pisać wiersze. Marek i Piotr spotykają się w domu Uli.

  Godziny emisji Brzydula

10:05

Brzydula, odc. 193

serial obyczajowy ( Polska )

Marek wypytuje Ulę, kim jest dla niej Piotr. Aleks prosi Paulinę, żeby pomogła mu przekonać Krzysztofa do jego planu. Ula przedstawia Krzysztofowi własny pomysł wyprowadzenia firmy z kryzysu. Jednak Krzysztof zmusza ją do podpisania ugody zaproponowanej przez Aleksa.

  Godziny emisji Brzydula

Reklama
10:40

Brzydula, odc. 194

serial obyczajowy ( Polska )

Do Aleksa przyjeżdżają wspólnicy z Włoch, gotowi podpisać umowę z Febo&Dobrzański. Tymczasem Ula proponuje zarządowi inny pomysł na wyprowadzenie firmy z kryzysu. Pshemko, podjudzony przez Paulinę, kłóci się z synem o Ulę.

  Godziny emisji Brzydula

11:15

Zakochani po uszy, odc. 16/120

program

Asia idzie przeprosić Tomka za to, że nie pojawiła się na umówionym spotkaniu. Policjant jest bardzo zauroczony Asią, ale fakt, że jest ciągle podejrzana o spowodowanie wypadku Sylwii sprawia, że nie mogą się jawnie spotykać. Paula jest obrażona na Kubę, że pomimo ich udanej randki ten nie chce się z nią spotykać. Paweł usilnie stara się ukrywać przed wszystkimi, co tak naprawdę łączy go z Erykiem. Asia przez przypadek podsłuchuje ich rozmowę i jest coraz bardziej przekonana, że mężczyźni są...

  Godziny emisji Zakochani po uszy

11:50

Zakochani po uszy, odc. 17/120

program

Asia decyduje, że jej przyjaźń z Natalią jest ważniejsza niż romans z Tomkiem, więc postanawia na razie odpuścić sobie policjanta. Ciotka Teresa znajduje świadków, którzy widzieli, że Asia wcale nie zepchnęła Sylwii ze schodów. Dzięki swojemu sprytowi udaje jej się ich przekonać, żeby zeznali na policji, co się tak naprawdę wydarzyło. Dowiaduje się o tym pani Jola, która spanikowana od razu mówi o tym Sylwii. Dziewczyna postanawia wziąć sprawę w swoje ręce.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

12:15

Zakochani po uszy, odc. 18/120

program

Patrycja dostaje nową pracę. Dzięki niej ma zapłacić synom za zieloną szkołę. Niestety kobieta zostaje okradziona. Janek, któremu bardzo zależało na wyjeździe postanawia inaczej zdobyć pieniądze. Tymczasem Sylwia popada w tarapaty. W końcu wychodzi na jaw, że przekupiła młodych świadków, by skłamali przeciwko Asi w sprawie zepchnięcia ze schodów. Piotr zmusza ją by wyznała prawdę na policji.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

12:50

Zakochani po uszy, odc. 19/120

program

Tomek nie daje za wygraną i dalej nalega, by Asia się z nim umówiła. Dziewczyna jest w rozterce, ponieważ po cichu liczy na szansę u Piotra, kiedy dowiaduje się, że zerwał z Sylwią. Ta zaś robi wszystko, żeby Piotr jej wybaczył. Dentysta zarzeka się, że ich związek to już przeszłość. Kiedy jednak okazuje się, że Sylwia postanowiła popełnić samobójstwo…szybko rusza jej na pomoc.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

13:25

Zakochani po uszy, odc. 20/120

program

Natalia nie może przestać myśleć o Tomku. Wiki postanawia pomóc przyjaciółce i bez jej wiedzy namawia policjanta na randkę z Natalką. Niestety jednak Tomek cały czas rozmyśla o Asi. Sytuacja ta wystawia przyjaźń dziewczyn na ciężką próbę. Tymczasem Sylwia wpada na pomysł, co zrobić, żeby Piotr nie wyrzucił jej z mieszkania. Podstępem sprawia, że dentysta kolejny raz musi się nią zaopiekować.

  Godziny emisji Zakochani po uszy

14:00

Hop

film komedia ( USA 2011 )

Fred nieustannie poszukuje pracy. Pewnego dnia przez przypadek powoduje wypadek, w którym ranny zostaje Zajączek Wielkanocny.

