Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2017-10-17 09:59:18).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2017-10-17)

10:00 - 12:00 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
11:30 - 13:00 Tour de France - . (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:55 - 15:00 UEFA Youth League: Spartak Moskwa - Sevilla (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 14:30 2018 FIFA World Cup, Rosja - Losowanie fazy play-off (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 18:00 Home Nations Series , English Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 19:30 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:05 UEFA Youth League: Legia Warszawa - Breidablik (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:20 - 20:30 Liga Mistrzyń w siatkówce - ISR-Hapoel Kfar Saba - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:05 - 21:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 23:55 Home Nations Series , English Open - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA, odc. 82 (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: AS Monaco - Besiktas JK (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Real Madrid CF – Tottenham Hotspur FC (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 23:00 Liga Mistrzów UEFA: Manchester City - Napoli (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Maribor - Liverpool (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
22:40 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-18

10:00 - 12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:30 - 15:30 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
13:55 - 15:55 UEFA Youth League: Chelsea - AS Roma (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
14:00 - 18:00 Home Nations Series , English Open - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:30 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:55 - 18:00 UEFA Youth League: Bayern Monachium - Celtic (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - 1/8 finału (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:55 - 20:05 Liga Mistrzów UEFA: Qarabag - Atletico Madryt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00 - 20:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:40 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce (Sport, Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:30 - 20:15 Puchar Niemiec - TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 21:00 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:00 - 23:55 Home Nations Series , English Open - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA, odc. 85 (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:20 - 20:40 Liga Mistrzów - 3 kolejka: Chelsea - Roma ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:30 - 23:00 PlusLiga - Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:55 Liga Mistrzów - 3 kolejka: Chelsea - Roma Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Olympiacos (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: FC Bayern Monachium – Celtic Glasgow (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 23:00 Liga Mistrzów UEFA: Chelsea - AS Roma (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Benfica - Manchester United (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
22:40 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 00:05 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-19

11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 Home Nations Series , English Open (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 17:30 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:30 - 17:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 19:00 Liga Europy - Faza grupowa, 3. kolejka: Astana (Kazachstan) - Maccabi Tel Aviv (Izrael) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:55 - 21:00 Liga Europy UEFA: Ostersunds FK – Athletic Bilbao (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:55 - 21:00 Liga Europy UEFA: Vardar – Real Sociedad (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:55 - 21:00 Liga Europy UEFA: OGC Nice – Lazio Rzym (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:55 - 21:00 Piłka nożna - Liga Europy - faza grupowa (5): Olympique Marsylia - Vitoria Setubal Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 21:00 Liga Europy - Faza grupowa, 3. kolejka: Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) - Arsenal (Anglia) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 21:00 ATP 250 - Kreml Cup (Tenis ziemny) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
19:00 - 20:45 DKB Handball Bundesliga - Frisch Auf Göppingen - HSG Wetzlar (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:30 - 22:10 Torowe mistrzostwa Europy, Berlin (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:45 - 22:50 Euroliga - Real Madryt - CSKA Moskwa (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Atalanta Bergamo – Apollon (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Hoffenheim – Istanbul BB (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00 - 23:00 Liga Europy - Faza grupowa, 3. kolejka: Villarreal (Hiszpania) - Slavia Praga (Czechy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00 - 23:00 Liga Europy UEFA: Everton – Olympique Lyon (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 23:05 Piłka nożna - Liga Europy - faza grupowa (6): AC Milan - AEK Ateny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:55 Home Nations Series , English Open - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:05 - 23:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:30 - 00:30 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
23:30 - 00:30 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-20

