Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-04-28

06:00

Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 24min.

Przez dom Boskich znowu przechodzi miłosny huragan. Kacper kolejny raz ma problemy sercowe. Tym razem z powodu koleżanki ze szkoły Weroniki. Widząc zmartwioną minę syna, Natalia próbuje mu pomóc. Tłumaczy, na czym polega miłość.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

06:35

Misja natura - Szlakiem podkowca małego 11/12 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

W centrali misji pojawiają się dziwne odgłosy, które słyszy jedynie koordynator. Romek i Gosia zostają wysłani w Pieniny, by odnaleźć nietoperze - podkowce małe. Góry te to miejsce niezwykle malownicze i równie cenne przyrodniczo.

Reżyseria: Jacek Piotr Tarasiuk

07:05

M jak miłość - odcinek 25 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2000 ) Czas: 44min.

Mostowiakowie dowiadują się, że Marek wyrzucił Hankę z domu. Jest im bardzo przykro, że zostali oszukani przez dziewczynę, którą przyjęli pod swój dach. Po nocy spędzonej u Jolki Hanka zauważa, że u Mostowiaków został jej pamiętnik.

Reżyseria: Maciej Dejczer

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:45
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 9min.

11:00

Barwy szczęścia - odc. 1650 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Kasia wyjeżdża na dwa dni na szkolenie, a Umińska postanawia wykorzystać sytuację i odwiedza Łukasza w domu... Józek jest zachwycony tym, że ma dziewczynę i widać, że masażystka poważnie zwróciła mu w głowie. Julita wyraźnie manipuluje chłopakiem.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Monika Dryl , Katarzyna Zielińska , Katarzyna Sawczuk , Patryk Pniewski , Filip Kosior , Andrzej Niemyt , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur

11:35

Postaw na milion - odc. 152 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

12:30

Cena miłości - odc. 30 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Negocjacje Nadii z Włochami dotyczące inwestycji w fabrykę zakończyły się niepowodzeniem. Szahnur namawia Sawasza na współpracę z Moranem. Sawasz odmawia. Cziczek niespodziewanie zagląda do firmy Sawasza, gdzie znajduje go w objęciach z Jasemin.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

13:25

Rodzinka.pl - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Tomek z kolegami piszą razem pracę na zaliczenie przez Skype'a. Marek i Ludwik rozmawiają z najmłodszym pokoleniem o świętowaniu kolejnych etapów edukacji. Zakupy dla całej rodziny niepokoją Ludwika, który myśli o domowym budżecie.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak , Witek Sosulski

13:55

Metr od świętości cz. 3 Godziny emisji

film dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 26min.

W czasie 27 lat trwania pontyfikatu Arturo Mari towarzyszył Ojcu Świętemu zarówno w czasie licznych pielgrzymek po całym świecie, jak i momentów odpoczynku. Wspomina spokój, jaki towarzyszył mu w czasie pierwszych minut pontyfikatu Jana Pawła II.

Reżyseria: Przemysław Hauser

14:35

Herbatka z kabaretem - (20) Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Kiedyś to były czasy.

Reżyseria: Beata Harasimowicz

15:05

Tysiąc i jedna noc - odc. 49 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Burhan dowiaduje się, że Gani go oszukuje. Fusun trafia do szpitala. Podczas badania, lekarze odkrywają coś niepokojącego. Trwają przygotowania do wielkiego wydarzenia, jakim ma być ślub Onura i Szeherezady, wszyscy są bardzo przejęci.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Berguzar Korel , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Ergun Demir , Metin Cekmez

16:00

Lista Przebojów 20 lecia Kabaretu pod Wyrwigroszem Godziny emisji

program kabaretowy ( Polska 2014 ) Czas: 49min.

Jubileuszowy program krakowskiego Kabaretu pod Wyrwigroszem. W 2014 r. obchodzą 20 - lecie istnienia. Zobaczymy m.in. najlepszych kresowiaków, skecze, które cieszyły się ogromną popularnością, przebojowe filmiki, z których słynie KPW i parodie muzyczne.

