Logo Travel Channel Program TV Travel Channel - ramówka, emisje

2017-09-23

03:35

Trwa...  Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 7/16: Charleston Godziny emisji

serial ( USA )

Andrew Zimmern odkryje prawdziwą, tradycyjną kuchnię Charleston. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie należą. Przygotujcie serwetki i wybierzcie swoją ulubioną potrawę z...

04:20

Muzealne tajemnice, odc. 6/13: Legenda Williama Tella, córka prezydenta, gra chomp-chomp Godziny emisji

serial ( USA )

Don Wildman ogląda kuszę, która niegdyś należała do słynnego strzelca, czyta pamiętnik, który wywołał narodowy skandal i bada dziwaczną grę z centrów handlowych, która odniosła zaskakujący sukces. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne, frapujące rekonstrukcje zdarzeń - tak „Muzealne tajemnice” odkrywają ukryte skarby historii,...

05:05

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Godziny emisji

program

W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże charakterystyczne smaki dla Santiago: Asado a la Parrilla, Pastel de Jaiba i Chacarero.

05:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Godziny emisji

program

Andrew Zimmern spróbuje przysmaków kuchni wiedeńskiej. Zachwyci się smakiem tortu Sachera, pochodzącego z XIX wieku oraz odkryje wiele lokalnych produktów.

05:55

Koniec programu Godziny emisji

06:00

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 9/10: Ordu - wspomnienie o Gruzji Godziny emisji

serial ( Australia )

W Ordu Shana Delia poznaje kuchnię, której tradycje wywodzą się z leżącej dalej na północ Gruzji, danego państwa sowieckiego. W Ordu Shana Delia poznaje kuchnię, której tradycje wywodzą się z leżącej dalej na północ Gruzji, danego państwa sowieckiego.

06:30

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 10: Kulinarne sekrety Stambułu Godziny emisji

serial ( Australia )

Po powrocie do Stambułu Shane Delia odkrywa aspekty miasta i jego kulinarnych tradycji, których rzadko mają okazję doświadczyć turyści. Po powrocie do Stambułu Shane Delia odkrywa aspekty miasta i jego kulinarnych tradycji, których rzadko mają okazję doświadczyć turyści.

07:00

Katastrofa Sp. z o.o., odc. 2/13: Remont po pożarze w kanionie Waldo Godziny emisji

serial ( USA )

Wskutek szalejących pożary lasów ogromne temperatury, dym i woda niemal w całości niszczą dom rodziny Dougherty. Ekipa Katastrofy pojawia się na miejscu, by posprzątać, odbudować i odnowić dom. Wskutek szalejących pożary lasów ogromne temperatury, dym i woda niemal w całości niszczą dom rodziny Dougherty. Ekipa Katastrofy pojawia się na miejscu, by posprzątać, odbudować i odnowić dom.

07:30

Katastrofa Sp. z o.o., odc. 3/13: Powalone drzewo Godziny emisji

serial ( USA )

Adam i Malissa z entuzjazmem wprowadzili się do pierwszego wspólnego domu. Po paru miesiącach gwałtowna burza powaliła drzewo w ogrodzie. Ekipa Katastrofy pospieszy im na ratunek. Adam i Malissa z entuzjazmem wprowadzili się do pierwszego wspólnego domu. Po paru miesiącach gwałtowna burza powaliła drzewo w ogrodzie. Ekipa Katastrofy pospieszy im na ratunek.

08:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Godziny emisji

serial ( USA )

Andrew zabiera nas do Barcelony, nadmorskiego miasta, które kulinarne inspiracje czerpie prosto z morza i gór. Od tapas aż po crema Catalana - potrawy tego śródziemnomorskiego miasta zawsze odzwierciedlają jego historię i kulturę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

08:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Godziny emisji

serial ( USA )

Jako dumna stolica Bawarii oraz miłośników piwa, Monachium słynie z kuchni, na którą składają się solidne, sycące potrawy, takie jak sznycel i kluski kładzione, knedle i ciasta. Andrew Zimmern odkrywa dla was monachijski festiwal smaków! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

09:00

Ekstremalne kampery, odc. 4: Megapojazd na miarę XXI wieku Godziny emisji

serial ( USA )

Firma Applied Minds konstruuje warty miliony dolarów pojazd wyprawowy, który jest w stanie zbadać najdalsze zakątki naszej planety. Projekt przechodzi serię szczegółowych testów i przeróbek w ramach przygotowań do prezentacji na targach SEMA. Firma Applied Minds konstruuje warty miliony dolarów pojazd wyprawowy, który jest w stanie zbadać najdalsze zakątki naszej planety. Projekt przechodzi serię szczegółowych testów i przeróbek w ramach przygotowań do prezentacji na targach SEMA.

