Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-09-21

06:00

Rodzinka.pl - odc. 141 "Zima zła" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Rodzi się pomysł na wspólne wyjście do kina. Każdy jednak wybiera inny film. W końcu młodzież idzie ze znajomymi, a szczęśliwi Ludwik i Natalia zostają w domu. Tomek dostaje propozycję od księgowej Ludwika. Chodzi o wejście do piramidy finansowej.

Reżyseria: Patryk Yoka , Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

06:35

Sztuka codzienności - Magia Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 20min.

W tym odcinku poznamy swiat magii. Misty Lee organizuje seanse w Magic Castle w Hollywood, na których czaruje widownię. Chad Allen to ociemniały iluzjonista, w występach łączy stepowanie, magię i aktorstwo. Curtis Lovell zdobył sławę jako iluzjonista.

Reżyseria: Lindsay Webster

07:00

M jak miłość - odc. 126 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 43min.

Piotr i Kinga chcą wziąć ślub. Nie wiedzą, jak pozyskać przychylność Filarskich. Piotr zastanawia się, czy jego rodzice nie pomogliby im w tej sprawie. Niestety, okazuje się, że także Maria i Krzysztof nie są zachwyceni decyzją młodych.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:55
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

11:15

Barwy szczęścia - odc. 1702 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Maciej, chcąc udowodnić, że jego żona kłamała na nagraniu przyprowadza do Natalii swoją córkę Weronikę. Dziewczynka pod dyktando ojca potwierdza, że jej mama ma problemy psychiczne. Tymczasem Oliwier szuka w Klemensie sojusznika, by ratować Zwoleńską.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Stanisława Celińska , Monika Dryl , Kazimierz Mazur , Zofia Zborowska , Michał Rolnicki , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski

11:45

Trwa...  Na dobre i na złe - odc. 456 - Lekcja pokory Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2011 ) Czas: 48min.

Witek źle znosi kwarantannę. Chciałby wspierać Lenę po chemii. Pawica boi się, że to dżuma. Wiki ma przeprowadzić operację przy asyście Niny. Orientuje się, że Rudnicka ma wysypkę na rękach i odsuwa ją od operacji.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

12:50

Tysiąc i jedna noc - odc. 146 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Bliscy Kerema nabierają coraz większej pewności, że to Onur był zleceniodawcą zamachu. Ali Kemal rozpoczyna współpracę z Nedżatim. Eda zmienia swój wygląd i zatrudnia się jako opiekunka do dziecka. Onur zostaje zatrzymany w związku z napadem na Kerema.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Ergun Demir , Metin Cekmez , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel

13:45

Na sygnale - odc. 40 "Ryzyko zawodowe" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

W mieście dochodzi do groźnego wypadku: autobus wjeżdża w barierkę przy ulicy i kilkanaście osób zostaje rannych. Okazuje się, że w kabinie kierowcy nie działała klimatyzacja, mężczyzna doznał udaru mózgu. Jeden z poszkodowanych ma pękniętą tętnicę.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur , Tomasz Piątkowski , Joanna Bondarowska , Paula Bujalska , Łukasz Pośnik , Anna Nachman , Anna Borowska

14:25

Dlaczego tyjemy? Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 49min.

Otyłość staje się coraz większym problemem. Nauka próbuje znaleźć wytłumaczenie dla tego niepokojącego zjawiska oraz lekarstwo na to, jak temu zapobiegać. Genetyk z Cambridge, dr Giles Yeo, rozwiewa mity o otyłości. Dowiemy się o rzadkich mutacjach.

Reżyseria: Milla Harrison , Alicky Sussman

15:25

Na dobre i na złe - odc. 678 Serce i rozum Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital i zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Tymczasem Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Anna Karczmarczyk - Ola , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska

16:30

Koło fortuny - odc. 11 ed. 3 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Koło fortuny.

