Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-09-26

06:00

Medium z Long Island: Przed ślubem Godziny emisji

Theresa dotrzymuje towarzystwa parze młodych ludzi, których rodziny nie mogą być na ich ślubie.

06:25

Mroczne sekrety małżeńskie: Przelotny romans Godziny emisji

Przejmujące historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach. Przez wiele lat nie miały cienia wątpliwości, że tworzyły z nimi szczęśliwe związki.

06:50

Szokująca prawda: Pokrętny trójkąt Godziny emisji

Podczas rozwodu małżeństwo agentów FBI prowadzi ze sobą walkę, a jedno z nich wpada w ramiona pisarza kryminałów. Ich dalsze losy są bardziej nieprawdopodobne niż literacka fikcja.

07:40

Zaginieni: Ciężkie życie gangstera Godziny emisji

Dana chciała wyjechać z Nowego Orleanu, by zaopiekować się swoimi dziećmi, ale po uderzeniu huraganu okazuje się, że kobieta zaginęła i na jaw wychodzi mroczna prawda.

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Ta druga Godziny emisji

Debbie jest grubo po trzydziestce i marzy o macierzyństwie. Tymczasem jej mąż Hal coraz rzadziej bywa w domu. Kobieta podejrzewa, że ją zdradza. Wynajmuje Wolfe'a, by to sprawdzić.

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Co wydarzyło się w Las Vegas... Godziny emisji

Robert Bessey cudem przeżył, gdy został postrzelony w szyję podczas jazdy samochodem do pracy poza Las Vegas. Czy śledczy ustalą sprawcę?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Wypłata po śmierci Godziny emisji

Śmiertelnie chory 87-latek zostaje znaleziony martwy po tym, jak najprawdopodobniej upadł ze schodów. Jednakże detektywi odkrywają, że wypadek ten został jedynie upozorowany.

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Tajne przez poufne Godziny emisji

W mieszkaniu ofiary morderstwa policjanci z CSI znajdują laboratorium do produkcji metaamfetaminy. Śledztwo kieruje ich do pewnego agenta FBI prowadzącego podwójne życie.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Mój syn Caine Godziny emisji

Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu tuż przed podpisaniem ważnego dokumentu. Horatio przybywa na miejsce zbrodni i ze zdumieniem dowiaduje się, kim jest wdowa po ofierze.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

W sieci kłamstw: Ludzie, których znacie Godziny emisji

Samotna matka Lorianna Parker jest w siódmym niebie, kiedy w sieci poznaje przystojnego Coreya Davisa. Kiedy idzie na spotkanie w realu, wymarzona randka zamienia się w koszmar.

14:00

Medium z Long Island: Atak paniki Godziny emisji

Theresa dostaje zaskakujące wyniki badań skanu mózgu. Podczas grupowego seansu Theresa przekonuje uczestników, że nasi bliscy, choć odeszli, wciąż są z nami.

15:00

Morderca wybrał mnie: Bratobójczy ogień Godziny emisji

W końcu policja znajduje porzucony samochód zaginionego marynarza Nicholasa Coxa. W środku detektyw Rod Demery odkrywa mnóstwo śladów krwi, ale gdzie są zwłoki ofiary?

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Umierająca panna młoda Godziny emisji

Panna młoda zostaje zamordowana w dniu własnego ślubu. Pierwszym podejrzanym jest pan młody — zawodowy koszykarz.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Jeden zły ruch Godziny emisji

Policja odkrywa, że wiszący na moście mężczyzna został zabity strzałem w głowę. Do akcji wkracza doktor G., która musi zgromadzić niezbędne dowody.

18:00

Trwa...  Medium z Long Island: W trasie: Filadelfia Godziny emisji

Medium Theresa Caputo wyrusza w trasę. W Filadelfii pomaga matce pogodzić się z tragiczną śmiercią syna. Wdowa nawiązuje kontakt ze zmarłym mężem.

19:00

Mroczne strony pożądania: Zakochany desperat Godziny emisji

Polityk i jego żona są nękani przez ich prywatnego pilota. Aby tylko zdobyć kobietę swoich marzeń, mężczyzna jest skłonny posłużyć się samolotem jako narzędziem zbrodni.

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zasadzka Godziny emisji

Horatio prowadzi sprawę morderstwa, w którą może być zamieszana jego dawna przyjaciółka. Calleigh jest ofiarą stalkera, który umieszcza w sieci informacje o jej rzekomych błędach.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Mój sąsiad morderca: Na twoich oczach Godziny emisji

Kiedy biznesmen spotyka piękną aktorkę, miłość wybucha z całą siłą. Ale miesiąc miodowy nie trwa długo, a związek wkrótce ma swój tragiczny koniec.

22:00

Premiera Krwawa układanka: Zaginiona bez śladu Godziny emisji

Czterdziestodwuletnia Raquel Calderin znika podczas powrotu z pracy do domu. Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że życie rodzinne kobiety było burzliwe i pełne przemocy.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Z dymem Godziny emisji

Podczas śledztwa w sprawie zwłok znalezionych w kominie detektywi muszą powrócić do nierozwiązanego morderstwa nastolatki Caroline Fitzgibbons. Co łączy te dwie zbrodnie?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Reality show Godziny emisji

Detektywi stają się bohaterami telewizyjnego serialu reality. Kamery towarzyszą im podczas poszukiwań seryjnego gwałciciela. Warrick zaczyna mieć problemy w małżeństwie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Trzy noce z duchami: Hotel Statler City Godziny emisji

Podczas największego śledztwa w swojej karierze Nick i Katrina spędzają 72 godziny w hotelu Statler City w Buffalo i odkrywają wyjątkowo obrzydliwą historię tego miejsca.

02:00

Tajemnica morderstwa Angie Dodge Godziny emisji

Keith Morrison prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 18-letniej Angie Dodge w Idaho Falls w 1996 roku. Analizuje kontrowersyjne zeznania Chrisa Tappa skazanego za zabójstwo.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: W akcie desperacji Godziny emisji

Kobieta po długiej walce z nałogiem zaczyna chorować i umiera. Czy zabiły ją narkotyki? Doktor G. przeprowadza też sekcję zwłok mężczyzny, który zginął tragicznie we własnym domu.

04:24

Plan zbrodni: Romans z opiekunką do dziecka Godziny emisji

Zima 2007 roku. Stephen Grant zawiadamia policję o zniknięciu żony po małżeńskiej sprzeczce. Grant odgrywa zrozpaczonego męża. Ale w końcu na jaw wychodzą mroczne sekrety rodziny.

05:12

Bardzo niemoralna propozycja: Eksmisja lub prostytucja Godziny emisji

Tera, młoda, samotna matka, stojąc w obliczu eksmisji, zastanawia się czy przyjąć propozycję, przez którą będzie musiała zerwać ze swoimi ideałami.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Wszystko zostaje w rodzinie Godziny emisji

Młoda żona podejrzewa, że jej dużo starszy mąż zamienił ją na nowszy model. Prywatny detektyw Wolfe odkrywa prawdę i rozwiązuje sprawę.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info