Logo Nat Geo People Program TV Nat Geo People - ramówka, emisje

2017-09-23

03:00

Trwa...  Superchwast, odc. 1 Godziny emisji

film dokumentalny ( USA 2008 ) Czas: 59min.

Konopie indyjskie są postrzegane przez naukowców jako jedne z najciekawszych roślin.

04:00

Tabu USA, odc. 8 - Przedziwne związki Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 56min.

Dla przeciętnego Amerykanina stworzenie udanego związku jest jednym z najważniejszych celów w życiu. Jednak nie wszyscy wyobrażają sobie szczęście tak samo. Niektórzy czują się lepiej w układach, które budzą kontrowersje. Poznamy mieszkańca Baltimore, który postanowił się przeciwstawić tradycji i zaprzyjaźnił się ze swoimi wrogami. Spotkamy też mężczyznę i kobietę z Florydy, którzy przeszli operację zmiany płci. Pewne małżeństwo z Los Angeles opowie o swoim związku, który dzielą z dwiema...

05:00

Darren McMullen wśród outsiderów, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 59min.

Darren udaje się do Stambułu, gdzie spotyka się z mężczyznami, którzy poddają się operacji wzmocnienia wąsów. Panowie zachęcają go nawet do wszczepienia implantów. Następnie Darren jedzie do Maramures w Rumunii, gdzie cofa się w czasie, pracując jako średniowieczny wieśniak. Na koniec, jako gospodarz konkursu Alternatywny Model Roku, który odbywa się w Newcastle w Anglii, sam zmienia się w modela. Funduje sobie tatuaże i kolczyki w wargach.

06:00

Cesar Milan. Przywódca stada, odc. 7 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Brety od zawsze była bezdomna. Nigdy nie miała swojego miejsca ani nie należała do nikogo. Zaproszona do programu Baronessa Thyssen przybliży widzom historię hiszpańskich greyhoundów, które zostały porzucone.

07:00

Cesar Milan. Przywódca stada, odc. 8 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Cesar pomaga Carowi - nadpobudliwemu spanielowi. Teraz ma szansę na nową rodzinę. Tymczasem aktor Fernando Tejero szuka dla siebie odpowiedniego czworonoga.

08:00

Afryka od kuchni, odc. 11 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kenia 2013 ) Czas: 28min.

Tym razem Szef kuchni Kiran Jethwa wyrusza do Etiopii - królestwa kawy. Odwiedzi plantacje kawowca, a później przyrządzi danie z koziego mięsa i lokalnych składników.

08:30

Afryka od kuchni, odc. 12 - Kaloleni, Kenia Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kenia 2013 ) Czas: 28min.

Kiran Jethwa jedzie do Kaloleni w Kenii. Tam poznaje kulturę ludu Giriama, skosztuje mięsa sawannika i wina palmowego. Planuje również wizytę na farmie krokodyli, która zainspiruje go do przygotowania kebabu z krokodylim mięsem.

09:00

Moja restauracja w Indiach, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 60min.

Sarah i jej syn Phoenix biorą udział w ceremonii pobłogosławienia restauracji. Wkrótce nadjeżdża ciężarówka z wyposażeniem, co poprawia humor właścicielce. Razem z synem i przyjaciółmi odwiedza miejscowy aqua park. Po powrocie do lokalu zastaje tam kompletny chaos. Podczas zebrania pracowników dochodzi do awantury. Sarah czeka ważne zadanie - jej menu oceni sześćdziesięciu biznesmenów z Dubaju. Restauratorka nie ma zbyt wiele czasu na przygotowania, a co gorsza musi pożegnać się z synkiem,...

Obsada: Leah McLeod , Sarah Todd

09:30

Moja restauracja w Indiach, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 60min.

Trwają przygotowania do przyjęcia pierwszych gości restauracji. Sarah sędziuje na konkursie kulinarnym w luksusowym hotelu. Uczestników i jurorów zaskakuje burza. W dniu przyjęcia dla sześćdziesięciu biznesmenów z ZEA zawodzi dostawca istotnych produktów. Kolacja, która nie odbywa się zgodnie z planem, uświadamia Sarah trudy związane z prowadzeniem własnego lokalu. Okazją do odpoczynku jest wyprawa na ryby. Niestety po powrocie restauratorka otrzymuje niemiłą wiadomość. Otwarcie lokalu musi...

Obsada: Leah McLeod , Sarah Todd

10:00

Najlepsi kucharze świata, odc. 3 - Andoni Aduriz Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 30min.

Katie jedzie do San Sebastian w Kraju Basków. Spotka się tam ze światowej sławy szefem kuchni, Andonim Andurizem, który od ponad 15 lat prezentuje unikatowy styl gotowania, dzięki czemu jego restauracja przez kilka lat z rzędu znalazła się na liście najlepszych restauracji na świecie.

10:30

Najlepsi kucharze świata, odc. 4 - Joan Roca Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 29min.

