Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-03-25

06:00

Mniam! Godziny emisji

animowany, komedia ( Chiny, Malezja 2011 ) Czas: 88min.

Młody rekin Olo żyje w głębinach oceanu. Gdy podczas zabawy ze swoim przyjacielem Szczeną zauważa ludzi wyławiających z rafy jaja, z których miało wykluć się jego rodzeństwo, postanawia uratować swoje siostry i swoich braci. Z pomocą Szczeny i nadzieją, że jego plan się powiedzie, podejmuje decyzję o wyjściu na ląd.

Reżyseria: Goh Aun Hoe

08:00

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 56: Lista śmierci Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Peter Carpentier

09:00

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 57: Straszliwa prawda Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Peter Carpentier

10:00

MiłośćKropka.pl, odc. 3: Neapolitańczyk Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W trzecim odcinku: Urszula jest wdową i pracuje jako nauczycielka języka francuskiego. Przez internet poszukuje kogoś, kto pozwoliłby jej zapomnieć o samotności. Wkrótce jej serce kradnie 40-letni Antonio...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

11:00

Uczeń czarnoksiężnika Godziny emisji

fabularny, fantastyczny ( Niemcy 2008 ) Czas: 115min.

Młody chłopak zostaje bez rodziców i środków do życia, po tym jak przez Europę przetoczyła się śmiertelna epidemia. Zostaje przygarnięty przez starego właściciela młyna i dostaje wikt i opierunek w zamian za ciężką pracę, podobnie jak inne sieroty. Po pewnym czasie okazuje się, że właściciel młyna jest czarnoksiężnikiem, który uczy swych podopiecznych czarnej magii.

Reżyseria: Marco Kreuzpaintner

Obsada: David Kross , Daniel Brühl , Christian Redl

13:45

Diamentowa afera Godziny emisji

fabularny ( komedia sensacyjna, USA 1999 ) Czas: 94min.

Włamywacz Miles Logan podczas kradzieży diamentu wartego 20 milionów dolarów, wpada w ręce policji. Przed aresztowaniem udaje mu się jednak ukryć drogocenny łup w szybie wentylacyjnym budynku. Gdy po trzech latach opuszcza więzienie, okazuje się, że w miejscu ukrycia klejnotu, stoi... komisariat policji. Aby odzyskać diament, Miles postanawia więc wstąpić w szeregi stróżów prawa.

Reżyseria: Les Mayfield

Obsada: Martin Lawrence , Luke Wilson , Peter Greene

15:55

Nie ma róży bez ognia Godziny emisji

fabularny, komedia ( Polska 1974 ) Czas: 92min.

Jacek Fedorowicz jako szczęśliwy małżonek pięknej Wandy i nieszczęśliwy właściciel mieszkania z intruzem - byłym mężem Wandy. Wszelkie próby pozbycia się sublokatora nie przynoszą rezultatu. Przeciwnie, do mieszkania wprowadzają się kolejne osoby…Komediowy obraz mieszkaniowych problemów Polaków ze znakomitymi rolami Jacka Fedorowicza, Stanisławy Celińskiej i genialnego Jerzego Dobrowolskiego.

Reżyseria: Stanisław Bareja

Obsada: Jacek Fedorowicz , Halina Kowalska , Jerzy Dobrowolski

17:55

Poirot: Tajemnica Błękitnego Ekspresu Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 94min.

Ekskluzywnym Błękitnym Ekspresem podróżują dwie piękne, młode i kusząco bogate kobiety, których śmierć wielu byłaby na rękę. Kiedy jedna z nich zostaje zamordowana, detektyw Herkules Poirot rozpoczyna śledztwo, które wskazać ma mordercę.

Reżyseria: Hettie Macdonald

Obsada: Suchet David , James D'arcy , Alice Eve

20:00

Trwa...  Premiera Jak zostać królem Godziny emisji

fabularny ( Wielka Brytania USA Australia 2010 ) Czas: 118min.

Po szokującej abdykacji Edwarda VIII książę Albert musi, mimo wielkich oporów, zasiąść na tronie Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest dla niego... problem z wysławianiem się. Jedyną osobą, która może pomóc Jerzemu w odnalezieniu własnego głosu i stawieniu czoła groźbie inwazji hitlerowskiej, okazuje się australijski specjalista o wielce nieortodoksyjnych metodach pracy nad wymową. Wkrótce rodzi się przyjaźń, która odmieni życie dwóch niezwykłych...

Reżyseria: Tom Hooper

22:35

Sędzia Dredd Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 1995 ) Czas: 92min.

Ekranizacja popularnego brytyjskiego komiksu science fiction z końca lat 70. Jest rok 2139. Z całej cywilizacji pozostało jedynie kilka miast. Porządku strzegą w nich Sędziowie. Jednym z nich jest, niesłusznie oskarżony o morderstwo, Dredd (Sylvester Stallone). Aby udowodnić swoją niewinność, Dredd rozpoczyna walkę z systemem, któremu niedawno sam służył.

Reżyseria: Danny Cannon

Obsada: Sylvester Stallone , Armand Assante , Diane Lane

00:35

Wymyśleni bohaterowie Godziny emisji

fabularny, dramat ( komedia, USA, NIemcy Belgia 2004 ) Czas: 111min.

W rodzinie Travis'ów dochodzi do wielkiej tragedii. Najstarszy syn popełnia samobójstwo. Chłopak był ogromną chlubą rodziny, odnosił ogromne sukcesy sportowe. Każdy z członków rodziny na swój sposób stara się zwalczyć pustkę, którą pozostawił po sobie zmarły. Film ukazuje walkę bohaterów o powrót do normalnego życia.

Reżyseria: Dan Harris

Obsada: Sigourney Weaver , Jeff Daniels , Michelle Williams

03:55

Jaskółka Godziny emisji

fabularny, psychologiczny ( Polska 2013 ) Czas: 73min.

Akcja filmu rozgrywa się na kilku płaszczyznach czasowych. W Wielkanoc 2000 roku, piętnaście lat po ucieczce z domu, Agnieszka Jaskółka wraz z córką Niną powraca do rodzinnego miasta, żeby pojednać się z ojcem. Podróż ta okaże się podróżą w czasie, w trakcie której Agnieszka na nowo przeżyje wydarzenia sprzed trzydziestu lat: dorastania w świecie, w którym wódka leje się strumieniami, nocne lekcje gry na pianinie pod dyktando pijanego ojca stają się rutyną, a sukienka komunijna warta jest...

Reżyseria: Bartosz Warwas

Obsada: Marcin Włodarski , Ewa Kustusz , Barbara Dembińska

05:35

Sprawa nr 407 Godziny emisji

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Ukraina, Rosja 2014 ) Czas: 16min.

Mistyczny thriller "Case 407" opowiada historię dwojga ludzi - małżeństwa, ukazując jak ludzki gniew doprowadza czasem do wilekiej tragedii.

Reżyseria: Anna Buryachkova

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info