Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-03-25

06:00

Kulisy zbrodni: Diabeł w środku Godziny emisji

Sarah Johnson twierdzi, że jej rodziców zastrzelił intruz, który wtargnął do ich domu. Dziewczyna przysięga, że nie widziała sprawcy. Tymczasem śledczy podejrzewają jej chłopaka.

06:50

Zaginieni: Za młody, by kochać Godziny emisji

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

07:40

Bardzo niemoralna propozycja: Opieka lub areszt Godziny emisji

Sean nie ma pracy, ani domu i nie płaci alimentów, za co czeka go odsiadka. Dostaje propozycję, która może wszystko zmienić, ale przez którą może stracić także syna.

08:05

Bardzo niemoralna propozycja: Ratunek przez zdradę Godziny emisji

Ricardo zastanawia się nad zabawianiem klientów przed seks-kamerami, co pozwoliłoby mu zebrać pieniądze na lekarstwo dla jego chorego męża.

08:30

Włoskie zdrady, odc. 31 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:00

Małżeństwo pełne tajemnic: Cena obsesji Godziny emisji

Bill Douglas to szanowany naukowiec z Boston University. Nie interesuje go jednak nauka, tylko prostytutka. Ich wspólne podwójne życie kończy się morderstwem.

10:00

Floryda - raj dla zbrodni: Podwójne zagrożenie: romans w Palm Beach Godziny emisji

Palm Beach to miejsce, które upodobali sobie bogacze. Jednak dostatnie życie jednej z rodzin brutalnie zniszczy niespodziewana i dziwna strzelanina.

11:00

Detektyw do zadań specjalnych: Sieć zła Godziny emisji

Żona weterana wojennego podejrzewa męża o romans. Śledztwo Briana Wolfe'a rzuca mężczyznę w siatkę pewnych mrocznych powiązań.

11:30

Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra? Godziny emisji

Zmartwiony brat zwraca się do Wolfe'a o pomoc. Nie może odnaleźć swej zaginionej siostry. Podczas poszukiwań detektyw odkrywa, dlaczego kobieta zdecydowała się ukryć.

12:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Tajemnica Steve McNair Godziny emisji

Ciało gwiazdy NFL Steve'a McNaira zostaje znalezione w jego domu. Sportowiec zginął od strzału. U jego stóp leży ciało pięknej kobiety. Jakie jest rozwiązanie tej zagadki?

13:00

Włoskie zdrady, odc. 31 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

13:30

Włoskie zdrady, odc. 32 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

14:00

Mordercze powiązania: Tragiczny powrót do domu Godziny emisji

Podczas śledztwa w sprawie tajemniczego zniknięcia 26-letniej Kim Medlin na jaw wychodzą sekrety, które sprawiają, że w Monroe w Karolinie Północnej nikt nie czuje się bezpieczny.

15:00

Loteria śmierci: Klątwa fortuny Godziny emisji

Joe Rugaj wygrywa 17,5 miliona dolarów na loterii. Z początku wszystko toczy się znakomicie, ale Joe podejmie decyzję, która wprowadzi dwie rodziny na wojenną ścieżkę.

16:00

Medium z Long Island: W drodze - Las Vegas, część 2 Godziny emisji

Teresa jest wciąż w drodze. Tym razem zaskakuje fanów w Las Vegas. Musi szybko działać, gdy kobieta, którą ma zaskoczyć, niespodziewanie przybywa wcześniej na spotkanie.

17:00

Medium z Long Island: W drodze: Waszyngton Godziny emisji

Poznaj prawdziwe medium Theresę Caputo i jej barwną rodzinę. Theresa nawróciła już wielu sceptyków, a w kolejce na jej seans czeka się 2 lata.

18:00

Medium z Long Island: Powrót do korzeni Godziny emisji

Ojciec Theresy znajduje album z pamiątkami rodzinnymi. Theresa, zainspirowana odkryciem, udaje się do genealoga, żeby poznać historię swojego rodu. Prawda może być szokująca.

18:30

Medium z Long Island: Nie rezygnuj z pracy Godziny emisji

Theresa odwiedza z Larrym fryzjera i postanawia zapisać się do szkoły kosmetycznej. Następnie pomaga kobiecie skontaktować się z synem.

19:00

Zbrodnia (nie)doskonała: Ucieczka na wolność Godziny emisji

Po nieudanej kradzieży Darryl Norris zostaje oskarżony o morderstwo i czeka go długi pobyt w więzieniu. W cudowny sposób udaje mu się uciec przez sufit w celi.

20:00

Trwa...  Spowiedź mordercy: Opiekuńczy syn Godziny emisji

Policja podejrzewa, że uczeń szkoły średniej jest zamieszany w morderstwo swojej matki. Jednak po długich godzinach przesłuchań detektywi wciąż nie mają żadnych dowodów.

21:00

Premiera Zło w genach: Amerykański koszmar Godziny emisji

Rodzina Suh marzy o wspaniałym życiu w Ameryce, ale marzenia szybko zamieniają się w koszmar, kiedy okazuje się, że droga do fortuny usłana jest krwią i zdradą.

22:00

Premiera Lata 80. dekada zbrodni: Zabójstwo karierowicza Godziny emisji

W Bostonie podczas ataku na parę ginie kobieta, która jest w ciąży. Mężczyzna opisuje napastnika i swoim zeznaniem budzi napięcia na tle rasowym. Wkrótce pojawia się nowy świadek.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Bez wytchnienia Godziny emisji

Nielegalny imigrant zginął od miny lądowej. Śledztwo dotyczące tej śmierci przekształca się w trzy dochodzenia, w tym dotyczące tajemniczej śmierci w barze i zabójstwa na zlecenie.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Ziemia niczyja Godziny emisji

Zespół ustala, że jeden z pistoletów skradzionych podczas napadu na policyjną furgonetkę ze skonfiskowaną bronią, został użyty w strzelaninie, podczas której zginął młody chłopak.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

01:00

Lata 80. dekada zbrodni: Morderstwo w czarny poniedziałek Godziny emisji

Makler giełdowy Joe Pikul i jego żona Diane wiodą wystawne życie w Nowym Jorku. Nagle kobieta odkrywa sekretne życie męża i małżeństwo kończy się tragedią.

03:00

Doktor G - lekarz sądowy: Szlakiem zagłady Godziny emisji

Weteran wojny w Wietnamie trafia do szpitala po nieudanej próbie samobójczej. Trzy dni później mężczyzna umiera, a lekarze podejrzewają przedawkowanie lekarstw.

04:00

Plan zbrodni: Teraz zbada cię lekarz Godziny emisji

Dr Dirk miał wszystko, łącznie z oddaną żoną. Życie układało mu się idealnie, dopóki nie wdał się w ognisty romans z ekskluzywną prostytutką.

05:00

Mroczne sekrety małżeńskie: Zabójcza para Godziny emisji

Historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach choć przez wiele lat nie miały wątpliwości, że ze swoimi partnerami tworzą szczęśliwe związki.

05:30

Detektyw do zadań specjalnych: Poznasz przystojnego kłamcę Godziny emisji

Zora jest jasnowidzką. Nic się przed nią nie ukryje. By sprawdzić, czy jej wizja o zdradach męża była prawdziwa, kobieta zwraca się o pomoc do detektywa Wolfe'a.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info