Menu
Twoje
Moje Stacje
Moje Audycje
Sport na żywo w TV
Stacje
Co obejrzeć?
Polecane w telewizji
Kabarety w telewizji
Filmy w TV naziemnej
Premiery - filmy i seriale
Grupy
kanałów
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
naziemna.info
Przerwy w nadawaniu TV i radia
Lista nadajników TV naziemnej
Aktualności
Portal
Kontakt
Polityka prywatności
Szukaj
Reklama
Ponownie w programie TV
2024-03-20
03:00
World Open, Yushan, Chiny - 1. runda
03:00
Wyścig Dookoła Katalonii, World Tour, Hiszpania - 2. etap
04:00
Trofeo Alfredo Binda kobiet, World Tour, Włochy
05:00
LEGO City Adventures, sez. 3, odc. 5
06:00
Za Donalem… do Wietnamu, odc. 1
06:15
Diukowie Hazzardu: Za dużo Rosco, sez. 6, odc. 3
06:15
Notatnik przyrodniczy - Dlaczego wpadliśmy do wody w rezerwacie przyrody?
06:20
Podróże na burzowej chmurze - Śliwka Wiedźmy Wiatrów, odc. 10
06:25
Prawdziwa kuchnia żydowska - czulent potrawa szabatowa
06:30
Olimpiada,część II
06:45
Przygody Kota Filemona - Wilczy apetyt, odc. 20
07:00
Carter II, odc. 2
07:15
RETRO TVP SPORT - Piłka nożna, Eliminacje EURO 2008: Polska Portugalia 2006
07:30
Małe i duże przygody Miffy - Gruszkowe ciasto babci, odc. 23
07:40
Trucker club, odc. 4
07:45
Jak żyje las... - Drewno wokół nas
07:50
Mów mi Kat: Salsa, sez. 1, odc. 12
07:50
Odlotowy ogród, sez. 5, odc. 3/8
08:00
Giereczkowo By Day - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, odc.2
08:00
Rodzina 10+: Głód niezależności
08:00
Septagon, sez. 1, odc. 19
08:05
Dzika Róża
08:10
Zaczarowane góry: w sercu Niemiec, sez. 0, odc. 0
08:15
Wielkie brytyjskie wypieki - Seria 5, odc. 3
08:20
Ernest i Celestyna - Zaklinacz pcheł, odc. 51
08:30
Trucker Club, odc. 1103
08:35
Kruchy świat. Majoliki z Nieborowa
08:35
Produkcja zewnętrzna
09:25
Seriaale Top 5 - Lotek, odc. 11/26
09:30
Dr Mózg. Kim jest? odc. 5
09:35
Papiery na szczęście, odc. 5/62
09:45
Kartoteka, sez. 10, odc. 8/30
09:45
Rzym: Powstanie i upadek cesarstwa - Wojny dackie, sez. 1, odc. 6
10:00
Mały dom, wielkie możliwości, odc.1
10:27
Fascynujące rękodzieła: Ptaki w krzewie
10:35
Żywioł
11:00
Niesłusznie skazani - Sezon 1, odc. 3
11:00
Policja dla zwierząt w Filadelfii: Obława
11:40
Kino Buzz - nieznośni filmowi medycy, odc. 7/23
11:40
Odyseja - rzeczywistość, czy fikcja - Odc. 2 W realnym świecie
11:45
Deszczowe serce
11:55
Twarzą w twarz, odc. 3/12
12:00
Kopalnia warta miliardy
12:00
Nowe życie starych rzeczy: Z wizytą u lorda
12:25
Miejsce zbrodni: starożytność, sez. 1, odc. 5
12:30
LOTTO Superliga, sez. 2023/2024: Suchedniów - Jarosław
12:40
Karetka, odc. 3: odc.
12:55
Natura w Jedynce - Opowieści śródziemnomorskiego lasu - Ukryci mieszkańcy Sierra Morena
13:00
Fałszerz
13:25
Walker: Strażnik teksasu, odc. 3
13:30
Ewolucja: sztuka przetrwania - Seks, sez. 1, odc. 7
13:35
Coś pożyczonego, coś niebieskiego
13:35
Dziwak? - interpretacje
13:35
Mordercza historia, sez. 1, odc. 1
13:40
Skąd ja Cię znam?, odc. 22: Wszystkie twarze Jokera
13:50
Oktonauci - Oktonauci i żaglice, odc. 24
13:50
Tu i Teraz, odc. 3: Filmofenomeny
14:10
Miłość do kwadratu
14:10
Strażniczki tęczy - Zagdakany / Strażniczki w kosmosie, odc. 14
14:10
Tajemnice Wysp Brytyjskich - odc. 2/4
14:20
Muzyczny Express Gold, odc. 3: Filmowe przeboje
14:35
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej*
14:35
Pyszna Wielkanoc, odc. 2/4
14:40
Tupcio Chrupcio - Świat na opak, odc. 81
14:50
Duff i Wazowski 3 odc. 5
14:55
Tru i Tęczowe Królestwo - Gryzmolki na medal, odc. 6
15:15
The Voice Kids s. VII - Przesłuchania w ciemno (7)
15:35
Zgłoś ogród, odc. 3/4
15:40
Oni żyją
15:50
Lego City Adventures - Tak, nie, może, więc, odc. 77
16:00
Katastrofa
16:00
Na żywo
Pool: Premier League Pool
16:15
Poza kontrolą: Piekło kopalni Copiapo
16:20
Dziki Frank w Afryce, odc. 3/7
16:35
Na żywo
Brugge - De Panne, World Tour, Belgia - Mężczyźni
16:35
Czarna sztuka
16:55
Prehistoryczne bestie, odc. 3: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów
17:00
DISCO POLO LIVE
17:00
Na żywo
Mistrzostwa świata, Montreal, Kanada - Program krótki par sportowych
17:00
Morderstwa na wyspie: Piękne miejsce na śmierć, sez. 1, odc. 1
17:10
Smok Dyziek - Pod górkę, odc. 20
17:15
Walker: Strażnik Teksasu, odc. 5
17:35
OSS Fighters By Superkombat WGP, Bucharest, Romania, 28.02.2019
17:50
Taina i Strażnicy Amazonii, sez. 1, odc. 20
18:00
Na żywo
Mistrzostwa świata kobiet, Sydney, Australia - Faza grupowa: Szwajcaria - Szkocja
18:00
Prawda leży pod ziemią - Zwłoki pod buldożerem, sez. 2, odc. 2
18:15
Magazyn Dolnośląski - Magazyn Dolnośląski 1/24
18:20
Źródło nadziei
18:30
BILANS ZDROWIA
18:30
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
18:30
Leo da Vinci - Gwarek i sroka, odc. 45
18:30
Życie na okręcie wojenym - Seria 3, odc. 2
19:00
Stanisław Syrewicz odmieniany przez los
19:10
Ekspertki z warsztatu: Cadillac kabriolet
19:30
Chata Rekonstrukcja sezon 1 odc 20
19:35
Wiejskie włoskie gotowanie, odc. 3/8
19:45
Grecja z lotu ptaka odc. 3
19:50
Wieczorynka - Odo - Serowy księżyc, odc. 13
20:00
Całkiem nowe lata miodowe, odc.4
20:00
Godziny grozy - odc. 1
20:00
Mają ludzie podwórka
20:00
Młodość na zamówienie, odc. 4
20:00
Na wschód od Hollywood - Polegaj na mnie
20:00
Portfolio
20:00
Przeżyć mimo wszystko - Sammy Woodhouse, sez. 1, odc. 3
20:00
Richard mówi do widzenia
20:00
Zdrajca odc. 1
20:15
Na żywo
Odliczanie do EURO - zapowiedź
20:20
Dobranocny Ogród: w ZinkiZonii - Seria 1, odc. 2
20:25
Mały Futrzak - Mglisty dwór, odc. 15
20:50
Hartheim - nazistowski zamek grozy
20:50
Między miejscami
21:00
Chiny: historia i współczesność, sez. 1, odc. 1
21:00
Czerwony kapitan
21:00
"Sensacyjna środa" Detonator
21:00
Pamiętniki z wakacji, odc.88 Pamiętniki z wakacji 88
21:00
Rewolwerowcy Dzikiego Zachodu: John Wesley Hardin - mroczne serce Teksasu
21:30
GP Confidential - GP Confidential ep. 03
21:45
Wszystkie księżyce Marii Kuncewiczowej
21:50
Czas rozliczenia
21:50
Górski lekarz, odc. 180: Déjà-vu, część 1
22:00
April's Daughter
22:00
Burleska
22:00
Kuchenne koszmary USA - Seria 8, odc. 3
22:00
Pakt z diabłem
22:00
Życia nie można zmarnować
22:20
ABSA Cape Epic, sez. 2024, odc. 4: Dzień 4. - Podsumowanie
22:25
Duchy Morgan City, odc. 3/8
22:30
Golem
22:30
Odwróceni zakochani
22:40
WOW - odc. 11/13 - Pechowy dzień
22:45
Harry Wild - Seria 2, odc. 3
22:50
Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 1
23:00
Black Site
23:00
Drone Racing League Highlights - Seria 1, odc. 1
23:00
Zwariowane wesele
23:05
Hongkong: walka o wolność - Seria 1, odc. 1
23:10
Oszukać przeznaczenie III
23:20
Kac Vegas III
23:25
Rosja 1917: w przededniu rewolucji, sez. 0, odc. 0
23:30
Naćpani. Naziści na prochach
23:50
Operacja Delta Force
23:50
Wiosenny szept
2024-03-21
00:00
Blanca: Złodziej psów, sez. 2, odc. 4
00:00
Do domu po miłość
00:00
Obserwator
00:00
UK Wrestling Showdown - S01, EP.03
00:10
Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola.
