Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-05-24

02:00

Trwa...  Niechciani w Gas Monkey: Ford Mustang, 1965, część 1 Godziny emisji

Ekipa nie ma nic do roboty, więc szybko kupuje Forda Mustanga z 1965 roku. Tymczasem Thomas znajduje Plymoutha Barracudę z 1969 roku i oddaje samochód w ręce Toma.

02:48

Szkoła przetrwania: Miejskie strategie Godziny emisji

W kanadyjskich Górach Skalistych Bear Grylls zostaje przysypany lawiną. Pływa pod lodem, który pokrywa jezioro. W końcu po niefortunnym upadku trafia do szpitala.

03:36

Morze złota: Bitwa o Tomcod Godziny emisji

W mieście Nome na Alaska trwa współczesna gorączka złota. Poszukiwacze nie szukają cennego kruszcu pod ziemią, ale na dnie zimnego i nieprzewidywalnego Morza Beringa.

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 12 Godziny emisji

Turbo walczy, aby z sukcesem i na czas zakończyć bardzo długą wyprawę do domu. Tymczasem na Tasmanii Euan próbuje złapać okazję, aby dostarczyć lotny towar.

05:12

Wojny magazynowe: Kanada: Świat według Dona Godziny emisji

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Dziś kupcy zacięcie walczą o uwagę licytatora Dona.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 4 Godziny emisji

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

06:00

Domy na aukcji: Zgroza w toalecie Godziny emisji

Scott znajduje nieruchomość w ekskluzywnej okolicy i postanawia wykorzystać swojego szczeniaka, aby osłabić konkurencję. Wściekły na Scotta Ed stawia duże pieniądze na mały dom.

06:30

Domy na aukcji: Strzeż się kupującego Godziny emisji

Podczas gdy Ed bierze udział w aukcji, Steve Simons próbuje swoich sił w kupowaniu i inspekcji nieruchomości. Czy szczęście dopisze temu nowicjuszowi w branży?

07:00

Królowie łazienek: Trzy pokolenia Godziny emisji

Hoxie i Dave podejmują się niezwykle trudnego zadania. Budują łazienkę, która ma zadowolić trzy pokolenia jednej rodziny.

08:00

Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski Godziny emisji

Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Nowa krew Godziny emisji

Stary przyjaciel niespodziewanie pojawia się z wizytą u Stana i proponuje mu wspólne przedsięwzięcie. Charlie zabiera swojego syna Boba na wielkie polowanie.

10:00

Na krańcu Alaski: Ostatnie dni zimy Godziny emisji

Neil Darish ogłosił plany zamiany kopalni w McCarthy w atrakcję turystyczną i teraz robi wszystko, aby nie zwracać na siebie uwagi.

11:00

Złomowisko PL 3, odc. 8 Godziny emisji

Prędkość i emocje. Kto wygra? Wyścig wraków to niezła zabawa, ale i rywalizacja. Zobacz jak bohaterowie Złomowiska PL, poradzą sobie na torze wyścigowym.

12:00

Polscy Truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

13:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

14:00

Ekstremalna Alaska: Salony i toalety Godziny emisji

Eivin i Eve postanawiają zainstalować bieżącą wodę w swoim domu. Otto buduje mleczarnię dla Charlotte. Atz i Atz Lee wyruszają na polowanie na niedźwiedzia.

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 6 Godziny emisji

W Boss Stalu wybucha awantura pomiędzy Kasią i Dafikiem. Dziewczyna postanawia odejść z pracy. Krzysztof wie, że nie poradzi sobie bez niej. Jak zakończy się ten konflikt?

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Apache, Nowe choppery, część 2 Godziny emisji

Ekipa GMG wymienia się pojazdami z Jesse Jamesem i Teutulami. Potem mechanicy muszą na czas skończyć remont chevroleta apache z 1959 r.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężki los nowicjusza Godziny emisji

Na pokładzie kutrów Kodiak i Wizard nowi rybacy odkrywają, na czym polega praca poławiacza krabów. Szyper Sig z Northwestern nie umie dojść do porozumienia z własnym bratem.

18:00

Klan z Alaski: Wataha Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą zjednoczyć siły.

19:00

Złomowisko PL 2, odc. 5 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

20:00

Złomowisko PL, odc. 3 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 6 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

22:00

Gorączka złomu: Nowy dzień, nowa kasa Godziny emisji

Andy sprawdza kilka zardzewiałych gruchotów i na aukcji natrafia na Mercedesa SL55 AMG. Czy przypadkiem nie porywa się z motyką na słońce?

23:00

Gorączka złota: Górnicy kontra bobry Godziny emisji

Parker przenosi 600-metrowego Slucifera w nowe miejsce z myślą o zakończeniu sezonu z zyskiem prawie 5 milionów dolarów. W międzyczasie, woda daje się we znaki Hoffmanom.

00:00

Fani czterech kółek: Ford Fiesta XR2 Godziny emisji

Mike kupuje auto swoich marzeń z lat 80. XX wieku. Żeby jednak zapewnić sobie zysk, na jego remont może wydać tylko 1000 funtów.

01:00

Fail Army - parada wypadków, odc. 9 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

01:30

Fail Army - parada wypadków, odc. 10 Godziny emisji

Składanka zabawnych filmików wideo z całego świata przedstawiających niepowodzenia i wyczyny zakończone fiaskiem. „Porcja" dobrej zabawy wywołująca współczucie dla autorów.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford Mustang, 1965, część 2 Godziny emisji

Mustang wraca z lakierni i ekipa zabiera się do pracy. Niestety, remont nie przebiega zgodnie z planem, ponieważ Soup Bone niszczy białą farbą maskę samochodu.

02:48

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

03:36

Morze złota: epizod 18 Godziny emisji

W mieście Nome na Alasce trwa współczesna gorączka złota. Poszukiwacze nie szukają cennego kruszcu pod ziemią, ale na dnie zimnego i nieprzewidywalnego Morza Beringa.

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 13 Godziny emisji

Steve Graham zmaga się z deszczem i z innymi kierowcami buduje wielki pociąg z ciężarówek. Podczas maratonu przez tereny wiejskie ciężarówka Yogiego zderza się z murem.

05:12

Wojny magazynowe: Kanada: Naśladowanie to najlżejsza obelga Godziny emisji

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Roy próbuje wystraszyć rywali i przebiera się za Paula.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 5 Godziny emisji

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info