Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-06-25

06:00

Na planie: Django, Atlas Chmur, Hobbit: Bitwa pięciu armii Godziny emisji

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

06:25

Komisarz Rex, sezon 7, odc. 105 Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2001 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hajo Gies

Obsada: Alexander Pschill , Elke Winkens , Martin Weinek

07:25

Komisarz Rex, sezon 8, odc. 106: Niania o północy Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2003 ) Czas: 43min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Alexander Pschill , Elke Winkens , Martin Weinek

08:20

Poirot: Śmierć lorda Edgware'a Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2000 ) Czas: 98min.

Detektyw Herkules Poirot przerywa swój odpoczynek na emeryturze i rozpoczyna kolejne śledztwo, kiedy jego przyjaciel zostaje brutalnie zamordowany. Tymczasem główna podejrzana w tej sprawie - wdowa po przyjacielu - popełnia samobójstwo.

Reżyseria: Brian Farnham

Obsada: Suchet David , Fraser Hugh , Jackson Philip

10:20

Katastrofy w przestworzach, odc. 85: Niemożliwe lądowanie Godziny emisji

serial dokumentalny, film dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 45min.

Kulisy najgłośniejszych katastrof lotniczych ostatnich lat. W każdym odcinku zostanie przedstawiona rekonstrukcja wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Fabularyzowane historie uzupełniają relacje pilotów, ekspertów lotnictwa oraz ocalałych pasażerów i naocznych świadków.

Reżyseria: Michael Sinyi

Obsada: Simon Reynolds , Gord Rand , Doug Macleod

11:15

Katastrofy w przestworzach, odc. 49: Błyskawiczna tragedia Godziny emisji

serial dokumentalny, film dokumentalny ( Kanada 2009 ) Czas: 50min.

Kulisy najgłośniejszych katastrof lotniczych ostatnich lat. W każdym odcinku zostanie przedstawiona rekonstrukcja wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Fabularyzowane historie uzupełniają relacje pilotów, ekspertów lotnictwa oraz ocalałych pasażerów i naocznych świadków.

Reżyseria: Ian Robertson

Obsada: HENRY CHAN , HO CHOW , RICHARD TSE

12:20

MiłośćKropka.pl, odc. 4: Miłość ponad wszystko Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W czwartym odcinku poznajemy Basię - wrażliwą kobietę, która przeżyła trudne chwile w życiu, w tym rozstanie po długim związku. Na portalu randkowym poznaje romantycznego i przystojnego Leszka. Ich znajomość...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

13:20

Premiera Tajemnice starożytnego Rzymu, sezon 2, odc. 2 Godziny emisji

serial fabularny ( familijny, przygodowy, UK 2008 ) Czas: 55min.

Opowieść dla całej rodziny oparta na bestsellerowej książce dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Caroline Lawrence. To historia czwórki młodych przyjaciół, żyjących w Cesarstwie Rzymskim. Flavia, Nubia, Jonathan oraz Lupus poszukują nieustraszonych przygód i rozwiązują wiele niebezpiecznych zagadek oraz razem stawiają czoła przeciwnościom losu.

Reżyseria: Jill Robertson

Obsada: Brookes-Murrell Rebekah , Isherwood Francesca

14:30

Premiera Tajemnice starożytnego Rzymu, sezon 2, odc. 3 Godziny emisji

serial fabularny ( familijny, przygodowy, UK 2008 ) Czas: 55min.

Opowieść dla całej rodziny oparta na bestsellerowej książce dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Caroline Lawrence. To historia czwórki młodych przyjaciół, żyjących w Cesarstwie Rzymskim. Flavia, Nubia, Jonathan oraz Lupus poszukują nieustraszonych przygód i rozwiązują wiele niebezpiecznych zagadek oraz razem stawiają czoła przeciwnościom losu.

Reżyseria: Jill Robertson

Obsada: Baughan Jamie , Borg Harry , Brookes-Murrell Rebekah

15:45

Napad Godziny emisji

fabularny, komedia ( USA 2000 ) Czas: 85min.

Michael Dawson - biznesmen z Chicago, wraz ze swoją dziewczyną Rae, wyjeżdza na wyprawę do Wielkiego Kanionu. Podczas wycieczki mężczyzna wyznaje Rae, że wydał wszystkie pieniądze przeznaczone na ich wspólny dom. Kobieta wyrzuca go z samochodu i od tej pory Michael zmuszony jest kontynuować podróż sam. A to dopiero początek jego kłopotów...

