Logo Nat Geo People Program TV Nat Geo People - ramówka, emisje

2017-04-28

06:00

Zaklinacz psów, odc. 8 Godziny emisji

reality show ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Cesar Millan, słynny behawiorysta psów, specjalizuje się w tresowaniu agresywnych i problematycznych przypadków. Pod wpływem jego terapii przestraszone oraz zazdrosne psy zmieniają się nie do poznania. Cierpliwy i wymagający trener pomaga zresztą nie tylko zwierzętom, ale często także nie potrafiącymi zapanować nad nimi właścicielom. W większości przypadków terapia zostaje przeprowadzona w środowisku dobrze znanym zwierzętom - domach ich właścicieli i terenach znajdujących się w ich...

07:00

Cesar Millan na ratunek, odc. 10 - Terror teriera Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 55min.

Cesar poznaje dwóch kolejnych właścicieli, którzy nie radzą sobie z agresją swoich pupili. Holly przygarnęła teriera o imieniu Lexie Jane, gdy suczka miała sześć tygodni. Wkrótce właścicielka zdała sobie sprawę, że jej nowa podopieczna ma problemy z agresją. Cesar zauważa, że w suczkę wstępuje diabeł, tylko gdy w okolicy jest jej właścicielka. Podobny problem ma Linda i jej suczka boksera. Rosa kocha ludzi, ale wariuje na widok inny psów. Rzuca się na nie, by za wszelką cenę bronić swoją...

08:00

Krótki wypad, odc. 1 - Chicago Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Joe i Aoibhinn odwiedzają wietrzne Chicago, by zobaczyć największe atrakcje miasta. Popłyną w rejs rzeką, z perspektywy której będą mieli możliwość podziwiania niezwykłej architektury miasta. Później na szklanej platformie Willis Tower obejrzą Chicago z nieco innej perspektywy. Odwiedzą także słynną ulicę handlową Michigan Avenue, przy której znajdują się butiki największych projektantów i domów mody. Z kolei w Muzeum Historii Naturalnej zobaczą okazy dinozaurów sprzed 67 milionów lat, a w...

08:30

Krótki wypad, odc. 2 - Włochy Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Garda to największe jezioro na północy Włoch, wspaniała atrakcja turystyczna, a do tego idealna baza wypadowa do podróżowania po regionie. Joe i Aoibhinn w pierwszej kolejności wybiorą się na rejs łódką po jeziorze, podziwiając przepiękne krajobrazy. W międzyczasie odwiedzą powszechne tutaj występujące sady cytrynowe. Odwiedzą również okoliczne miasta, między innymi Weronę i Wenecję.

09:00

Chiny za zamkniętymi drzwiami, odc. 4 - Na prowincji Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 59min.

Jeff i Peter spędzają chiński Nowy Rok w Yunnan. Biorą też udział w festiwalu poświęconym kulturze i zwyczajom plemienia Lisu.

10:00

Ladyboys: u progu sławy, odc. 1 - Wysokie noty Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Scott, 44-letni Brytyjczyk, przeprowadził się do Tajlandii. Do tej zmiany skłoniła go nie tylko słoneczna pogoda, lecz także miłość do transseksualnej Paeng. Teraz Scott ma szalony plan. Zamierza założyć zespół muzyczny, w którego skład wejdą wyłącznie miejscowi ladyboye. Szkopuł w tym, że Scott nie ma pojęcia o muzyce, w Wielkiej Brytanii był hydraulikiem.

11:00

Ladyboys: u progu sławy, odc. 2 - W świetle reflektorów Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 54min.

Scott wybrał już dziewięć kandydatek do swojego zespołu, ale ma coraz większe obawy. Brytyjczyk nie umie zapanować nad grupą kapryśnych ladyboyów. Są już tego pierwszego konsekwencje. Bez żadnych wieści przepada bowiem Ruffa, 30-letnia transseksualna Filipinka. Do Tajlandii przyjeżdża też George z Glasgow. Mężczyzna chce spotkać się z ladyboyem, którego poznał w Internecie, ale na miejscu czeka go duża niespodzianka.

12:00

Zawód lekarz, odc. 15 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Tym razem doktorzy z Balhalm Park przyjmują pacjentów uprawiających turystykę wysokogórską. Dr Heather Watson poznaje pacjenta, który zamierza rozegrać mecz w rugby na szczycie Kilimandżaro. Z kolei Dr Chris Pearce pomaga mężczyźnie, który doznał kontuzji palca podczas wspinaczki.

