Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-03-24

05:55

Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 25min.

Być rodzicem na 110% wymaga wysiłku i poświęceń. Opieka nad dziećmi, kiedy te potrzebują interwencji lekarskiej. Tłumaczenie, jak działa obecny świat zdominowany przez krwiożerczy marketing. Wreszacie należy dbać o rozwój intelektualny pociech.

Reżyseria: Patryk Joka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

06:30

Misja natura - Góry Słonne i Pogórze Przemyskie 7/12 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Do sztabu Misji Natura dociera informacja o obserwacji dziwnego osobnika na Pogórzu Przemyskim. Romek i Małgosia zostają wysłani na jego poszukiwanie. Docierają do doliny Wiaru oraz Kalwarii Pacławskiej, poznając piękno sanktuarium.

Reżyseria: Jacek Piotr Tarasiuk

07:05

M jak miłość - odc. 1285 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Marek wybiera się z Ewą na spacer do Gródka i poznaje w końcu Janka, nowego chłopaka Uli. Tymczasem matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia od razu niepokoi się, że seniorka padnie ofiarą oszusta.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Olga Szomańska - Marzenka , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Rafał Mroczek - Paweł , Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego , Grażyna Strachota - Katarzyna Maj , Dominika Kluźniak - Ewa , Grzegorz Kucias - Gliński , Adam Tomaszewski - Kuba , Hanna Kochańska - Glińska , Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:45
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 9min.

11:00

Trwa...  Barwy szczęścia - odc. 1626 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Aldona i Borys otwierają w końcu swój własny sklep z ekologiczną żywnością. Jednym z pierwszych klientów jest ksiądz Tadeusz. W rzeczywistości duchowny przychodzi do Aldony, by rozmawiać z nią o wydarzeniach z przeszłości.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Elżbieta Romanowska , Jakub Wieczorek , Jacek Kałucki , Krystian Kukułka , Marek Molak , Olga Jankowska , Natalia Zambrzycka , Krzysztof Kiersznowski , Michał Rolnicki , Monika Dryl

11:35

Postaw na milion - odc. 148 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

12:35

Cena miłości - odc. 7 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Bora wciąż adoruje Jasemin. Rodzina Cziczek zabrania jej udziału w zajęciach na uczelni. Młodszy brat Sawasza, Mustafa, terroryzuje kolegę ze szkoły, wymuszając od niego pieniądze. Sawasz usiłuje poprawić jakość wyrobów rodzinnej przetwórni mięsa.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

13:35

Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Natalia i Ludwik chcą sprzedać dom i przenieść się do mieszkania. Janina pomaga sprzątać, by zachęcić potencjalnych kupców. Jedyny problem stanowią akcje sabotażowe Kacpra. Okazuje się, że w jego pokoju jest grzyb i straszy dziewczynka z połową twarzy.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

14:10

Ekspres Miłosierdzia - Starość i choroba Godziny emisji

cykl reportaży ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Nasze ekipy reporterskie przemierzą Polskę od Bałtyku do Tatr, szukając iskry Bożego Miłosierdzia, mającej swe źródło w Łagiewnikach, a zalewającej blaskiem cały kraj.

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

14:35

Hity kabaretu - Kabaret LIMO to, co najlepsze Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu LIMO!

Reżyseria: Beata Harasimowicz

15:10

Tysiąc i jedna noc - odc. 27 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Na wieść o złym stanie zdrowia swojej ciotki, Szeherezada leci do Ankary. Mihriban dostaje wiadomość o wypadku w kopalni, gdzie pracuje jej brat. Musi nagle wyjechać. Podczas ich nieobecności Kaanem zajmuje się Onur. Ali Kemal spotyka się z córkami.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Halit Ergenc , Berguzar Korel , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Ergun Demir , Metin Cekmez

16:05

Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret K 2 i goście Godziny emisji

program kabaretowy ( Polska 2014 ) Czas: 45min.

W programie "Męski wieczór", na który złożą się skecze, scenki łączniki, piosenki oraz zapowiedzi. Wszystkie bezpośrednio lub pośrednio dotyczą tematyki "okołomęskiej", z uwzględnieniem męskiej niedojrzałości. Większość skeczy pochodzi z repertuaru K2.