10:00

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 5/15: Parówkowy pojazd Godziny emisji

serial

Bret Michaels i jego ekipa całkowicie usuną wnętrze należącego do pewnej pary 40-letniego kampera Canyon Lands GMC, by przekształcić go w dwufunkcyjny, przystosowany do jazdy w terenie kamper i pojazd do sprzedaży kiełbasek w jednym. Bret Michaels i jego ekipa całkowicie usuną wnętrze należącego do pewnej pary 40-letniego kampera Canyon Lands GMC, by przekształcić go w dwufunkcyjny, przystosowany do jazdy w terenie kamper i pojazd do sprzedaży kiełbasek w jednym.

10:30

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 6/15: Polowe centrum dowodzenia Godziny emisji

serial

Bret Michaels wraz z ekipą odkryją destrukcyjne działanie rdzy podczas rozbiórki pojazdu niegdyś używanego przez Navy Seals, uda im się go jednak przekształcić w najnowocześniejsze polowe centrum dowodzenia. Bret Michaels wraz z ekipą odkryją destrukcyjne działanie rdzy podczas rozbiórki pojazdu niegdyś używanego przez Navy Seals, uda im się go jednak przekształcić w najnowocześniejsze polowe centrum dowodzenia.

11:00

Kobieta na krańcu świata, odc. 3/9 Godziny emisji

program ( Polska )

11:30

Wakacje z niespodzianką, odc. 6/13 Godziny emisji

program

12:30

Wakacje z niespodzianką, odc. 10/12: Jamajka Godziny emisji

serial

Bert Kreischer zabiera parę szczęściarzy na darmowy wypad na Jamajkę. Bert Kreischer zabiera parę szczęściarzy na darmowy wypad na Jamajkę.

13:00

Ekstremalne parki wodne, odc. 1/4: Brazylia Godziny emisji

serial ( USA )

Zapraszamy na przejażdżkę Insano, 65-metrową zjeżdżalnią wodną w Brazylii, prawie pionową zjeżdżalnią w Vermont oraz skok na wodnym bangee w Edmonton. Zapraszamy na przejażdżkę Insano, 65-metrową zjeżdżalnią wodną w Brazylii, prawie pionową zjeżdżalnią w Vermont oraz skok na wodnym bangee w Edmonton.

13:30

Ekstremalne parki wodne, odc. 2/4: Phoenix Godziny emisji

serial ( USA )

Odkrywamy Area 47 w austriackich Alpach oraz The Bomb Bay w Orlando. Odkrywamy Area 47 w austriackich Alpach oraz The Bomb Bay w Orlando.

14:00

Wielki turniej wędkarski Robsona Greena, odc. 7/10 Godziny emisji

program

Aktor, Robson Green podejmuje wyzwanie jak żaden inny i stara przyłączyć się do elity wędkarskiej i umieścić swoje nazwisko w księdze rekordów. Zdobycie Wielkiego Szlema jest wyczynem nie byle jakim i nie wielu wędkarzom udało się zdobyć ten tytuł. Robson jest w San Diego. Jego celem jest zdobycie rekiniego Wielkiego Szlema. Czy uda mu się osiągnąć cel?

15:00

Faceci z domku na drzewie, odc. 10/12 Godziny emisji

serial ( USA )

16:00

Alaska w budowie, odc. 4/8 Godziny emisji

program

17:00

Zaklinaczki aligatorów, odc. 3/6 Godziny emisji

program

17:30

Zaklinaczki aligatorów, odc. 4/6 Godziny emisji

program

18:00

Kolejkowy zawrót głowy, odc. 7: Najwyższa pętla świata Godziny emisji

serial ( USA )

Kolejkowa rywalizacja dociera do Kalifornii, w której znajduje się pętlą bijącą rekord świata. Ponadto, będziecie mieć okazję pokonać olbrzyma w Motrealu, wystrzelić do tyłu na przerażającej kolejce w stanie Missouri i zawisnąć 40 metrów nad przepaścią w Niemczech. Kolejkowa rywalizacja dociera do Kalifornii, w której znajduje się pętlą bijącą rekord świata. Ponadto, będziecie mieć okazję pokonać olbrzyma w Motrealu, wystrzelić do tyłu na przerażającej kolejce w stanie Missouri i zawisnąć 40...

