Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-07-27

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Cothay Manor Godziny emisji

Ruth wraca do posiadłości Mary Anne i Alastaira Robbów w Somerset, żeby sprawdzić, czy otworzyli park rzeźb i zaczęli zarabiać.

06:50

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie Godziny emisji

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

07:40

Kot z piekła rodem: Kot macho Godziny emisji

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

08:30

Łowcy promocji: Kelly i Rebecca Godziny emisji

Kelly chce zaimponować swoim znajomym i próbuje zrobić zakupy o wartości ponad 1000 dolarów nie wydając ani centa. Rebecca wciąga w pasję kuponową swojego męża.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 13 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 14 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Trwa...  Masterchef: Australia, odc. 56 Godziny emisji

Tym razem sędziowie pozwalają uczestnikom wybrać rodzaj zadania. W tym starciu nie będzie żadnych zasad ani ograniczeń, poza limitem czasowym.

11:00

Premiera Nietypowe ciąże, odc. 2 Godziny emisji

Towarzyszymy przyszłym mamom w zaskakujących momentach. Obserwujemy różne sytuacje zarówno z ich perspektywy jak i z perspektywy lekarzy, którzy opiekują się przyszłymi matkami.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Kenny i Christy, część 1 Godziny emisji

Były komandos Kenny waży 185 kilogramów, zaś Christy 170. Oboje zwracają się do trenera Chrisa Powella, aby pomógł im schudnąć.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Ból głowy i zombie Godziny emisji

Agresywny pacjent, którego nie można uspokoić, grozi ciężarnej lekarce z izby przyjęć. Rodzina po powrocie z wakacji skarży się na ciągłe bóle głowy.

14:00

Masterchef: Australia, odc. 35 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

15:30

Kot z piekła rodem: Dziki kot Godziny emisji

Brian i Carre zdali sobie sprawę, że nieświadomie przygarnęli zdziczałego kota. Czy oswojenie kłopotliwego zwierzaka jest możliwe?

16:30

Łowcy promocji: Callie i Kelly Godziny emisji

Callie utrzymuje rodzinę z pożyczek i korzysta ze wszystkich promocji, ponieważ jej mąż nie pracuje, tylko studiuje. Kelly planuje zakupową wyprawę z przyjaciółką Candi.

17:00

Ekstremalne odchudzanie: Brandi, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Spotyka się z wizażystką, która nie umiała przyjąć krytyki i swoje stresy odreagowywała jedzeniem.

18:00

Medyczne zagadki: Desperackie środki Godziny emisji

Po przeprowadzce do nowego mieszkania u małej dziewczynki pojawiła się piekąca wysypka. Lekarze usiłują ustalić przyczynę.

19:00

Czysty zysk, odc. 7 Godziny emisji

Sprzątaczka Michelle składa wizytę Susane, której dom jest pełen najróżniejszych przedmiotów, stert dokumentów i przestarzałych ozdób choinkowych.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zjadają mnie robaki Godziny emisji

Nastolatek, który po odniesieniu poważnych obrażeń powoli powraca do zdrowia, nagle dostaje śmiercionośnej infekcji. Czy lekarze pomogą mu, zanim będzie za późno?

21:00

Seks-wypadki: Przygoda na stacji benzynowej Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 2 Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci policjanta, który zginął podczas strzelaniny. Czy ich kolega został zastrzelony przez członka gangu, czy zginął od kuli swoich?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy: Czarna magia Godziny emisji

Nastoletni chłopiec ma obsesję na punkcie nawiązywania kontaktów ze zmarłymi. Któregoś dnia wywołuje złośliwego ducha, który zaczyna terroryzować jego rodzinę w nowym domu.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Bezpardonowa walka Godziny emisji

Ciało otyłego mężczyzny zostaje znalezione w kontenerze na śmieci. Ręce ofiary są pełne pure z ziemniaków. Podczas śledztwa detektywi docierają do organizatorów zawodów w jedzeniu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 1 Godziny emisji

Świeżo upieczony policjant ginie podczas strzelaniny z czterema członkami gangu. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna mógł zostać zastrzelony przez innego policjanta.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 23 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: Monreith House Godziny emisji

Ruth odwiedza posiadłość Monreith House w Szkocji należącą do ekscentrycznego kawalera, sir Michaela Maxwella. Czy rozwiąże jego problemy finansowe?

03:36

LA Ink: Nikki Sixx Godziny emisji

Kat postanawia, podobnie jak jej chłopak Nikki Sixx, zaangażować się w działalność charytatywną. Mistrzyni olimpijska Natasha Kai przynosi swój medal do salonu.

04:24

Policja dla zwierząt w Houston: Handel ludźmi Godziny emisji

Starszy śledczy zostaje wezwany w sprawie okrutnie poranionego kucyka, nad którym się znęcano. Zwierzę przywiązano do auta i ciągnięto po jezdni.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Kreacja z metką Godziny emisji

Michelle interesują wyłącznie suknie projektantki z salonu, Pniny Tornai. Grecka piękność Kiki szuka okazji. Audrey i Randy robią wszystko, aby sprawić przyjemność Lillian.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Sekrety i niespodzianki Godziny emisji

Niki Ann jest gotowa wydać na suknię 5000 dolarów. Matka Dawn pojawia się w przymierzalni, aby ułatwić córce podjęcie trudnej decyzji. Kristyn chce zachwycić gości swoją kreacją.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info