01:00 - 01:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:55 - 02:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:25 - 02:55 NFL - Oakland Raiders – Kansas City Chiefs (Futbol amerykański) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
02:55 - 04:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:10 - 06:05 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:05 - 07:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:05 - 08:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00 - 19:00 SNOOKER, Home Nations Series , English Open - Ćwierćfinały (SNOOKER, Home Nations Series , English Open) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:30 Grand Prix, Puchar Rosji - Soliści, program krótki (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 ATP 250 Antwerpia - I ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 19:00 ATP 250 Antwerpia - II ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:55 - 18:30 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 13. kolejka: Zagłębie Lubin (Polska) - Piast Gliwice (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 19:30 ATP 250 - Kremlin Cup 1/4 FINAL (Tenis) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
18:00 - 20:30 PlusLiga - PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - Fortuna Dusseldorf – SV Darmstadt (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:35 - 22:30 Boks - Mistrzostwa Polski mężczyzn - Konin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 21:00 ATP 250 Antwerpia - III ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30 - 21:30 ATP 250 - Kremlin Cup 1/4 FINAL (Tenis) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:00 - 22:55 SNOOKER, Home Nations Series , English Open - Ćwierćfinały (SNOOKER, Home Nations Series , English Open) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:25 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Bundesliga - Schalke 04 – FSV Mainz (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Korona Kielce (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Premier League: West Ham - Brighton (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55 - 22:30 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:00 - 23:00 ATP 250 Antwerpia - IV ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:30 - 23:00 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30 - 22:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-21

01:00 - 03:40 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (5): Buffalo Sabres - Vancouver Canuks Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:00 - 01:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:55 - 02:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55 - 04:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00 - 05:30 MMA Bellator #185 - Mousasi vs. Shlemenko (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04:35 - 05:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:30 - 06:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:10 - 06:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:35 - 07:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:05 - 08:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:30 - 11:15 Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - superpole (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Muratbey Usak - Darussafaka Basketball (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:00 - 14:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:15 - 14:45 Nice 1. liga - Raków Częstochowa - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Levante – Getafe (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:55 - 15:00 Bundesliga 2 - Union Berlin – Greutherfurth (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
13:00 - 13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - Wyścig 1 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:25 - 15:30 Premier League: Chelsea - Watford (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:25 - 15:30 Liga chińska - Tianjin Quanjian Football Club vs. Hebei China Fortune Football Club (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 17:30 Home Nations Series , English Open - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 ATP 250 Antwerpia - I półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 16:30 ATP 250 - Kremlin Cup 1/2 FINAL (Tenis) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
14:40 - 16:35 Łyżwiarstwo figurowe - GP - Moskwa - program dowolny par tanecznych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:45 - 17:30 PlusLiga - Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 15:25 Bundesliga - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia (Sport, Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:25 - 17:30 Bundesliga - RB Leipzig – Vfb Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:25 - 17:30 Bundesliga - Borussia M'Gladbach – Bayer Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:25 - 17:40 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:30 - 15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55 - 18:00 Premier League (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:00 - 18:00 Austriacka Bundesliga - SK Puntigamer Sturm Graz - SV Mattersburg (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:00 - 18:00 ATP 250 Antwerpia - II półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 18:30 Liga Mistrzów - ASM Clermont Auvergne - Northampton Saints (Rugby) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:35 - 18:20 Łyżwiarstwo figurowe - GP - Moskwa - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 19:00 Ligue 1 Conforama - AS Monaco - SM Caen (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
17:30 - 17:40 Bundesliga - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55 - 19:00 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - 3. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:00 - 18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:15 - 20:10 Grand Prix, Puchar Rosji - Solistki, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:20 - 20:30 Łyżwiarstwo figurowe - GP - Moskwa - program dowolny kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 20:30 Premier League: Southampton - West Brom (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 Bundesliga - Hamburger SV – Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:30 - 22:40 Torowe mistrzostwa Europy, Berlin (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:30 Austriacka Bundesliga - Cashpoint - SCR Altach - RZ Pellets WAC (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 20:45 Liga Mistrzów - Munster Rugby - Racing 92 (Rugby) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:00 - 20:30 La Liga Santander - Valencia CF - Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
19:15 - 00:00 Gala boksu zawodowego - Michał Cieślak - Ivica Bacurin (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 20:40 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego - Michał Cieślak - Ivica Bacurin (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00 - 22:30 Liga Mistrzyń w siatkówce - Developres SkyRes Rzeszów - ISR - Hapoel Kfar Saba (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Lech Poznań (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:15 - 23:25 Home Nations Series , English Open - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25 - 23:00 Liga włoska siatkówki kobiet: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore (Sport, Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:30 - 22:30 Boks - Gala w Żyrardowie Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Napoli – Inter (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - FC Barcelona – Malaga CF (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:45 - 22:50 Liga Mistrzów - Saracens - Ospreys (Rugby) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:30 - 23:40 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30 - 23:05 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sobota odc. 7 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:55 - 00:15 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - Sesja kwalifikacyjna (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-22