Katie odwiedza katalońską Gironę, by spotkać się z Joanem Rocą i jego braćmi - Josepem i Jordim. Bracia Roca wspólnie stworzyli jedną z najlepszych restauracji na świecie, El Celler de Can Roca.

11:00

Najsmaczniejsze miasta świata, odc. 9 - Ejlat Godziny emisji

serial dokumentalny ( Holandia 2012 ) Czas: 28min.

Celem Ishaia jest Ejlat, najsłynniejszy kurort Izraela oraz wysunięte najdalej na południe miasto w tym kraju. Ishai skosztuje owoców morza, weźmie udział w marokańskiej uczcie i w grillu na pokładzie jachtu.

11:30

Najsmaczniejsze miasta świata, odc. 10 - Amsterdam Godziny emisji

serial dokumentalny ( Holandia 2012 ) Czas: 28min.

Ishai Golan udaje się do Amsterdamu. Odkryje kulinarne perełki, które przerosną jego oczekiwania: restaurację podającą kanapki z tradycyjnego holenderskiego chleba i indonezyjską knajpę serwującą dania Azji Południowo-Wschodniej.

12:00

Cesar Millan: Psia federacja, odc. 1 - Filadelfia Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 54min.

Cesar Millan przemierza kraj, niosąc pomoc miłośnikom psów, którzy nie umieją poradzić sobie z pupilami. Tym razem udziela fachowych rad podczas występów na żywo.

13:00

Cesar Millan: Psia federacja, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 54min.

Cesar jest Waszyngtonie i pomaga tamtejszym właścicielom psów. Spotyka się z niewidomym weteranem, by znaleźć mu odpowiedniego psiego przewodnika. W odcinku także pojawi się były wojskowy, który wspólnie ze swoim psem występują na scenie.

14:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 5 - Pixie i Trixie Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 54min.

Do kliniki trafia wiele pilnych przypadków. Pierwszymi pacjentami są dwie lotopałanki, które zaplątały się w koc i próbowały z niego wydostać. Doktor Thielen bada Macho, nimfę, która wpadła w pułapkę na muchy, przez co jej pióra się kleją. W klinice pojawiają się również właściciele świnki morskiej. W moczu swojego pupila zauważyli krew.

15:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 6 - Otyła papuga Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 55min.

Doktor K zajmuje się nimfą, która ma krwotok, a doktor Thielen przyjmuje trzech pacjentów jednocześnie. Skunksa skierowanego na sterylizację i dwa kameleony lamparcie, które przyszły na wizytę kontrolną. Następnie doktor K diagnozuje kilka poważnych schorzeń u dziewięcioletniej fretki. Z kolei właściciele mnichy nizinnej martwią się, że ptak ma guza, ale okazuje się, że jest po prostu otyły. Musi zrzucić jedną trzecią masy ciała i odwiedzić kardiologa.

16:00

Smak wolności, odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2015 ) Czas: 56min.

Kimi Werner rozmawia z niezwykłą kobietą, która radzi sobie bez dóbr materialnych i nowinek technologicznych. Jest zwolenniczką prostego życia zgodnie z naturą.

17:00

Smak wolności, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2015 ) Czas: 56min.

W górach północnej Malezji podróżniczka poznaje rodzinę, która nauczyła się żyć w zgodzie z przyrodą. Kim poznaje ich sposoby uprawy ziemi, hodowli zwierząt i połowu ryb.

18:00

Smak wolności, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2015 ) Czas: 56min.

Mistrzyni łowiectwa podwodnego zgłębia tajniki życia z dala od cywilizacji. Kimi Werner odwiedza kobietę, która wie, że mniej znaczy więcej. Jej rozmówczyni radzi sobie bez dóbr materialnych i nowinek technologicznych. Jest ambasadorką prostego życia blisko natury.

19:00

Smak wolności, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2015 ) Czas: 56min.

Kimi Werner odwiedza dolinę Goongerah na południowym wschodzie Australii, gdzie spotka się z Jill Redwood, która od ponad czterdziestu lat żyje w zgodzie z prawami przyrody.

20:00

Niezwykły dr Pol, odc. 14 - Żuraw i wielbłąd Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Doktor Pol i jego zespół przez cały rok, nie zważając na warunki, pomagają zwierzętom w potrzebie. Załoga kliniki weterynaryjnej w nowej serii stanie przed nie lada wyzwaniami, takimi jak stworzenie protezy kopyta, czy pomoc zestresowanym krowom. Przez cały sezon ekipa doktora Pola będzie miała ręce pełne roboty, zmagając się z zagadkowymi schorzeniami i poszukując nieszablonowych rozwiązań.

21:00

Niezwykły dr Pol, odc. 15 - Niezwykłe przypadki Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Weterynarze znajdują na ciele kangura tajemnicze zgrubienie. Ratują też maleńką kózkę, która waży zaledwie kilogram.