Reżyseria: Tim Hill

Obsada: James Marsden , Russell Brand , Kaley Cuoco , Hank Azaria

  Godziny emisji Hop

16:00

Czarna kawaleria

film western ( USA 1998 )

O istnieniu oddziału zwanego "Buffalo Soldiers" wie dziś niewielu Amerykanów. Dlatego właśnie powstał ten film. To opowieść o losach ludzi, którzy ponieśli ogromne zasługi dla swego kraju i o których później tak szybko zapomniano. Wszystko zaczęło się w 1862 roku od zniesienia niewolnictwa. Po ogłoszeniu zniesienia niewolnictwa blisko cztery miliony ludzi odzyskało wolność. W większości byli to mieszkańcy Południa i jak powszechnie wiadomo na Południu nie mieli czego szukać, tam...

Reżyseria: Charles Haid

Obsada: Danny Glover , Lamont Bently , Tom Bower , Timothy Busfield , Gabriel Casseus , Bob Gunton

  Godziny emisji Czarna kawaleria

18:00

Złote dziecko

film komedia ( USA 1986 )

Co tysiąc lat w Tybecie rodzi się "złote dziecko", które ma zaprowadzić pokój na świecie. Za każdym razem szatan próbuje je porwać. Zawsze też musi znaleźć się jakiś śmiałek, który z narażeniem życia będzie bronił cudownego dziecka. Tym razem ten zaszczyt spotkał detektywa Chandlera (Eddie Murphy). Detektyw Chandler, przez przyjaciół zwany Chan specjalizuje się w odnajdywaniu dzieci, które uciekły z domu. Chan nie jest najlepszym specjalistą w swoim fachu, ale właśnie on zostaje...

Reżyseria: Michael Ritchie

Obsada: Eddie Murphy , Charles Dance , Charlotte Lewis , J.L. Reate , Victor Wong , Randall 'Tex' Cobb

  Godziny emisji Złote dziecko

20:00

Pretty Woman

film komedia ( USA 1990 )

Nowoczesna wersji bajki o Kopciuszku - bogaty biznesmen zatrudnia kobietę do towarzystwa, a potem się z nią związuje. Film opowiada o kilkudniowym burzliwym romansie i został zrealizowany w lekkiej, zabawnej formie. Grająca główną rolę żeńską Julia Roberts podbiła serca widzów na całym świecie i po tym filmie stała się jedną z największych gwiazd Hollywood. Wielkim przebojem stała się także piosenka śpiewana przez zespół Roxette. , napisy

Reżyseria: Garry Marshall

Obsada: Richard Gere , Julia Roberts , Ralph Bellamy , Jason Alexander , Laura San Giacomo , Hector Elizondo

  Godziny emisji Pretty Woman

Reklama
22:35

Terminal

film komedia ( USA 2004 )

"Terminal" opowiada historię Viktora Navorskiego (Tom Hanks), pochodzącego z Europy Wschodniej turysty, który chce odwiedzić Nowy Jork. W czasie, gdy Navorski leci do Ameryki, w jego ojczyźnie dochodzi do zamachu stanu. Uwięziony na lotnisku Kennedy’ego, z paszportem znikąd, Viktor nie może legalnie przedostać się na teren Stanów Zjednoczonych i zmuszony jest dniami i nocami koczować w hali tranzytowej terminalu, aż do zakończenia wojny w jego ojczyźnie. Z upływem tygodni i miesięcy...

Reżyseria: Steven Spielberg

Obsada: Tom Hanks , Catherine Zeta-Jones , Stanley Tucci , Chi McBride , Diego Luna

  Godziny emisji Terminal

01:15

Moc Magii, odc. 402

program ( Polska )

  Godziny emisji Moc Magii

03:30

Druga strona medalu, sez. 4, odc. 6/8

talk show ( Polska )

Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Monika Palikot. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę. , audiodeskrypcja

  Godziny emisji Druga strona medalu

04:00

Druga strona medalu, sez. 4, odc. 8

talk show ( Polska )

Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Weronika Marczuk. Urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu „You can dance. Po prostu tańcz!“. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki układa się idealnie, mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Cezarym Pazurą. Dwa lata później Weronika padła ofiarą misternej prowokacji CBA i słynnego agenta...

  Godziny emisji Druga strona medalu

O programie TV stacji TVN 7

Na stronie stacji telewizyjnej TVN 7 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVN 7. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-17 dla kanału TVN 7 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVN 7 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVN 7. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info