Kanały lifestyle - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały lifestyle w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

07:30 Trwa  Ameryka Donalda Trumpa
08:00 Sprawiedliwość po teksańsku
08:30 Katastrofy lotnicze na Alasce - Seria 1, odc. 3
09:30 Top Gear - Seria 8, odc. 3
07:30 Trwa  Kuchnia Toskanii - Seria 1, odc. 2
08:05 Masterchef: Zawodowcy - Seria 6, odc. 11
09:10 10 lat mniej - powrót - Serie 1, odc. 4
10:10 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa - Seria 26, odc. 4
07:30 Trwa  Świat lowców nagród - Seria 1, odc. 3
08:00 Świat lowców nagród - Seria 1, odc. 4
08:30 Świat lowców nagród - Seria 1, odc. 5
09:00 Koszmarni lokatorzy, gospodarze z piekła rodem - Seria 1, odc. 8
10:00 Koszmarni lokatorzy, gospodarze z piekła rodem - Seria 1, odc. 9
06:50 Trwa  Projekt AKWARIUM: Gra w butelkę
07:40 Kot z piekła rodem: Diabelski kot
08:30 Łowcy promocji: Erin i Shavon
09:00 Włoskie zdrady, odc. 5
09:30 Włoskie zdrady, odc. 6
10:00 Masterchef: Australia, odc. 13
07:00 Trwa  Telesprzedaż
07:40 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn (odc. 4)
08:10 Home Staging – mieszkania do sprzedania 4 (odc. 8)
08:45 Ucieczka na wieś 11 (odc. 41)
09:40 Cudotwórcy 5 (odc. 15)
07:30 Trwa  Tajemniczy klient, odc. 6/13: Kłopoty z klientami
08:00 Kobieta na Dzikim Zachodzie, odc. 10/13: Danie w 16 minut: szybka pasta
08:30 Kobieta na Dzikim Zachodzie, odc. 6/13
09:00 Kolacja u Tiffani, odc. 1/10: Meczowe przekąski
09:30 Kolacja u Tiffani, odc. 2/10: W rodzinnym gronie
10:00 Ewa gotuje, odc. 14/16
07:00 Trwa  Bitwa o dom, odc. 8/13
08:00 Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, odc. 2/6
08:30 Odpicowane mieszkanie, odc. 3/6
09:00 Dom od nowa, odc. 6/13
09:25 Dom od nowa, odc. 7/13
09:55 Kup, wyremontuj, wynajmij, odc. 7/13
10:25 Dom z duszą, odc. 2/4
07:30 Trwa  TELESPRZEDAŻ
08:00 ABC Gotowania (odc. 6)
08:30 Jakubiak w sezonie III (odc. 1)
09:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 3 (odc. 8)
09:30 TELESPRZEDAŻ
07:00 Trwa  Zeswatani - Z twarzą czy bez, sez. 2, odc. 4
08:00 Dance Moms - Zwycięzca bierze wszystko, sez. 7, odc. 4
09:00 Dance Moms - Nowa w zespole, sez. 7, odc. 5
10:00 Dance Moms - Żadnych wygłupów, sez. 7, odc. 6
06:40 Trwa  WRC 2017 Highlights: WRC 2017 Portugalia
08:00 Zmień bieg!, odc. 10
08:40 Auto na wybiegu, odc. 10
09:20 Formuła E - Kierowcy przyszłości, odc. 18
10:00 NASCAR 2017: Monster Energy NASCAR Cup Series 2017 Charlotte Motor Speedway 01 - podsumowanie wyścigu
07:00 Trwa  Top 20: Najgłupsi na świecie, odc.5
08:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc.7
08:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc.8
09:00 Hardkorowy lombard, odc.108
09:30 Hardkorowy lombard, odc.109
10:00 Malanowski i Partnerzy, odc.739
06:50 Trwa  Zyskowny remont, odc. 8
07:40 Salon Sukien Ślubnych: Czy ja wyglądam jak wieszak?
08:05 Salon sukien ślubnych: Atlanta: Pożegnanie z błyskotkami
08:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wybredna księżniczka
09:00 On Cię ubierze!: Ciaran i Anita
10:00 Włoska kuchnia Benedetty, odc. 7
06:55 Trwa  Ugotowani, sez. 10, odc. 9/12
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 12
08:40 Sekrety chirurgii, sez. 3, odc. 8/13
09:40 Idealna niania, sez. 6, odc. 2/11
10:25 Sablewskiej sposób na modę, sez. 6, odc. 12/13
07:25 Trwa  To się wyklepie, sez. 2, odc. 5/6
07:55 Warsztat cudów, odc. 3/10
08:55 Legendy PRL, sez. 15, odc. 2/6
09:25 Legendy PRL, sez. 15, odc. 3/6
09:55 Inwazja na Ziemię

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały lifestyle.

  • 26.05, 11:00 Ciąża z zaskoczenia: Wiosenna niespodzianka (Discovery Life) Godziny emisji
  • 26.05, 11:30 Ciąża z zaskoczenia: Bez niczyjej pomocy (Discovery Life) Godziny emisji
  • 26.05, 13:30 Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP): Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP) - Runda 1 - transmisja (Motowizja) Godziny emisji
  • 26.05, 18:30 Francuskie wędrówki Julie (odc. 5) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 26.05, 20:40 Kroniki sportu motorowego (1950-1975), odc. 10 (Motowizja) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Seks-wypadki: Skończ to! (Discovery Life) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Małe i wspaniałe 5 (odc. 8) (Domo+) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 4 (odc. 2) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 26.05, 21:00 Mój nawiedzony dom - Mroczny anioł/Zasypani śniegiem, sez. 3, odc. 3 (Lifetime) Godziny emisji
  • 26.05, 21:30 Tatuaż do poprawki, odc. 9 (TLC) Godziny emisji
  • 26.05, 22:00 Czy na pewno umiesz gotować? 4 (odc. 8) (Kuchnia+) Godziny emisji
  • 26.05, 22:30 Jeżdżąca szafa Kasi, odc. 3 (TLC) Godziny emisji
  • 27.05, 06:50 Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko (Discovery Life) Godziny emisji
  • 27.05, 10:00 Trucker Club: 4 seria odcinek 7 (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 11:00 Podzielić M2 4 (odc. 11) (Domo+) Godziny emisji
  • 27.05, 12:30 Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP): Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP) - Runda 2 - transmisja (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 15:00 ADAC Nurburgring 24h 2017: 24h Race Nurburgring ADAC Live 1 (Motowizja) Godziny emisji
  • 27.05, 16:00 Młodzi kontra emeryci: pojedynek na formę: Sunriver, Utah (Discovery Life) Godziny emisji
  • 27.05, 17:00 Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 1 (Discovery Life) Godziny emisji
  • 27.05, 17:30 Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 2 (Discovery Life) Godziny emisji

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały lifestyle znajdują się stacje: BBC Brit, BBC Lifestyle, CBS Reality, Discovery Life, Domo+, Food Network, HGTV, Kuchnia+, Lifetime, Motowizja, Polsat Play, TLC, TVN Style, TVN Turbo.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info