Reżyseria: Tomasz Motyl

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 15 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Ozan obiecuje Umut, że będzie ją bronił przed Musą. Zeliha po utracie pracy rzuciła się w wir sprzątania całego domu. Ozan wysyła Umut bukiety kwiatów, które ona konsekwentnie wyrzuca do śmieci. Ruzgiar w firmie Hakana poznaje Umut.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 19/100 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:25

Barwy szczęścia - odc. 1702 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Maciej, chcąc udowodnić, że jego żona kłamała na nagraniu przyprowadza do Natalii swoją córkę Weronikę. Dziewczynka pod dyktando ojca potwierdza, że jej mama ma problemy psychiczne. Tymczasem Oliwier szuka w Klemensie sojusznika, by ratować Zwoleńską.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Stanisława Celińska , Monika Dryl , Kazimierz Mazur , Zofia Zborowska , Michał Rolnicki , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1703 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Kasia na poważnie myśli o zmianach w swoim życiu. Mówi pracownikom, że planuje sprzedaż Fitness Klubu. Tymczasem Stefan próbuje mediować między córką a Łukaszem. Wkrótce między Górką a Sadowskim dochodzi do ostrej konfrontacji.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Ewa Ziętek , Katarzyna Sawczuk , Jakub Mróz , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Sebastian Stankiewicz , Emilia Warabida , Karolina Porcari

20:40

Pierwsza randka - (4) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 47min.

Program o ludziach szukających swojej drugiej połówki.

Reżyseria: Rinke Rooyens

21:40

Miasto skarbów - odc. 2 Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Alicja odwiedza w szpitalu Ewę, poszkodowaną w czasie kradzieży obrazu Cezanne’a. Odwozi do domu Moryca, który wyrzuca jej relację ze wspólnikiem Ewy, Maksem. Starka, były agent służb PRL - u, kradnie z krakowskiej galerii zdjęcie Marilyn Monroe.

Reżyseria: Marcin Ziębiński , Piotr Jaworski

Obsada: Helena Ganjalyan , Feliks Szajnert , Edward Linde Lubaszenko , Marcin Bosak , Norbert Kwiatkowski , Iza Kuna , Aleksandra Popławska , Magdalena Różczka , Piotr Głowacki , Adam Ferency

22:40

Wypadek - Odc. 5 Godziny emisji

serial ( Francja 2016 ) Czas: 55min.

Gabriel Cauvy decyduje się wyjawić Solene wszystko, co wie na temat nielegalnej działalności żony i jej przyjaciółek. Odkrywa też, kto strzelał w okna jego domu. Ratuje Solene od śmierci, gdy tajemniczy mężczyzna z pistoletem zjawia się w domu Iris.

Reżyseria: Edwin Baily

Obsada: Bruno Solo , Charlotte Talpaert , Marc Citti , Romane Portail , Emma Colberti

23:50

Wykolejony Godziny emisji

film fabularny ( USA 2005 ) Czas: 102min.

Adaptacja powieści Jamesa Siegela, nawiązująca do filmów z lat 40. Charles Shine, specjalista branży reklamowej, mieszka z żoną Deanną i 16 - letnią Amy w domu na obrzeżach Chicago. Rodzice zbierają na opłacenie operacji córki cierpiącej na cukrzycę.

Reżyseria: Mikael Hafstrom

Obsada: Clive Owen , Jennifer Aniston , Vincent Cassel , Melissa George , Giancarlo Esposito

01:45

Filip i Letycja: miłość i obowiązek Godziny emisji

film obyczajowy ( Hiszpania 2010 ) Czas: 107min.

Film inspirowany prawdziwą historią znajomości następcy tronu hiszpańskiego Filipa VI Burbona z dziennikarką Letizią Ortiz, która pracowała dla wielu czasopism i stacji telewizyjnych, była korespondentką zagraniczną w Waszyngtonie.

Reżyseria: Joaquin Oristrell

Obsada: Amalia Salamanca , Fernando Gil , Juanjo Puigcorbe , Marisa Paredes

03:45

Golfiarze II Godziny emisji

komedia ( USA 1988 ) Czas: 93min.

Film komediowy o tematyce sportowej. Golfiarze II powstali 8 lat po sukcesie pierwszej części, opowiadającej o nietypowym klubie golfowym działającym w Bushwood. Także w drugiej części fabuła filmu rozwija się wokół klubu golfowego i spraw jego członków.

Reżyseria: Allan Arkush

Obsada: Dan Aykroyd , Chevy Chase , Brian McNamara , Dyan Cannon

05:30

Art Noc: zespół Pogodno Godziny emisji

koncert ( Polska 2003 ) Czas: 26min.

Koncert zespołu Pogodno w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Grupa zainteresowała publiczność poetyckimi tekstami piosenek oraz nowoczesną aranżacją nazwaną "natura big - beat".

05:55

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info