Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-05-27

06:00

Więzy krwi: Szaleńczy atak Godziny emisji

Orinda w stanie Kalifornia to jedno z najbardziej przyjaznych miast. Jednakże kłótnia wewnątrz jednej z zamieszkałych tu rodzin doprowadza do tragicznych wydarzeń.

06:50

Zaginieni: Na przekór fali Godziny emisji

Artystka znika w drodze z pracy do domu. Kiedy na jednym z parkingów zostaje odnaleziony jej samochód, pojawiają się mroczne spekulacje na temat okoliczności zaginięcia kobiety.

07:40

Urwany ślad: Miłość matki Godziny emisji

Prywatny detektyw poszukujący zaginionej 16-letniej Scarlett musi podjąć radykalne kroki. Z kolei Nicole ucieka z domu ze swoim chłopakiem, który jest niebezpiecznym kryminalistą.

08:30

Włoskie zdrady, odc. 9 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:00

Zabójcza miłość: Małżeństwo pełne sekretów Godziny emisji

Michelle i Dennis zakochują się od pierwszego wejrzenia. Jednak wkrótce mroczna przeszłość nowego męża Michelle daje o sobie znać i związek kończy się podwójnym morderstwem.

10:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Żniwo śmierci Godziny emisji

Michael Zammitti Jr. wiódł szczęśliwe życie. Podczas śledztwa policja odkrywa plątaninę korupcji i kłamstw, które na długo zburzą spokój dwóch małych miast w Nowej Anglii.

11:00

Detektyw do zadań specjalnych: Poznasz przystojnego kłamcę Godziny emisji

Zora jest jasnowidzką. Nic się przed nią nie ukryje. By sprawdzić, czy jej wizja o zdradach męża była prawdziwa, kobieta zwraca się o pomoc do detektywa Wolfe'a.

11:30

Detektyw do zadań specjalnych: Przeprowadzenie transakcji Godziny emisji

Sara podejrzewa, że Brent sypia z Lindsay, która pracuje w agencji nieruchomości. Podczas śledztwa, Wolfe ponownie przekonuje się, że niektórzy ludzie nie cofną się przed niczym.

12:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Seks, prochy, morderstwo Godziny emisji

Odnaleziono zwęglone szczątki Danny'ego Colemana 80 km od jego domu. Blisko 20-letnia pogoń za jego zabójcami to historia pełna seksu, narkotyków i głosów zza grobu.

13:00

Włoskie zdrady, odc. 9 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

13:30

Włoskie zdrady, odc. 10 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

14:00

Klub detektywów: Pakt z diabłem Godziny emisji

Fryzjerka umiera rzekomo z przedawkowania heroiny. Detektyw, kierując się intuicją, podąża tropem zabójcy. Podczas tego śledztwa stróż prawa musi mieć nerwy ze stali.

15:00

Zło w moim domu: Zło, które prześladuje Godziny emisji

James Bergstrom prosi swoją żonę Lindę o ucieleśnienie jego seksualnych fantazji. Wkrótce Linda odkrywa, co naprawdę robi jej mąż, kiedy wychodzi pobiegać.

16:00

Medium z Long Island: Duch al dente Godziny emisji

Theresa ma już dość wiecznych narzekań rodziny na jej gotowanie. Postanawia udowodnić, że świetnie radzi sobie w kuchni i zapisuje się na lekcje sztuki kulinarnej.

16:30

Medium z Long Island: Tak jak ja Godziny emisji

Przyjaciółka Theresy zwraca się o pomoc, ponieważ jej syn też widzi duchy. Jednak spotkanie z potencjalnym podopiecznym kończy się niezwykłym odkryciem.

17:00

Medium z Long Island: Przedziwne machinacje Godziny emisji

Theresa testuje swoje wychowawcze taktyki i prosi Victorię, aby zaczęła coś robić w domu. Theresa pomaga kobiecie, która nie potrafi pogodzić się ze śmiercią babci.

