Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-03-24

06:00

Zyskowny remont, odc. 6 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

06:50

Widok za milion, odc. 25 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

07:15

Widok za milion, odc. 26 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Suknia dla trojaczków Godziny emisji

Samantha jest jedną z trojaczków, a jej nieznoszące sprzeciwu siostry chcą zadecydować o wyborze sukni! Siostry Jessica i Kristen razem szukają sukien na swoje śluby.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Wiwaty dla panny młodej Godziny emisji

Panna młoda Chato pojawia się w salonie z cheerleaderkami drużyny Atlanta Falcons. Niestety dziewczyny z zespołu nie potrafią łatwo dojść do porozumienia i pomóc w wyborze sukni.

08:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Rodzinna kłótnia Godziny emisji

Jenny pojawia się w salonie z matką i bratem, którzy z niechęcią odnoszą się do wybranej przez nią sukni. Kristina musi znosić uwagi matki i trzech sióstr.

09:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Brittany Godziny emisji

Brittany to 28-letnia nauczycielka przedszkola, która ma obsesję na punkcie ananasów i saszetek na pasek. Chce zostać fryzjerką i zwraca się o pomoc do stylistki Stacy.

09:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Tanya Godziny emisji

Tanya ma problemy ze znalezieniem sukni ślubnej, która zadowoli całą rodzinę. Chce, aby kreacja w pełni odzwierciedlała jej osobowość i zwraca się do stylistki Stacy o pomoc.

10:00

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 37 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

10:30

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 38 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

11:00

Trwa...  Mała piękność: Konkurs Cheetah-licious Godziny emisji

Rodzice małej Brooklyn są przekonani, że z córki wyrośnie wielka gwiazda. Mama Belli robi wszystko, aby jej córka zdobyła koronę. Kto tym razem zostanie królową?

12:00

Kawaler do wzięcia Australia: Myśliwce , Kemping Godziny emisji

Podczas grupowej randki jedna z singielek wpada w panikę, kiedy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją karierą a możliwością znalezienia miłości w tym reality show.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Wóz albo przewóz Godziny emisji

Jesyca szuka twarzowej kreacji. Duave chce w ślubnej sukni wyglądać wytwornie. Po niespodziewanych oświadczynach Sara pojawia się na przymiarkę.

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Ekspertki Godziny emisji

Urzędniczka stanu cywilnego Tade szuka sukni, której jeszcze nie widziała na żadnej ze swoich klientek. Na przymiarkę przychodzi konsultantka ślubna Dimitra.

14:00

Mali ludzie, wielka rodzina: Operacja Alexa Godziny emisji

Alex ma wyznaczony termin zabiegu usunięcia migdałków. Jednak od czasu wypadku podczas rezonansu magnetycznego rodzina ma dość sceptyczny stosunek do operacji.

15:00

Mała piękność: Konkurs Southern Celebrity Glitzmas Godziny emisji

Siostry, pięcioletnia Riley i sześcioletnia Bob, całkowicie oczarowały publiczność konkursu swoimi układami tanecznymi.

16:00

Premiera Włoska kuchnia Benedetty, odc. 39 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

16:30

Premiera Włoska kuchnia Benedetty, odc. 40 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

17:00

Premiera Kawaler do wzięcia Australia: Kino samochodowe , Supersamochody Godziny emisji

Blake zabiera jedną z singielek na romantyczną kolację i do kina. Dlaczego biedna dziewczyna zalewa się rzewnymi łzami?

18:00

Salon Sukien Ślubnych: Zapraszamy na wyprzedaż Godziny emisji

Ponad 200 panien młodych z całych Stanów Zjednoczonych przyjeżdża na wyprzedaż do salonu Kleinfeld. Na wieszakach pojawi się 600 sukien. Czy uda się zadowolić wszystkie panie?

18:30

Salon Sukien Ślubnych: Nowa suknia, nowy początek Godziny emisji

Komik Seth Meyers sprawia niespodziankę swojej fance Shealynn, która jest wojskowym weterynarzem. Modelka Ashley szuka seksownej sukni, w której zachwyci swojego ojca.

19:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Druga, lepsza suknia Godziny emisji

Michelle pojawia się w salonie w poszukiwaniu sukni na swój drugi ślub. Stacy szuka drugiej kreacji, która będzie ładniejsza od tej, którą już kupiła.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Matczyna władza Godziny emisji

Każda wizyta panny młodej w salonie zamienia się w walkę o władzę, szczególnie kiedy córka pojawi się razem z matką. Lori i Monte prezentują dziesiątkę największych dramatów.

20:00

Coś nowego, coś pożyczonego: Ślubne sari Godziny emisji

Panny młode szukają wymarzonej sukni ślubnej. Mogą wybrać nową suknię z salonu lub przed ołtarzem pojawić się w rodzinnej pamiątce. Program prowadzą Kelly Nishimoto i Sam Saboura.

20:30

Premiera Zyskowny remont, odc. 10 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

21:30

Urodzie na ratunek, odc. 10 Godziny emisji

David ma problemy z nadmiernym owłosieniem. Christina ma już dość swojego wyglądu Jessiki Rabbit. Amy szuka pomocy, ponieważ chce zmienić kolor włosów.

22:30

Stylistka na ratunek: Od błyskotek do prawdziwego szyku Godziny emisji

Ramel poprosił June o metamorfozę dla jego dziewczyny Juanity. Czy dziewczyna uwierzy, że aby błyszczeć, nie potrzebuje cekinów?

23:00

Wyrok: zmiana stylu: Adele A. przed sądem Godziny emisji

Matka i studentka college'u Ade staje przez sądem oskarżona o obnażanie się w miejscu publicznym. Styliści Louise Roe i Preston Konrad poddadzą ją stylowej metamorfozie.

23:30

Gdy syn staje się córką Godziny emisji

Spotkania z amerykańskimi rodzicami, którzy zmagają się z problemami zaburzeń tożsamości płciowej u swoich dzieci. W programie o kontrowersyjnym obozie i blokerach dojrzewania.

00:30

Wyspa miłości, odc. 10 Godziny emisji

Grupa pięknych singli zamieszkuje w równie pięknej willi. Przez cały czas pozostają pod czujną obserwacją widzów, którzy decydują, kto zostanie, a kto porzuci beztroskie życie.

01:30

Nasz pierwszy dom: Nowi w Napa Godziny emisji

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

02:00

Seks-wypadki: Klub spadochroniarzy Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

02:48

Wstydliwe choroby, odc. 1 Godziny emisji

Tych lekarzy już nic nie zszokuje! W programie medycy analizują drażliwe problemy zdrowotne, od bolesnych hemoroidów po gnijące stopy, stawiając wyłącznie lekarską diagnozę.

03:36

Historie wielkiej wagi: Tara Godziny emisji

Tara jest samotną matką i czuje się więźniem w swoim własnym ciele. Otyłość zniszczyła jej zdrowie. Kobieta chce za wszelką cenę schudnąć, aby zobaczyć, jak dorastają jej dzieci.

04:24

LA Ink: Jam session Hannah i Coreya Godziny emisji

W salonie pojawia się jeden z najsłynniejszych architektów z ważnym pytaniem do Hannah. Tymczasem Kat robi Naheed bardzo misterny tatuaż konia.

05:12

Porodówka, odc. 10 Godziny emisji

Dwudziestoletnia samotna matka przyprowadza swoją mamę, aby towarzyszyła jej podczas porodu. John i Rhiannon, para ze szkolnych lat, czeka na spotkanie z trzecim już dzieckiem.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info