Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na 2019-03-24 - ramówka, emisje

2019-03-24 Pokaż dziś

05:45

Flash, sez. 1, odc. 11: Sound and the Fury, The

fabularny ( USA 2014 )

Hartley Rathaway, były podopieczny Doktora Wellsa, wraca, aby się zemścić na swoim mentorze, po tym jak został dotknięty przez eksplozję akceleratora. Teraz zdolny, by manipulować falami dźwiękowymi, stanowi zagrożenie dla Doktora i Barry’ego. W tym samym czasie Iris zostaje zatrudniona w znanej agencji dziennikarskiej, jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Joe prosi Eddiego o przysługę, w tajemnicy przed Barrym.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

06:30

Flash, sez. 1, odc. 12: Crazy For You

fabularny ( USA 2014 )

Caitlin decyduje, że ona i Barry nie mogą dłużej tkwić w nieszczęśliwych miłościach do Ronniego i Iris, dlatego decyduje się na wyjście do baru karaoke. Dziewczyna jednak nie ma wystarczająco dużo szczęścia i nie poznaje nikogo interesujące. Barry, po rozmowie z reporterką sportową o imieniu Linda, zaprasza ją na randkę. Gdy bohaterowie próbują uporać się ze swoimi emocjami, zespół w Laboratorium S.T.A.R. szuka kobiety o zdolnościach teleportacji. Henry starając się pomóc rozwikłać...

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

07:15

Przygody Merlina, sez. 3, odc. 13: The Coming of Arthur pt 2

fabularny ( Wielka Brytania 2010 )

Nowa królowa Camelotu okazuje się okrutniejsza nawet niż Uther. Ginewra pomaga Sir Leonowi w ucieczce z więzienia. Artur powołuje Rycerzy Okrągłego Stołu. Następnie walczy o odzyskanie Camelotu. Tymczasem Merlin wydobywa z jeziora Excalibur, zdolny zabić nieśmiertelnych rycerzy.

Reżyseria: Jeremy Webb

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

08:05

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 1: The Darkest Hour: Part One

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Morgana uszkadza bramę do Innego Świata znajdującą się na Wyspie Błogosławionych. W wyniku tego uwalnia złe duchy, które atakują królestwo. Merlin wspólnie z Arturem i rycerzami wyruszają, aby stawić czoła niebezpieczeństwu.

Reżyseria: Alice Troughton

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

09:00

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 2: The Darkest Hour: Part Two

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Merlin próbuje powstrzymać Artura przed poświęceniem swojego życia, aby naprawić bramę do Innego Świata. Czy uda mu się to?

Reżyseria: Alice Troughton

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

Reklama
09:50

Bibliotekarze, sez. 2, odc. 5: Puści ludzie

fabularny ( USA 2014 )

W czasie poszukiwań jednego z brakujących artefaktów, zostaje porwana Flynn. Dziewczyna trafia w ręce tajemniczego nieznajomego, który posiada całą kolekcję przedmiotów, za którymi podążają Bibliotekarze. Wkrótce cała ekipa zmierza do Sztabu Zaratustry, chcąc uniknąć konfrontacji z Prospero.

Obsada: Christian Kane , John Kim , John Larroquette , Lindy Booth , Noah Wyle , Rebecca Romijn

Godziny emisji Bibliotekarze

10:40

Żandarm się żeni

komedia ( Francja 1968 )

Żandarm Ludovic Cruchot poznaje piękną wdowę. Cruchot umawia się z nią coraz częściej. Początkowo córka żandarma nie jest tym zachwycona, jednak z czasem jej podejście do wybranki ojca zmienia się... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Jean Girault

Obsada: Louis de Funès , Geneviève Grad , Claude Gensac , Michel Galabru , Christian Marin , Guy Grosso , Michel Modo , Maurizio Bonuglia , Yves Vincent , Mario David , France Rumilly , Nicole Vervil , Jean Lefebvre , Jacques Beyster

Godziny emisji Żandarm się żeni

12:15

Dzieciak

komedia ( USA 2000 )

Pełna ciepła i humoru komedia dla całej rodziny. Russ Duritz (Bruce Willis) jest cenionym specjalistą od kreowania wizerunku. Pochłonięty pracą, zapomina jednak o istotnych kwestiach w życiu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze ośmioletniego Rusty'ego Breslina, w którym rozpoznaje samego siebie z czasów dzieciństwa. Początkowo myśli, że ma halucynacje i stara się pozbyć natręta. Rusty nic sobie z tego nie robi, nie rozumie czemu Russ zapomniał o dziecięcych marzeniach, nie ma żony, ani...