00:15
Fani czterech kółek - skróty, odc. 6
00:25
FELLINI - JA, KLAUN
00:30
UK Wrestling Showdown - S01, EP.04
00:35
Włoski kęs, odc. 3/16
00:40
Nie zrozumiesz mnie
01:00
Lawalantula 2
01:00
Moneyball
01:00
UK Wrestling Showdown - S01, EP.05
01:00
Wolny strzelec
01:00
Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Fred i Rosemary West
01:15
Lekkie obyczaje - Chińczyk na wynos
01:25
Druga córka
01:35
80 milionów
01:45
Coś śmiesznego, odc. 27: Kabaret Młodych Panów
01:45
Eks na plaży UK: Pokusy, łzy i fochy, sez. 11, odc. 5
02:00
Ku Klux Klan: amerykańska opowieść odc. 1
02:03
Anna i przyjaciele: Spadające Gwiazdy, sez. 1, odc. 13
02:15
Z gorącego serca - "Żegota"
02:25
Andy i prehistoryczne przygody - Seria 1, odc. 20
02:30
Policyjna grupa pościgowa Seria 20: Policyjna grupa pościgowa #2010, sez. 20, odc. 10
03:00
Anthony Perkins, aktor niepokojący
03:25
Dexter: New Blood odc 7
03:30
Rozwikłać zbrodnię - Sezon 1, odc. 4
03:34
Po prostu Kucek: Kucek rozprasza / Magiczny fotel, sez. 1, odc. 5
04:00
Czarny Dziki Zachód
04:00
Michniewicz. Inny Świat, odc. 3/9
04:18
Naj i Najka: Śpij, Najusiu / Szybki shake, sez. 1, odc. 5
04:25
Anioły nie płaczą
04:30
Megalotnisko w Dubaju, sez. 2, odc. 10: Samolot jak nowy
05:00
Wędrówka serca - życie ks. Henriego Nouwena
05:45
Chicken Talk
06:00
Before You Know It
06:00
Flash Gordon
06:00
Królewski przewodnik po... - Seria 1, odc. 1
06:00
Patenciary, odc. 1/8
08:40
Trwajmy w tradycji ojców
09:06
Przeczarowanie. Małgorzata Mirga - Tas
09:15
Cała prawda o Szekspirze
10:30
Bariery
11:00
55 Hitów na pierwszy Dzień Wiosny
11:40
Cała prawda o dietach głodówkowych
11:55
Agentka McCall, sez. 3, odc. 1: Wybuch
12:00
Sąsiedzkie wojny 2, sez. 2, odc. 13
12:00
Sekrety nazistów – bazy U-bootów
12:10
Jak przychodzi zbawienie
12:35
Magazyn Rolniczy
13:00
Disco Polo Live, odc.763
13:25
Weekend z królem
13:30
Grace Kelly i jej miliony, sez. 0, odc. 0
14:00
Mount Everest – na granicy sił
15:46
The Twisted Timeline of Sammy and Raj, sez. 1, odc. 17
16:25
Zaczarowany świat... - odc. 31 Zuchwała kradzież z malborskiego skarbca.
16:30
Lubelskie Parki Krajobrazowe - Kazimierski Park Krajobrazowy
16:30
Spacerek Staromiejski
16:35
Rev and Roll - Zielony Fantom, odc. 1
16:55
Historia Polski - Kto ratuje jedno życie
17:00
Killjoys: Bangarang, sez. 1, odc. 1
17:14
Ahora Espanol
17:30
G.I. Joe: Odwet
17:55
Dziedzic Maski
18:00
Odjazdowe bryki braci Collins, odc. 1
18:15
Puls ziemi
18:30
Lucy Worsley i zagadki historii - Odc. 3
18:55
Historia lwiego stada Marsh - Seria 1, odc. 1
19:05
Gwiazdy lombardu: skarby Ameryki - Skarby Teksasu, sez. 2, odc. 1
19:05
Żyć nie umierać. Długowieczni na Kaukazie
19:07
Kroniki sportowe - Kronika Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci Challenge Wratislavia
19:20
Ty, ja, Malezja, odc. 1/3
19:28
Zawodowcy.CK
19:45
Amerykański sen braci Collins, odc. 3/8
19:55
Zwierzęta z kamerami - Seria 1, odc. 3
20:00
Hala odlotów - /1/
20:00
Killerman
20:00
Lady Pank na dobry wieczór
20:00
Niesamowite wynalazki starożytności, odc.5
20:00
Ocean's 8
20:00
Taxi 3
20:00
Viktor
20:00
Zagadki Wszechświata - Kosmiczna oaza
20:10
Kino Mówi: Mistrzowie - Jeszcze jest czas
20:40
Motylek
21:00
Dzień kobiet
21:00
Jak Boss
21:00
Policjanci, odc.10 Policjanci odc. 1
21:00
Rok, w którym Dolly Parton była moją mamą
21:00
Wielka, odc. 4
21:10
Czwartkowy klub filmowy - Trafikant
21:45
Mój mąż jest w ciąży
22:00
Szepty mroku - Na'niłkaadii
22:00
Ty idź pierwszy!
22:00
Walka o życie, odc.1
22:00
Wielcy dowódcy XX wieku – strategie sztuki wojennej, odc. 1
22:20
Batman
23:00
Maczeta
23:00
Venom 2: Carnage
23:05
Propagandowa machina Hitlera - Seria 1, odc. 1
23:05
Złamać kod, sez. 1, odc. 4
23:10
Zabójca
23:15
Bad Boy
23:15
Gruby - odc. 1/7 Zdrajczyk
23:45
Rodzice i inne prawdy
2024-03-22
00:00
Isle of Man - TT 2023, odc. 1
00:00
Psychodeliki: lek na depresje? - Odc. 1
00:10
Domy za miliony 1 odc. 5
00:15
Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21: Izrael - Polska
00:25
Złe baśnie
00:35
Gwiazdor - Aleksander Wolszczan
00:48
Historia przemocy
01:00
365 dni
01:00
Na przeklętej ziemi
01:00
Przerwa techniczna
01:00
Przerwa Techniczna
01:00
ZAKONCZENIE PROGRAMU
01:05
Drapieżnik
02:10
Krótki kurs historii PZPR
02:50
Śmierć zniosła jajo
02:50
Wyślę Wam kartkę
03:00
Hartheim – nazistowski zamek grozy
03:00
Uprowadzenie Agaty
03:15
Wisienka
03:55
Wspomnienia: Geneza "Obcego"
04:00
Kourtney i Kim jadą do Miami: Witamy z powrotem w Miami!
05:00
Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata
05:45
Naturalnie na zdrowie, odc. 1/7
08:45
Centrum Ewangelizacji
09:00
101 prawie tragedii
09:20
Legendarne zamki Europy odc. 1
10:00
Jak przewieźć lokomotywę, sez. 1, odc. 1
10:35
Ten okropny rok
10:40
Trzy i pół godziny
11:25
W godzinę próby - Witold Pilecki
11:30
Głębszy oddech natury odc. 1
11:55
Warszawa po wojnie: odbudowa z popiołów
12:20
Goryl, czyli ostatnie zadanie
12:30
Chłopiec w plastikowej bańce
13:00
Wieluń był pierwszy
14:00
Na żywo
E3 Classic, World Tour, Belgia - Mężczyźni
14:05
Senshi International Fight Show, Varna, Bulgaria 09.07.2022
14:25
Czarna książeczka
14:25
Kraina Lata
15:15
G.I. Joe: Czas Kobry
15:30
Voss Extreme Sports Week 2023 - Seria 1, odc. 1
16:55
Historia Polski - Świat Józefa
17:15
Białostocka Szkoła Reportażu
18:00
Pamięć absolutna
18:05
Niektóre piosenki z Kabaretu Starszych Panów
18:10
Na gapę przez świat, odc. 6
18:15
Szklana pułapka 4.0
18:20
Bazary Europy, odc. 1/10
18:30
Jeżyk i Sprężynka, sez. 1, odc. 1
19:25
Fryderyk Festiwal 2024. Koncert galowy najważniejszych polskich nagród muzycznych, odc. 1/4
19:33
Język modlitwy
19:45
GT Festiwal 2023: GT Festiwal 2023 - niezwykłe szkolenie
19:45
Sekrety ptasich migracji
19:55
Joanna Lumley: sekrety pięknych miast - Seria 1, odc. 1
20:00
Bridget Jones III
20:00
Kilogramy do szczęścia: Duże, ale piękne
20:00
Megakonstrukcje - Kolej
20:00
Norbit
20:00
Statek marzeń - Malediwy
20:00
Układ, odc. 5
20:30
Operacja: LOT, odc. 2/6
20:35
Australian gangster - odc. 1
20:35
Pomysł na Wielkanoc
21:00
Indyki atakują: When Turkeys Attack
21:00
Jak zginąć w Hollywood: Prawnicza diwa
21:00
Przygody Truckerki, odc. 1
21:05
Bodyguard Zawodowiec
21:05
Wielki pojedynek
22:00
Apokalipsa. Siła Hitlera, sez. 1, odc. 1: Zagrożenie
22:00
Dzika Hiszpania
22:00
Tajemnica grobowca Kleopatry, sez. 1, odc. 3
22:05
Adwokat diabła
22:10
Straszne piątki: Nieuchwytny
22:10
Łowcy Zombie
22:20
Jakiego koloru jest miłość?
