Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-07-22

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Georgeanna, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Tym razem z pomocy trenera chce skorzystać matka, która szukała w jedzeniu ukojenia.

06:50

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Nukkie i Pookie przed ołtarzem Godziny emisji

Para młodych kochanków planuje swoje wesele z nadzieją, że uda się im pogodzić ich skłócone matki. Niestety, konflikt dotyczy już również pozostałych członków rodziny.

07:40

Zyskowny remont, odc. 1 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

08:30

Widok za milion, odc. 7 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

09:00

Premiera Sześć razy córka: Cud w Dzień Dziękczynienia Godziny emisji

Rodzina Busby obchodzi Święto Dziękczynienia. Adam i Danielle szybko sobie zdają sprawę, że przyjęcie dla dwudziestu osób to praca ponad ich siły.

10:00

Mistrzyni makijażu, odc. 19 Godziny emisji

Znana blogerka Hanna Knopińska-Grzenkowicz udziela praktycznych rad, jak zrobić sobie dokonały makijaż i zdradza tajemnice domowych zabiegów kosmetycznych.

10:30

Trwa...  Mistrzyni makijażu, odc. 20 Godziny emisji

Znana blogerka Hanna Knopińska-Grzenkowicz udziela praktycznych rad, jak zrobić sobie dokonały makijaż i zdradza tajemnice domowych zabiegów kosmetycznych.

11:00

Salon sukien ślubnych: Australia: Niekonwencjonale pary Godziny emisji

Patti Ann przylatuje aż z Chicago by znaleźć idealną suknię na ślub na Bahamach. Merav podobają się drogie suknie, ale czy może sobie pozwolić na takie nadwyrężenie budżetu?

11:30

Salon sukien ślubnych: Australia: W poszukiwaniu idealnej sukni Godziny emisji

Poszukiwania sukni ślubnej okażą się dla Allison bardziej emocjonalne niż przypuszczała. Czy po przymierzeniu 60 sukienek, Courtney znajdzie wreszcie kreację idealną?

12:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 10 Godziny emisji

Spojrzenie zza kulis na świat znakomitego salonu ślubnego, Kleinfeld's Bridal. Randy i jego zespół przedstawią rumieniącym się pannom młodym nowych konsultantów i nowe sukienki.

13:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Blues o sukni ślubnej Godziny emisji

Piosenkarce country Stephanie zostało już tylko 13 dni do ślubu. Czy znajdzie wreszcie doskonałą suknię, czy nadal będzie śpiewać utwory o wymarzonej kreacji?

13:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kopciuszek księżniczką Godziny emisji

Panna młoda Jennifer wygrała walkę z rakiem i teraz chce zaprezentować swoje kształty, ale jej matka widziałaby córkę w bardziej konserwatywnej kreacji.

14:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 7 Godziny emisji

Laura szuka ślubnej kreacji zupełnie odmiennej od tej, w której wystąpiła jej siostra. Joanna marzy o seksownej sukni, ale jej 10-letnia córka ma zupełnie inne pomysły.

14:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zakupowy stres Godziny emisji

Wizyta w butiku Confetti & Lace i spotkanie z projektantem sukni ślubnych Davidem Emanuelem, który z Christine Dando i jej zespołem pomaga pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

15:00

Ślub na bogato: Amanda Godziny emisji

Dwudziestoczteroletnia Amanda z dumą mówi o sobie, że jest ukochaną córeczką tatusia. Jej budżet jest nieograniczony, ale czy dostanie wszystko, czego zapragnie?

16:00

Mistrzowie remontu: Nowocześni tradycjonaliści Godziny emisji

Podczas gdy ich córka walczyła z rakiem, powódź zniszczyła dom Azadeh i Moshena. Nate i Jeremiah pomagają im odbudować zarówno dom, jak i życie.

17:00

Kupić sobie plażę: Wyspa odosobnienia Godziny emisji

Jacob i Tori chcą kupić swój pierwszy, wymarzony dom, który ma być położony na plaży. Czy ich budżet pozwoli im urzeczywistnić marzenia?

17:30

Kupić sobie plażę: Własna wyspa Godziny emisji

John i Amy chcą mieć swoją własną wyspę u wybrzeży Karoliny Południowej. Jednak nawet z milionem dolarów w kieszeni będą chyba musieli zadowolić się typową wiejską rezydencją.

18:00

Widok za milion, odc. 13 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

18:30

Widok za milion, odc. 14 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

19:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Komisyjny wybór Godziny emisji

Ślub to rodzinna uroczystość, ale czy rodzina musi decydować o wyborze sukni? Nicola marzy o ponadczasowej kreacji, ale matka i babcia chcą, aby wystąpiła w ich sukniach ślubnych.

19:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pod presją rodziny Godziny emisji

Panna młoda Kara przychodzi do salonu z babcią, której zdanie bardzo ceni. Jednak babcia wybiera suknię, która nie do końca podoba się wnuczce. Jasmin zakochuje się w kreacji.

20:00

Salon sukien ślubnych - top 10: Szczere chwile Godziny emisji

Randy wspomina dziesięć najbardziej szczerych i serdecznych chwil w salonie. Wśród nich są wzruszające historie, mocno chwytające za serce.

20:30

Kilogramy zbędnej skóry: Sarah i Roger Godziny emisji

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

21:30

Urodzie na ratunek, odc. 4 Godziny emisji

Zespół doświadczonych specjalistów spieszy z pomocą ludziom, którzy padli ofiarą źle przeprowadzonych zabiegów kosmetycznych i operacji plastycznych.

22:30

Historie wielkiej wagi: Steven i Justin, część 2 Godziny emisji

Steven i Justin już od roku walczą z nadwagą. Niestety Justin bardziej koncentruje się na swojej nowej karierze, a Steven nie stosuje się do dietetycznych zaleceń.

00:30

Włoska randka w łóżku, odc. 9 Godziny emisji

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

01:00

Włoska randka w łóżku, odc. 10 Godziny emisji

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

01:30

Łowcy promocji: Lisa i April Godziny emisji

Lisa z Luizjany chce wydać tylko 15 dolarów na miesięczne zakupy spożywcze dla całej rodziny. April organizuje 15. urodziny swojej córki dla 300 gości za niecałe 100 dolarów.

02:00

Seks-wypadki: Przygoda na stacji benzynowej Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

02:48

Izba przyjęć, odc. 8 Godziny emisji

Kolejna wizyta w zawsze pełnej pacjentów izbie przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital.

03:36

Historie wielkiej wagi: Zsalynn Godziny emisji

Zsalynn waży prawie 300 kilogramów. Jest uzależniona od pomocy innych ludzi, którzy pomagają w opiece nad jej 9-letnią córką. Czy kobieta zdecyduje się na drastyczne zmiany?

04:24

Tatuaż do poprawki, odc. 1 Godziny emisji

Doświadczeni eksperci od tatuaży pomagają osobom, które żałują, że kiedyś zdecydowały się pokryć swoje ciała "dziarami".

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 2 Godziny emisji

Poznaj niezwykły świat amerykańskich Romów, pełen barwnych kreacji i będący źródłem niezwykłych inspiracji. Oto wesela bogate w wizualne doznania, o jakich nikomu się nie śniło.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info