Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2018-02-23

03:36

Trwa...  Nie do uwierzenia!: Żywy posąg

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na tak rzadkie i tajemnicze schorzenia oraz choroby, że często nawet lekarze nie potrafią postawić trafnej diagnozy.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Mała piękność: Konkurs Island od Dreams

Marzeniem tych małych dziewczynek i chłopców jest zdobycie korony, tytułu i wysokiej nagrody pieniężnej. Kto z nich zachwyci sędziów?

  Godziny emisji Mała piękność

05:12

Masterchef: Gordon Ramsay: Zwycięzca

Już tylko dwóch finalistów walczy o tytuł Masterchefa 2014. Sędziowie Gordon, Joe i Graham ujawnią nazwisko zwycięzcy tej edycji konkursu.

  Godziny emisji Masterchef

06:00

Zyskowny remont, odc. 3

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

  Godziny emisji Zyskowny remont

06:50

Widok za milion: Pałac w Miami

Organizatorka ekskluzywnych imprez Malinka chce mieć wszystko. Na zakup mieszkania przeznaczyła 5 milionów dolarów. Szuka apartamentu z tarasem i widokiem na wodę.

  Godziny emisji Widok za milion

07:15

Widok za milion: Luksusowy dom w Miami

Sara kocha Miami, ale jej cała rodzina mieszka w Pensylwanii. Teraz chce wydać 4,8 miliona dolarów na duży dom, który pomieści wszystkich jej bliskich.

  Godziny emisji Widok za milion

07:40

Salon sukien ślubnych: Kanada: Jedna kreacja to za mało!

Niektóre panny młode nie znają umiaru! Eleni zabiera do domu dwie suknie - jedną, doskonale dopasowaną i drugą - balową kreację na wesele w parku rozrywki.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Matka pana młodego

Syn Lori się żeni! Królowej salonu ślubnego bardzo trudno jest wcielić się w rolę matki, więc zwraca się o pomoc do Monte'ego, aby zaplanował ten wielki dzień.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

09:00

On Cię ubierze!: Rewanż

Lisa Snowdon pomogła siedmiu panom zmienić garderobę ich partnerek. Panie przeszły stylową metamorfozę, a teraz postanowiły się odwdzięczyć i ruszają do kontrataku!

  Godziny emisji On Cię ubierze!

10:00

Historie wielkiej wagi: Christina

Christina, z powodu swojej wagi, już od dwóch lat nie opuszcza domu. Jeśli nie zmieni przyzwyczajeń, umrze. Czy wykaże gotowość na drastyczne zmiany w swoim życiu?

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

11:00

Nie do uwierzenia!: Najdziwniejszy człowiek w Ugandzie

Godfrey ma 47 lat i jest najdziwniej wyglądającym człowiekiem w Ugandzie. Będziemy mu towarzyszyć przy próbach postawienia diagnozy: co spowodowało niezwykłe deformacje jego głowy?

  Godziny emisji Nie do uwierzenia!

12:00

Modowa metamorfoza: Zaniedbana kontra piękność

Guru mody i fashionistki, Tash Sefton i Elle Ferguson, to kobiety z misją. Z ekipą doświadczonych stylistów i wizażystów poddają ludzi metamorfozom, które mają odmienić ich życie.

  Godziny emisji Modowa metamorfoza

12:30

Wyrok: zmiana stylu: Marisa L. przed sądem

Matka i mistrzyni tatuażu Marisa zostaje oskarżona o lekkomyślne traktowanie swojego wyglądu. Styliści Louise Roe i Preston Konrad pomogą jej wypracować własny styl.

  Godziny emisji Wyrok: zmiana stylu

13:00

Mała piękność: Konkurs Southern Elite

Podczas konkursu Southern Elite Cirque Pageant w Lexington w Kentucky o koronę królowej piękności walczą Jersie i Ashley oraz ich odwieczne rywalki Gracie i Faithlyn.

  Godziny emisji Mała piękność

14:00

Sześć razy córka: Przeprowadzka?

Adam i Danielle potrzebują większego domu. Jednak wysoka cena nowego mieszkania całkowicie ich zaskakuje. Po powrocie do rodzinnego miasteczka Danielle dostaje olśnienia.

  Godziny emisji Sześć razy córka

15:00

Ciąża w tajemnicy, odc. 1

Historie dwóch kobiet, które ukrywają swoje ciąże. Charity spodziewa się szóstego dziecka i boi się, że rodzice przestaną pomagać jej zarówno finansowo jak i emocjonalnie.

