Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2017-04-28 08:13:06).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2017-04-28)

08:30 - 11:30 Golf European Tour: II runda Volvo China Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
09:55 - 11:30 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
11:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:25 - 14:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: Węgry - Kazachstan Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:30 ATP 500 Barcelona Open - I ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:55 - 15:30 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:00 - 15:45 Puchar UEFA, - Półfinał: Sporting Portugal (Portugalia) - Ugra Yugorsk (Rosja) (FUTSAL) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 ATP 250 Budapeszt - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 16:30 ATP 500 Barcelona Open - II ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30 - 18:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:55 - 18:30 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: Polska - Austria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:30 Wyścig Dookoła Romandii - Etap 3: Payerne - Payerne (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 17:50 ATP 250 Budapeszt - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:30 - 18:30 ATP 500 Barcelona Open - III ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 31. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:50 - 20:00 FIBA Basketball Champions League: Banvit - AS Monaco (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:30 - 20:30 ATP 500 Barcelona Open - IV ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:40 Euroliga - Darussafaka Dogus Stambuł - Real Madryt (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:30 - 20:20 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:30 - 20:30 Futsal - Halowy Puchar Polski - Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 22:00 Boks - Kubrat Pulev - Kevin Johnson Godziny emisji FightKlub Logo FightKlub
20:00 - 20:25 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:15 - 22:25 Bundesliga - 31. kolejka: Bayer Leverkusen (Niemcy) - Schalke 04 (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 21:00 Ligue 1 - Angers-Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:30 - 23:00 Nice 1.liga - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Villarreal – Sporting Gijon (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Atalanta – Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:50 - 23:00 FIBA Basketball Champions League: Iberostar Tenerife - Umana Reyer Venezia (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:15 - 22:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 1. kolejka: Polska - Japonia (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:20 - 21:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Japonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:00 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 00:15 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 1. kolejka: Portugalia - Panama (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:45 - 22:55 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-04-29

00:20 - 01:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Brazylia - Tajlandia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:00 - 04:45 NBA Playoffs: Chicago Bulls – Boston Celtics (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
06:30 - 11:00 Golf European Tour: III runda Volvo China Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:20 - 11:20 Liga chińska - Tianjin Quanjian Football Club - Jiangsu Suning Football Club (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:30 - 11:15 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia - superpole (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:55 - 12:00 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - 3. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
11:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:45 - 15:10 PGNIG Superliga: Vive Tauron Kielce - NMC Górnik Zabrze (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:55 - 15:00 La Liga Santander - Real Sociedad - Granada (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
12:55 - 15:00 Scottish Premiership - Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
13:00 - 15:00 Koszykówka mężczyzn - Liga turecka - Beşiktaş Sompo Japan - Trabzonspor Medical Park Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia - Wyścig 1 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 13:55 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
13:30 - 16:30 ATP 500 Barcelona Open - I półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:45 - 16:00 Koszykówka kobiet - Basket Liga Kobiet - Finał (3): Wisła Can - Pack Kraków - Ślęza Wrocław Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:55 - 15:30 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Sesja Kwalifikacyjna (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
14:00 - 15:00 Monza, Włochy - Kwalifikacje (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 15:30 Monza, Włochy - MAC3 (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 17:15 NICE 1. liga - ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Unia Tarnów (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:10 - 17:35 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ruch Chorzów (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ruch Chorzów (Sport/Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:10 - 16:00 Euroformuła Open - I wyścig Portugalia (Wyścigi) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:30 - 17:30 Bundesliga - 31. kolejka: Dortmund (Niemcy) - FC Koeln (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:00 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:30 - 15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30 - 18:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:55 - 18:00 Liga angielska: Southampton - Hull (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:00 - 18:00 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - SK Puntigamer Sturm Graz Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:00 - 16:10 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:00 - 17:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:30 ATP 500 Barcelona Open - II półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:10 - 18:10 LaLiga Santander - Real Madryt – Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:30 - 19:00 Liga Mistrzów - I półfinał Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazan (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:45 - 19:00 Nice 1.liga - GKS Katowice - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:55 - 19:00 Ligue 1 - AS Monaco - Toulouse FC (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:00 - 18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:10 - 18:25 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Las Palmas – Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:25 - 20:30 Liga angielska: Crystal Palace - Burnley (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:00 EHF Champions League - Barcelona Lassa – THW Kiel (Piłka ręczna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:20 Liga Mistrzów Velux EHF: FC Barcelona - THW Kiel (Sport/Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:30 - 20:30 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FC Red Bull Salzburg - SV Guntamatic Ried Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 20:30 Bundesliga - 31. kolejka: Wolfsburg (Niemcy) - Bayern Monachium (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:30 - 20:30 Kickboxing - Kickboxing Talents 31 w Hadze Godziny emisji FightKlub Logo FightKlub
18:30 - 20:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:30 Gala boksu zawodowego - studio (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30 - 00:30 Gala boksu zawodowego - Anthony Joshua - Wladimir Kliczko (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30 - 21:30 Liga Mistrzów - półfinał Sir Sicoma Colussi Perugia - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 22:55 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:40 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 23:00 EHF CL - PSG-MOL Pick Szeged (Piłka ręczna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:30 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Torino – Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Espanyol – FC Barcelona (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 22:30 Liga Mistrzów Velux EHF: Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged (Sport/Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
21:00 - 23:45 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00 - 21:50 Hokej na lodzie - NHL: 2.runda play - off (2): OTTAWA SENATORS - NEW YORK RANGERS Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:00 Major League Soccer - Dzień dziewiąty: Orlando City SC (USA) - Colorado Rapids (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:30 - 23:30 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 23:45 Magazyn - Eleven GOL LIVE SOBOTA odc. 7 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
23:45 - 00:15 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-04-30

