Kanały filmowe i serialowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały filmowe i serialowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

07:00 Trwa  Napisała: Morderstwo: Niesądzona, sez. 8, odc. 6
08:00 Morderstwa w Midsomer: Zerwany łańcuch, sez. 18, odc. 3
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16
08:00 Dicte, sez. 3, odc. 9
08:55 Dicte, sez. 3, odc. 10
09:55 Miłość z listy przebojów
07:15 Trwa  To rodzinne
08:55 The Spring
07:20 Trwa  Rewir, odc. 20
08:20 Detektyw Monk III, odc. 8
09:20 Grimm II, odc. 13
10:20 Agenci NCIS: Los Angeles, odc. 1
07:25 Trwa  Flash, odc. 2
08:25 Nowe gliny, odc. 9
09:25 Agenci NCIS: Los Angeles II, odc. 3
10:25 Skorpion, odc. 20
07:10 Trwa  Zaklinacze koni VII, odc. 16
08:10 Wzór III, odc. 19
09:05 Wzór III, odc. 20
10:05 Totalcar II, odc. 9
07:05 Trwa  Medium III, odc. 18
08:05 Castle V, odc. 16
09:05 Agenci NCIS IX, odc. 23
10:05 Agenci NCIS IX, odc. 24
05:20 Trwa  Kompania C
07:35 Księżniczka i cesarz
06:25 Trwa  Krampus. Duch Świąt
08:00 W TONACJI +
08:50 Marynia
07:25 Trwa  Krampus. Duch Świąt
09:00 W TONACJI +
09:50 Marynia
07:15 Trwa  Bakcyl i Mikrus
08:55 NIE PRZEGAP
09:05 ŁAPU CAPU
09:10 Jasminum
06:30 Trwa  W zawieszeniu
08:00 NIE PRZEGAP
08:10 ŁAPU CAPU
08:15 Kupiliśmy zoo
10:20 Kochajmy się od święta
07:15 Trwa  Jak ja nie znoszę mojej córki odc. 13
07:40 NIE PRZEGAP
07:50 ŁAPU CAPU
07:55 AKTUALNOŚCI FILMOWE+
08:25 Chryzantemy, Stwór, Przyjaciel, Niekoniecznie o Jędrzeju, Śmierć i pirat
10:10 Poznaj uroki Wenecji
07:00 Trwa  Ed - Seria 3, odc. 8
08:00 MacGyver - Seria 5, odc. 4
09:00 MacGyver - Seria 5, odc. 5
10:00 Agenci NCIS - Seria 3, odc. 7
07:10 Trwa  Królowa dziewica 1/2
09:10 Królowa dziewica 2/2
06:00 Trwa  Britannic w niebezpieczeństwie
07:50 Opowieści Neila Gaimana: Karmiący i karmieni
08:15 Jeden, dwa
09:45 Papierowy bokser
06:00 Trwa  Złaknieni
07:55 Wieczność
09:50 Opalenizna
07:30 Trwa  Pingwiny z Madagaskaru: Dyrektor X/Miłość boli, sez. 2, odc. 18
08:00 Zwariowany świat Malcolma: High School Play, sez. 2, odc. 9
08:30 Zwariowany świat Malcolma: The Bully, sez. 2, odc. 10
09:00 Zwariowany świat Malcolma: Old Mrs. Old, sez. 2, odc. 11
09:30 Zwariowany świat Malcolma: Krelboyne Girl, sez. 2, odc. 12
10:00 Fresh Off The Boat: Pilot, sez. 1, odc. 1
10:25 Fresh Off The Boat: Home Sweet Home-school, sez. 1, odc. 2
07:30 Trwa  Niania: Pogoda na Maj, sez. 7, odc. 8
08:00 Kasia I Tomek: Sezon 3 Odcinek 16, sez. 3, odc. 16
08:30 Kasia I Tomek: Sezon 3 Odcinek 17, sez. 3, odc. 17
09:00 Cudowne lata: How I'm Spending My Summer Vacation, sez. 2, odc. 17
09:30 Cudowne lata: Summer Song, sez. 3, odc. 1
10:00 Frasier: Retirement Is Murder, sez. 2, odc. 13
06:35 Trwa  TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
07:40 Ezel - odc. 15
08:40 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
09:10 Dziewczyny z farmy - sezon 3, odc. 5
10:15 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
06:40 Trwa  Krasnoludki i trolle
08:00 Nieustraszony
09:40 Czarownik i biały wąż
06:00 Trwa  Faust (1926)
07:50 Cztery noce marzeń
09:10 Iwan Groźny - Odc. 2
06:05 Trwa  Alex i Emma
07:40 George i Fanchette - część 1
09:10 George i Fanchette - część 2
06:10 Trwa  Eryk w krainie owadów
07:50 Gaduła
09:10 Abel - Latający windziarz
06:50 Trwa  Ćwir!
08:10 Siostrzyczka
09:45 Tornado i zaklinacz koni z Kalahari
06:55 Trwa  Kości 4, odc. 9 - Przestępca w laboratorium amfetaminy
07:50 Kości 4, odc. 10 - Pasażerka w piekarniku
08:50 Dr House, odc. 5 - Kara boska
09:45 Dr House, odc. 6 - Metoda sokratejska
07:10 Trwa  M*A*S*H 2, odc. 5 - Dr Pierce i Pan Hyde
07:40 M*A*S*H 2, odc. 6 - Kim
08:05 Hoży doktorzy 2, odc. 5 - Mój nowy fartuch
