Logo TVP1 HD Program TV TVP1 HD - ramówka, emisje

2017-10-21

04:20

Klan - odc. 3182 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Jasiek na przeprosiny przygotowuje dla Ramony kolację i zapewnia ją, że nic go nie łączy z Dominiką. Traktuje ją tylko jak koleżankę. Kamila tłumaczy się Dominice z powodów swojej nieobecności na imprezie i opowiada jej o Borysie. Monika ma łopoty w Rosso.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Paweł Grządziel , Anna Matysiak , Izabela Trojanowska , Marek Lewandowski , Anna Janik , Ewa Kania , Jan Piechociński , Ewa Ampulska , Ryszard Abraham , Martyna Kowalik

04:45

Klan - odc. 3183 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Ramona udaje się do dziekanatu i przypadkowo zauważa rozbawionego Jaśka i Dominikę oglądających zdjęcia. Chcąc uniknąć spotkania z nimi, szybko wycofuje się. Borys spędza noc na Sadybie. Rankiem obiecuje Kamili, że spotka się z ojcem.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Paweł Grządziel , Anna Janik , Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Julian Peciak , Martyna Kowalik , Bartosz Waga , Natalia Rewieńska , Anna Matysiak , Andrzej Strzelecki

05:05

Klan - odc. 3184 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Ramona wyjawia Jaśkowi powód swego niezadowolenia. Widziała sesję zdjęciową, a on kolejny raz zapewnia, że Dominika jest tylko koleżanką z uczelni. Borys spotyka się z Kamilą, która odkrywa, że rozmowa z ojcem nie przebiegała w przyjacielskiej atmosferze.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Julian Peciak , Anna Matysiak , Paweł Grządziel , Joanna Żółkowska , Bartosz Waga , Mariusz Daszczyński , Anna Fabiańska , Natalia Rewieńska

05:35

Jaka to melodia? - odc. 3639 Godziny emisji

teleturniej muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka.

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

06:05

Sprawa dla reportera Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 47min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

07:00

Naszaarmia.pl - odc. 287 Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie.

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

07:30

Rok w ogrodzie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

07:50

Rok w ogrodzie extra Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 9min.

08:10

Rancho w dolinie Godziny emisji

western ( USA 1956 ) Czas: 97min.

Osadzona w realiach Dzikiego Zachodu opowieść o ludzkich namiętnościach, zazdrości, zawiści i zdradzie, które nieuchronnie prowadzą do tragedii. Opętany zazdrością mąż na wieść, że żona go zdradza, szuka zemsty na niewinnym przyjacielu.

Reżyseria: Delmer Daves

Obsada: Glenn Ford , Ernest Borgnine , Rod Steiger , Valerie French , Felicia Farr

10:00

Ptaki ciernistych krzewów - odc. 3/10 Godziny emisji

serial obyczajowy ( USA 1983 ) Czas: 48min.

Jest listopad 1929 r. W posiadłości Drogheda trwają przygotowania do wielkiej uroczystości. Maria Carson obchodzi 75. urodziny. Zaczynają już zjeżdżać pierwsi goście. W uroczystym przyjęciu bierze udział rodzina brata jubilatki, Paddy'ego Cleary.

Reżyseria: Daryl Duke

Obsada: Richard Chamberlain , Rachel Ward , Bryan Brown , Ken Howard , Piper Laurie , Richard Kiley , Christopher Plummer , Jean Simmons

10:55

Ptaki ciernistych krzewów - odc. 4/10 Godziny emisji

serial obyczajowy ( USA 1983 ) Czas: 49min.

Nazajutrz zgromadzonych na urodzinowym przyjęciu gości zaskakuje wiadomość o niespodziewanej śmierci Marii Carson. Po pogrzebie zostaje odczytany nowy testament. Okazuje się, że Maria zmieniła poprzednie postanowienia.

Reżyseria: Daryl Duke

Obsada: Richard Chamberlain , Rachel Ward , Bryan Brown , Ken Howard , Piper Laurie , Richard Kiley , Christopher Plummer , Jean Simmons

12:00

Studio Raban Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

12:30

Fascynujący świat - Jak zbudować planetę - odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 50min.

Wybudowanie planety, systemu słonecznego i galaktyki jest największym wyzwaniem inżynieryjnym. Bazując na wywiadach z najważniejszymi światowymi naukowcami i inżynierami, twórcy serii odtwarzają dzięki grafice komputerowej proces powstawania planety.

Reżyseria: Nick Shoolingin - Jordan , Mike Slee , Nigel Simpkiss

13:35

Okrasa łamie przepisy - Kuchnia sokiem płynąca Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

W kolejnym odcinku Karol Okrasa pokaże jak w ciekawy sposób można wykorzystać przy gotowaniu soki z owoców i warzyw. Sok w kuchni Karola to także doskonały produkt do marynowania mięsa i ryb, do gotowania wszelkich kasz, do tworzenia sosów i zup.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

14:15

Ojciec Mateusz - odc. 233 - Zdrada (Ojciec Mateusz XVIII odc. 8) Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Anna Jawor spotyka się z detektywem Pilskim. Ten przekazuje jej kopertę ze zdjęciami. Anna odwiedza na plebanii Natalię. Koleżanka zauważa, że Anna ma jakiś problem. Pokazuje Natalii zdjęcia, na których jej mąż Robert całuje się z Julią Wrońską.

