Kanały dziecięce - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dziecięce w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

18:05 Trwa  Brzękusie - Seria 1, odc. 45
18:15 Charlie i Lola - seria 3, odc. 3
18:35 Zagadkoboty - Seria 1, odc. 18
18:50 Tosia i Tymek - Seria 1, odc. 54
19:05 Sara i Kaczorek - Seria 3, odc. 5
19:15 Świnka Wibbly - seria 1, odc. 7
19:30 Teletubisie - seria 8, odc. 9
20:00 Dobranocny ogród - seria 2, odc. 7
20:30 Brzękusie - Seria 1, odc. 43
20:45 Charlie i Lola - seria 3, odc. 2
20:55 Planeta małych ludzi - Seria 1, odc. 14
18:10 Trwa  Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego - Dj Jerry
18:25 Grizzy i lemingi - Niedźwiedzie odliczanie
18:40 Robin Hood - Draka w Sherwood - Grad kamieni
19:10  Mój Rycerz i Ja - The Cat And The Swan
19:35 Jaś Fasola - Pirat na drodze
20:00 Królik Bugs! Serial Twórców Zwariowanych Melodii - Ear! We! Go!
20:15 Tom i Jerry Show - Home Insecurity
20:45 Królikula - Puzzle Madness
17:50 Trwa  Ben 10 - Co za dziecko!
18:20 Młodzi Tytani: Akcja! - Oh Yeah!
19:15 Magiczne magiimiecze - Gotta Get Grup To Get Down
19:30 Magiczne magiimiecze - Grup w pracy
19:35 Magiczne magiimiecze - Strażnik maski
19:40 Atomówki - Electric Buttercup
20:10 Pora na przygodę - Jego bohater
20:35 Zwyczajny serial - Zrób coś dla mnie
17:45 Trwa  Nauka na maksa: Proste maszyny
18:15 Marvi Hammer: Morze i Orinoko
18:45 Marvi Hammer: Pustynna odyseja
19:15 Była sobie Ziemia: Woda w Sahelu
19:45 Historia kobiet: Rewolucja
18:00 Trwa  Miraculous: Biedronka I czarny kot, sez. 1, odc. 23
18:30 Elena z Avaloru, sez. 1, odc. 12
19:00 Soy Luna, sez. 1, odc. 4
20:00 Powodzenia Charlie!, sez. 1, odc. 21
20:25 Następcy: Świat Potępionych, sez. 2, odc. 32
20:30 Miraculous: Biedronka I czarny kot, sez. 1, odc. 25
18:05 Trwa  Jej Wysokość Zosia, odc. 43
18:35 Jej Wysokość Zosia, odc. 44
19:05 Złotowłosa i Miś, odc. 16
19:35 Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, odc. 4
20:00 GUMISIE, odc. 15
20:25 Disney. Niezwykłe przygody wróżek, odc. 1
20:50 Butik Minnie, odc. 5
18:05 Trwa  DZIECIAK KONTRA KOT, sez. 2, odc. 19
18:20 Star Wars: Przygody Freemakerów, sez. 1, odc. 13
18:50 Strażnicy galaktyki, sez. 1, odc. 9
19:20 11, sez. 1, odc. 9
19:50 Z kopyta, sez. 1, odc. 14
20:20 Główka pracuje, sez. 1, odc. 7
20:50 Wodogrzmoty Małe, sez. 1, odc. 3
18:05 Trwa  Tomek i przyjaciele 19 - Karolek i Święta, odc. 2
18:20 Bob Budowniczy 20 - Za głęboko, odc. 29
18:30 Oktonauci 4, odc. 15
18:40 Oktonauci 4, odc. 16
18:55 Trojaczki - Kiedy będziemy duzi, odc. 35
19:00 Trojaczki - Trojaczki biją rekordy, odc. 36
19:10 Wissper - Skaczący Joey, odc. 9
19:15 Wissper - Psotne małpki, odc. 10
19:25 Tęczowa Rubinka - Suknia balowa, odc. 16
19:35 Tęczowa Rubinka - Gorączka tańca, odc. 17
19:50 Lalaloopsy - Nocny rycerz, odc. 33
20:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia 6 - Fikcja i prawda, odc. 14
20:35 Zagadki Myszki w Paski, odc. 37
20:35 Zagadki Myszki w Paski, odc. 38
20:40 Bing - Dinozaur na chodniku, odc. 58
20:45 Bing - Pan kartofel, odc. 59
20:55 Klip kołysanka Kocia dobranocka Śpiewające brzdące, odc. 180
17:55 Trwa  Niebezpieczny Henryk: Dzieciuch Uziemiony , sez. 1, odc. 21
18:20 Niebezpieczny Henryk: Kapitan Gnida, sez. 1, odc. 22
18:50 Grzmotomocni : Parks & T-Rex, sez. 4, odc. 9
19:15 Grzmotomocni : Date of Emergency, sez. 4, odc. 1
19:40 Szkolny poradnik przetrwania: Pracownia komputerowa / Plecaki, sez. 1, odc. 9
20:05 Jestem Franky: Franky y Roby inseparables, sez. 1, odc. 37
20:30 iCarly: Zerwanie, sez. 1, odc. 25
18:00 Trwa  Zack i Kwak: Pop-Up Pegasus/Pop Goes the Balloon, sez. 2, odc. 5
18:20 Dora i przyjaciele: Słodki biwak, sez. 1, odc. 17
18:45 Blaze i mega maszyny: Błotny potwór, sez. 1, odc. 14
19:05 Psi Patrol: All Star Pups!/Pups Save Sports Day, sez. 3, odc. 17
19:30 Shimmer i Shine: Życzeniodziny, sez. 1, odc. 20
19:50 Dora poznaje świat: Przygody Dory w zaczarowanym lesie: Tajemnica Atlantydy, sez. 6, odc. 16
20:15 The Day Henry Met...: The Day Henry Met...A Guitar, sez. 1, odc. 4
20:20 Psi Patrol: Pieski ratują przygodę! / Pieski ratują niespodziankę!, sez. 2, odc. 18
20:45 Rusty Rivets: Rusty's Ski Trip Blip/Rusty and the Camp Bandit, sez. 1, odc. 2
20:55 Bąbelkowy świat gupików: Temple of the Lost Puppy!, sez. 4, odc. 7
17:55 Trwa  My Little Pony Przyjaźń to magia
18:20 Ćwierkajace historie
18:31 Ćwierkajace historie
18:45 Usypianki - Dwa pingwiny
18:53 DJ Miki - Przyszla Zima
18:55 Chmurkowe Opowieści - Seria 1, odc. 15
19:05 Chmurkowe Opowieści - Seria 1, odc. 16
19:20 Nouky i przyjaciele
19:25 Nouky i przyjaciele
19:35 Usypianki - Dwa pingwiny
19:43 DJ Miki - Przyszla Zima
19:45 Transformers: Misja Autobotów - 1/12
20:10 Dinopociąg - Seria 1, odc. 6
20:35 Gombby na Zielonej Wyspie - Seria 1, odc. 20
20:48 Gombby na Zielonej Wyspie - Seria 1, odc. 21
18:05 Trwa  Petz Klub - Myszy i dzieci, odc. 26
18:15 Mirette na tropie, odc. 2
18:35 Littlest Pet Shop 4 - Zwierzakowa Ulica, cz. 2., odc. 26
18:55 Pound Puppies: Psia paczka - Pięcioraczki, odc. 9
19:15 Nasze zwierzaki 2, odc. 39
19:25 Ranczo Leny 1 - Nie oddam Mistrala, odc. 2
19:45 Mia i Ja 2 - Zaściana winorośli, odc. 7
20:10 Mia i Ja 2 - Pioro ojca, odc. 8
20:35 Radiowęzeł 13 i pół - Przytłaczająca popularność, odc. 5
20:45 Radiowęzeł 13 i pół - Uwierzyć w siebie, odc. 6
20:55 Akademia Tańca 4 - Zakochany głupiec, odc. 25
18:05 Trwa  My Little Pony, seria I - Samotna imprezka, odc. 25
18:30 Tabaluga - Kto zwycięży, odc. 41
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Zabłąkani w prehistorii, odc. 232
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Figle i Bigle, odc. 19
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 15 - Gabryś i Ferdynand, odc. 1
19:45 Wieczorynka - Wissper - Przyjęcie dla pingwina, odc. 41
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Miś Uszatek Zabawy
20:00 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6
20:10 Masza i niedźwiedź - Wiosna przyszła!, odc. 7
20:20 Supa Strikas - Luźny Joe gubi rytm, odc. 2
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Kto pod kim dołki kopie... , odc. 10