Reżyseria: Beata Harasimowicz

17:05

Cena miłości - odc. 31 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Nazan przekazuje Borze drogocenną broszkę. Eszref na polecenie Sawasza sprowadza Borę. Sawasz poleca mu oddać pieniądze Jasemin. Ten, oczywiście, dostarcza je Sawaszowi, a Sawasz przekazuje Jasemin. Sewgi robi awanturę Borze, ale ten ją ugładza.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 2/99 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:25

Barwy szczęścia - odc. 1650 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Kasia wyjeżdża na dwa dni na szkolenie, a Umińska postanawia wykorzystać sytuację i odwiedza Łukasza w domu... Józek jest zachwycony tym, że ma dziewczynę i widać, że masażystka poważnie zwróciła mu w głowie. Julita wyraźnie manipuluje chłopakiem.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Monika Dryl , Katarzyna Zielińska , Katarzyna Sawczuk , Patryk Pniewski , Filip Kosior , Andrzej Niemyt , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1651 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Marta spotyka o poranku przed blokiem Umińską i jest pewna, że kobieta spędziła z Łukaszem całą noc. W telewizji między dziennikarzami wywiązuje się trudna rozmowa, bo Sadowski ma dość tego, że Alicja coraz bardziej mu się narzuca.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Katarzyna Glinka , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Patryk Cebuski , Marek Molak , Ania Karwan , Katarzyna Zielińska , Michał Rolnicki , Monika Dryl

20:40

O mnie się nie martw - s. VI odc. 8/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Okazuje się, że znajomy szekspirolog to pierwsza miłość pani Irenki. Irenka zszokowana tą wiadomością, cieszy się na spotkanie. Nie wie jeszcze, że będzie ono miało bardzo zaskakujący przebieg. Aśka przeżywa, że Adam wyprowadził się z domu.

Reżyseria: Maciej Bochniak

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Katarzyna Maciąg , Krzysztof Stelmaszyk , Wojciech Solarz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Oliwia Dąbrowska , Jan Wieczorkowski , Dagmara Bąk , Marek Bukowski

21:40

Trwa...  Rodzinka.pl - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje rodzinie na obiad ślimaki. Zosia uzmysławia Kacprowi oraz Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Kuba pęka z dumy, gdy dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

22:20

Jest okazja - (4) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 63min.

Bohaterem 4. odcinka będzie Włodek Pawlik, jeden z nielicznych Polaków uhonorowanych prestiżową nagrodą muzyczną Grammy, a jego gośćmi: Maria Sadowska, Kasia Stankiewicz, Marzena Rogalska, Lora Szafran, Margo, Marek Sierocki i Mazowsze.

Reżyseria: Radek Kobiałko

23:35

Dzień ojca Godziny emisji

komedia ( USA 1997 ) Czas: 95min.

Colette, zaniepokojona zniknięciem 16 - letniego syna Scotta, zwraca się o pomoc w jego odnalezieniu do swoich byłych kochanków, Jacka Lawrence'a i Dale'a Putleya. Aby zaczęli go szukać, każdemu z nich mówi, że chłopiec jest jego synem.

Reżyseria: Ivan Reitman

Obsada: Robin Williams , Nastassja Kinski , Billy Crystal , Charlie Hofheimer

01:25

Krucjata Bourne'a Godziny emisji

film sensacyjny ( USA, Niemcy 2004 ) Czas: 103min.

Film utrzymany w duchu klasycznego kina akcji, z dużym tempem, widowiskowymi pościgami, zaskakującymi zwrotami sytuacji. Wciągająca opowieść trzyma widza w napięciu, nie pozwalając odgadnąć do ostatniej sceny jej zakończenia.

Reżyseria: Paul Greengrass

Obsada: Matt Damon , Franka Potente , Julia Stiles

03:20

Kontakt - odc. 4/8 Godziny emisji

serial kryminalny ( Francja 2016 ) Czas: 50min.

Kapitan Lena Ortiz ginie w swoim domu od strzału w plecy. Policjanci z wydziału kryminalnego rozpoczynają śledztwo. Dotykając telefonu Leny, Thomas odkrywa, że zbrodni dokonał ten sam sprawca, który strzelał do Erica. Posłużył się też tą samą bronią.

Reżyseria: Frederic Berthe

Obsada: Thomas Jouannet , Alexis Loret , Helene Seuzaret , Ingrid Donnadieu , Amelie Remacle

04:20

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info