22:30
Seksmisja
22:45
Lejdis
22:45
Mayday
23:00
Fatalne prognozy - Seria 1, odc. 1
23:00
Krwawy biznes
23:00
Poznajcie orangutany, odc. 7
23:10
Kino relaks - Jak dogonić szczęście
23:10
Restauracja
23:15
Królowe starożytnego Egiptu, sez. 1, odc. 3
23:30
Żądza śmierci
23:55
Dwoje wśród milionów
23:55
Zabójcza podróż poślubna
2024-03-23
00:00
Afryka – GMO i Bill Gates
00:00
Dumna miłość, odc. 6/16
00:00
W stronę słońca
00:00
Zawiść
00:10
Sztos 2
00:35
Śmierć jeździ konno
00:40
Nieustraszeni Bracia Grimm
00:40
Ptak dobrego Boga odc. 1
01:10
Reich
01:30
Na rauszu
01:45
Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek odc. 01
01:55
Syberia
02:00
Zapaśnik
02:05
Szalone fabryki polskiej muzyki!, sez. 1, odc. 1
02:15
Mechanik
02:20
Noc krótkich filmów - Insekt
02:25
Czesław Miłosz w Berkeley
02:55
Kompleks tatusia
03:00
Zaginione skarby Egiptu, sez. 1, odc. 1
03:05
Agnus Dei aka Niewinne
03:05
Kino nocne - Ludzie za mgłą
03:30
Nieznany żołnierz
04:05
Powiedz mi coś jeszcze
04:10
Tajemnica pożaru liniowca Normandie
04:25
Mad Miss Manton
05:30
Blada Twarz Buster Keaton: Blada Twarz Buster Keaton z napisami
05:35
Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 1/6
06:05
Audycje Komitetów Wyborczych
06:15
Czapu Czipu - Co to tak skrobie?, odc. 1
06:25
Sanktuarium Matki Bożej o Złotym Sercu w Beauraing - Sanktuarium Matki Bożej o Złotym Sercu w Beauraing
06:30
Dziwne i pyszne, odc. 1
06:45
Jak budowano Watykan. Sekrety świętego miasta
07:00
AUDYCJE KOMITETÓW WYBORCZYCH - Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików wojewódzkich - godz. 7:00
07:00
Bezpłatne audycje - Bezpłatne Audycje Wyborcze - Samorząd 2024 /1/
07:30
Lego przygoda II
07:35
Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna
07:40
Przepis na Hit odc. 05: De Mono
08:00
Przygody młodego Indiany Jonesa: Moja pierwsza przygoda
08:10
Okręt wojenny na służbie - Seria 1, odc. 3
08:25
Na festiwalowej scenie - Edyta Geppert
08:25
Na wszelki WYPADEK! - Amputacja kończyny
08:30
EWOlucja
09:00
Serialowa nostalgia - Przygody pana Michała - odc. 11/13 - Bułat i szabla
09:00
Zapomniane ofiary: Bill Bundy
09:05
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
09:45
Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia
09:45
Zabójcza rozgrywka
10:00
Towar za towar: Usmażone Camaro
10:02
Od pomówienia do spalenia
10:15
Gierka
10:30
Andre Rieu: Witaj w moim świecie s. 1 /3/ - Koncert dla weteranów
10:50
Droga dźwięku radiowego (RADIO)
10:51
Zwyczajny kraj
11:00
Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek, cz. 1
11:00
Opiekun
11:05
Autor Solaris
11:10
Miś Yogi
11:10
Olbrzymie maszyny - Seria 2, odc. 3
11:30
W Twojej sprawie
11:40
Przygody młodego Indiany Jonesa: Podróż światłości
12:00
Barabasz cz. 1
12:00
Cała prawda, sez. 2, odc. 3/7
12:00
Rimini, Rimini
12:05
Artur i Minimki 3: Dwa światy
12:10
Czarny młyn
12:10
Polskie Ślady - /5/
12:10
Stacja Arktyka - Skanowanie lodowca
12:30
I kto to mówi !
13:00
New Scotland Yard Files - Sezon 1, odc. 5
13:05
Intruz
13:10
Polacy w kosmosie - Dom na orbicie
13:10
Smok : Historia Bruce 'a Lee
13:20
Czarodziejskie miasteczko Pinokia - Specjalne zlecenie, odc. 1
13:20
Kung Fu Panda 2
13:45
Skarby dzikiej Australii - Odc. 3 Kakadu
13:50
Głosy wszechświata
13:55
Joe Biden: historia prezydenta Ameryki
14:00
Travis Kelce na wydaniu: Kto poderwał Travisa?
14:00
Trzcinica - karpacka Troja
14:25
Na żywo
Piłka nożna - 2 liga, 25.kolejka (#1): KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn (1 poł.)
14:25
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia
14:25
Olga Lipińska zaprasza - (6)
14:30
Jeszcze większe dzieci
14:35
Kung Fu Panda
14:35
Pichcić z Zoe, odc. 1/12
14:55
Paterson
14:55
Zwierzęta Wajraka 2 odc. 5 - Węże na Zakrzówku
15:00
Franciszek Kleeberg - ostatni generał Kampanii Wrześniowej
15:00
Godzilla vs. Kong
15:00
Przepis Na Hit - Maria Sadowska & No Logo
15:05
Na żywo
Women's Six Nations: Francja - Irlandia
15:10
Cztery Gwiazdki
15:40
Piraci
15:50
Goście, goście III: Rewolucja
15:55
Najdziwniejsze związki w przyrodzie
16:00
Niezwykła farma, sez. 1, odc. 6: Ale jazda!
16:50
Podróż przez Włochy - Odc. 3 Via Popilia
17:10
Hitler: mroczny urok dyktatora - Dowódca, sez. 1, odc. 4
17:16
Świat w oczach Lema - Mowa zwierząt
17:20
Zawieszeni na drzewie
17:25
Wielka bitwa Asterixa
17:35
Retro kino - Miłość po południu
17:35
Życie rzymskiego żołnierza, sez. 1, odc. 1
17:40
Park jurajski 3: Park jurajski 3
18:10
Minionki
18:10
Stój, bo mamuśka strzela
18:10
Ziemia obiecana - odc. 3/4
18:30
Pasażerowie
19:30
Sekrety królewskich podróży cz. 1. Pociąg
19:40
Najwspanialsze trasy kolejowe Europy, odc.3 Andalusia
19:45
Perły UNESCO odc. 1
20:00
Mam talent, sez. 15, odc. 4/12
20:00
Bilet do kina - Maria Panna Nilu
20:00
Mały psi terrorysta: Mały Cujo
20:00
Moon Crash
20:00
Głośne hity: Ostatnia misja USS Indianapolis
20:00
RoboCop
20:00
Stamtąd, odc. 1
20:00
Urwis
20:05
Epoka lodowcowa
20:10
Charlie i fabryka czekolady
21:00
Hitler kontra Stalin, sez. 1, odc. 1
21:00
Monte Carlo
21:10
Motoholik, Jimmy de Ville: Silnik turboodrzutowy Rolls Royce Viper
21:10
Największe zagadki nauki - Seria 1, odc. 3
21:20
Hit na sobotę - Dżentelmeni
21:45
Planeta singli III
21:50
Battleship: Bitwa o Ziemię
22:00
Istota
22:00
Punkt zapalny
22:00
W pułapce myśliwego
22:05
Agent Red - broń chemiczna
22:05
Apokalipsa: Koniec jest blisko - Hopi i niebieska gwiazda, sez. 1, odc. 4
22:50
Aż poleje się krew
22:50
Cuda z drewna odc. 1
22:50
Fatalna czarownica: Sezon 1, sez. 1, odc. 6
22:50
To tylko seks
22:55
Złoto pustyni
23:00
Człowiek zasad
23:00
Gigantyczny guz
23:15
Jak osiągnąć lepszy orgazm - Seria 1, odc. 1
23:25
Kret
23:25
Zabójca
23:35
Osama Bin Laden. Czego nie wiedzieliśmy odc. 1
23:40
Toskański turniej smaku, odc. 8
23:45
Trudna wyprawa
23:50
BILETY
23:50
Wzgórze krwi
2024-03-24
00:00
Kolekcjoner kości
00:00
Udając gliniarzy
00:10
Ouija: Narodziny zła
01:00
Wypuszczeni, by zabić - Sezon 1, odc. 5
01:25
Kino nocne - Miłość blondynki
01:30
Matki, żony i kochanki - odc. 7/22
01:40
Kroniki lombardu
01:50
As w rękawie
01:55
Podsłuchane życie
02:50
PŁONĄCE SERCE PARYŻA
02:55
Cześć SI
02:55
Żyłowanie życia
03:10
Carly Simon: No Secrets - Classic Albums
03:30
Bez reszty. Kuchnia Zero Waste odc. 7
03:35
Zabójcza przysięga
03:40
Sekrety Sąsiadów, odc.1
04:00
Sala operacyjna 2: Guz żuchwy, sez. 2, odc. 1
04:30
Kodeks gangstera: Commandos
04:35
Magazyn KOTV Classics - KO TV Classics 9.02.2024 - odc.6
04:55
Dzień, w którym umarł Hitler
05:15
Dubaj. Pustynia pełna bogactwa, odc. 2/3
06:00
Śluby świata - Peru, odc. 1/2
06:00
Śmierć cywilna
06:55
Magik z Nowego Jorku
07:00
Dom dla psa (UK), sez. 1, odc. 3
07:00
Wielkie tajemnice historii, odc.3
