Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-06-23

02:00

Trwa...  Seks-wypadki, odc. 8 Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

02:48

Wstydliwe choroby, odc. 2 Godziny emisji

Dziś w klinice dr Christian Jessen rozmawia z 65-latkiem, który przeszedł operację zmiany płci i został kobietą, ale nadal czuje się uwięziony w złym ciele.

03:36

Historie wielkiej wagi: Laura Godziny emisji

Laura jedzeniem uciszała negatywne emocje. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim i jest uzależniona od pomocy męża i matki. Czy znajdzie siły, aby ratować swoje życie?

04:24

Premiera LA Ink: Kat bez spódnicy Godziny emisji

Corey odchodzi z High Voltage i z powrotem prosi Kat o pracę. Tymczasem w American Electric Craig zatrudnia nowego artystę, ale Amy nie jest nim zachwycona.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Czternastolatka szuka męża Godziny emisji

Czternastoletnia Priscilla jest już gotowa, aby zostać żoną. Brakuje tylko mężczyzny. Rodzina kupuje jej drogą suknię Sondry Celli z nadzieją, że znajdzie odpowiedniego kawalera.

06:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

06:50

Dom jak marzenie, odc. 2 Godziny emisji

Wielu z nas mieszka w mieszkaniach, które wstydzimy się nazwać swoim domem. George Clarke pokaże nam, że nawet najbrzydszy dom można zamienić w gniazdko, z którego będziemy dumni.

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Panna młoda w rumieńcach Godziny emisji

Kara chce wystąpić w czerwonej sukni, ale jej przyszła teściowa ma bardziej tradycyjne poglądy. Sheena szuka kolorowej kreacji na swoje wielkie indyjskie wesele.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Relacje z matką Godziny emisji

Elizabeth jest już po raz drugi panną młodą. W salonie pojawia się z matką, którą chce przekonać, że tym razem podejmuje przemyślaną decyzję. Rachel ma bardzo ograniczony budżet.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 21 Godziny emisji

Wizyta w butiku Confetti & Lace i spotkanie z projektantem sukni ślubnych Davidem Emanuelem, który z Christine Dando i jej zespołem pomaga pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

09:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Jessie Godziny emisji

Jessie zwraca się o pomoc do Stacy, ponieważ chce zostać policjantką w Nowym Jorku. Jej obecny styl jest zbyt wyzywający, aby mogła strzec prawa i porządku.

09:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Mika Godziny emisji

Mika z irokezem na głowie chce zmienić swój agresywny styl, aby nie odstraszać od siebie rodziny i potencjalnych klientów. Co zaproponuje jej Stacy?

10:00

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 47 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

10:30

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 48 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

11:00

Polaków awantury o remont, odc. 8 Godziny emisji

Pary o ograniczonych możliwościach finansowych dostają pieniądze na remont domów, pod warunkiem, że wszystkie decyzje podejmie pan domu. Czy panowie zaskoczą swoje partnerki?

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kontratak panny młodej Godziny emisji

Fanatyczka "Gwiezdnych wojen" chce wyglądać w dniu ślubu jak księżniczka Leia. Piękność z Południa szuka odlotowej sukni na swoje hipisowskie wesele.

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 25 Godziny emisji

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Ojciec panny młodej Godziny emisji

Panna młoda Katie chce wyglądać jak syrena, ale jej matka widziałaby ją w tradycyjnej balowej kreacji. Czy konsultantka Jenny znajdzie suknię, która spodoba się obu paniom?

13:30

Salon sukien ślubnych: Benelux, odc. 3 Godziny emisji

Przyszłe panny młode z Holandii, Belgii i Luksemburga szukają swoich wymarzonych kreacji ślubnych. W poszukiwaniach pomaga im amerykański guru od ślubów Randy Fenoli.

14:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród książkowy Godziny emisji

Jenna jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że właśnie rodzi dziecko. W dodatku w szpitalu, w którym się znalazła, nikt nie rodził przez ostatnie 15 lat.

14:30

Ciąża z zaskoczenia: Poród w wannie Godziny emisji

Kaitlyn, przekonana, że dokuczają jej skurcze miesiączkowe, postanawia wziąć gorącą kąpiel. W wannie z przerażeniem odkrywa, że rodzi dziecko.

