Reklama

Piłka nożna Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-04-23 15:08:36).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-04-23)

16:55 - 19:00 Finał UEFA Youth League (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 32. kolejka: Lechia Gdańsk (Polska) - Cracovia (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:20 - 18:50 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:50 - 19:25 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:55 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Holstein Kiel - FC Nurnberg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:10 Magazyn Nice 1. Ligi (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Genoa - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Athletic Club - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55 - 23:00 Premier League: Everton - Newcastle United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-24 (Wtorek)

20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Liverpool FC – AS Roma (mecz) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
22:45 - 23:35 Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA 2018 (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-25 (Środa)

02:30 - 04:30 Copa Libertadores - Atletico Nacional - Bolivar (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:45 - 20:00 NICE 1. liga - Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:35 - 20:40 Liga Mistrzów - 1/2F: Bayern Monachium - Real Madryt ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: FC Bayern Monachium – Real Madryt CF (mecz) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 21:45 Liga Mistrzów - 1/2F: Bayern Monachium - Real Madryt ( I poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:45 - 22:40 Liga Mistrzów - 1/2F: Bayern Monachium - Real Madryt ( II poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:40 - 23:20 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:45 - 23:35 Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA 2018, odc. 14 (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
23:20 - 23:45 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:45 - 00:10 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-26 (Czwartek)

20:45 - 23:00 Liga Europy - Pierwsze mecze półfinałowe: Arsenal (Anglia) - Atletico Madryt (Hiszpania) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Arsenal Londyn - Atletico Madryt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:05 - 23:05 Piłka nożna - Liga Europy - 1/2F (1): Olympique Marsylia - FC Salzburg Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 23:50 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:05 - 23:50 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-27 (Piątek)

00:15 - 02:15 Copa Libertadores - Cruzeiro - Universidad de Chile (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 33. kolejka: Arka Gdynia (Polska) - Piast Gliwice (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Korona Kielce (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hoffenheim - Hannover 96 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 23:00 NICE 1. liga - Odra Opole - Chrobry Głogów (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 Championship - Fulham - Sunderland (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Levante - Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Levante - Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-28 (Sobota)

12:55 - 15:00 Bundesliga 2 - Dynamo Dresden - Fortuna Dusseldorf (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:25 - 15:30 Premier League: Liverpool - Stoke City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:45 - 17:00 NICE 1. liga - Miedź Legnica - Ruch Chorzów (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 16:00 Liga czeska - FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Piast Gliwice (Sport, Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:20 - 17:40 Bundesliga: Schalke 04 - Borussia Monchengladbach (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:25 Bundesliga - VfL Wolfsburg - HSV (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55 - 18:00 Premier League: Southampton - Bournemouth (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55 - 17:55 Championship - Aston Villa - Derby County (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
16:07 - 17:00 Liga czeska - FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55 - 19:55 Serie A TIM - AS Roma - Chievo Verona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:30 Premier League: Swansea - Chelsea (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 Bundesliga - Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Real Madryt - Leganes (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:00 - 21:00 Major League Soccer - 9. kolejka: Atlanta United (USA) - Montreal Impact (Kanada) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:55 - 22:00 Ligue 1 Conforama - AS Monaco - Amiens (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Górnik Zabrze (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Villarreal - Celta Vigo (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Inter - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 22:55 Major League Soccer - 9. kolejka: Toronto FC (Kanada) - Chicago Fire (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:30 - 23:40 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sobota ep. 30 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-29 (Niedziela)

11:55 - 14:00 LaLiga Santander - Getafe CF - Girona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Crotone - Sassuolo (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:25 - 15:30 Bundesliga 2 - FC Ingolstadt - Holstein Kiel (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:25 - 17:00 Liga holenderska - Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Bologna FC - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:10 - 17:25 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Bundesliga - FSV Mainz - RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
16:00 - 18:00 Austriacka Bundesliga - SK Puntigamer Sturm Graz - SK Rapid Wiedeń (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - Deportivo Alaves - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:00 - 17:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:25 - 19:30 Premier League: Manchester United - Arsenal (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:50 - 20:00 Bundesliga: Werder Brema - Borussia Dortmund (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55 - 20:00 Jupiler Pro League - RSC Anderlecht - Sporting Charleroi (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Fiorentina - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 21:30 Liga+ Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Torino - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Deportivo La Coruna - FC Barcelona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 Ligue 1 Conforama - PSG - Guingamp (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 Ligue 1 Conforama - PSG - Guingamp (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
21:30 - 22:30 Liga+ Extra Dogrywka (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Niedziela ep. 30 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-04-30 (Poniedziałek)

