Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-07-20

06:00

Medium z Long Island: Po spotkaniu Godziny emisji

Spotkania z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych pogrążonych w smutku ludzi?

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Szydercze zło Godziny emisji

Becky Sue zrywa z agresywnym chłopakiem i przeprowadza się do rodziny, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy kobieta nagle znika, niektórzy podejrzewają, że popełniono przestępstwo.

07:40

Zaginieni: Znikająca panna młoda Godziny emisji

28-letnia Niqui wyszła do pralni i słuch o niej zaginął. Po 6 latach anonimowa informacja naprowadza na ślad jej znajomego, który jest zamieszany w zniknięcie innej dziewczyny.

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Niegrzeczny profesor Godziny emisji

Za skok w bok profesor płaci wysoką cenę. Szantażysta grozi, że ujawni prawdę o seksualnej przygodzie. Czy Wolfe znajdzie przestępcę, zanim profesor straci pracę i małżeństwo?

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Randka z mordercą Godziny emisji

Uczestnik amerykańskiej „Randki w ciemno" zabił dziewczynę z wyglądu podobną do prowadzącej telewizyjny show. Co popchnęło go do takiego czynu?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Na tropie zabójcy Godziny emisji

Młoda, odnosząca sukcesy zawodowe kobieta została zamordowana podczas spaceru w parku. Śledztwo utknęło w miejscu, ale tuż przed zamknięciem sprawy pojawił się nowy trop.

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zaćmienie słońca Godziny emisji

W czasie całkowitego zaćmienia słońca mężczyzna zostaje uduszony przy hotelowym basenie. Dwanaście godzin później w ten sam sposób ginie kobieta. Kim jest tajemniczy morderca?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Reakcja łańcuchowa Godziny emisji

Modelka ginie porażona prądem na wybiegu, w czasie pokazu mody. Policjanci odkrywają powiązania ofiary z człowiekiem, który porwał syna Horatia.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

Doktor G - lekarz sądowy: Desperackie działanie Godziny emisji

Policja znajduje ciało 40-letniej kobiety w odległości prawie 27 metrów od jej wózka inwalidzkiego. Doktor G. ustala przyczynę śmierci. Czy kobieta naprawdę została zamordowana?

14:00

Medium z Long Island: Zatrudnię pomoc Godziny emisji

Dan i Helen proszą o prywatny seans z nadzieją, że nawiążą kontakt ze zmarłym synem Alexem. Theresa zastanawia się, czy zatrudnić asystenta.

14:30

Medium z Long Island: Księżniczka i jej bal Godziny emisji

Theresa musi sama wykończyć balową suknię Victorii, ponieważ krawcowa zajęta jest rozmowami ze zmarłym mężem. Czy Kristine nawiąże kontakt ze zmarłą siostrą?

15:00

Morderstwo na bagnach: Rzeczny potwór Godziny emisji

Policja szuka mordercy Mary Stetson, której tułów znaleziono na brzegu rzeki Piscataquog. Podczas śledztwa okazuje się, że każda informacja o Mary jest pełna tajemnic i sekretów.

16:00

Trwa...  CSI: Kryminalne zagadki Miami: Wieczne wakacje Godziny emisji

Rodzinne wakacje kończą się tragicznie: młody człowiek zostaje zamordowany, a jego rodzice chcą go pomścić i decydują się wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Niebezpieczne siły Godziny emisji

Młoda dziewczyna czuje dziwne zmęczenie podczas kąpieli w basenie. Chwilę później traci przytomność i umiera. Doktor G. szuka przyczyny tej zagadkowej śmierci.

18:00

Medium z Long Island: Impreza w dzielnicy! Godziny emisji

Theresa przygotowuje się do dwóch wielkich wydarzeń: największego charytatywnego seansu grupowego oraz sąsiedzkiej imprezy w dzielnicy.

19:00

Premiera Zbrodnia (nie)doskonała: Mistrz czarnego rynku Godziny emisji

Sąd uniewinnia Kylena z zarzutu morderstwa. Mężczyzna dostaje nową tożsamości, ale z powrotem wraca na przestępczą ścieżkę. Czy ucieknie przed sprawiedliwością po raz drugi?

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Nie daj się Godziny emisji

Życie Calleigh jest w niebezpieczeństwie: śledzi ją morderca. Szybko okazuje się, że zagrożona jest także jej kariera w policji.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Tajemnice pól śmierci: Ostatni świadek Godziny emisji

Detektywi prowadzą poszukiwania osób, które jako ostatnie mogły widzieć Eugenie jeszcze żywą. Jednocześnie odsłaniają kulisy prywatnego życia Rodiego i Aubrey.

22:00

Premiera Odgłosy zbrodni: Duch w maszynie Godziny emisji

Matka zostaje zastrzelona obok swego małego dziecka. Podczas śledztwa detektywi odkrywają kulisy porwania i poznają siłę obsesji. Czy nagrania z dyktafonu ujawnią zabójcę?

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Córeczka tatusia Godziny emisji

Detektywi badają okoliczności śmierci motocrossowca, który został zamordowany w chwili, kiedy zdecydował się opuścić miasto. Nick jest już bliski poznania prawdy o porwaniu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Martwa natura Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia sześcioletniego chłopca. Do aresztu trafia para z dzieckiem odpowiadającym rysopisowi zaginionego. Czy test DNA ujawni prawdę?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy: Nieśmiertelna miłość Godziny emisji

Duch udręczonego nastolatka niszczy spokojne życie młodej rodziny. Czy badaczom zjawisk paranormalnych uda się odkryć prawdę o śmierci chłopaka i pomóc mu zaznać spokoju?

02:00

Mroczne strony pożądania: Kolega ze szkoły Godziny emisji

Samotna matka Latasha Edwards całkiem przypadkowo spotyka kolegę ze szkoły Dammona. Wydaje się jej, że znalazła w nim bratnią duszę. Kim naprawdę jest ten czarujący mężczyzna?

02:48

Loteria śmierci: Okrutne zrządzenie losu Godziny emisji

Kiedy Ibi Roncaioli wygrywa 5 milionów dolarów na loterii, od razu zaczyna widzieć świat w różowych kolorach. Jednak wkrótce jej bajkowe życie spotka nagły i tajemniczy koniec.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Śmiertelne decyzje Godziny emisji

Codzienna praca patologa sądowego. Doktor Garavaglia ustala przyczyny nagłych i zagadkowych zgonów. Zebrane przez nią dowody często prowadzą do postawienia winnych przed sądem.

04:24

Plan zbrodni: Wielkie oszustwo Godziny emisji

Gdy na jaw wychodzi romans bogatego właściciela firmy budowlanej, zazdrość i chciwość prowadzą do brutalnych rękoczynów. A potem do międzynarodowych poszukiwań sprawcy.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Poświadczony koszmar Godziny emisji

Angela umawiała się na randki z kolegą z pracy -pielęgniarzem, Halintonem Williamsem. Pewnego dnia został aresztowany. Oskarżono go o zgwałcenie umysłowo upośledzonej pacjentki.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra? Godziny emisji

Zmartwiony brat zwraca się do Wolfe'a o pomoc. Nie może odnaleźć swej zaginionej siostry. Podczas poszukiwań detektyw odkrywa, dlaczego kobieta zdecydowała się ukryć.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info