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dziecięce.

  • 26.05, 07:25 Koko Smoko - Oskar gotuje (Boomerang) Godziny emisji
  • 26.05, 14:35 Koko Smoko - Oskar gotuje (Boomerang) Godziny emisji
  • 26.05, 15:35 Między nami, Misiami! - Kumpel Pandy (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 27.05, 06:00 Między nami, Misiami! - Tajemnica lasu (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 27.05, 14:40 Yo-kai Watch - Yo-kai Lie-in Heart (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 27.05, 15:35 Mega, Mega, Mega, Mega Cartoon Network Show! - The Powerpuff Girls 4 (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 28.05, 06:00 Między nami, Misiami! - Biblioteka (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 28.05, 08:45 Mega, Mega, Mega, Mega Cartoon Network Show! - The Powerpuff Girls 4 (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 28.05, 14:40 Transformers Robots in Disguise - Bee Cool (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 28.05, 15:35 Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata - Defenders Of The Wing - Part 1 (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 29.05, 07:25 Koko Smoko - Szczęśliwy Kamień (Boomerang) Godziny emisji
  • 29.05, 14:35 Koko Smoko - Szczęśliwy Kamień (Boomerang) Godziny emisji
  • 29.05, 15:35 Między nami, Misiami! - Jurij i Miś (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 29.05, 19:40 Atomówki - Green Wing (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 30.05, 07:25 Koko Smoko - Najpierw bezpieczeństwo (Boomerang) Godziny emisji
  • 30.05, 12:05 Atomówki - Green Wing (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 30.05, 14:35 Koko Smoko - Najpierw bezpieczeństwo (Boomerang) Godziny emisji
  • 30.05, 15:35 Między nami, Misiami! - Przyjęcia świąteczne (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 30.05, 19:40 Atomówki - 15 Minutes Of Fame (Cartoon Network) Godziny emisji
  • 31.05, 07:25 Koko Smoko - Smoczy wypas (Boomerang) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dziecięce znajdują się stacje: BBC CBeebies, Boomerang, Cartoon Network, Da Vinci Learning, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, MiniMini+, Nickelodeon, Nick Jr., POLSAT JimJam, teleTOON+, TVP ABC.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info