Reklama

Logo TVP1 HD TVP1 HD program TV na 2018-08-25 - ramówka, emisje

2018-08-25 Pokaż dziś

04:55

Klan - odc. 3320

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Jacka odwiedza matka. Gabriela od razu stara się negatywnie nastawić ją do Pauliny. Podejrzewa, że dziewczyna ma zamiar go omotać i niebawem sprowadzić się do jego domu z dzieckiem na stałe. Daniel odwiedza Monikę. Jest w kiepskim nastroju.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Adam Molak

Obsada: Zbigniew Suszyński , Krzysztof Janczar , Natalia Rewieńska , Ewa Kania , Izabela Trojanowska , Jan Piechociński , Marek Kossakowski , Pola Zduńczyk , Antoni Dąbrowski , Laura Łącz

Godziny emisji Klan

05:20

Jak to działa - odc. 159 Gruba przesada - otyłość

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Program popularnonaukowy, którego gospodarzem jest Radek Brzózka. Na przykładzie urządzeń codziennego użytku wyjaśnia podstawowe prawa fizyki, rządzące zjawiskami w otaczającym nas świecie. W tym odcinku: otyłość - poważny społeczny problem.

Godziny emisji Jak to działa

05:50

Weterynarze z sercem - /33/

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Wizyta w Społecznym schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Dowiecie się o akcji, która pomaga zwierzakom przetrwać mrozy. Nie trzeba jechać do Białowieży, by zobaczyć żubry. Odwiedziliśmy Pomorze Zachodnie, gdzie żyją w wolnych stadach.

Reżyseria: Beata Szymańska

Godziny emisji Weterynarze z sercem

06:25

Sprawa dla reportera

( Polska 2018 ) Czas: 46min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

Godziny emisji Sprawa dla reportera

07:15

Pełnosprawni - odc. 264

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

Godziny emisji Pełnosprawni

Reklama
07:45

Rok w ogrodzie

( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

Godziny emisji Rok w ogrodzie

08:05

Rok w ogrodzie Extra

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Rok w ogrodzie Extra

08:25

Sekundy, które zmieniły życie - /11

( Polska 2018 ) Czas: 17min.

Reżyseria: Tymoteusz Dróżdż

Godziny emisji Sekundy, które zmieniły życie

08:45

Zakochaj się w Polsce - odc. 82 Biecz

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Reportaż z różnych miejscowości Polski

Reżyseria: Ewa Grodzka

Godziny emisji Zakochaj się w Polsce

09:20

Studio Raban

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Godziny emisji Studio Raban

09:45

Rodzinny ekspres

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Akcja Katolicka jest ogólnopolskim stowarzyszeniem świeckich w Kościele, postępujących według reguły: poznać - ocenić działać. Jedna ze znanych w Kościele w Polsce form apostolstwa świeckich. Zadania: angażowanie się w życie społeczne, gospodarcze.

Godziny emisji Rodzinny ekspres

10:10

Opole 2018 na bis /4/

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu z koncertu "Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia".

Godziny emisji Opole na bis

10:40

Janosik - odc. 11/13 - Trudno - miłość!

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 44min.

Do karczmy, gdzie ucztują zbójnicy, wstępuje po drodze książę z siostrzenicą Eweliną. Janosik, urzeczony urodą dziewczyny, porywa ją jako zakładniczkę. Tymczasem ktoś uprowadza Janosikową zdobycz i oddaje ją hajdukom. Janosik goni sprawcę.

Reżyseria: Jerzy Passendorfer

Obsada: Marek Perepeczko , Ewa Lemańska , Czesław Jaroszyński , Marian Kociniak , Mieczysław Czechowicz , Bogusz Bilewski , Witold Pyrkosz , Jerzy Cnota , Janusz Kłosiński , Janusz Bukowski

Godziny emisji Janosik

11:30

Leśniczówka - odc. 19

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Krzysztof odnajduje Roberta i dowiaduje się dlaczego przyjaciel zniknął z firmowymi pieniędzmi. Marek przekazuje Nowackiemu interesujące informacje na temat Karczów. Z kolei Karcz dowiaduje się kto polował w lesie w noc postrzelenia Antoniego.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Dawid Ściupidro , Krystyna Tkacz , Marek Bukowski , Przemysław Stippa , Sebastian Jasnoch , Przemysław Bluszcz , Marta Chyczewska , Hanna Wojak , Julia Kostow , Jalanta Fraszyńska