00:15 - 01:05 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:05 - 01:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:55 - 02:45 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
06:30 - 11:00 Golf European Tour: Finał Volvo China Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
10:00 - 10:30 ETC Cup, Monza, Włochy (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:30 - 11:00 ETC Cup, Monza, Włochy (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:30 - 12:15 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia (SUPERSPORT) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:30 - 12:25 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
11:55 - 14:00 La Liga Santander - Osasuna - Deportivo La Coruna (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
12:00 - 13:00 Monza, Włochy - Opening Race (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:25 - 14:30 Serie A TIM - AS Roma – Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:30 - 14:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - RETAbet Bilbao Basket - MoraBanc Andorra Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:30 - 15:00 Polska Liga Koszykówki - Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:45 - 15:10 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:55 - 15:10 Liga angielska: Manchester Utd - Swansea City (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:00 - 13:45 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
13:00 - 14:00 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia - Wyścig 2 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 15:00 Euroformuła Open - II wyścig Portugalia (Wyścigi) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:45 - 15:30 Wyścig Dookoła Romandii - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:45 - 16:15 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Wyścig (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
14:00 - 15:00 Monza, Włochy - Main Race (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:25 - 16:30 Jupiler League - KAA Gent - RSC Anderlecht (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
14:30 - 17:30 Nice 1.liga - Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów (Żużel) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:30 - 14:55 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Crotone – AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:00 - 17:05 Liga angielska: Everton - Chelsea (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
15:00 - 18:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:10 - 17:25 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:30 - 17:30 Bundesliga - 31. kolejka: FC Augsburg (Niemcy) - Hamburger SV (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:30 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:00 - 19:00 Liga Mistrzów - mecz o 3. miejsce (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 19:00 ATP 500 Barcelona Open - finał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:15 - 17:00 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:30 - 18:30 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FC Admira Wacker Mödling - SK Rapid Wiedeń Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:25 - 18:10 Liga angielska: Tottenham Hotspur - Arsenal (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 19:30 Bundesliga - 31. kolejka: Hoffenheim (Niemcy) - Frankfurt (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:35 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
18:15 - 20:25 Koszykówka kobiet - Basket Liga Kobiet - Finał (4): Wisła Can - Pack Kraków - Ślęza Wrocław Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Eibar – Leganes (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:25 - 20:00 EHF Champions League - Montpellier HB – Telekom Veszprem (Piłka ręczna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:15 Liga Mistrzów Velux EHF: Montpellier HB - Telekom Veszprem (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:30 - 20:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - Real Madryt - Movistar Estudiantes Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 20:45 PGE Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:00 - 21:30 Liga Mistrzów - finał (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00 - 22:55 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:40 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 23:00 LaLiga Santander - Celta Vigo - Athletic (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Inter – Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:45 - 22:15 Magazyn PGE Ekstraliga (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:45 - 21:20 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Ligue 1 - OGC Nice – PSG (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
21:00 - 23:00 Major League Soccer - Dzień dziewiąty: Atlanta United (USA) - DC United (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:20 - 23:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Tahiti - Japonia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:30 - 22:30 Liga+ Extra: Dogrywka (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:30 - 00:15 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:45 - 23:45 Magazyn - Eleven GOL NIEDZIELA odc. 7 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
23:00 - 00:15 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 2. kolejka: Paragwaj - Portugalia (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-01