22:00

Zawód lekarz, odc. 43 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Do przychodni w Balham Park trafiają pacjenci, którzy twierdzą, że cierpią na poważne schorzenia. Lekarze szybko uspokajają ich swoimi diagnozami. Dr Chris Pearce przyjmuje Johna uskarżającego się na mrowienie w policzku, drgającą powiekę i opadającą wargę. Mężczyzna martwi się, że mógł mieć udar. Jednak po dokładnym badaniu dr Pearce stwierdza u pacjenta tzw. porażenie Bella, czyli upośledzenie ruchów mięśni twarzy, które nie zagraża życiu i powinno ustąpić samoistnie.

23:00

Zawód lekarz, odc. 42 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Do przychodni trafia Abigail, która miała wypadek w londyńskim metrze. Kiedy wysiadała z pociągu, straciła równowagę i wpadła pomiędzy wagon a krawędź peronu. Na szczęście partner wyciągnął ją stamtąd, zanim skład ruszył. Abigail uszła z życiem, ale na udzie ma ogromny siniak, który nie znika mimo upływu kilku tygodni. Dr Chris Pearce musi temu zaradzić.

00:00

Trawka, odc. 1 - Zielona gorączka Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 57min.

Wielu biznesmenów w Kolorado czerpie zyski z marihuany. Niektórzy plantatorzy, jak rodzina De Noue, próbują nawet uzyskać wsparcie w uprawie. Tymczasem sierżant Jim Gerhardt z North Metro Drug Task Force sprawdza osoby podejrzewane o nielegalną uprawę tego środka odurzającego. Miasto przygotowuje się też do pierwszych w historii zawodów High Times Medical Cannabic Cup, gdzie plantatorzy będą rywalizowali o uznanie jakości swojej marihuany.

01:00

Trawka, odc. 2 - Lekarstwo z Gór Skalistych Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 57min.

Rodzina De Noue zainwestowała wszystko w centrum odnowy biologicznej North Boulder, aby skorzystać z rosnącej popularności leczenia z pomocą marihuany. Teraz jednak napotyka na problemy, aby zacząć zarabiać i utrzymać rentowność swojego przedsięwzięcia. Stresowa sytuacja poważnie utrudnia współpracę właścicielom Kim i Christianowi oraz młodemu kierownikowi ambulatorium, Alexowi. Tymczasem członek ruchu starającego się legitymizować medyczną marihuanę, Josh Stanley, stara się zachęcić stan...

02:00

Zawód lekarz, odc. 43 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Do przychodni w Balham Park trafiają pacjenci, którzy twierdzą, że cierpią na poważne schorzenia. Lekarze szybko uspokajają ich swoimi diagnozami. Dr Chris Pearce przyjmuje Johna uskarżającego się na mrowienie w policzku, drgającą powiekę i opadającą wargę. Mężczyzna martwi się, że mógł mieć udar. Jednak po dokładnym badaniu dr Pearce stwierdza u pacjenta tzw. porażenie Bella, czyli upośledzenie ruchów mięśni twarzy, które nie zagraża życiu i powinno ustąpić samoistnie.

03:00

Zawód lekarz, odc. 42 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Do przychodni trafia Abigail, która miała wypadek w londyńskim metrze. Kiedy wysiadała z pociągu, straciła równowagę i wpadła pomiędzy wagon a krawędź peronu. Na szczęście partner wyciągnął ją stamtąd, zanim skład ruszył. Abigail uszła z życiem, ale na udzie ma ogromny siniak, który nie znika mimo upływu kilku tygodni. Dr Chris Pearce musi temu zaradzić.

04:00

Zawód lekarz, odc. 26 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Do lekarzy z Balham Park trafiają pacjenci z problemami alkoholowymi. Luke to młody człowiek, który lubi się zabawić. Chłopak uskarża się na złe samopoczucie, co lekarz przypisuje dużym wahaniom cukru we krwi pacjenta. W tym czasie dr Sara Kayat próbuje pomóc pacjentowi, który twierdzi, że słyszy głosy. To niepijący alkoholik. W trosce o jego dobro dr Kayat chce, aby Harry zgłosił się do ośrodka specjalizującego się w terapii uzależnień.

05:00

Trawka, odc. 5 - Decydujące głosy Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 60min.

Nadchodzi dzień głosowania w Fort Collins. Osoby popierające zakaz sprzedaży leczniczej marihuany robią wszystko, aby zachęcić mieszkańców do wsparcia ich starań. Bracia Dawn i John Cliffordowie obsługują pacjentów w nadziei, że w ten sposób uda im się przekonać ich do głosowania za dalszym funkcjonowaniem aptek i laboratoriów. W przeciwnym razie zostaną bez oszczędności, które wykorzystali na otwarcie przedsiębiorstw. Tymczasem sierżant Jim Gerhardt walczy z rozprzestrzeniającym się handlem...

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nat Geo People umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nat Geo People. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nat Geo People można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nat Geo People umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nat Geo People. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info