Reklama

Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2018-03-18

06:00

Buddy Valastro gotuje: Śródziemnomorskie smaki

Dziś Buddy zaprasza na dania kuchni śródziemnomorskiej: pieczonego labraksa z soloną panierką i paellę. Potem spróbuje sałatki z zielonej fasolki według przepisu od przyjaciela.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:30

Buddy Valastro gotuje: Od zera

We włoskiej kuchni mozzarella to podstawa a Buddy ze swoim teściem potrafią sami zrobić ten ser. Poznamy również kilka ulubionych przepisów Buddy'ego.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

07:00

Cuda z drewna: Małpia rezydencja

Zespół buduje domek na drzewie dla dużej rodziny. Muszą stworzyć niezwykłe miejsce, które będzie uwzględniać zarówno zróżnicowany wiek, jak i osobowość przyszłych mieszkańców.

Godziny emisji Cuda z drewna

08:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 1

Dokument towarzyszący na co dzień czterem parom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

Godziny emisji In vitro

10:00

Misja: zaręczyny: Ostatnie szanse

Czas na ostatnią ceremonie zaręczyn! Wszystkie niezaślubione jeszcze pary przeżywają emocjonalne rozterki. Która z par się zaręczy?

Godziny emisji Misja

11:00

Premiera Stylowe metamorfozy Stacy London: Courtney

Courtney to 20-letnia pracowniczka zakładu pogrzebowego, która swoim stylem rodem z "Rodziny Addamsów" zraża do siebie innych ludzi. Stylistka Stacy London spieszy z pomocą.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

11:30

Premiera Stylowe metamorfozy Stacy London: Marissa

Marissa robi doktorat z psychologii dziecięcej, ale swoim stylem przypomina bohaterkę z "Ekipy z New Jersey", a nie wykształconą kobietę. Stylistka Stacy London spieszy z pomocą.

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Premiera Włoskie suknie ślubne, odc. 3

Enzo Miccio podróżuje po całych Włoszech i urzeczywistnia marzenia przyszłych panien młodych. Pomaga im w poszukiwaniach doskonałej ślubnej kreacji.

Godziny emisji Włoskie suknie ślubne

13:00

Nie mów pannie młodej: Beata i Kamil

Beata i Kamil nie mogą się doczekać, kiedy się pobiorą. Choć Beata od dzieciństwa marzyła o tym dniu, organizacją ślubu zajmie się Kamil. Czy stanie on na wysokości zadania?

  Godziny emisji Nie mów pannie młodej

Reklama
14:00

Salon sukien ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem

Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

14:30

Salon sukien ślubnych: Narzeczone piłkarzy

Panna młoda Devon przychodzi do salonu ze swoim narzeczonym Duane'em Brownem, piłkarzem z Houston Texans. Tanya zaręczyła się Adamem Koetsem z New York Giants.

  Godziny emisji Salon sukien ślubnych

15:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Marzenia o sławie

Romska nastolatka zrywa z tradycjami swojej rodziny i społeczności. Postanawia urzeczywistnić swoje marzenia o sławie. Jak zareagują jej rodzice i przyjaciele?

  Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

16:00

Premiera Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 5

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

  Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

17:00

Sześć razy córka: Rodzinny budżet

Danielle postanawia poważnie porozmawiać z Adamem na temat wydatków. Razem uświadamiają sobie, że muszą oszczędzać, aby zapewnić utrzymanie sześciu córkom.

  Godziny emisji Sześć razy córka

Reklama
18:00

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Bon Voyage!

Troje Amerykanów przekonanych, że w internecie poznali swoje bratnie dusze przygotowuje się do podróży zagranicznych aby po raz pierwszy spotkać swoich partnerów osobiście.

  Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Włoskie zdrady: Sielanka we troje

Żona Davide'a, Silvia, jest w ciąży. Jak zniesie informację o tym, że leczy się w klinice ginekologicznej, w której pracuje kochanka jej męża, studentka medycyny Teresa?

  Godziny emisji Włoskie zdrady

19:30

Włoskie zdrady: Para par

Anna i Antonio poznają Dorę i Davide'a na wakacjach. Atmosfera staje się napięta, gdy w grę wchodzi pożądanie i pojawia się obciążające zdjęcie.

  Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Premiera Schudnę dla ciebie: Meagan

Otyłe osoby chcą umówić się na randkę. Najpierw jednak czeka ich długa i trudna metamorfoza. W ciągu 90 dni muszą stracić ustaloną liczbę zbędnych kilogramów.

  Godziny emisji Schudnę dla ciebie

21:00

Premiera Małżeństwo pełne tajemnic: Dr Oszust

Jean Claude Dominique zostaje potrącony przez samochód. Jego żona pędzi do szpitala, gdzie przy łóżku męża spotyka... drugą żonę. Okazuje się, że mężczyzna wiódł podwójne życie.

  Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

22:00

Duchy: Udręczeni

Badacze zjawisk paranormalnych odkrywają nawiedzony dom, w którym mroczne istoty od wielu lat żerują na mieszkańcach.

  Godziny emisji Duchy

23:00

Duchy: Nieśmiertelna miłość

Duch udręczonego nastolatka niszczy spokojne życie młodej rodziny. Czy badaczom zjawisk paranormalnych uda się odkryć prawdę o śmierci chłopaka i pomóc mu zaznać spokoju?

  Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 28

Na wyspie pojawia się Emma, była dziewczyna Toma. Czy raczkująca dopiero relacja Toma i Sophie przetrwa tę trudną próbę? Tymczasem Emma ma już na oku jednego z samotnych mężczyzn.

  Godziny emisji Wyspa miłości

Reklama
01:30

Seks-wypadki: Dziesiątka niefortunnych wypadków

Pierwsza dziesiątka niefortunnych wypadków, które zostały zaprezentowane w pierwszej serii programów.

  Godziny emisji Seks-wypadki

02:24

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Złamane serce

Po długim oczekiwaniu, Jarrel wreszcie poznaje wyniki testu na ojcostwo. Natomiast Tyson po raz pierwszy musi się sam zaopiekować czworaczkami.

  Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

03:12

Włoska randka w łóżku, odc. 28

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

  Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:36

Naga randka dla wytrwałych, odc. 8

Randka w ekstremalnym wydaniu. Społeczny eksperyment, podczas którego ludzie umawiają się na spotkania na tropikalnej wyspie. Otwierają swoje serca i dusze w strojach Adama i Ewy!

  Godziny emisji Naga randka dla wytrwałych

04:24

Seks-wypadki: Złota rączka

Podczas seksualnych zabaw chłopak zabiera się za montowanie klamki do drzwi i trafia do szpitala. Para zapomina się w swoich objęciach i wpada do studni.

  Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: Poród na parkingu

Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i gorset

Po trudnej i skomplikowanej ciąży kobieta robi wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Niespodziewanie zaczyna rodzić i dopiero wtedy poznaje prawdę o swojej nadwadze.

  Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info