Reklama

Bonanza godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Bonanza będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-08-01

09:00 Bonanza: wiara i nadzieja, odc. 1 Logo FilmBox Action
W Virginii zatrzymuje się pociąg wiozący kwakrów do  Slaytersville. Adam daje się oczarować córce przywódcy kwakrów. Nie wie jednak, że mężczyzna, z którym się niedawno zaprzyjaźnił, jest bardzo zainteresowany złotem, które kwakrzy wiozą do swojej ziemi obiecanej.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-02

08:50 Bonanza: denver mckee, odc. 2 Logo FilmBox Action
Ktoś zabija ranczerów i kradnie bydło. Były zastępca szeryfa McKee prowadzi wiele grup pościgowych za winnymi, ale nigdy nie może ich znaleźć. Ma natomiast coraz więcej pieniędzy, które wydaje na swoją piękną córkę. Wróciła ona właśnie do domu ze szkoły na wschodzie Stanów.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-03

08:35 Bonanza: małpolud, odc. 3 Logo FilmBox Action
Hoss opiekuje się samotnym, ograniczonym umysłowo mężczyzną, wielkiego wzrostu i nadnaturalnej siły, który rozgniewany staje się niebezpieczny. Jego działania są torpedowane przez dziewczynę z saloonu, która próbuje dla swoich celów manipulować tym olbrzymem-dzieckiem.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat
Reklama

2018-08-04

09:15 Bonanza: san francisco, odc. 4 Logo FilmBox Action
Cartwrightowie razem z rodziną Hop Sing pędzą bydło do San Francisco. Ben ostrzega mężczyzn przed niebezpieczeństwami, jakie skrywa duże miasto. Ale niektórzy z nich są nieostrożni i naiwni. Dwóch z wynajętych pomocników znika. Ben podejrzewa, że zostali w coś wrobieni. Razem z kuzynami Hop Singa, Cartwrightowie odnajdują zaginionych i rozpętują nie lada awanturę.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-05

08:00 Bonanza: obcy, odc. 5 Logo FilmBox Action
Do miasta przyjeżdża z Nowego Orleanu nieprzyjemny inspektor Leduque, który poszukuje Bena Cartwrighta. Okazuje się, że ściga go za morderstwo, które Ben popełnił 20 lat wcześniej. Mimo że śledztwo zostało umorzone przed laty, Cartwright decyduje się zrezygnować z udziału w wyborach, choć miał spore szanse zdobyć fotel gubernatora. Rodzina i znajomi Bena są niepocieszeni. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy inspektor Leduque wysuwa oskarżenie również przeciwko Małemu Joemu.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-06

09:15 Bonanza: sprawiedliwość pustkowi, odc. 6 Logo FilmBox Action
Brutalny przedstawiciel prawa przybywa do miasteczka, żeby aresztować jednego z pracowników rancza Ponderosa. Oskarżony zostaje pobity i skuty w kajdany, a następnego ma być przetransportowany dyliżansem do Los Angeles, gdzie stanie przed sądem. Hoss i Adam mają wątpliwości, czy więzień przeżyje podróż, dlatego postanawiają jechać razem z nim i bezwzględnym szeryfem. Do dyliżansu wsiada też doktor z Niemiec i jego piękna córka, która w czasie podróży zakochuje się w więźniu.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-07

09:10 Bonanza: strach na sprzedaż, odc. 7 Logo FilmBox Action
Mieszkający w Virginii Chińczycy zaczynają się spotykać z nieprzyjaznymi zachowaniami ze strony niektórych obywateli. Najpierw jeden z Chińczyków zostaje pobity, inny nie może dostać w sklepie towaru, o który prosi, w końcu kolejny zostaje niesłusznie oskarżony o zabójstwo. Wszystko dlatego, że jeden z wpływowych ludzi chce, żeby wszyscy „obcy” opuścili miasto. Rodzina Cartwrightów wstawia się za prześladowanymi i robi wszystko, by sprawiedliwości stało się za dość.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-08

