Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-04-29

06:00

Więzy krwi: Walka o dziecko Godziny emisji

Mroczne historie na pozór idealnych rodzin, w których chorobliwa rywalizacja pomiędzy rodzeństwem, złe emocje, zdrada czy nieudane interesy doprowadziły do tragicznego finału.

06:50

Zaginieni: Ostatni sezon Godziny emisji

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

07:40

Urwany ślad: Koszmar każdego rodzica Godziny emisji

Gdy 16-letnia dziewczyna ucieka z domu, matka podejrzewa, że córka dorabia sobie nierządem. Z kolei poszukiwania zaginionego mężczyzny prowadzą rodzinę do odległej Islandii.

08:30

Włoskie zdrady: Jak co środę Godziny emisji

Małżeństwo Francesco i Isabelli było szczęśliwe, aż do dnia, gdy mąż przyjął posadę nauczyciela akademickiego i zaczął się spoufalać z byłą partnerką. Czy kobieta planuje zemstę?

09:00

Zabójcza miłość: Zabójczy rozwód Godziny emisji

Chris i jego żona są w trakcie burzliwego rozwodu, o którym plotkuje całe miasto. Gdy kobieta dowiaduje się, że Chris miał romans ze swoją sekretarką, dochodzi do zbrodni.

10:00

Loteria śmierci: Klątwa fortuny Godziny emisji

Joe Rugaj wygrywa 17,5 miliona dolarów na loterii. Z początku wszystko toczy się znakomicie, ale Joe podejmie decyzję, która wprowadzi dwie rodziny na wojenną ścieżkę.

11:00

Detektyw do zadań specjalnych: Jak przez lupę Godziny emisji

Nauczyciel prosi Wolfe'a, by sprawdził, kto go prześladuje. Wkrótce detektyw dowiaduje się, że mężczyźnie i jego rodzinie zagraża coś więcej niż tylko wygłupy licealistów.

11:30

Detektyw do zadań specjalnych: Niegrzeczny profesor Godziny emisji

Za skok w bok profesor płaci wysoką cenę. Szantażysta grozi, że ujawni prawdę o seksualnej przygodzie. Czy Wolfe znajdzie przestępcę, zanim profesor straci pracę i małżeństwo?

12:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Pozorne niedopatrzenie Godziny emisji

W Kalifornii zaginęła kobieta. Policja podejrzewa, że jej współlokator wie więcej niż deklaruje. Niestety brakuje im niepodważalnych dowodów.

13:00

Włoskie zdrady: Jak co środę Godziny emisji

Małżeństwo Francesco i Isabelli było szczęśliwe, aż do dnia, gdy mąż przyjął posadę nauczyciela akademickiego i zaczął się spoufalać z byłą partnerką. Czy kobieta planuje zemstę?

13:30

Włoskie zdrady: Wiejski łącznik Godziny emisji

Znany chirurg Paolo i jego żona Livia cierpią na syndrom opuszczonego gniazda. Gdy mężczyzna znajduje pocieszenie w ramionach innej, Livia planuje publiczną zemstę.

14:00

Ja, detektyw: Wolność rodem z Filadelfii Godziny emisji

Studentka pielęgniarstwa zostaje uratowana z płonącego domu. Detektyw McFadden przesłuchuje jej kochanka, byłego chłopaka i najlepszą przyjaciółkę, aby wykryć podpalacza.

15:00

Zło w moim domu: Toksyczna miłość Godziny emisji

Historia nowojorskiej morderczyni Stacey Castor, opowiedziana przez jej córkę Ashley Wallace, którą matka usiłowała zabić.

16:00

Medium z Long Island: Nawiedzone domy Godziny emisji

Theresa jest często wzywana w celu badania zjawisk paranormalnych, ale medium z Long Island tak naprawdę boi się upiorów i czuje się nieswojo, gdy musi mieć z nimi do czynienia.

16:30

Medium z Long Island: Ukoić gniew Godziny emisji

Brat pogrążony w żalu i gniewie chce nawiązać kontakt ze swoją zmarłą siostrą. Theresa wie, że będzie to niezwykle trudne zadanie.

17:00

Trwa...  Medium z Long Island: Ukochany Petey Godziny emisji

Larry, Theresa i Victoria udają się na rodzinną wycieczkę do "Dogabilly" ze swoimi psami, gdzie przypadkowo natkną się na kobietę lubującą się w ważkach.

