Kanały filmowe i serialowe - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały filmowe i serialowe w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

08:00 Trwa  Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos, sez. 5, odc. 4
10:00 Akta zbrodni: Niepamięć, sez. 1, odc. 177
10:30 Akta zbrodni: Kamień przeznaczenia, sez. 1, odc. 178
11:00 Kobiety, które zabijają: Kristin Lobato, sez. 13, odc. 12
08:00 Trwa  Wallander, sez. 4, odc. 3
09:45 Multifrenia
10:25 Miłość z listy przebojów
07:10 Trwa  Wspaniały rok 1939
09:40 Indianski wojownik
11:30 Duże dziecko, wielki kłopot
09:00 Trwa  Detektyw Monk IV, odc. 13
10:00 Blindspot: Mapa zbrodni, odc. 12
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles II, odc. 19
08:20 Trwa  Nowe gliny III, odc. 6
09:20 Agenci NCIS: Los Angeles VII, odc. 2
10:20 Skorpion II, odc. 21
11:15 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak V, odc. 19
08:50 Trwa  Wzór VI, odc. 1
09:50 Ryzyko dla świata, odc. 8
11:00 Piękna i Bestia III, odc. 9
11:55 Piękna i Bestia III, odc. 10
09:05 Trwa  Elementary IV, odc. 21
10:05 Elementary IV, odc. 22
11:05 Nastoletnia Maria Stuart II, odc. 11
08:25 Trwa  Miłosny telefon zaufania
10:55 Latawce
09:00 Trwa  Miłość od pierwszego dziecka
10:30 O CO BIEGA?
11:00 Upiór rodu Canterville’ów
07:15 Trwa  Bernadetta. Cud w Lourdes
09:10 W TONACJI +
10:00 Miłość od pierwszego dziecka
11:30 O CO BIEGA?
08:50 Trwa  Sawa. Mały wielki bohater
10:15 ŁAPU CAPU EXTRA
10:45 Sekretne życie koali odc. 2
11:35 W TONACJI +
08:05 Trwa  Randka z królową
09:40 ŁAPU CAPU EXTRA
10:10 Woda dla słoni
08:45 Trwa  Materiał nieemisyjny odc. 1-4
09:40 Dawno temu na Śląsku
10:00 Kalendarium katastrof
11:00 W garniturach s. 6 odc. 1
11:45 W garniturach s. 6 odc. 2
09:00 Trwa  MacGyver - Seria 7, odc. 4
10:00 Agenci NCIS - Seria 4, odc. 4
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - Seria 4, odc. 10
08:10 Trwa  Czarnobrody 1/2
09:55 Czarnobrody 2/2
11:40 Szczodre serce
07:35 Trwa  Nasza nowa rodzina
09:15 Cienki Bolek
11:00 Jeżeli...
09:05 Trwa  Mały Fauss i duży Halsy
10:40 Zakładnik z Wall Street
09:00 Trwa  Two And A Half Men: Laxative Tester, Horse Inseminator, sez. 7, odc. 4
09:30 Two And A Half Men: For the Sake of the Child, sez. 7, odc. 5
10:00 Two And A Half Men: Give Me Your Thumb, sez. 7, odc. 6
10:30 Two And A Half Men: Untainted by Filth, sez. 7, odc. 7
11:00 Przyjaciele: The One In Barbados - Part 1, sez. 9, odc. 23
09:00 Trwa  Cudowne lata: The Wonder Years, sez. 4, odc. 23
09:30 Cudowne lata: The Lake, sez. 5, odc. 1
10:00 Frasier: Death Becomes Him, sez. 1, odc. 11
10:30 Frasier: Miracle On Third Or Fourth Street, sez. 1, odc. 12
11:00 Baby Daddy: 'Surprise!', sez. 2, odc. 15
11:30 Baby Daddy: 'Emma's FIrst Christmas', sez. 2, odc. 16
08:00 Trwa  Czytelnia
09:55 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
10:40 I Uderzył grom
09:00 Trwa  Taxi 4
10:30 Uczeń czarnoksiężnika
08:45 Trwa  Światło z nieba
10:05 Karaoke
11:20 Zagraniczny korespondent
08:35 Trwa  Pięknotki na wojnie
10:05 Romans (jak) z powieści
11:35 Zdarzył się cud
08:55 Trwa  Przyjaciele na śmierć i życie
10:25 Sportowa niania
07:35 Trwa  Złote wrota
09:30 Asterix na olimpiadzie
11:25 Absolutnie prawdziwa miłość
08:50 Trwa  Dr House 3, odc. 5 - Ogłupiali z miłości
09:45 Dr House 3, odc. 6 - Co ma być to będzie
10:40 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 10 - Tylko Ciebie chcę
11:40 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 11 - Ulecz moje serce