00:15 - 01:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 2. kolejka: Polska - Brazylia (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
00:20 - 01:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:15 - 17:00 , Niemcy (*) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 17:50 Bundesliga - Science City Jena - Brose Bamberg (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 17:00 Puchar Polski - konferencja prasowa przed finałem (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 19:00 Puchar Polski - konferencja prasowa przed finałem (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 18:15 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, , - Wyścig 2 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:45 - 19:55 Ekstraklasa , Polska - 31. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 21:00 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 23:25 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:15 - 20:40 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 21:30 Magazyn Nice 1.ligi (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 20:55 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 21:20 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Liga angielska: Watford - Liverpool (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Malaga CF – Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Malaga CF – Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:15 - 22:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 3. kolejka: Włochy - Meksyk (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:20 - 22:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Włochy - Meksyk Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:10 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 3. kolejka: Szwajcaria - Senegal (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
23:00 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE odc. 9 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-02

01:30 - 02:15 Hokej na lodzie - NHL: 2.runda play - off (3): PITTSBURGH Penguins - WASHINGTON Capitals Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 10:40 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U10 dziewcząt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
10:10 - 10:40 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Finał U10 dziewcząt Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
10:40 - 11:30 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U10 chłopców (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
10:40 - 11:10 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Finał U10 chłopców Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
10:45 - 12:45 Mistrzostwa Europy U-17, Czechy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:30 - 12:00 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U12 dziewcząt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:30 - 12:00 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Finał U10 dziewcząt Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
12:00 - 12:30 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał U12 chłopców (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00 - 12:40 Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku Finał U10 chłopców Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
14:00 - 15:50 Puchar Polski - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 18:00 Turniej ATP, Estoril - Dzień drugi (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 18:50 Finał Pucharu Polski w piłce nożnej mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia Godziny emisji Polsat Logo Polsat
15:50 - 18:00 Puchar Polski - finał (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 PGE Ekstraliga: Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - ROW Rybnik (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:00 - 19:30 Puchar Polski - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:55 Best Pairs, Gniezno Polska - 2. runda (ŻUŻEL) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:15 - 20:40 STUDIO LIGI MISTRZÓW UEFA (magazyn piłkarski) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
21:00 - 22:00 Magazyn - #ElevenF1 odc. 9 (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:15 - 22:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 3. kolejka: Tahiti - Polska (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:20 - 23:00 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Tahiti - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-03

