Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-03-24

06:00

Domy na aukcji: Gorące starcie Godziny emisji

Stary dom w Phoenix przyciąga uwagę Johna i Douga. Kto wygra tę licytację? Scott próbuje kupić pozabijany deskami parterowy dom i traci wszystkie pieniądze.

06:30

Domy na aukcji: Dom z długiem Godziny emisji

Piękny dom w dolinie staje się powodem kłótni Scotta i Douga. Kto zdecyduje się wylicytować nieruchomość z poważnym długiem? Kto podejmie tak duże ryzyko?

07:00

Zdecyduj i przeżyj, odc. 9 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Jak groźne są wodne wiry? Co robić, jeśli przysypie nas lawina?

07:30

Zdecyduj i przeżyj, odc. 10 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Czy podczas burzy lepiej schować się w domku kempingowym czy chacie z drewnianych bali?

08:00

Gorączka złota: Fuzja Godziny emisji

Pod kierownictwem Thurbera nowi górnicy rozpalają ogień, aby rozmrozić filtry wody. Czy ten plan się powiedzie i Todd uruchomi maszynę do płukania złota?

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wszyscy do dzieła Godziny emisji

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

10:00

Na krańcu Alaski: Wypadek w jaskini Godziny emisji

Gdy Neil organizuje pierwszą wycieczkę po kopalni Motherlode, pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć dzieło jego życia. Jeremy i Gary wyruszają na polowanie na niedźwiedzie.

11:00

Trwa...  Stacja Alaska: Atak wiosny Godziny emisji

Woda z wiosennych roztopów może podmyć odcinek torów. Czy Bruce wygra walkę z bezwzględną przyrodą? Tymczasem głodne niedźwiedzie budzą się z zimowego snu.

12:00

Nagi instynkt przetrwania: Wszystko albo nic Godziny emisji

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona, w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata.

13:00

Zagadki Ziemi: Sekrety Sahary Godziny emisji

Sześć zapierających dech w piersiach widoków. W programie o dziwnej konstrukcji zwanej okiem Sahary i niezwykłych chmurach, wydobywających się znad wyspy na Oceanie Indyjskim.

14:00

Ekstremalna Alaska: Kropla przelała czarę Godziny emisji

Atz Lee próbuje wrócić do myśliwskiego domku, ale musi poprosić o pomoc doświadczonego osadnika. Kilcherowie łączą siły, aby bronić chatki Shane'a.

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 1 Godziny emisji

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

16:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 2 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nie chcę umierać Godziny emisji

Jeden z niedoświadczonych rybaków traci przytomność i załoga kutra Wizard wzywa na pomoc helikopter straży przybrzeżnej. Reszta kutrów ucieka przed huraganem do portu.

18:00

Klan z Alaski: Stary niedźwiedź już nie śpi Godziny emisji

Rodzina Brownów chce za wszelką cenę ochronić swój nowy inwentarz przed poszukującymi na Chichagof Island jedzenia niedźwiedziami. Matt pokonuje przeszkody chcąc wrócić do domu.

19:00

Gorączka złota: Nocna zmiana Godziny emisji

Todd zmusza swoich pracowników do morderczej pracy. Dustin stawia wszystko na jedną kartę. W poszukiwaniu złota nurkuje w lodowatej wodzie skalnej jaskini.

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 8 Godziny emisji

Prędkość i emocje. Kto wygra? Wyścig wraków to niezła zabawa, ale i rywalizacja. Zobacz jak bohaterowie Złomowiska PL, poradzą sobie na torze wyścigowym.

21:00

Złomowisko PL, odc. 4 Godziny emisji

Rozwalenie ściany, rozbrojenie bomby czy transport samolotu na złomowisko - to zadania dla polskich przedsiębiorców, którzy zarabiają duże pieniądze, zajmując się handlem złomem.

22:00

Wojny magazynowe: Kanada: Wojna z weteranami Godziny emisji

Paul i Bogart postanawiają rzucić wyzwanie weteranom Cindy i Timowi. Tymczasem Ursula szuka przedmiotów, które zaspokajają potrzeby mężczyzn.

22:30

Wojny magazynowe: Kanada: Decydujący cios Godziny emisji

Cindy i Rick powracają na aukcję w Western, gdzie już raz uśmiechnęło się do nich szczęście. Tymczasem Paul namawia Bogarta, aby częściej kierował się swoją intuicją.

23:00

Łowcy okazji: Piwna euforia Godziny emisji

Handlarze Allen Haff i Ton Jones nie tylko biorą udział w kontenerowych aukcjach, ale, chcąc poszerzyć swój asortyment, jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu okazji.

23:30

Łowcy okazji: Kapujesz czy nie? Godziny emisji

Handlarze Allen Haff i Ton Jones nie tylko biorą udział w kontenerowych aukcjach, ale, chcąc poszerzyć swój asortyment, jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu okazji.

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet pick-up Godziny emisji

W San Francisco Mike szuka klasycznego pikapa Chevrolet Stepside. Czy uda mu się znaleźć pozbawiony rdzy egzemplarz, który potem trafi w ręce Eda?

01:00

Auto - reaktywacja: Ford Mustang Shelby '68, część 1 Godziny emisji

Rozpoczyna się renowacja mustanga shelby z 1968 roku. Autko wygląda cudnie, ale co kryje się pod maską? Richard i KC kupują forda lotusa cortinę i klasyczną amfibię.

02:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105 Godziny emisji

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

02:48

W dziczy z Bearem Gryllsem: Ed Helms Godziny emisji

Aktor i satyryk Ed Helms staje przed największym wyzwaniem życia. Na szczytach gór w Kolorado, w towarzystwie Beara Gryllsa, postanawia rozprawić się ze swoim lękiem wysokości.

03:36

Morze złota: Ryzykowna gra Godziny emisji

Początek sezonu i w portowym mieście Nome zaczynają się pojawiać załogi poszukiwaczy złota. Kto tym razem straci cały majątek, a do kogo uśmiechnie się szczęście?

04:24

Hitler - nieznane fakty: Führer Godziny emisji

Dogłębna analiza pierwszych trzech dekad życia Adolfa Hitlera. Jak doszło do tego, że pozbawiony środków do życia Austriak stał się przywódcą NSDAP?

05:12

Walka o bagaż, odc. 10 Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy aukcję w Denver i rywalizację o dywanik w paski. Do kupienia są także zamknięte bagaże — ale czy okażą się warte starań?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Śnieg, sport i dziwny płyn Godziny emisji

Podczas porządków Kraig z ekipą natrafiają na zamrażarkę pełną przedziwnego płynu i kolekcję rzadkich pamiątek.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info