Kanały sportowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały sportowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

18:00 Trwa  Premiera Premier League World
19:00 Magazyn Velux EHF
19:30 Premiera NBA Action
20:00 Na żywo Finał Pucharu PGNIG Superligi: NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin
11:00 Trwa  Na żywo Golf European Tour: I runda BMW PGA Championship
19:00 O co biega?
19:30 Premier League Netbusters
20:00 Finał Ligi Europy UEFA: Ajax Amsterdam - Manchester United
18:00 Trwa  Serie A TIM - Chievo Verona – AS Roma (skrót)
19:00 Magazyn - Eleven GOL W34
20:00 Magazyn - LaLiga Legends odc. 4
20:30 Magazyn - The best of ELEVEN
20:40 Na żywo Ligue 1 - Play-OFF: Troyes – Lorient
18:00 Trwa  LaLiga Santander - Deportivo La Coruna - Las Palmas
20:00 M-1 Challenge - Ed. 77 - Sochi, Russia
18:00 Trwa  Ligue 1 - Olympique Marseille – SC Bastia
20:00 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2017 - Studio
20:30 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2017 - 2. sesja treningowa
18:00 Trwa  Na żywo Best Pairs, Landshut, Niemcy - 3. runda
18:15 Trwa  Giro d'Italia - Etap 18: Morena - Ortisei St Ulrich
20:15 Na żywo Bundesliga - Mecz o utrzymanie
17:00 Trwa  NEW Extreme IV
19:05 Journey Fight
20:05 Japan Queen Tournament
20:15 Ultimate First League
20:30 Ultimate Taekwondo
20:45 Osaka Funny Wrestling
17:00 Trwa  Kickboxing - Kickboxing Talents 32 w Żylinie
19:00 Boks - Z archiwum Golden Boy - Oscar De La Hoya - Ike Quartey
20:00 Boks - Josesito Lopez - Saul Corral
17:45 Trwa  Finał Ligi Europy UEFA: Ajax Amsterdam - Manchester United
20:15 Premiera Speedway+
20:35 Basket+
20:50 Magazyn FIM EnduroGP: GP Hiszpanii
18:00 Trwa  Na żywo Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - Islandia - Czechy
20:00 Na żywo Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - studio
20:30 Na żywo Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - Słowacja - Polska
17:30 Trwa  Na żywo Polska Liga Koszykówki - playoff
20:00 KSW29 - konferencja prasowa
17:00 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Halle: Marco Huck - Ola Afolabi 27.02.2016
19:35 KOTV Weekly
20:00 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Szczecinie: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa 28.05.2016
17:07 Trwa  Nice 1.liga - Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
19:00 flash
19:07 Gala boksu zawodowego - Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk
16:30 Trwa  Na żywo Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - FC Red Bull Salzburg
18:30 Mobil 1 The Grid - magazyn (odc.7)
19:15 Premiera Formuła E - magazyn (odc.18)
20:00 Na żywo Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - ćwierćfinał play-off: FC Barcelona Lassa - Valencia
16:05 Trwa  Na żywo Kolarstwo - Tour des Fjords - etap 2
18:30 Barca TV - FCB - Eibar
19:50 Barca TV - FCB - Eibar

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały sportowe.

  • 25.05, 20:00 Finał Pucharu PGNIG Superligi: NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.05, 20:00 Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - studio (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.05, 20:00 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - ćwierćfinał play-off: FC Barcelona Lassa - Valencia (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.05, 20:15 Bundesliga - Mecz o utrzymanie (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 25.05, 20:30 Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - Słowacja - Polska (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.05, 20:40 Ligue 1 - Play-OFF: Troyes – Lorient (Eleven) Godziny emisji
  • 25.05, 22:30 Turniej eliminacyjny do MŚ 2018 kobiet - studio (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.05, 23:00 Sportowy Wieczór (TVP Sport) Godziny emisji
  • 26.05, 02:00 Hokej na lodzie - NHL: Finał Konferencji Wschodniej (7): Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators (TVP Sport) Godziny emisji
  • 26.05, 02:30 NBA Playoffs: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.05, 09:45 Mistrzostwa świata U-20, Korea Płd. (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 26.05, 10:00 French Open, Paryż, Francja - Kwalifikacje (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 26.05, 11:00 Golf European Tour: II runda BMW PGA Championship (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 26.05, 11:20 Formuła 2 - wyścig 1 (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 26.05, 12:00 French Open, Paryż, Francja - Losowanie (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 26.05, 12:45 Mistrzostwa świata U-20, Korea Płd. (Eurosport 2) Godziny emisji
  • 26.05, 13:00 Giro Extra (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 26.05, 13:15 Giro d'Italia - Etap 19: San Candido Innichen - Piancavallo (Eurosport 1) Godziny emisji
  • 26.05, 13:30 WTA Norymberg - I półfinał (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 26.05, 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Strasbourg - 1/2F (1) (TVP Sport) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały sportowe.

  • 25.05, 19:15 Formuła E - magazyn (odc.18) (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.05, 19:30 NBA Action (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 25.05, 20:15 Speedway+ (nSport+) Godziny emisji
  • 25.05, 22:00 Boks - Z archiwum Golden Boy - Oscar De La Hoya - Felix Trinidad (FightKlub) Godziny emisji
  • 25.05, 22:00 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - SK Puntigamer Sturm Graz - FC Admira Wacker Mödling (SportKlub) Godziny emisji
  • 25.05, 23:30 KSW 39 News - odc 13 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 26.05, 15:15 Pięciobój nowoczesny - Puchar Świata w Kecskemét (SportKlub) Godziny emisji
  • 26.05, 16:00 Badminton - BWF Unlimited - magazyn (odc.177) (SportKlub) Godziny emisji
  • 26.05, 16:45 Gillette World Sport 2016 - magazyn (odc.19) (SportKlub) Godziny emisji
  • 26.05, 17:30 Basket+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.05, 17:45 Sport News+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.05, 21:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 26.05, 22:00 Wrestling - Fighting Spirit Wrestling - (odc. 21) (FightKlub) Godziny emisji
  • 26.05, 22:55 KSW 39 News - odc 14 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 27.05, 10:30 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2017 - Studio (Eleven Sports) Godziny emisji
  • 27.05, 12:45 1 Na 1 Extra: Howard Webb (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 27.05, 13:00 Magazyn Polska 2017 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 27.05, 16:00 XXXIV Międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.05, 17:00 WTA Norymberg - finał (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.05, 17:45 Sport News+ (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji

Osoby

Lista osób występujacych w obsadzie programów, filmów i seriali z grupy Kanały sportowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały sportowe znajdują się stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Extra, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info