18:30

Kolejkowy zawrót głowy, odc. 1/7: Lęk przed spadaniem Godziny emisji

serial ( USA )

Wyruszamy do Teksasu, gdzie znajduje się najwyższa stalowo-drewniana kolejka górska na świecie, doświadczymy szalonego spadku o 90 stopni na Tajwanie, zobaczymy mechanicznego wielbłąda w Missouri, a w Hiszpanii człowieka ze stali. Wyruszamy do Teksasu, gdzie znajduje się najwyższa stalowo-drewniana kolejka górska na świecie, doświadczymy szalonego spadku o 90 stopni na Tajwanie, zobaczymy mechanicznego wielbłąda w Missouri, a w Hiszpanii człowieka ze stali.

19:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Godziny emisji

program

Andrew podkreśla, że kuchnia w San Diego zanurzona jest w słońcu. Miasto położone na plaży znane jest z meksykańskich rybnych tacos, ogromnego burrito a także uwielbianej przez wszystkich sałatki.

19:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Godziny emisji

program

Andrew Zimmern pokaże nam słynne pustynie Tucson. Kulinarna oaza zasypie nas smakiem legendarnej suszonej na słońcu wołowiny, głęboko smażonych chimichanga, owianych w boczek hot-dogów i raspados.

20:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Atlanta Godziny emisji

serial ( USA )

Atlanta to nowoczesne miasto z południową gościnnością. Tutaj króluje tradycyjna kuchnia - smażony kurczak, placek z brzoskwiniami, słodka herbata i potrawy kuchni afroamerykańskiej. Andrew Zimmern próbuje dań, które od lat pozwalają przybyszom najeść się do syta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

20:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk Godziny emisji

serial ( USA )

Meksyk jest najbardziej zaludnionym miastem na zachodniej półkuli, a jego mieszkańcy uwielbiają jeść. To tutaj znajdziemy najlepsze bary uliczne pod słońcem. Andrew Zimmern próbuje przepyszne tradycyjne barbacoa, chicharrone oraz huarache. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

21:00

Zwarty i gotowy, odc. 5/6 Godziny emisji

program

21:30

Zwarty i gotowy, odc. 6 Godziny emisji

program

21:55

Kobieta na krańcu świata, odc. 4/8 Godziny emisji

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

„Pogrzebana za życia” Bohaterką odcinka jest Savitrivi Kanal, wdowa, która po śmierci męża została odrzucona przez rodzinę. Teść odebrał jej jedyne dziecko i wyrzucił na ulicę. Jej porzuconych przez rodziny wdów jest w Indiach około 30 milionów. Pozbawione środków do życia, dożywają późnej starości jako uliczne żebraczki. Te, które mają więcej szczęścia trafiają do przytułków prowadzonych przez braminów, hinduską kastę kapłańską, zwanych Ashramami. Wiele wdów przybywa do świętego dla Hindusów...

22:25

Kobieta na krańcu świata, odc. 3/8 Godziny emisji

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

„Kobieta – wampir” W trzecim odcinku „Kobiety na krańcu świata” widzowie poznają La mujer vampiro- meksykańską kobietę - wampira. Maria Jose Cristerna jest rekordzistką Guinessa – 98% powierzchni jej ciała pokrywają tatuaże, implanty i piercing, które tworzą szokujący wampirzy wizerunek. Jej wygląd intryguje Meksykan, dla których La mujer vampiro jest lokalną celebrytką i medialnym dziwadłem. Jednak pod tym wyjątkowym wyglądem kryje się wrażliwa kobieta, która tatuażami zakrywa swoje...

22:55

Na ratunek kurortom, odc. 11/13: Kryzys budżetowy Godziny emisji

serial ( USA )

Przy użyciu ukrytych kamer Shane Green odkrywa problemy Elephant Butte Inn, które doprowadziły do kryzysu finansowego. Czy w obliczu trwoniącego pieniądze właściciela Shane wyprowadzi kurort na prostą? Przy użyciu ukrytych kamer Shane Green odkrywa problemy Elephant Butte Inn, które doprowadziły do kryzysu finansowego. Czy w obliczu trwoniącego pieniądze właściciela Shane wyprowadzi kurort na prostą?

