Reklama

Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2018-03-24

06:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Zgubny seks

Milioner Bill McLaughlin myślał, że spotkał kobietę marzeń. Jego wybranka miała jednak mroczne plany. Aphrodite Jones przypomina widzom ponurą historię chciwości, żądzy i zdrady...

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

07:00

Zaginieni: Na przekór fali

Artystka znika w drodze z pracy do domu. Kiedy na jednym z parkingów zostaje odnaleziony jej samochód, pojawiają się mroczne spekulacje na temat okoliczności zaginięcia kobiety.

Godziny emisji Zaginieni

08:00

Wyrok do podważenia: Zanik pamięci

Penny Brummer została oskarżona o morderstwo najlepszej przyjaciółki byłej kochanki. W chwili zbrodni Penny była tak pijana, że nic nie pamięta. Czy dowiedzie swej niewinności?

Godziny emisji Wyrok do podważenia

09:00

Zabójcza miłość: Romans z dziadkiem

Kobieta nawiązuje romans z dziadkiem swojej córki. Ta zakazana relacja doprowadza najpierw do rozłamu w rodzinie, a potem kończy się krwawym starciem w Teksasie.

Godziny emisji Zabójcza miłość

10:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Kłopoty w Coal Country

Historie osób, które poniosły śmierć z rąk znajomych lub członków rodziny. W toku śledztwa powoli rysuje się prawdziwy obraz zdarzeń, który naprowadza policjantów na trop sprawcy.

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

11:00

Detektyw do zadań specjalnych: Zakupoholiczka

Gdy na wyciągu z karty pojawia się ogromna liczba niewyjaśnionych transakcji, mąż zaczyna podejrzewać, że żona znów popadła w zakupoholizm. Zatrudnia więc detektywa Wolfe'a.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

11:30

Detektyw do zadań specjalnych: Zaginione dziewczynki

Zaniepokojony ojciec obawia się najgorszego po tym, jak jego córki nie wróciły do domu, a policja ciągle nie może ich odnaleźć. Detektyw Wolfe odkrywa prawdę.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

12:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Szydercze zło

Becky Sue zrywa z agresywnym chłopakiem i przeprowadza się do rodziny, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy kobieta nagle znika, niektórzy podejrzewają, że popełniono przestępstwo.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

13:00

Włoskie zdrady, odc. 15

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

13:30

Włoskie zdrady, odc. 16

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

14:00

Małżeństwo pełne tajemnic: Ciemniejszy odcień błękitu

Po śmierci policjanta w mieście w Illinois zostaje wprowadzony stan wyjątkowy. Wkrótce na jaw wychodzą obrzydliwe szczegóły z pełnego tajemnic życia stróża prawa.

Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

15:00

Ja, detektyw: Zrób to sam

Kiedy niespodziewanie zaginęła kobieta, jej rodzina wpada w rozpacz. Dwa tygodnie później jej ciało zostaje znalezione na poboczu autostrady w sąsiednim hrabstwie.

Godziny emisji Ja, detektyw

16:00

Medium z Long Island: Hełmiasty

Larry bierze udział w charytatywnym zjeździe motocyklowym, ale Theresa boi się jeździć na tylnym siodełku. Medium pomoże także mężczyźnie, który wini się za śmierć syna.

Godziny emisji Medium z Long Island

16:30

Medium z Long Island: Stary pies, nowe sztuczki

Cała rodzina jest wciąż zasmucona z powodu utraty psa Peteya. Następnie Theresa pomaga sceptycznej kobiecie, która straciła obydwoje rodziców.

Godziny emisji Medium z Long Island

17:00

Cień wątpliwości : Lekarz nie przyjmuje

W 2012 roku lekarz Joseph Sonnier został zamordowany w swoim domu w Teksasie. Kto mógł zabić tego znanego i szanowanego doktora i kochającego ojca rodziny?

Godziny emisji Cień wątpliwości 

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
18:00

Trwa...  Cień wątpliwości : Siła zazdrości

Właściciel klubu bokserskiego w Teksasie, Jimmy Sims, zostaje zastrzelony przed domem. Jego żona oskarża kochankę Jimmy'ego, ale czy nie jest to próba odwrócenia uwagi policji?

Godziny emisji Cień wątpliwości 

19:00

Elementary: Bella

Sherlock bada sprawę kradzieży oprogramowania sztucznej inteligencji. Dokonując pewnego zaskakującego odkrycia, Joan chce by Sherlock wyjaśnił motywy jakimi się kieruje.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

  Godziny emisji Elementary

Reklama
20:00

Krwawa układanka: Zaginiona bez śladu

Czterdziestodwuletnia Raquel Calderin znika podczas powrotu z pracy do domu. Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że życie rodzinne kobiety było burzliwe i pełne przemocy.

  Godziny emisji Krwawa układanka

21:00

Premiera Nie jesteś sam: Odziedziczone zło

CeCe Coffee wynajmuje mały apartament w Georgii i z trudem łączy koniec z końcem. Domowy spokój niszczy brutalny napad i kobieta musi walczyć o swoje życie.

  Godziny emisji Nie jesteś sam

22:00

Żyjąc z potworem: Nie mój syn

Kiedy George i Margaret Keller odkrywają, że ich syn skrywa mroczny sekret, muszą dokonać trudnego wyboru. Czy przestaną być lojalni i zawiodą zaufanie własnego dziecka?

  Godziny emisji Żyjąc z potworem

23:00

Miasta, w których straszy: Salem

Tennessee Wraith Chasers to elitarna grupa badaczy zjawisk paranormalnych podróżująca po całej Ameryce w poszukiwaniu prawdy o przerażających miastach, w których straszą duchy.

  Godziny emisji Miasta, w których straszy

00:00

Powrót z zaświatów: Siostrzane przeczucie , Kłótnia kowbojów

Rodger i Jesse badają dwa przypadki kontaktu żywych z osobami zmarłymi, będące dowodem na więzi między przyjaciółmi, które mogły pokrzyżować plan "śmierci".

  Godziny emisji Powrót z zaświatów

Reklama
01:00

Miasta, w których straszy: Savannah

Pogromcy duchów analizują zjawiska paranormalne wokół Hanging Square w Savannah. To miejsce jest epicentrum przedziwnych zdarzeń już od ponad 300 lat.

  Godziny emisji Miasta, w których straszy

03:00

Doktor G - lekarz sądowy: Zabójcza kłótnia kochanków

Podczas awantury dziewczyna ugodziła swojego chłopaka nożem w ramię. Podczas leczenia w szpitalu pacjent nagle zmarł. Dr G musi ustalić, co go zabiło?

  Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:00

Koroner: na tropie zbrodni: Wezwijcie koronera

Kobietę zabito w jej ogródku. Koroner Graham uważa, że morderca lubi dreszcz emocji towarzyszący morderstwom. Czy uda się ująć sprawcę, zanim znów zaatakuje?

  Godziny emisji Koroner: na tropie zbrodni

05:00

Mroczne sekrety małżeńskie: Zabójcza para

Historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach choć przez wiele lat nie miały wątpliwości, że ze swoimi partnerami tworzą szczęśliwe związki.

  Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:30

Detektyw do zadań specjalnych: Wścibska sąsiadka

Wścibska sąsiadka myślała, że w zaginięcie Karen zamieszany jest jej chłopak. Cała prawda wyszła na jaw, gdy sprawą zajął się detektyw Brian Wolfe.

  Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info