Reklama

Logo TVP2 HD TVP2 HD program TV na 2018-12-23 - ramówka, emisje

2018-12-23 Pokaż dziś

05:15

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Miejsce w uchu

( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Godziny emisji Słowo na niedzielę

05:25

Barwy szczęścia - odc. 1966

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Damian nie zgadza się, żeby Mirek i Luiza chodzili na półkolonie organizowane przez księdza Tadeusza. Aby dzieci mogły wyjść z domu, Sebastian musi przekupić Wójcika. W trakcie zabawy na terenie parafii Luiza traci przytomność.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Michał Lesień , Barbara Kurzaj , Jakub Dmochowski , Kamila Kamińska , Tomasz Błasiak , Emilia Warabida , Agnieszka Mrozińska , Piotr Witkowski , Hubert Wiatrowski , Julia Zielińska

Godziny emisji Barwy szczęścia

05:55

Barwy szczęścia - odc. 1967

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Waleria i Stefan martwią się o Carinę, której dawno nie widzieli. Górkowie dowiadują się od Kasi, że dziewczyna pracuje w hotelu Stańskich, co z niewiadomych powodów ukrywała przed nimi, jak i przed Frankiem. W Fitness Klubie nadal jest napięta atmosfera.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Jakub Kwinta , Gabriela Ziembicka , Emilia Warabida , Divine Kitenge , Tomasz Błasiak , Joanna Moro , Piotr Jankowski , Ivanka Shved , Krzysztof Kiersznowski , Ewa Ziętek

Godziny emisji Barwy szczęścia

06:25

Barwy szczęścia - odc. 1968

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Po osadzeniu Artura w więzieniu Ewa popada w przygnębienie. Dziewczynka zwierza się Elżbiecie, że tęskni za dawnym życiem. Tymczasem Piotr jest coraz bardziej zazdrosny o Zosię. Aby trzymać córkę i narzeczoną z dala od Chowańskiego, planuje wyprowadzę.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Jakub Wróblewski , Jasper Sołtysiewicz , Gabriela Ziembicka , Joanna Moro , Natalia Sierzputowska , Piotr Jankowski , Aleksander Dubrowski , Maria Riddick

Godziny emisji Barwy szczęścia

07:00

M jak miłość - odc. 1408

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Magda namawia Budzyńskiego, by pojechał z nią do Krakowa na wernisaż Anki - nieświadoma, że jej ukochany miał niedawno z dziewczyną namiętny romans. Z kolei Filarski odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie, w którym spotyka się z Sandrą.

Reżyseria: Anna Jadowska

Obsada: Anna Mucha , Krystian Wieczorek , Weronika Rosati , Andrzej Precigs , Marcin Mroczek , Ina Sobala , Maurycy Popiel , Paweł Deląg , Magdalena Walach , Katarzyna Cichopek

Godziny emisji M jak miłość

Reklama
07:55
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:50

Rodzinne oglądanie - Planeta lasów. Świat tętniący życiem

film dokumentalny ( Hiszpania 2017 ) Czas: 28min.

Najpiękniejsze, niezwykłe i zaskakujące ekosystemy lasów tropikalnych i dżungli na świecie. Fantastyczna podróż do Kalifornii, Hiszpanii, Maroka, Południowej Afryki, na Kostarykę, Magadaskar, Borneo i wielu innych miejsc na naszej planecie.

Reżyseria: Juan Antonio Rodriguez Llano

Godziny emisji Jungle Planet

11:35

Gwiazdy w południe - Kleopatra cz.2

film historyczny ( Szwajcaria, Wielka Brytania, USA 1963 ) Czas: 126min.

Kleopatra pragnie wzmocnić pozycję własnej dynastii oraz Egiptu, którego jest królową. Krokiem w tym kierunku jest poślubienie Juliusza Cezara.

Reżyseria: Joseph L. Mankiewicz , Rouben Mamoulian , Darryl F. Zanuck

Obsada: Michael Hordern , John Hoyt , Marne Maitland , Carroll O'Connor , Richard O'Sullivan , Gwen Watford , Michael Gwynn , Elizabeth Taylor , Richard Burton , Rex Harrison

Godziny emisji Kleopatra cz.2

14:00

Familiada - odc 2504

teleturniej ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Obsada: Karol Strasburger

Godziny emisji Familiada

14:30

Bake off - Ale ciacho! s. 5 - kulisy - (3)

( Polska 2018 )

Godziny emisji Bake off - Ale ciacho! s. 5 - kulisy

14:35

Na sygnale - odc. 208 "Skrawki pamięci"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Personel szpitala próbuje nawiązać kontakt z Anną po tym, jak wyszła w końcu ze śpiączki. Wiktora czeka jednak kolejny cios. Okazuje się, że jego ukochana straciła pamięć. Na dyżurze doktor Banach musi pomóc starszemu mężczyźnie, który wpadł pod samochód.

Reżyseria: Kamila Fidler

Obsada: Wojciech Zygmunt - Kuba , Katarzyna Joda - Monika , Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Łukasz Jaszczuk - Kędzior

Godziny emisji Na sygnale

15:15

Bake off - Ale ciacho! - (1) ed. 5

widowisko ( Polska 2018 ) Czas: 49min.

