Kanały ogólnotematyczne - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały ogólnotematyczne w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

16:50 Trwa  Muszkieterowie - Seria 2, odc. 6
17:45 Rodzina Durrellów - Seria 1, odc. 1
18:30 Nowe Triki - Seria 8, odc. 7
19:25 Śmierć pod palmami - Seria 2, odc. 1
17:00 Trwa  Wielkie, większe, największe S2, sez. 2, odc. 3
18:00 Gorączka złota S2, sez. 2, odc. 6
19:00 Sekrety wielkich fabryk S2, odc. 6
17:20 Trwa  Truckersi przez Australię, sez. 3, odc. 5
18:30 Premiera 24 godziny online.pl, odc. 265
18:50 Premiera Prognoza pogody, odc. 235
18:55 Premiera Tu i Teraz, odc. 150
19:30 Premiera Moda na sukces, odc. 6395
16:35 Trwa  Klejnot TV
17:00 Trwa  Gliniarze, odc.145
18:00 Pierwsza miłość, odc.2552
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich, odc.395
17:00 Trwa  Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego, sez. 2, odc. 4: Przygody z pingwinem/ Kot drapieżny/ Miłość w dżungli
17:35 Fineasz i Ferb, sez. 3, odc. 23: Śpiąca niespodzianka/Nasz własny spodek
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 123: Miss ja/ Porządek musi być
18:35 Niech żyje król Julian, sez. 1, odc. 8: Wiwat, Mort
19:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 124: Żeluś/ Zoo Tube
19:40 Niech żyje król Julian, sez. 1, odc. 10: Kawy filiżanka
17:00 Trwa  Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.42
19:00 Przyjaciółki, odc.49
17:00 Trwa  Pokonać drogę odc. 207
17:30 Łaska - Max Lucado odc. 8
18:00 Uruchom swój mózg odc. 12
18:30 Tytani odc. 8
19:00 Jonek i przyjaciele odc. 10
19:30 Podróż przez historię odc. 407
17:05 Trwa  Ucieczka w kosmos 2, odc. 15
18:05 Nieźle kliknięci
18:25 Na osi, odc. 146
19:00 Republika Doyle'ów sezon 2, odc. 2
17:10 Trwa  DeFacto, sez. 4, odc. 12/32
17:45 Na żywo Express, odc. 6516
18:00 Na żywo Pogoda, odc. 6684
18:05 Pogromcy brudu, odc. 11/12
18:40 Licytuj i niszcz, odc. 11/12
19:10 Nauka jazdy, sez. 2, odc. 7/10
19:45 Na żywo Express, odc. 6517
17:00 Trwa  Detektywi w Akcji, odc.151
18:00 Policjantki i Policjanci, odc.334
19:00 Policjantki i Policjanci, odc.335
17:15 Trwa  Hawaje 5-0, odc.15 Hookman
18:15 Miodowe Lata, odc.120 Męski ideał
19:00 Miodowe Lata, odc.114 Baca
17:00 Trwa  Ukryta prawda, odc. 817
18:00 Szpital, odc. 706
19:00 Fakty, odc. 7236
19:35 Sport, odc. 7219
19:45 Pogoda, odc. 7216
19:50 Uwaga!, odc. 5109
16:55 Trwa  Zaklinaczka duchów, odc. 16/22
17:55 Brzydula, odc. 119/180
18:30 Brzydula, odc. 120/180
19:00 Ukryta prawda, odc. 451
17:15 Trwa  Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3641
18:00 Klan - odc. 3187
18:30 Rodzina wie lepiej - /49/
18:55 Komisariat - odc. 60 W obronie własnej
19:30 Na żywo Wiadomości
17:05 Trwa  Nadzieja i miłość - odc. 37
18:00 Na żywo Panorama
18:30 Na żywo Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - 20/101
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1724
16:55 Trwa  Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (78) - Słoń domowy
17:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 159 - Złoty interes (Ojciec Mateusz XII odc. 12)
18:55 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta
19:55 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?"
17:20 Trwa  Krótka historia - (317) Czang Kaj - szek
17:30 Teleexpress
17:55 Niedziela z... Teresą Budzisz - Krzyżanowską
18:40 Pod Tatrami - Zakopiański Dworzec
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1687
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 208
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Nakrętka
17:15 Trwa  Wojny magazynowe: Kanada, sez. 1, odc. 6: Ain’t No Locker like a Birthday Locker
17:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 35: 35
18:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 36: 36
19:30 Gwiazdy lombardu, sez. 18, odc. 472: Under Pressure
17:20 Trwa  Enigma
17:30 Na żywo Spotkanie Rodziny Radia Maryja w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej w ramach Tygodnia Misyjnego.
19:45 Przygody Monster Trucków - Wielki Crush - mistrz odc. 16
17:05 Trwa  Mały dom, wielkie możliwości, sez. 1, odc. 2
18:00 Jak zarobić na remoncie, odc. 1
19:00 Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver, odc. 9
17:05 Trwa  Premiera Mania chomikowania s7 odc. 02
18:00 Premiera Tajemniczy Dolny Śląsk S2 odc.04
18:30 Premiera Na ziemi obiecanej odc. 02
19:00 Wybryki przyrody s.1 odc.06: Ryba, która zjada ptaki

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały ogólnotematyczne.

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały ogólnotematyczne.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały ogólnotematyczne znajdują się stacje: BBC HD, METRO, Nowa TV, Polonia 1, Polsat, PULS 2, Super Polsat, TBN Polska, Tele5, TTV, TV4, TV6, TVN, TVN 7, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVP Polonia, TV Puls, TV Trwam, WP, Zoom TV.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info