Reżyseria: Jon Turteltaub

Obsada: Bruce Willis , Emily Mortimer , Spencer Breslin

Godziny emisji Dzieciak

14:10

Najpiękniejsze baśnie: Deszczowa wróżka

baśń ( Czechy 2010 )

Deszczowa Wróżka (Lenka Vlasáková) przebiera się za żebraczkę i rozpoczyna wędrówkę po świecie. Na swojej drodze spotyka głównie nieżyczliwych ludzi. Zauważa, że ważne są dla nich wyłącznie pieniądze. Ciężko za to szukać chociaż odrobiny dobra czy miłości. Kobieta decyduje się na ostateczny krok… postanawia odebrać ludziom wodę. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Milan Cieslar

Obsada: Jakub Gottwald , Lenka Vlasáková , Miroslav Donutil , Simona Stašová , Stanislav Zindulka , Vica Kerekes

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie: Deszczowa wróżka

16:00

Góra Czarownic

familijny ( USA 2009 )

Taksówkarz z Las Vegas – Jack Bruno, zabiera dwójkę pasażerów - dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata jest odkrycie sekretu Góry Czarownic, a zadanie to należy właśnie do trójki podróżującej taksówką. Rozpoczynają więc niebezpieczny wyścig z rządem, mafią i kosmitami podążającymi ich tropem. Jack musi pomóc dzieciom odnaleźć zagubiony statek kosmiczny. Tylko w ten sposób uratuje Ziemię i ich planetę.

Reżyseria: Andy Fickman

Obsada: Dwayne Johnson , AnnaSophia Robb , Alexander Ludwig , Carla Gugino

Godziny emisji Góra Czarownic

17:50

Skarb narodów: Księga tajemnic

przygodowy ( USA 2007 )

Poszukiwacz skarbów – Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) - po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha? Gates podejmuje wyzwanie, by odnaleźć osiemnaście stron dziennika i wyjaśnić...

Reżyseria: Jon Turteltaub

Obsada: Nicolas Cage , Jon Voight , Harvey Keitel , Ed Harris , Diane Kruger , Justin Bartha , Helen Mirren , Bruce Greenwood , Ty Burrell , Albert Hall , Joel Gretsch , Randy Travis , Christian Camargo , Michael Maize , Timothy V. Murphy , Alicia Coppola , Armando Riesco , Brent Briscoe , William Brent , Michael Manuel , Brad Rowe , Troy Winbush , Billy Devlin , Richard Cutting , Zachary Gordon , Peter Woodward , Oliver Muirhead , Larry Cedar , Alicia Leigh Willis , Rachel Cora Wood

Godziny emisji Skarb narodów: Księga tajemnic

20:00

W obronie własnej

akcja ( USA 2013 )

Odesłany na emeryturę były agent antynarkotykowy Phil Broker (Jason Statham) przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że na pozór sielankowa miejscowość ma również swoją mroczną stronę. Miasteczkiem rządzi Gator Bodine (James Franco) – narkotykowy baron, któremu Broker nieopatrznie wchodzi w drogę.

Reżyseria: Gary Fleder

Obsada: Jason Statham , James Franco , Izabela Vidovic , Kate Bosworth

Godziny emisji W obronie własnej

21:45

Litewski przekręt

akcja ( Litwa, Wielka Brytania 2014 )

Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

Reżyseria: Emilis Vėlyvis

Obsada: Vinnie Jones , Scot Williams , Gil Darnell , Vytautas Šapranauskas , Aurimas Meliešius , Oliver Jackson , Anthony Strachan , Andrius Ziurauskas , Artur Smolyaninov , Andrius Paulavičius , Marius Repšys , Mantas Stonkus , Mindaugas Papinigis , Lee Nicholas Harris , Augustas Slikas , Marius Slezas , Karina Stungytė , Sonata Visockaitė , Gabija Siurbyte , Dovile Karaliute

Godziny emisji Litewski przekręt

23:50

Skorpion, sez. 3, odc. 16: Keep it in Check, Mate

fabularny ( USA 2016 )