13:00

Weterynarz z sercem, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

Codzienne życie kliniki weterynaryjnej w Yorkshire, gdzie niegdyś praktykował James Herriot, autor bestsellerowej książki "Wszystkie stworzenia duże i małe", Właściciele placówki: Julian Norton oraz były student Herriota Peter Wright wraz z załogą Skeldale Veterinary Centre codziennie pomagają zwierzętom Kontynuują oni dziedzictwo Jamesa Herriota, angażując w pracę całą swoją wiedzę i serce, by pomóc potrzebującym bez względu na ich rozmiar, kształt, gatunek czy temperament....

14:00

Rejsy w luksusie, odc. 5 - Punkt krytyczny Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 28min.

Costa Deliziosa zmierza w kierunku norweskich fiordów. Załoga pracuje niemal na okrągło. Załamanie psychiczne dotknęło jednego z artystów oraz jedną z kelnerek. Dyrektorka hotelu, Clementina Palumbo, wywiera presję na pracownikach.

14:30

Rejsy w luksusie, odc. 6 - Nowy statek Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 28min.

W stoczni nieopodal Wenecji zbliżają się do końca prace nad nowym superwycieczkowcem, Costa Favolosa. Nazwa statku nawiązuje do bajki, ale na razie przyprawia tylko o ból głowy. Prezes firmy, Pierre Foschi, wchodzi na pokład za trzy dni. Jeśli nie będzie zadowolony, posypią się głowy.

15:00

Krótki wypad, odc. 3 - Lizbona Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Joe i Aoibhinn docierają do Lizbony, jednego z najstarszych miast w Europie, z zamiarem sprawdzenia, czy portugalska stolica dorównuje Algarve pod kątem najlepszego lokalnego miejsca na wakacyjny wypoczynek. Podczas pobytu w tym mieście przejadą się popularnym tam środkiem komunikacji - tramwajem. Odwiedzą również malownicze miasteczko Sintra, a także wybiorą się na popularną plażę w Estoril.

15:30

Krótki wypad, odc. 4 - Malta Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Położona w samym sercu Morza Śródziemnego Malta jest kolejnym miejscem, które dwójka prowadzących ma na swojej mapie podróży. Wyspa stała się popularnym kierunkiem wakacyjnym ze względu na połączenie bogatej kultury i słonecznych plaż. Podczas wypadu w to malownicze miejsce, Joe i Aoibhinn zobaczą m.in. Pałac Wielkiego Mistrza w Valetcie oraz odwiedzą Błękitną Lagunę na niewielkiej maltańskiej wysepce Camino.

16:00

Niezwykły dr Pol, odc. 2 - Krowy i terier Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 57min.

Dr Pol wraz z synem Charlesem zajmują się kolejnymi zwierzętami, które potrzebują ich pomocy. Tym razem będą to m.in. agresywny terier ze złamaną łapą, pies policyjny, który bez przyczyny traci na wadze i dwie krowy, które cierpią na dolegliwości wewnętrzne.

17:00

Niezwykły dr Pol, odc. 3 - Uparte owce Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 57min.

Dr Pol i jego syn Charles rozpoczynają kolejny dzień ciężkiej pracy. Na jednej z farm muszą pobrać krew od owiec, u których podejrzewane jest pewne schorzenie. W tym celu młody Charles musi przytrzymać wierzgające i wymykające się zwierzęta, aby jego ojciec mógł pobrać próbki. Niedługo później, obaj weterynarze udają się do innego gospodarstwa, gdzie na przeprowadzenie testu ciążowego czeka 59 krów. Pomocy lekarzy potrzebują też mały szczeniak, który został zaatakowany przez innego psa,...

18:00

Zaklinacz psów, odc. 10 Godziny emisji

reality show ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Ostatni sezon popularnego programu, w którym psi behawiorysta Cesar Millan tresuje agresywne, nerwowe i nadpobudliwe psy. Pod wpływem jego niecodziennych metod niesforne czworonogi przechodzą ogromną przemianę. Cesar odwiedzi m.in. rezydencję Hugh Hefnera, Kelseya Grammera, gwiazdę serialu "Frasier", oraz wiele innych postaci amerykańskiego show-biznesu. Wybierze się nawet za ocean do Wielkiej Brytanii, by pomóc zatroskanym właścicielom niegrzecznych pupili.