09:05 Bonanza: cichy grom, odc. 8 Logo FilmBox Action
Mały Joe spotyka piękną głuchoniemą dziewczynę, która mieszka sama z ojcem z dala od miasta. Annie na co dzień opiekuje się owcami i nie ma kontaktu z nikim poza starym ojcem, który źle ją traktuje, i nieprzyjemnym sąsiadem, któremu bardzo się podoba. Joe przejmuje się losem dziewczyny i zaczyna ją uczyć języka migowego. Okazuje się, że Annie szybko łapie, o co chodzi, i próbuje się komunikować z Joem i ojcem. Jednak sprawy zaczynają się komplikować, gdy Annie zakochuje się w Małym Joe.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-09

09:15 Bonanza: zła jak osa, odc. 9 Logo FilmBox Action
Mały Joe wpada w tarapaty, po tym jak w obronie własnej zabija człowieka, który podpalił trawy w pobliżu drzew nieopodal miasta. Joe zabił nieznajomego na oczach jego córki, a ta za wszelką cenę chce się zemścić i próbuje zamordować Joe’a. Rodzina Cartwrightów myśli o tym, by zaopiekować się niebezpieczną dziewczyną, choć ona wciąż zapowiada zemstę. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy do Victoria City przyjeżdża reszta rodziny zamordowanego.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-10

09:00 Bonanza: strumień goryczy, odc. 10 Logo FilmBox Action
Ben Cartwright od lat przyjaźni się z Andym, który ma ranczo w okolicy Victoria City. Dawno temu Ben i Andy dogadali się w sprawie dostępu do wody, która przebiega przez terytorium Andy’ego, ale to porozumienie może teraz zostać zerwane. A to dlatego, że syn Andy’ego chce sprzedać ziemię ojca. Na terenie jego rancza ma powstać kopalnia, co może zagrażać środowisku. Rodzina Cartwrightów chce zapobiec niebezpiecznej inwestycji.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-11

09:20 Bonanza - stróż bezprawia, odc. 11 Logo FilmBox Action
Po tym jak przybyły do Virginii stróż prawa ratuje Adama, ocalając go przed strzałami obcych mężczyzn, zamiejscowy szeryf wyjawia, że ma pewną misję do wypełnienia. Chce zabrać bliskiego przyjaciela Cartwrightów do San Fransisco i skłonić go, żeby zeznawał tam w sprawie dotyczącej ściągania haraczy. Wkrótce jednak okazuje się, że trudno przekonać świadka do złożenia zeznań, a mężczyzna, który uratował Adama, ma sporo na sumieniu.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-12

09:30 Bonanza - z nadania hiszpańskiego króla, odc. 12 Logo FilmBox Action
Tym razem rodzina Cartwrightów chce wspólnymi siłami zapobiec posunięciom, które mają na celu zabranie ziemi mieszkańcom doliny Carson. Okazuje się, że za bezprawnymi działaniami stoi pochodząca z Hiszpanii rodzina De La Cuesta, mieszkająca tymczasowo w hotelu w Victoria City. Żeby rozszyfrować motywację przybyszów, Adam zawiera bliższą znajomość z piękną Izabellą De La Cuesta. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna nie jest tą, za którą się podaje.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-13

08:50 Bonanza - mroczna gwiazda, odc. 13 Logo FilmBox Action
Mały Joe spotyka młodą Cygankę, która upada w czasie ucieczki i traci przytomność. Kiedy ją odzyskuje, okazuje się, że Cyganka uważa się za przeklętą. Tak samo myślą o niej jej bliscy, którzy przepędzają dziewczynę. Mały Joe stoi przed nie lada zadaniem: pragnie uratować Cygankę przed rodziną i przekonać ją, że nie jest przeklęta. Jest to tym trudniejsze, że ktoś w otoczeniu dziewczyny, chcąc ją zastraszyć, udaje wilka.
Czas trwania: 49min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-14

