Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-08-17

03:36

Trwa...  Doktor G - lekarz sądowy: Igła w stogu siana Godziny emisji

Doktor G. szuka przyczyn tajemniczych zgonów. W tym odcinku przeprowadza sekcję zwłok 27-letniego mężczyzny i odkrywa coś, czego nie spotkała w całej swojej karierze zawodowej.

04:24

Plan zbrodni: Uzależnieni od seksu Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zadufany Godziny emisji

Ekscentryczny sąsiad Deana, zwariowany naukowiec Richard, wykorzystał go podczas niesamowitej burzy medialnej, jaka wybuchła po tym, jak jego projekt okazał się kompletną porażką.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Szatan Godziny emisji

Mężczyzna zaręczył się z kobietą, którą poznał na sesjach Anonimowych Alkoholików. Wkrótce jej zachowanie zmienia się do tego stopnia, że postanawia zwrócić się o pomoc Wolfe'a.

06:00

Medium z Long Island: Przedstawienie musi toczyć się dalej! Godziny emisji

Theresa przeprowadza sesję na cele charytatywne. Włącza się też w akcję ratowania upadającgo starego teatru. Kobieta nawiązuje kontakt ze swoim tragicznie zmarłym ojcem.

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Szydercze zło Godziny emisji

Becky Sue zrywa z agresywnym chłopakiem i przeprowadza się do rodziny, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy kobieta nagle znika, niektórzy podejrzewają, że popełniono przestępstwo.

07:40

Zaginieni: Ucieczka w popłochu Godziny emisji

Nastoletnia studentka Rachel Cooke nie wróciła do domu z joggingu. Kiedy śledztwo utknęło w miejscu, jedyny podejrzany złożył szokujące zeznanie na temat porwania i zabójstwa.

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Zaginione dziewczynki Godziny emisji

Zaniepokojony ojciec obawia się najgorszego po tym, jak jego córki nie wróciły do domu, a policja ciągle nie może ich odnaleźć. Detektyw Wolfe odkrywa prawdę.

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Z wizytą w Alabamie Godziny emisji

Aphrodite opowiada historię mieszkańca Alabamy, który zostaje zabity kilka godzin po przyjeździe do miasta. Pytanie brzmi: czy zginął on z powodów biznesowych czy osobistych?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Na tropie zabójcy Godziny emisji

Młoda, odnosząca sukcesy zawodowe kobieta została zamordowana podczas spaceru w parku. Śledztwo utknęło w miejscu, ale tuż przed zamknięciem sprawy pojawił się nowy trop.

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zamrożony Godziny emisji

Słynny futbolista zostaje zasztyletowany w chwili, kiedy rozmawia przez telefon z dziennikarzem. Sprawa komplikuje się, bo patolog nie ma możliwości zbadania ciała ofiary.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zaćmienie słońca Godziny emisji

W czasie całkowitego zaćmienia słońca mężczyzna zostaje uduszony przy hotelowym basenie. Dwanaście godzin później w ten sam sposób ginie kobieta. Kim jest tajemniczy morderca?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

Zabójcza miłość: Dziewczyna ze złotym kolczykiem Godziny emisji

Po przypadkowym spotkaniu w bazie wojskowej Samira Watkins zakochuje się w żonatym żołnierzu. Wkrótce okaże się, że mężczyzna skrywa mroczne sekrety: ma rodzinę w innym stanie.

14:00

Medium z Long Island: Nowe seanse Godziny emisji

Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.

15:00

Morderstwo na bagnach: Ponure miejsce na śmierć Godziny emisji

Kimra Riley idzie do baru, aby się zabawić. Dwa miesiące później ciało dziewczyny zostaje znalezione na brzegu rzeki Tennessee. Czy policji uda się postawić mordercę przed sądem?

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Reakcja łańcuchowa Godziny emisji

Modelka ginie porażona prądem na wybiegu, w czasie pokazu mody. Policjanci odkrywają powiązania ofiary z człowiekiem, który porwał syna Horatia.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Cykl życia i śmierci Godziny emisji

Doktor G. bada przyczyny śmierci: 94-latki, a także byłej striptizerki, która zmarła w tajemniczych okolicznościach w mieszkaniu swojego brata.

18:00

Medium z Long Island: Duch al dente Godziny emisji

Theresa ma już dość wiecznych narzekań rodziny na jej gotowanie. Postanawia udowodnić, że świetnie radzi sobie w kuchni i zapisuje się na lekcje sztuki kulinarnej.

18:30

Medium z Long Island: Tak jak ja Godziny emisji

Przyjaciółka Theresy zwraca się o pomoc, ponieważ jej syn też widzi duchy. Jednak spotkanie z potencjalnym podopiecznym kończy się niezwykłym odkryciem.

19:00

Zabójcza miłość: Pozew o miłość Godziny emisji

Ambitny prawnik nawiązuje potajemny romans z jedną ze swoich klientek. Kiedy relacja wychodzi na światło dzienne, miłość odsłania swoje wyjątkowo brutalne i mordercze oblicza.

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Wieczne wakacje Godziny emisji

Rodzinne wakacje kończą się tragicznie: młody człowiek zostaje zamordowany, a jego rodzice chcą go pomścić i decydują się wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Premiera Tajemnice pól śmierci: Poszukiwań ciąg dalszy Godziny emisji

Biuro szeryfa w Iberville nieustannie próbuje rozwiązać sprawę zabójstwa Eugenie Boisfontaine. Detektywi przeszukują materiały dowodowe w poszukiwaniu motywu.

22:00

Lata 80. dekada zbrodni: Masakra w Missouri Godziny emisji

W samym środku amerykańskiego kryzysu w rolnictwie w małym miasteczku w Missouri zostaje popełnione wielkie masowe morderstwo. Głównym podejrzanym jest 14-letni chłopak.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jeden z naszych Godziny emisji

Detektywi jednoczą siły, aby pomóc policjantowi, który został postrzelony na służbie i walczy o życie. Ostatni odcinek serii.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci Godziny emisji

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy, odc. 14 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

02:00

Za zamkniętymi drzwiami... Godziny emisji

Laureat nagrody Emmy, dziennikarz Tony Harris tym razem zgłębi wstydliwe sekrety świata domowej przemocy. W programie dowiemy się, kto najczęściej pada jej ofiarą.

02:48

Zabójcza miłość: Seks i żonaty facet Godziny emisji

Żonaty mężczyzna nawiązuje romans z 14-letnią opiekunką do dzieci. Kiedy żona odkrywa tę relację, mężczyzna postanawia zrobić wszystko, aby romans na zawsze pozostał tajemnicą.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Desperackie działanie Godziny emisji

Policja znajduje ciało 40-letniej kobiety w odległości prawie 27 metrów od jej wózka inwalidzkiego. Doktor G. ustala przyczynę śmierci. Czy kobieta naprawdę została zamordowana?

04:24

Plan zbrodni: Kochaj swojego rabbiego Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zespół rockowy Godziny emisji

Muzyk Tommy Mara ucieszył się na wieść o koncercie zespołu Sha Na Na. Danny C wyglądał na genialnego showmana, ale pierwsze wrażenie okazało się złudne.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Tajniacy Godziny emisji

Prywatny detektyw Brian Wolfe i jego partner Perez prowadzą tajną operację w luksusowym kurorcie. Na celownik biorą złodzieja okradającego bogatych klientów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info