Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-05-27

06:00

Prywatna historia kina odc. 19 Godziny emisji

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

06:35

Na planie: Mad Max na drodze gniewu, Kapitan Phillips Godziny emisji

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

06:55

Pan Toti sezon 2 odc. 25: Pan Toti i specjalista od remontów Godziny emisji

animowany, edukacyjny, film animowany ( Polska 2015 ) Czas: 8min.

Pan Toti to człowieczek tak mały, jak paluszek. Mieszka w pniu starego drzewa. W każdym odcinku spotykaja go nowe przygody. Serial ma charakter edukacyjny - każde dziecko może nauczyć się wiele od Pana Totiego.

Reżyseria: Grzegorz Handzlik

Obsada: Janusz Wituch

07:15

Król Maciuś I Godziny emisji

animowany, bajka ( Niemcy 2007 ) Czas: 79min.

Maciuś, tuż przed swoimi ósmymi urodzinami, ma objąć rządy w kraju. Chce uczynić wszystkie dzieci szczęśliwymi, dać im prawo decydowania o sobie. Kiedy zamienia ich role z rolami dorosłych, świat przewraca się do góry nogami, a na drodze do spełnienia dziecięcych marzeń staje zły Generał.

Reżyseria: Jesse Sandor , Stützner Lutz

08:50

Komisarz Rex, sezon 6, odc. 88: Dziewczyna i zabójca Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Niemcy 2000 ) Czas: 47min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Pete Ariel

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

09:50

MiłośćKropka.pl, odc. 12: Koleżeńska przysługa Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W dwunastym odcinku: Michał jest przekonany, że żona zdradza go z mężczyznami poznanymi na portalu randkowym. Namawia swojego kolegę Jacka, by założył tam konto i spróbował się z nią umówić. Intryga wymyka się...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

10:50

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie Godziny emisji

fabularny ( western, USA, Włochy 1968 ) Czas: 159min.

Jill McBain (Claudia Cardinale) przyjeżdża z Nowego Orleanu do swojego męża, który mieszka w małym miasteczku na Dzikim Zachodzie. Kilka dni przed jej przybyciem McBain i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa zostają zamordowani przez bandę Franka (Henry Fonda). Jednak o zbrodnię podejrzewany jest Cheyenne (Jason Robards). W tym czasie w okolicy pojawia się tajemniczy człowiek nazywany Harmonijką (Charles Bronson).

Reżyseria: Sergio Leone

Obsada: Fonda Henry , Bronson Charles , Cardinale Claudia

14:20

Złoto Karaibów Godziny emisji

fabularny, przygodowy ( Niemcy 2012 ) Czas: 88min.

Claudia Harding jest ambitną panią historyk. W trakcie badań nad życiem hiszpańskiego szlachcica z XVI wieku, który poślubił księżniczkę Azteków, odkrywa starożytne wykresy wskazujące miejsce na Karaibach, w którym prawdopodobnie zatonął jego statek.

Reżyseria: Klein Dietmar

Obsada: Muriel Baumeister , Thure Riefenstein , Karl Fischer

16:05

Trwa...  Galimatias, czyli kogel-mogel II Godziny emisji

fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1989 ) Czas: 93min.

Kontynuacja opowieści o bohaterach filmu "Kogel-mogel". Kasia i Paweł przenoszą się na wieś. Ojciec Kasi ingeruje w plany młodych. Pragnie wnuka. Kasia nie chce dziecka, marzy o studiach. Pojawia się Wolański, który obiecuje pomoc Kasi w spełnieniu jej marzeń. Dziewczyna wyjeżdża do Warszawy, skąd wraca w odmiennym stanie ku wielkiej radości rodziców.

Reżyseria: Roman Załuski

Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska , Dariusz Siatkowski , Katarzyna Łaniewska

18:00

Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2009 ) Czas: 89min.

Podczas przyjęcia dla dzieci z okazji Halloween jedna z dziewczynek, Joyce Reynolds twierdzi, że kilka lat wcześniej była świadkiem morderstwa. Ponieważ jest znana z fantazjowania, nikt nie daje wiary jej słowom. Jednak jeszcze tego samego wieczoru dziewczynka zostaje znaleziona martwa. Na prośbę Ariadne Oliver dochodzenie w zagadkowej sprawie podejmuje detektyw Herkules Poirot.

Reżyseria: Mark Gattis

Obsada: Suchet David , Amelia Bullmore , Zoe Wanmaker

20:00

Premiera Skok Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 2001 ) Czas: 100min.

Złodziej z olbrzymim doświadczeniem (Gene Hackman), podczas jednego ze skoków zostaje sfilmowany przez kamery sklepowe. Gdy trafia się kolejne zlecenie, postanawia na akcję wysłać swojego siostrzeńca, by upewnić się, że ten jest wobec niego lojalny. Okazuje się jednak, że młody chłopak oznacza same kłopoty...

Reżyseria: David Mamet

Obsada: Hackman Gene , Pidgeon Rebecca , DeVito Danny

22:10

Sztos 2 Godziny emisji

fabularny, komedia ( Polska 2011 ) Czas: 101min.

Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek trafiają w ręce milicji. Nieoczekiwanie z tarapatów ratuje ich oficer Urzędu Bezpieczeństwa, Mietek Królikowski. Ma on jednak względem nich własne plany.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Obsada: Bartłomiej Topa , Bogusław Linda , Borys Szyc , Cezary Pazura , Edward Linde-Lubaszenko , Jan Nowicki

00:25

Uwikłanie Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Polska 2011 ) Czas: 123min.

Ekranizacja bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki (Olgierd Łukaszewicz) leczy Henryka Telaka (Krzysztof Globisz). Niestety mężczyzna zostaje zamordowany. Tropem mordercy podążać zaczynają prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska) oraz komisarz policji Sławomir Smolar (Marek Bukowski). Prowadząc śledztwo, oboje docierają do faktów, o których od lat krążyły legendy.

Reżyseria: Jacek Bromski

Obsada: Maja Ostaszewska , Marek Bukowski , Danuta Stenka

02:50

Porno Godziny emisji

fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1989 ) Czas: 78min.

Michał jest dojrzałym mężczyzną, tęskniącym za prawdziwym uczuciem. Leżąc u boku żony Marty wspomina swoje poprzednie związki z kobietami. Doznając wciąż nowych seksualnych wrażeń, starał się zagłuszyć samotność i poczucie niespełnienia duchowego.

Reżyseria: Marek Koterski

Obsada: Zbigniew Rola , Agnieszka Wójcik , Ewa Grabarczyk , "żółty trójkąt"

04:35

Długi weekend Godziny emisji

fabularny, komediodramat ( Polska 2004 ) Czas: 72min.

W telewizyjnej swatce los zetknął ze sobą parę w średnim wieku - Bogdana i Martę. Spędzą razem długi majowy weekend w luksusowym hotelu nad jeziorem. Choć obydwoje są samotni, marzą o uczuciu, stabilizacji, kimś bliskim, od samego początku nic się nie klei. Równie dużo bowiem ich różni. Ona jest kierowniczką biblioteki, byłą działaczką opozycji, on - zawodowym wojskowym. Kiedy okazuje się, że w tym samym hotelu weekend spędzi także legendarny bard lat 80., opozycyjny poeta Jan Tomaszek,...

Reżyseria: Robert Gliński

Obsada: Krzysztof Globisz , Joanna Żółkowska , Leszek Piskorz

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info