17:30

Medium z Long Island: Przed ślubem Godziny emisji

Theresa dotrzymuje towarzystwa parze młodych ludzi, których rodziny nie mogą być na ich ślubie.

18:00

Medium z Long Island: Impreza w dzielnicy! Godziny emisji

Theresa przygotowuje się do dwóch wielkich wydarzeń: największego charytatywnego seansu grupowego oraz sąsiedzkiej imprezy w dzielnicy.

19:00

Zbrodnia (nie)doskonała: Byłem bawidamkiem Godziny emisji

David Corbin kradł samochody i trudnił się innymi pospolitymi przestępstwami. Wkrótce zazdrosna dziewczyna wydała go policji. Został aresztowany i skazany na karę więzienia.

20:00

W umyśle mordercy: Śmiercionośny diament Godziny emisji

Emerytka z Florydy, Jean Schwarzkopf, lubi towarzystwo młodszych mężczyzn. Kiedy zostaje zamordowana we własnym domu, policja ma kilku podejrzanych. Co było motywem zabójstwa?

21:00

Premiera Zło w genach: Sprzedam bezpośrednio Godziny emisji

Kay i Becky to sąsiadki z Georgii, którzy razem pracują i wspólnie wychowują dzieci. Z czasem dobre stosunki stają się przyczyną problemów, a ich przyjaźń ma tragiczny koniec.

22:00

Premiera Żyjąc z potworem: To wszystko przez nią Godziny emisji

Ojciec uczył Erika, że w życiu trzeba chronić własną rodzinę. Kiedy mężczyzna staje się brutalny wobec bliskich, Eric robi wszystko, aby chronić swoją matkę i brata.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmiertelne zagrożenie część 1 Godziny emisji

Nick Stokes z CSI zostaje uprowadzony z miejsca zbrodni, a następnie pogrzebany żywcem. Pozostali członkowie zespołu muszą go odnaleźć zanim zabraknie mu powietrza.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmiertelne zagrożenie część 2 Godziny emisji

Nick Stokes z CSI zostaje uprowadzony z miejsca zbrodni, a następnie pogrzebany żywcem. Pozostali członkowie zespołu muszą go odnaleźć zanim zabraknie mu powietrza.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy: Posępny dom Godziny emisji

Para, która wprowadza się do domu o mrocznej przeszłości sądzi, że miejsce to jest nawiedzone przez duchy. Po kilku ich atakach wzywają badaczy zjawisk paranormalnych.

02:00

Trzy noce z duchami: Szpital w Okręgu Randolph Godziny emisji

Kiedy Nick i Katrina przyjeżdżają zbadać opuszczony szpital, z zaskoczeniem odkrywają, iż nie wszyscy mieszkańcy tego miejsca postanowili się z niego wynieść.

02:48

Powrót z zaświatów: Przedawkowanie w zaświatach, Odkupienie kanciarza Godziny emisji

Ekipa programu bada przypadki „życia po śmierci" u byłych przestępców. Czy złoczyńcy zasługują na drugą szansę?

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Jeden zły ruch Godziny emisji

Policja odkrywa, że wiszący na moście mężczyzna został zabity strzałem w głowę. Do akcji wkracza doktor G., która musi zgromadzić niezbędne dowody.

04:24

Plan zbrodni: Romans z opiekunką do dziecka Godziny emisji

Zima 2007 roku. Stephen Grant zawiadamia policję o zniknięciu żony po małżeńskiej sprzeczce. Grant odgrywa zrozpaczonego męża. Ale w końcu na jaw wychodzą mroczne sekrety rodziny.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Pozdrowienia z Libanu Godziny emisji

Gdy Nabela Henry złożyła pozew o rozwód, nie przypuszczała, że jej mąż Saad Abdo zabierze dzieci i ucieknie do Libanu. Nabela była gotowa narazić własne życie, by je odzyskać.

05:36

Młodzi, piękni i zepsuci : Bez znieczulenia Godziny emisji

Student prawa pod wpływem żądzy władzy prowadził podwójne życie. Gdy kłamstwa wymknęły się spod kontroli, chłopak wyjechał w podróż do Nowego Jorku, która miała szokujący finał.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info