Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-06-22

06:00

Domy na aukcji: Za zamkniętymi drzwiami Godziny emisji

Opuszczona nieruchomość w Phoenix wygląda na źródło szybkiego zysku. Po zaciętej walce dom trafia w ręce Douga. Ed i Steve nie mogą sobie poradzić z termitami.

06:30

Domy na aukcji: Apartament po pożarze Godziny emisji

Scott jest pewny, że uda mu się wylicytować apartament w Glendale. Czy zauważył, że nieruchomość jest zniszczona przez pożar? Doug interesuje się wyjątkowo luksusowym domem.

07:00

Brytyjskie aukcje w ciemno: Alton Godziny emisji

Ekipa licytantów jest w Alton. Linda denerwuje się, że wszyscy wykorzystują jej wiedzę. Boudicę i Heavy D łączy coś więcej niż tylko partnerskie stosunki.

07:30

Brytyjskie aukcje w ciemno: Northumberland Godziny emisji

Amerykanin Sean Kelly nadzoruje brytyjskich licytantów, którzy walczą o skarby ukryte w kontenerach, schowkach i garażach.

08:00

Alaska: ostatni przystanek: Wszyscy są głodni Godziny emisji

W końcu nadchodzi zima. Bob uświadamia sobie konsekwencje katastrofy samolotu. Heimo musi znaleźć sposób, aby przekroczyć świeżo zamarzniętą rzekę.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Ostatnia szansa Godziny emisji

Mieszkańcy wsi czynią ostatnie przygotowania. Wszyscy starają się zdobyć mięso: Morse'owie stają oko w oko z niedźwiedziem, Stan próbuje dostać się do swojego zimowego domu.

10:00

Na krańcu Alaski: Bój na śmierć i życie Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 2, odc. 4 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

12:00

Polscy Truckersi, odc. 5 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

13:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

14:00

Ekstremalna Alaska: Sekrety jeźdźca Godziny emisji

Pod koniec lata mieszkańcy mają coraz mniej czasu na przygotowania do zimy. Rodzina musi zamienić metalowe rury w sprawny komin, który pozwoli ogrzać im chatę.

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 4 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

16:00

Trwa...  Auto - reaktywacja: Zardzewiały cadillac i piękny chevrolet, część 1 Godziny emisji

Richard i KC jadą do Illinois, gdzie kupują kilka starych aut, a wśród nich zardzewiałego Cadillaka de Ville i eleganckiego Chevroleta Bel-Air.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak łyse konie Godziny emisji

Kłótnia na pokładzie kutra Cornelia Marie kończy się wezwaniem policji. Osłabiająca choroba zmusza marynarza z Kodiaka do zakończenia pracy.

18:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Nagi instynkt przetrwania: Przetrwać w Gujanie Godziny emisji

Matka trójki dzieci w towarzystwie zaprawionego w bojach komandosa wyrusza na podbój dzikich bagien w Gujanie. Czy ta wyprawa zakończy się sukcesem?

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 3 Godziny emisji

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

21:00

Premiera Parker na złotym szlaku: Walcząc z zimnem Godziny emisji

Parker i jego ekipa pokonali dopiero 50 mil z liczącej 600 mil trasy — a woda zaczyna już zamarzać. Zapasy żywności kurczą się, poszukiwacze złota muszą polować, aby mieć co jeść.

22:00

Premiera Przetrwać nad Jukonem, odc. 8 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej dziczy, w malutkim miasteczku Tanana, mężczyźni i kobiety ciężko pracują, polują i łowią ryby by ich rodziny mogły przetrwać w nieprzyjaznych warunkach.

23:00

Morze złota: Okrutne lato Godziny emisji

Poszukiwacze z Nome szukają nowych miejsc, w których można wydobywać złoto. Zeke i Emily wyruszają na wyspę Sledge, Shawn wciąż ma nadzieję na znalezienie złota w Bluff.

00:00

Fani czterech kółek: Volkswagen 181 Godziny emisji

Mike kupuje od kolekcjonera Volkswagena 181 Thing. Cena za samochód okazuje się dość wygórowana, co oznacza, że Edd będzie musiał przeprowadzić oszczędny remont.

01:00

Auto - reaktywacja: Wymarzony hot rod Godziny emisji

Richard i Aaron natrafiają na hot roda swoich marzeń: zupełnie niezardzewiały Model A z 1931 roku. Koszty remontu szybko okazują się dość wysokie i Richard musi szukać gotówki.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Zapasy z katastrofą Godziny emisji

Mechanicy ratują zardzewiałego pickupa — Forda Econoline z 1961 r. Tom szuka legendarnego meksykańskiego zapaśnika, Blue Demona juniora.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Adaptacja albo śmierć Godziny emisji

Po bliskim spotkaniu ze śmiercią na Islandii górników czeka kolejny cios. Poznają gorzką prawdę o złożu rubinu o wartości 13 milionów dolarów, na którym pracują od półtora roku.

03:36

Morze złota, odc. 21 Godziny emisji

Trwa gorączka złota — niestety, szlachetny kruszec spoczywa na dnie nieprzewidywalnego Morza Beringa. Jest jednak niewielka grupa ludzi, którzy zaryzykują wszystko, aby go wydobyć.

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 8 Godziny emisji

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

05:12

Wojny magazynowe: Kanada: Czas na imprezę! Godziny emisji

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Garaż pełen stali Godziny emisji

Kraig odkrywa artefakty z historii amerykańskiego hutnictwa i jest przekonany, że przyniosą mu one spore pieniądze. Tony dokonuje spustoszenia, za które Kraig musi zapłacić.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info