Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-08-20

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Ty i Charita, część 2 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga schudnąć 32-letniej matce. Kuracji odchudzającej chce się poddać nastoletni baseballista o wadze 217 kilogramów. Czy tym razem Powell odniesie sukces?

06:50

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romski bal - taka jedyna noc w życiu Godziny emisji

Cztery romskie nastolatki przygotowują się do balu, który jest najważniejszym wydarzeniem w ich życiu. To wieczór nawiązywania pierwszych relacji z płcią przeciwną.

07:40

Zyskowny remont, odc. 10 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to małżeństwo dynamicznie działające w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

08:30

Widok za milion: Luksusowy dom w Miami Godziny emisji

Sara kocha Miami, ale jej cała rodzina mieszka w Pensylwanii. Teraz chce wydać 4,8 miliona dolarów na duży dom, który pomieści wszystkich jej bliskich.

09:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Kochana mamuśka Godziny emisji

Kathryn szuka prostej, koronkowej sukni, ale jej matka widziałaby ją w kreacji pełnej świecidełek. Tiffany i jej mama mają zupełnie inne zdanie na temat seksownej sukni ślubnej.

09:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Rodzinna kłótnia Godziny emisji

Jenny pojawia się w salonie z matką i bratem, którzy z niechęcią odnoszą się do wybranej przez nią sukni. Kristina musi znosić uwagi matki i trzech sióstr.

10:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Panna młoda i jej siostra Godziny emisji

Panna młoda Jaye z entuzjazmem mierzy kolejne ślubne kreacje, ale wkrótce odkrywa, że cała uwaga skupiona jest na jej siostrze.

10:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Matczyne łzy Godziny emisji

Gwiazda YouTube BFFTaylor szuka sukni, na widok której jej matka zaniesie się łzami. Sportsmenka olimpijska Kellie Wells musi dokonać trudnego wyboru.

11:00

Moje największe marzenie, odc. 2 Godziny emisji

Ośmioletnia Livi sukcesywnie traci słuch, a to oznacza, że w końcu będzie całkowicie głucha. Jej największym marzeniem jest możliwość słuchania muzyki.

12:00

Surogatki - kwitnący biznes Indii Godziny emisji

Kontrowersyjna klinika w Indiach przyciąga bezdzietne pary z całego świata. Za odpowiednią opłatą, kobiety zostają surogatkami i spędzają cały okres ciąży zdala od domu.

14:00

Historie wielkiej wagi: Tanisha Godziny emisji

Tanisha miała trudne dzieciństwo. Była molestowana przez mężczyzn. Tak jak jej chorobliwie otyła matka szukała pocieszenia w jedzeniu. Teraz jej życiu grozi niebezpieczeństwo.

16:00

Bogaci żyją dłużej Godziny emisji

Lekarz Christian Jessen podaje wnikliwej analizie przemysł, który ma nas utrzymywać w zdrowiu. Bierze pod lupę terapie dla bogatych i różne metody usuwania toksyn z organizmu.

17:00

Zmiana pełną parą, odc. 7 Godziny emisji

Krzysztof wiele lat zabiegał o względy Kasi. Kiedy w końcu się pobrali - ich małżeństwo, po 10 latach, dalekie jest od idealnego. Czy rozmowa z Agatą pozwoli im się otworzyć?

18:00

Nasz pierwszy dom: Laconia: życie nad jeziorem Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

18:30

Nasz pierwszy dom: Potyczka na Cape Cod Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Jeśli mama nie jest szczęśliwa... Godziny emisji

Kari szuka tradycyjnej sukni, ale mama widziałaby córkę w kreacji odsłaniającej więcej ciała. Wyrafinowany gust Nity nie wpisuje się w dość ograniczony budżet jej mamy.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Przesądy z Południa Godziny emisji

Niektóre panny młode mają inne problemy niż budżet czy rodzina. Na południu USA wiara w przesądy jest jak najbardziej żywa. Lori zastanawia się, czy warto zrywać z zabobonami.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Orzeł czy reszka Godziny emisji

Marie swoją kreacją chce zadowolić matkę i brata, ale jej niezdecydowanie jest równie silne jak opinie jej rodziny. Jamie wybiera suknię ślubną, rzucając monetą.

20:30

Wstydliwe choroby, odc. 8 Godziny emisji

Lekarze podróżują po nadmorskich kurortach i ośrodkach wypoczynkowych w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Udzielają porad ludziom, którzy nie radzą sobie z problemami zdrowotnymi.

21:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 19 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 20 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:30

Trwa...  Udowodnić gwałt Godziny emisji

W jaki sposób ofiary gwałtu próbują odbudować swoje życie? W programie rozmowy z ofiarami, policją, lekarzami medycyny sądowej oraz prawnikami, którzy szukają sprawiedliwości.

23:30

Kto zabił małą miss?: Zabójca na wolności Godziny emisji

Nierozwiązana sprawa morderstwa sześcioletniej królowej piękności JonBenét Ramsey to najdroższe śledztwo w historii. Poznajmy kulisy zbrodni, w której pojawiły się nowe dowody.

00:30

Urodzie na ratunek, odc. 2 Godziny emisji

Zespół doświadczonych specjalistów spieszy z pomocą ludziom, którzy padli ofiarą źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych.

01:30

Widok za milion, odc. 8 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

02:00

Seks-wypadki: Zakazany owoc Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

02:48

Izba przyjęć: Lato pełne miłości Godziny emisji

Niektórym ludziom los płata przykre figle nawet podczas odpoczynku. Ojciec i syn mają wypadek motocyklowy, a czternastoletni chłopiec spada z drzewa.

03:36

Historie wielkiej wagi: Sean Godziny emisji

Dwanaście osób, z których każda waży ponad 272 kilogramy, postanawia zjednoczyć siły i wspólnie stawić czoła nadwadze. Jak zakończy się ta walka o powrót do normalnego życia?

04:24

Tatuaż do poprawki, odc. 5 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie fatum i weselne szaleństwa Godziny emisji

Brittany i Kalynn planują poślubić swoich wspaniałych narzeczonych podczas podwójnego wesela. Przesądna para jest przekonana, że ktoś rzucił klątwę na ich ślub.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info