07:00
Na żywo
Wilno na Dzień dobry - odc. 14
07:30
Maria Magdalena
08:00
Klerycy w komunistycznej armii
08:00
Rodzinna kuchnia Donala odc. 7
08:00
Shauna Rae: uwięziona w ciele dziecka: Miłość od pierwszej wysokości
08:10
Gwiazdy na tacy, odc. 6/14
08:45
Z pamiętnika Miki - Odc. 1 Straszne bazgroły
09:00
DISCO I RELAX Z TOMKIEM SAMBORSKIM
09:05
Galactik Football - Powrót, odc. 1
09:05
Gene Kelly: życie i taniec
09:05
Kupujemy dom na plaży, odc. 5/13
09:05
Wielki Tydzień - Niedziela Palmowa
09:15
Gwiazdkowi Go Jetters
09:35
Jedyne takie lato
09:40
Ostatni dzień lata
09:45
Mamo, już ja to załatwię
09:45
Potwory kontra obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
09:50
Chwile grozy s1 odc. 03
09:55
Na żywo
Tenis stołowy - Mistrzostwa Polski - Finały
10:00
Car SOS, sez. 11, odc. 6: Rover SD1
10:00
Najsłynniejsze statki świata 2, sez. 2, odc. 1
10:23
Klub Podróżników w Czasie - Iłłakowiczówna
10:25
Hacks, odc. 3
10:30
Dawno, dawno temu w Idolu
10:45
Wyspy przyszłości - odc. 4. Samsoe
10:55
Bliźniacy
11:06
Opiekunowie pamięci
11:15
Lem
11:30
Ulmowie. Świadectwo sprawiedliwych
11:30
Wielki Tydzień - Odc. 1 Niedziela Palmowa
11:35
Cesarskie cięcie
11:50
Wojna z dziadkiem
12:05
Gang Olsena nigdy się nie poddaje
12:30
Podróże Pana Kleksa, odc. 1
12:40
Dick
12:55
Niedziela na luzie: Dama za burtą
13:00
Best Of Enya
13:00
Kraina dzikich zwierząt, sez. 1, odc. 3: Dorastanie
13:00
Życiodajne rzeki Półwyspu Iberyjskiego - Odc. 4 Ebro
13:05
BBC w Jedynce - Serengeti II - Władza
13:40
Za siódmą górą
13:50
Głupi i głupszy bardziej
13:50
To dopiero początek
13:50
UK Wrestling Showdown - S01, EP.06
13:50
Uwolnić orkę III: Na ratunek
14:00
Przepis na Hit - Monika Lewczuk
14:00
Tajemnice słynnych budowli: Ziemia Święta
14:10
Klan Kennedych - odc. 4
14:10
Rozbójnicy wśród zwierząt - odc. 2 Walka o pożywienie
14:10
U kresu drogi
14:15
Na żywo
Gandawa-Wevelgem, World Tour, Belgia - Mężczyźni
14:15
Żużel - Kryterium Asów 2024, Bydgoszcz
14:30
Kleopatra
14:30
Umocnieni w Bogu
14:55
Roboapokalipsa
15:00
Egipt: miejsce pełne tajemnic, sez. 2, odc. 1: Ojcowie i synowie
15:00
Jane Goodall: nadzieja na przyszłość: Jane Goodall: nadzieja na przyszłość
15:00
Johnny English
15:00
Lwy w koronach drzew: Lwy w koronach drzew
15:20
Modrzejewska - Gwiazda odc. 6/7
15:25
Dziedzictwo Historii - Polska i kult maryjny
15:40
Kosmiczny mecz
15:50
Madagaskar
16:00
Best Of New Kids On The Block
16:00
Największe katastrofy budowlane, sez. 1, odc. 3: Odcinek 3
16:10
Na żywo
LaLiga Hypermotion: Real Valladolid - SD Eibar
16:25
Król rozrywki
16:45
Cel: zdrowa skóra, odc. 1/8
16:45
Czego pragną dziewczyny
16:45
Zrozumieć wartość życia – rozmowa z dr Wandą Półtawską
16:50
POD PRĄD. SURFERKI Z BANGLADESZU
17:00
Best Of Atb
17:00
Gorzkie Żale
17:00
Jako w niebie, tak i w Komańczy
17:15
Jeziora z Simonem Reevem - Część 1.
17:40
Misja eksplorer, odc. 1/5
17:45
Stylistka na ratunek, odc. 3/8
17:55
Żona pilota
18:00
Tajemnice dzikiej Azji, odc. 2: Istoty z gór
18:05
Mów mi Dave
18:10
Niedziela z...twórczością Agnieszki Osieckiej - Czy te oczy mogą kłamać - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz Dwa Trzy
18:20
Lubelskie Fundusze Europejskie
18:35
Bumblebee
18:40
Festiwal Psalmów Dawidowych - Dziękczynienie za Rodzinę Ulmów
18:50
reportaże kulturalne - Artur o złotym głosie
19:00
Best Of Nightwish
19:00
Potwór z Alaski: Wioska potępionych
19:10
Niedziela z... twórczością Agnieszki Osieckiej -Rozmowy o zmierzchu i świcie - Rozmowa 1. Dzieciństwo
19:15
Co za kabaret!, odc. 6/8
19:30
Sekrety królewskich podróży cz. 2. Samolot
19:45
Ogród Marthy Stewart, odc. 2/6
19:50
Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (1)
20:00
Sztuczna inteligencja
20:00
Na żywo
Bez retuszu
20:00
Blow
20:00
Córka d'Artagnana
20:00
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.137
20:00
Gabinet z widokiem na morze: Dzień Ojca na Rugii
20:00
Legion samobójców
20:00
Przeklęte dzieci
20:00
SkyscraperDrapacz chmur
20:00
Sprzymierzeni
20:00
Z zaskoczenia
20:05
Naziści: obsesje i okultyzm - Zaginiony kontynent (Atlantyda), sez. 1, odc. 1
20:10
Ostatnie dni Jezusa
20:30
Sknerus: Sknerus
21:00
Baroni narkobiznesu, sez. 1, odc. 5: Infiltracja
21:00
Best Of Queen
21:00
Disco i relax z Tomkiem Samborskim, odc.43
21:00
Kiedy kobiety miały ogony
21:00
KONCERTOWA NIEDZIELA
21:00
Morderczy Tetris: Spadające klocki
21:00
Podejrzana
21:05
Finansowe imperium: alkohol, hazard, seks - Miasta grzechu, sez. 1, odc. 3
21:05
Wściekłe pięści
21:10
Bohaterska superklasa - Pierwszy dzień w szkole, odc. 1
21:35
Uwierz w ducha
21:55
Lato w Algarve
21:55
Znaleźć wymarzony dom - odc. 3
22:00
Być dla Polski, być dla Polaków
22:00
Jezus i jego życie, odc.5
22:00
The Debt Collector
22:00
Węgiel: trucizna czy bogactwo?
22:10
Salme: łodzie wikingów, sez. 1, odc. 1
22:20
Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
22:30
Krwawa zemsta
22:30
Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie
22:40
Gotuj z Clair
22:45
Kler
22:50
Zbrodnie godne Hollywood, odc. 6/10
22:55
Obietnica - odc. 5
23:00
Narodziny mordercy - Sezon 1, odc. 1
23:00
Prawo do zemsty
23:10
Ogień zwalczaj ogniem
23:15
Wielkanoc ze smakiem
23:30
Nie mów nikomu
23:40
Detektyw z Chelsea - Seria 1, odc. 5
23:45
Lato w Szkocji
23:50
Przestępstwa milionerów, odc. 2/6
2024-03-25
00:05
Kino bez granic - Piosenki o miłości
00:10
Mr. Landsbergis odc. 1
00:15
Karbala
00:40
Jesień Czejenów
01:10
La La Poland s.I - odc (3)
01:15
Graty na warsztat, sez. 5, odc. 8/11
01:35
Sztuka wyboru
01:45
Eks na plaży: pary: Rozstania i powroty, sez. 11, odc. 9
01:45
To tylko kilka dni, sez. 2, odc. 4/6
02:00
Mania chomikowania, sez. 9, odc. 4
02:15
Pociąg do Bollywood
02:55
Tryptyk rzymski
03:00
Insta życie Nat & Liv: Jesteśmy w Londynie
03:25
Porzucony
03:25
Ziemia
03:35
Muszę cię mieć
03:50
Moje drugie życie
04:20
"1 2 3... 25" (cz. 1) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY
06:00
Piłka nożna z archiwum
07:15
Spektakl teatralny: Pupil pupila. Komedia w jednym akcie
07:25
D-Day Assassins
07:30
Ekstremalne wyprawy - Seria 4, odc. 1
07:30
Każde życie jest cudem - Nathan - ma krótkie rączki ale wielkiego ducha
07:45
Rosamunde Pilcher: Miłość na horyzoncie!
08:35
Produkcja zawnętrzna / wymiana
09:00
Sekrety i skandale Nowego Jorku: Król smokingów
09:10
Łódzkie sprawy - powt.
09:20
Nieletni Inżynierowie
09:25
Instynkty zwierząt 1 odc. 1
09:25
Seriaale Top 5 - Gosia Baczyńska, odc. 12/26
09:30
Inga Lindström: Róże na piasku
11:00
Zło czai się wszędzie
11:20
Nowy aranż 3: Salon w stylu hamptons, sez. 3, odc. 1
11:35
Święty Augustyn - odc. 1/5 - Adwokat diabła
11:40
Kino Buzz - Najlepsze nasto-dramy, odc. 10/23
12:00
Achtung – Panzer!