00:20 - 01:35 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Brazylia - Japonia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 13:00 (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:55 (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:00 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Hiszpania - Turcja (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:45 Turniej ATP , Estoril - Dzień trzeci (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 15:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Francja - Węgry (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 18:30 Mecz towarzyski - Polska – Australia (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 19:25 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Chorwacja - Włochy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:00 Futsal - Halowy Puchar Polski w Futsalu - Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:40 - 19:50 Piłka nożna - Liga Europy - 1/2 finału (1): AFC Ajax - Olympique Lyonnais Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 21:00 Turniej ATP , Estoril - Dzień trzeci (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:50 - 20:50 Piłka nożna - Liga Europy - 1/2 finału (1): AFC Ajax - Olympique Lyonnais Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:40 STUDIO LIGI MISTRZÓW UEFA (magazyn piłkarski) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
21:00 - 22:55 Turniej ATP , Estoril - Dzień trzeci (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:00 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-04

02:45 - 04:45 Piłka nożna - Copa Libertadores - Flamengo - U. Católica Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
11:00 - 12:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:45 - 13:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Niemcy - Bośnia i Hercegowina (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Anglia - Norwegia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:45 Turniej ATP , Estoril - 1/8 finału (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:15 - 18:15 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 1. kolejka: Serbia - Irlandia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:50 - 18:35 Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje ME 2018, Mińsk: BIAŁORUŚ - POLSKA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:30 Siatkówka mężczyzn - Liga włoska - 2. mecz finałowy fazy play-off,Diatec Trentino - Cucine Lube Civitanova Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:40 - 21:00 Studio Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Celta Vigo - Manchester United (Sport/Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 22:55 Liga Europy - Pierwsze mecze półfinałowe (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:15 - 22:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - 1/4 finału (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:45 - 00:10 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - 1/4 finału (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
23:00 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 00:00 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
23:05 - 00:00 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-05

00:15 - 01:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - 1/4 finału (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
00:20 - 01:50 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:50 - 03:10 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:45 - 04:45 Piłka nożna - Copa Libertadores - Santos - Independiente Santa Fe Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:45 - 12:45 Mistrzostwa Europy U-17, Czechy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:55 - 11:40 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - I sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 13:15 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:10 - 14:05 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:15 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:20 - 15:30 Liga chińska - Guangzhou Evergrande Taobao Football Club - Shanghai Greenland Shenhua Football Club (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 17:45 Turniej ATP , Estoril - Ćwierćfinały (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:05 - 15:05 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:05 - 16:00 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - II sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:10 - 18:45 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Szwecja - Rosja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 NICE 1. liga - Polonia Piła – SC Lokomotiv Daugavpils (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:30 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45 - 20:00 PGE Ekstraliga: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
17:45 - 19:55 Ekstraklasa , Polska - 32. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:00 - 20:00 Liga Diamentowa - Doha (Lekkoatletyka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:00 - 22:55 Turniej ATP , Estoril - Ćwierćfinały (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 22:15 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:00 - 22:30 Bundesliga - 32. kolejka: FC Koeln (Niemcy) - Werder Brema (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:00 - 20:25 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:10 - 22:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Czechy - Kanada Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 Jupiler Pro League - Sporting Charleroi - Club Brugge (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 23:00 Nice 1.liga - Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Sevilla FC – Real Sociedad (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 Liga angielska: West Ham - Tottenham Hotspur (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:30 - 23:00 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-06