00:15 - 01:00 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
01:00 - 03:40 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (6): Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:40 - 02:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:10 - 02:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:40 - 03:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:00 - 05:20 Motocyklowe MŚ - Moto3 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:20 - 07:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:30 Puchar Świata mężczyzn, Liege (TENIS STOŁOWY) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 12:15 Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - . (SUPERSPORT) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - Villarreal – Las Palmas (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona – Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:25 - 14:25 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Heracles Almelo (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - Rosa Radom - Polski Cukier Toruń (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 14:30 DKB Handball Bundesliga - MT Melsungen - SC Magdeburg (Piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - Wyścig 2 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 15:10 Golf European Tour: Finał Andalucia Valderamma Masters (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:25 - 15:30 Bundesliga: FC Koln - SV Werder Bremen (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 17:00 Home Nations Series, English Open - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:25 - 16:30 Liga angielska: Everton – Arsenal (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
14:25 - 16:40 Liga holenderska - Feyenoord - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 PlusLiga - Espadon Szczecin - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00 Serie A TIM - AC Milan – Genoa (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:00 - 15:25 Bundesliga - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Bundesliga - SC Freiburg – Hertha Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:30 - 16:55 Golf European Tour: Finał Andalucia Valderamma Masters (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30 - 16:00 Puchar Świata mężczyzn, Liege (TENIS STOŁOWY) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:25 La Liga Santander - Celta Vigo - Atletico Madrid (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
16:00 - 17:55 ATP 250 Antwerpia - finał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Ćwierćfinały (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:30 - 18:30 Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - SK Rapid Wiedeń (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:55 - 19:00 Premier League: Tottenham - Liverpool (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30 - 17:55 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:00 Nice 1. liga - GKS Katowice - Ruch Chorzów (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:35 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Legia Warszawa (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Udinese – Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:55 - 20:00 Bundesliga - Vfl Wolfsburg – Hoffenheim (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
17:55 - 20:00 Liga czeska - SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:20 - 20:30 Liga rosyjska - CSKA - Zenit (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:25 - 20:30 La Liga Santander - Leganes - Athletic (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:00 - 21:30 Liga+ Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:00 - 23:00 Home Nations Series, English Open - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:45 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:00 - 22:30 Liga Siatkówki Kobiet - Polski Cukier Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Real Madryt – Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:45 - 23:15 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - Wyścig (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 Ligue 1 Conforama - Olympique Marseille - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
21:30 - 22:30 Liga+ Extra: Dogrywka (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00 - 00:15 Major League Soccer - 34. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:00 - 22:35 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 01:00 Liga hiszpańska - Real Madryt - Unicaja (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
23:15 - 00:00 2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-23

02:25 - 02:55 NFL - New England Patriots – Atlanta Falcons (Futbol amerykański) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 13. kolejka: Wisła Płock (Polska) - Śląsk Wrocław (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków - Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Eskisherih Basket - Anadolu Efes (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:55 - 22:00 LaLiga Santander - Real Sociedad – Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:00 - 21:00 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 22:00 Ekstraklasa - FC Toruń - Piast Gliwice (Futsal) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:00 - 20:30 4-4-2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 22:00 Magazyn 1. ligi (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:30 Piłka nożna - Gala piłkarska FIFA Awards 2017 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Deportivo La Coruna – Girona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
22:00 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE odc. 8 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-24