00:30 - 02:30 Major League Soccer - 9. kolejka: New York City FC (USA) - Dallas (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 17:55 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 33. kolejka: Śląsk Wrocław (Polska) - Lechia Gdańsk (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:50 - 20:00 Liga rosyjska - Krasnodar - Lokomotiv (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55 - 18:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:55 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - FC Nurnberg - Eintracht Brunszwik (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:10 Magazyn Nice 1. Ligi (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 Premier League: Tottenham Hotspur - Watford (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Real Betis - Malaga CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-01 (Wtorek)

20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt CF – FB Bayern Monachium (mecz) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
22:45 - 23:50 Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA 2018 (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-02 (Środa)

02:30 - 04:30 Copa Libertadores (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
10:10 - 10:40 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U10 dziewcząt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
10:40 - 11:30 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U10 chłopców (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:30 - 12:00 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U12 dziewcząt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00 - 12:30 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U12 chłopców (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 15:50 Puchar Polski - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:50 - 18:00 Puchar Polski - finał (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 19:30 Puchar Polski - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:35 - 20:40 Liga Mistrzów - 1/2F: AS Roma - Liverpool FC ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 21:35 Liga Mistrzów - 1/2F: AS Roma - Liverpool FC ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: AS Roma – Liverpool FC (mecz) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
21:35 - 21:45 Liga Mistrzów - 1/2F: AS Roma - Liverpool FC ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:45 - 22:40 Liga Mistrzów - 1/2F: AS Roma - Liverpool FC ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:40 - 23:15 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:45 - 23:50 Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA 2018 (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
23:15 - 23:50 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:50 - 00:15 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-03 (Czwartek)

20:45 - 23:00 Liga Europy - Półfinały - mecze rewanżowe (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Atletico Madryt - Arsenal Londyn (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 23:05 Piłka nożna - Liga Europy - 1/2F (2): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 00:05 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:05 - 00:05 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-04 (Piątek)

00:15 - 02:15 Copa Libertadores - Racing Club - Univ. de Chile (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 34. kolejka: Cracovia (Polska) - Śląsk Wrocław (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:15 Copa del Rey - ćwierćfinał: ABANCA Ademar León - Quabit Guadalajara (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:25 - 22:30 Jupiler Pro League - KAA Gent - Sporting Charleroi (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 22:15 Copa del Rey - ćwierćfinał: FC Barcelona Lassa - Recoletas Atlético Valladolid (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:30 - 23:00 NICE 1. liga - GKS Tychy - Miedź Legnica (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Real Sociedad (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 Premier League: Brighton - Manchester United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-05 (Sobota)

12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Girona - Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:25 - 15:30 Premier League: Stoke - Crystal Palace (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:45 - 17:00 NICE 1. liga - Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 15:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice (Sport, Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:20 - 17:40 Bundesliga (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:55 - 18:00 Premier League: West Brom - Tottenham Hotspur (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:10 - 18:10 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:30 - 17:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55 - 20:00 Serie A TIM - AC Milan - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 19:55 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:10 - 19:55 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Celta Vigo - Deportivo La Coruna (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 19:00 Liga czeska - SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:25 - 20:30 Premier League: Everton - Southampton (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
19:00 - 20:45 Copa del Rey - półfinał (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:07 - 20:00 Liga czeska - SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:55 - 22:00 Ligue 1 Conforama - Ligue 1 Conforama (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
19:55 - 22:00 Ligue 1 Conforama - Ligue 1 Conforama (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 22:05 Major League Soccer - 10. kolejka: New York Red Bulls (USA) - New York City FC (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:07 - 21:00 Liga czeska - SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Lech Poznań (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Villarreal - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:50 Serie A TIM - Juventus - Bologna (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:05 - 00:10 Major League Soccer - 10. kolejka: Seattle Sounders FC (USA) - Columbus Crew SC (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:30 - 23:40 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven Gol LIVE Sobota ep.31 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-06 (Niedziela)

