Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-06-22

05:55

Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 25min.

Tomek bez pozwolenia "pożycza" auto rodziców i zostaje ukarany "szlabanem" na komórkę. Kuba chce dostać spadek za życia rodziców. Ludwik bawi się w okulistę. Stawia diagnozę, że Kacper musi nosić okulary. Natalia poznaje cienie życia żony trenera hokeja.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

06:25

Sonda 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Odcinek Czas. Czas to jedna z tych wielkości fizycznych, które są chyba najbardziej abstrakcyjne i... nieuniknione. Potrafimy zatrzymać jadący samochód, potrafimy (budując zaporę) zatrzymać rzekę, ale z czasem to niemożliwe. A może da się to zrobić?

Reżyseria: Konrad Smuga

07:00

M jak miłość - odcinek 61 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2002 ) Czas: 49min.

Zbliża się nowy rok szkolny. Wiktoria idzie do nowej szoły, elitarnego liceum, w którym wymagane są mundurki. Weronika nie wie, jak powiedzieć córce o obowiązkowym noszeniu uniformu. Ku zaskoczenu Leszczyńskiej nastolatka przyjmuje ten fakt spokojnie.

Reżyseria: Piotr Wereśniak

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:55

Barwy szczęścia - odc. 1639 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Julita stara się przeprosić Darka za próbę odurzenia go narkotykami, ale Janicki nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Na domiar złego Radek i Lidka - szczęśliwi i wypoczęci - wracają z wakacji jako para, co wzbudza zazdrość dziewczyny.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Katarzyna Zielińska , Katarzyna Sawczuk , Andrzej Niemyt , Jerzy Dudek , Przemysław Stippa , Honorata Witańska , Anna Gornostaj , Filip Kosior , Anna Karwan , Jacek Rozenek

11:30

Na dobre i na złe - odc. 395 Bierne zabijanie Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 48min.

Szpital w Leśnej Górze, aż huczy od plotek na temat Agaty i Latoszka. Koledzy zastanawiają się, czy Witek wie o ślubie Leny z Edwardsem. Marta podejrzewa, że ma przepuklinę. Konica ma pretensje do Marty, że przestała nosić dzieci i dlatego ciągle płaczą.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Małgorzata Foremniak , Artur Żmijewski , Katarzyna Bujakiewicz , Anita Sokołowska , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Bartosz Opania , Beata Ścibakówna , Marian Opania , Bartosz Obuchowicz

12:35

Tysiąc i jedna noc - odc. 83 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Jasemin ostatecznie rezygnuje z wyjazdu do Nowego Jorku i kaja się przed Onurem, widząc jego przygnębienie. Kerem dowiaduje się, że jest przybranym synem Sewal, a jego matką była jej siostra. Nie może się z tym pogodzić. Wyrzeka się matki i brata.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel , Ergun Demir , Metin Cekmez

13:30

Rodzinka.pl - odc. 189 "Domowe zapętlenie" sezon 9 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Sikora , Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

14:10

Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 1/12 Godziny emisji

( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 49min.

Michael Mosley, brytyjski dziennikarz popularnonaukowy i psychiatra, troje lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami, internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat: zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, różnych diet.

15:10

M jak miłość - odc. 1261 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Marcin szuka dowodów na winę Mariusza i włamuje się do mieszkania Naomi, a także śledzi Artura. Jest w szoku, gdy widzi spotkanie Skalskiego z Izą. Olek robi Magdzie niespodziankę i przylatuje na krótki urlop. Do Warszawy i bistro wpada też Janek Zawadzki.

Reżyseria: Michał Gadomski

Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Hanna Mikuć - Krystyna , Anna Mucha - Madzia , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Robert Moskwa - Artur , Krystian Wieczorek - Andrzej , Maria Raczyńska - Wanda , Emilian Kamiński - Ojciec Madzi

16:05

Trwa...  Ojciec Brown - odc. 32 Kamienny krąg Godziny emisji

serial kryminalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 44min.

W miejscowości ogarniętej epidemią polio, ginie od noża barmanka Sylvia Swann. Policja aresztuje jej przyjaciółkę, Ginnie Godden, która ostatnia widziała ofiarę. Ksiądz Brown odkrywa, że z zabójstwem raczej ma coś wspólnego miejscowy zielarz.

Reżyseria: Matt Carter

Obsada: Hugo Speer , Kasia Koleczek , Mark Williams , Nancy Carroll , Sorcha Cusack

17:05

Cena miłości - odc. 66 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Sewgi wprowadza Dżejdę w pracę firmy, ale Jawuz chce współpracować tylko z Jasemin. Ta mdleje i trafia do szpitala. Sawasz ma nagranie, jak Ahmet Moran zabija człowieka. Jeśli Ahmet nie przyzna się do przemytu narkotyków, nagranie trafi do prokuratury.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - odc. 3/95 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:30
Na żywo

Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile ( studio ) Godziny emisji

( Szwajcaria 2017 ) Czas: 13min.

19:50
Na żywo

Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile ( 1 poł. ) Godziny emisji

( Szwajcaria 2017 ) Czas: 53min.

22:15

Jak w czeskim filmie - Jak utopić doktora Mraczka Godziny emisji

komedia ( Czechosłowacja 1974 ) Czas: 94min.

Rodzinie praskich wodników grozi niebezpieczeństwo, mogą ulec zagładzie przez wysuszenie. Muszą bowiem opuścić zamieszkaną przez siebie zawilgoconą willę położną na rzeką i przenieść się do budynku z centralnym ogrzewaniwem.

Reżyseria: Vaclav Vorlicek

Obsada: Vladimir Mensik , Jaromir Hanzlik , Libuse Safrankova , Frantisek Filipovsky

00:05

Zemsta o jasnych oczach - odc. 1/4 Godziny emisji

( Francja 2016 ) Czas: 99min.

Na drodze koło Nicei dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kobieta i dwoje jej dzieci. 10 lat później w mieście pojawia się piękna prawniczka Olivia Alessandri. Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę i wyjawia jej, jak się naprawdę nazywa.

Reżyseria: David Morley

Obsada: Latitia Milot , Claire Borotra , Bernard Yerls , Gautry Lannick

01:55

Wspaniała Godziny emisji

komedia ( Francja 2012 ) Czas: 106min.

21 - letnia Rose Pamphyle ubiega się o posadę sekretarki. Będzie musiała zostać najszybszą maszynistką na świecie i wygrać międzynarodowy konkurs pisania, organizowany w 1959 r. w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się rok wcześniej.

Reżyseria: Régis Roinsard

Obsada: Romain Duris , Déborah François , Bérénice Bejo , Miou-Miou .

03:55

Art Noc: Selwyn Birchwood (Rawa Blues Festival 2015) Godziny emisji

( Polska 2015 ) Czas: 56min.

Rawa Blues Festival to najstarszy festiwal bluesowy w Polsce oraz jeden z najbardziej uznanych w Europie. W programie koncert Selwyna Birchwooda, pochodzącego z Florydy młodego wilka amerykańskiej sceny bluesowej.

05:00

Licencja na wychowanie - odc. 27 - Są takie chwile w życiu żółwia Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Serial komediowy. Weronika, która jest w ciąży, ma problemy z ciśnieniem. Lekarz martwi się jej stanem zdrowia i wysyła na przymusowy urlop. Kobieta, zamiast odpoczywać w domu, cały czas pracuje.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

05:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info