Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-03-25

06:00

Buddy Valastro gotuje: Na ostatnią chwilę Godziny emisji

Dziś kilka przepisów dla zapracowanych. Buddy przygotuje dip caponata, ravioli ze szpinakiem i ricottą oraz ekspresowego kurczaka z pieca.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Przysmaki Danny'ego Godziny emisji

Dzisiaj Buddy gotuje ulubione dania Danny'ego - linguini z krewetkami i pieczonymi w piecu pomidorami, chleb pizzowy i pieczone kiełbaski z cebulą.

06:50

Baseny jak z bajki: Jak w angielskim ogrodzie Godziny emisji

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

07:40

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Opinia faceta Godziny emisji

Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.

09:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy Godziny emisji

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

10:00

Masterchef Junior: W rodzinnym stylu Godziny emisji

Ósemka młodych kucharzy amatorów musi przygotować wyjątkowe dania z bananami. Potem córka Gordona Ramsaya, Matilda zaprosi uczestników konkursu do kolejnego starcia.

11:00

Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Godziny emisji

Sześciu uczestników konkursu przejmuje rządy w restauracji w Las Vegas. Podzieleni na dwie drużyny stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami w tej edycji.

12:00

Masterchef Junior: Creme brulee Godziny emisji

Czwórka kucharzy musi przygotować dwadzieścia porcji creme brulee. Następnie zabierają się za deser z truskawkami. Niestety do finału przejdzie tylko dwóch uczestników!

13:00

Brytyjski ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 1 Godziny emisji

Kontrowersyjny telewizyjny eksperyment, podczas którego szóstka singli, którzy nie znaleźli miłości, bierze ślub z obcą osobą. Czy po 6 tygodniach wezmą rozwód, czy zostaną razem?

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Południowa Karolina Godziny emisji

Anthony Bourdain bierze udział w rekonstrukcji walk z czasów wojny secesyjnej. Potem otrzymuje zaproszenie na pieczenie prosiaka i spotyka się z czarnoskórymi Amerykanami Gullah.

15:00

Piękna i bestia, odc. 3 Godziny emisji

Jedna osoba żyje z oszpeceniami twarzy, druga ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Czy tak różne osoby są w stanie dojść do porozumienia i znaleźć wspólną definicję piękna?

16:00

Otyłość, która zabija: Waga naprawdę ciężka Godziny emisji

Mężczyzna o wadze 225 kg rezygnuje z płynnej diety. Robert i Garth mają odmienne zdanie na temat dalszego leczenia pacjenta. Otyłość sprawiła, że kobieta stała się bezpłodna.

17:00

Podniebne pogotowie, odc. 3 Godziny emisji

Kierowca furgonetki potrzebuje pomocy po zderzeniu z 18-tonową ciężarówką. Z kolei kobieta rozbija samochodem mur i wjeżdża na posesję sąsiada.

17:30

Podniebne pogotowie, odc. 4 Godziny emisji

Śmigłowiec udziela pomocy Richardowi, po tym jak jego samochód dachował. Rugbista Alex wybija sobie palec, a Brandon szuka pomocy, bo zbyt głęboko wepchnął popcorn do nosa.

18:00

Izba przyjęć, odc. 12 Godziny emisji

Kolejna wizyta w zawsze pełnej pacjentów izbie przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 39 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 40 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Kino domowej roboty, odc. 37 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

20:30

Trwa...  Kino domowej roboty, odc. 38 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

21:00

Seks-wypadki: Igraszki na sianie Godziny emisji

Igraszki na sianie w stodole kończą się dla kobiety śmiertelnie groźnymi obrażeniami i wielkim wstydem. Wyprawa do jaskini nie przebiega zgodnie z planem.

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Egzekucja Godziny emisji

Zespół bada sprawę morderstwa gwiazdy porno i jej męża, które przypomina egzekucję. Catherine i Grissom osobiście angażują się w śledztwo.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Premiera Duchy: Opiekuńczy duch Godziny emisji

Matka z córką mieszkają w nawiedzonym domu. Badacze zjawisk nadprzyrodzonych próbują dociec czy owe duchy są szkodliwe. Ich oczom ukazuje się imponująca walka dobra ze złem.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Jedenastu gniewnych ludzi Godziny emisji

Po rozprawie w sądzie zostaje odkryte ciało przysięgłego, który jako jedyny głosował za uniewinnieniem oskarżonego. Grissom szuka sprawcy wśród pozostałych jedenastu ławników.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Naiwniacy Godziny emisji

W kasynie, w którym odbywa się pokaz japońskich antyków, dochodzi do porażenia prądem. Czy był to przypadek czy może podstęp, aby wykraść najcenniejsze dzieło z kolekcji?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

03:00

New York Ink: Tuż po otwarciu Godziny emisji

Po niezbyt udanym otwarciu salonu problemy nie odstępują Amiego. Artysta Chris Torres kwestionuje konieczność wprowadzenia zmian.

04:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom Godziny emisji

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

05:00

Salon Sukien Ślubnych: Przedślubne emocje Godziny emisji

Hinduska Rashi chce wystąpić na ślubie w amerykańskiej kreacji. Shenelle przychodzi na przymiarkę i cała w nerwach czeka, aby zobaczyć swoją suknię.

05:30

Salon Sukien Ślubnych: Świecąca panna młoda Godziny emisji

Krystle szuka pięknej sukni na ślub z baseballistą Ryanem Howardem. Deshae z południa Stanów Zjednoczonych chce wystąpić w kreacji pełnej koralików i świecidełek.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info