Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-07-23

02:00

Trwa...  Body Cam Cops, odc. 4

Napady z bronią, pościgi, naruszenia porządku publicznego: kamery przymocowane do policyjnych mundurów pozwalają z bliska zobaczyć, jak policjanci walczą z przestępczością.

Godziny emisji Body Cam Cops

02:48

Miliony Escobara: Familia

Paul i Colin przeszukują rezydencję żony Escobara, Taty. Nocne poszukiwania na terenie więzienia znanego jako La Catedral prowadzą do potencjalnie niebezpiecznej konfrontacji.

  Godziny emisji Miliony Escobara

Reklama
03:36

Pogromcy mitów: Nowa generacja: Rockandrollowy szał

Jon i Brian szukają prawdy w opowieściach o zdechłym karpiu i wodnych narciarzach. Czy słuchanie agresywnej muzyki podczas jazdy sprawia, że kierowca też staje się wojowniczy?

  Godziny emisji Pogromcy mitów

04:24

Kosmiczna mapa skarbów: Martwa cisza

Darrell szuka wskazówek w przeszłości Coopera. Wdowa po astronaucie wyjawia wiele sekretów, ale czy były dyrektor lotów NASA będzie równie pomocny? Darrellowi brakuje informacji.

  Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

05:12

Kosmiczny biznes, odc. 1

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

  Godziny emisji Kosmiczny biznes

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 7

Kiedy na aukcji w Gwent pojawia się licytator Sean Kelly ze swoją ekipą, Heavy D robi spore zamieszanie. Nat postanawia zaryzykować, ale Johnowi nie podoba się taki śmiały pomysł.

  Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Premiera Łowcy staroci, odc. 4

Drew Pritchard odwiedza nowe centrum sprzedaży antyków w Shropshire. Mając do wyboru niemal 50 sprzedających, szybko znajduje sporo dość niezwykłych przedmiotów.

  Godziny emisji Łowcy staroci

Reklama
07:10

Kosmiczny biznes, odc. 4

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

  Godziny emisji Kosmiczny biznes

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Zerwanie z nałogiem

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Leslieville Rick i Cindy postanawiają oficjalnie rzucić palenie.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Najgorszy drużba w historii

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Roy pojawia się na aukcji w Guelph ubrany w wytworny smoking z okazji nadchodzącego ślubu.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

09:00

Stacja Alaska: Wielki mróz

Jim i Nancy muszą spieszyć się z naprawami, zanim alaskańska zima nie dopadnie ich we własnym domu. Dan postanawia sprzedać swoją chatę, ale najpierw musi znaleźć na nią kupca.

  Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Hipotermia

Dakota Boys robią, co mogą, aby dostać się do złota. Niestety, kiedy 73-letni Fred nurkuje, zawodzi system ogrzewania. W lodowatej alaskańskiej wodzie organizm szybko traci ciepło...

  Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Trudne początki

Po katastrofie Josh potrzebuje pomocy. Chico i Sandra współpracują, co wystawia na próbę ich relacje. Urządzenia Marka i Diggera przyciągają nieproszonego gościa.

  Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Panama: przesmyk Darién

Tym razem Ed trafia na pacyficzne wybrzeże Panamy. Ma 10 dni, aby pokonać przesmyk Darién: czy poradzi sobie z wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które skrywa dżungla?

  Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Człowiek i Amazonka

Para ludzi zostaje pozostawiona nad brzegiem Amazonki, bez ubrania i nowoczesnego sprzętu. Muszą poradzić sobie z groźnymi zwierzętami, a także z własnymi słabościami.

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

Reklama
14:00

Ekstremalna Alaska: Ogiery i cielaki

Atz i Atz Lee podejmują próbę oswojenia dzikich ogierów. Podczas wiosennego spędu bydła Otto i reszta muszą zapewnić bezpieczeństwo cielakom.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

  Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Cała ciężarówka części

Prace nad chevroletem z 1949 r. przyspieszają. Przygotowany przez mechaników z Gas Monkey monster truck ma rywalizować ze słynnym Grave Diggerem Dennisa Andersona.

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Rekin w wielkim mieście: Nowy Jork

Liczba żarłaczy białych w wodach u wybrzeży Nowego Jorku spadała od lat. A teraz, nieoczekiwanie, zaczęła rosnąć! Dlaczego? Tego próbuje się dowiedzieć biolog Craig O'Connell.

  Godziny emisji Rekin w wielkim mieście

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 5

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

  Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 14

Marek i Edek dostają zlecenie na usunięcie szyn kolejowych z Muzeum przy Twierdzy Modlin. Jednak wadliwa szlifierka i ulewny deszcz nie pomagają, czy uda się pokonać trudności?

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Elita: Gwiazdy: dwa punkty dla Afryki

Jeden z uczestników podejmuje duże ryzyko dla dobra swojej drużyny. Ponadto, strugi deszczu i spadek temperatury sprawiają, że jedna z osób postanawia odejść.

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Stacja Australia, odc. 9

W australijskiej dziczy, pod palącym słońcem, armia robotników pracuje dzień i noc, aby utrzymać w dobrym stanie liczącą wiele tysięcy kilometrów sieć kolejową.

  Godziny emisji Stacja Australia

23:00

Fani czterech kółek: Największe przeboje - część 2.

Mike i Edd, doświadczeni sprzedawcy samochodów, podróżują po Stanach Zjednoczonych, wyszukując zniszczone, klasyczne samochody, które potem restaurują, aby odsprzedać je z zyskiem.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Bel Air

Mike'owi udaje się okazyjnie kupić legendę motoryzacji - Chevroleta Bel Air z 1957 r. Ed zabiera się za remont. Czy źle wybrany kolor lakieru przesądzi o końcowej transakcji?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 9

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 10

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Lśniący Sunliner

Sprawy zaczynają iść w dobrą stronę: mechanicy znajdują rzadkiego Forda Sunlinera z 1965 r. Później Thomas stara się zdobyć Ferrari 400i z silnikiem V12.

  Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:50

Stacja Alaska: Lodowe piekło

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

  Godziny emisji Stacja Alaska

03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 7

James i jego ekipa usuwają skutki poważnego karambolu, po którym na autostradzie pozostały rozsypane dwuteowniki. Kevin podnosi z drogi ważący 9 ton kawał metalu.

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

04:30

Łowcy okazji: Zaskakujący wózek boczny

Ton i Allen mają nadzieję, że stary wojskowy motocykl i replika armaty zakupione podczas aukcji w Arlington w Wirginii przyniosą spore zyski. Czy te starocie znajdą amatora?

  Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 8

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

  Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:30

Od destrukcji do produkcji: Noże, pokrowce i ogrodzenia

Stare materace są przerabiane na supernowoczesne noże kucharskie. Ze starych billboardów produkuje się pokrowce na deski surfingowe.

  Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info