Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-04-26

02:00

Trwa...  Seks-wypadki: Zabawy na świeżym powietrzu Godziny emisji

Para lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu, nieco przesadza z igraszkami. Mężczyzna odkrywa, że uczucie którym darzy go dziewczyna jest dla niego dosłownie za gorące.

02:48

Wstydliwe choroby, odc. 1 Godziny emisji

Lekarz Christian spotyka mężczyznę, który nie może się uśmiechać. Lekarka Dawn pomaga młodej kobiecie zwalczyć nocne koszmary. Doktor James leczy nastolatka z próchnicą zębów.

03:36

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Bettie Jo i Susan Godziny emisji

Bettie Jo walczy z depresją i zdiagnozowanym rakiem, gdy odkrywa, że jest w ciąży. Susan cierpi z powodu komplikacji po operacji usunięcia nadmiaru skóry.

04:24

New York Ink: Podwójne rozczarowanie Godziny emisji

Niefrasobliwy styl życia artysty Tima Hendricksa zagraża interesom Amiego. Ami zaczyna mieć też wątpliwości co do talentu Megan.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Wyklęta synowa Godziny emisji

Alyssa przygotowuje się do ślubu z Lacym. Niestety matka Lacy'ego nie zgadza się, aby przyjąć nową synową na łono rodziny. Czy zakochani wytrzymają tę ciężką próbę?

06:00

Mieszkanie na pniu: Nadrzewne studio nagraniowe Godziny emisji

Pete buduje na drzewie nowoczesne studio nagraniowe. Zaraz po otwarciu obiektu znany wokalista Cee Lo Green wraz ze swoim muzykiem tworzą nowy utwór.

06:50

Polaków awantury o remont, odc. 5 Godziny emisji

Pary o ograniczonych możliwościach finansowych dostają pieniądze na remont domów, pod warunkiem, że wszystkie decyzje podejmie pan domu. Czy panowie zaskoczą swoje partnerki?

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Sorrentino w salonie Godziny emisji

W salonie pojawia się Mike Sorrentino, który ma pomóc siostrze Melissie w wyborze sukni ślubnej. Oczywiście gwiazda telewizji i jego bracia ściągają na siebie całą uwagę klientów.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Problemy z babcią Godziny emisji

Panna młoda Jessie nie potrafi dojść do porozumienia ze swą skąpą 93-letnią babcią. Maria przychodzi na ostatnią przymiarkę z siostrą i chce zyskać jej aprobatę dla swego wyboru.

08:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Bardzo trudny wybór Godziny emisji

Panna młoda Charlene przymierzyła już 50 sukni ślubnych i ma nadzieję, że już wkrótce dokona wyboru. Nicole nie potrafi określić, jak powinna wyglądać jej ślubna kreacja.

09:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Jackie Godziny emisji

Jackie to beztroska 22-latka, która wreszcie musi dorosnąć, zdobyć pracę i wyprowadzić z domu rodziców. Jednak infantylny styl utrudnia jej start w dorosłość.

09:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Kelly Godziny emisji

Kelly jest samotną matką z dwójką dzieci, która ma własną kolekcję ubrań. Niestety za sprawą ekstrawaganckich i zbyt wydekoltowanych strojów klienci nie traktują jej poważnie.

10:00

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 23 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

10:30

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 24 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

11:00

Kuchenne triki, odc. 3 Godziny emisji

Jak zrobić idealne kruche ciasto? Ile jaj, jaką i ile mąki trzeba użyć. Co zrobić, żeby się nie rozsypywało i nie było zbyt rzadkie. Jaki tłuszcz będzie najlepszy podpowie Ewa.

11:30

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 3 Godziny emisji

Stefano i konsultantki pomagają dziewczynie ze wschodniej części Polski, która marzy o tradycyjnej sukni. Salon odwiedza również kochająca wyzwania przyszła panna młoda ze stolicy.

12:00

Kawaler do wzięcia Australia, odc. 7 Godziny emisji

Tim i grupa singielek biorą udział w treningu szczeniaków psów przewodników. Jedna dziewczyna dostaje zaproszenie na randkę do najbardziej romantycznej restauracji w Australii.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Seksowna panna młoda Godziny emisji

Panna młoda Aimee szuka sukni, która będzie obcisła, świecąca i "nieco wyzywająca". Tancerka tańca brzucha i prawniczka Sahar przymierza suknię z konsultantkami.

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Kochana mamuśka Godziny emisji

Kathryn szuka prostej, koronkowej sukni, ale jej matka widziałaby ją w kreacji pełnej świecidełek. Tiffany i jej mama mają zupełnie inne zdanie na temat seksownej sukni ślubnej.

14:00

Zaginieni: Ostatni sezon Godziny emisji

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

15:00

Zmiana pełną parą, odc. 1 Godziny emisji

Pod okiem Agaty i jej ekspertek miłość dwojga ludzi ma szansę na odkrycie nowego blasku. W swoim związku potrzebują go Kasia - szalona 40-latka i Czarek - spokojny domator.