02:25 - 02:55 NFL - Philadelphia Eagles – Washington Redskins (Futbol amerykański) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:45 - 15:30 , Chiny - . (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 17:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 20:40 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/16F (1): SV Wiehen Wiesbaden - Schalke 04 Gelsenkirchen Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:25 - 21:25 Puchar Króla: FC Cartagena - Sevilla (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:50 - 22:00 Euroliga - Maccabi Tel Awiw - Olympiacos Pireus (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:15 - 23:00 Puchar Polski 1/4 finału - Chojniczanka 1930 Chojnice – Górnik Zabrze (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:40 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:40 - 22:45 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/16F (2): FC Magdeburg - Borussia Dortmund Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 EFL Cup - Swansea City – Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Inter – Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
21:25 - 23:30 Puchar Króla: Real Murcia - FC Barcelona (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-25

00:45 - 02:45 Copa Libertadores 2017 - półfinał: River Plate - Lanus (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
10:25 - 12:30 Puchar Rosji: SKA Chabarowsk - Dynamo SPB (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Półfinał (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (8) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Półfinał (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 18:25 Piłka nożna - Puchar Niemiec: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:45 - 20:15 Puchar Polski 1/4 finału - Chrobry Głogów – Arka Gdynia (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:00 Puchar Rosji: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:20 - 20:15 Liga Mistrzyń EHF: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator (Sport, Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:25 - 20:40 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/16F (3): VfL Wolfsburg - Hannover 96 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 20:30 Serie A TIM - Atalanta – Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:15 - 23:00 Puchar Polski 1/4 finału - Drutex Bytovia Bytów – Legia Warszawa (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:40 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:40 - 22:45 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/16F (4): RB Lipsk - Bayern Monachium Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 EFL Cup - Chelsea – Everton (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 EFL Cup - Tottenham – West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:25 - 23:30 Puchar Króla: Elche CF- Atletico Madryt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 23:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-26

01:30 - 02:00 Major League Soccer - Play-off, 1 runda (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
01:45 - 03:45 Copa Libertadores 2017 - półfinał: Barcelona - Gremio (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04:00 - 10:00 World Golf Championship: I runda HSBC Champions (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00 - 03:30 Major League Soccer - Play-off, 1 runda (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 12:05 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (9) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (10) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 20:05 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Francja - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 20:50 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 23:00 Puchar Polski 1/4 finału - Zagłębie Lubin – Korona Kielce (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:45 Lega Pallavolo - Revivre Milano - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:30 - 23:40 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:50 - 22:45 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Dania - Norwegia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:25 - 23:30 Puchar Króla: Fuenlabrada - Real Madryt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-27

01:30 - 02:00 Major League Soccer - Play-off, 1 runda (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
02:25 - 02:55 NFL - NFL (Futbol amerykański) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
03:00 - 03:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:55 - 04:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:00 - 10:00 World Golf Championship: II runda HSBC Champions (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04:55 - 06:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00 - 03:30 Major League Soccer - Play-off, 1 runda (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:10 - 08:05 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:05 - 09:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:05 - 10:10 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 12:05 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (11) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur (12) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 18:30 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 14. kolejka: Śląsk Wrocław (Polska) - Pogoń Szczecin (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:00 - 20:30 PlusLiga - Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:30 Bundesliga 2 - FC Sankt Pauli – FC Erzgebirge Aue (z opóźnieniem) (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
19:05 - 22:30 Boks - Mecz towarzyski: Polska - Węgry Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:45 - 21:40 Euroliga - Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 20:25 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 00:00 DSF Kickboxing Challenge #11 (Sport, Boks) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:25 - 22:30 Bundesliga - FSV Mainz – Eintracht Frankfurt (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Kraków (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 23:40 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 23:00 Nice 1. liga - Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 22:30 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:00 - 22:30 Grand Prix, Skate Canada - Solistki, program krótki (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:30 - 23:00 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 00:30 Grand Prix, Skate Canada - Taniec krótki (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-28