08:50 Bonanza - śmierć o świcie, odc. 14 Logo FilmBox Action
Mieszkańców Virginii prześladują przestępcy, którzy ściągają od nich haracz w zamian za ochronę. Członkowie gangu grożą, że ci, którzy nie zapłacą odpowiedniej sumy, mogą ulec wypadkowi. Tak się dzieje w przypadku właściciela sklepu – odmówił uiszczenia opłaty i został zamordowany przez jednego z bandytów. Żona sklepikarza, która była świadkiem zabójstwa, znajduje schronienie na terenie Ponderosy. Jednak przestępcy nie dają za wygraną. Ich szef porywa Bena.
Czas trwania: 50min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-15

09:40 Bonanza- ziemia warta krwi, odc. 15 Logo FilmBox Action
Tym razem rodzina Cartwrightów musi stawić czoła chciwemu właścicielowi owiec, Jebowi Drummondowi, który każe swoim synom wypasać zwierzęta na terenach należących do Ponderosy. Ben nie zlekceważy ich zachowania i każe zabrać owce ze swojej ziemi. Wtedy Drummondowie zaczynają grać jeszcze bardziej nieuczciwie. Porywają Adama, by wymusić na Benie przepisanie im sporej części rancza.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat
Reklama

2018-08-16

09:15 Bonanza- rewolwerowcy, odc. 16 Logo FilmBox Action
Hoss i Mały Joe są w podróży po Teksasie. Gdy docierają do miasteczka Keowa, trafiają w sam środek wojny między dwoma lokalnymi rodami. Pech chciał, że Hoss i Joe są do złudzenia podobni do dwóch płatnych zabójców, wynajętych przez jedną ze stron konfliktu, by zabić głowę drugiej rodziny. Niewinni Cartwrightowie wpadają w ogromne tarapaty i wszystko wskazuje na to, że nie będzie im łatwo się wybronić.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-17

09:00 Bonanza- mściciel, odc. 17 Logo FilmBox Action
Ben i Adam trafiają do aresztu. Wszystko wskazuje na to, że zostaną skazani za przestępstwo, którego nie popełnili. Joe i Hoss robią wszystko, żeby uchronić ich przed stryczkiem. Usiłują się dowiedzieć, dlaczego świadkowie składają fałszywe zeznania. Nieoczekiwanie pomaga im tajemniczy nieznajomy – włóczęga Lassiter, który szuka odpowiedzialnych za przestępstwo popełnione przed laty w Kansas.
Czas trwania: 50min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-18

09:00 Bonanza- misja, odc. 18 Logo FilmBox Action
Charlie Trent to znany w mieście pijaczek z bogatą przeszłością – kiedyś służył w armii jako zwiadowca. Hoss pragnie, by mężczyzna odzyskał poczucie własnej wartości. Udaje się to dzięki zaangażowaniu Charliego w przeprowadzenie przez pustynię grupy poszukiwaczy złota. Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza że od pewnego czasu panuje susza. Jednak Charlie robi wszystko, by wypełnić swą misję.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-19

09:15 Bonanza- niespełnione marzenie, odc. 19 Logo FilmBox Action
Umiera kobieta, której mąż przebywa w więzieniu. Szeryf szuka kogoś, kto może zaopiekować się ich synem, zanim po chłopca przyjedzie wujek. Rodzina Cartwrightów przygarnia malca. Chłopak czuje się dobrze w Ponderosie, aż do czasu, gdy dowiaduje się, że jego ojciec został pozbawiony wolności. Wkrótce na ranczo docierają nowiny na temat jego taty – okazuje się, że uciekł on z więzienia. Cartwrightowie liczą się z możliwością niespodziewanej wizyty uciekiniera.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-20

09:40 Bonanza- na pustkowiu, odc. 20 Logo FilmBox Action
Adam spotyka grupę Indian, którzy przetrzymują kobietę. Chcą wyrządzić jej krzywdę, ponieważ wierzą, że dziewczyna jest duchem należącym do gór. Adam zabija Indian, ale zostaje poważnie ranny. Dziewczyna z czułością go pielęgnuje, a mężczyzna zakochuje się w niej. Jednak wkrótce przybywają kolejni Indianie, którzy szukają swych nieżyjących towarzyszy i dziewczyny-ducha.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-21

