Kanały regionalne i lokalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały regionalne i lokalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

17:00 Trwa  Monix w Podróży
17:30 Lista Śląskich Szlagierów
18:00 Magazyn Sportowy
18:15 Premiera Ciocia jabłonka i wujek seler
18:30 Premiera Kurier
18:45 Premiera Tydzień Częstochowski
19:15 Premiera Magazyn Kulturalny
19:30 Premiera Kurier
19:45 Premiera Sport Pogoda
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 Warto tam być
17:32 Studio Wschód - W hołdzie Kresom
17:58 L jak las - Nadleśnictwo Żednia
18:11 Ogród i nie tylko - odc. 9
18:23 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:54 Prognoza pogody
19:00 Bez kantów
19:25 Pod Twoją obronę
19:54 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (359)
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 Zbliżenia - magazyn informacyjny - Zbliżenia
17:35 Dlaczego tak, dlaczego nie?
18:30 Zbliżenia - magazyn informacyjny - Zbliżenia
18:56 Pogoda
19:00 Rozmowa dnia
19:15 Eko - opcja
19:30 Na grzyby - Na grzyby (3)
19:45 Ogródek bez ogródek
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
18:00 Panorama Flesz
18:03 Pogoda
18:05 Warto żyć
18:20 Kontrplan
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Pomorze Samorządowe
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 Informacje lubuskie - flesz 23.10.2017
17:33 SPORT 23.10.2017
17:37 Pogoda
17:38 W gościach
17:50 SPORT - MAGAZYN 23.10.2017
18:15 Rozmowa dnia 23.10.2017
18:30 Na żywo Informacje lubuskie - wydanie główne 23.10.2017
18:52 SPORT 23.10.2017
18:56 Pogoda
18:59 Rozmowa dnia - RING 22.10.2017
19:45 Świadkowie czasu - Życie w obiektywie
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:31 Na żywo POGODA
17:35 Sacrum profanum
17:50 Kartki z kalendarza
18:00 Subregion - Subregion 23. X. 2017
18:18 Zgadnij! Napisz! Wygraj!
18:30 Na żywo Aktualności
18:52 Na żywo Wieczorne wiadomości sportowe
19:05 Na żywo Magazyn Meteo
19:10 Kronika regionu
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:31 Pogoda w regionie
17:33 Rezerwaty przyrody Kielc - Kadzielnia - film
17:45 Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
17:51 Sekrety świata - Galerie św. Huberta (Bruksela) - program podróżniczy
17:53 Profil - magazyn
18:05 Pogoda w regionie
18:06 Eko?Logicznie! - Odc. 2
18:18 Dobre, bo polskie - magazyn
18:30 Na żywo Informacje
18:50 Pogoda w regionie
18:52 Przystanek Historia TV - Centrum edukacyjne IPN - 23-10-2017
19:00 Na żywo Bez demagogii - program publicystyczny
19:35 Pogoda w regionie
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:31 Kronika - zapowiedź
17:33 Pogoda
17:35 Działo się w Krakowie
17:39 Parafia z sercem - odc. 158 Limanowska pani otwarta na ludzkie zatroskania i niepokoje
17:58 Kwartet - Witraże
18:05 Jedź bezpiecznie - odc. 668
18:15 Na Pogórzu
18:26 Pogoda
18:29 Na żywo Kronika - priogram informacyjny
18:52 Na żywo Pogoda
18:56 Na żywo Tematy dnia
19:06 Działo się w Krakowie
19:09 Teatr w telewizji - Shirley Valentine
19:22 Nasza Małopolska - odc. 6 Bochnia
19:26 Magazyn Medyczny - Światowy Dzień Serca Relacja
19:39 Kwartet - Ożywić skansen
19:45 Na rynku pracy - Krajowy Fundusz Szkoleniowy - Nowe możliwości
19:53 Pogoda
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 AGROEXPRESS
17:45 Les Miserables - światowo w Muzycznym w Łodzi
18:00 Łodzią po Regionie
18:15 Kulturalni w Łodzi i regionie
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:50 Sport
18:57 Pogoda
19:01 Łodzią po Regionie
19:30 Magazyn kulturalny
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 Na żywo Tu i Teraz - widzę, słucham, pytam
18:30 Na żywo Panorama Lubelska - wydanie główne
18:50 Prognoza pogody
18:55 To nas dotyczy
19:15 Kreatywni
19:30 Magazyn Sportowy
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 TELEZAKUPY
17:45 Kreatywni - odc. 27
18:00 Informacje Sport
18:15 Zoom na UWM - 7/17
18:27 Teraz ja - 2/17
18:30 Na żywo Informacje - Wyd. główne
18:50 Flesz Sport
18:55 Pogoda z Prezenterem
19:00 OPINIE
19:15 Nasze Sprawy - 15/17
19:45 Flesz Sport
19:50 Pogoda z Prezenterem
19:55 Informacje Sport
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 O!polskie o poranku
18:30 Kurier Opolski
18:50 Sport Opolski
18:53 Pogoda
18:55 Rozmowa Dnia
19:10 Opolskie - Biznes! - odc. 1
19:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - reportaż 2
19:45 Agro Kurier - odc. 244
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:31 Teleskop - flesz
17:36 Pogoda
17:39 Wielkopolska Warta Poznania - Zapowiedź dnia
17:40 Ewa i jej goście
18:11 Pociąg do Wielkopolski
18:23 Wielkopolska Warta Poznania - zapowiedź dnia
18:30 Teleskop
18:52 Pogoda
18:57 Wielkopolska Warta Poznania - Temat Dnia
19:10 Wielkopolska Warta Poznania - Wydarzyło się w Wielkopolsce....
19:46 Podróże po Wielkopolsce
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:33 Rok w ogrodzie
17:53 Rok w ogrodzie extra
18:05 Ścieżką przez las - Zwierzaki na pokaz
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
18:52 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
18:55 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
19:00 Sportowe wydarzenia - Relacje
19:30 PROWADZIMY NA STARCIE - PROWADZIMY NA STARCIE 3
19:45 Miejsce do czytania
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
18:01 Barka - odc. 567
18:28 Prognoza pogody
18:30 Na żywo Kronika popołudniowa
18:57 Prognoza pogody
19:02 Wokół Nas - Obiad z seniorem
19:11 Menu kulturalne
19:15 Pomerania Ethnica - Wierni Polsce
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:30 Pogoda
17:34 Ciemna strona
18:00 Na żywo Kurier Mazowiecki
18:20 Na żywo Sport
18:23 Pogoda
18:30 Na żywo Telewizyjny Kurier Warszawski
18:52 Raport na gorąco
18:55 Pogoda
18:58 Na żywo Wywiad Kuriera
19:15 Krótki film o Warszawie
17:00 Trwa  TELEZAKUPY
17:31 Teraz wieś
18:00 Rodzina Rozsądnych - Rodzina Rozsądnych 28
18:14 Motosfera - Motosfera 549
18:30 Na żywo Fakty - wydanie główne
18:46 Pogoda
18:49 Rozmowa Faktów
19:02 Rusz się! - Pilates
19:09 Fakty Sport - Fakty Sport 22.10.
19:20 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
17:15 Trwa  Cafe silesia
17:45 Silesia Flesz, Pogoda
17:55 Bajkowa TVS
19:25 Święta wojna

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały regionalne i lokalne.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały regionalne i lokalne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały regionalne i lokalne znajdują się stacje: NTL Radomsko, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVS.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info