00:00 - 02:45 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (7): Las Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
03:00 - 03:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:55 - 04:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:55 - 05:25 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:00 - 10:00 World Golf Championship: III runda HSBC Champions (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
06:35 - 07:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 09:00 Tour of Hainan, Chiny - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:15 - 08:15 Motegi, Japonia - Kwalifikacje (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:30 - 08:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:10 - 08:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:15 - 08:45 Motegi, Japonia - MAC3 (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:35 - 09:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:05 - 10:10 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Soelden, Austria - Gigant kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Banvit - Trabzonspor (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Soelden, Austria - Gigant kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55 - 15:00 Bundesliga 2 - SV Darmstadt – Holstein Kiel (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Deportivo Alaves – Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
13:00 - 14:00 FIA WRC: Rajd Wielkiej Brytanii - SS12 Gartheiniog 2 (Sport, Rajdy samochodowe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:00 - 13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:15 - 15:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - o 3. miejsce (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:25 - 15:30 Premier League: Manchester United - Tottenham Hotspur (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:30 - 15:20 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:45 - 17:30 PlusLiga - Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:50 - 16:00 Euroformuła Open - wyścig I (Wyścigi) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Wisła Płock (Sport, Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:25 - 17:30 Bundesliga - Schalke 04 – Vfl Wolfsburg (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:25 - 17:40 Bundesliga: Hannover 96 - Borussia Dortmund (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:30 - 15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55 - 18:00 Premier League: West Brom - Manchester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:00 - 18:00 Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - FC Flyeralarm Admira (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:00 - 18:00 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Dania - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:00 Porsche Supercup, Meksyk - Wyścig 1 (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 18:30 Mistrzostwa świata U-17, Indie - Finał (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:55 - 18:00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - 3. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:00 Nice 1. liga - GKS Tychy - GKS Katowice (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:50 - 20:00 Liga rosyjska - Rostov - Spartak (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:55 - 19:55 Serie A TIM - AC Milan – Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:00 - 18:50 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00 - 18:25 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:40 Liga holenderska - Roda JC - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:25 - 20:30 Premier League: Bournemouth - Chelsea (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 Bundesliga - Bayern Monachium – RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:30 - 20:30 Austriacka Bundesliga - FC Red Bull Salzburg - CASHPOINT SCR Altach (Piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:50 - 20:55 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Norwegia - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 21:00 Grand Prix, Skate Canada - Solistki, program dowolny (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:55 - 21:15 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Sesja kwalifikacyjna (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 23:00 Liga włoska siatkówki kobiet: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci (Sport, Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 23:40 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:30 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:30 - 20:40 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 22:50 Liga holenderska - Willem II - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Athletic Club – FC Barcelona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:15 - 22:45 Grand Prix, Skate Canada - Tańce dowolne (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:15 - 22:00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
22:30 - 23:40 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30 - 23:00 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sobota odc. 8 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-29

