Reklama

Kanały dokumentalne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dokumentalne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

10:00 Trwa  Strażnicy przyrody: Prawdę mówiąc
11:00 Obcy wewnątrz nas: Ja i moja grzybica
12:00 Małżeństwo w dżungli: W puszczy amazońskiej
13:00 Wszystko o psach - wydanie specjalne: Pielęgnacja
10:00 Trwa  Życie na pustkowiu - Seria 3, odc. 3
11:00 Kto nas odchudza - Seria 1, odc. 1
12:00 Cała prawda o alkoholu
13:00 Planeta Ziemia - seria 1, odc. 7
10:05 Trwa  Ekstremalne nurkowanie , odc. 3
11:00 Twarze, plaże, odc. 1
12:35 Komiks - Superbohater PRL - 5 Jerzy Wróblewski, odc. 5
13:00 Zycie na podium 2 - Mirosław Rybaczewski, odc. 2
10:00 Trwa  Krwawe rozstania - Moonda, sez. 1, odc. 7
11:00 Kobiety, które zabijają - Donna Fryman, sez. 7, odc. 40
12:00 Poligamia: uciec z sekty - Gniew ojca, sez. 2, odc. 1
13:00 Poligamia: uciec z sekty - Za liniami wroga - część 2, sez. 2, odc. 4
10:00 Trwa  Gorączka złota: rzeka skarbów: Tsunami w głębi lądu
11:00 Bimbrownicy: Zabierz mnie nad rzekę
12:00 10 dni, by przeżyć: Boliwia: pustynia Atacama
13:00 Nagi instynkt przetrwania: Nadzy od kulis
10:00 Trwa  Militaria na warsztat, odc. 5
11:00 U źródeł wynalazków, odc. 15
11:30 U źródeł wynalazków, odc. 16
12:00 U źródeł wynalazków, odc. 17
12:30 U źródeł wynalazków, odc. 18
13:00 U źródeł wynalazków, odc. 19
10:30 Trwa  Jak z niczego zrobić coś, odc. 1
11:00 Megastatki: Wodowanie
12:00 Mega ładunki, odc. 5
13:00 Fabryki smaku: Rybne paluszki
10:00 Trwa  Samochód na życzenie: Ford Falcon dla Joe Jonasa
11:00 Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Nova, część 2
12:00 Dieselmania: Chevrolet El Camino
13:00 Fani czterech kółek: Lotus Elise
10:20 Trwa  Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 15
10:55 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 16
11:15 Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 3
12:10 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 11
12:40 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 12
13:05 Ziemskie kataklizmy: Trzęsienie ziemi, odc. 1
10:00 Trwa  Starcie wojowników - Pustynna Burza 1991, sez. 1, odc. 24
11:00 Starożytni inżynierowie - Imperium rzymskie, sez. 1, odc. 8
12:00 Historia Ameryki w przedmiotach - Cuda inżynierii, sez. 1, odc. 4
13:00 Łowcy UFO - Akta NASA, sez. 1, odc. 10
10:15 Trwa  Gwiazdy lombardu - Gitara gra, sez. 15, odc. 27
10:45 Gwiazdy lombardu - Zaklęty w sokoła, sez. 15, odc. 28
11:15 Gwiazdy lombardu - W jedności siła, sez. 15, odc. 29
11:40 Gwiazdy lombardu - Wielka ucieczka, sez. 15, odc. 30
12:10 Wojny magazynowe - Teksas - Chirurg, czarownica i szafa, sez. 1, odc. 16
12:35 Wojny magazynowe - Teksas - Wiatr od morza, sez. 3, odc. 6
13:05 Wojny magazynowe - Teksas - Złamać Bubbę, sez. 3, odc. 7
10:00 Trwa  Prywatne śledztwa Tamron Hall: Dręczące wspomnienia
11:00 Zbrodnia w sąsiedztwie: Ukryte pragnienia
12:00 Krwawa układanka: Morderstwo z podręcznika
13:00 Mroczne strony pożądania: Obnażona
10:30 Trwa  Anatomia głupoty: Psy i spółka
11:00 Pułapki umysłu, odc. 3 - Co się dzieje?
11:30 Pułapki umysłu, odc. 4 - Zaufaj mi!
12:00 Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt, odc. 1 - Świnka i psiak
13:00 Słoneczny rejs, odc. 3 - Wymiana turnusów
10:00 Trwa  Walki zwierząt, odc. 7 - Walki kotów
11:00 Walki zwierząt, odc. 6 - Niebezpieczne spotkania
12:00 Walki zwierząt, odc. 2 - Krwawe potyczki
13:00 Walki zwierząt, odc. 3 - Dzika awantura
09:30 Trwa  Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 14 - Rakiety z butelek i kopniaki z anten
11:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 1 - Lot śmierci
12:00 Katastrofa w przestworzach, odc. 10 - Zaginiony w Himalajach
13:00 Bractwo Aryjskie
09:45 Trwa  Marszandzi Hitlera. Pakt z diabłem
11:00 Zabić Hitlera! Diabelne szczęście zbrodniarza
12:00 Jak Hitler stworzył własne Hollywood, odc. 1
13:00 Jak Hitler stworzył własne Hollywood, odc. 2
10:30 Trwa  Hardkorowy lombard, odc.11
11:00 Polacy w świecie, odc.27
11:30 Polacy w świecie, odc.28
12:00 Polacy w świecie, odc.29
12:30 Polacy w świecie, odc.30
13:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci, odc.3
10:20 Trwa  Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 8
11:15 Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 9
12:15 Poszukiwacze fortuny, sez. 4, odc. 9
13:10 Poszukiwacze fortuny, sez. 4, odc. 10
09:55 Trwa  Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 5
10:55 Jak klimat tworzył historię, sez. 1, odc. 2
12:05 Konspiracje, sez. 1, odc. 9
13:00 Che Guevara: Prawda i mity, sez. 0, odc. 0
10:25 Trwa  Zwierzęta i my, sez. 1, odc. 2
11:40 Groźne bestie, sez. 1, odc. 1
12:40 Groźne bestie, sez. 1, odc. 2
09:50 Trwa  Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26
11:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13: Wstrząśnięci, lecz nie powstrzymani w Christchurch w Nowej Zelandii
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Wycieczka do Puerto Penasco
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13: Witaj, La Serena
13:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Oto my w Santiago
09:20 Trwa  Blisko, coraz bliżej - odc. 12 Złota lilijka. Rok 1932
10:50 Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza
11:25 Podróże z historią s.V - odc. 47 Skarb polskich pól
12:00 Taśmy bezpieki - Zabójstwa polityczne w PRL cz. 1
12:35 Każdy Serb jest Radovanem
13:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Bez śladu
10:30 Trwa  Amazonia na serio, odc. 4/6
11:05 Siwa Wrota Pustyni, odc. 6/7
11:40 Wzdłuż dzikich rzek, odc. 1/5
12:35 Piwnice Jukatanu, odc. 21/25
13:10 Podwodny Raj Borneo, odc. 8/22