Dwunastu uczestników staje do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika - amatora w Polsce. Ich umiejętności sprawdzi profesjonalne jury. Co tydzień jedna osoba opuści program. W każdym odcinku uczestnicy przygotują wspaniałe wypieki.

Godziny emisji Bake off - Ale ciacho!

16:10

Bake off - Ale przepis - (1) ed. 5

( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Reżyseria: Marek Lamprecht

Godziny emisji Bake off - Ale przepis

16:20

Merlin - odc 1/2 Rozczarowany Czarodziej

( Francja 2012 ) Czas: 93min.

Dwuczęściowa miniseria kostiumowa, zrealizowana w konwencji fantasy. W tej lekkiej komedii Merlin nie tylko walczy ze złem, ale także z własnymi słabościami. Pragnie cieszyć się urokami spokojnej emerytury z dala od ludzi i zgiełku tego świata...

Reżyseria: Stphane Kappes

Obsada: Gerard Jugnot , Josephine de Meaux , Marilou Berry , Cristiana Capotondi

Godziny emisji Merlin

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 17min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

Reklama
18:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:35

Na dobre i na złe - odc. 725 Po nitce do kłębka

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Bart wraca w końcu do szpitala, za to Wera zaczyna w Leśnej Górze pracę jako salowa. Julka nie jest zachwycona tym faktem. Pierwszym pacjentem profesora Barta po powrocie do pracy zostaje Leoś - syn mężczyzny, którego wcześniej uśmiercił Marcin.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Arkadiusz Głogowski , Izabela Baran , Mateusz Janicki , Ilona Ostrowska , Michał Żebrowski , Amelia Czaja , Barbara Prokopowicz , Filip Bobek , Magdalena Celmer , Mariusz Urbaniec

Godziny emisji Na dobre i na złe

19:30

Na sygnale - odc. 209 "Aż po grób"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Anna nadal nie pamięta ostatnich miesięcy, a nawet lat i chce zobaczyć się z "ukochanym" mężem. Wiktor tymczasem jedzie z ekipą na plażę, na której zasłabła jedna z opalających się kobiet. Na miejscu ratownicy spotykają Ryśka - swojego byłego kolegę.

Reżyseria: Grzegorz Mołda

Obsada: Marcelina Zawadzka - Gabi , Wojciech Zygmunt - Kuba , Katarzyna Joda - Monika , Iga Górecka - Ruda , Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam

Godziny emisji Na sygnale

20:05

Dla ciebie wszystko

film obyczajowy ( USA 2014 ) Czas: 112min.

Dawson Cole wychował się w rodzinie uważanej w miasteczku za najbardziej niebezpieczną. Znani są z przemocy, z problemów z alkoholem i narkotykami. Amanda Collier została wychowana w tradycyjnych wartościach. Czy tych dwoje ma szansę być razem?

Reżyseria: Michael Hoffman

Obsada: Michelle Monaghan , James Marsden , Luke Bracey , Liana Liberato , Gerald McRaney

Godziny emisji Dla ciebie wszystko

22:10

Kino bez granic - Dwa tygodnie

Komedia obyczajowa ( USA 2006 ) Czas: 94min.

Reżyseria: Steve Stockman

Obsada: Sally Field , Julianne Nicholson , Thomas Cavanagh , Ben Chaplin

Godziny emisji Dwa tygodnie

00:00

Miara człowieka

dramat ( Francja 2015 ) Czas: 87min.

Thierry po zwolnieniu z fabryki od ponad roku bezskutecznie poszukuje pracy. Wszystko się zmienia, gdy dostaje pracę jako ochroniarz w supermarkecie i teraz musi dbać o interesy szefów podobnych do tych, którzy wcześniej wyrzucili go z pracy.

Reżyseria: Stephane Brize

Obsada: Vincent Lindon , Karine de Mirbeck , Matthieu Schaller

Godziny emisji Miara człowieka

01:40

Dla ciebie wszystko

film obyczajowy ( USA 2014 ) Czas: 112min.

Dawson Cole wychował się w rodzinie uważanej w miasteczku za najbardziej niebezpieczną. Znani są z przemocy, z problemów z alkoholem i narkotykami. Amanda Collier została wychowana w tradycyjnych wartościach. Czy tych dwoje ma szansę być razem?

Reżyseria: Michael Hoffman

Obsada: Michelle Monaghan , James Marsden , Luke Bracey , Liana Liberato , Gerald McRaney

Godziny emisji Dla ciebie wszystko

03:45

Tylko ty

komedia ( USA 1994 ) Czas: 104min.

Komedia romantyczna przywodząca na myśl "Rzymskie wakacje". Faith wierzy w przeznaczenie. Od dziecka interesuje się magią. W wieku 11 lat dowiaduje się, że jej partnerem będzie Damon Bradley. To tajemnicze nazwisko wymienia też kilka lat później wróżka.

Reżyseria: Norman Jewison

Obsada: Marisa Tomei , Robert Downey Junior , Billy Zane

Godziny emisji Tylko ty

05:35

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

Reklama

O programie TV stacji TVP2 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-23 dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP2 HD

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info