Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na 2018-12-23 - ramówka, emisje

2018-12-23 Pokaż dziś

06:00

Flash, sez. 1, odc. 22: Rogue Air

fabularny ( USA 2014 )

Doktor Wells znowu panuje nad grupą S.T.A.R. i Barry zdaje sobie sprawę, że musi wykonać odważny krok i zwrócić się o pomoc do swojego starego wroga, Kapitana Colda. Joe i Caitlin ostrzegają go, że Kapitanowi nie można ufać. Cold jednak ma własny plan… Kiedy sprawy zaczynają wyglądać fatalnie, Barry’emu przychodzą z pomocą Arrow i Firestorm.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

06:55

Flash, sez. 1, odc. 23: Fast Enough

fabularny ( USA 2014 )

W odcinku finałowym, Wells postawi Barry’ego przed życiową decyzją. Doktor Martin Stein i Ronnie Raymond powracają do zespołu S.T.A.R., aby pomóc im w tej ostatecznej walce.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

07:50

Flash, sez. 2, odc. 1: Man who saved Central City, The

fabularny ( USA 2015 )

Młody policyjny naukowiec Barry Allen pomaga w chwytaniu przestępców. Jego prawdziwą obsesją jest jednak akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, a Barry zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę na dziewięć miesięcy. Po wybudzeniu się odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Pozyskaną moc zaczyna wykorzystywać do walki ze złem w mieście Central City.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

08:45

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 8: Lamia

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Reżyseria: Justin Molotnikov

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

09:40

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 9: Lancelot du Lac

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Reżyseria: Justin Molotnikov

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

Reklama
10:40

Klejnot Nilu

przygodowy ( USA 1985 )

„Klejnot Nilu” to kontynuacja filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”. W tej części autorka romansów – Joan Wilder oraz przystojny poszukiwacz przygód – Jack Colton wyruszają w rejs dookoła świata, po drodze zatrzymują się na Riwierze Francuskiej. Pojawia się tam także złodziejaszek Ralph oraz tajemniczy szejk Omar, który uprowadza Joan. Colton i Ralph ruszają w ślad za nim do Afryki, gdzie według legend ukryto drogocenny Klejnot Nilu.

Reżyseria: Lewis Teague

Obsada: Michael Douglas , Kathleen Turner , Danny DeVito

Godziny emisji Klejnot Nilu

12:45

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka

familijny ( Niemcy 2012 )

Dawno temu żyły sobie dwie siostry, które mieszkały z matką w leśnej chatce. Wszyscy zazdrościli kobiecie pięknych i mądrych córek. Pewnego dnia do ich domu przybywa tajemniczy gość – wielki niedźwiedź. Wkrótce okazuje się, że jest to książę, na którego zły karzeł rzucił klątwę. Dziewczyny postanawiają pomóc księciu wrócić do dawnej postaci.

Reżyseria: Sebastian Grobler

Obsada: Sonja Gerhardt , Liv Lisa Fries , Detlev Buck , Jule Ronstedt , Thomas Rühmann , Daniel Axt

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka

14:00

Najpiękniejsze baśnie: Błękitny książę i wróżka Lupina

familijny ( Niemcy 2016 )

W całym królestwie trwają potajemne poszukiwania najodpowiedniejszej kandydatki na żonę dla księcia. Królowa upodobała sobie jedną z księżniczek, pochodzącą z bardzo zamożnej rodziny i ma nadzieję, że to właśnie tę dziewczynę poślubi jej syn. Niespodziewanie jednak, książę na swojej drodze spotyka przepiękną wróżkę, której pragnie oddać swoje serce. Czy despotyczna matka i panujące w królestwie sztywne zasady będą w stanie przeszkodzić tej miłości?

Reżyseria: Markus Dietrich

Obsada: Friederike Kempter , Jonathan Berlin , Mechthild Großmann , Patrick Güldenberg , Ruby O. Fee , Sarina Radomski

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie: Błękitny książę i wróżka Lupina

15:25

Biały Kieł

familijny ( USA 1991 )

Adaptacja przygodowej powieści Jacka Londona "Biały Kieł". Rok 1898. Na Alasce trwa gorączka złota. Jack (Ethan Hawke) przybywa do Klondike, by przejąć odziedziczoną po ojcu ziemię. Nakłania przewodnika, by pomógł mu dotrzeć do działki. W drodze trafiają do indiańskiej wioski. Jack spotyka tam Białego Kła - psa z domieszką wilczej krwi. Zwierzę trafiło w ręce okrutnego człowieka, który zmusza je do uczestnictwa w walkach psów. Jack ratuje Białego Kła i próbuje go oswoić.

Reżyseria: Randal Kleiser

Obsada: Ethan Hawke , Klaus Maria Brandauer , Seymour Cassel , Susan Hogan

Godziny emisji Biały Kieł

17:35

Król Artur

przygodowy ( Irlandia, USA, Wielka Brytania 2004 )

Spektakularna epicka opowieść o losach siedmiu zasłużonych rycerzy Okrągłego Stołu z Arturem na czele, którzy po 15 latach służby pragną opuścić Wielką Brytanię i wrócić do Rzymu. Teraz, wszyscy mają otrzymać obiecaną wolność. Wkrótce jednak biskup Germanius każe im wykonać jeszcze jedną misję: muszą przejść przez kraj Celtów, z którego mają przyprowadzić potencjalnego kandydata na biskupa – Aleca. Podczas wyprawy nieoczekiwanie odbijają z rąk nieprzyjaciela celtycką łuczniczkę – Ginewrę -...