14:10
Karta. Archipelag pamięci
14:20
Gabinet z widokiem na morze: Bicie serca
14:50
Sukces jest kobietą - Sezon I odc. 1/10 Ranita Sobańska
15:00
W imię dziecka
16:50
Domek na prerii, odc. 1
17:00
Izrael - skarby dzikiej przyrody odc. 1 - Pustynia Negew
17:10
Ale Jazda, odc. 1
17:25
Ukryte życie
17:40
Wojna w eterze - Konfrontacje ideologii
18:00
Kłamstwa żądne krwi: Tajemnice obnażone
18:00
W rytmie rumby
18:55
Siedem światów, jedna planeta - Seria 1, odc. 1
19:00
Czas na reportaż
19:05
Niezwykłe przypadki lotnicze, sez. 1, odc. 5
20:00
Brudna sprawiedliwość
20:00
Kawiorowa dyplomacja - Część 1. Siła pieniądza
20:00
Kino Mocnych Wrażeń - Moonraker
20:00
Ocaleni: opowieść o zbrodni: Dzień Matki
20:00
Rodzina to nie koncert życzeń
20:00
Wciąż ją kocham
20:05
MEGA HIT - Iron Man 3
20:10
Inwersja
20:35
MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, odc. 1/10
20:50
Mafia nigdy nie zabija w niedzielę
20:55
Poza kontrolą: Huragan Irma
21:00
Matka Natura, sez. 1, odc. 1
21:00
Śmierć cheerleaderki
21:05
Rosyjska rewolucja
22:00
Mad Max
22:00
Miłość mimo wszystko
22:00
Mroczne piętno: Negocjacje z mordercą
22:00
Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
22:15
Panorama kina polskiego - Noc Walpurgi
22:30
Moja lista osób do odstrzału
22:40
Arabela s.I - odc. 1/13 - Jak pan Majer znalazł czarodziejski dzwoneczek
22:50
Siedem minut po północy
22:55
Łzy słońca
23:15
Siła rażenia
2024-03-26
00:00
Sierpień w hrabstwie Osage
00:00
Świat według Barney'a
00:05
Dzikie przygody z Bearem Gryllsem - Seria 1, odc. 1
00:30
Peter Von Kant
00:35
Apartament śmierci
00:35
Racja teatru. Spotkanie z Ireną Byrską
00:40
Ostatni świadek
00:50
Praktykant
02:00
Al Murray w drodze do Berlina: Lądowanie w Normandii
02:05
Tata zza żelaznej kurtyny
03:40
Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie
04:30
Kipchoge: Ostatni etap
04:35
Misja Pies, odc. 1/12
08:30
Historia Polski - U źródła - Marek Cecuła
08:55
Wielka wędkarska przygoda, sez. 1, odc. 1
09:05
Och! Kabaret, sezon 2
09:10
Historia w ożywionych obrazach - Wojciech Kossak. Przysięga Kościuszki na Rynku w Krakowie 24 marca 1794 r.
09:35
Szansa na dziecko - naprotechnologia
10:20
Pieśń skowronka
11:00
Krajobrazy polskie - Dolina Baryczy
11:25
Gabinet z widokiem na morze: Ku nowym celom
12:30
Duma Brampton
12:50
Natura w Jedynce - Pszczoły - niewidzialny mechanizm
13:00
X-Games, sezon letni - Seria 2021, odc. 1
14:00
Łańcuch zbrodni: Pamiętniki mordercy
14:20
Szalony dzień
14:50
Skowronki na uwięzi
15:00
Muzeum Papiernictwa odc.
15:35
W układzie niby zwyczajnym
15:55
Recepta na święta
16:40
Wywiad z administratorem NASA Billem Nelsonem
18:00
Ostatnia lekcja Kyrona Hormana
18:25
Futbolowa gorączka. Bitwa o Premier League odc. 1
19:35
Moja Praca
19:35
Wiśniowy sad rośnie
20:00
COVID-19. Co poszło nie tak
20:00
Rosamunde Pilcher: Miłość i inne skarby
20:00
Snajper: Reguły wojny
20:05
Atak na Amerykę: historia lotu 93
20:10
Córki Rzeszy
20:30
Na żywo
Gala Sport Biznes Polska
21:00
Plan doskonały
21:05
Sekretne życie seksualne Hitlera - Samoocena, sez. 1, odc. 2
21:15
Wojny przyszłości. Autonomiczna broń i sztuczna inteligencja
21:50
Zabić Salazara
22:00
Śmiertelna dawka
22:05
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
22:05
Wyścig zbrojeń: jak wygrywano wojny - Bronie dystansowe, sez. 1, odc. 1
22:15
Nasze Hollywood, czyli początki kina w Polsce
22:25
Koniec przyjaźni
23:20
Jeszcze dłuższe zaręczyny
23:25
FIA European Truck Racing 2023: FIA European Truck Racing 2023 Misano - podsumowanie wyścigów
23:40
Ostatni dom po lewej
23:50
Inga Lindström: Uciekające konie w Sudermanii
23:55
Najlepsze lata
23:55
Uzdrowiciel na wózku
2024-03-27
00:00
Każdy ma swoje lato
00:20
Piekielna jazda
00:45
Elżbieta Czyżewska - skala oddalenia
00:50
Zabawa w pochowanego
02:00
Bajeczne życie hinduskich dynastii, sez. 2, odc. 3/9
02:15
Marzec '68
02:20
Dzieci morza i wiatru...
03:15
Pirat Blackbeard
03:20
Pan Władeczek wolontariusz
03:40
Niebezpieczni Kompani
06:20
Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości
07:25
David Holmes: Chłopiec, który przeżył
08:00
Wielki powrót niedźwiedzi, sez. 0, odc. 0
08:25
Miasto morderców - Milton Keynes, sez. 3, odc. 1
10:25
Kolumbowie raz jeszcze
11:10
Swing
12:00
Hitler: Droga do wojny, sez. 1, odc. 1
12:40
Tylko wiatr
12:55
Wiosła w dłoń: Zew natury
14:15
Na żywo
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni
14:20
Rosamunde Pilcher: Decyzja z miłości
14:35
Koncert Pasyjny „Krzyż”. Zespół 23 Dni
14:40
Przypadkowe spotkanie
16:05
Żelazny Orzeł II
17:00
Kupiliśmy sobie zamek - damy radę 1 odc. 1
17:00
Śmierć w hotelowym pokoju: Władza, przywileje i pasja
17:46
Smacznie po lubelsku
17:50
Nausicaa. Oceanarium przyszłości
18:15
Talea
18:25
Niewidzialny
18:30
Grethe Meyer: królowa duńskiego wzornictwa
18:35
Duża ryba
20:00
Emilie Richards: Tęsknota za Nową Zelandią
20:00
Przetrwanie
20:00
Skazani na Shawshank
21:05
Poranek kojota
22:00
Apokalipsa - niekończąca sie wojna 1918 - 1926, odc.1
22:00
Kobiety Trzeciej Rzeszy, sez. 1, odc. 1
22:00
Peter and the Farm
22:00
Przemoc domowa bez tabu - Sezon 1, odc. 1
22:00
Urodzeni mordercy
22:20
Hugo
22:35
Córka wilka
22:55
Rewolta
23:00
Przyjaciel gangstera
23:00
Tłumaczka
23:05
Król Skorpion: Księga Dusz
23:10
Oszukać przeznaczenie IV
23:30
Nauka chodzenia
23:35
Iron Maiden: Flight 666
23:50
Katie Fforde: Żyjesz tylko raz
2024-03-28
00:20
Milenium kontra Tysiąclecie
00:30
Aktor całkowity - wspomnienie o Ryszardzie Cieślaku
00:30
Szarlatan
01:35
Beyond Driven
01:45
Vera Cruz
02:20
Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton (1)
02:25
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
02:25
Wybrańcy Bogów umierają młodo
02:40
Hiszpańskie lata Avy Gardner
03:05
Droga do czekolady
03:20
Witajcie w domu
04:25
Cena prawdy
05:00
Marynarz na dnie Morza - Buster Keaton
06:00
Fantastyczne przygody Billa i Teda
06:00
The Wolfpack
06:05
Na granicy wyginięcia: najciekawsze zwierzęta Chin, sez. 0, odc. 0
07:05
Mistrzowie ceramiki - Seria 3, odc. 1
08:30
ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018
08:35
Rzemiosła świata według Orskiej: szkło kryształowe
08:40
Reportaż ekumeniczny
09:25
Seriaale Top 5 - Aleksandra Przegalińska, odc. 13/26
11:00
Detektyw Malton kontra zbrodnia - Sezon 2, odc. 1
11:05
Królowie na wojnie, sez. 1, odc. 1
11:40
Kino Buzz - Luksusowe wnętrza filmowe, odc. 11/23
12:55
Ludzie Hitlera s1 odc. 01
13:30
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni
13:40
Nie ma Kapłaństwa bez Krzyża
13:55
Tramwaj zwany pożądaniem
14:00
Morderstwo w tropikach: Grenada - zwłoki w walizce
14:00
Syreni śpiew
14:05
Żółty szalik
14:30
Triduum Paschalne - Wielki Czwartek
14:40
Najwyższe góry świata. Życie nad chmurami, odc.1
14:55
Kino Buzz - kinowi nieudacznicy, odc. 1/23
15:10
Tajemnica Eucharystii
15:20
Ponette
15:55
Zabójcze związki
16:00
Dziki park Yellowstone, sez. 1, odc. 1: Mroźna kraina
16:50
Historia Polski - Paszporty Paragwaju
17:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The impossible wave - Magazyn
18:00
Na żywo