01:00 - 03:35 Hokej na lodzie - NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:30 - 04:15 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00 - 05:00 Boks - Abraham Lopez - Jesus Rojas Godziny emisji FightKlub Logo FightKlub
09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:55 - 12:00 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - III sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 13:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:45 - 13:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 2. kolejka: Francja - Wyspy Owcze (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 14:00 Koszykówka mężczyzn - Liga turecka Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:35 - 13:30 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sporting Gijon – Las Palmas (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
13:00 - 13:15 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:15 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 15:30 Liga angielska: Manchester City - Crystal Palace (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:30 - 14:10 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - IV sesja treningowa (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:45 - 15:00 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 2. kolejka: Chorwacja - Turcja (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:10 - 14:35 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - kwalifikacje I (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:35 - 15:05 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - kwalifikacje II (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 Nice 1.liga - Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:05 - 16:40 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - kwalifikacje (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:10 - 17:35 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Ślask Wrocław (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:10 - 17:40 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (Sport/Football polski) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
15:15 - 17:30 Bundesliga - 32. kolejka: Bayern Monachium (Niemcy) - SV Darmstadt 98 (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:10 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:30 - 15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55 - 18:00 Liga angielska: Hull - Sunderland (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:00 - 18:00 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - RZ Pellets WAC Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:10 - 18:10 LaLiga Santander - Atletico Madryt – Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
16:10 - 18:45 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Białoruś - Czechy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 19:00 Ligue 1 - PSG - Bastia (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 19:30 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 2. kolejka: Hiszpania - Włochy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 PlusLiga - Aluron Virtu Warta Zawiercie - AZS Częstochowa (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:40 - 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Wisła Płock (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:40 - 19:30 Liga Mistrzyń TIPPMIX EHF - FINAL4:CSM Bucuresti - HC Vardar (Sport/Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:00 - 20:00 Serie A TIM - Napoli – Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:00 - 18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:10 - 18:25 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - FC Barcelona – Villarreal (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:30 Liga angielska: Swansea - Everton (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:30 - 20:30 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - SK Puntigamer Sturm Graz - SKN St.Pölten Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 20:30 Bundesliga - 32. kolejka: Hertha Berlin (Niemcy) - Lipsk (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:45 - 20:50 Boks - Turniej im. Feliksa Stamma - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 21:00 Kickboxing - Kickboxing Talents 32 w Żilinie Godziny emisji FightKlub Logo FightKlub
19:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego EŁK - Adam Balski - Ricards Bolotniks   (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
19:30 - 20:40 Mistrzostwa świata Endurance, Spa-Francorchamps, Belgia (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:30 - 21:00 Liga Mistrzyń TIPPMIX EHF- FINAL4: Buducnost - Györi Audi ETO KC (Sport/Inne) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:55 - 22:00 Ligue 1 - AS Nancy - AS Monaco (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
20:00 - 00:30 Gala boksu zawodowego EŁK - Adam Balski - Ricards Bolotniks   (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:10 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30 - 20:40 LaLiga Santander - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:30 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:40 - 22:45 Serie A TIM - Juventus – Torino (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Granada CF – Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:45 - 22:00 Grand Prix, , Francja, (JEŹDZIECTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:45 - 22:10 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Półfinał (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:50 - 22:20 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:00 Cage Warriors Warriors Fight Night 12 - Newport (Cardiff) LIVE (Sporty walki) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
22:15 - 23:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Półfinał (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:20 - 23:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:30 Liga+ (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE SOBOTA odc. 8 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
23:00 - 01:45 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
23:45 - 00:15 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-07

