Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-04-28

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Abbey Dore Court Godziny emisji

Ruth jedzie do pięknej, ale podupadłej, posiadłości w Herefordshire. Wnuczka właściciela budynku chce przywrócić dawny blask rodzinnemu domowi.

06:50

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie Godziny emisji

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

07:40

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka Godziny emisji

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

08:30

Wyjdź za mnie: Zdobądź mnie Godziny emisji

Oprócz zaręczonej Annie, jej ojciec także planuje ślub. Kiedy dowiadują się, że ich ulubiony kuzyn Scooby może uczestniczyć tylko w jednym weselu, rozpoczynają zakulisową walkę.

09:00

Sposób użycia: Dzień Jeffa Godziny emisji

To miał być "dzień Jeffa", ale przyjazd sprzątaczki komplikuje plany mężczyzny. Adam zastanawia się, skąd wziął się jego tik nerwowy.

09:30

Sposób użycia: Zygota Godziny emisji

Audrey, Jeff i matka zastępcza ich przyszłego dziecka Brenda, przechodzą do kolejnego etapu, którym jest procedura zapłodnienia. Russell i Timmy podrywają zawodowe koszykarki.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 63 Godziny emisji

Uczestnicy australijskiej edycji konkursu kulinarnego kontynuują walkę o prestiżowy tytuł. Kto zdobędzie tytuł Masterchefa?

11:00

Porodówka, odc. 2 Godziny emisji

Kobieta, która rodzi po raz pierwszy, nie traci humoru podczas porodu. Para nastolatków już wkrótce zostanie rodzicami. Przyszłą mamę czeka bardzo ciężki poród.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Bruce, część 2 Godziny emisji

Bruce z pomocą Chrisa Powella walczy ze zbędnymi kilogramami. Czy trening z legendą NFL Jerrym Rice'em pomoże mu osiągnąć wyznaczony cel i stracić aż 50 procent wagi ciała?

13:00

Izba przyjęć, odc. 9 Godziny emisji

Kolejna wizyta w zawsze pełnej pacjentów izbie przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital.

14:00

Masterchef: Australia, odc. 41 Godziny emisji

Trwa zacięta walka o tytuł australijskiego Masterchefa. Kto tym razem swoim kulinarnym talentem zachwyci sędziów George'a Calombarisa, Matta Prestona i Gary'ego Mehigana?

15:00

Sposób użycia: Podstęp Godziny emisji

Jeff i Audrey bawią się w swatki. Adam wybiera się do nowej siłowni. To, co tam odkryje, okaże się dla niego sporym zaskoczeniem.

15:30

Sposób użycia: Ograć system Godziny emisji

Brenda sprawdza, czy jest w ciąży, a Timmy i Russel udzielają Jennifer porad, o które wcale nie prosiła.

16:00

Kino domowej roboty, odc. 18 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

16:30

Kino domowej roboty, odc. 19 Godziny emisji

Kompilacja nagrań prezentujących zabawne zachowania zwierząt i małych dzieci oraz różne śmieszne wpadki, scenki i zdarzenia, które podbiły Internet.

17:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Szanghaj Godziny emisji

W Szanghaju Tony wyrusza na poszukiwania doskonałych pierożków i próbuje przysmaków z lokalnych straganów. Potem nad jeziorem Yangcheng odkrywa kraby wełnistorękie.

18:00

Ekstremalne odchudzanie: David, część 1 Godziny emisji

Trener Chris Powell pomaga otyłym ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. Spotyka się z kucharzem, którego dręczące poczucie winy doprowadziło do otyłości.

19:00

Czysty zysk: Generalne porządki Godziny emisji

Linda Dykes wybiera Richarda, który ma obsesję na punkcie porządku i czystości w swoim domu, aby pomógł Christopherowi posprzątać zawalony śmieciami domek.

20:00

Kino domowej roboty, odc. 19 Godziny emisji

Śmiech to zdrowie! Przed nami kolejna porcja szalonych zwierzaków, uroczych dzieci i najróżniejszych potknięć, wpadek i pomyłek: oto najlepsze nagrania z domowych filmów wideo.