11:55 - 14:00 LaLiga Santander - Malaga CF - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Udinese - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:25 - 15:30 Bundesliga 2 - Bundesliga 2 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:25 - 16:25 Premier League: Manchester City - Hudersfield (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:30 - 14:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Napoli - Torino (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - Atletico Madryt - Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:00 - 17:20 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:00 - 18:45 Copa del Rey - finał (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:25 - 19:30 Premier League: Chelsea - Liverpool (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia –Legia Warszawa (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Sassuolo - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Jupiler Pro League - Jupiler Pro League (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:30 Serie A TIM - Las Palmas - Getafe CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka ręczna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 21:30 Liga+ extra 2018 (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Cagliari - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:50 LaLiga Santander - FC Barcelona - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 23:00 Ligue 1 Conforama - Ligue 1 Conforama (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven Gol LIVE Niedziela ep.31 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00 - 01:10 Major League Soccer - 10. kolejka: Orlando City SC (USA) - Real Salt Lake (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-07 (Poniedziałek)

19:10 - 20:10 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 21:00 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Bundesliga 2 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:10 Magazyn Nice 1. Ligi (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Leganes - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-08 (Wtorek)

17:30 - 19:55 Ekstraklasa , Polska - 35. kolejka: Piast Gliwice (Polska) - Lechia Gdańsk (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:45 - 20:45 Piłka nożna - Puchar Francji: Finał ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 22:30 Ekstraklasa , Polska - 35. kolejka: Śląsk Wrocław (Polska) - Pogoń Szczecin (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Cracovia (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 Premier League: Swansea - Southampton (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:45 - 23:15 Piłka nożna - Puchar Francji: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:30 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-09 (Środa)

17:30 - 19:55 Ekstraklasa , Polska - 35. kolejka: Wisła Płock (Polska) - Zagłębie Lubin (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:40 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Korona Kielce (Sport, Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Wisła Płock (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:45 - 20:55 NICE 1. liga - Raków Częstochowa - Ruch Chorzów (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:05 Finał Pucharu Rosji: Awangard Kursk - FK Tosno (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:15 - 23:00 NICE 1. liga - GKS Katowice - Podbeskidzie (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 22:45 Premier League: (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55 - 23:10 Puchar Włoch - FINAŁ (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:30 - 00:00 Liga+ Extra (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-10 (Czwartek)

20:30 - 22:00 Magazyn Nice 1. Ligi (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 Premier League: West Ham - Manchester United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-11 (Piątek)

18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - Bundesliga 2 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-12 (Sobota)

12:55 - 15:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:20 - 17:35 LOTTO Ekstraklasa (mecz) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:15 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 20:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:50 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven Gol LIVE Sobota ep.32 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-13 (Niedziela)

11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55 - 17:55 Liga angielska (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
16:30 - 18:30 Austriacka Bundesliga - FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:55 - 20:00 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 21:30 Liga+ Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:50 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven Gol LIVE Niedziela ep.32 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-14 (Poniedziałek)

20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Bundesliga 2 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-16 (Środa)

15:55 - 17:55 Liga angielska (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:55 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:00 - 21:30 Liga+ Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:35 - 20:40 Piłka nożna - Liga Europy - FINAŁ (studio) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 23:10 Piłka nożna - Liga Europy - FINAŁ Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-18 (Piątek)

20:40 - 22:45 Championship - Championship (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-19 (Sobota)

12:55 - 15:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:30 - 16:10 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:15 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:50 LaLiga Santander - AC Milan - Benevento (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sobota ep. 33 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-05-20 (Niedziela)

11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30 - 16:05 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:05 - 18:15 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:15 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 Bundesliga - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 20:40 Magzyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Serie A TIM (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:50 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:50 - 00:00 Magazyn - Eleven Gol LIVE Niedziela ep.33 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info