Kanały dziecięce - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały dziecięce w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

14:05 Trwa  Baby Jake - Serie 1, odc. 12
14:20 Kręciołki - Seria 1, odc. 36
14:35 Nelly i Nora - Seria 1, odc. 31
14:40 Jupisie - Seria 1, odc. 14
14:50 Kotek Gapcio - Seria 1, odc. 25
14:55 Sara i Kaczorek - Seria 2, odc. 40
15:05 Odlotowcy - Go Jetters! - Seria 1, odc. 3
15:15 Zagadkoboty - Zagadkujmy! - Seria 1, odc. 8
15:20 Hej, Duggee! - Seria 2, odc. 18
15:30 Hotel Furchester - Seria 1, odc. 8
15:40 Pan Robótka - seria 1, odc. 9
16:05 Pan Robótka - seria 2, odc. 15
16:25 Zagadkoboty - Zagadkujmy! - Seria 1, odc. 3
16:30 Andy i zwierzątka - Seria 1, odc. 16
16:45 Andy i prehistoryczne przygody - Seria 1, odc. 12
14:05 Trwa  Garfield Show - Pasujący pupilek
14:35 Koko Smoko - Smok z Wulkanu
15:05 Inspektor Gadżet - Sucks Like Mad
15:30 Jaś Fasola - Artysta
15:55 Panna Moon - Spring Parade
16:25 Królik Bugs! Serial Twórców Zwariowanych Melodii - Five Star Bugs
16:50 Królikula - Haunted Dog House
13:45 Trwa  Młodzi Tytani: Akcja! - Idealnie dopasowani
14:40 Mighty Magiswords - Potion In The Ocean
14:50 Mighty Magiswords - Squirreled Domination
15:05 Clarence - Merry Moochmas
15:35 Między nami, misiami - Grizz pomaga
16:00 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - A Line In The Sand
16:30 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - The Attack
16:55 Niesamowity świat Gumballa - The Choices
14:15 Trwa  Kuchmistrzostwo: Biszkopciki
14:30 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe
14:45 Sportowe laboratorium: Koszykówka
15:00 Obłędne zwierzaki: Mały gad o wielkiej paszczy
15:15 Obłędne zwierzaki: Lecznicze larwy
15:30 Marvi Hammer: Sprytne zwierzaki
16:00 Zręczne pomysły: Tańczące kraby
16:20 Zręczne pomysły: Potwór z Loch Ness
16:40 Mily Pytalska: A, E, I, O, U
16:50 Mily Pytalska: Recepta na sukces
14:15 Trwa  Fineasz i Ferb, sez. 1, odc. 3
14:45 Hank Zipzer, sez. 1, odc. 3
15:15 Counterfeit Cat, sez. 1, odc. 3
15:30 Miraculous: Biedronka I czarny kot, sez. 1, odc. 20
16:00 Przyjaciółki od czasu do czasu, sez. 1, odc. 3
16:30 Disney's The Lodge S1, sez. 1, odc. 3
14:00 Trwa  Złotowłosa i Miś, odc. 1
14:30 Pidżamersi, odc. 24
14:55 Jej Wysokość Zosia, odc. 63
15:20 Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, odc. 28
15:50 Klinika dla pluszaków, odc. 23
16:15 Lwia straż, odc. 3
16:40 Jake i Piraci z Nibylandii, odc. 23
14:10 Trwa  11, sez. 1, odc. 33
14:40 Główka pracuje, sez. 1, odc. 8
15:05 Wkręceni-nakręceni, sez. 1, odc. 14
15:30 Prawo Milo Murphy'ego, sez. 1, odc. 3
16:00 Dzieciak Kontra Kot, sez. 1, odc. 22
16:40 Robal z przyszłości, sez. 1, odc. 8
14:10 Trwa  My Little Pony: Przyjaźń to magia 5 - Wspólne Święta, odc. 21
14:30 My Little Pony: Przyjaźń to magia 5 - Żartowniś Discord, odc. 22
14:55 Tęczowa Rubinka - Utracony skarb, odc. 31
15:05 Tęczowa Rubinka - Sylwestrowe pierogi, odc. 32
15:20 Peg+Kot 2 - Problem z obozem, odc. 9
15:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot - Zamki z piasku, odc. 4
16:00 Kosmiczny Jet, odc. 43
16:10 Kosmiczny Jet, odc. 44
16:20 Astrozwierzaki - Zgubione - znalezione, odc. 6
16:35 Little People: Mali odkrywcy - Świeże powietrze, odc. 47
16:45 Little People: Mali odkrywcy - Kłopoty z plotkami, odc. 48
