Kanały Polsat Sport - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały Polsat Sport w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

17:20 Trwa  Magazyn Atleci
18:00 Na żywo Liga Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
17:20 Trwa  Trans World Sport
18:20 Premiera Magazyn ligi holenderskiej
19:00 Na żywo ATP 500 Swiss Indoors Basel
15:00 Trwa  Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Dortmundzie: Marco Huck - Mairis Briedis 01.04.2017
17:50 Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Anthony Joshua - Władimir Kliczko 29.04.2017
17:00 Trwa  Na żywo ATP 500 Erse Bank Open Vienna
19:00 Na żywo ATP 500 Erse Bank Open Vienna

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 23.10, 18:00 Liga Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków - Chemik Police (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 19:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 23.10, 19:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 23.10, 20:30 Magazyn 1. ligi (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 23.10, 21:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 13:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.10, 15:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 15:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.10, 17:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 17:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.10, 19:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 24.10, 19:50 Euroliga - Maccabi Tel Awiw - Olympiacos Pireus (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 20:15 Puchar Polski 1/4 finału - Chojniczanka 1930 Chojnice – Górnik Zabrze (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.10, 13:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.10, 15:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.10, 15:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.10, 17:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.10, 17:00 ATP 500 Erse Bank Open Vienna (Polsat Sport News) Godziny emisji
  • 25.10, 17:45 Puchar Polski 1/4 finału - Chrobry Głogów – Arka Gdynia (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 25.10, 19:00 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Polsat Sport.

  • 23.10, 18:20 Magazyn ligi holenderskiej (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 22:00 Magazyn ligi rosyjskiej (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 24.10, 22:30 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 25.10, 00:40 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.10, 21:40 ATP 500 Swiss Indoors Basel - III ćwierćfinał (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 27.10, 23:50 ATP 500 Swiss Indoors Basel - IV ćwierćfinał (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.10, 17:00 Euroformuła Open - wyścig I (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 28.10, 22:50 ATP 500 Swiss Indoors Basel - II półfinał (Polsat Sport Extra) Godziny emisji
  • 29.10, 10:30 Droga do Częstochowy - odc 1 (Polsat Sport) Godziny emisji
  • 29.10, 14:30 ATP World Tour Uncovered (Polsat Sport Extra) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Polsat Sport znajdują się stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info