  Godziny emisji Ciąża w tajemnicy

16:00

Historie wielkiej wagi: June

June waży 272 kilogramy, ponieważ topiła smutki po tragicznej śmierci syna w jedzeniu. Po operacji zmniejszenia żołądka musi także stawić czoła problemom psychologicznym.

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

17:00

Historie wielkiej wagi: Gideon

Gideon waży 295 kilogramów. Chce poddać się operacji zmniejszenia żołądka, dzięki której rozpocznie nowy etap w swoim życiu. Ma nadzieję, że będzie żył długo i szczęśliwie.

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 8

Zapraszamy na barwną wyprawę do świata amerykańskich Romów, których tradycyjne wesela to zakrojone na wielką skalę imprezy z pannami młodymi w ogromnych i kolorowych kreacjach.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

19:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Podróże w czasie

Panna młoda Traci szuka sukni retro, w której wystąpi na swoim weselu w stylu lat 50. Nicole z Nowej Fundlandii musi znaleźć koronkową kreację na weselną imprezę z lat 20.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Intratny romans

Autorka romansów Laura uparła się suknię typu syrenka, ale jej mama zupełnie inne pomysły. Kaavya nie potrafi się dogadać ze swoją niezwykłe konserwatywną matką.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Panny młode na plaży

Znalezienie sukni ślubnej na ceremonię w plenerze bywa bardzo trudne. Dee szuka balowej kreacji na ślub, który odbędzie się w promieniach hawajskiego słońca.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Uzdrowiciel: Chroniczny ból

Charlie leczy kobietę, której rozległy ból w całym ciele przerwał karierę zawodową. Komik Gary Owen szuka pomocy gdyż cierpi przewlekłego bólu w kolanie.

  Godziny emisji Uzdrowiciel

21:30

Premiera Jak zostaje się szpiegiem?, odc. 2

Na kursie prowadzonym przez byłych szpiegów pozostała już tylko dwunastka uczestników. Przed nimi kolejny test, który wystawi na ciężką próbę ich kręgosłup moralny.

  Godziny emisji Jak zostaje się szpiegiem

22:30

Przywrócić piękno, odc. 4

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

  Godziny emisji Przywrócić piękno

23:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 8

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

  Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

00:30

Izba przyjęć: Upadek

Zaglądamy z kamerą do pełnej pacjentów izby przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital. Tam każda sekunda jest ważna i może decydować o życiu lub śmierci.

  Godziny emisji Izba przyjęć

01:30

Co mi dolega?: Sam, Mike, Susan

Widzowie będą mieli okazję wcielić się w lekarza. Z niewielką pomocą ekspertów medycznych spróbują zdiagnozować schorzenia grupy niecodziennych pacjentów.

  Godziny emisji Co mi dolega

02:00

Tatuaż do poprawki: wakacje, odc. 8

Ekipa doświadczonych tatuażystów przenosi się na słoneczne wybrzeże Morza Śródziemnego. W swoim tymczasowym salonie pomogą turystom pozbyć się niechcianych lub sknoconych tatuaży.

  Godziny emisji Tatuaż do poprawki

02:48

Obcy wewnątrz nas: Pasażerowie na gapę

Co się dzieje, kiedy pasożyty postanowią wyruszyć w podróż w ciele swojego żywiciela? Historia byłego żołnierza, który wyciągnął z siebie robala o długości 30 centymetrów.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

03:36

Nie do uwierzenia!: Kryształowe łzy

Spotkanie z nastolatkiem, który przedwcześnie się starzeje, nauczycielem płaczącym łzami z kryształów, kobietą cierpiącą na osteoporozę i chłopcem z poważną chorobą skóry.

  Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Mała piękność: Konkurs Storybook Pageant

W Pensylwanii dzieciaki z całego kraju z zacięciem godnym dorosłych walczą o wielkie tytuły, błyszczące korony i wysokie nagrody pieniężne. Które z nich zachwyci sędziów?

  Godziny emisji Mała piękność

05:12

Masterchef: Gordon Ramsay: Kucharze na start!

Czterdzieścioro amerykańskich kucharzy amatorów wyrusza do Los Angeles, żeby zaprezentować popisowe dania przed Gordonem Ramseyem, Grahamem Elliotem i Christiną Tosi.

  Godziny emisji Masterchef

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info