Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-07-22

06:00

Ocalić dom: Samotni i opuszczeni Godziny emisji

Tym razem Raneyowie pomagają Beth i Mike'owi, którzy mieszkają w opuszczonym mieście w stanie Montana: atakuje ich puma, nie mają żadnych zwierząt gospodarskich, wody ani jedzenia.

07:00

Traktory na start, odc. 4 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Skarb diabelskiego kanionu: Opadając z sił Godziny emisji

Boyce ryzykuje przekroczenie rzeki by zbadać bogaty grunt a Ben opuszcza się na linie wzdłuż klifu. 68-letni poszukiwacz złota, John Belcik, rozpoczyna wędrówkę w dół kanionu.

09:00

Gorączka złota: Podwójny kłopot Godziny emisji

Hoffmanowie otwierają drugą kopalnię w Kolorado. Bez zgody Mitcha, Parker wypróbowuje nowego mechanika a Tony udaje się na wyprawę rzęką Jukon na pokładzie pływającej elektrowni.

10:00

Trwa...  Gorączka złota: Najokrutniejsze cięcie Godziny emisji

Parker jest zmuszony prosić ojca o pomoc, Todd wychodzi z tarapatów obronną ręką a córce Tony'ego udaje się odnaleźć trochę złota.

11:00

Gorączka złota: Górnicy kontra bobry Godziny emisji

Parker przenosi 600-metrowego Slucifera w nowe miejsce z myślą o zakończeniu sezonu z zyskiem prawie 5 milionów dolarów. W międzyczasie, woda daje się we znaki Hoffmanom.

12:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka Godziny emisji

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

13:00

Gorączka złota: Podróż wikingów Godziny emisji

Todd używa dynamitu, aby wysadzić w powietrze ogromne głazy i dostać się do złota. Peter, aby zdobyć swoje złoto, musi walczyć z powodzią. Barka Tony'ego płynie w górę rzeki Jukon.

14:00

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 2 Godziny emisji

Deszcz, błoto, własne słabości i lęki. To muszą pokonać uczestnicy obozu w Bieszczadach. Cel jest tylko jeden... przeżyć przygodę życia i odkryć drugą naturę na tropikalnej wyspie.

14:30

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk Godziny emisji

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

15:00

Biznes na kółkach, odc. 6 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

16:00

Polscy Truckersi 2, odc. 4 Godziny emisji

Niebezpieczne, oblodzone drogi Skandynawii nie sprzyjają Michałowi i Maćkowi. Truckersi walczą z czasem i śniegiem, by zdążyć na prom i dowieźć załadunek. Czy ryzykują zbyt wiele?

17:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

18:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Krew o świcie Godziny emisji

Na wodach Morza Beringa konkurencja jest tak zaciekła, że kapitanowie kutrów posuwają się do kolejnych oszustw. Junior musi słono zapłacić za zerwany sojusz z Keithem.

19:00

Nagi instynkt przetrwania: Zaginiony świat Godziny emisji

Dwójka nieznajomych staje przed wyjątkowym, 14-dniowym wyzwaniem. Samotna mama i pełen optymizmu nowicjusz muszą przetrwać dwa tygodnie na dzikim wybrzeżu RPA.

20:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 1 Godziny emisji

Burze śnieżne i poprzewracane ciężarówki to tylko niektóre z niebezpieczeństw, z którymi mierzą się pracownicy drogowej ekipy ratunkowej odpowiedzialnej za przejezdność autostrad.

21:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:00

Auto - reaktywacja: Ford 1932 Godziny emisji

Dla fana motoryzacji Richarda Rawlingsa i mechanika Aarona Kaufmana stare auta to prawdziwe skarby. Żeby je znaleźć podróżują po Teksasie, przeszukując stodoły, garaże i szroty.

23:00

Fani czterech kółek: Aston Martin DB7 Godziny emisji

Mike kupuje za dobrą cenę starego, wysłużonego astona martina DB7. Czy razem z Eddem uda się tej legendzie brytyjskiej motoryzacji przywrócić dawny blask i sprzedać z zyskiem?

00:00

Gorączka złomu: Diament w popiele Godziny emisji

Andy uwielbia okazje, ale kiedy jego ojciec Bobby planuje wyremontować rozpadający się wrak samochodu, nie jest pewien, czy to dobry pomysł. Ale Bobby wie, co robi!

01:00

Garaż rzeczy znalezionych: Radioaktywne odkrycie Godziny emisji

Kraig Bantle i jego ekipa wpadają w panikę, kiedy natrafiają na radioaktywny materiał. Potem znajdują niezwykłe sanie i trafiają do garażu przypominającego salon muzyczny.

01:30

Garaż rzeczy znalezionych: Maczety i suknie Godziny emisji

Kraig z ekipą sprząta garaż pełen dziecięcych przedmiotów i zabawek. Czy w tym bałaganie znajdą coś cennego? Czy stare, samochodowe części okażą się wartościową zdobyczą?

02:00

Kodeks gangstera: Commandos Godziny emisji

W Manili na Filipinach były gangster Lou Ferrante spotyka się z członkami najbardziej bezwzględnego gangu więziennego - Commandos i przekonuje się, kto rządzi na ulicach miasta.

02:48

Praca wysokiego ryzyka: Ostatni strzał Godziny emisji

Wulkanolog Sarah kontynuuje swoją pierwszą ekspedycję na aktywny wulkan. Niedoświadczony technik od elektrowni wiatrowych Mike wspina się na liczącą 38 metrów turbinę.

03:36

Nie do uwierzenia!: Żywy posąg Godziny emisji

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na tak rzadkie i tajemnicze schorzenia oraz choroby, że często nawet lekarze nie potrafią postawić trafnej diagnozy.

04:24

Megalotnisko we Frankfurcie: Lotnisko nigdy nie śpi Godziny emisji

Spotkanie z nocną zmianą lotniska. To ludzie, którzy podczas śnieżycy odśnieżają pługami pasy startowe. W programie pokazana zostanie także obsługa zamiatarek i ekipa strażacka.

05:12

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Firma inwestuje 55 milionów funtów w 750 nowych ciężarówek. Hugh, jeden z kierowców, postanawia się odchudzić i rozpoczyna zdrową dietę.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info