Kanały nc+ - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały nc+ w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

15:55 Trwa  Kino Mówi: Samotność – Sils Maria
18:25 Eichmann Show
16:00 Trwa  Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 2, odc. 7
16:30 Remont w 48h 4, odc. 11
17:00 Wyzwanie – nowe mieszkanie 5, odc. 3
17:35 Premiera Znajdź przerób zarób, odc. 5
18:30 Domowi Burzyciele 8, odc. 12
16:00 Trwa  Premiera Szczęście na talerzu 3, odc. 7
16:30 Premiera Miguel zaprasza na ucztę 2, odc. 9
17:00 15 minut Jamiego, odc. 1
17:30 15 minut Jamiego, odc. 2
18:00 Ainsley rozgryza światowy street food, odc. 3
16:10 Trwa  ASTROZWIERZAKI - PREZENT OD HALLEY, odc. 48
16:20 ASTROZWIERZAKI - NAJLEPSI KLIENCI, odc. 49
16:35 LITTLE PEOPLE: MALI ODKRYWCY - W ROBIENIU BLEDOW NIE MA, odc. 21
16:45 LITTLE PEOPLE: MALI ODKRYWCY - PRZYJAZN MA DWA KONCE, odc. 22
17:00 PIRATKA I KAPITANO - WYSPA MEW, odc. 36
17:10 PIRATKA I KAPITANO - KORONA Z ROZOWYCH PEREL, odc. 37
17:25 RYSUJ Z MYSZKA W PASKI - SLON, odc. 107
17:30 RYSUJ Z MYSZKA W PASKI - PSZCZOLA, odc. 108
17:30 BING - OPIEKA NAD FLOPEM, odc. 51
17:40 STACYJKOWO: MALE CIUCHCIAKI - MYDLANA PRZYGODA BRUNA, odc. 37
17:45 STRAZAK SAM 9 -, odc. 3
17:55 TOMEK I PRZYJACIELE 19 - SWIATECZNE DUCHY DIZLA. CZESC1, odc. 11
18:05 TOMEK I PRZYJACIELE 19 - SWIATECZNE DUCHY DIZLA. CZESC2, odc. 12
18:20 BOB BUDOWNICZY 19 - KONCOWA STACJA, odc. 24
18:30 OKTONAUCI 4 - OKTONAUCI I HIPOPOTAMY, odc. 16
18:40 OKTONAUCI 4 - OKTONAUCI I PELZY DWUBARWNE, odc. 17
18:55 ZOLWIK SAMMY I SPOLKA -, odc. 52
14:45 Trwa  PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
17:00 Premiera LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
16:00 Trwa  Gadget Man 4, odc. 3
16:30 Gadget Man 4, odc. 4
17:00 Z życia zwierząt, odc. 9: Oszukiwanie
18:00 Świat z góry 7, odc. 13: Stany Zjednoczone, Tennessee. Od Memphis do Nashville
18:30 Świat z góry 7, odc. 14: Stany Zjednoczone, Rhode Island. Od Block Island do latarni na Przylądku Nayatt Point
15:55 Trwa  Mia i ja, odc. 13
16:20 Mirette na tropie, odc. 37
16:30 Mirette na tropie, odc. 38
16:45 Petz Klub, odc. 11
17:00 Petz Klub, odc. 12
17:15 Littlest Pet Shop 4, odc. 19: Wyścigi króliczków
17:35 Pound Puppies: Psia paczka 2, odc. 10
18:00 Kuu Kuu Harajuku, odc. 5
18:10 Kuu Kuu Harajuku, odc. 6
18:30 K3, odc. 13
18:40 K3, odc. 14
18:55 Mia i ja 3, odc. 13

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały nc+.

  • 16.12, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (nSport+) Godziny emisji
  • 16.12, 20:25 Liga włoska siatkówki kobiet: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci (nSport+) Godziny emisji
  • 21.12, 12:00 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program krótki mężczyzn (nSport+) Godziny emisji
  • 21.12, 14:50 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program krótki par (nSport+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały nc+.

  • 14.12, 16:30 Miguel zaprasza na ucztę 2, odc. 9 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 14.12, 17:00 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (nSport+) Godziny emisji
  • 14.12, 17:35 Znajdź przerób zarób, odc. 5 (Domo+) Godziny emisji
  • 14.12, 19:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz (nSport+) Godziny emisji
  • 14.12, 20:10 Kino Mówi: Nadzieja – Głośniej od bomb (Ale kino+) Godziny emisji
  • 14.12, 21:00 Global Rally Cross - Kanada (nSport+) Godziny emisji
  • 14.12, 21:30 Magazyn FIM SuperEnduro: GP Polski w Krakowie (nSport+) Godziny emisji
  • 14.12, 22:00 Lata 80., odc. 3: Radio umarło, niech żyje wideoklip! (Planete+) Godziny emisji
  • 14.12, 22:50 Lata 80., odc. 4: Walka z AIDS (Planete+) Godziny emisji
  • 15.12, 16:00 Szczęście na talerzu 3, odc. 8 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 15.12, 16:30 Miguel zaprasza na ucztę 2, odc. 10 (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 15.12, 17:35 Znajdź przerób zarób, odc. 6 (Domo+) Godziny emisji
  • 15.12, 21:00 Global Rally Cross - Indianapolis (nSport+) Godziny emisji
  • 16.12, 13:00 LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce - Piast Gliwice (nSport+) Godziny emisji
  • 16.12, 16:00 Wybrzeża Afryki, odc. 1: Wybrzeże podlegające pływom (Planete+) Godziny emisji
  • 16.12, 17:00 Zapachy świata, odc. 5 (Planete+) Godziny emisji
  • 16.12, 18:00 Daleko od miasta 4, odc. 11 (Domo+) Godziny emisji
  • 16.12, 19:55 Global Rally Cross - Atlantic City (nSport+) Godziny emisji
  • 16.12, 20:00 Spacer po dachach wielkich miast, odc. 3: Spacer po dachach wielkich miast odc. 3 (Domo+) Godziny emisji
  • 16.12, 20:10 Kino Mówi: Extra: Miniseriale – Zaufaj mi, odc. 1 (Ale kino+) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały nc+ znajdują się stacje: Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, MiniMini+, nSport+, Planete+, teleTOON+.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info