01:00 - 03:40 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (8): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:40 - 03:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:10 - 03:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:40 - 04:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:00 - 10:00 World Golf Championship: Finał HSBC Champions (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
05:00 - 06:20 Motocyklowe MŚ - Moto3 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:45 - 07:00 Motegi, Japonia - Wyścig otwarcia (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:20 - 08:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:45 Tour of Hainan, Chiny - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:00 - 08:00 Motegi, Japonia - Wyścig główny (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:00 - 09:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:45 - 11:00 International Championship, Chiny - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:55 - 11:00 Liga chińska - Henan Jianye Football Club - Shanghai SIPG Football Club (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Soelden, Austria - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 11:05 FIA WRC: Rajd Wielkiej Brytanii - SS18 Brenig 1 (Sport, Rajdy samochodowe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:30 - 12:30 Porsche Supercup, Meksyk - Wyścig 2 (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - Getafe CF – Real Sociedad (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
12:00 - 14:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Darussafaka Basketbol - Pinar Karsiyaka (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Benevento – Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:25 - 14:30 Liga holenderska - Vitesse - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 16:00 International Championship, Chiny - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:30 - 15:05 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur: Finał gry pojedyńczej Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Soelden, Austria - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:00 Euroformuła Open - wyścig II (Wyścigi) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:00 - 14:30 FIA WRC: Rajd Wielkiej Brytanii - SS 21 Brenig 2 Power Stage (Sport, Rajdy samochodowe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:25 - 16:35 Liga angielska: Brighton – Southampton (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
14:30 - 14:55 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:45 - 17:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Napoli – Sassuolo (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (Sport, Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:00 - 18:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Galatasary Odeabank - Fenerbahce Dogus (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - Girona – Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:55 - 19:00 Premier League: Leicester - Everton (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00 - 17:30 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:00 - 17:50 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:55 Wyścig Six-day (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:35 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Arka Gdynia (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:50 - 20:05 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Polska - Norwegia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:55 - 20:00 Bundesliga: VfB Stuttgart - SC Freiburg (Sport, Football niemiecki) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:00 - 20:30 Liga czeska - AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Eibar – Levante (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:30 - 20:30 Liga ACB - Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 19:45 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
19:45 - 22:15 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Wyścig (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:00 - 21:30 Liga+ Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:00 - 22:30 Polska Liga Siatkówki - Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit - Bielsko-Biała (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:05 - 22:00 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: Dania - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Malaga CF – Celta Vigo (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:00 - 23:25 Grand Prix, Skate Canada - Gala Mistrzów (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:30 - 22:30 Liga+ Extra: Dogrywka (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00 - 22:40 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:15 - 23:00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2017 - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
23:00 - 01:00 Major League Soccer - Play-off, ćwierćfinał, mecz 1 (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-30

06:00 - 07:45 Tour of Hainan, Chiny - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:30 - 08:30 International Championship, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:30 - 11:00 International Championship, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 13:00 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 16:00 International Championship, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 15:00 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:20 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 14. kolejka: Lechia Gdańsk (Polska) - Korona Kielce (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:00 Tahincioğlu Basketball Super League - Anadolu Efes - Demir Inssat Buyukcekmece Basketbol (Koszykówka mężczyzn) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:00 - 20:30 Polska Liga Siatkówki - KSZO Ostrowiec - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30 - 21:30 Rolex Paris Masters (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 22:00 Ekstraklasa - AZS Katowice - AZS Gdańsk (Futsal) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:00 - 20:55 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Magazyn - Vfl Bochum – Fortuna Dusseldorf (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:30 - 22:00 Magazyn 1. ligi (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Hellas Verona – Inter (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 Premier League: Burnley - Newcastle United (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:30 - 23:30 Rolex Paris Masters (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:30 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE odc. 9 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-10-31

01:00 - 01:30 Major League Soccer - Play-off, ćwierćfinał, mecz 1 (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
02:25 - 02:55 NFL - NFL (Futbol amerykański) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
06:00 - 07:45 Tour of Hainan, Chiny - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:30 - 08:30 International Championship, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:30 - 11:00 International Championship, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 13:00 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 16:00 International Championship, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 15:00 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:20 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:55 - 17:55 UEFA Youth League (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:55 - 20:05 UEFA Youth League (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:30 - 21:30 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 20:40 Studio Ligi Mistrzów UEFA, odc. 88 (sport) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 23:00 Liga Mistrzów UEFA (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA: Celtic Glasgow – Bayern Monachium (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:30 - 23:30 Rolex Paris Masters (Tenies) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje, wydarzenia, dyscypliny sportowe w TV

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Extra, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info