Reżyseria: Beata Harasimowicz

17:05

Cena miłości - odc. 8 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Sawasz jedzie do Wanu nakłonić wieśniaków do uczciwej pracy. Nie podoba się to żadnemu z klanów. Szahnur znajduje list, w którym Cziczek żali się Sawaszowi, że rodzina zabrania jej studiować. Atmosfera w domu jest nieznośna. Jasemin zastaje u Bory modelkę.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 20/97 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:25

Barwy szczęścia - odc. 1626 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Aldona i Borys otwierają w końcu swój własny sklep z ekologiczną żywnością. Jednym z pierwszych klientów jest ksiądz Tadeusz. W rzeczywistości duchowny przychodzi do Aldony, by rozmawiać z nią o wydarzeniach z przeszłości.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Elżbieta Romanowska , Jakub Wieczorek , Jacek Kałucki , Krystian Kukułka , Marek Molak , Olga Jankowska , Natalia Zambrzycka , Krzysztof Kiersznowski , Michał Rolnicki , Monika Dryl

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1627 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Marta od tygodni poświęca się, by wyciągnąć firmę Artura z problemów finansowych, a jej mąż nagle postanawia wypłacić z konta aż sto tys. złotych dla rodzin Iwo i Filipa, którzy zginęli w Himalajach... Poszukiwania Belli nie przynoszą żadnych rezultatów.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Katarzyna Zielińska , Jacek Rozenek , Radosław Krzyżowski , Natalia Zambrzycka , Mateusz Rzeźniczak , Stanisław Brudny , Wiktoria Gąsiewska , Helena Englert , Dorota Kolak , Bronisław Wrocławski

20:40

O mnie się nie martw - s. VI odc. 4/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Sylwia podejmuje pracę w kancelarii. Marcin przedstawia ojcu nową atrakcyjną stażystkę. Zaskoczony Marek postanawia wybadać sprawę tego zatrudnienia. Podpytuje Martę o Sylwię, ale kobieta zajęta jest tymczasem sprawami spadku Krzyśka.

Reżyseria: Filip Zylber

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Aleksandra Domańska , Krzysztof Stelmaszyk , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Oliwia Dąbrowska , Lesław Żurek , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski , Marcin Korcz

21:45

Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

22:20

Jest okazja - (2) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 60min.

Gospodarze drugiego odcinka to rodzina Cugowskich: Krzysztof Cugowski i zespół Bracia. Wśród gości wystąpią: Janusz Radek, Ania Rusowicz, Jan Borysewicz, Małgorzata Ostrowska, Michał Urbaniak, Irena Santor.

Reżyseria: Radek Kobiałko

23:35

Ja cię kocham, a ty z nim Godziny emisji

komedia romantyczna ( USA 2007 ) Czas: 93min.

Całe życie wdowca Dana Burnsa koncentruje się głównie na opiece nad trzema niesfornymi córkami oraz na pracy dla lokalnej gazety. Dan redaguje w piśmie rubrykę z poradami dla samotnych rodziców, głównie bazując na własnych doświadczeniach.

Reżyseria: Peter Hedges

Obsada: Steve Carrell , Juliette Binoche , Dane Cook , Emily Blunt , Dianne Wiest

01:20

Czerwony świt Godziny emisji

film akcji ( USA 2012 ) Czas: 89min.

Spokane w stanie Waszyngton przeżywa inwazję spadochroniarzy z Korei Płn. W mieście panuje chaos. Znaczna część USA znalazła się pod kontrolą obcych wojsk. W okupowanych miastach internowano mieszkańców odmawiających współpracy.

Reżyseria: Dan Bradley

Obsada: Chris Hemsworth , Josh Peck , Josh Hutcherson , Adrianne Palicki , Isabel Lucas

03:00

Kontakt - odc. 1/8 Godziny emisji

serial kryminalny ( Francja 2016 ) Czas: 48min.

Thomas Adam popełnił 15 lat temu zbrodnię w USA. Skazano go na dożywotnie więzienie. Po kilku latach pobytu za kratami został wypuszczony na wolność i rozpoczął pracę dla FBI, stając się cennym pomocnikiem w ściganiu najgroźniejszych przestępców.

Reżyseria: Frederic Berthe

Obsada: Thomas Jouannet , Alexis Loret , Helene Seuzaret , Ingrid Donnadieu , Amelie Remacle

03:55

Zabić na końcu Godziny emisji

komedia sensacyjna ( Polska 1990 ) Czas: 90min.

Historia dwóch młodych nieudaczników życiowych, którym marzy się odmiana ich szarej egzystencji. Marek pracuje jako ślusarz w jednej z łódzkich fabryk. Wraz ze swoim szwagrem, który jest tam strażnikiem, postanawiają obrabować zakładową kasę pancerną.

Reżyseria: Wojciech Wójcik

Obsada: Wojciech Malajkat , Piotr Siwkiewicz , Jolanta Nowak , Monika Bolibrzuch , Ewa Isajewicz-Telega , Marta Żak , Zbigniew Buczkowski , Zbigniew Lesień , Paweł Nowisz , Witold Pyrkosz

05:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info