Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-10-22

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Jenn, część 2 Godziny emisji

Otyli, ale pełni odwagi i determinacji ludzie postanawiają w ciągu roku stracić połowę wagi swojego ciała. Wyzwaniu stawiają czoła pod okiem trenera Chrisa Powella.

06:50

Historie wielkiej wagi: Bettie Jo Godziny emisji

Bettie Jo ma tylko 24 lata, ale waży aż 317 kilogramów. Nie wychodzi z domu i w najprostszych czynnościach jest uzależniona od swojego męża. Czy zdecyduje się na zmianę w życiu?

07:40

Dom jak marzenie, odc. 2 Godziny emisji

Wielu z nas mieszka w mieszkaniach, które wstydzimy się nazwać swoim domem. George Clarke pokaże nam, że nawet najbrzydszy dom można zamienić w gniazdko, z którego będziemy dumni.

08:30

Nasz pierwszy dom: Siła iluzji Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

09:00

Sposób na suknię, odc. 1 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

09:30

Sposób na suknię, odc. 2 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

10:00

Babski blues, odc. 1 Godziny emisji

Kim są sprzątaczki? Dlaczego wybrały tak ciężki zawód? Czy to praca tylko dla kobiet? Poznajcie ludzi, którzy nie urodzili się po to aby sprzątać, jednak często nie mieli wyboru.

11:00

Premiera Bogini długich włosów: Długi splot Godziny emisji

Christina robi prawie 30-metrową treskę na sesję zdjęciową. Victoria próbuje odzyskać zaufanie szefowej. Medium przepowiada przyszłość salonu!

12:00

Trwa...  Premiera Klub jeździecki Katie Price, odc. 2 Godziny emisji

Katie chce, aby dzieciaki poczuły smak Dzikiego Zachodu. Rywalizują na koniach specjalnie trenowanych do jazdy w kowbojskim stylu. Na siodło wskakuje nawet mąż Katie, Kieran.

13:00

Suknie ślubne dla puszystych: Zara Godziny emisji

Zara chce zabłysnąć w dniu ślubu! Nigdy nie miała na sobie sukienki i czuje się dziwnie w tym ubiorze. Jo i Al muszą zrobić wszystko, aby dziewczyna wyglądała jak prawdziwa dama.

13:30

Suknie ślubne dla puszystych: Rosie Godziny emisji

Rosie martwi się, że przytyła i że nie zmieści się w swoją ślubną suknię. Do wielkiego dnia zostały już tylko cztery tygodnie. Jak Jo i Al rozwiążą ten problem?

14:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Milla i Charity Godziny emisji

Charity udało się stracić już 180 kg, ale teraz jej córka staje się chorobliwie otyła. Czy Charity pomoże jej uniknąć tego samego losu? Czy dziewczyna pójdzie w ślady matki?

16:00

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 9 Godziny emisji

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

17:00

Premiera Słodki biznes: Szkolne rozgrywki, urodzinowe smakołyki i szalone stopy Godziny emisji

Buddy przenosi się w czasy dzieciństwa i piecze ciasto dla Sofii z okazji szkolnych rozgrywek. Grace pomaga wybrać tort z okazji 40. urodzin.

17:30

Premiera Słodki biznes: Arabia Saudyjska i ogon homara Godziny emisji

Cukiernicy Carlo przyjmują zamówienie na tort, który trafi aż do Arabii Saudyjskiej. Tymczasem w cukierni wybucha kłótnia o przepis na słynne ciasto.

18:00

Sposób na suknię, odc. 1 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

18:30

Sposób na suknię, odc. 2 Godziny emisji

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Pojedynek diw Godziny emisji

Talia chce wyglądać w dniu swojego ślubu jak diwa, podobnie jak skupiona na własnym wyglądzie jej matka, która wymyka się ze spotkania w salonie, aby odebrać swoją suknię.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: W oczekiwaniu na pocałunek Godziny emisji

Christina marzy o koronkowej sukni ślubnej, ale jej ojciec nawet nie chce o tym słyszeć. Konsultantka Flo robi wszystko, aby zadowolić siedemnastoletnią pannę młodą.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Marzenia czy wybór matki Godziny emisji

Meg łamie najważniejszą regułę Lori i pojawia się w salonie ze swoim narzeczonym. Kat podoba się kolorowa kreacja, ale jej matka widziałaby córkę w bardziej tradycyjnej sukni.

20:30

Babski blues, odc. 3 Godziny emisji

Potoczni to małżeństwo i instytucja małżeńska w jednym. Razem przez życie i razem do pracy. Ich solidność przyciąga klientów. Nadszedł czas na realizację marzenia! Co to takiego?

21:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 9 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 10 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:30

Nie do uwierzenia!, odc. 2 Godziny emisji

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy poddani skomplikowanym operacjom, mają minimalne szanse na przeżycie.

23:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 4 Godziny emisji

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

00:30

Operacje plastyczne do poprawki, odc. 1 Godziny emisji

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

01:30

Widok za milion: Przystań kochanków w Miami Godziny emisji

Asi i Kayla szukają swego pierwszego domu, na który chcą przeznaczyć od 1,5 do 4 milionów dolarów. Nieruchomość musi być położona w Miami, nad morzem, z pięknym widokiem na ocean.

02:00

Zyskowny remont, odc. 11 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 5 Godziny emisji

Lou pomaga Lucy, która ma na nodze wytatuowane wulgarne wyrażenie. Skater Matt pokazuje Sketchowi szpecący tatuaż. Opiekun musi ukryć swój tatuaż z Nicki Minaj.

03:36

Seks-wypadki: Pacjent pełen motywacji Godziny emisji

Tancerze salsy decydują się na kilka nierozważnych kroków, które prowadzą ich prosto do szpitala. Kobieta cierpi z powodu ciągłego orgazmu.

04:24

Mała piękność: Konkurs Universal Royalty Grand Nationals Godziny emisji

Wśród uczestników konkursu Universal Royalty Grand Nationals są maluchy i nastolatki. Komu uda się wygrać nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów?

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Miłość to walka Godziny emisji

Czwórka romskich nastolatków przygotowuje się do największego balu roku. Czy uda się im znaleźć swoje wymarzone romskie księżniczki?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info