Reklama

Logo TLC TLC program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-05-26

06:00

Trwa...  Mała piękność: Konkurs Hollywood Stars

W New Jersey żądna sławy Mia, śliczna Kelsey i pewna siebie Casey walczą o hollywoodzki kontrakt. Stawka jest wyjątkowo wysoka, a przecież wszystkie małe gwiazdy marzą o sławie.

Godziny emisji Mała piękność

06:50

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romski bal - taka jedyna noc w życiu

Cztery romskie nastolatki przygotowują się do balu, który jest najważniejszym wydarzeniem w ich życiu. To wieczór nawiązywania pierwszych relacji z płcią przeciwną.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Reklama
07:40

Łowcy promocji: Michelle i Tyler

Michelle z promocyjnych oszczędności ma zamiar wybudować dom swoich marzeń. 20-letni student Tyler zaskakuje matkę swoimi ofertowymi pomysłami.

  Godziny emisji Łowcy promocji

08:05

Mega-sknery: Mania owijania

Todd ma manię na punkcie obniżającej się wartości przedmiotów. By dom wyglądał na nowy, owija w nim wszystko - od samochodu po łazienkę - folią.

  Godziny emisji Mega-sknery

08:30

Rodzina wielkiej wagi: Musisz o to zawalczyć

Chitoka podejmuje się wielkiego wyzwania. Po raz pierwszy od wielu lat wyjdzie z domu. Operacja Drew nieomal zostaje odwołana.

  Godziny emisji Rodzina wielkiej wagi

09:30

Przywrócić piękno, odc. 5

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

  Godziny emisji Przywrócić piękno

11:00

Ślubne SOS: Lubimy sobie zaszaleć

Stephanie i Adel są ze sobą już sześć lat. To wystarczająco długo, aby wykształcić niezdrowe nawyki. Czy George'owi uda się poddać parę metamorfozie i postawić przed ołtarzem?

  Godziny emisji Ślubne SOS

Reklama
12:00

Obcy wewnątrz nas: Kaszlę krwią

Mężczyzna zaczyna kaszleć krwią. Nowożeńca dopada bardzo rzadka choroba. Młody ojciec skarży się na paraliżujące bóle brzucha.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

13:00

Kilogramy zbędnej skóry: Antonia i Natasha

Antonia przejęła całkowitą kontrolę nad swoją walką z nadwagą i zrzuciła aż 86 kilogramów. Jednak pozostała skóra odbiera kobiecie nie tylko pewność siebie, ale i seksapil.

  Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

14:00

Przywrócić piękno, odc. 7

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

  Godziny emisji Przywrócić piękno

15:00

Premiera Słodki biznes: Nowa cukiernia i urodzinowa niespodzianka

Buddy z rodziną jest w Minnesocie, gdzie otwiera swoją nową cukiernię. Mauro i Madeline pieką dla kolekcjonera słodki zegar z kukułką.

  Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Premiera Słodki biznes: Kosmici i gigantyczne taco

Z okazji Narodowego Dnia Taco Buddy i jego cukiernicy pieką gigantycznych rozmiarów tort taco. Uzdolniona artystycznie dziewięciolatka projektuje swój urodzinowy tort.

  Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Historie wielkiej wagi: Tamy Lyn

Burzliwa relacja z mężem sprawiła, że Tamy Lyn szukała pocieszenia w jedzeniu i dziś waży 227 kg. Zupełnie odizolowana od świata zewnętrznego, musi zacząć życie od nowa.

  Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Moja tajemnicza choroba, odc. 3

Seria, w której spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące niezwykle rzadkich zaburzeń i zespołów.

  Godziny emisji Moja tajemnicza choroba

19:00

Piękna i bestia, odc. 2

Jedna osoba żyje z oszpeceniami twarzy, druga ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Czy tak różne osoby są w stanie dojść do porozumienia i znaleźć wspólną definicję piękna?

  Godziny emisji Piękna i bestia

Reklama
20:00

Ciąża z zaskoczenia: Poród w domu

Tifanny cierpi na wysokie ciśnienie i zespół policystycznych jajników. Pewnej nocy obudziły ją silne bóle brzucha. Kobieta sądziła, że to cysta. To było dziecko.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

20:30

Klonowanie - sposób na nieśmiertelność

W Seulu Marcin Prokop odwiedził klinikę Sooam, gdzie lekarz weterynarii Hwang Woo Suka zajmuje się klonowaniem psów. Niecodzienna usługa kosztuje do pięćdziesięciu tysięcy dolarów.

  Godziny emisji Klonowanie - sposób na nieśmiertelność

21:00

Cuda chirurgii: misja bliźnięta 

Rodzina Badaru z Nigerii nie posiada się ze szczęścia, kiedy dowiaduje się, że na świat przyjdą bliźniaki. Los zadaje im okrutny cios. Bliźniaki są zrośnięte.

  Godziny emisji Cuda chirurgii

21:30

Klinika urody 2, odc. 3

W tym odcinku wszystko o pięknym, białym uśmiechu. Dowiecie się, jak dbać o zęby i jak prawidłowo pielęgnować jamę ustną. Zobaczycie także profesjonalne wybielanie zębów.

  Godziny emisji Klinika urody 2

22:00

Klinika urody 2, odc. 4

W odcinku bohaterka Grażyna Nosek poprawi sobie ... nosek :) Zobaczycie błyskawiczny, praktycznie bezbolesny zabieg modelowania nosa , który zmieni wygląd całej twarzy.

  Godziny emisji Klinika urody 2

22:30

8 minut, by ocalić życie, odc. 2

Niezwykła okazja, aby zobaczyć, jak wygląda codzienna praca pogotowia medycznego w West Midlands, od dyspozytorni po pracę ratowników, którzy mają osiem minut na reakcję.

  Godziny emisji 8 minut, by ocalić życie

23:30

Przywrócić piękno, odc. 8

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

  Godziny emisji Przywrócić piękno

01:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 16

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

  Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

01:30

Medium z Long Island: I w sztukę się obrócisz!

Kiedy Theresa i Larry planują swoje pogrzeby, Larry'emu przychodzi do głowy pomysł na nowy biznes. Chce, aby ludzie mogli farbować prochy zmarłych i tworzyć dzieła sztuki.

  Godziny emisji Medium z Long Island

02:00

Osobliwości: Przyjemność i ból

Ekstremalne zachowania, zwyczaje i style życia ludzi z różnych stron świata. Spotkanie z kobietą, która połowę swojego życia spędziła żyjąc jak kucyk.

  Godziny emisji Osobliwości

02:48

Nie do uwierzenia!: Guz na twarzy bogini

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

  Godziny emisji Nie do uwierzenia!

03:36

Mała piękność: Konkurs Southern Celebrity Mini Nationals

Siedmioletnia Brock ma już na swoim koncie niejeden tytuł. Podczas Southern Celebrity Mini Nationals zaskoczy publiczność swoim tańcem i gimnastyką.

  Godziny emisji Mała piękność

04:24

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie fatum i weselne szaleństwa

Brittany i Kalynn planują poślubić swoich wspaniałych narzeczonych podczas podwójnego wesela. Przesądna para jest przekonana, że ktoś rzucił klątwę na ich ślub.

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:12

Zyskowny remont, odc. 8

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

  Godziny emisji Zyskowny remont

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info