Walter i Sylvester biorą udział w międzynarodowym konkursie szachowym pod przykrywką. Chcą w ten sposób ochronić amerykańskiego szpiega przed zdradzeniem jego tożsamości.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

Godziny emisji Skorpion

00:20

Dyżur, sez. 1, odc. 6

factual ( Polska 2009 )

W dzisiejszym odcinku poznamy dalsze losy 8-letniego Wiktora, ofiary wypadku drogowego. Przyjrzymy sie też sprawnej współpracy lekarzy różnych specjalności ratujących życie dziewczyny po próbie samobójczej oraz zdrowie młodego motocyklisty.

Godziny emisji Dyżur

Reklama
00:50

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

01:20

Dyżur, sez. 1, odc. 12

factual ( Polska 2009 )

Dziś na oddział trafia nieprzytomny, pijany mężczyzna. Czy lekarze będą mogli mu pomóc? Pogotowie przywozi też pacjentkę po ciężkim zawale serca, pacjentka nie wyraża zgody na operację ze względów religijnych, czy inne formy zabiegów medycznych mogą uratować jej życie?

Godziny emisji Dyżur

01:45

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 5

fabularny ( Polska 2010 )

W tym odcinku policja rozprawia sie z gangsterami napadającymi na banki oraz ze złodziejem samochodu przyłapanym na gorącym uczynku. W odcinku również m.in. wykrycie ogromnej fabryki amfetaminy, produkującej ilości narkotyków wartych miliony złotych oraz likwidacja wietnamskiej plantacji konopii.

Godziny emisji Z archiwum policji

02:10

Dyżur, sez. 2, odc. 27

factual ( Polska, Polska 2010 )

Na oddział trafia pacjentka z zawałem serca. Czy lekarzowi uda się zlokalizować zatkaną tętnicę wieńcową? Pogotowie przywozi też ofiarę wypadku samochodowego, mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, zatem jego obrażenia są bardzo ciężkie. Zobacz czym grozi nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu.

Godziny emisji Dyżur

02:35

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

03:00

Taki jest świat, sez. 4, odc. 12: 12

factual ( Polska 2019 )

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Godziny emisji Taki jest świat

03:35

Menu na miarę, odc. 9

fabularny ( Polska 2011 )

Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie...

Godziny emisji Menu na miarę

04:00

Dyżur, sez. 2, odc. 28

factual ( Polska, Polska 2010 )

Praca na oddziale ratunkowym jest stresująca, a lekarze rzadko mają chwilę wytchnienia. Dziś jednak trafia do nich pacjent, który szyciu rany głowy poddaje się ze śpiewem na ustach. Lekarze muszą też ratować zdrowie mężczyzny z podejrzeniem krwawienia śródczaszkowego, pacjent nie chce współpracować więc podane mu zostają leki uspokajające.

Godziny emisji Dyżur

04:25

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8

fabularny ( Polska 2010 )

Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie.

Godziny emisji Z archiwum policji

04:45

Dyżur, sez. 2, odc. 29

factual ( Polska, Polska 2010 )

Program ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Bielańskiego oraz, od tego odcinka, Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tym razem widzimy w jaki sposób lekarze niosą ulgę cierpiącemu pacjentowi, ofierze wypadku samochodowego. Przyjrzymy się też m.in. jak udzielana jest pomoc osobie, która połknęła dużą dawkę środków uspokajających oraz niedoszłej samobójczyni.

Godziny emisji Dyżur

Reklama
05:10

Dyżur, sez. 2, odc. 14

factual ( Polska, Polska 2009 )

Dziś na oddział ratunkowy trafia ranna, pijana... niania oraz mężczyzna - ofiara wypadku samochodowego. Pacjent nie ma żadnych złamań, mimo że siła uderzenia wyrzuciła go z samochodu, doznał natomiast silnych urazów głowy, skóra jest oskalpowana. Czy pacjent przeżyje? Lekarze zajmą się też mężczyzną z bezpośrednim zagrożeniem życia. Czy reanimacja sprawi, że jego serce jeszcze będzie bić?

Godziny emisji Dyżur

05:35

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13

fabularny ( Polska 2010 )

Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców?

Godziny emisji Z archiwum policji

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-24 dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info