Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-06-25

06:00

Więzy krwi: Zbierz, co zasiałeś Godziny emisji

Państwo Hawe prowadzili rodzinny biznes. Ale chciwość i korupcja zwróciły ich przeciwko sobie. Wkrótce niepohamowana żądza zemsty doprowadziła do niewyobrażalnej tragedii.

06:50

Zaginieni: Maura Murray: Wyprawa donikąd Godziny emisji

W bezksiężycową, wietrzną noc samochód Maury gwałtownie skręcił i zjechał z drogi. Kobieta zniknęła bez śladu. Co się z nią stało?

07:40

Kulisy zbrodni: Diabeł w środku Godziny emisji

Sarah Johnson twierdzi, że jej rodziców zastrzelił intruz, który wtargnął do ich domu. Dziewczyna przysięga, że nie widziała sprawcy. Tymczasem śledczy podejrzewają jej chłopaka.

08:30

Włoskie zdrady, odc. 18 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:00

Zaginieni: Cisza w eterze Godziny emisji

Randy Morgenson pracował w kalifornijskim parku narodowym i zajmował się poszukiwaniem zagubionych turystów. Niestety, pewnego dnia sam zaginął. Co przytrafiło się Randy'emu?

10:00

Urwany ślad: Miłość matki Godziny emisji

Prywatny detektyw poszukujący zaginionej 16-letniej Scarlett musi podjąć radykalne kroki. Z kolei Nicole ucieka z domu ze swoim chłopakiem, który jest niebezpiecznym kryminalistą.

11:00

Premiera Medium z Long Island: Test Victorii Godziny emisji

Na seansie u Theresy pojawia się sceptyczny ojciec, który niedawno stracił syna. Tymczasem Victoria, która rzuciła szkołę kosmetyczną, traktuje rodzinę jak króliki doświadczalne.

12:00

Premiera Medium z Long Island: Czy to naprawdę talent? Godziny emisji

Theresa poddaje się badaniu rezonansu magnetycznego z nadzieją, że lekarzom uda się zaobserwować, co dzieje się w jej głowie podczas nawiązywania kontaktów z duchami.

13:00

Premiera Medium z Long Island: Atak paniki Godziny emisji

Theresa dostaje zaskakujące wyniki badań skanu mózgu. Podczas grupowego seansu Theresa przekonuje uczestników, że nasi bliscy, choć odeszli, wciąż są z nami.

14:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Przepis na morderstwo Godziny emisji

Kiedy Tammy Watts został brutalnie zamordowany, rozpoczęto zakrojoną na szeroką skalę obławę na napastnika. W jaki sposób policjanci schwytają zabójcę?

15:00

Mroczne strony pożądania: Obnażona Godziny emisji

Hanna odkrywa, iż pewien mężczyzna narusza jej prywatność, filmując ją przez okno jej nowego domu. Po jakimś czasie dręczyciel posuwa się do agresywnych gróźb wobec kobiety.

16:00

Więzy krwi: Burzliwy rozwód Godziny emisji

Rodzina ponad wszystko. Taką zasadę wyznają DeWildsowie. Jednak gdy jeden z jej członków łamie tę zasadę, pozostali nie mają dla niego litości. Wyjściem może być tylko śmierć.

17:00

Zło w moim domu: Nietypowy włamywacz Godziny emisji

Jared Ginglen czyta o seryjnych napadach uzbrojonych sprawców na banki. Sprawdziwszy nagrania z kamery przemysłowej, odkrywa, że w przestępstwo zamieszany jest jego ojciec.

18:00

Prawdziwy horror: Czarna wdowa Godziny emisji

Gary Taylor dobrze wie, jaką reputacją cieszy się prawniczka Catherine Mehaffey, ale kiedy spotyka tę seksowną kobietę, traci głowę. Wkrótce zda sobie sprawę, że popełnił błąd.

19:00

Tożsamość ofiary: Kości, które mówią Godziny emisji

W 2005 roku Pamela Knight zniknęła w dniu urodzin swojego syna. Wiele lat później dwóch mężczyzn znajduje szczątki kobiety zagrzebane pod opuszczoną szopą.

20:00

Tajemnice zza grobu: Co wiedziała moja matka Godziny emisji

Wspaniała wiolonczelistka i oddana rodzinie matka... Pewnego wieczoru Janine Sutphen znika, aby już nigdy nie dać znaku życia. Czy kobieta podjęła taką decyzję z własnej woli?

21:00

Telefon z miejsca zbrodni: Na włosku Godziny emisji

Śledztwo w sprawie oczywistego z pozoru samobójstwa szybko zamienia się w dochodzenie w sprawie morderstwa, kiedy detektywom udaje się połączyć kilka dowodów i wskazówek.

22:00

Trwa...  Premiera Morderca wybrał mnie: Coś jest w wodzie Godziny emisji

W rybnym stawie policja znajduje ciało młodej kobiety w ciąży. Na miejscu jest niewiele wskazówek, ale detektyw Rod Demery już wkrótce odkryje straszliwy sekret.

23:00

Lata 80. dekada zbrodni: Morderstwo cheerleaderki Godziny emisji

Na bogatych przedmieściach w Kalifornii zostaje zamordowana popularna cheerleaderka Kirsten Costas. Świadkowie twierdzą, że widzieli nastolatkę uciekającą z miejsca zbrodni.

00:00

Odkrywając zło: Śmiertelnie groźna przynęta Godziny emisji

Kiedy amerykański lotnik nagle znika, policja traktuje tę sprawę jako zwykłe zaginięcie. Śledztwo zaczyna toczyć się innym torem, kiedy na jaw wychodzą oszustwa i morderstwo.

01:00

Duchy, odc. 7 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

02:00

Śmierć na pustkowiu: Powiedz, że to nieprawda Godziny emisji

Long Branch Saloon to miejsce spotkań w małym miasteczku Poteau. Niespodziewanie znika lubiany przez wszystkich właściciel baru i zostawia po sobie jedynie plamy krwi.

02:48

Żyjąc z potworem: Ucieczka przed ojcem Godziny emisji

Lindsay zawsze wiedziała, że jej ojciec jest porywczym człowiekiem. Nie sądziła, że już w wieku 14 lat będzie musiała przed nim uciekać. Co się stanie, kiedy ojciec ją znajdzie?

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Zrządzenie losu Godziny emisji

Kobieta trafiła do szpitala w wyniku niegroźnego wypadku drogowego. Lekarze byli oszołomieni, kiedy nagle zmarła. Czy dr G wyjaśni przyczynę jej śmierci?

04:24

Plan zbrodni: Żądza więźnia Godziny emisji

Seth i Lisa z pozoru wiedli szczęśliwe życie małżeńskie w stanie Iowa. Oboje byli jednak uwikłani w namiętne romanse, które stały się powodem śmiertelnych konfrontacji.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Cudowne oszustwo Godziny emisji

W 1993 roku, psychoterapeutka Danielle Jenson przeprowadziła się na Florydę. Kiedy poznała Toma Abramsa, jej życie stało się bajką. Tom skrywał jednak ponurą tajemnicę.

05:36

Młodzi, piękni i zepsuci : Trójkąt miłosny Godziny emisji

Przystojniak zakochał się w seksownej dziewczynie, ale wkrótce oboje wpadli w poważne kłopoty w Los Angeles. Walka z byłym kochankiem nowej ukochanej przybrała zabójcze oblicze.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info