Reklama

Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-03-21

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:00

Trwa...  Złomowisko PL 5, odc. 4

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

Godziny emisji Złomowisko PL

09:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

  Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
10:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

  Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

  Godziny emisji Złomowisko PL

12:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

  Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

  Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 10

Zlomuj.pl może odebrać od Straży Pożarnej w Jaworznie stary wóz strażacki. Naprawą ma się zająć Bobek. Ale transport wozu do bazy okazuje się sporym wyzwaniem. Czy dadzą radę?

  Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
15:00

Złomowisko PL 5, odc. 11

Sławek, szef Holdmaru uruchomił nową bazę autokasacji, na której instaluje zakupiony sprzęt. Pracowników czeka szkolenie. Jak Panowie odnajdą się na nowym miejscu pracy?

  Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 12

Podróż Marka i Edka dobiega końca, złomiarze wracają do Pruszkowa. Nie jest to jednak koniec ich przygód. Czy Edek zrealizuje zakład i założy odświętny szkocki strój - kilt?

  Godziny emisji Złomowisko PL

17:00

Złomowisko PL 5, odc. 13

Firma Stalowego kontynuuje prace rozbiórkowe pod Białymstokiem. Dzień pracy rozpoczyna seria niepowodzeń. Okazuje się, że na z placu rozbiórki ukradziono paliwo z koparki.

  Godziny emisji Złomowisko PL

18:00

Złomowisko PL 5, odc. 14

Marek i Edek dostają zlecenie na usunięcie szyn kolejowych z Muzeum przy Twierdzy Modlin. Jednak wadliwa szlifierka i ulewny deszcz nie pomagają, czy uda się pokonać trudności?

  Godziny emisji Złomowisko PL

19:00

Złomowisko PL 5, odc. 15

Pruszkowscy złomiarze wyruszają na zlecenie do warszawskiego ZOO. Do wycięcia jest niski płotek. Łatwe zadanie utrudnia brak odpowiednich narzędzi. Jak Panowie sobie poradzą?

  Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 16

Ekipa z Radostowic wybiera się w daleką podróż. Cel to oddalone o ponad 600 km od bazy Giżycko, gdzie Rafał zakupił kuter w okazyjnej cenie. Czy ta transakcja jest opłacalna?

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Złomowisko PL 6, odc. 1

Kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto. Jak te pozornie nikomu niepotrzebne metalowe „odpady" obrócić w czysty zysk?

  Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady 3, odc. 2

Błotniste drogi i psujące się maszyny to zmora drwali. Dla ekipy z Bukowca podobno nie ma rzeczy niemożliwych. A czy z konfliktami wśród młodego pokolenia też sobie poradzą?

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady 3

Reklama
23:00

Bimbrownicy: Księżycówka

Sezon rozpoczęty, bimbrownicy dostarczają swój towar na rynek. Mark i Digger walczą z opornymi materiałami, podczas gdy Chico i Sondra konstruują nowy destylator wysoko na drzewie.

  Godziny emisji Bimbrownicy

00:00

Fani czterech kółek: Noble M12 GTO 2.5

We Włoszech Mike kupuje brytyjski supersamochód Noble M12. Po powrocie do Anglii Edd uświadamia mu, jak wiele pracy wymaga to auto. Czy ten projekt przyniesie jakiekolwiek zyski?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Przyjemność z jazdy

Budowa porsche ze złomowiska, które zmierzy się z należącym do Richarda Porsche 911 Turbo S z 2015 roku, nie przebiega zgodnie z planem. Aaron ma problem z zestawem części.

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Plymouth Satellite, 1969, część 2

Mechanicy kończą już prace nad Plymouthem Satellite z 1969 roku, ale niektórym puszczają nerwy. Tom i Thomas wdają się w zaciętą awanturę.

  Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Złoto rzeki krokodyli, odc. 7

Wyprawa Farleya trafia na bogate złoże, ale okazuje się, że w rzece czeka na nich wielki krokodyl-ludojad. Czy znajdą cenny kruszec na pobliskich wyspach?

  Godziny emisji Złoto rzeki krokodyli

03:36

Zaplątani w survival: Dżungla El Camino Real, Panama

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

  Godziny emisji Zaplątani w survival

04:24

Królowie asfaltu: Sercem i rozumem

Mike decyduje się na nocną jazdę, żeby na czas dojechać do Berlina. Z kolei Thorsten musi odebrać cenne gatunki drewna, które mają trafić na aukcję.

  Godziny emisji Królowie asfaltu

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno: Carmarthenshire

Prezenter i licytator Sean Kelly wyprawia się do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w nieużywanych magazynach i składach. Czas rozpocząć aukcję!

  Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Hazard w lombardzie: Kupujemy wszystko

Scott i Brian odbywają przejażdżkę deloreanem. Autem, któremu rozgłos przyniósł film „Powrót do przyszłości". Natrafiają też na komiksową kolekcję Pokemonów, wartą spore pieniądze.

  Godziny emisji Hazard w lombardzie

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info