Kanały Canal+ Prestige - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały Canal+ Prestige w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

17:10 Trwa  Marjorie Prime
18:45 Nie przegap, odc. 296
19:00 Dzień Niepodległości: Odrodzenie
16:25 Trwa  Kochajmy się od święta
18:10 Marjorie Prime
19:45 Nie przegap, odc. 296
17:00 Trwa  Legenda Króla Artura, odc. 1
17:55 Mali wyczynowcy odc. 5 - Tańcząc dla Ciebie, odc. 5
18:25 Mali wyczynowcy odc. 6 - Ospa, odc. 6
18:55 Kuracja Yaloma, odc. 1
17:15 Trwa  Świety Mikołaj dla wszystkich
18:20 Wielka Gilly
17:10 Trwa  Hollywood Buzz, sez. 9, odc. 24
17:40 Siostry
19:50 Nie przegap, odc. 296
17:25 Trwa  Zabawa
17:35 Pożegnanie
18:00 Medyceusze – Władcy florencji, odc. 1
19:00 Medyceusze – Władcy florencji, odc. 2
15:30 Trwa  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa
17:45 Premiera Basket+
18:00 Sport+
19:00 Premiera Bundesliga Highlights Show - magazyn
16:00 Trwa  Golf European Tour: Finał Andalucia Valderamma Masters
18:30 NBA: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Canal+ Prestige.

  • 23.10, 20:00 Ekstraklasa po godzinach (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.10, 19:25 Puchar Króla: FC Cartagena - Sevilla (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.10, 21:25 Puchar Króla: Real Murcia - FC Barcelona (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.10, 17:55 Puchar Rosji: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 25.10, 21:25 Puchar Króla: Elche CF- Atletico Madryt (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.10, 04:00 World Golf Championship: I runda HSBC Champions (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.10, 21:25 Puchar Króla: Fuenlabrada - Real Madryt (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.10, 02:00 NBA (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.10, 04:00 World Golf Championship: II runda HSBC Champions (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.10, 20:00 DSF Kickboxing Challenge #11 (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 27.10, 20:00 Super Piątek (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.10, 20:25 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Kraków (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.10, 22:30 Super Piątek (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 28.10, 02:00 NBA (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 28.10, 05:00 World Golf Championship: III runda HSBC Champions (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 28.10, 09:30 Speedway Grand Prix: GP Australii (CANAL+) Godziny emisji
  • 28.10, 13:00 FIA WRC: Rajd Wielkiej Brytanii - SS12 Gartheiniog 2 (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 28.10, 13:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 28.10, 13:25 Premier League: Manchester United - Tottenham Hotspur (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 28.10, 15:25 Bundesliga: Hannover 96 - Borussia Dortmund (CANAL+ SPORT) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Canal+ Prestige.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Canal+ Prestige znajdują się stacje: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info