09:00 Trwa  Jim wie lepiej 3, odc. 25 - Wyrzucone na śmieci
09:30 Jim wie lepiej 3, odc. 26 - Małżeński bank
09:55 Jim wie lepiej 3, odc. 27 - Każdy kiedyś zostaje porzucony
10:25 Jim wie lepiej 3, odc. 28 - Basen
10:50 Jak poznałem waszą matkę 4, odc. 24-ost. - Skok
11:20 Jak poznałem waszą matkę 5, odc. 1, 24 - Definicje
11:45 Jak poznałem waszą matkę 5, odc. 2 - Podwójna randka
08:45 Trwa  Na tych samych falach
10:10 Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka
11:30 Rodzina Fangów
07:30 Trwa  Czas wojny
09:55 Alicja po drugiej stronie lustra
11:50 Arcyoszust
08:15 Trwa  Iron Man 2
10:15 Wszędobylska mamuśka
09:00 Trwa  Zaklęte rewiry
11:05 Tygrysy Europy. Część druga. odc. 07 - Festiwal
08:40 Trwa  Dom po sąsiedzku, odc. 109/165
09:20 Ty albo nikt, odc. 115/120
09:45 Ty albo nikt, odc. 116/120
10:10 Prawo do narodzin, odc. 121/190
10:30 Prawo do narodzin, odc. 122/190
10:50 Nieźle kliknięci
11:10 Namiętności, odc. 156/160
08:15 Trwa  Przyjaciółki, odc.59
09:15 David Blane: Zamrożony w czasie
10:15 Kazimierz Wielki część 2
11:50 Janosik
08:30 Trwa  Dom nie do poznania, odc.220 Lighthouse school/Sweatt family
09:25 Szpilki na Giewoncie, odc.49
10:25 Bogate życie w Nowym Jorku, odc.4 Ramona'd
11:20 Rodzina zastępcza, odc.205 Stary przyjaciel
09:00 Trwa  Xena: Wojownicza Księżniczka: Za garść denarów, sez. 1, odc. 14
10:00 Xena: Wojownicza Księżniczka: Wojowniczka i księżniczka, sez. 1, odc. 15
11:00 Herkules: Gdzieś za tęczowym mostem, sez. 5, odc. 7
08:40 Trwa  Niania sezon 9 odc. 125: Seksowna mamuśka
09:20 Niania sezon 9 odc. 126: Na obczyźnie
10:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 43
10:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 44
11:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 45
11:35 Katastrofy w przestworzach, odc. 65: Ostatni cios
07:25 Trwa  Mary is Happy, Mary is Happy
09:30 Cathedrals of Culture
10:00 Monk with a Camera
11:30 Genesis: Sum of the Parts
07:45 Trwa  Wielka gonitwa
10:10 Star Trek VIII: Pierwszy kontakt
09:05 Trwa  Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 1/18
10:05 Zagubieni, odc. 1/25
11:05 Fabuluuz, odc. 19/26
11:35 Na Wspólnej, odc. 864
08:45 Trwa  Na kredyt
09:30 Wrzeciono czasu
11:30 Resortowe lato - Punkt widzenia - odc. 4/7
08:30 Trwa  M jak miłość - odc. 576
09:30 Chłopi - odc. 6/13 - Ogień
10:25 Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu"
11:00 Rodzinka.pl - odc. 60 "Gwiazda rocka"
11:35 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości
09:00 Trwa  Żona idealna: Bezzałogowy, sez. 7, odc. 18
10:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Zaginiona, sez. 4, odc. 11
11:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Kolekcjoner, sez. 4, odc. 12

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały filmowe i serialowe.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały filmowe i serialowe znajdują się stacje: 13 Ulica, Ale kino+, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, Bollywood HD, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CBS Action, CBS Europa, Cinemax, Cinemax2, Comedy Central, Comedy Central Family, FilmBox, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium, FOX, FOX Comedy, HBO, HBO2, HBO3, Kino Polska, Novela TV, Polsat Film, Polsat Romans, Scifi Universal, Stopklatka TV, Sundance TV, TNT, TVN Fabuła, TVP Kultura, TVP Seriale, Universal Channel.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info