Kanały dokumentalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dokumentalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

11:00 Trwa  Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim: Wyspa grizzly
12:00 Projekt AKWARIUM: na zlecenie, odc. 1
13:00 Dzikość bez cenzury: Słoń w szoku
14:00 Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz
11:00 Trwa  Kto nam każe kupować? - Seria 1, odc. 2
12:00 Pokonać raka
13:00 Planeta ludzi - Serie 1, odc. 2
14:10 Koszmary natury - Seria 3, odc. 10
10:55 Trwa  Vaclav Havel, odc. 1
12:10 Niepokorne miasta odc. 7 - Jerozolima, odc. 7
12:35 Niepokorne miasta odc. 8 - Lagos, odc. 8
13:00 Polacy z wyboru , odc. 1
14:00 Mój pies moja milość, odc. 1
11:00 Trwa  Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią - Zamach na Russel Street, sez. 2, odc. 3
12:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią - Robert Farquharson, sez. 2, odc. 4
13:00 Zło z bliska - Spragniony krwi: Mark Shirley, sez. 4, odc. 24
14:00 Kobiety, które zabijają - Michelle Hall, sez. 7, odc. 29
11:00 Trwa  Bimbrownicy: Płynna odwaga
12:00 Ed Stafford poza cywilizacją: Borneo
13:00 Klan z Alaski: Awaria na wodzie
14:00 Ekstremalna Alaska: Szkoła przetrwania w dziczy
11:30 Trwa  Był sobie przedmiot: Krawat i tablice rejestracyjne
12:00 Był sobie przedmiot: Zmywarka i kubeczki jednorazowego użytku
12:30 Był sobie przedmiot: Długopis i okulary przeciwsłoneczne
13:00 Był sobie przedmiot: Widelec i frisbee
13:30 Był sobie przedmiot: Suszarka do włosów i wycieraczki samochodowe
14:00 Relikty PRL-u: Dansing w Mozaice
11:00 Trwa  Podziemne sekrety: Stonehenge w Ameryce
12:00 Patent na gadżet: Sztuka znikania
13:00 S.O.S. z kosmosu: Pozostawiony własnemu losowi
14:00 Jak to jest zrobione?: Kierownice do samochodów Indycar, paczki mieszanej sałaty, turbiny wiatrowe
11:30 Trwa  Jak to jest zrobione - samochody marzeń: Caterham Seven
12:00 Dieselmania: Salto
13:00 Fani czterech kółek: Range Rover Mk3
14:00 Fani czterech kółek: Jaguar XJC
11:35 Trwa  SuperWynalazki, sez. 2, odc. 11
12:05 Plemienna szkoła przetrwania, sez. 2, odc. 7
13:05 Aukcje XXL, sez. 2, odc. 12
13:35 Aukcje XXL, sez. 2, odc. 13
14:05 Fabryka przedmiotów, odc. 9
11:00 Trwa  Podziemne miasta - Miasto jaskiń: Budapeszt, sez. 1, odc. 3
12:00 Śladami obcych - Szukając Wielkiej Stopy, sez. 1, odc. 5
13:00 Amerykańska księga tajemnic - Biały Dom, sez. 1, odc. 1
14:00 Starożytni kosmici - Sekrety NASA, sez. 8, odc. 3
11:40 Trwa  Gwiazdy lombardu - Władca pierścienia, sez. 10, odc. 9
12:05 Gwiazdy lombardu - Wojna o obraz, sez. 15, odc. 16
12:35 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7
13:00 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16
13:30 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17
13:55 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4
14:25 Wojny magazynowe - Władca El Monte, sez. 7, odc. 9
11:00 Trwa  Zbrodnia w sąsiedztwie: Niemile widziany
12:00 Krwawa układanka: Zaginiona agentka
13:00 Zabójcza miłość: Pozew o miłość
14:00 Medium z Long Island: Królewski poker
11:00 Trwa  Niezwykły dr Pol, odc. 7 - Mamma mia!
12:00 Pułapki umysłu 5, odc. 5 - Mózg jak Bóg
13:00 Czekając na apokalipsę, odc. 4 - Ostatnie wieczerze
14:00 Ekskluzywny rejs, odc. 3
11:00 Trwa  Królestwo oceanów, odc. 3 - Raj dla drapieżnika
12:00 Powódź w Amazonii
13:00 Polowanie na olbrzymy
14:00 Królestwo oceanów, odc. 2 - Olbrzymy z głębin
10:55 Trwa  Katastrofa w przestworzach, odc. 3 - Pilot versus samolot
11:55 Katastrofa w przestworzach, odc. 4 - Wybuchowy dowód
12:55 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Przeznaczenie
11:20 Trwa  Ptasie wolanie o pomoc, odc. 1
12:20 Ptasie wolanie o pomoc, odc. 2
13:20 Roundup przed sadem
11:25 Trwa  Camorra, historia mafii neapolitańskiej
12:35 10 kul w 3,5 minuty
11:20 Trwa  Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 8
12:15 Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 9
13:15 Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 10
14:15 Nefrytowa gorączka, sez. 3, odc. 11
11:20 Trwa  Zmarli średniowiecza, sez. 2, odc. 2
12:15 Zmarli średniowiecza, sez. 2, odc. 3
13:15 Osiem dni: jak narodził się Rzym, sez. 1, odc. 1
14:15 Muzeum pełne tajemnic, sez. 9, odc. 4
11:40 Trwa  Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 1
12:15 Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 2
12:50 Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 3
13:20 Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 4
13:50 Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 5
14:20 Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 6
11:20 Trwa  Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13: Z dziećmi do Marakeszu
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13: Marzenia o wulkanach znad jeziora Atitlan
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13
13:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 4/13
13:50 Hotelowe rewolucje, odc. 1/13: Resztkami sił
11:45 Trwa  My, dzieci z Lagrów
12:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Merkurego młodość druga
13:25 Sensacje XX wieku - Zamach na papieża cz. 1
14:00 Sensacje XX wieku - Zamach na papieża cz. 2
11:40 Trwa  Wyścig o Arktykę, odc. 2/2
12:35 Siwa Wrota Pustyni, odc. 4/7
13:10 Rafy koralowe, odc. 5/13
13:40 Niebezpieczne plaże Nowej Zelandii, odc. 12/20
14:10 Angielski patrol, odc. 9/10