14:00 Trwa  Szkolny poradnik przetrwania: Zastępstwa i Nowy uczeń, sez. 2, odc. 10
14:30 Szkoła rocka: Nazwać nienazwane, sez. 1, odc. 6
14:45 Regal Academy: The Parents' Day, sez. 1, odc. 20
15:15 Niech żyje Król Julian: Król, który chciał być królem, sez. 1, odc. 23
15:40 Pig Goat Banana Cricket: Super Space Meatball, sez. 1, odc. 8
16:10 Toon Marty: Batteries Included, sez. 1, odc. 12
16:20 Toon Marty: You’re It!, sez. 1, odc. 13
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki: Bądźmy eko, sez. 1, odc. 35
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki: Skarżypyta, sez. 1, odc. 36
16:55 SpongeBob Kanciastoporty: Zwerbowani / Kąpiel Gacusia, sez. 2, odc. 13
14:10 Trwa  Małe Królestwo Bena i Holly: Robot zabawka, sez. 1, odc. 36
14:20 Dora poznaje świat: Przyjęcie urodzinowe Zielonka, sez. 8, odc. 4
14:40 Max & Ruby: Ruby Juggles/Max and Priya, sez. 6, odc. 9
15:05 Nella the Princess Knight: The Dragon Bully/Royalicious Plumberry, sez. 1, odc. 4
15:30 Shimmer i Shine: Nabite w butelkę/Wyścig w Zaramej, sez. 2, odc. 2
15:50 Dora i przyjaciele: Wszyscy tańczą, sez. 1, odc. 3
16:15 Zack i Kwak: Nie taka znów rozkładana kizia-mizia / Nasz domek na drzewie, sez. 1, odc. 16
16:25 The Day Henry Met...: The Day Henry Met...A Car, sez. 1, odc. 17
16:30 The Day Henry Met...: The Day Henry Met...A Cow, sez. 1, odc. 18
16:35 Blaze i mega maszyny: Ścieżka skarbów, sez. 2, odc. 13
13:55 Trwa  Dziki świat braci Kratt - Seria 1, odc. 8
14:20 Transformers: Misja Autobotów - 1/11
14:45 Messy Jedzie Do Okido - Seria 1, odc. 15
14:55 Messy Jedzie Do Okido - Seria 1, odc. 16
15:10 Krecik Boj - Seria 1, odc. 43
15:25 Ćwierkajace historie - Seria 1, odc. 21
15:35 Ćwierkajace historie - Seria 1, odc. 22
15:50 Fit Dzieciaki - Pongo Pongo
15:55 Dinopociąg
16:30 Harry i wiaderko pełne dinozaurów - Seria 1, odc. 48
16:40 Dot. - 1/17
16:55 Dziki świat braci Kratt - Seria 1, odc. 8
14:05 Trwa  Biały delfin Um - Śpiew wielorybów, odc. 40
14:25 Ranczo Leny - Powódź, odc. 17
14:50 Kuu Kuu Harajuku - Oj, G, odc. 27
15:00 Kuu Kuu Harajuku - Różany Ogród, odc. 28
15:20 K3 - Panika na morzu, odc. 24
15:30 K3 - Nianie K3, odc. 25
15:40 Mia i ja - Odnowienie, odc. 3
16:10 Nina Patalo - Drogocenna foka, odc. 8
16:15 Nina Patalo - Bitwa Smakoszy, odc. 9
16:25 Paka z pniaka - Grabienie brudu, odc. 18
16:35 Paka z pniaka - Mądrze spędzony czas, odc. 19
16:50 Titeuf 4 -Fotogafa, odc. 19
14:05 Trwa  Strażak Sam, seria 7 - Rakieta Mike'a, odc. 26
14:20 Rodzina Rabatków - Wielki wyścig, odc. 5
14:45 Świnka Peppa, seria III - Roboty drogowe, odc. 26
14:55 Krecik i panda - Przyjaciel z daleka, odc. 1
15:05 Nela Mała Reporterka - odc. 57 Wodny festiwal w Birmie
15:25 Łowcy smoków - Powrót Rogera, odc. 4
15:55 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 1
16:15 Noksu - Nowy rower Betty, odc. 1
16:20 Noksu - Super być małym Noksu, odc. 2
16:30 Domisie - Strony świata i wiatr

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały dziecięce.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały dziecięce znajdują się stacje: BBC CBeebies, Boomerang, Cartoon Network, Da Vinci Learning, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, MiniMini+, Nickelodeon, Nick Jr., POLSAT JimJam, teleTOON+, TVP ABC.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info