Reklama

Kanały Polsat Sport - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały Polsat Sport w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

06:00 Trwa  WIMBLEDON
08:30 Liga Narodów - final six
06:00 Trwa  Liga Narodów - Final six
08:30 WIMBLEDON
07:00 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Liverpoolu: Tom Farrell - Ohara Davies 30.09.2017
10:15 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Legionowie: Michał Cieślak - Serhiy Radchenko 02.06.2018
07:00 Trwa  WIMBLEDON
09:00 WIMBLEDON

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 17.07, 18:30 Mistrzostwa Europy - Boehle/Van de Velde - Losiak/ Kantor (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 18.07, 17:30 Mistrzostwa Europy (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 18.07, 18:30 Mistrzostwa Europy (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 18.07, 19:45 Mistrzostwa Europy - Brouwer/Meeuwissen - Koekelkoren/Van Walle (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 19.07, 07:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 09:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 11:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 13:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 15:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 16:50 I runda Eliminacji Ligi Europy - Gandzachar Kapan - Lech Poznań (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 19.07, 17:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 17:30 Mistrzostwa Europy - Koekelkoren/Van Walle - Giginoglu/ Gigtepe (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 19.07, 18:30 Mistrzostwa Europy - Brouwer/Meeuwissen - Kujawiak/Rudol (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 19.07, 19:30 The Open - dzień I (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 19:45 Mistrzostwa Europy - 1/8 finału kobiet (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 20.07, 07:30 The Open - dzień II (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 20.07, 09:30 The Open - dzień II (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 20.07, 11:30 The Open - dzień II (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 20.07, 13:30 The Open - dzień II (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 20.07, 15:30 The Open - dzień II (Polsat Sport News) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 17.07, 12:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 14:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 16:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 17:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 18:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 19:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 17.07, 20:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 12:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 14:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 16:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 17:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 18:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 19:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 18.07, 20:00 Sport Flash - serwis informacyjny (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 19.07, 19:30 Z archiwum boksu - Jack Dempsey - Georges Carpentier 02.07.1921 w New Jersey (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 20.07, 22:10 Z archiwum boksu - Sugar Ray Robinson - Denny Moyer I 21.10.1961 w Nowym Jorku (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.07, 01:00 Z archiwum boksu - Sonny Liston - Leotis Martin 06.12.1969 w Las Vegas (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 21.07, 21:00 Euro Beach Soccer League - Rosja - Polska (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.07, 22:15 Euro Beach Soccer League - Szwajcaria - Azerbejdzan (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 21.07, 23:30 Liga czeska - AC Sparta Praha – SFC Opava (Polsat Sport Extra) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Polsat Sport znajdują się stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info