Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-06-22

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Gissing Hall Godziny emisji

Ruth przekształca podupadający hotel w dom weselny. Specjalistka stawia na nowy wystrój wnętrz i wymianę menadżera. Czy jej misja zakończy się powodzeniem?

06:50

Projekt AKWARIUM: Kolacja z rybami Godziny emisji

Utalentowany duet buduje akwarium w kształcie stołu na targi w Las Vegas. Następnie aranżuje akwarium w replice krewetkowca.

07:40

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

08:30

Łowcy promocji: Krista i Amanda Godziny emisji

Krista z Maryland w poszukiwaniu kuponów potrafi przeczesać nawet śmietniki. Zakupoholiczka Amanda z Georgii chce wydać 60 dolarów na jedzenie na baby shower swojej siostry.

09:00

Włoskie zdrady: Mąż na zamówienie Godziny emisji

Serena i Marco są małżeństwem od 10 lat, ale bardziej dbają o swoje kariery niż o związek. Pewnego dnia Marco odkrywa, że po imprezie żona przespała się z ich przyjacielem.

09:30

Włoskie zdrady: Wierny kochanek Godziny emisji

Instruktorka medytacji Marisa i Klaudio są zakochani od lat. Niestety mężczyzna jest żonaty. Jak zareaguje na wieść o nowej sympatii Marisy - jej uczniu Jacopo?

10:00

Masterchef: Australia, odc. 31 Godziny emisji

Sędziowie Gary Mehigan, George Calombaris i Matt Preston wybierają najlepszych kucharzy amatorów w Australii. 24 uczestników konkursu walczy o tytuł Masterchefa w Melbourne.

11:00

Premiera Ciąża z zaskoczenia: Poród w czasie tornada Godziny emisji

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

11:30

Premiera Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i antykoncepcja Godziny emisji

Historie kobiet, które rodziły dzieci nawet nie przypuszczając, że mogą być w ciąży. Rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z kobietami, dla których poród był całkowitym zaskoczeniem.

12:00

Otyłość, która zabija: Rodzinne sprawy Godziny emisji

Robert całe swoje życie pił piwo i zajadał się stekami. Dziś waży prawie 250 kilogramów i jest chory na cukrzycę. Ma wysoki cholesterol i nadciśnienie.

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Nie do poznania Godziny emisji

Twarz i ciało mężczyzny niespodziewanie puchną. Lekarz oddziału ratunkowego zachodzi w głowę, dlaczego młoda kobieta dosłownie płonie od środka po dniu spędzonym na plaży.

14:00

Masterchef: Australia, odc. 10 Godziny emisji

Maggie Beer przygotowała dla zawodników tajemniczą skrzynkę, w której znalazły się ośmiornica, śliwki, czekolada, pietruszka, liście laurowe, verjus i owoce kaparów.

15:30

Trwa...  Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

16:30

Łowcy promocji: Katherine i Joel Godziny emisji

Katherine ma zamiar zerwać z nałogiem zakupów na przecenach, ale planuje ostatnią wyprawę. Jeden z najmłodszych zakupoholików robi wyjątkowo duże oszczędności.

17:00

Otyłość, która zabija: Otyłe życie Godziny emisji

Spotkanie z chirurgami kliniki leczenia otyłości w Houston. Chorobliwie otyli pacjenci o wadze od 180 do 450 kg poddają się operacjom zmniejszenia żołądka, które ratują im życie.

18:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Kto strzelał? Godziny emisji

Lekarz udziela pomocy ofiarom strzelaniny, które twierdzą, że były tylko naocznymi świadkami. Policja ma jednak odmienne zdanie. Nowy lekarz musi przeprowadzić operację mózgu.

19:00

Czysty zysk: Wizyta w parku Godziny emisji

Cynthia, która jak ognia boi się zarazków, porządkuje dom nałogowej zbieraczki Daphne. Linda razem z ekipą sprząta po psach Allesley Park w Coventry.

20:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty! Godziny emisji

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

21:00

Seks-wypadki: Zabawy na świeżym powietrzu Godziny emisji

Para lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu, nieco przesadza z igraszkami. Mężczyzna odkrywa, że uczucie którym darzy go dziewczyna jest dla niego dosłownie za gorące.

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 1 Godziny emisji

Świeżo upieczony policjant ginie podczas strzelaniny z czterema członkami gangu. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna mógł zostać zastrzelony przez innego policjanta.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy: Z prochu w zło Godziny emisji

Po wprowadzeniu się do nowego domu, członkowie rodziny odnosili wrażenie, że nie są w nim sami. Zwrócili się o pomoc do badaczy zjawisk paranormalnych. Czy interwencja pomogła?

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 2 Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci policjanta, który zginął podczas strzelaniny. Czy ich kolega został zastrzelony przez członka gangu, czy zginął od kuli swoich?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Sekrety i muchy Godziny emisji

Dwudziestoośmioletnia samotna matka zostaje znaleziona martwa w własnym domu. Wszystko wskazuje, że popełniła samobójstwo. Jednak Catherine ustala, że kobieta została zamordowana.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 33 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 34 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: Tapeley Park Godziny emisji

Ruth jedzie do rezydencji w hrabstwie Devon zamieszkałej przez aktywnego ekologa Hectora Christiego. Czy przekona go do działań przynoszących korzyści finansowe?

03:36

LA Ink: Wyścig Godziny emisji

Odwiedzając rodzinny Meksyk, Kat może słono zapłacić za szpital, gdy Jesse walczy o pierwsze miejsce w wyścigu Baja 500. Ariannie udaje się wytrwać 100 dni bez alkoholu.

04:24

Na straży przyrody: Las strzelb Godziny emisji

Strażnicy ze specjalnej jednostki ukrócą proceder nielegalnych polowań na łosie. Zapobiegną także samobójstwu i wytropią groźnych bandytów.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Jednodniowa księżniczka Godziny emisji

Latoya marzy o balowej sukni. Kristin wygrała walkę z rakiem piersi i wychodzi za mąż za szkolną miłość. Na przymiarkę przychodzi panna młoda, która uciekła już sprzed ołtarza.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Jeden cel Godziny emisji

Panny młode szukają wymarzonej sukni. Ashley, była konsultantka konkursów piękności i modelka marzy o kreacji, którą kiedyś mierzyła w innym salonie.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info