Logo Polsat Sport Program TV Polsat Sport - ramówka, emisje

2017-11-23

07:00

Nice 1. liga - Miedz Legnica - Raków Częstochowa

Piłka nożna

Godziny emisji Nice 1. liga

09:10

PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom

Siatkówka

Godziny emisji PlusLiga

11:20

Magazyn Atleci

Magazyn

Godziny emisji Magazyn Atleci

12:00
Na żywo

Najpopularniejszy sportowiec 2017

Konferencja prasowa

Godziny emisji Najpopularniejszy sportowiec 2017

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
13:00

Trwa...  PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie

Siatkówka

Godziny emisji PlusLiga

15:10

Nice 1. liga - Ruch Chorzów - Stal Mielec

Piłka nożna

Zapisz 2017-11-23 15:10:00 2017-11-23 17:20:00 Europe/Warsaw Nice 1. liga - Ruch Chorzów - Stal Mielec Więcej Nice 1. liga pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Nice+1.+liga Polsat Sport   Godziny emisji Nice 1. liga

17:20

Magazyn Atleci

Magazyn

Zapisz 2017-11-23 17:20:00 2017-11-23 18:00:00 Europe/Warsaw Magazyn Atleci Więcej Magazyn Atleci pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Magazyn+Atleci Polsat Sport   Godziny emisji Magazyn Atleci

18:00

PlusLiga - PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Siatkówka

Zapisz 2017-11-23 18:00:00 2017-11-23 20:30:00 Europe/Warsaw PlusLiga - PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk Więcej PlusLiga pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/PlusLiga Polsat Sport   Godziny emisji PlusLiga

20:30

Gala boksu zawodowego - Tomasz Adamek - Fred Kassi

Boks

Zapisz 2017-11-23 20:30:00 2017-11-24 00:30:00 Europe/Warsaw Gala boksu zawodowego - Tomasz Adamek - Fred Kassi Więcej Gala boksu zawodowego pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Gala+boksu+zawodowego Polsat Sport   Godziny emisji Gala boksu zawodowego

00:30

Eliminacje do MŚ 2018 - Polska - Armenia 11.10.2016

Piłka nożna

Zapisz 2017-11-24 00:30:00 2017-11-24 02:30:00 Europe/Warsaw Eliminacje do MŚ 2018 - Polska - Armenia 11.10.2016 Więcej Eliminacje do MŚ 2018 pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Eliminacje+do+MŚ+2018 Polsat Sport   Godziny emisji Eliminacje do MŚ 2018

02:30

Eliminacje do MŚ 2018 - Polska - Dania 08.10.2016

Piłka nożna

Zapisz 2017-11-24 02:30:00 2017-11-24 03:00:00 Europe/Warsaw Eliminacje do MŚ 2018 - Polska - Dania 08.10.2016 Więcej Eliminacje do MŚ 2018 pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Eliminacje+do+MŚ+2018 Polsat Sport   Godziny emisji Eliminacje do MŚ 2018

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Sport umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Sport. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Sport można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Sport umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Sport. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

  • 24.11, 18:00 Plusliga - Epadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle Godziny emisji
  • 24.11, 20:30 Nice 1. liga - Zagłębie Sosnowiec -  Górnik Łęczna Godziny emisji
  • 25.11, 14:45 Plusliga - Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn Godziny emisji
  • 25.11, 17:30 Nice 1. liga - Stal Mielec - GKS Tychy Godziny emisji
  • 25.11, 20:40 Liga holenderska - FC Groningen - Feyenoord Godziny emisji
  • 26.11, 03:00 Gala boksu zawodowego - Sergiej Kowaliew - Vyacheslov Shabronskyy Godziny emisji
  • 26.11, 11:00 CAFE FUTBOL Godziny emisji
  • 26.11, 14:45 Plusliga - Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel Godziny emisji
  • 26.11, 17:00 IBU Puchar Świata w biathlonie Ostersund - bieg sztafetowy mieszany Godziny emisji
  • 26.11, 20:00 Plusliga - Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info