Kanały nc+ - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały nc+ w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

08:00 Dicte, sez. 3, odc. 9
08:55 Dicte, sez. 3, odc. 10
09:55 Miłość z listy przebojów
07:00 Trwa  Telesprzedaż
07:40 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (odc. 4)
08:10 Home Staging – mieszkania do sprzedania 4 (odc. 8)
08:45 Ucieczka na wieś 11 (odc. 41)
09:40 Cudotwórcy 5 (odc. 15)
07:30 Trwa  TELESPRZEDAŻ
08:00 ABC Gotowania (odc. 6)
08:30 Jakubiak w sezonie III (odc. 1)
09:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 3 (odc. 8)
09:30 TELESPRZEDAŻ
07:30 Trwa  Little People: Mali Odkrywcy - Poniosło mnie, ale wrócił, odc. 6
07:45 Bing - Kalosze, odc. 60
07:55 Trojaczki - Hipnotyzerzy, odc. 17
08:00 Trojaczki - Trojaczkibiora kapiel, odc. 18
08:10 Oktonauci 4, odc. 23
08:20 Oktonauci 4, odc. 24
08:35 Astrozwierzaki - Prezent kometa, odc. 25
08:50 Astrozwierzaki - Żabia fantazja, odc. 19
09:00 Bob Budowniczy 20 - Kicia i niedźwiedź, odc. 28
09:10 Tomek i przyjaciele 20, odc. 5
09:20 Tomek i przyjaciele 20, odc. 6
09:35 Kosmiczny Jet, odc. 29
09:45 Kosmiczny Jet, odc. 30
10:00 Kot Prot na wszystko odpowie w lot - Tup Tup, odc. 19
10:25 Nawet nie wiesz jak bardzo cie kocham - Gdzie jest Mała, odc. 50
06:00 Trwa  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
08:30 Speedway+
08:50 Finał Pucharu PGNIG Superligi: NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin
07:25 Trwa  Dokoła Wojtek Polska IV: Podlaskie, odc. 6/6
08:10 Naturalnie Polska, odc. 3/10
08:35 Naturalnie Polska, odc. 4/10
09:00 Express Planete+, odc. 18/20
09:10 Skarby przeszłości i ich tajemnice 2: Popiersie Nefretiti, odc. 3/6
10:05 Skarby przeszłości i ich tajemnice 2: Statek Czarnobrodego, odc. 4/6
07:30 Trwa  Nina Patalo - Brat nie brat, odc. 43
07:40 Bajgiel i Becia Show - Magnetyczny gniew, odc. 44
07:55 Paka z pniaka - Wnętrzności, odc. 35
08:05 Paka z pniaka - Nie ma jak klatka, odc. 36
08:20 Petz Klub - W Petz Clubie nie ma wakacji, odc. 27
08:35 Petz Klub - Odlot Żółwia, odc. 28
08:50 Mirette na tropie, odc. 3
09:00 Nasze zwierzaki 2, odc. 40
09:05 Pound Puppies: Psia paczka 3 - Uwodziciel, odc. 7
09:25 Pound Puppies: Psia paczka 3 - Kocham tego szczeniaka, odc. 8
09:50 K3 - Totalny pech!, odc. 39
10:05 Jamie Mamacki - Zapach tęsknoty, odc. 21
10:15 Jamie Mamacki - Pokój zawarty w ogrodzie, odc. 22

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały nc+.

  • 27.05, 17:55 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Cracovia (nSport+) Godziny emisji
  • 28.05, 15:30 PGE Ekstraliga: Get Well Toruń - ROW Rybnik (nSport+) Godziny emisji
  • 28.05, 19:30 PGE Ekstraliga: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (nSport+) Godziny emisji
  • 28.05, 22:00 Magazyn PGE Ekstraliga (nSport+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały nc+.

  • 26.05, 18:30 Francuskie wędrówki Julie (odc. 5) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Małe i wspaniałe 5 (odc. 8) (Domo+) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 4 (odc. 2) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 26.05, 22:00 Czy na pewno umiesz gotować? 4 (odc. 8) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 27.05, 11:00 Podzielić M2 4 (odc. 11) (Domo+) Godziny emisji
  • 27.05, 16:00 Afryka – wodne królestwo: Miejskie pingwiny, odc. 3/6 (Planete+) Godziny emisji
  • 27.05, 17:00 Wędrówki kontynentów 2: Ameryka Środkowa, odc. 2/5 (Planete+) Godziny emisji
  • 28.05, 10:30 Express domowy (odc. 141) (Domo+) Godziny emisji
  • 28.05, 12:00 River Cottage: Australia 2 (odc. 5) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 28.05, 13:30 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin (nSport+) Godziny emisji
  • 28.05, 13:30 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 (odc. 4) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 28.05, 15:00 Desery Dekera 2 (odc.11) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 28.05, 16:00 Afryka – wodne królestwo: Susza, odc. 4/6 (Planete+) Godziny emisji
  • 28.05, 17:00 Wędrówki kontynentów 2: Ameryka Południowa, odc. 3/5 (Planete+) Godziny emisji
  • 28.05, 17:30 Remont w 48h 6 (odc. 9) (Domo+) Godziny emisji
  • 28.05, 17:30 Cook news (odc. 144) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 28.05, 18:00 Meblokreacje (odc. 6) (Domo+) Godziny emisji
  • 28.05, 20:10 Wiem kim jesteś, odc. 8 (Ale kino+) Godziny emisji
  • 28.05, 21:00 Wielkie projekty 14 (odc. 4) (Domo+) Godziny emisji
  • 28.05, 22:00 Łowcy przygód: Globe Trotters (Big Life, odc. 5/7 (Planete+) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały nc+ znajdują się stacje: Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, MiniMini+, nSport+, Planete+, teleTOON+.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info