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dokumentalne.

  • 20.07, 18:00 Atak rekina 4, odc. 6 - Potwór z San Francisco (Nat Geo Wild) Godziny emisji
  • 20.07, 18:00 Japońskie klasyki: Witajcie w JDM Legends! (DTX) Godziny emisji
  • 20.07, 20:00 Amerykańscy zbieracze - Wyłowione w śmieciach, sez. 9, odc. 10 (HISTORY) Godziny emisji
  • 20.07, 21:00 Nowojorskie Zoo - Bronx: Orzeł wylądował (Animal Planet) Godziny emisji
  • 20.07, 22:00 Auto - reaktywacja: Ach, ten Datsun (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 20.07, 22:00 Jestem mordercą - Współczucie dla diabła, sez. 1, odc. 4 (CI Polsat) Godziny emisji
  • 20.07, 22:00 Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem (Animal Planet) Godziny emisji
  • 20.07, 22:40 Najniebezpieczniejszy zawód świata s.14 , odc. 10 (CANAL+ DISCOVERY) Godziny emisji
  • 21.07, 03:00 Saperskie polowania, odc. 4 (National Geographic) Godziny emisji
  • 21.07, 11:00 Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 21.07, 12:00 PrzeTwórcy, odc. 7 (Discovery Channel) Godziny emisji
  • 21.07, 16:00 Ikony afrykańskiej przyrody, odc. 5: Wielka piątka Afryki (Planete+) Godziny emisji
  • 21.07, 17:00 Plus minus pięć metrów, odc. 2: Mikroświat w makroobiektywie (Planete+) Godziny emisji
  • 21.07, 18:00 Najpiękniejsze parki narodowe USA, odc. 3 (Nat Geo Wild) Godziny emisji
  • 21.07, 18:00 Jak zostaje się szpiegiem?, odc. 3 (ID) Godziny emisji
  • 21.07, 19:00 Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 2 - Egzotyczni pupile (Nat Geo People) Godziny emisji
  • 21.07, 20:20 Czas Hitlera , odc. 3 (CANAL+ DISCOVERY) Godziny emisji
  • 21.07, 21:00 Jak zdobywano Dziki Zachód - Wolność albo śmierć, sez. 1, odc. 3 (HISTORY) Godziny emisji
  • 21.07, 21:00 Jarocin. Po co wolność (National Geographic) Godziny emisji
  • 21.07, 21:00 Niezapomniane zbrodnie: Zbrodnia sprzed lat (ID) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dokumentalne znajdują się stacje: Animal Planet, BBC Earth, CANAL+ DISCOVERY, CI Polsat, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Science, DTX, FOKUS TV, H2, HISTORY, ID, Nat Geo People, Nat Geo Wild, National Geographic, Planete+, Polsat Doku, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Travel Channel, TVP Historia, Water Planet.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info