23:55

Z archiwum zmarłych, odc. 13 Godziny emisji

program

Amy Allan widzi duchy i rozmawia z nimi. Steve DiSchiavi wierzy, że każdy dom ma swoją historię i stara się je odkryć. A Ty? Co naprawdę wiesz o swoim domu? Czy wiesz, kto w nim mieszkał przed Tobą? Kto w nim umarł? Jakie zbrodnie popełniono w pobliżu? Amy i Steve tworzą świetny zespól zajmujący się zjawiskami paranormalnymi. Postarają się rozwiązać niewyjaśnione zjawiska w nawiedzonych miejscach w całej Ameryce.

00:55

Niebezpieczne miejsca, odc. 5/6 Godziny emisji

program

01:25

Niebezpieczne miejsca, odc. 6 Godziny emisji

program

01:55

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 7/12 Godziny emisji

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. Od Steel Horse Saloon w Maui do Alabama Jacks w Key Largo, Jack Maxwell wyrusza na autostradę, aby znaleźć najciekawsze bary z jeszcze bardziej ciekawszymi drin-kami.

02:20

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 8/12 Godziny emisji

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. W tym odcinku Jack Maxwell sprawdzi, jakie bary do zaoferowania ma wyspa Maui na Hawajach.

02:45

Na ratunek kurortom, odc. 11/13: Kryzys budżetowy Godziny emisji

serial ( USA )

Przy użyciu ukrytych kamer Shane Green odkrywa problemy Elephant Butte Inn, które doprowadziły do kryzysu finansowego. Czy w obliczu trwoniącego pieniądze właściciela Shane wyprowadzi kurort na prostą? Przy użyciu ukrytych kamer Shane Green odkrywa problemy Elephant Butte Inn, które doprowadziły do kryzysu finansowego. Czy w obliczu trwoniącego pieniądze właściciela Shane wyprowadzi kurort na prostą?

03:35

Monumentalne zagadki, odc. 13: Marokańska misja Roosevelta i pierwszy krąg szpiegowski Ameryki Godziny emisji

serial ( USA )

Don Wildman bada okręt liniowy, który pojawia się w historiach spisku i kłamstw związanych z jednym z najbardziej uwielbianych prezydentów Ameryki. W kolejnym sezonie Don Wildman odwiedza posągi, pomniki, parki narodowe, rzeźby i nagrobki, które upamiętniają najbardziej intrygujące wydarzenia, słynne zbrodnie, skandale, katastrofy i największe zwycięstwa wszech czasów.

04:20

Tajemnice zamków, odc. 1/13: Sprawa diamentowego naszyjnika, pojedynek toples i ucieczka na linie Godziny emisji

serial ( USA )

Zamki na całym świecie skrywają nierozwiązane zagadki, takie jak oszustwo we francuskim Wersalu, pojedynek toples w czeskim Zamku Kynzvart czy heroiczna walka o wolność w czasie wojny na niemieckim zamku Konigstein. Kto wie, jakie sekrety kryją się za murami najbardziej imponujących zamków, pałaców i dworów świata? Program Tajemnice zamków zabiera widzów do wnętrz tych niezwykłych budowli, by poznali niezwykłe, a czasem niewiarygodne historie ludzi, którzy niegdyś w nich mieszkali.

05:05

Tajemnice zabytków, odc. 13: Pani Godiva, mózg biskupa i swój do swego Godziny emisji

serial ( USA )

Don Wildman wędruje do Coventry, by obejrzeć pomnik, upamiętniający bohaterską historię, wybiera się na brooklyński cmentarz, by wyjaśnić śmierć pewnego medium oraz odwiedza park narodowy Everglades, by odnaleźć ptaki, które wyznaczyły pewien trend w modzie. Don Wildman zaprasza na kolejny sezon "Tajemnic zabytków", w którym odkrywa historie i sekrety najciekawszych zabytków w miastach Europy, takich jak Londyn, Berlin czy Paryż, oraz w USA. Podróż rozpoczyna od Opactwa...

05:50

Koniec programu Godziny emisji

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info