20:30

Kino domowej roboty, odc. 20 Godziny emisji

Śmiech to zdrowie! Przed nami kolejna porcja szalonych zwierzaków, uroczych dzieci i najróżniejszych potknięć, wpadek i pomyłek: oto najlepsze nagrania z domowych filmów wideo.

21:00

Trwa...  Seks-wypadki: Walentynkowa niespodzianka Godziny emisji

Po romantycznym walentynkowym wieczorze spędzonym z dziewczyną, mężczyzna odkrywa dziwną wysypkę w okolicach intymnych. Zawodowy bokser doznaje poważnego urazu w łóżku.

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Z dymem Godziny emisji

Podczas śledztwa w sprawie zwłok znalezionych w kominie detektywi muszą powrócić do nierozwiązanego morderstwa nastolatki Caroline Fitzgibbons. Co łączy te dwie zbrodnie?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy: Tunel śmierci Godziny emisji

Po tym jak Candace i John St Clair odwiedzają tunel nawiedzany przez duchy, w drodze powrotnej do ich domu towarzyszy im niepożądany gość.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Reality show Godziny emisji

Detektywi stają się bohaterami telewizyjnego serialu reality. Kamery towarzyszą im podczas poszukiwań seryjnego gwałciciela. Warrick zaczyna mieć problemy w małżeństwie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Piraci III Rzeszy Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa Zoe, córki lady Heather. Ciało kobiety znaleziono na samym środku pustyni Vegas.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady: Mąż na zamówienie Godziny emisji

Serena i Marco są małżeństwem od 10 lat, ale bardziej dbają o swoje kariery niż o związek. Pewnego dnia Marco odkrywa, że po imprezie żona przespała się z ich przyjacielem.

02:24

Włoskie zdrady: Wierny kochanek Godziny emisji

Instruktorka medytacji Marisa i Klaudio są zakochani od lat. Niestety mężczyzna jest żonaty. Jak zareaguje na wieść o nowej sympatii Marisy - jej uczniu Jacopo?

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: powrót: Chesters Godziny emisji

Ruth jedzie do Johna i Ellie, właścicieli rezydencji Chesters w regionie Scotish Borders. Ich dom był w ruinie, a jego naprawa wymagała zebrania ogromnej sumy pieniędzy.

03:36

LA Ink: Pomoc potrzebna od zaraz Godziny emisji

Biznes kwitnie i Kat uświadamia sobie, że potrzebuje dodatkowych rąk do pracy. Tymczasem w salonie pojawia się gitarzysta Dave Navarro.

04:24

Policja dla zwierząt w Miami: Największa akcja ratunkowa Godziny emisji

Oficerowie ruszają z pomocą poranionemu aligatorowi. Ratują też z opresji 400 zwierząt gospodarskich. Jest to największa tego typu operacja, przeprowadzona w rejonie Miami.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Ta sama suknia, inna dziewczyna Godziny emisji

Konsultantka Jessica dwoi się i troi, kiedy doradza przyszłej pannie młodej Kasey, która ma poważne problemy z podjęciem decyzji. Czy w końcu uda się im znaleźć doskonałą suknię?

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Ta jedyna osoba Godziny emisji

Sarah przychodzi do salonu ze swoim mężem. Szuka sukni na uroczystość z okazji 10. rocznicy odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jodee chce zaskoczyć wszystkich weselnych gości.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 01.05, 11:30 Ciąża z zaskoczenia: Oto twój nowy brat Godziny emisji
  • 04.05, 11:30 Ciąża z zaskoczenia: Najstarsza pierworódka Godziny emisji
  • 04.05, 18:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Nie do poznania Godziny emisji
  • 06.05, 16:00 Młodzi kontra emeryci: pojedynek na formę: Sun City Center, Floryda Godziny emisji
  • 08.05, 13:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Krowy i obcasy Godziny emisji
  • 09.05, 13:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Trudna diagnoza Godziny emisji
  • 09.05, 18:00 Lekarz w moim domu, odc. 1 Godziny emisji
  • 10.05, 13:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Czekoladowy deser Godziny emisji
  • 11.05, 13:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Ból głowy i zombie Godziny emisji
  • 11.05, 18:00 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Niewiarygodne! Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info