Reżyseria: Steve Rash

Obsada: Jamie Foxx , Nia Long , Barry Corbin

17:35

Cudowne dziecko Godziny emisji

fabularny, dramat ( USA 2007 ) Czas: 109min.

Pewien osierocony od swych urodzin chłopiec przybywa po latach do Nowego Jorku, by odnaleźć prawdziwych rodziców. Pomaga mu w tym muzyka, którą wciąż słyszy: w każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Muzyka, którą czuje w sercu, kieruje jego postępowaniem. Jego niezwykły talent odkrywa tajemniczy Wizard, który nadaje mu pseudonim August Rush..

Reżyseria: Kirsten Sheridan

Obsada: Freddie Highmore , Robin Williams , Keri Russell

19:50

100 kultowych filmów: Genialny klan Godziny emisji

publicystyka kulturalna, magazyn publicystyczny ( Polska 2015 )

krótka historia 100 filmów uznanych za kultowe – fakty, anegdoty i ciekawostki, wyszperane przez dziennikarzy Stopklatki TV.

20:00

Szybki jak błyskawica Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 1990 ) Czas: 103min.

Cole Trickle (Tom Cruise) niewiele wie o samochodach - tyle, że umie prowadzić je tak, by wygrywały na torze. Talent, ambicje i brawura młodości czynią z niego urodzonego zwycięzcę. Odkryty przez twardego człowieka interesu, pod opieką legendarnego mechanika i konstruktora Harry'ego Hogge, Cole rozpoczyna marsz ku wielkiemu celowi - tryumfowi na torze w Daytona. Groźny, niemal śmiertelny wypadek omal nie kładzie kresu jego marzeniom. Tylko piękna lekarka Claire (Nicole Kidman) może znów...

Reżyseria: Tony Scott

Obsada: Cruise Tom , Kidman Nicole , Duvall Robert

22:20

Trwa...  13 dzielnica Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( Francja 2004 ) Czas: 81min.

13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad... Damien, znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i unieszkodliwić bombę.

Reżyseria: Pierre Morel

Obsada: Cyril Raffaelli , David Belle , Tony D'Amario

23:55

Skazany na bluesa Godziny emisji

fabularny, dramat ( Polska 2005 ) Czas: 97min.

Autobiograficzna historia legendarnego wokalisty i lidera zespołu Dżem - Ryszarda Riedla. Akcja rozpoczyna się w latach 70. na Śląsku. 20-letni Rysiek nie ukończył żadnej szkoły poza podstawówką i nie ma stałej pracy. Zafascynowany kulturą hippisowską i narkotykami, wchodzi w konflikt z ojcem. Nawet po ślubie i narodzinach dwójki dzieci, wiedzie buntowniczy tryb życia. Wraz z rozwijającą się karierą muzyczną, rośnie również jego nałóg, który prowadzi do tragicznego finału.

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Maciej Balcar , Tomasz Kot

02:00

Prowokacja Godziny emisji

fabularny, thriller ( USA 2005 ) Czas: 83min.

Harlen (Steven Seagal) okrada bogatych przestępców. Na prośbę swojej dziewczyny, postanawia jednak skończyć z tym niebezpiecznym zajęciem i rozpoczyna pracę konwojenta bankowego. Niestety już podczas pierwszego kursu zostaje wrobiony przez swojego partnera w kradzież milionów dolarów. Obaj mężczyźni trafiają do tego samego więzienia.

Reżyseria: Don E. FauntLeRoy

Obsada: Steven Seagal , Criss Anthony 'Treach' , Sarah Buxton

03:50

Strefa ciszy Godziny emisji

fabularny, thriller ( Polska 2000 ) Czas: 89min.

Sławek i Iza są młodym małżeństwem. Kiedy psuje im się samochód pośrodku lasu, kobieta zostaje wysłana po pomoc. Kilku mężczyzn proponuje jej podwiezienie do miasta. Okazuje się, że przypadkowo napotkani podróżni to gangsterzy, którzy jadą świętować wyjście kolegi z więzienia.

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada: Edyta Olszówka , Szymon Bobrowski , Robert Gonera

05:40

Premiera Ricsi Godziny emisji

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Rumunia 2014 ) Czas: 15min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Gabor Horcher

Obsada: Steinbach Richárd , Fonyadt Péter , Magvas György

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info