19:00

Cesar na ratunek, odc. 7 - Trzygłowy potwór Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Pod opiekę Cesara trafia afgan Dingo, który służył w bazie wojskowej w Afganistanie. Katie, jego właścicielka, nie radzi sobie z tak dużym psem. Behawiorysta znajduje jednak wyjście z sytuacji. Po poradę zgłasza się także Jenny, której siostra nie potrafi zapanować nad trzema dużymi psami. Cesar wyjaśnia, jak współpracować z takimi zwierzętami.

20:00

Darren McMullen wśród outsiderów, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 56min.

Darren odbywa wycieczkę po amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni. Towarzyszą mu siostry Fokken - 71-letnie bliźniaczki, wciąż aktywne prostytutki. Kobiety uczą go kilku trików ze swojego fachu. Następnie, w Chorwacji, Darren spotyka się z realianami. Ta religijna społeczność wierzy, że rasa ludzka została stworzona przez istoty pozaziemskie. Na koniec prezenter odwiedza angielskie miasteczko Weymouth, gdzie mieszka Ken Andre. Za dnia jest on spokojnym ojcem dwójki dzieci, a w nocy...

21:00

Megarodziny, odc. 1 Godziny emisji

film dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Autorzy programu towarzyszą trzem wielodzietnym rodzinom, które żyją na trzech kontynentach. Sprawdzają w jaki sposób z codziennymi obowiązkami radzą sobie mieszkający w Stanach Zjednoczonych Christi i Dave Casonowie, którzy mają szesnaścioro dzieci. Odwiedzają poligamiczną rodzinę 67-letniego Ziony Chana, który ma 39 żon i ponad setkę dzieci, wnuków oraz prawnuków. Jadą też do Irlandii, gdzie żyje trzynastoosobowa rodzina Maherów. Dokument pokazuje codzienne wyzwania i problemy przed jakimi...

Reżyseria: Sam Barcroft

22:00

Trwa...  Tabu USA, odc. 4 - Dziwaczne domy Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 56min.

Autorzy programu pokazują, że nie każdy dom jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. Podróżując po Ameryce, odwiedzają bezdomnych, którzy znaleźli schronienie w tunelach przeciwpowodziowych w Las Vegas. Spotykają także mężczyznę z Florydy, który żyje w regionie słynącym z ubóstwa i przestępczości, i poznają jego nietypowy sposób walki o przetrwanie.

23:00

Krótki wypad, odc. 5 - Maroko Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Maroko to kraj chętnie odwiedzany szczególnie podczas zimowych wakacji. Panujące tu wysokie temperatury stanowi kuszącą alternatywę dla europejskich chłodów i mrozów. Prowadzący odwiedzą największe atrakcje kraju - popularny resort Agadir oraz cesarskie miasto Marrakesz. W tym drugim zrobią zakupy na lokalnym targowisku, a wieczorem odwiedzą plac Dżamaa al-Fina dobrze znany miłośnikom nocnego życia.

23:30

Krótki wypad, odc. 6 - Turcja Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Brzeg Morza Egejskiego to jedno z najbardziej popularnych miejsc turystycznych Turcji, szczególnie atrakcyjne dla osób mniej zasobnych w fundusze. Joe i Aoibhinn odsłonią przed widzami słoneczne oblicze tego kraju, odwiedzając starożytne miasto Efez, szykowne kurorty Cesme oraz Alacati.

00:00

Krótki wypad, odc. 3 - Lizbona Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Joe i Aoibhinn docierają do Lizbony, jednego z najstarszych miast w Europie, z zamiarem sprawdzenia, czy portugalska stolica dorównuje Algarve pod kątem najlepszego lokalnego miejsca na wakacyjny wypoczynek. Podczas pobytu w tym mieście przejadą się popularnym tam środkiem komunikacji - tramwajem. Odwiedzą również malownicze miasteczko Sintra, a także wybiorą się na popularną plażę w Estoril.