Msza Wieczerzy Pańskiej
18:00
Zabójca u progu: Morderstwo na sprzedaż
18:30
Narkoza
19:00
Najwięksi myśliwi Afryki, sez. 3, odc. 1: Niepewna przyszłość
19:05
Tess
19:55
Planeta zmian - Seria 1, odc. 1
20:00
Aż po grób
20:00
Hazardzista
20:00
Krytyczna godzina
20:00
Nocna zmiana z duchami - Sezon 1, odc. 1
20:00
Piano
20:10
Kino Mówi: Mistrzowie - Trzy piętra
21:00
El camino
21:00
Szkocka Wolność
21:00
Szokująca prawda: Przerażająco znajome
21:10
Absurdy Drogowe 2, odc. 1
21:10
Czwartkowy klub filmowy - Chwasty
21:10
Podbój Planety Małp
21:45
Czasomaniacy
22:00
Ognisty podmuch 2
22:00
Za tych, co na morzu
22:00
Zaginione złoto II wojny światowej: Death on the Mountain, sez. 1, odc. 1
22:10
Monty Don - ogrody nad Adriatykiem odc. 1
22:30
Komisarz Maigret, sez. 1, odc. 1
22:30
Taxi 4
22:35
Eagle Eye
22:35
Odbicie
23:00
Cała prawda o treningach w domu - Seria 1, odc. 1
23:00
Dar powołania
23:00
Motel 2: Pierwsze cięcie
23:00
WIECZÓR Z HORROREM - Witajcie w dżungli
23:05
Ulepszenie
23:25
Wielkość rodziła się przy ołtarzu
23:40
Alita: Battle Angel
23:40
Nędznicy i Victor Hugo, w imieniu ludu
23:40
Wyprawa w nieznane: Tropem Yeti, odc. 1/4
23:50
Rosamunde Pilcher: Pisarz-widmo
2024-03-29
00:00
Australijska rewolucja Michaela Mosleya - Seria 1, odc. 1
00:50
Lux Aeterna
01:00
Siła przetrwania
01:05
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
01:20
Dobry Łotr
01:25
Święte dzieci
02:20
Aurora - głos znad fiordów
02:45
Kobieta z Piątej Dzielnicy
02:50
Wierzę w Ciebie
03:55
PRZEKRĘT W ENRONIE
04:15
Atak paniki
04:56
Dziewczyna z Piatej Alei
05:45
Flotando
07:05
Tajemnica konia trojańskiego, sez. 0, odc. 0
07:40
Nowocześnie, szybko i pysznie, odc. 1/10
08:30
Vera 12. Odcinek specjalny
08:35
Historia Polski - Dzieci Zamojszczyzny
08:35
Rzemiosła świata według Orskiej: Maroko - wyczarowane z metalu
08:40
JoJo i Babcia: na lotnisku - Odc. 1
10:15
Misterium Męki Pańskiej Poznań - Cytadela
12:20
"Krzyżu Święty, nade wszystko!" Historia krzyża św. Jana Pawła II
12:30
WUKF I International Professional Karate Championships 2019 Szczecin, Poland
12:50
Strażnicy piątej ewangelii
13:00
100 Najlepszych Nastrojowych
13:00
Gniazdo sierot
13:10
Fatimska Droga Krzyżowa
13:35
Chce się żyć
13:35
Via Dolorosa
14:15
Miraculous: Zjednoczeni Herosi w Nowym Jorku
15:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Dreams and Nightmares - Magazyn
15:15
Humor Wiesława Michnikowskiego
16:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Breaking barriers - Magazyn
16:25
Woła Nas Pan. Oratorium Wielkanocne Ernesta Brylla i Włodzimierza Korcza
16:30
Zimy żal - Piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego
16:55
Maszerowie. Wielka odyseja psich zaprzęgów
17:00
Na żywo
Liturgia Męki Pańskiej - Liturgia pod przewodnictwem Papieża Franciszka
17:00
Włoska kontrola celna, odc. 8
17:05
Sekrety miraculum, sez. 1, odc. 33
17:25
Na zawsze w moim sercu
17:50
Tajemnice piramid
18:00
Bracia Collins biorą się do roboty, odc. 1
18:00
Sagrada Familia - wyzwanie dla Gaudiego
18:35
Każda rzecz ma swój czas - koncert wielkopostny
19:05
Trzy Piety Michała Anioła
19:20
Myśli na ten czas - o. Michał Paluch. Wielki Post ze św. Tomaszem - Wielki Piątek
19:40
Aerial Profiles, odc.2
20:00
Bardzo długa podróż poślubna
20:00
Chata
20:00
Filip
20:00
Królik po berlińsku
20:00
List w butelce
20:00
Rebeliant
20:00
Statek marzeń: Urugwaj
20:00
MOCNY PIĄTEK - Szczęki
20:00
Zakład o życie
20:00
Zawrotna prędkość
20:10
Krawiec z Panamy
20:40
Usłane różami
20:55
Księga obyczaju - Wielki Post
21:00
Ania
21:00
ŚWIĘTA Z POLO TV
21:05
Na żywo
Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka
21:15
Na żywo
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej - Liturgia pod przewodnictwem Papieża Franciszka
21:30
Babilon Berlin, sez. 4, odc. 1
21:45
Tylko urodzić
22:00
Czarownice z Eastwick
22:00
Fort Bliss
22:00
Magazyn - Magazyn
22:00
Najbardziej luksusowe wakacje świata - Seria 1, odc. 1
22:00
Pop Vs R&B Ladies! Top 40
22:00
Przypływ wiary
22:00
Ukrzyżowanie Jezusa - fakty i mity
22:10
Cristiada
22:15
Efekt Motylka
22:30
Z pasją
22:50
7 Kościołów Apokalipsy - Patmos odc. 1
23:00
Kim był Jezus?: Dzieciństwo
23:05
Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 1/7
23:10
Światło między oceanami
23:50
Lena Lorenz: Marzenia a rzeczywistość
2024-03-30
00:00
Nie cały minę. O poezji Stanisława Grochowiaka
00:15
Inni
00:25
Irbisy i przyjaciele, sez. 0, odc. 0
00:50
Lądowanie w Oxfordzie
00:55
Siła i spryt wikingów odc. 1
01:00
Szczęściarz
01:05
Da Vinci odkodowany
01:05
Drugie życie króla
01:30
Stevie Nicks: Live at Red Rocks
02:15
Warszawa do wzięcia
02:15
Złapać równowagę
03:00
Wojownicze kobiety wikingów
04:05
"W Nim nadzieja" - koncert pasyjny z Klasztoru na Św. Krzyżu
04:20
Dwie korony
04:45
Noc krótkich filmów - Jestem tutaj
04:50
Klasyka krótkich animacji - Popeye meets Sindbad
05:40
Historia Zmartwychwstania
07:00
I Grandi Papi, odc. 3/4
07:00
Ziemia mojego Zbawiciela - Czas się wypełnił odc. 6
07:15
Lato w Prowansji
07:45
O psie, który wrócił do domu
08:40
Marie - próba ognia: Druga szansa
09:00
JoJo I babcia : czas wyruszyć w podróż - Odcinek 1
09:00
Niesamowita historia wielkiej gruszki
09:00
Top 150 Rock Ballads
09:05
Prezent Nocnej Furii
09:20
Rozrywka Retro - S jak Smoleń
09:30
Ciągnie świnki do...wilkołaka
10:00
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
10:02
Śladami błogosławionego Czesława
10:30
Pod jabłonią – Uwaga! Grozi złamaniem!
10:35
Na granicy wody i ziemi
10:40
Tajemnice Grobu Bożego
10:40
Wielka Sobota w dawnej tradycji i kulturze wsi polskiej - Wielka Sobota w dawnej tradycji i kulturze wsi polskiej
11:00
55 Największych Przebojów Lat 80.
11:25
Polskie drogi. Absolwenci - odc. 1
11:40
Dziś 13, jutro 30
11:45
Lem. Wymyślić przyszłość
11:55
Serialowa nostalgia - Rodzina Leśniewskich - odc. 1/7 - Przeprowadzka
12:00
WIELKANOCNE ŚWIĘCENIE POKARMÓW 2024
12:15
Szwajcaria nieujarzmiona - Odc. 1 Górna Engadyna
12:20
Pod jabłonią – Wszystko płynie
12:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn
12:40
I kto to mówi 2
12:45
Magiczny zegarek
12:55
Aktor Pana Boga
13:00
Gorongosa: odzyskać raj: Gorongosa: odzyskać raj
13:30
Koncert pasyjny: "Krzyżu święty nade wszystko" w wykonaniu Orkiestry Victoria
13:35
Święta u Moodych odc. 6
13:40
Nasza niania jest agentem
13:40
Najpiękniejsze baśnie: Piękna i Bestia
14:00
Był sobie pies
14:00
Wielcy papieże, odc. 1
14:10
Kino Mówi: Młodzi - Do jutra
14:10
Tru i Tęczowe Królestwo: Dzień Niespojajek
14:20
Noce i dnie
15:05
Niezbadane wyspy, odc. 1/5
15:15
Chłopiec z chmur
15:30
Na żywo
Grand Prix Miguel Indurain, Pro Series, Hiszpania - Mężczyźni
15:35
Asterix podbija Amerykę
15:40
Czasy ostateczne: Pozostawieni
15:40
Idealny facet
15:55
Brązowa jaszczurka i złocisty żuk
16:05
Sami swoi (czarno - biały)
16:15
Statek Marzeń - Malediwy/ Thaa Atoll
16:50
Pawiany: dzika rodzinka, sez. 0, odc. 0
17:00
Dzika Botswana: Dzika Botswana
17:10
Zgłębiając przeszłość - Kod templariuszy: W poszukiwaniu skrytości (część 1), sez. 1, odc. 9
17:15
Telenotatnik - ... Maluj się pisaneczko...
