Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-04-29

06:00

Prywatna historia kina odc. 16 Godziny emisji

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

06:30

Na planie: Pingwiny z Madagaskaru, Kraina Lodu Godziny emisji

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

06:55

Pan Toti sezon 2 odc. 18: Pan Toti i nudne kapcie Godziny emisji

animowany, edukacyjny, film animowany ( Polska 2015 ) Czas: 8min.

Pan Toti to człowieczek tak mały, jak paluszek. Mieszka w pniu starego drzewa. W każdym odcinku spotykaja go nowe przygody. Serial ma charakter edukacyjny - każde dziecko może nauczyć się wiele od Pana Totiego.

Reżyseria: Grzegorz Handzlik

Obsada: Janusz Wituch

07:15

Pocahontas II - Podróż do Nowego Świata Godziny emisji

animowany, bajka ( USA 1998 ) Czas: 70min.

Wysłany przez króla do Indian John Rolfe wraca do Anglii w towarzystwie Pocahontas. W tym czasie Ratcliffe, chcąc wywołać kolejną wojnę z indiańskim plemieniem, planuje kolejny spisek. Pocahontas i John robią wszystko, by pokrzyżować jego plany.

Reżyseria: Raymond; Ellery Tom Bradley

08:30

Komisarz Rex, sezon 5, odc. 75: Zabójczy tarot Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1999 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Michael Riebl

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

09:35

Komisarz Rex, sezon 6, odc. 76: Księżycowy zabójca Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2000 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

10:35

MiłośćKropka.pl, odc. 8: Miłość od kuchni Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W ósmym odcinku: Paweł jest szefem kuchni w renomowanej restauracji. Pewnego dnia wdaje się w kłótnię z Małgorzatą - pasjonatką kulinarną, która skrytykowała jego danie. W tym samym czasie na portalu randkowym...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

11:40

Żar z nieba Godziny emisji

fabularny, science fiction ( Niemcy 2008 ) Czas: 95min.

Niemcy są nękane przez czterdziestostopniowe upały. Sytuacja w kraju staje się groźna. System opieki zdrowotnej jest przeciążony, a długotrwałe susze zagrażają źródłom wody pitnej w Zagłębiu Ruhry.

Reżyseria: Schnitzler Gregor

Obsada: Susanna Simon , Johannes Brandrup , Birge Schade

13:45

Wielki Joe Godziny emisji

fabularny, familijny ( USA 1998 ) Czas: 110min.

opowieść o ogromnym gorylu, który wraz ze swoją opiekunką Jill żyje w afrykańskiej dżungli. Gdy w okolicy pojawiają się kłusownicy, Jill decyduje się wywieźć przyjaciela do rezerwatu w Ameryce.

Reżyseria: Ron Underwood

Obsada: Bill Paxton , Charlize Theron , Rade Šerbedžija

16:20

Trwa...  Słodka zemsta Godziny emisji

fabularny, komedia romantyczna ( USA 2009 ) Czas: 81min.

Odnosząca sukcesy Louise dowiaduje się, że jej mąż ma zamiar odejść od niej do młodszej kochanki. Kobieta postanawia zakneblować ukochanego, przywiązać go do krzesła i w ten sposób zmusić go do rozmowy. Sprawy zaczynają się komplikować coraz bardziej, kiedy dom, w którym uwięziony jest Ian, staje się celem włamywaczy.

Reżyseria: Cheryl Hines

Obsada: Meg Ryan , Timothy Hutton , Justin Long

17:55

Poirot: Kot wśród gołębi Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 93min.

Herkules Poirot przybywa do prestiżowej szkoły dla dziewcząt w Meadowbank, gdzie ma wręczyć główną nagrodę zwyciężczyni szkolnych zawodów sportowych. Wkrótce dyrektorka placówki i wieloletnia przyjaciółka Poirota, panna Bulstrode, prosi go o pomoc.

Reżyseria: James Kent

Obsada: Suchet David , Harriet Walter , Raji James

20:00

Uśmiech Mony Lizy Godziny emisji

fabularny, dramat ( USA 2003 ) Czas: 114min.

1953 rok. Do Wellesley College, elitarnej żeńskiej szkoły o surowym rygorze, przyjeżdża nowa nauczycielka historii sztuki. Katherine Watson (Julia Roberts) jest pełna ideałów, wielbi malarstwo młode kobiety, choć najzdolniejsze w kraju, wcale nie myślą o nauce. Obrączka na palcu więcej dla nich znaczy niż tytuł naukowy. Katherine stara się poszerzyć horyzonty intelektualne dziewcząt, jednak presja środowiska okazuje się bardzo silna.

Reżyseria: Mike Newell

Obsada: Julia Roberts , Maggie Gyllenhaal , John Slattery

22:30

Niewidzialny Godziny emisji

fabularny, science fiction ( USA 2007 ) Czas: 107min.

Będąc w stanie zawieszenia między życiem a śmiercią, niewidoczny dla nikogo, obserwuje poczynania swojej matki, przyjaciół i wrogów.

Reżyseria: S. David Goyer

Obsada: Justin Chatwin , Marcia Gay Harden , Margarita Levieva

00:45

Luther. Sezon 2 odc.03 Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 51min.

Luther utwierdza się w przekonaniu, że Jenny nie jest mu obojętna. Ze wszystkich sił pragnie ją chronić. Ich kontakty utrudnia jednak Baba.

Reżyseria: Sam Miller

Obsada: Steven Robertson , Golda Rosheuvel , Babou Ceesay

01:50

Luther. Sezon 2 odc.04 Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 51min.

Życie prywatne i zawodowe Luthera zaczyna wymykać się spod kontroli. Mężczyzna próbuje poradzić sobie ze śmiercią Toby. Jednocześnie robi co może, by zadowolić podejrzliwą Babę.

Reżyseria: Sam Miller

Obsada: Steven Robertson , Jamie Richards , Aimee-Ffion Edwards

02:55

Scena Śmiechu odc. 7 Godziny emisji

rozrywkowy, kabaretowa ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

„Scena śmiechu” to najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów w nowym programie Stopklatki TV. W dzisiejszym odcinku zobaczymy: Kabaret Ani Mru-Mru w skeczu "Odchudzanie", Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu "Impreza u Bogdana", Kabaret Ciach w skeczu "Biuro podróży", Kabaret Łowcy.B w skeczu "Lekcja angielskiego", Grupa MoCarta w skeczu "Klasyka Muzyki Rozrywkowej"

Reżyseria: Krzysztof(redakcja) Świątkowski

03:55

Scena Śmiechu odc. 9 Godziny emisji

rozrywkowy, kabaretowa ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

„Scena śmiechu” to najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów w nowym programie Stopklatki TV. W dzisiejszym odcinku zobaczymy: Kabaret Ani Mru-Mru w skeczu "Klinika uzależnień", Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu "Test na pracę", Kabaret Młodych Panów w skeczu "Romeo i Julia"

Reżyseria: Krzysztof (redakcja) Świątkowski

04:55

Scena Śmiechu odc. 10 Godziny emisji

rozrywkowy, kabaretowa ( Polska 2016 ) Czas: 47min.

„Scena śmiechu” to najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów w nowym programie Stopklatki TV. W dzisiejszym odcinku zobaczymy:Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu "Szatan w radiu", Kabaret Młodych panów w skeczu "Trafiona dziesiątka RMF FM", Kabaret Jurki w skeczu "Temat Tabu", Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu w skeczu "Gummy Bear", Kabaret Ani Mru-Mru w skeczu "Mnożyć czy Dzielić".

Reżyseria: Krzysztof(redakcja) Świątkowski

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info