08:35 Hoży doktorzy 2, odc. 6 - Mój starszy brat
09:00 Premiera Will i Grace 6, odc. 7 - Pielęgniarz
09:30 Premiera Will i Grace 6, odc. 8 - Szkoła pielęgniarska
09:55 Premiera Will i Grace 6, odc. 9 - Wieczór w restauracji
10:20 Jim wie lepiej 2, odc. 7 - Stary kawaler
07:20 Trwa  Na planie
07:50 Narodzenie
09:30 11 minut
07:30 Trwa  Miles
09:00 Piąta fala
06:00 Trwa  Niezniszczalny
07:45 Młodość
09:45 Raport specjalny VICE'a: Podzielony naród
06:00 Trwa  Paweł i Gaweł
07:35 TV OKAZJE
08:55 Kalejdoskop Polskiego Filmu - Wywiad z Jerzym Hoffmanem cz.III
09:30 Fetysz
07:30 Trwa  Stellina, odc. 140/160
08:15 Dom po sąsiedzku, odc. 76/165
09:00 Ty albo nikt, odc. 47/120
09:25 Ty albo nikt, odc. 48/120
10:00 Prawo do narodzin, odc. 54/190
10:25 Prawo do narodzin, odc. 55/190
06:35 Trwa  Przyjaciółki, odc.36
07:35 Pierścień i róża
09:50 Nikodem Dyzma
07:30 Trwa  Nasz Nowy Dom, odc.78
08:25 Dom nie do poznania, odc.187 Hampton Family (149)
09:20 Szpilki na Giewoncie, odc.26
10:20 Bogate życie w Nowym Jorku, odc.14 Reunion: Part 2
07:00 Trwa  Gwiezdne wrota: Druga strona medalu, sez. 4, odc. 2
08:00 Łowcy skarbów: Nefrytowa Cesarzowa, sez. 2, odc. 7
09:00 Xena: Wojownicza Księżniczka: Niebezpieczna wiedza, sez. 5, odc. 7
10:00 Xena: Wojownicza Księżniczka: Dziecinne problemy, sez. 5, odc. 8
07:25 Trwa  Niania sezon 5 odc. 61: Propozycja nie do odrzucenia
08:00 Niania sezon 5 odc. 62: Pokaz mody
08:35 Złotopolscy, odc. 15: Kłamstwa
09:05 Złotopolscy, odc. 16: Róbmy swoje
09:35 Hotel pod żyrafą i nosorożcem odc 9: Bratek
07:00 Trwa  Cloro
08:30 Rich Hill
10:00 Save Your Legs!
07:25 Trwa  W Krzywym Zwierciadle: Wakacje
09:25 Tate-mały geniusz
07:05 Trwa  Julia, odc. 125/186
07:35 Julia, odc. 126/186
08:05 Zaklinaczka duchów, odc. 21/22
09:05 Zaklinaczka duchów, odc. 22
10:05 Graceland, odc. 4/13
07:20 Trwa  Afisz kulturalny - 25 - 26 maja
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Natalia Kukulska
08:05 Informacje kulturalne
08:20 Południk Wildsteina
08:55 Którędy po sztukę - Hüseyin Bahri Alptekin
09:05 Diament radży
09:40 Kryptonim "Nektar"
07:15 Trwa  07 zgłoś się - odc. 10/21 - Grobowiec rodziny von Rausch
08:40 M jak miłość - odc. 555
09:40 Na dobre i na złe - odc. 674 - O dzielnym medyku...
07:00 Trwa  Świry: Leśne trupy, sez. 7, odc. 3
08:00 Żona idealna: Cele, sez. 7, odc. 15
09:00 Żona idealna: Przesłuchanie, sez. 7, odc. 16
10:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Antyteza, sez. 2, odc. 3

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały filmowe i serialowe.

  • 27.05, 17:30 ŻUŻEL: Grand Prix Łotwy (CANAL+) Godziny emisji
  • 28.05, 17:55 LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce - Legia Warszawa (CANAL+) Godziny emisji
  • 28.05, 19:15 Cannes Film Festival 2017 – ceremonia zamknięcia (CANAL+ FILM) Godziny emisji
  • 28.05, 20:00 Młody Tancerz Roku 2017 - Finał krajowy (TVP Kultura) Godziny emisji
  • 29.05, 19:45 Cannes Film Festival 2017 – Ceremonia zamknięcia (CANAL+) Godziny emisji
  • 31.05, 19:00 Pegaz /41/ (TVP Kultura) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały filmowe i serialowe znajdują się stacje: 13 Ulica, Ale kino+, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, Bollywood HD, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CBS Action, CBS Europa, Cinemax, Cinemax2, Comedy Central, Comedy Central Family, FilmBox, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium, FOX, FOX Comedy, HBO, HBO2, HBO3, Kino Polska, Novela TV, Polsat Film, Polsat Romans, Scifi Universal, Stopklatka TV, Sundance TV, TNT, TVN Fabuła, TVP Kultura, TVP Seriale, Universal Channel.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info