16:00

Mała miss Atlanty: Piękności z Południa i dramaty matek Godziny emisji

W konkursie Little Miss Black US dochodzi do starcia dwóch zaciętych rywalek, ale nikt nie spodziewa się tak dramatycznego biegu wydarzeń. Kto zdobędzie wymarzoną koronę?

17:00

Premiera Kawaler do wzięcia Australia, odc. 8 Godziny emisji

Kolejne dziewczyny wypadają z dalszej gry, a pozostałe mają coraz większe szanse nawiązania bliższej relacji z Timem. Kawaler zaprasza na randkę dwie panie. Czy podbiją jego serce?

18:00

Salon Sukien Ślubnych: Tata zmienia się w potwora Godziny emisji

Alyssa może nazywać swego ojca potworem, ale i tak jego opinie są najważniejsze. Ojciec Emily wkracza do akcji, kiedy córka nie dostaje wymarzonej sukni Pniny Tornai.

18:30

Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 3 Godziny emisji

Stefano Terrazzino po raz drugi, otwiera przed przyszłymi pannami młodymi podwoje wyjątkowego "Salonu Sukien Ślubnych". Pomaga kobietom w poszukiwaniach idealnej sukni ślubnej.

19:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Nowa figura Godziny emisji

Charlene straciła niewiarygodne 45 zbędnych kilogramów i teraz w salonie Amanda-Lina szuka ślubnej kreacji, która podkreśli jej nową figurę.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Panna młoda po raz drugi Godziny emisji

Tracy szuka wesołej, zalotnej sukni na swój ślub, który odbędzie się w Las Vegas. Isabel, która jest panną młodą już po raz drugi, wybiera kreację bez akceptacji swojej córki.

20:00

Coś nowego, coś pożyczonego: Ta przeklęta seksowna kreacja! Godziny emisji

Panny młode muszą wybrać suknię ślubną. Mogą zdecydować się na używaną kreację lub wybrać zupełnie nową suknię prosto z salonu. Program prowadzą Kelly Nishimoto i Sam Saboura.

20:30

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z podwórka Godziny emisji

Chłopiec wymiotuje swoimi fekaliami. Nastolatek zaraża się jedną z najgroźniejszych chorób na ziemi. Jakie straszne potwory mogą kryć się na naszych podwórkach?

21:30

Tatuaż do poprawki, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

22:30

Urodzie na ratunek, odc. 5 Godziny emisji

Zespół doświadczonych specjalistów spieszy z pomocą ludziom, którzy padli ofiarą źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych.

23:30

Seksturystyka wg Jodie Marsh Godziny emisji

Dlaczego coraz więcej kobiet płaci za seks? Jodie spotyka się z mężczyznami do towarzystwa i żigolami. Odkrywa, dlaczego kobiety wolą spędzić godzinę z zawodowym kochankiem.

00:30

Premiera Wyspa miłości, odc. 33 Godziny emisji

Po ogłoszeniu wyniku głosowania widzów dochodzi do ostrej kłótni pomiędzy Sophie i Emmą. W willi pojawia się nowy chłopak i nowa dziewczyna.

01:30

Dom w Górach Skalistych: Przeprowadzka w góry Godziny emisji

Nowożeńcy Nick i Leah przeprowadzili się do miasteczka Dubois, by móc podziwiać górskie krajobrazy. Czy znajdą idealny dom dla swoich przyszłych pociech?

02:00

Seks-wypadki: Znajdźcie sobie pokój Godziny emisji

Pewna randka kończy się namiętnymi chwilami na pastwisku, lekarz leczy parę z ukrytym medycznym sekretem a pewna wysportowana para nie radzi sobie z Kamasutrą.

02:48

Wstydliwe choroby, odc. 2 Godziny emisji

Doktor Pixie udziela porady kobiecie z podwójnymi sutkami. Lekarka Dawn leczy chłopca z niezwykle rzadkim schorzeniem. Jego język jest tak spuchnięty, że nie mieści się mu w buzi.

03:36

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Joe Godziny emisji

Joe ważył 320 kg, miał myśli samobójcze i nie był w stanie sam o siebie zadbać. Teraz jest gotowy na małżeństwo, ale czy uda mu się pozbyć zbędnych kilogramów?

04:24

New York Ink: Krew to nie atrament Godziny emisji

Billy, praktykant i przyjaciel Amiego, jest już u kresu wytrzymałości. Kiedy chłopak Megan zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką, Chris widzi szansę na nowy romans.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Nukkie i Pookie przed ołtarzem Godziny emisji

Para młodych kochanków planuje swoje wesele z nadzieją, że uda się im pogodzić ich skłócone matki. Niestety, konflikt dotyczy już również pozostałych członków rodziny.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info