10:00 Bonanza- próba sił, odc. 21 Logo FilmBox Action
Gang rabusiów napada na bank w Virginia City i ucieka, zabierając mnóstwo pieniędzy. Napastnicy ukrywają się, ale najmłodszy z nich zaczyna pracować na ranczu Ponderosa, by mieć dostęp do informacji na temat postępów śledztwa. Adam, Ben i Hoss przyjmują nowego pracownika z otwartymi ramionami. Tylko Mały Joe zauważa jego dziwne zachowanie i jest podejrzliwy wobec chłopaka.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-22

09:05 Bonanza- drapieżniki, odc. 22 Logo FilmBox Action
Dolly Kincaid nie miała łatwego dzieciństwa, rosnąc w cieniu apodyktycznego i kontrolującego wszystko ojca. Gdy dziewczyna zakochuje się w chłopaku, który nie spodobał się jej rodzicowi, postanawia uciec z domu ze swoim wybrańcem. Wkrótce okazuje się, że chłopak należy do gangu złodziei, mających na sumieniu niejedno ludzkie życie. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy grupa rzezimieszków porywa Hossa i Małego Joe’a.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-23

09:15 Bonanza: ostatni wiking, odc. 23 Logo FilmBox Action
Serial westernowy opowiadający czasy wojny secesyjnej oraz ukazujący obraz życia, jakie się toczy zaraz po jej zakończeniu na ranchu Ponderosa, położonym w stanie Nevada. Ben Cartwright (Lorne Greene) ma kilku synów, lecz każdy z nich miał inną matkę. Kiedy wszystkie bliskie mu kiedyś kobiety umarły, mężczyzna musiał sam wychować swoich potomków. Teraz czterech dorosłych mężczyzn żyjących na Dzikim Zachodzie, kierując się niezłomnymi zasadami i kodeksem moralnym, musi stawiać czoła różnym, czasem niebezpiecznym przygodom oraz przezwyciężać liczne problemy.
Czas trwania: 49min. / USA / 1959 / western

2018-08-24

09:10 Bonanza - porwanie, odc. 24 Logo FilmBox Action
Młoda Jennifer Beale, córka najbogatszego w Comstock barona srebra, zostaje porwana, by wymusić na jej ojcu niewyobrażalnie wysoki okup. Plan porywaczy wydaje się przemyślany i niezawodny, jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Gdy piękna Della zostaje zabita i zakochany w niej Hercules dowiaduje się, kto jest odpowiedzialny za tę zbrodnię, porywacze stają przed nie lada problemem.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-25

09:40 Bonanza - spęd bydła, odc. 25 Logo FilmBox Action
Ben zatrudnia młodego włóczęgę, Sama Jacksona, by dopilnował transportu bydła należącego do Cartwrightów. Jednak Ben nie wie zbyt wiele o Samie, który w rzeczywistości nazywa się Johnny Logan i żyje wyjęty spod prawa. Mężczyzna zgadza się pracować dla Bena, ponieważ wie, że w czasie podróży znajdzie się w okolicy Waycross, gdzie chce zabić szeryfa, z którym łączą go więzy krwi – szeryf jest ojcem Johnny’ego.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-26

09:30 Bonanza - młyn, odc. 26 Logo FilmBox Action
Sąsiad Cartwrightów, Tom Edwars, jest sparaliżowany od czasu pewnego incydentu z udziałem Bena. Ranczo Toma z roku na rok staje się coraz bardziej zaniedbane, a że Ben od lat przyjaźni się z żoną sąsiada – Joyce, składa Edwarsom bardzo korzystną propozycję: Cartwright zbuduje młyn na ziemi Toma, a w zamian chce jedynie zwrotu poniesionych kosztów plus 15 procent. Tom, mimo wątpliwości, przystaje na taką ofertę, jednak za sprawą swego pomocnika Ezekiela staje się nieufny wobec Bena.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-27