Reżyseria: Filip Zylber

Obsada: Artur Żmijewski , Kinga Preis , Aleksandra Górska , Katarzyna Burakowska , Piotr Polk , Michal Piela , Edyta Olszówka , Bartłomiej Firlet , Rafał Cieszyński , Jędrzej Taranek

15:10

Zagadka Hotelu Grand - odc. 63 (seria III, odc. 21) Godziny emisji

serial obyczajowy ( Niemcy, Hiszpania 2013 ) Czas: 45min.

Sezon III, odc. 21 Andres wprowadza matkę na salony jako wielką panią. Dona Angela, do niedawna skromna pracownica hotelu, źle się czuje w nowej roli...

Reżyseria: Carlos Sedes

Obsada: Yon Gonzalez , Adriana Ozores , Eloy Azorin , Fele Martinez , Amaia Salamanca

16:00

Trwa...  Dziewczyny ze Lwowa - odc. 19 (seria II odc. 6) - Terapia szokowa Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 42min.

W domu profesora trwa narada, w której uczestniczy także Uljana i p. Henryk. Uljana postanowiła natychmiast pojechać do profesora kiedy odsłuchała wiadomość od Denisa, który żąda okupu za skrzypce, o których myśli, że to instrument jego byłej żony.

Reżyseria: Maciej Wojtyszko , Wojciech Adamczyk

Obsada: Stanisław Brejdygant , Sławomir Gzrymkowski , Anna Maria Buczek , Anna Gorajska , Magda Wróbel , Katarzyna Ucherska , Marian Dziędziel , Marta Lipińska , Krzysztof Stelmaszyk , Dorota Segda

17:00
Na żywo

Teleexpress Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

17:20

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

17:30

Rolnik szuka żony seria IV - odc. 6 Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Czas wzajemnego poznawania, rozpoczął się na dobre. Mieszkanie pod jednym dachem, przynosi odpowiedź na wiele pytań. Dziewczyny w gospodarstwie Piotra, wykorzystują każdą chwilę by zadbać o siebie. U Karola mówią wprost ''jest rywalizacja jak diabli ".

Reżyseria: Konrad Smuga , Anna Więckowska

18:30

Rodzina wie lepiej - /48/ Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Reżyseria: Dariusz Goczał , Tomasz Kubski

18:55

Jaka to melodia? - odc. 3640 Godziny emisji

teleturniej muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka.

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

19:30
Na żywo

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

20:00
Na żywo

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Codzienny serwis sportowy.

20:10

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

20:15

Komisarz Alex - odc. 124 (seria X odc. 7) - Ostatni mecz Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 41min.

W krótkim odstępie czasu ginie trzech mężczyzn. Morderca pozostawia na ich czole charakterystyczny znak, który może sugerować, że mamy do czynienia z seryjnym mordercą. Policja ustala, że wszystkie ofiary mają związek z pewnym klubem piłkarskim.

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada: Krystian Wieczorek , Ireneusz Czop , Karolina Nolbrzak , Beata Fido , Janusz Chabior , Grzegorz Przybył , Marta Chyczewska , Adrian Brząkała

21:10

Hit na sobotę - Żyć nie umierać Godziny emisji

dramat ( Polska 2015 ) Czas: 81min.

Film dedykowany zmarłemu w 2009 r. aktorowi Tadeuszowi Szymkowowi, który przedwcześnie zakończył teatralną i filmową karierę z powodu śmiertelnej choroby. Aktorem jest właśnie bohater filmu, 45 - letni Bartek Kolano, dla którego też wszystko się kończy.

Reżyseria: Maciej Migas

Obsada: Tomasz Kot , Janusz Chabior , Jacek Braciak , Ireneusz Czop , Andrzej Konopka

22:45

Cała ona Godziny emisji

komedia ( USA 1999 ) Czas: 91min.

Uczennica klasy maturalnej uchodzi wśród rówieśników za dziwaczkę. Nosi szpecące ubrania i okulary, stroni od ludzi, oddając się malarskiej i teatralnej pasji. Życie nastolatki się zmienia, gdy zaprzyjaźnia się z najpopularniejszym chłopakiem w szkole.

Reżyseria: Robert Iscove

Obsada: Freddie Prinze jr , Rachael Leigh Cook , Paul Walker

00:30

Noc generałów Godziny emisji

dramat ( Wielka Brytania, Francja 1967 ) Czas: 138min.

Jako że część fabuły dzieje się w okupowanej Warszawie, tłem dla poczynań bohaterów jest autentyczna Starówka, Łazienki, plac Trzech Krzyży i okolice ulicy Złotej. Za kanwę scenariusza filmu posłużyła wydana w 1962 r. powieść Hansa Helmuta Kirsta.

Reżyseria: Anatole Litvak

Obsada: Peter O'Toole , Omar Sharif , Donald Pleasence , Tom Courtnay , Joanna Pettet , Philippe Noiret

03:00

Zagadka Hotelu Grand - odc. 63 (seria III, odc. 21) Godziny emisji

serial obyczajowy ( Niemcy, Hiszpania 2013 ) Czas: 45min.

Sezon III, odc. 21 Andres wprowadza matkę na salony jako wielką panią. Dona Angela, do niedawna skromna pracownica hotelu, źle się czuje w nowej roli...

Reżyseria: Carlos Sedes

Obsada: Yon Gonzalez , Adriana Ozores , Eloy Azorin , Fele Martinez , Amaia Salamanca

03:55

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info