Godziny emisji Leśniczówka

12:00

Leśniczówka - odc. 20

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Katarzyna podejmuje decyzję dotyczącą domu ojca. Dostaje też niespodziewaną ofertę pracy. Krzysztof szuka pomocy dla Roberta. Lidia nie jest zadowolona z Krzysztofa. Paweł i Beata wybierają się na randkę. Jej przebieg nie jest taki, jak chcieliby.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Iwona Cichosz , Marek Bukowski , Krystyna Tkacz , Krzysztof Globisz , Beata Schimscheiner , Ireneusz Kozioł , Paweł Gryc , Beata Chyczewska , Maria Pawłowska

Godziny emisji Leśniczówka

Reklama
12:25

Leśniczówka - odc. 21

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Paweł walczy o Beatę. Nie wie, że w ich sprawy wmieszała się Olga. Nowacki planuje ściągnąć kłusownika na kolejne przesłuchanie, zauważa też, że sam jest obserwowany. Krzysztof przechodzi do ofensywy i przypiera Roberta do muru.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Marta Chyczewska , Michał Czernecki , Przemysław Bluszcz , Marek Bukowski , Weronika Książkiewicz , Henryk Talar , Natasza Leśniak , Grzegorz Pawlak , Robert Wabich , Sebastian Jasnoch

Godziny emisji Leśniczówka

12:50

Leśniczówka - odc. 22

( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Nowacki wpada na nowy trop podczas przesłuchania kłusownika. Katarzyna idzie na rozmowę w sprawie pracy do Urzędu Gminy. Krzysztofa czeka znowu starcie z uzależnionym Robertem. Daniel próbuje przypodobać się Oldze. Stawia na szali swoją karierę.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Grzegorz Pawlak , Andrzej Pieczyński , Weronika Książkiewicz , Maria Pawłowska , Marek Bukowski , Agata Turkot , Dawid Ściupidro , Jolanta Fraszyńska , Iwona Cichosz , Beata Schimscheiner

Godziny emisji Leśniczówka

13:15

Leśniczówka - odc. 23

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Pola nakrywa Krzysztofa z Lidią i natychmiast wyjeżdża do Leśniczówki. Po wpadce Daniela, Paweł przeprowadza z nim poważną rozmowę. Nowacki przesłuchuje Karczów i zauważa coś, co źle wróży Danielowi. Bogdan Karcz postanawia działać.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Michał Czernecki , Sebastian Jasnoch , Weronika Książkiewicz , Marek Bukowski , Maria Pawłowska , Agata Turkot , Przemysław Bluszcz , Grzegorz Pawlak , Krystyna Tkacz , Julia Kostow

Godziny emisji Leśniczówka

13:50

Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni

magazyn kulinarny ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Obsada: Karol Okrasa

Godziny emisji Okrasa łamie przepisy

14:20

Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 9

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 11min.

Projekt pokazujący możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich. W każdym odcinku cyklu Radek Brzózka prezentuje człowieka, firmę i instytucję, którzy są beneficjentami funduszy unijnych.

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Godziny emisji Fundusze Europejskie - jak to działa

14:40

Komisariat - odc. 30 Szalona dziewczyna

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Szalone dziewczyny 18 - letnia Kinga Kowalewicz nie wróciła do domu z dyskoteki i nie daje znaku życia zrozpaczonym rodzicom. Aneta Polakowska podejrzewa, że to coś więcej niż zwykłe zaginięcie i dziewczyna może być w niebezpieczeństwie.

Reżyseria: Michał Węgrzyn , Michał Węgrzyn

Obsada: Sebastian Wątroba , Anna Dzierża , Anna Dzierża , Aleksander Mackiewicz , Sebastian Wątroba , Konrad Marszałek , Kamila Boruta , Konrad Makowski , Marta Laskowik , Zbigniew Kozłowski

Godziny emisji Komisariat

15:15

Nieznane serce cz. 1

film obyczajowy ( Niemcy 2014 ) Czas: 90min.

