Kanały sportowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały sportowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

15:30 Trwa  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa
17:45 Premiera Basket+
18:00 Sport+
19:00 Premiera Bundesliga Highlights Show - magazyn
16:00 Trwa  Golf European Tour: Finał Andalucia Valderamma Masters
18:30 NBA: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
17:00 Trwa  Magazyn - Bundesliga Skróty 9. kolejki
18:00 Magazyn - LaLiga Santander Skróty 9. kolejki
19:00 Magazyn - Ligue 1 Conforama Skróty 9. kolejki
17:00 Trwa  Dokument Eleven - MTAG - While the world watched
17:30 Dokument Eleven - MTAG - A kick for Independence
18:00 La Liga Santander - Valencia - Sevilla FC
16:00 Trwa  Serie A TIM - Udinese – Juventus
18:00 Bundesliga - Hamburger SV – Bayern Monachium
19:55 Na żywo LaLiga Santander - Real Sociedad – Espanyol
17:00 Trwa  Skrót - PIŁKA NOŻNA: Magazyn Ekstraklasy - Najważniejsze wydarzenia kolejki
17:30 Na żywo Ekstraklasa , Polska - 13. kolejka: Wisła Płock (Polska) - Śląsk Wrocław (Polska)
16:30 Trwa  Home Nations Series , English Open - Finał
18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały: Stany Zjednoczone - Anglia
19:45 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały: Hiszpania - Iran
15:05 Trwa  FightBox King of Kings Heroes Series Kaunas 23.09.2017
17:40 Beyond MMA - Mixed Martial Arts
18:30 Ultimate First League
19:00 Superkombat Fighting Championship
17:15 Trwa  Fighting Spirit Wrestling - (odc.7)
18:30 Premier Boxing Champions - Leo Santa Cruz - Chris Avalos,Abner Mares -. Andres Gutierrez
16:45 Trwa  Motogamia - odc. 29
17:30 Liga+ Extra
19:00 Liga+ Extra: Dogrywka
17:20 Trwa  Magazyn Atleci
18:00 Na żywo Liga Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
17:20 Trwa  Trans World Sport
18:20 Premiera Magazyn ligi holenderskiej
19:00 Na żywo ATP 500 Swiss Indoors Basel
15:00 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Dortmundzie: Marco Huck - Mairis Briedis 01.04.2017
17:50 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Anthony Joshua - Władimir Kliczko 29.04.2017
17:00 Trwa  Na żywo ATP 500 Erse Bank Open Vienna
19:00 Na żywo ATP 500 Erse Bank Open Vienna
17:15 Trwa  World of Freesports 2017 - magazyn (odc.42)
18:00 Na żywo Tahincioğlu Basketball Super League - Eskisherih Basket - Anadolu Efes
15:30 Trwa  Na żywo Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (4)
17:30 Zwarcie
18:15 Bayern Monachium TV - FC Bayern - Celtic Glasgow

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały sportowe.

  • 23.10, 17:30 Ekstraklasa , Polska - 13. kolejka: Wisła Płock (Polska) - Śląsk Wrocław (Polska) (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 23.10, 18:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Eskisherih Basket - Anadolu Efes (SportKlub) Godziny emisji
  • 23.10, 18:00 Liga Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków - Chemik Police (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 19:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.10, 19:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.10, 19:55 LaLiga Santander - Real Sociedad – Espanyol (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 23.10, 20:00 Ekstraklasa - Solne Miasto Wieliczka - Gatta Activ Zduńska Wola (SportKlub) Godziny emisji
  • 23.10, 20:00 Ekstraklasa po godzinach (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.10, 20:10 4-4-2 - magazyn piłkarski (TVP Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 20:25 Bundesliga 2 - SV Sandhausen - FC Sankt Pauli (Eleven Extra) Godziny emisji
  • 23.10, 20:30 Magazyn 1. ligi (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 20:30 Piłka nożna - Gala piłkarska FIFA Awards 2017 (TVP Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 20:55 LaLiga Santander - Deportivo La Coruna – Girona (Eleven) Godziny emisji
  • 23.10, 21:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.10, 22:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE odc. 8 (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 23.10, 22:30 Sportowy Wieczór (TVP Sport) Godziny emisji
  • 24.10, 02:25 NFL - Philadelphia Eagles – Washington Redskins (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 24.10, 13:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.10, 13:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (5) (TVP Sport) Godziny emisji
  • 24.10, 13:45 , Chiny - . (Eurosport 1) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały sportowe.

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Extra, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info