Reklama

Logo TV Trwam TV Trwam program TV na 2019-03-26 - ramówka, emisje

2019-03-26 Pokaż dziś

06:00

Mojżesz - 10 przykazań odc. 115

serial fabularny ( Brazylia 2015 ) Czas: 47min.

Działając z woli Boga Mojżesz i jego brat Aaron przestrzegają faraonaprzed karą, jaka spadnie na Egipt, jeśli nie udzieli Hebrajczykom zgody naudanie się na pustynię w celu złożenia ofiary. Ramzes nie lęka się groźby,wzmaga ucisk niewolników i mimo kolejnych dotkliwych plag nękających dwóri cały naród egipski pozostaje nieprzejednany, Tymczasem w pałacu dochodzido poważnych przetasowań: wpływ na władcę odzyskuje osoba pałająca żądzązemsty

Reżyseria: Alexandre Avancini

Obsada: Roberta Santiago ,  Mel Lisboa ,  Zécarlos Machado

Godziny emisji Mojżesz - 10 przykazań

06:50

Słuszna walka

film dokumentalny ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Towarzystwo Ochrony Dzieci Nienarodzonych (SPUC) od 50 lat walczy o prawo do życia dla najbardziej bezbronnych obywateli Wielkiej Brytanii. Od momentu legalizacji aborcji w Zjednoczonym Królestwie zabito już blisko 9 milionów nienarodzonych dzieci. Szkocki oddział SPUC dziś staje przed kolejnym wyzwaniem – niedopuszczeniem do całkowitej dekryminalizacji aborcji na Wyspach.

Reżyseria: Marta Telakowska

Godziny emisji Słuszna walka

07:50

Kolory Świętości - Św. Ludger

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Premiera 40 dni ze św. Gerardem - Dzień 21

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Reżyseria: Karol Smulski

Godziny emisji 40 dni ze św. Gerardem

08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

Reklama
08:15

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:35

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:40

Świadkowie

reportaż ( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Świadkowie

09:10

Papież Polak do Rodaków- I Pielgrzymka św. Jana Pawła II do Ojczyzny pod hasłem: "Gaude Mater Polonia". Przemówienie do pielgrzymów zgromadzonych w sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej, 7 czerwca 1979 r.

film dokumentalny ( Polska 1979 ) Czas: 27min.

I Pielgrzymka św. Jana Pawła II do Ojczyzny pod hasłem: "Gaude Mater Polonia". Przemówienie do młodzieży zgromadzonej na Wzgórzu Lecha w Gnieźnie, 3 czerwca 1979 roku.

Godziny emisji Papież Polak do Rodaków

09:40

Zrozumieć wartość życia - rozmowa z dr Wandą Półtawską

reportaż ( Polska 2011 ) Czas: 14min.

Reżyseria: Gabriela Gawron

Godziny emisji Zrozumieć wartość życia - rozmowa z dr Wandą Półtawską

10:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

10:15

Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej

program publicystyczny ( USA 2019 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej

10:45

Zew natury

program edukacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 22min.

Godziny emisji Zew natury

11:05

Mocni w wierze

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi

Reżyseria: Karol Smulski

Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Godziny emisji Mocni w wierze

11:35

Myśląc Ojczyzna - prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki

felieton ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

Reklama
11:45

20 lat dla świata. Ewangelia na dwóch kółkach

film misyjny ( Polska 2017 ) Czas: 9min.

"Życie ma sens jak się służy innym ludziom". Historia Grzegorza, wolontariusza w Peru, męża i ojca dwójki dzieci.

Reżyseria: Ks. Adam Parszywka SDB

Godziny emisji 20 lat dla świata. Ewangelia na dwóch kółkach

12:00
Na żywo

Pielgrzymka WSKSiM na Jasną Górę

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 65min.

Msza Święta z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej pod przewodnictwem JE Ks. Abp. Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego.

Godziny emisji Pielgrzymka WSKSiM na Jasną Górę

13:10

Sanktuaria polskie - Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi - Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi

program religijny ( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Kult Matki Bożej w Starej Wsi sięga co najmniej I poł. XVI wieku. Maryja Dziewica w cudownym obrazie przedstawiającym Jej zaśnięcie i wniebowzięcie czczona jest jako Ozdoba Pogórza, Matka Boża Starowiejska, Matka Boża Miłosierdzia.

Reżyseria: Marta Telakowska

Godziny emisji Sanktuaria polskie - Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi

13:30

Mały Katyń - Obóz NKWD w Trzebusce

reportaż ( Polska 2014 ) Czas: 28min.