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dokumentalne.

  • 22.02, 18:00 Starożytni kosmici, sez. 3, odc. 7 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 22.02, 19:30 SuperWynalazki, sez. 2, odc. 12 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 22.02, 20:00 Weterynarz z powołania, odc. 2 - Witaj, przygodo (Nat Geo People) Godziny emisji
  • 22.02, 21:00 Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 6 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 22.02, 21:00 Gorączka złota: Awaria (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 22.02, 21:00 Opuszczone miejsca: Szpital psychiatryczny Trans-Allegheny , Jezioro Salton Sea (Discovery Historia) Godziny emisji
  • 22.02, 21:00 Starcie bogów - Odyseusz: zemsta wojownika, sez. 1, odc. 6 (H2) Godziny emisji
  • 22.02, 21:00 Klasyki na warsztat, odc. 7 (National Geographic) Godziny emisji
  • 22.02, 21:30 Klasyki na warsztat, odc. 8 (National Geographic) Godziny emisji
  • 22.02, 22:00 W sieci oszustwa, odc. 4 (ID) Godziny emisji
  • 22.02, 22:00 Górnicy PL, odc. 6 (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 22.02, 22:00 Łowca zbrodni - Jekyll i Hyde, sez. 6, odc. 6 (CI Polsat) Godziny emisji
  • 22.02, 22:00 Tragiczny los Brygad Międzynarodowych, odc. 2 (Planete+) Godziny emisji
  • 22.02, 23:00 Stacja Kanada: Osuwisko skalne (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 22.02, 23:00 Bestia z Manchesteru, sez. 1, odc. 1 (CI Polsat) Godziny emisji
  • 23.02, 02:48 LA Ink: Nikki Sixx (DTX) Godziny emisji
  • 23.02, 18:00 Teksański tuning: Szybkie czy powolne - przerobimy każde (DTX) Godziny emisji
  • 23.02, 18:00 Starożytni kosmici, sez. 3, odc. 8 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 23.02, 19:30 SuperWynalazki, sez. 2, odc. 13 (FOKUS TV) Godziny emisji
  • 23.02, 21:00 Fani czterech kółek: Dodge A100 van (Discovery Channel) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dokumentalne znajdują się stacje: Animal Planet, BBC Earth, CANAL+ DISCOVERY, CI Polsat, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, DTX, FOKUS TV, H2, HISTORY, ID, Nat Geo People, Nat Geo Wild, National Geographic, Planete+, Polsat Doku, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Travel Channel, TVP Historia, Water Planet.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info