Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2018-02-21

05:20

As bierze wszystko

Film ( 1968 ) Czas: 180min.

Spaghetti western kręcony w Meksyku, Hiszpanii i Rzymie. Eli Wallach lekką ręką wydaje 300 tysięcy dolarów, które zwinął sprzed nosa szemranym typkom.

Godziny emisji As bierze wszystko

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:20

Trwa...  Młodociani zagniewani

Film ( 1996 ) Czas: 120min.

Richard Clark zwalnia się z prestiżowej Wellington Academy, żeby uczyć w LO im. Mariona Barry'ego. Będzie próbował zachęcić do nauki typowych

Godziny emisji Młodociani zagniewani

10:20

Syn Rambow

Film ( 2008 ) Czas: 130min.

Jest początek lat 80., trwa długie angielskie lato. Poznajemy wycofanego, grzecznego Williego Proudfoota, wychowującego się w surowej, należącej do sekty rodzinie, i rozhukanego Lee Cartera, postrach całej klasy.

  Godziny emisji Syn Rambow

12:30

Wagabunda

Film ( 1964 ) Czas: 145min.

Początkujący piosenkarz, Charlie Rogers, trafia do Roustabout. Zostaje zatrudniony przez Maggie Morgan w jej lokalu, gdzie szybko wpada mu w oko urocza współpracowniczka, Cathy Lean.

  Godziny emisji Wagabunda

14:55

Paper Moon

Film ( 1973 ) Czas: 150min.

  Godziny emisji Paper Moon

17:25

The Holcroft Covenant

Film ( 1985 ) Czas: 155min.

Ekranizacja powieści Roberta Ludluma przedstawiająca historię zwykłego człowieka, który dziedziczy pokaźny spadek po ojcu naziście, którego nie znał.

  Godziny emisji The Holcroft Covenant

20:00

Polubić czy poślubić

Film ( 1997 ) Czas: 150min.

Po niezobowiązującej przygodzie z Alexem Isabel dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawiają się pobrać, ale ślub oznacza dla obydwu stron konieczność pójścia na kompromis.

  Godziny emisji Polubić czy poślubić

22:30

Stop-loss

Film ( 2008 ) Czas: 150min.

Bohater wojenny z Iraku, sierżant Brandon King, po zakończeniu służby przyjeżdża do rodzinnego miasteczka w Teksasie, i próbuje wrócić do życia, które tam zostawił. Wspierają go w tym rodzina i najlepszy przyjaciel, Steve Shriver.

  Godziny emisji Stop-loss

01:00

Django Unchained

Film ( 2012 ) Czas: 240min.

Wyzwoleniec wspierany przez niemieckiego łowcę głów rusza ratować żonę z rąk okrutnego plantatora z Missisipi.

  Godziny emisji Django Unchained

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info