17:15
Wojna światów: Anihilacja
17:15
Wydarzenie aktualne
17:20
Prawo i pięść
17:25
Święta z jajem - Święta z jajem odc. 5
17:31
Wielkanoc na Podhalu
17:35
Cudowny chłopak
17:40
Pułkownik Kwiatkowski
17:50
Asterix i Obelix kontra Cezar
17:55
Ghost Rider 2
18:00
Pogadajmy bez ogródek - 11/21 - Sport i modlitwa
18:15
Pasja
18:30
Tu się żyje
18:35
Wielka włóczęga
18:40
Towarzysze broni
18:52
Życzenia - Życzenia Wielkanocne
19:00
55 Największych Przebojów Lat 90.
19:00
Brudna robota Petera Schmeichela: Dania
19:00
Cała prawda o fitnessie - Odc. 1
19:00
Koń wodny: Legenda głębin
19:00
Orędzia świąteczne - Orędzie wielkanocne ks.bpa K. Włodarczyka
19:00
Robin Hood: książę złodziei
19:05
Przeminęło z Wiatrem, odc. 1
19:30
KAMILA ŻONA KRÓLA
20:00
Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru
20:00
Austin Powers: Agent specjalnej troski
20:00
Bilet do kina - Dom z kart
20:00
Eskorta
20:00
Lato w Bretanii
20:00
List. Przesłanie dla Ziemi
20:00
Na skraju jutra
20:00
Dla niesłyszących - Orędzie Abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
20:00
Prawdziwe męstwo
20:05
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
20:10
Tamte dni, tamte noce
20:30
piłka nożna z archiwum
20:35
MUZYKA NA DOBRY WIECZÓR
20:45
Medyczne hity i kity, odc. 1/6
21:00
FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓ
21:00
Mussolini, sez. 1, odc. 1
21:20
Własnym głosem
21:25
Syn Boży
21:30
Miłość i puste słowa
21:45
1800 gramów
21:45
Wasabi: Hubert zawodowiec
21:50
Piękny poranek
22:00
Cooler
22:00
PONURY DOM
22:00
W ciemność: Star Trek
22:00
Zbrodnia od kuchni: Odcinek 1, sez. 1, odc. 1
22:00
Złote miasto Tutanchamona
22:05
Hulk
22:30
Miłość jak narkotyk
22:55
Burt Reynolds: Bandzior, piosenkarz, aktor
22:55
Uczciwy złodziej
23:00
Gigantyczne genitalia - kolejny przypadek
23:00
Pamiątka z Kalwarii
23:15
Dom starych kobiet
23:15
In vitro: szansa na szczęście, odc. 1/4
23:30
Pełnia życia
23:35
Najlepszy
23:35
Niebo bez gwiazd
23:35
Nostalgia
23:55
Emma
23:55
Käthe i ja: Podrzutek
2024-03-31
00:20
Nagi instynkt
00:25
Zabójca
00:35
Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
00:40
Pitbull. Nowe Porządki
00:40
Sisi - cz. 1
00:45
Cobra
00:50
Dead rising: strażnicy
01:10
Surogaci
02:00
ZMIANA CZASU
03:00
Tajemnice królewskich podróży. Część 1 Królewski pociąg
03:25
Casino Royale
03:40
Nowe Sekrety Sąsiadów, odc.15
03:40
Sziwa
04:00
Tajemnice królewskich podróży. Część 2 Królewskie samoloty
04:45
śmiertelne odliczanie
05:05
Nowo nawróceni
05:30
Na straży australijskich granic - Sezon 14, odc. 12
05:30
Największe dworce kolejowe świata, odc. 4
05:50
Najpiękniejsze baśnie: Nowe szaty cesarza
05:50
Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei
06:00
Przyjęcie w ogrodzie
06:20
Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 4/7 - Smak wolności
07:05
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
07:10
Jan Paweł II wciąż żywy
07:30
Śpiewajmy z Arką Alleluja
07:35
Rio
08:05
Ziemia Święta - Piąta Ewangelia - Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych
08:10
Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej
08:20
Magiczne drzewo
08:50
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
09:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn
09:05
Skrzydełko czy nóżka?
09:10
Babe, świnka z klasą
09:15
JoJo i Babcia: podróż do Saint Lucia - Seria 1, odc. 1
09:20
Piramidy w Gizie: sięgnąć do gwiazd, sez. 0, odc. 0
09:20
Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi
09:25
Rin Tin Tin
09:55
Na żywo
Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi - transmisja z Watykanu
10:00
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski
10:00
Top 150 Hits Of The 80's
10:25
Lego Ninjago
10:40
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Awards 2023, Londyn
10:45
Gabinet z widokiem na morze: Pod wiatr
11:00
Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy
11:00
Orędzia Świąteczne
11:00
Pierwsza gwiazdka
11:00
Prawy do lewego! Biesiada na całego!
11:10
Kraina skarbów. Podróż po Włoszech - Od Caserty po Materę. Odc. 1/6
11:25
Kapuśniaczek
11:45
Dziady śmiguśne
12:05
Koncert królewski
12:05
The best of Ani Mru Mru
12:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: We dare to dream - Magazyn
13:00
Jutrzenka nadziei
13:00
Lwie wojny: Lwie wojny
13:10
Moto-hacjenda, odc. 1
13:10
UK Wrestling Showdown - S01, EP.07
13:15
Bardzo Dziki Zachód
13:20
The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
13:45
Narzeczona z przypadku
13:55
Miłość ze smakiem
14:00
Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona
14:00
Pride: miesiąc równości: Pride: miesiąc równości
14:05
Dziesięć przykazań: Prawa Boga, odc. 1
14:20
Pisklę wśród śniegu. Opowieść o małym pingwinie.
14:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Golden moments rise of the women - Magazyn
14:40
Kabaret na wiosnę
14:50
Był sobie pies 2
14:50
Duch z Canterville, sez. 1, odc. 1
14:50
Działa Navarony
15:00
Anioły dobroczynności, sez. 1, odc. 8: Odcinek 8
15:00
Johnny English: Nokaut
15:00
Lwi bracia: nowi przywódcy: Lwi bracia: nowi przywódcy
15:05
Szalone przygody Louisa de Funes, odc.1
15:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Story of women at the Games - Magazyn
15:55
Szczęśliwy jak kot
16:00
Facet z ogłoszenia
16:30
Wielkanoc w Ziemi Świętej
16:35
Wieś z pomysłem - Wieś początków życia - Jajkowo
16:45
Dora i miasto złota
16:50
Oratorium o Zmartwychwstaniu Resurrexit
17:10
Auto-twórcy, odc. 1
17:15
Niezwykłe budowle Imperium Rzymskiego, sez. 1, odc. 1
17:20
Gangsterzy i filantropi
17:45
Ku beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Lubelskie doświadczenia.
17:45
Najpiękniejsze baśnie: O złotym talarze
17:50
Pokémon: Detektyw Pikachu
18:00
Hudson Hawk
18:00
Na żywo
Regina Coeli
18:10
Starożytne morderstwa - Spisek i zemsta, sez. 1, odc. 5
18:30
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna
18:45
Ania - odc. 1 - Dziewczyna z sąsiedztwa
18:55
Laskowik & Malicki - wydanie świąteczne - Wielkanoc
19:00
Film dokumentalny / Koncert
20:00
Bogowie Egiptu
20:00
Ci, którzy życzą mi śmierci
20:00
Jeden gniewny człowiek
20:00
Kabaretowa noc pod gwiazdami, sez. 1, odc. 1
20:00
Kosmiczni kowboje
20:00
Mocne uderzenie
20:00
Podróż do Indii
20:00
PRAWY DO LEWEGO! BIESIADA NA CAŁEGO!
20:00
Za jakie grzechy, dobry Boże?
20:40
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny - Podsumowanie
20:53
Bajeczki yeti 4 odc. 1
21:00
Nieszczęsny Fantozzi
21:00
Trójka z West Memphis
21:10
Mumia: Grobowiec cesarza smoka: Mumia: Grobowiec cesarza smoka
21:40
CANAL+ FILM W AKCJI: High Heat
21:45
Nigdy nie mów nigdy
21:50
Morderstwo na jachcie Lazy Duck
22:00
Maria z Nazaretu
22:00
Nadzy
22:05
Uciekająca panna młoda
22:10
Przemytnik
22:15
Teoria chaosu
22:35
Powiedzmy sobie wszystko
22:50
Ofiary wikingów, sez. 0, odc. 0
23:15
Powrót Arabeli s.I - odc. 1/26 - Uwaga! Za górą czai się wielkolud!
23:45
Lato nad Wełtawą
23:50
Urodzeni z albinizmem
23:55
Brat
2024-04-01
00:30
Życie przed Tobą
00:35
Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego
00:35
Wielkanocne jajeczko z Koniem Polskim
01:00
Rysopis Skolimowskiego
01:00
Supersamoloty bojowe, sez. 7, odc. 1
01:05
Kino nocne - Nieznajoma z Sans - Souci
01:15
10 - lecie kabaretu Paranienormalni
01:15
Księgi ukryte
01:25
Samson
01:40
Słodka obsesja, odc. 1/7
01:45
Ostatni pasażer
01:55
Orkiestra dęta
02:00
Śmierć na 1000 sposobów 3, sez. 3, odc. 3
02:00
Wróg - Wróg cz. 1
02:15
Czekoladowa dynastia
03:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja
03:10
Giacomo Balla, władca światła
03:10
Sex ze śniadaniem
03:10
Wielkie oszustwo
03:15
Skyfall
04:00
Usłyszeć Boga
05:20
Mirra
06:00
Białe święta
06:50
Zaplątani
07:05
1819 kg wiary
07:35
W poszukiwaniu drugiej połówki
07:55
Smak Bożego Narodzenia
07:55
Życie pod wulkanem odc. 1 - Etna. Góra gór
08:00
Ojciec i Pasterz
08:05
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
08:05
Tam, gdzie mieszka Bóg
08:10
Wielkanocna radość śpiewania z Arką Noego - Wielkanocna radość śpiewania z Arką Noego 1
08:15
Zuzia, sez. 1, odc. 1
08:20
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
08:30
Klub drugich żon: Niezaproszeni goście?
