Logo HISTORY Program TV HISTORY - ramówka, emisje

2017-03-27

06:00

Wojny przewoźników - Komu bije gong, sez. 5, odc. 4 Godziny emisji

Jenn przewozi niezwykle cenne gongi modlitewne i o mały włos nie gubi drogi do klienta. Ładunek Jarreta ma jednodniowe spóźnienie, więc on sam próbuje znaleźć sobie dodatkową pracę w Las Vegas.

06:30

Wojny przewoźników - Jak nie z tej ziemi, sez. 5, odc. 5 Godziny emisji

Po powrocie z Roswell Marc jest szczęśliwy, że już nie musi mieć do czynienia z kosmitami. Todd i Tamera transportują ogromny ładunek starych automatów do gier.

07:00

Gwiazdy lombardu - Podziemna sieć, sez. 16, odc. 17 Godziny emisji

( 2014 )

Rick ogląda pierwsze wydanie XIX-wiecznej książki o tajnej sieci przerzutu zbiegłych niewolników z Południa na Północ, zawierającej relacje z pierwszej ręki. Czy zdecyduje się na zakup tego rzadkiego dokumentu historycznego?

07:30

Gwiazdy lombardu - Rocky w lombardzie, sez. 16, odc. 18 Godziny emisji

( 2014 )

Do lombardu trafiają odciski dłoni z autografem Sylvestra Stallone. Czy Rick wywalczy zwycięstwo na punkty, czy raczej zniosą go z ringu?

08:00

Gwiazdy lombardu - Królewskie klimaty, sez. 16, odc. 19 Godziny emisji

( 2014 )

Do lombardu trafiają dokumenty z czasów wojny o niepodległość podpisane przez króla Jerzego III. Czy wyjdzie z tego transakcja godna monarchy, czy raczej dworskie faux pas?

08:30

Trwa...  Wojny magazynowe - Darrell ma plan, sez. 6, odc. 11 Godziny emisji

Magazyn Darrella znajduje się o rzut kamieniem od miejsca aukcji, dlatego wraz z Brandonem zamierzają zgarnąć jak najwięcej towaru, podczas gdy Ivy i Rene wspólnie chcą im w tym przeszkodzić.

09:00

Łowcy aligatorów - Desant, sez. 5, odc. 2 Godziny emisji

( 2016 )

Rywalizacja na mokradłach jest wyjątkowo zacięta. Myśliwi zapuszczają się w nieznane i niebezpieczne rejony, aby zdobyć przewagę nad rywalami. Jedna z drużyn wysyła na zwiady helikopter, aby sprawdzić, czy odległe regiony bagien zapewnią jej sukces.

10:00

Drwale - Odrzutowa wycinka, sez. 8, odc. 13 Godziny emisji

( 2014 )

Shelby odzyskuje łódkę, która ma teraz nowy silnik 500 KM .Pomoże mu to w wykonaniu roboty. Rygaard walczy, a Gabe jest zmuszony do pracy z niedoświadczoną załogą, co może oznaczać katastrofę.

11:00

Gwiazdy lombardu - Ruletka Ricka, sez. 16, odc. 30 Godziny emisji

( 2014 )

Rick postanawia sprzedać na aukcji w Los Angeles część z najciekawszych rzeczy w lombardzie. Czy to będzie weekend pod znakiem sukcesu kasowego, czy raczej wyjazd zakończy się wielką klapą?

12:00

Gwiazdy lombardu - Lombard w lagunie, sez. 16, odc. 32 Godziny emisji

( 2014 )

Chłopcy stają oko w oko z naturalnej wielkości potworem z Czarnej Laguny. Czy Corey skoczy na główkę, czy może te wody okażą się zbyt głębokie?

12:30

Gwiazdy lombardu - Miłośnicy komiksów, sez. 16, odc. 33 Godziny emisji

( 2014 )

Do lombardu trafiają dwa oryginalne pierwsze komiksy z serii „Avengers” i „Giant Size X-Men”. Czy Rick rzuci się na te cenne trofea, czy raczej wejdzie w rolę złoczyńcy?

