Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-21

06:00

Domy na aukcji: Ukryte skarby Godziny emisji

Kupujący biorą udział w licytacji wiejskiej nieruchomości dla koni. Kto wygra aukcję? Scott i Ed walczą między sobą o skromną nieruchomość w podupadłym regionie.

06:30

Domy na aukcji: Dochodzenie Godziny emisji

Przepiękna nieruchomość z East Valley wciąga Douga i Eda w zaciętą licytację. John postanawia zaufać intuicji, z kolei Scott prowadzi swoje śledztwo. Kto zarobi największą kasę?

07:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

07:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Serial dokumentalny prezentujący zabawne zdarzenia drogowe i groźne wypadki, zarejestrowane przez kamery zamieszczone wewnątrz samochodów.

08:00

Biznes na kółkach, odc. 4 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Tragiczna wiosna Godziny emisji

Myśliwy George Roberts ginie w dzikich zakątkach Alaski i mieszkańcy Tanana organizują zakrojone na ogromną skalę poszukiwania. Czy ta operacja zakończy się szczęśliwie?

10:00

Superpociągi: Francja: supertory Godziny emisji

Francja jest od wielu lat pionierem w dziedzinie kolei dużych prędkości, jednak te superpociągi wymagają także supernowoczesnych torów.

11:00

Bimbrownicy: W pułapce Godziny emisji

Między Joshem a Billem dochodzi do rękoczynów, po których Josh czuje wyrzuty sumienia. Patti i David pędzą świetny bimber, ale kiedy zbliża się zagrożenie, muszą uciekać w góry.

12:00

Trwa...  Złomowisko PL, odc. 2 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: 40 dni - rozpad relacji Godziny emisji

Grupa surwiwalistów musi skupić się na poszukiwaniu jedzenia, które jest konieczne do przetrwania. Jednak działania jednej osoby mogą narazić wszystkich na niebezpieczeństwo.

14:00

Ekstremalna Alaska: Salony i toalety Godziny emisji

Eivin i Eve postanawiają zainstalować bieżącą wodę w swoim domu. Otto buduje mleczarnię dla Charlotte. Atz i Atz Lee wyruszają na polowanie na niedźwiedzia.

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 4 Godziny emisji

Stalowy inwestuje sto tysięcy złotych w nowoczesną i ogromną maszynę do odzysku miedzi z kabli. Niestety kolos nie mieści się na hali. Czy ekipie uda się zainstalować sprzęt?

16:00

Auto - reaktywacja: Pierwsza oferta Godziny emisji

Richard planuje sprzedać warte milion dolarów auta na licytacji Barrett-Jackson. Niespodziewany problem z Chevroletem z 1955 może uniemożliwić wystawienie go na aukcji.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kąpiel w Morzu Beringa Godziny emisji

Szyprowie Sig i Phil próbują na pełnym morzu oddać sobie „wypożyczonych" rybaków. Podczas wymiany wpadają do lodowatej wody.

18:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 5 Godziny emisji

Agata, samotna matka ma ogromną motywację aby szybko dostarczyć towar. W domu czeka na nią 3.5-letnia córeczka. Czy uda jej się opuścic port w Calais bez pasażerów na gapę?

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 8 Godziny emisji

Prędkość i emocje. Kto wygra? Wyścig wraków to niezła zabawa, ale i rywalizacja. Zobacz jak bohaterowie Złomowiska PL, poradzą sobie na torze wyścigowym.

21:00

Premiera Morze złota: Jeszcze towarzystwo czy już tłum? Godziny emisji

Sean nadal poszukuje głazu, którym rok wcześniej oznaczył obfitującą w złoto lokalizację. Potrzebując nowego planu, Emily prosi Seana o możliwość sprawdzenia terenu w Bluff.

22:00

Premiera Klan z Alaski: Długa droga Godziny emisji

Poważna diagnoza wstrząsa Brownami. Rodzina zmuszona jest podjąć decyzję, która może zmienić ich życiową wędrówkę. Matt próbuje się przystosować po ponownym spotkaniu z Noah.

23:00

Stacja Alaska: Obiekt ataku Godziny emisji

Na Alasce samotny strzelec grozi, że wykolei pociąg, który przewozi broń i wyposażenie wojskowe o wartości 250 milionów dolarów.

00:00

Fani czterech kółek: Ford Mustang Godziny emisji

Mike kupuje starego Forda Mustanga, którego rozsławił film "Bullitt" ze Steve'em McQueenem. Czy Edowi uda się zamienić go w maszynę wartą ponad 20 000 funtów?

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Benin Godziny emisji

Antropolog Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Bimber w bagażniku Godziny emisji

Chłopaki próbują ukończyć przerabianie Forda Moonshine Runnera z 1940 roku, na zamówienie klienta. Gdy okazuje się, że mają poślizg, z wielkim uporem próbują uratować warsztat.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Złoto na grani Godziny emisji

Do końca sezonu pozostało tylko sześć tygodni. Eric znajduje miejsce warte przeszukania, które położone jest u stóp niebezpiecznej grani. Czy wspinaczka zakończy się powodzeniem?

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Kanada Godziny emisji

Jakub wyrusza nad subarktyczne rzeki Kanady, aby udowodnić, że w wodach pokrytych lodem można złowić szczupaka pospolitego.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 5 Godziny emisji

Jeden z kierowców podejmuje wyzwanie — ściga się z pociągiem z Rugby do Glasgow. Jeden z nowicjuszy na oczach doświadczonego kierowcy wykonuje niebezpieczny manewr.

05:12

Walka o bagaż, odc. 9 Godziny emisji

Tym razem eksperci biorą udział w aukcji o tematyce muzycznej w Nowym Jorku. Stawką jest złota płyta za album „Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd oraz nagie zdjęcie Madonny.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Radioaktywne odkrycie Godziny emisji

Kraig Bantle i jego ekipa wpadają w panikę, kiedy natrafiają na radioaktywny materiał. Potem znajdują niezwykłe sanie i trafiają do garażu przypominającego salon muzyczny.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info