W sierpniu 1944 roku w miejscowości Trzebuska koło Rzeszowa, NKWD zorganizowało obóz koncentracyjny dla pojmanych polskich żołnierzy Armii Krajowej. Podczas likwidacji obozu w październiku 1944 roku, część więźniów wywieziono na Syberię a część w bestialski sposób została zamordowana w lasach pod pobliską miejscowością Turza. Miejsce egzekucji nazwano „Małym Katyniem”. O tych wydarzeniach w 70. rocznicę tej zbrodni opowiedzą: Kazimierz Chorzępa - syn naocznego świadka zdarzeń oraz Wojciech...

Godziny emisji Mały Katyń - Obóz NKWD w Trzebusce

14:00

Mojżesz - 10 przykazań odc. 115

serial fabularny ( Brazylia 2015 ) Czas: 47min.

Działając z woli Boga Mojżesz i jego brat Aaron przestrzegają faraonaprzed karą, jaka spadnie na Egipt, jeśli nie udzieli Hebrajczykom zgody naudanie się na pustynię w celu złożenia ofiary. Ramzes nie lęka się groźby,wzmaga ucisk niewolników i mimo kolejnych dotkliwych plag nękających dwóri cały naród egipski pozostaje nieprzejednany, Tymczasem w pałacu dochodzido poważnych przetasowań: wpływ na władcę odzyskuje osoba pałająca żądzązemsty

Reżyseria: Alexandre Avancini

Obsada: Roberta Santiago ,  Mel Lisboa ,  Zécarlos Machado

Godziny emisji Mojżesz - 10 przykazań

14:50

Nieznani bohaterowie

film dokumentalny ( USA 2000 ) Czas: 50min.

To przejmujący dokument o losach dzieci żydowskich w Holandii, wyrwanych z rąk nazistów przez bojowników ruchu oporu i uratowanych dzięki obcym ludziom, którzy przyjęli je do swoich rodzin. Ci zwyczajni, ale niezwyczajni katolicy i protestanci, kierując się chrześcijańskim przykazaniem miłości bliźniego, nie zważając na trudne warunki bytowe oraz na grożące im i ich bliskim niebezpieczeństwo, tworzyły wojennym sierotom nowy dom, umożliwiając im przeżycie czarnych dni okupacji.

Reżyseria: Koren Pascal

Godziny emisji Nieznani bohaterowie

15:40

100 cudownych miejsc na świecie. Galeria Uffizi , Florencja , Włochy - Galeria Uffizi , Florencja , Włochy

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 9min.

100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. W tym odcinku udajemy się do Florencji i Galerii Uffizi. Miasto jest kolebką

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Premiera Jestem mamą

program poradnikowy ( Polska 2019 )

Przed rodzicami oczekującymi narodzin dziecka staje sporo wyzwań. Pojawia się też wiele pytań, na które szukają odpowiedzi. Poradnik „Jestem mamą” wychodzi naprzeciw tym wątpliwościom, próbując rozwiać przynajmniej niektóre z nich.

Reżyseria: Rafał Gruszczyński

Godziny emisji Jestem mamą

Reklama
16:30

Premiera Kalejdoskop Młodych

Czas: 20min.

Godziny emisji Kalejdoskop Młodych

16:50

Premiera Express Studencki

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia.

Godziny emisji Express Studencki

17:00

100 cudownych miejsc na świecie. USA: Key West

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 8min.

Seria filmów dokumentalnych o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. Tym razem wybierzemy się na wycieczkę śladami Ernesta Hemingwaya. Na wyspie Key West do dzisiaj znajduje się dom artysty.

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

17:10

Premiera Prosto o gospodarce

program rozrywkowy ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy.

Godziny emisji Prosto o gospodarce

17:30

Premiera Okiem kamery

reportaż ( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Okiem kamery

17:55

40 dni ze św. Gerardem - Dzień 21

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Reżyseria: Karol Smulski

Godziny emisji 40 dni ze św. Gerardem

18:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

19:30

Premiera Każdy maluch to potrafi

program edukacyjny dla dzieci ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Każdy maluch to potrafi

19:45
Na żywo

Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński

felieton ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Ostateczne rozwiązanie

film fabularny ( USA 2002 ) Czas: 102min.

Film pokazuje relacje pomiędzy białymi i czarnymi w czasach apartheidu. Gerrit Wolfaardt dorasta w atmosferze nienawiści i uprzedzeń rasowych. Jest przekonany o słuszności swoich racji do czasu, kiedy spotyka na swojej drodze studentkę Celeste i pastora, którzy rzucają wyzwanie jego poglądom. Czy można pokonać nienawiść przekazywaną z pokolenia na pokolenie?

Reżyseria: Cristobal Krusen

Obsada: John Kani , Jan Ellis , Andrew Faure

Godziny emisji Ostateczne rozwiązanie

23:45

Toliara

film dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 17min.

Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „Czerwonej Wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara - właśnie tam spotkamy siostry salezjanki oraz salezjanów posługujących na Madagaskarze.

Godziny emisji Toliara

00:00

O programie TV stacji TV Trwam

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-26 dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TV Trwam

Na żywo w TV Trwam

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info