09:15 Bonanza - zaloty, odc. 27 Logo FilmBox Action
Hoss pada ofiarą podstępnych zakusów pięknej kobiety, która jest uzależniona od hazardu. Dziewczynie udaje się tak skutecznie omotać Hossa, że ten zakochuje się w niej bez pamięci. Nie chce nawet słyszeć uwag ze strony swojej rodziny, choć wszystkim bardzo zależy na tym, by był szczęśliwy. Nie daje wiary słowom Adama, który dowodzi, że kobieta jest zainteresowana tylko pieniędzmi Hossa.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-28

09:35 Bonanza - ucieczka do ponderosy, odc. 28 Logo FilmBox Action
Na terenie Ponderosy pojawia się trzech dezerterów, którzy uciekli z armii. Ich śladem podąża arogancki kapitan Bolton. Mężczyzna wchodzi do domu Cartwrightów i żąda od Bena zgody na przeszukanie Ponderosy. Ben odmawia, lecz kapitan trafia na rannego Adama, zaatakowanego przez nieznanych sprawców na terenie rancza. Cartwrightowie wszczynają poszukiwania, a Bolton jedzie za nimi.
Czas trwania: 50min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-29

08:25 Bonanza - dzień sądu, odc. 29 Logo FilmBox Action
Ben Cartwright zostaje ocalony przez pewnego Indianina, który uchronił go przed niechybną śmiercią z ręki swego współplemieńca, który rzucił się na Bena z nożem. Cartwright w akcie wdzięczności przepisuje swemu wybawicielowi i jego żonie pas żyznej ziemi. Niestety, nie zdaje sobie sprawy, że rodzina Indian będzie miała bardzo niemiłego sąsiada, który w dodatku jest rasistą.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat

2018-08-30

09:05 Bonanza - ostatnie trofeum, odc. 30 Logo FilmBox Action
Para Anglików przyjeżdża do Ponderosy na wakacje. Piękna żona daje do zrozumienia, że nie jest już dumna ze swojego męża, dobrego myśliwego, który po ślubie stał się bardzo spokojny i zamiast polowań zaczął wybierać zacisze domowego ogniska. Wszystko to jednak ulega zmianie, gdy kobieta, jej mąż oraz Adam Cartwright zostają porwani dla okupu.
Czas trwania: 48min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat
Reklama

2018-08-31

08:55 Bonanza - więzy krwi, odc. 31 Logo FilmBox Action
Kiedy 16-letni Todd Grayson przyjeżdża do Virginia City, dowiaduje się, że jego ojciec został zabity przez Bena Cartwrighta. Ben zastrzelił Luke’a Graysona w obronie własnej, ale Todd nie chce słuchać żadnych wyjaśnień. Po głowie chłopca krąży tylko jedna myśl, niedająca mu spokoju: Todd pragnie zabić Bena, by pomścić swojego ojca, którego nie ma już wśród żywych.
Czas trwania: 47min. / USA / 1960 / Komedia, Akcja, Dramat
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Bonanza. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Bonanza w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Bonanza.

Emisje archiwalne Bonanza

Emisja Bonanza miała miejsce:

2017-12-24, 05:10 Bonanza Logo TVS
2017-12-17, 05:10 Bonanza Logo TVS
2017-12-10, 05:10 Bonanza Logo TVS
2017-12-03, 05:10 Bonanza Logo TVS
2017-12-01, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-30, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-29, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-28, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-27, 05:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-26, 05:10 Bonanza Logo TVS
2017-11-25, 04:25 Bonanza Logo TVS
2017-11-24, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-23, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-22, 06:00 Bonanza - więzy krwi, odc. 31 Logo FilmBox Action
2017-11-22, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-21, 06:00 Bonanza - ostatnie trofeum, odc. 30 Logo FilmBox Action
2017-11-21, 05:10 Bonanza - dzień sądu, odc. 29 Logo FilmBox Action
2017-11-21, 04:20 Bonanza Logo TVS
2017-11-20, 06:30 Bonanza - ucieczka do ponderosy, odc. 28 Logo FilmBox Action
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info