Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-07-22

05:55

Sztuka codzienności - Animacja Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 19min.

Sztuka animacji. Naszym przewodnikiem jest Michael Granberry, reżyser i producent teatralny zafascynowany animacją poklatkową. Na czym polega animacja poklatkowa - Michael zobaczył, kiedy miał sześć lat.

Reżyseria: Danielle Merthmann

06:30

M jak miłość - odc. 1295 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Olek dzwoni do Marcina, prosi o pomoc. Aneta znów grozi, że powie o ich romansie Magdzie. Brat obiecuje Chodakowskiemu, że z dziewczyną porozmawia. Poważne problemy ma również Tomek w pracy. Szef policjanta chce odejść na emeryturę.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Ilona Lewandowska - Aneta , Julita 'Jula' Fabiszewska - Paulina , Mikołaj Roznerski - Marcin , Maurycy Popiel - Olek , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Magdalena Walach - Agnieszka , Jan Wieczorkowski - Jacek , Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 58min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:40

Trwa...  Lajk! Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

11:05

Na sygnale - odc. 133 "Proszę pani, był wypadek..." Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Doktor Góra próbuje pomóc młodemu motocykliście, który miał wypadek, w czasie jazdy bez kasku. Mimo reanimacji, pacjent umiera. Policja ustala, że chodzi o Kamila Nawrockiego. Matka chłopaka, gdy słyszy tragiczną wiadomość, ma atak duszności.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Anna Haba - Lidka , Tomasz Piątkowski - Góra , Maria Kowalik - Stefa , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Aurelia Sobczak - Halina

11:35

Podróże z historią - odc. 38 Łódź filmowa Godziny emisji

cykl dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Nie byłoby polskiego kina bez miasta, zwanego Hollyłódź. Dlatego Radosław Kotarski przybywa do Łodzi, gdzie poznaje tajniki historycznych produkcji filmowych. Przygląda się temu, jak tworzono filmy fabularne, gdzie wyświetlano pierwsze ruchome obrazy.

Reżyseria: Radosław Kotarski

12:20

Jak w czeskim filmie - Homolkowie na urlopie Godziny emisji

komedia ( Czechosłowacja 1972 ) Czas: 85min.

Jak wskazuje tytuł, bohaterowie filmu wybierają się na zasłużony urlop. Rodzina praskiego taksówkarza w komplecie rusza na zimowe wczasy. Jadą w Karkonosze, gdzie zamierzają porządnie się zabawić.

Reżyseria: Jaroslav Papousek

Obsada: Ladislav Smoljak , Frantisek Husak , Iva Janzurova , Marie Mottlova

14:00

Familiada - odc. 2346 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

14:40

Sonda 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Drugi sezon cyklicznego programu popularnonaukowego, prowadzonego przez dr. Tomasza Rożka. Inteligentne rośliny? Brzmi jak żart. A jednak. W tym odcinku opowiemy o tym, jak rośliny komunikują się z sobą, jak oszukują i jak czują.

Reżyseria: Konrad Smuga

15:15

Komedie po polsku - Dziewczyny do wzięcia Godziny emisji

film TVP ( Polska 1972 ) Czas: 45min.

Komedia obyczajowa

Reżyseria: Janusz Kondratiuk

Obsada: Jan Mateusz Nowakowski , Jan Stawarz , Ewa Szykulska , Ewa Pielarz , Regina Regulska , Zbigniew Buczkowski , Jadwiga Chojnacka , Jan Himilsbach , Iga Cembrzyńska , Stanisław Mikulski

16:15

Kocham Cię, Polsko! - odc. (4) Godziny emisji

zabawa quizowa ( Polska 2017 ) Czas: 84min.

.

Reżyseria: Rinke Rooijens

17:45

Słowo na niedzielę Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

18:50

Kulisy - Postaw na milion - odc. 153 Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 4min.

Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu.

19:05

Postaw na milion - odc. 153 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

20:05

25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa (1) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 56min.

W niedzielę 25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej. Wyst.: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza i MIG.

21:15

25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa (2) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 61min.

Powtórzenie drugiej części koncertu, który odbył się na Stadionie Polonii w Warszawie. Było to wielkie święto polskiej muzyki tanecznej, w którym wzięły udział ikony gatunku.

22:35

Sztuka kochania Godziny emisji

komedia ( Polska 1989 ) Czas: 97min.

Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, propagator nowoczesnych metod psychoterapii w leczeniu zaburzeń seksualnych, przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny.

Reżyseria: Jacek Bromski

Obsada: Joanna Trzepiecińska , Piotr Machalica , Piotr Polk , Anna Romantowska , Zbigniew Zamachowski , Ewa Ziętek , Jerzy Bończak , Wiktor Zborowski , Bogusław Linda , Jadwiga Jankowska-Cieślak

00:25

Kovak Box Godziny emisji

thriller ( Hiszpania, Wielka Brytania 2006 ) Czas: 104min.

David Norton, światowej sławy pisarz sf, przybywa na Majorkę jako gość specjalny konferencji poświęconej literaturze. W podróży towarzyszy mu długoletnia partnerka, Jane. Po wygłoszeniu przemówienia i złożeniu autografów David oświadcza się Jane.

Reżyseria: Daniel Monzon

Obsada: Timothy Hutton , Lucia Jimenez , David Kelly

02:20

07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu Godziny emisji

serial TVP ( Polska 1981 ) Czas: 85min.

Na dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Potem, w czasie włamania do jego mieszkania, ginie żółta teczka. W trakcie śledztwa wielu zeznaje, że zawierała ona dane obciążające znane osoby.

Reżyseria: Kazimierz Tarnas

Obsada: Bronisław Cieślak , Zdzisław Kozień , Ewa Florczak , Zdzisław Tobiasz , Lidia Wetta , Grażyna Barszczewska , Mieczysław Voit , Wiesław Drzewicz , Ignacy Machowski

03:55

Pod Mocnym Aniołem Godziny emisji

dramat ( Polska 2013 ) Czas: 105min.

Dramat zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Studium stopniowego upadku człowieka, pogrążonego w alkoholowym nałogu. Bohater filmu, Jerzy, jest pisarzem i alkoholikiem, który próbuje się wyrwać ze szponów zgubnego nałogu.

Reżyseria: Wojciech Smarzowski

Obsada: Robert Więckiewicz , Julia Kijowska , Kinga Preis , Andrzej Grabowski , Izabela Kuna , Jacek Braciak , Marian Dziędziel , Arkadiusz Jakubik , Lech Dyblik , Adam Woronowicz

05:45

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info