00:30

Krótki wypad, odc. 4 - Malta Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Położona w samym sercu Morza Śródziemnego Malta jest kolejnym miejscem, które dwójka prowadzących ma na swojej mapie podróży. Wyspa stała się popularnym kierunkiem wakacyjnym ze względu na połączenie bogatej kultury i słonecznych plaż. Podczas wypadu w to malownicze miejsce, Joe i Aoibhinn zobaczą m.in. Pałac Wielkiego Mistrza w Valetcie oraz odwiedzą Błękitną Lagunę na niewielkiej maltańskiej wysepce Camino.

01:00

Darren McMullen wśród outsiderów, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 56min.

W Londynie Darren spotyka się z parą, która propaguje kinbaku, czyli japońską sztukę krępowania ciała. Następnie jedzie do szwedzkiego miasteczka Lidköping, by spotkać się z fanami legendarnych europejskich i amerykańskich samochodów z lat 50. Na koniec udaje się do Turcji, aby wziąć udział w zawodach starożytnej dyscypliny sportowej - zapasów w oliwie.

02:00

Tabu USA, odc. 4 - Dziwaczne domy Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 56min.

Autorzy programu pokazują, że nie każdy dom jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. Podróżując po Ameryce, odwiedzają bezdomnych, którzy znaleźli schronienie w tunelach przeciwpowodziowych w Las Vegas. Spotykają także mężczyznę z Florydy, który żyje w regionie słynącym z ubóstwa i przestępczości, i poznają jego nietypowy sposób walki o przetrwanie.

03:00

Krótki wypad, odc. 3 - Lizbona Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Joe i Aoibhinn docierają do Lizbony, jednego z najstarszych miast w Europie, z zamiarem sprawdzenia, czy portugalska stolica dorównuje Algarve pod kątem najlepszego lokalnego miejsca na wakacyjny wypoczynek. Podczas pobytu w tym mieście przejadą się popularnym tam środkiem komunikacji - tramwajem. Odwiedzą również malownicze miasteczko Sintra, a także wybiorą się na popularną plażę w Estoril.

03:30

Krótki wypad, odc. 4 - Malta Godziny emisji

serial dokumentalny ( Irlandia 2013 ) Czas: 30min.

Położona w samym sercu Morza Śródziemnego Malta jest kolejnym miejscem, które dwójka prowadzących ma na swojej mapie podróży. Wyspa stała się popularnym kierunkiem wakacyjnym ze względu na połączenie bogatej kultury i słonecznych plaż. Podczas wypadu w to malownicze miejsce, Joe i Aoibhinn zobaczą m.in. Pałac Wielkiego Mistrza w Valetcie oraz odwiedzą Błękitną Lagunę na niewielkiej maltańskiej wysepce Camino.

04:00

Tabu, odc. 2 - Odmieńcy Godziny emisji

serial popularnonaukowy ( Irlandia 2010 ) Czas: 57min.

Tajemnice mrocznej strony relacji międzyludzkich. W programie m.in. o Brytyjczyku, który żył z pięcioma żonami oraz mężczyźnie zakochanym w... gumowej lalce.

05:00

Darren McMullen wśród outsiderów, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 59min.

W Londynie Darren spotyka się z parą, która propaguje kinbaku, czyli japońską sztukę krępowania ciała. Następnie jedzie do szwedzkiego miasteczka Lidköping, by spotkać się z fanami legendarnych europejskich i amerykańskich samochodów z lat 50. Na koniec udaje się do Turcji, aby wziąć udział w zawodach starożytnej dyscypliny sportowej - zapasów w oliwie.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nat Geo People umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nat Geo People. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nat Geo People można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nat Geo People umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nat Geo People. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 01.05, 20:00 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 1 - Wiosna na Ischii Godziny emisji
  • 01.05, 20:30 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 2 - O pizza mia! Godziny emisji
  • 02.05, 20:00 Zawód lekarz, odc. 31 Godziny emisji
  • 03.05, 21:00 Szpital na wodzie, odc. 5 Godziny emisji
  • 04.05, 21:00 Weterynarz z sercem, odc. 3 Godziny emisji
  • 06.05, 12:00 Cesar Millan: psia federacja, odc. 7 - Los Angeles Godziny emisji
  • 07.05, 17:00 Cesar Millan na ratunek, odc. 1 - Łobuz w rodzinie Godziny emisji
  • 08.05, 20:00 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 3 - Uliczne smaki Neapolu Godziny emisji
  • 08.05, 20:30 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 4 - Gotowanie na wulkanie Godziny emisji
  • 09.05, 20:00 Zawód lekarz, odc. 32 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info