Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-08-18

06:00

Domy na aukcji, odc. 17 Godziny emisji

Kulisy zmagań uczestników przetargów nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez sądy okręgowe w Phoenix w stanie Arizona. Każdego dnia pod młotek idą setki budynków.

06:30

Domy na aukcji, odc. 18 Godziny emisji

Kulisy zmagań uczestników przetargów nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez sądy okręgowe w Phoenix w stanie Arizona. Każdego dnia pod młotek idą setki budynków.

07:00

Traktory na start, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Gorączka złota: Rodzinna kłótnia Godziny emisji

Jack i Todd Hoffmanowie szukają szczęścia na nowej działce. W Porcupine Creek Dakota Fred niszczy maszynę i odkrywa złoto, którego nie znaleźli Hoffmanowie.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Krew na ich rękach Godziny emisji

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

10:00

Na krańcu Alaski, odc. 7 Godziny emisji

W McCarthy Neil planuje ponownie otworzyć kopalnię dla turystów — czy nic nie stanie mu na przeszkodzie? Jeremy realizuje nowe przedsięwzięcie, a dawnych rywali łączy dziwna więź.

11:00

Bimbrownicy: Trudne początki Godziny emisji

Po katastrofie Josh potrzebuje pomocy. Chico i Sandra współpracują, co wystawia na próbę ich relacje. Urządzenia Marka i Diggera przyciągają nieproszonego gościa.

12:00

Militarny ranking: Wynalazki Godziny emisji

Wojny zawsze napędzały rozwój techniki. Penicylina, pierwsze operacje plastyczne, rozwój Internetu: które z tych wynalazków miały największy wpływ na nasze życie?

13:00

Stacja Alaska: Górskie piekło Godziny emisji

Pociąg zmierza na północ z cennym ładunkiem na pokładzie. Musi pokonać najwyższy punkt na tym kolejowym szlaku. Tymczasem JT i Marvin zabierają się za budowę tradycyjnej łazienki.

14:00

Ekstremalna Alaska: Nadchodzi zima Godziny emisji

Na południu Alaski zaczynają się mrozy. Kilcherowie muszą wziąć się do pracy. Otto i Eivin przeszukują wybrzeża zatoki Kachemak, a Charlotte i Jane stają oko w oko z drapieżnikiem.

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 3 Godziny emisji

Stalowy rozwija biznes. Jego Orły muszą nauczyć się rozbiórki samochodów. Z pomocą nadejdzie niespodziewany nauczyciel.

16:00

Auto - reaktywacja: Lowrider Oldsmobile Cutlass, część 2 Godziny emisji

Richard jedzie do Houston, aby sprawdzić, jak na wyścigach NHRA daje sobie radę dragster z warsztatu Gas Monkey. Tymczasem mechanicy zmagają się z napiętymi terminami.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ostatnia bitwa Godziny emisji

Pod koniec sezonu młodzi rybacy są już bardzo wyczerpani, ale nadal próbują dać z siebie wszystko. Czy każdemu z nich uda się bezpiecznie powrócić do rodzinnego portu?

19:00

Polscy Truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

20:00

Trwa...  Złomowisko PL 4, odc. 7 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

21:00

Premiera Ekstremalni kolekcjonerzy: Wielkie szczęście Godziny emisji

Na południu Florydy Andrew podziwia największą na świecie kolekcję jo-jo. Jedno z nich warte jest 80 tysięcy dolarów!

21:30

Premiera Ekstremalni kolekcjonerzy: Penny kocha sport Godziny emisji

Andrew spotyka się ze znaną reżyser Penny Marshall i ma okazję obejrzeć jej wyjątkową kolekcję pamiątek związanych ze sportem.

22:00

Walka o bagaż: Kobiece szczęście Godziny emisji

Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.

22:30

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 6 Godziny emisji

Tęsknota okazuje się wielkim wyzwaniem. Jeden z uczestników w nagrodę za zaagażowanie otrzymuje wideo pozdrowienia od najbliższych. Uświadomienie rozłąki staje się bolesne.

23:00

Łowcy okazji: Piwna euforia Godziny emisji

Handlarze Allen Haff i Ton Jones nie tylko biorą udział w kontenerowych aukcjach, ale, chcąc poszerzyć swój asortyment, jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu okazji.

23:30

Łowcy okazji: Kapujesz czy nie? Godziny emisji

Handlarze Allen Haff i Ton Jones nie tylko biorą udział w kontenerowych aukcjach, ale, chcąc poszerzyć swój asortyment, jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu okazji.

00:00

Fani czterech kółek: Subaru Impreza WRX Godziny emisji

Mike kupuje Subaru WRX za przyzwoitą cenę i chce, aby Edd nie tylko przywrócił autu dawny blask, ale uczynił go o wiele szybszym. Edd ma wiele wspaniałych pomysłów!

01:00

Auto - reaktywacja: Nietypowy Rolls-Royce Godziny emisji

Richard „przypadkowo" kupuje na aukcji 5 aut o wartości 92 tysięcy dolarów. Jego siostra, księgowa, nalega, by sprzedał je w ciągu tygodnia. Czy da radę?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford Mustang, 1965, część 2 Godziny emisji

Mustang wraca z lakierni i ekipa zabiera się do pracy. Niestety, remont nie przebiega zgodnie z planem, ponieważ Soup Bone niszczy białą farbą maskę samochodu.

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Martwa cisza Godziny emisji

Darrell szuka wskazówek w przeszłości Coopera. Wdowa po astronaucie wyjawia wiele sekretów, ale czy były dyrektor lotów NASA będzie równie pomocny? Darrellowi brakuje informacji.

03:36

Wojownicy oceanu: Życie i śmierć Godziny emisji

Kapitan statku The Thunder wysyła sygnał mayday, prosząc by Sea Shepherd uratował jego załogę. Ponadto, Jim Wickens bada temat morskiego niewolnictwa w Indonezji.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 8 Godziny emisji

Dział zajmujący się transportem kolejowym walczy z czasem — trzeba zabezpieczyć przed wodą wiadukt nad autostradą. Ashley przewozi tysiąc beczek na wodę do magazynu w Mansfield.

05:12

Fani czterech kółek: Porsche, część 1 Godziny emisji

Miłośnik samochodów Mike Brewer i mechanik Edd China przeprowadzają renowację klasycznego modelu Porsche 924.

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 1 Godziny emisji

Robbie i Kathleen nie mogą oprzeć się tajemniczej skrzyni i postanawiają zaryzykować. Lou rzuca się na zestaw srebrnych znaczków, które mogą okazać się gratką dla kolekcjonerów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info