13:00

Gwiazdy lombardu - Za kółkiem, sez. 16, odc. 34 Godziny emisji

( 2014 )

Do lombardu trafia karta z bejsbolistą Babe Ruthem z 1923 r., zachowana w idealnym stanie. Czy Rick zaliczy celne uderzenie i zdobędzie ten rarytas, czy może z pustymi rękoma wyląduje w szatni?

13:30

Wojny magazynowe - To dopiero rozgrzewka, sez. 9, odc. 27 Godziny emisji

( 2015 )

Jarrod i Brandi szukają łatwego zysku i są nieprzygotowani na aukcyjny maraton. Bez pomocy Brandona Darrell musi sam sobie poradzić z rywalami. Ivy chce kupować dużo i często, a Mary uparcie aspiruje do grona poważnych nabywców.

14:00

Wojny magazynowe - Uwaga, aukcja!, sez. 9, odc. 28 Godziny emisji

( 2015 )

Poszukiwacze skarbów zajeżdżają do Palm Springs w południowej Kalifornii. Mary poluje na magazyn, który jej nie zrujnuje, a Darrell jest gotów przebić wszystkich, byle tylko postawić na swoim.

14:30

Wojny magazynowe - Rozgrywka w śródmieściu, sez. 9, odc. 29 Godziny emisji

( 2015 )

Na aukcji w Los Angeles zjawia się więcej chętnych, niż się spodziewali Dan i Laura. Ivy stara się zachować spokój, ale daje się wciągnąć w licytację daleką od normalności. Mary licytuje tak ostro, że aż iskry lecą.

15:00

Łowcy aligatorów - Złodzieje aligatorów, sez. 5, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

Konkursowe zmagania całkowicie wymykają się spod kontroli. Kilka drużyn odkrywa, że złodzieje ukradli ich aligatory. Myśliwi z jednej z ekip zupełnie przypadkiem wchodzą na obcy teren i sami stają się kłusownikami.

16:00

Warsztat Danny'ego - Sprzedać, nie sprzedać, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

Danny kupuje Forda F100 z 1974 r. i nie może się doczekać, kiedy go odpicuje i opchnie z dużym zyskiem. Ale kiedy się zakochuje w półciężarówce i postanawia ją zatrzymać, Kevin sam musi ją szybko sprzedać.

16:30

Łowcy samochodowych klasyków - Paląc gumy, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

( 2015 )

Sonny Recla kocha klasyczne samochody i właśnie szuka czegoś nowego. Do wyboru ma Forda Thunderbirda z 1955 r., Oldsmobile’a Hursta z 1975 r. i Chevroleta Impalę z 1964 r. To będzie trudna decyzja.

17:00

Strażnicy rekinów - Potwór z Ptasiej Wyspy, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

Kolejny etap ekspedycji Chrisa Fischera i jego ekipy, która ma zamiar oznakować 50 rekinów w ciągu 40 dni. Tym razem są w zatoczce Algoa Bay w RPA, pełnej żarłaczy białych.

18:00

Starożytni kosmici - Szamani, sez. 6, odc. 9 Godziny emisji

( 2013 )

Szamani to duchowi przywódcy, którzy od wieków leczą, chronią i doradzają ludziom w różnych zakątkach świata. Czy rzeczywiście odprawiają tylko skomplikowane rytuały?

19:00

Wykute w ogniu - Japońska katana, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2013 )

W tym eskcytującym nowym cyklu czterech wytwórców broni białej rywalizuje o 10 tys. dolarów i tytuł mistrza. W trzech morderczych rundach zawodnicy projektują i tworzą najrozmaitsze rodzaje zabójczej broni.

20:00

Łowcy aligatorów - Grabarz, sez. 5, odc. 4 Godziny emisji

( 2015 )

Przeciwności losu zmuszają myśliwych do zmiany taktyk. Jedna z drużyn wyrusza tropem samotnego aligatora, który atakuje bydło. Inny myśliwy musi działać w pojedynkę.

21:00

Gwiazdy lombardu - Lombard w lagunie, sez. 16, odc. 32 Godziny emisji

( 2014 )

Chłopcy stają oko w oko z naturalnej wielkości potworem z Czarnej Laguny. Czy Corey skoczy na główkę, czy może te wody okażą się zbyt głębokie?