Reżyseria: Antoine Fuqua

Obsada: Clive Owen , Keira Knightley , Ioan Gruffudd , Mads Mikkelsen , Til Schweiger

Godziny emisji Król Artur

20:00

Holiday

komedia ( USA 2006 )

Pełen emocji film świąteczny w gwiazdorskiej obsadzie. Dwie obce sobie kobiety, mieszkające w odległości ponad 4 000 kilometrów, spotykają się w sieci. Pod wpływem impulsu, wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris (Kate Winslet) wprowadza się do domu Amandy (Cameron Diaz) w słonecznej Californii, natomiast Amanda przybywa na angielską wieś. Choć ich życia totalnie się różnią, to obie tak samo cierpią z powodu problemów sercowych. Czy zmiana miejsca pomoże im oderwać się od...

Reżyseria: Nancy Meyers

Obsada: Cameron Diaz , Edward Burns , Eli Wallach , Jack Black , Jude Law , Kate Winslet , Rufus Sewell

Godziny emisji Holiday

22:50

Tunel

akcja ( USA 1996 )

Sylvester Stallone wciela się w rolę skompromitowanego pracownika służb ratunkowych, który dostaje szansę na swoje odkupienie. Po zawaleniu się jednego z podmiejskich tuneli w Nowym Jorku, mężczyzna musi znaleźć drogę do wnętrza i uratować uwięzionych tam ludzi zanim będzie za późno.

Reżyseria: Rob Cohen

Obsada: Amy Brenneman , Dan Hedaya , Sylvester Stallone , Viggo Mortensen

Godziny emisji Tunel

01:10

Skorpion, sez. 3, odc. 3: It Isn’t The Fall That Kills You

fabularny ( USA 2016 )

Amerykański serial inspirowany prawdziwą historią. Ukazuje życie informatycznego geniusza, Waltera O’Briena, który wspólnie ze swoimi przyjaciółmi, mającymi podobne zainteresowania do niego, rozwiązuje globalne problemy i ratuje życie innych ludzi. Zespół pracuje na zlecenie Rządowego Departamentu. Tam też tworzy grupę Skorpiona, która jest ostatnią ostoją bezpieczeństwa na Ziemi. Wspólnie rozpoczynają walkę przeciwko zagrożeniom cyberprzestrzeni.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

Godziny emisji Skorpion

02:00

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13

fabularny ( Polska 2010 )

Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców?

Godziny emisji Z archiwum policji

02:30

Dyżur, sez. 2, odc. 25

factual ( Polska, Polska 2010 )

W tym odcinku programu na oddział trafia nieprzytomny mężczyznę z silnym krwawieniem do jamy brzusznej. Czy winne są żylaki przełyku, czy może wrzody żołądka lub dwunastnicy? Zespół pogotowia przywozi też ofiarę wypadku samochodowego oraz mężczyznę, któremu piła rozerwała pół twarzy. Czy lekarzom uda się im pomóc?

Godziny emisji Dyżur

Reklama
03:05

Taki jest świat, sez. 3, odc. 90: 90

factual ( Polska 2017 )

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Godziny emisji Taki jest świat

03:55

Menu na miarę, odc. 1

fabularny ( Polska 2011 )

Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie...

Godziny emisji Menu na miarę

04:35

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 7

fabularny ( Polska 2010 )

W tym odcinku zatrzymanie handlarza narkotyków na oczach tłumu w jednej z galerii handlowych w ramach akcji "Sidła". Zobaczysz także nagrania z napadu z bronią w ręku na bank oraz akcję rozbicia grupy bułgarskich 'skimmerów'.

Godziny emisji Z archiwum policji

05:00

Niesamowite!, sez. 1, odc. 4: Prawo jazdy, jak z koszmaru

factual ( Polska 2014 )

Pracownica salonu kosmetycznego, Mira Mach zapisuje się na kurs nauki jazdy. Niestety, ponieważ jest młoda i bardzo atrakcyjna, już na pierwszej lekcji jazdy instruktor Waldek bezczelnie dobiera się do dziewczyny. 19-latka policzkuje erotomana i ucieka z samochodu. Odtrącony „adorator” odgraża się dziewczynie, i zapewnia ją, że zrobi wszystko aby nie udało jej się zdać egzaminu na prawko w tym mieście. Obietnica zaczyna się sprawdzać. Mimo iż dziewczyna świetnie zdaje egzamin teoretyczny i...

Godziny emisji Niesamowite!

05:25

Niesamowite!, sez. 1, odc. 5: Gęsi od Raka

factual ( Polska 2014 )

Pies 78-letniej Gabrieli Chećko zadusił 4 gęsi Józefa Raka, które weszły na jej podwórko. Sąsiad zażądał 400 zł odszkodowania. Gdy Gabriela odmówiła zapłaty, bo nie stać było jej na taką sumę, wezwał policję. Gabriela została wezwana do sądu. W pierwszym terminie nie mogła pojechać, bo nie miała pieniędzy na pekaes. W drugim terminie została dowieziona do sądu przez policję i skazana na zapłatę grzywny. Ponieważ nie było jej na to stać, została dowieziona w policyjnej asyście do aresztu....

Godziny emisji Niesamowite!

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-23 dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info