15:00

Mała piękność: Konkurs Universal Royalty National Pageant Godziny emisji

Wyprawa za kulisy konkursów piękności dla dzieci. W tym tygodniu spotkanie z uczestnikami konkursu Universal Royalty National Pageant.

16:00

Mała piękność: Królewski czar Godziny emisji

Za kulisami konkursu Royal Essence panuje napięta atmosfera, ale na scenie nie brakuje uśmiechów. O koronę i nagrodę pieniężną walczą Kaylee (3 lata), Darrick (4) i Olivia (3).

17:00

Historie wielkiej wagi: Angel Godziny emisji

42-letnia Angel patrzy śmierci prosto w oczy. Chciałaby aktywnie uczestniczyć w życiu swojego partnera i syna, ale nie potrafi podjąć stanowczej decyzji.

18:00

Salon Sukien Ślubnych: Duże pieniądze, duże problemy Godziny emisji

Kandice boi się, że uszyta na zamówienie suknia nie spełni jej marzeń. Aleshia szuka doskonałej kreacji, a cena nie gra dla niej żadnej roli.

18:30

Salon Sukien Ślubnych: Suknia dla narzeczonego Godziny emisji

Stephanie zrzuciła 45 kilogramów i chce podkreślić swoje nowe kształty w seksownej sukni. Akisha martwi się, że kreacja nie spodoba się jej narzeczonemu.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Potajemna księżniczka Godziny emisji

Tara zawsze czuła się jak brzydkie kaczątko i teraz z trudem daje się przekonać, że to ona ma być tą piękną panną młodą. Czy w sukni ślubnej poczuje się wreszcie jak księżniczka?

19:30

Historie wielkiej wagi: Erica Godziny emisji

Program ukazuje codzienne życie dwunastu osób ważących około 300 kg. Zobacz ich starania by dla własnego zdrowia zrzucić zbędną wagę.

21:30

Premiera Tatuaż do poprawki, odc. 13 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

22:30

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 1 Godziny emisji

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

23:00

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 2 Godziny emisji

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

23:30

Współcześni niewolnicy w Wielkiej Brytanii Godziny emisji

Spojrzenie na współczesne niewolnictwo w Wielkiej Brytanii. Poznamy ludzi pracujących pod przymusem a także śledczych, którzy stawiają czoła temu przestępczemu procederowi.

00:30

Wstydliwe choroby, odc. 32 Godziny emisji

Holenderskie wydanie brytyjskiego hitu. Dwóch lekarzy internistów jeździ po Holandii i udziela porad pacjentom, którzy cierpią na wstydliwe schorzenia.

01:30

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów: Antoinette i Judy Godziny emisji

Fanatyczka promocji z Connecticut, Judy, staje do walki z superoszczędną Antoinette z Chicago. Całe zakupy zostaną przekazane na cele charytatywne, ale tylko jedna z nich wygra.

02:00

Seks-wypadki, odc. 9 Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

02:48

Wstydliwe choroby, odc. 3 Godziny emisji

Dr Pixie McKenna przyjmuje Michelle, dla której wizyta w toalecie jest traumatycznym przeżyciem. Dr Christian Jessen stwierdza, że z piersi 26-letniego mężczyzny płynie mleko.

03:36

Historie wielkiej wagi, odc. 9 Godziny emisji

Marla jest tak ciężka, że nie jest w stanie stać o własnych siłach. Przykuta do łóżka jest uzależniona od pomocy rodziny. Czy podejmie decyzję, która uratuje jej zdrowie?

04:24

Premiera LA Ink: Nowa podróż Kat Godziny emisji

Corey chce z powrotem wrócić do pracy w salonie i Kat konsultuje się w tej sprawie z resztą zespołu. Tymczasem Amy nie potrafi dogadać się z nowym artystą Ruthless.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Pocałunek kuzynów Godziny emisji

Annie wychodzi za mąż za kuzyna podczas ceremonii w zimowej scenerii. Ma na sobie suknię z lisiego futra. Ana zrywa z tradycją i bierze pierwszy w historii Romów ślub lesbijek.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info