21:30

Wojny magazynowe - Co jest grane?, sez. 6, odc. 3 Godziny emisji

Ivy próbuje za wszelką cenę utrzymać dobrą passę. Darrell i Rene grają wzajemnie na swoich emocjach. Sprawy Jarroda i Brandi nieco się komplikują. Jedno z nich trafia na miejsce zbrodni, drugie wyrusza w podróż w przeszłość.

22:00

Premiera Wojny magazynowe – najlepsze zakupy Barry'ego - Strategie, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

W „Wojnach magazynowych” Barry Weiss stanowi klasę sam dla siebie. Tego sympatycznego oryginała, wygadanego, ze skłonnością do przesady nie sposób zapomnieć. W tym odcinku przyglądamy się jego strategiom – tym mniej udanym i zupełnie niedorzecznym.

23:00

El Chapo - wzlot i upadek narkotykowego barona, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2016 )

Zabójca, przemytnik, ludowy bohater, mistrz ucieczek z więzienia – tak kojarzy się przede wszystkim Joaquin Guzman zwany „El Chapo”. W dwugodzinnym programie specjalnym poznajemy prawdę o tym szefie międzynarodowego kartelu narkotykowego.

01:00

Drwale - Rodzinne drzewo, sez. 9, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

Początek sezonu dla Rygaarda okazuje się bardzo trudny, co zmusza Gabe’a do ściągnięcia do pomocy własnego syna. Na Alasce zrobiło się tak tłoczno, że jeden niewłaściwy ruch może się skończyć tragedią w ekipie Papac.

02:00

Wojny magazynowe - Ja wam pokażę, sez. 7, odc. 13 Godziny emisji

( 2015 )

Kupujący jadą na południe, gdzie Rene zamierza zadbać o to, by konkurencja słono zapłaciła za wtargnięcie na jego terytorium. Darrell i Brandon walczą o kawałek historii kina, a Jarrod i Brandi odkrywają, że przyjaźń może się opłacać.

02:30

Wojny magazynowe - Balanga w El Monte, sez. 7, odc. 14 Godziny emisji

( 2011 )

Dave dowodzi, że co jak co, ale imprezować potrafi. Rene próbuje co nieco zarobić na tym, co znalazł, a Jarrod i Brandi usiłują ograć pozostałych.

03:00

Wojny magazynowe – najlepsze zakupy Barry'ego - Strategie, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

W „Wojnach magazynowych” Barry Weiss stanowi klasę sam dla siebie. Tego sympatycznego oryginała, wygadanego, ze skłonnością do przesady nie sposób zapomnieć. W tym odcinku przyglądamy się jego strategiom – tym mniej udanym i zupełnie niedorzecznym.

04:00

El Chapo - wzlot i upadek narkotykowego barona, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2016 )

Zabójca, przemytnik, ludowy bohater, mistrz ucieczek z więzienia – tak kojarzy się przede wszystkim Joaquin Guzman zwany „El Chapo”. W dwugodzinnym programie specjalnym poznajemy prawdę o tym szefie międzynarodowego kartelu narkotykowego.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej HISTORY umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV HISTORY. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału HISTORY można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV HISTORY umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji HISTORY. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 27.03, 22:00 Wojny magazynowe – najlepsze zakupy Barry'ego - Strategie, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji
  • 28.03, 22:00 Wykute w ogniu - Nóż motylkowy, sez. 3, odc. 3 Godziny emisji
  • 28.03, 23:00 Klątwa Wyspy Dębów - Hyde Park, sez. 4, odc. 12 Godziny emisji
  • 29.03, 22:00 Zaginieni na Alasce - Upolowani przez włochatego człowieka, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji
  • 30.03, 22:00 Big Easy Motors - Bronco z bagien, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji
  • 30.03, 22:30 Big Easy Motors - Pantera, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji
  • 03.04, 22:00 Wojny magazynowe – najlepsze zakupy Barry'ego - Wpadki, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji
  • 03.04, 23:00 Gwiazdy lombardu - Od wielkiego dzwonu, sez. 18, odc. 26 Godziny emisji
  • 03.04, 23:30 Gwiazdy lombardu - Zza zasłonki, sez. 18, odc. 27 Godziny emisji
  • 04.04, 22:00 Wykute w ogniu - Falcata, sez. 3, odc. 4 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info