Kanały sportowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały sportowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

02:55 Trwa  Ekstraklasa po godzinach
04:00 Liga Mistrzów UEFA: CSKA Moskwa - Young Boys
01:35 Trwa  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa
02:00 Trwa  LaLiga Santander - Deportivo La Coruna – Real Madryt
04:00 Magazyn - Arsenal World
04:30 Magazyn - Arsenal 360
05:00 Ligue 1 Conforama - PSG – Toulouse FC
03:00 Trwa  Bundesliga 2 - Nurnberg - Union Berlin
05:00 Serie A TIM - Juventus -Cagliari
02:00 Trwa  Serie A TIM - Inter – Fiorentina
04:00 Magazyn - Ligue 1 Conforama Skróty 3. kolejki
05:00 LaLiga Santander - Deportivo La Coruna – Real Madryt
03:00 Trwa  Vuelta a Espańa - Etap 5
04:30 Australian Open, Melbourne, Australia - Finał kobiet
05:45 Vuelta a Espańa - Etap 5
03:00 Trwa  Uniwersjada, Tajpej, Tajwan
04:30 Vuelta a Espańa - Etap 5
05:30 Uniwersjada, Tajpej, Tajwan
02:45 Trwa  Art of Fighting
04:10 Ultimate FightBox Armageddon
05:00 Ultimate First League
05:15 Taekwondo
05:30 Osaka Funny Wrestling
05:45 Japan Queen Tournament
02:30 Trwa  Boks - Boxeo de Primera - Carolina Duer -Cecilia Román
05:00 MMA - Fighting Spirit - magazyn (odc.22)
02:00 Trwa  PRZERWA
01:35 Trwa  KSW - KSW 13 Mariusz Pudzianowski - Y. Kawaguchi, Mamed Khalidov - R. Sakurai 07.05.10
05:10 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Liverpoolu: Martin Murray - Gabriel Rosado 22.04.2017
02:30 Trwa  Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - LASK Linz - CASHPOINT SCR Altach
04:45 Pool Bilard - International Billiards Festival w Kielcach - Polish 9-ball Open - finał

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały sportowe.

  • 24.08, 08:45 Uniwersjada, Tajwan - Trampolina 3m, finał mężczyzn (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 09:45 Uniwersjada, Taipei (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 24.08, 10:45 Uniwersjada, Tajwan - Trampolina 3m, skoki synchr., finał kobiet (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 11:30 Uniwersjada, Tajpej, Tajwan (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 24.08, 11:30 Golf European Tour: I runda Made in Denmark (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 24.08, 12:00 Futsal - UEFA Futsal Cup 2017 - Doukas AC - Rekord Bielsko-Biała (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.08, 13:00 Uniwersjada, Taipei (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 13:25 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI, Goeteborg - Skoki (2) - Konkurs drużynowy (TVP Sport) Godziny emisji
  • 24.08, 14:45 Vuelta extra - Magazyn (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 15:00 Vuelta a Espańa - Etap 6 (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 15:30 Golf European Tour: I runda Made in Denmark (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 24.08, 16:00 Magazyn 1. ligi (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.08, 17:15 Lotto Eurovolley Poland 2017 - Bułgaria - Rosja (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.08, 17:15 Lotto Eurovolley Poland 2017 - Finlandia - Estonia (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.08, 17:30 Lotto Eurovolley Poland 2017 - studio (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.08, 17:45 Vuelta extra - Magazyn (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 18:00 Liga Mistrzow UEFA: Losowanie fazy grupowej (nSport+) Godziny emisji
  • 24.08, 18:00 Koszykówka mężczyzn - Mecz towarzyski: Polska - Izrael (TVP Sport) Godziny emisji
  • 24.08, 18:00 Liga Mistrzów , Losowanie (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 24.08, 18:00 Liga Mistrzow UEFA: Losowanie fazy grupowej (CANAL+ SPORT) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały sportowe.

  • 24.08, 14:00 Po zdrowie z Martą i Karoliną - odc 12 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 24.08, 18:15 Gillette World Sport 2016 - magazyn (odc.31) (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.08, 19:15 Premier League World (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.08, 20:00 Lato z NBA: Kevina Garnetta podróż przez NBA - dokument (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 24.08, 20:20 Speedway+ (nSport+) Godziny emisji
  • 24.08, 20:45 Golf - PGA Europro Tour Golf 2017 - Mannings Heath (SportKlub) Godziny emisji
  • 24.08, 22:00 Boks - Z archiwum Golden Boy - Floyd Mayweather Jr. - Marcos Rene Maidana (FightKlub) Godziny emisji
  • 24.08, 23:00 Sport News+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.08, 01:00 ATP250 Winston-Salem Open - I ćwierćfinał (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.08, 09:30 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX - Studio (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 25.08, 13:30 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX - Studio (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 25.08, 18:00 Premier League MatchPack (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.08, 18:30 Mobil 1 The Grid - magazyn (odc.14) (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.08, 19:15 Badminton - BWF Unlimited - magazyn (odc.190) (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.08, 20:00 Boks - Golden Boy - Alberto Machado - Carlos Morales (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.08, 22:00 Wrestling - Fighting Spirit Wrestling - (odc. 34) (FightKlub) Godziny emisji
  • 25.08, 23:00 Sport News+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.08, 23:10 Lato z NBA: Miejski Basket: Waszyngton - dokument (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.08, 10:30 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX - Studio (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 26.08, 11:30 Premier League Preview (CANAL+ SPORT) Godziny emisji

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Extra, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info