08:50
Tyle krzywdy
09:00
Sekrety Wawelskiej Katedry, odc.3 Sekrety Wawelskiej Katedry 3
09:10
Świt jeźdźców smoków
09:15
Aladyn
09:20
Fałszywe zaręczyny
09:33
Film
09:45
Trolle 2
10:00
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
10:00
Królowie Bożego Narodzenia
10:05
14 Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat - Koncert Gala
10:29
Deer Squad: Treasure Ship / Sleepover On Sparkle Island, sez. 3, odc. 11
10:35
Pascha Chrysta. Łemkowska Wielkanoc
11:00
TOP CHEF, odc.1
11:00
W poszukiwaniu schronienia: historia przetrwania w Alpach, sez. 1, odc. 1
11:15
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
11:20
Szef
11:30
Ups! Arka odpłynęła
11:35
Mia i biały lew
11:50
Vaiana: Skarb oceanu
11:55
Robin Hood - faceci w rajtuzach
12:00
Antypody smaków, sez. 1, odc. 5: Magiczne Kimberley
12:00
Malowane święta
12:00
Mega - Ekspres - Pościg, odc. 1
12:15
FIA World Endurance Championship 2024: FIA World Endurance Championship 2024 Runda 1 Katar - podsumowanie wyścigu
12:30
Samotny jeździec
12:48
Szkoła Rocka: Wszyscy razem, sez. 1, odc. 1
13:15
Piorun i magiczny dom
14:00
100 Hitów Na Wiosnę
14:00
Power Classic
14:05
Świąteczna opiekunka
14:15
Zwierzogród
14:20
Kraina, o której zapomniał czas
14:40
Kulinarny rejs po Polsce – Wielkanoc
14:40
Mała Marinette - Życie na wsi, odc. 1
14:45
Najlepsza praca dla psa - Odcinek 1.
14:45
Zambezia
15:00
Polowanie na Hitlera, sez. 1, odc. 1
15:20
Śląska Wielkanoc
15:30
Na żywo
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap
15:35
Życie na pustkowiu UK - Odc. 1
16:00
Zła krew : Zakazana miłość
16:05
Rycerze z Szanghaju
16:10
Zakochać się w święta
16:15
19 +, odc. 1/38
16:30
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O rybaku i jego żonie
16:40
Autostrada nadziei
16:45
Goście, goście
16:50
Orange Carpet: Orange Carpet Wydanie Specjalne: Powrót Grzmotomocnych, sez. 1, odc. 10
17:25
Święci z sąsiedztwa - Wojtyłowie - w drodze na ołtarze
17:45
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
17:45
Najpiękniejsze baśnie: Deszczowa Pani
17:45
Jajko: cud natury - Odc. 1
17:55
Służyliśmy u Amerykanów
18:00
Resident Alien, sez. 2, odc. 1: Starzy znajomi
18:05
Idealna mieszanka świąteczna
18:25
Cztery siostry, odc. 1
18:25
Dallas Cowboys Cheerleaders: Auditions Begin, sez. 6, odc. 1
18:30
Drużyna A
18:30
Tyle radości
18:45
Chicago Fire
18:53
Życzenia Świąteczne Biskupów - (01.04.2024)
18:59
Archeolog z pasją
19:00
Na żywo
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa
19:00
Wilno - tam zaczęło się życie
19:45
Nieznany Madagaskar odc. 1
19:55
Jellystone!: Morski potwór z Jellystone, sez. 2, odc. 6
20:00
A-X-L
20:00
Bodyguard zawodowiec
20:00
Gladiator
20:00
Granica zbrodni 3 odc 1
20:00
Młyn i krzyż
20:00
Nazywał się Bagger Vance
20:00
O niezwykłej ewolucji ludzkich narządów
20:00
Rejs w objęcia śmierci: Ostatni oddech
20:00
Rodzina na Gwiazdkę
20:05
Tik Tak - Odc. 1
20:30
Pluton
20:45
CK Dezerterzy
21:35
Uniwersytet NASCAR 2019, odc. 8
21:40
Śladami s. Heleny Majewskiej
21:45
Jak mogliśmy kupić ten dom?, odc. 1/8
22:00
Prawdziwy duch świąt
22:00
Rewolwer i melonik
22:20
John Williams - Koncert z Berlina
22:25
Zupa Nic
22:50
Churchill. Gigant historii odc. 1
23:00
Klucze do Królestwa. Od Jana Pawła II do Benedykta XVI
23:00
Snajper
23:05
Designated Survivor III, odc. 1
23:15
Amazing Grace
23:30
Meksykanski stol pati 7 odc. 1
2024-04-02
00:00
101 postaci, które ukształtowały wiek XX, odc.1
00:00
Herbarium 6 odc. 1
00:00
Święta na zamówienie
00:35
Kick-Ass
00:50
Andy i podwodny świat - Odc. 1
01:00
Mush-Mush i Grzybaszki: Ratujmy Drzewko Frajdy, sez. 1, odc. 1
01:05
Andy na safari - Odc. 1
01:15
Amityville
01:15
W trójkącie
01:45
Admirał Nelson – legenda brytyjskiej marynarki
01:55
Drużyna Świętego Mikołaja
02:00
Sekrety i skarby III Rzeszy: Prolog
02:05
Rachela na Dworcu Gdańskim
02:50
Smak tradycji - Lany Poniedziałek
03:00
O moim Ojcu
03:00
Skarbiec
03:15
Grimm: Pilot, sez. 1, odc. 1
03:50
Gwiazdka na pointach
04:40
Procesja dziejów
04:40
Wieża Eiffla - arcydzieło inżynierii
04:50
Klinika urody gwiazd, odc. 1/11
05:00
Klasyka krótkich animacji - Mighty Mouse - Wolf, wolf!
05:50
Pożegnanie bohatera. Śp. Kpt. Tadeusz Gajda ps. „Tarzan”
07:35
Szlakiem przypraw z Joanną Lumley - Odc. 1
08:41
Fotograf z ulicy Szewskiej
08:50
Dziennik cwaniaczka
10:35
Podziemna armia, sez. 1, odc. 1
11:10
Nie zastąpi Ciebie nikt - wspomnienie św. Jana Pawła II w rocznicę śmierci
12:00
Gazda z Diabelnej - odc. 1
12:00
Kulinarne opowieści
12:45
Powiedz tak lub nie
12:50
Natura w Jedynce - Urodzeni w Górach Skalistych - Odc. 1 Pierwsze kroki
14:15
Świat według Jana Pawła II
15:00
Sanktuarium Maria Schutz
15:15
Program rozrywkowy
15:50
O mały włos: 101 wypadków, sez. 1
15:55
Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków odc. 1
16:00
TOP Przeboje Roku
16:50
Historia Polski - Zanim stąd odejdę, proszę was...
17:30
Santo Subito cz. 2 - Nasz Błogosławiony
18:00
Mordercze powiązania: Kochany tatuś
18:05
Niedziela z...
18:05
Na żywo
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): (studio)
18:15
Czerwona Sonja
18:55
JRR Tolkien: twórca światów
20:00
300 milionów lat - Wielka kolizja - odc. 1
20:00
Autostopowicz
20:00
Granica obłędu
20:00
Teatr Telewizji - Ksiądz Marek
20:00
Maratończyk
20:10
Miłość po sąsiedzku
21:00
Niebezpieczna planeta, sez. 2, odc. 2
21:00
Tajemnice fortyfikacji, odc.1 Tajemnice fortyfikacji
21:00
Żyjąc z potworem: Rzeźnik i skrzynka
21:15
Słodka trzynastka, odc. 1/8
21:45
Lekkie obyczaje - Portret kobiety w ogniu
21:50
Największe czarne dziury w Kosmosie
22:20
Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8
22:20
Magda, miłość i rak
23:00
Ameryka przeciw nienawiści: historia Matthew Sheparda: The Matthew Shepard Story: An American Hate Crime
23:00
Nie oddychaj
23:15
Wyznania Gejszy
2024-04-03
00:05
Smak życia
00:10
Miasto śmierci
00:15
Apteka pod Orłem
00:40
Królowa
01:45
Razem na biegun
01:50
Isambard Brunel - potęga brytyjskiej inżynierii
02:20
Walka bez broni
02:25
I tak Cię kocham
03:55
Siostry. Dziesięć panien mądrych
04:00
Platynowe życie: Powrót
04:00
Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Śmierć w Samoobronie, odc. 1
Programy, które wróciły do ramówki po ponad miesięcznej przerwie.
Reklama
Na skróty
Program telewizyjny
Program TV TVP1 HD
Program TV TVP2 HD
Program TV Polsat
Program TV TVN
Program telewizyjny:
Program telewizyjny online
Program telewizyjny na jutro
Program telewizyjny na wieczór
Popularne audycje
Msza Święta transmisja dzisiaj w telewizji
Droga Krzyżowa transmisja w telewizji
Gorzkie żale transmisja w telewizji
Pasterka transmisja w telewizji
Przydatne sekcje programu
Sport na żywo w TV
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TVP
Sport na żywo w telewizji naziemnej
Sport na żywo w Polsat Sport
Sport na żywo w Eleven Sports
Sport na żywo w Eurosport
Sport na żywo w Canal Plus
Indeksy:
Lista krajów
Lista lat
Premiery HBO
Premiery Canal Plus
© 2016-2024 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny
naziemna.info
Ponownie w TV
|
Sport na żywo
|
Stacje
|
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Serwis działa na serwerach
dhosting
Do góry