Adaptacja powieści Rosamunde Pilcher, w której splatają się losy dwóch rodzin. Ciężko chora Elizabeth Lancaster dostaje szanse na nowe życie. Po długim okresie udaje się znaleźć dawcę serca. Po operacji Elizabeth zaczyna oddalać się od swojego męża.

Reżyseria: Giles Foster

Obsada: Greg Wise , Carolina Vera , Gedeon Burkhard , Jane Seymour

Godziny emisji Nieznane serce

17:00
Na żywo

Teleexpress

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

Godziny emisji Teleexpress

17:15

Kalendarium Powstania Warszawskiego

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Godziny emisji Kalendarium Powstania Warszawskiego

17:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 17.15

Reklama
17:25

Jaka to melodia? - odc. 3612

teleturniej muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych.

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Godziny emisji Jaka to melodia

17:55

The Wall. Wygraj marzenia - /23/

teleturniej ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Godziny emisji The Wall. Wygraj marzenia

18:55

Opole 2018 na bis /6/

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki Opole 2018, z koncertu "Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia".

Godziny emisji Opole na bis

19:30
Na żywo

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

Godziny emisji Wiadomości

20:00

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:05
Na żywo

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

Godziny emisji Sport

20:10

Komisarz Alex s.XI - odc. 143 (seria XI. odc. 13) - Bracia

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Szalony gangster Bruno, który ukrywał się przed Interpolem w Kolumbii, wraca do Polski, by ratować śmiertelnie chorego brata. Porywa naukowca chemika, by ten na podstawie indiańskich receptur opracował formułę leku. Okazuje się, że lek ma skutki uboczne.

Reżyseria: Mariusz Palej

Obsada: Krystian Wieczorek , Magdalenia Walach , Beata Fido , Karolina Nolbrzak , Janusz Chabior , Piotr Bondyra , Zbigniew Lesień , Cezary Łukaszewicz , Mateusz Nędza , Dariusz Bereski

Godziny emisji Komisarz Alex

21:10

Wolność we krwi

widowisko ( Polska 2018 ) Czas: 99min.

Akcja widowiska, łączącego elementy sceniczne, fabularne i muzyczne, skupia się wokół losów zwykłej polskiej rodziny, ukazanych w kontekście wybranych wydarzeń historycznych z lat 1918 - 2018. Pragnienie wolności, marzenia o niepodległej Polsce.

Reżyseria: David Grifhorst

Godziny emisji Wolność we krwi

23:05

Carrie

horror ( USA 2013 ) Czas: 95min.

Trzecia adaptacja debiutanckiej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, choć tym razem odbiegająca od oryginału. Tytułową bohaterką jest uczennica klasy maturalnej. Nastolatka mieszka w starym domu z matką, która znęca się psychicznie nad cóką.

Reżyseria: Kimberly Peirce

Obsada: Julianne Moore , Chloë Grace Moretz , Gabriella Wilde

Godziny emisji Carrie

00:50

Miasto śmierci

film akcji ( USA, Izrael 1991 ) Czas: 102min.

Akcja filmu toczy się w stolicy Libanu, Bejrucie, w 1984 r. , w czasie głębokiego chaosu politycznego w kraju. W marcu zostaje uprowadzony z hotelowego pokoju kapitan amerykańskiej piechoty morskiej, Craig Brandt. Porywacze wysadzają w powietrze jego auto.

Reżyseria: Stephem Cornwell

Obsada: Michael Paré , Lorenzo Lamas , Jennifer Runyon

Godziny emisji Miasto śmierci

02:45

Komando Foki

film akcji ( USA 1990 ) Czas: 108min.

Typowy film akcji z wartką akcją, mnóstwem efektownych scen i oszałamiającą techniką. Większość zdjęć realizowano w autentycznej scenerii bazy marynarki wojennej w Norfolk. "Foki" to elitarna jednostka komandosów marynarki wojennej USA.

Reżyseria: Lewis Teague

Obsada: Charlie Sheen , Michael Biehn , Joanne Whalley Kilmer

Godziny emisji Komando Foki

04:45

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji TVP1 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-25 dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP1 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info