17:30

Trwa...  Medium z Long Island: Romans na Long Island Godziny emisji

Zbliżają się walentynki i Larry planuje romantyczny wieczór, choć okazuje się to trudnym zadaniem. Theresa spotyka się z jednym z największych sceptyków w swojej karierze.

18:00

Medium z Long Island: Baby shower Godziny emisji

Larry junior nie do końca popiera udział matki w imprezie z okazji narodzin dziecka. Czy przyszła matka będzie chciała zaprosić medium na swoje przyjęcie?

18:30

Medium z Long Island: Weź się do roboty! Godziny emisji

Theresa i Larry próbują przekonać córkę, aby skończyła college, ale Victoria nie jest w stanie poradzić sobie ze szkolną presją. Tym razem Theresa wystąpi w roli sceptyka.

19:00

Zbrodnia (nie)doskonała: Bomba w przesyłce Godziny emisji

Albert Paul to najsłynniejszy specjalista od ucieczek w Maine. Aresztowany za morderstwo, spędza kilka następnych dekad, opracowując plany śmiałych ucieczek z więzienia.

20:00

W umyśle mordercy: Zabić albo dać się zabić Godziny emisji

Chris Hansen wykorzystuje swoje dziennikarskie doświadczenia i odsłania kulisy najbardziej szokujących morderstw w USA. Rozmawia ze świadkami, sąsiadami ofiar i policjantami.

21:00

Premiera Śmierć na pustkowiu: Górnicza masakra Godziny emisji

Małe miasteczka często kojarzą się nam ze spokojnym i beztroskim życiem. Jednak ta z pozoru sielska sceneria jest miejscem brutalnych i okrutnych morderstw.

22:00

Premiera Żyjąc z potworem: Mój sekretny koszmar Godziny emisji

Tiffany już jako dziecko wiedziała, że jej ojciec to samo zło, ale w tajemnicy trzymała jego sekrety. Kiedy w końcu uciekła, z przerażeniem odkryła zakres jego haniebnych czynów.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wilkołaki Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, który cierpiał na hipertrichozę, chorobę, która objawia się nadmiernym owłosieniem.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Córeczka tatusia Godziny emisji

Detektywi badają okoliczności śmierci motocrossowca, który został zamordowany w chwili, kiedy zdecydował się opuścić miasto. Nick jest już bliski poznania prawdy o porwaniu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy, odc. 14 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w niepozornych miejscach. W programie zobaczymy przerażające historie o zjawiskach paranormalnych, o których opowiedzą osoby, które ich doświadczyły.

02:00

Trzy noce z duchami: Szpital St Ignatius Godziny emisji

Liczący 120 lat szpital St Ignatius w Waszyngtonie stoi opuszczony już od 2003 roku, ale to nie oznacza, że nikt tam nie mieszka. Nick i Katrina postanawiają to sprawdzić.

02:48

Powrót z zaświatów: Siostrzane przeczucie , Kłótnia kowbojów Godziny emisji

Rodger i Jesse badają dwa przypadki kontaktu żywych z osobami zmarłymi, będące dowodem na więzi między przyjaciółmi, które mogły pokrzyżować plan "śmierci".

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Po żałobie Godziny emisji

Przed Maxem rysowała się świetlana przyszłość. Niestety, jego ojciec znalazł go martwego w pokoju. Doktor G. musi ustalić przyczynę tej zagadkowej śmierci.

04:24

Plan zbrodni: Zabójczy trójkąt Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Toksyczna miłość Godziny emisji

Wojskowy weterynarz Nathan zaraz po rozpoczęciu życia w cywilu zakochał się w Shannon, która była aktorką. Wkrótce po ich ślubie Nathan poznał jej drugie oblicze...

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Zasady w narzeczeństwie Godziny emisji

Kobieta znajduje rachunek za najszyjnik, którego nigdy nie otrzymała. Martwi się, że jej narzeczony prowadzi podejrzane interesy. Czy Wolfe dotrze do źródła tej zagadki?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info