08:40 - 09:10 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:10 - 09:40 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:40 - 10:00 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - rozgrzewka (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00 - 12:20 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto3 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:30 - 15:05 Wioślarstwo - Puchar Świata, Belgrad - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:45 - 13:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 2. kolejka: Niemcy - Serbia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - Deportivo Alaves – Athletic Club (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
12:20 - 14:00 Motocyklowe MŚ Hiszpania - Moto2 - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Udinese – Atalanta (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:30 - 14:25 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:55 - 14:55 Championship - Mecz Championship (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
13:00 - 16:00 Tenis stołowy - Champions League - mecz finałowy: Borussia Düsseldorf - TTC Fakel Gazprom Orenburg Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:30 - 16:55 Golf European Tour : GolfSixes (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:45 - 14:00 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 15:30 Motocyklowe MŚ Hiszpania - MotoGP - wyścig (MOTOGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:25 - 16:30 Liga angielska: Liverpool - Southampton (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
14:25 - 17:00 Liga holenderska - Excelsior - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 14:55 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:45 - 17:30 Nice 1.liga - STAL RZESZÓW - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK (Żużel) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Genoa – Inter (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Lazio - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
15:10 - 17:30 LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:15 - 17:30 Bundesliga - 32. kolejka: Hamburger SV (Niemcy) - Mainz (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:30 PGE Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:10 - 18:10 LaLiga Santander - Valencia CF – CA Osasuna (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:10 - 18:45 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finlandia - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 18:30 Siatkówka mężczyzn - Liga włoska - 3. mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
16:55 - 19:00 Liga angielska: Arsenal - Manchester United (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00 - 17:25 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:15 PlusLiga - Aluron Virtu Warta Zawiercie - AZS Częstochowa (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 19:30 Bundesliga - 32. kolejka: Freiburg (Niemcy) - Schalke 04 (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:35 - 20:00 LOTTO Ekstraklasa (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
17:40 - 20:00 Golf European Tour: GolfSixes (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:55 - 20:00 Jupiler Pro League - RSC Anderlecht – Zulte Waregem (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Deportivo La Coruna – Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
18:30 - 20:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - Baskonia - Unicaja Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 20:45 PGE Ekstraliga: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:00 - 20:40 Serie A TIM - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:15 - 20:50 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 22:30 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Malaga CF – Celta Vigo (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:40 - 22:45 Serie A TIM - AC Milan – AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:45 - 22:10 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - o 3. miejsce (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:45 - 22:15 Magazyn PGE Ekstraliga (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:50 - 22:20 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:30 - 22:30 Liga+ Extra: Dogrywka (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:30 - 00:15 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
22:00 - 23:55 Major League Soccer - 10. kolejka: New York City FC (USA) - Atlanta United (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:15 - 23:45 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Finał (BEACH SOCCER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:20 - 00:10 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL NIEDZIELA odc. 8 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-08

12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy U-17, Czechy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:10 - 19:00 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Niemcy - Rosja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:45 - 19:50 Ekstraklasa , Polska - 32. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:00 Koszykówka mężczyzn - Liga turecka Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 20:10 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:55 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 22:10 2. Bundesliga - 32. kolejka, Eintracht Braunschweig (Niemcy) - Union Berlin (Niemcy) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:10 - 22:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finlandia - Czechy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 21:30 Magazyn Nice 1.ligi (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 21:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Leganes – Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 Liga angielska: Chelsea - Middlesbrough (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 22:30 Magazyn - Eleven GOL LIVE odc. 10 (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:00 - 23:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-09

01:00 - 03:45 Hokej na lodzie - NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:45 - 13:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 3. kolejka: Hiszpania - Chorwacja (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 13:15 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:45 - 17:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 3. kolejka: Francja - Szkocja (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:10 - 22:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Szwajcaria - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:40 STUDIO LIGI MISTRZÓW UEFA (magazyn piłkarski) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:30 - 21:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
21:00 - 22:00 Magazyn - #ElevenF1 odc. 10 (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
21:00 - 23:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-10

11:45 - 13:45 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - Faza grupowa, 3. kolejka: Niemcy - Irlandia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:45 - 14:00 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:10 - 22:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Niemcy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:40 STUDIO LIGI MISTRZÓW UEFA (magazyn piłkarski) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
20:30 - 22:00 Siatkówka mężczyzn - Liga włoska - 4. mecz finałowy fazy play-off: Diatec Trentino - Cucine Lube Civitanova Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:30 - 21:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 22:45 Liga Mistrzów UEFA (piłka nożna) Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
21:00 - 23:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-11

01:00 - 03:35 Hokej na lodzie - NHL: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:30 - 04:15 NBA Playoffs (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:00 - 14:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 13:15 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 6 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 16:10 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:10 - 18:45 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Czechy - Norwegia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 19:40 Mistrzostwa Europy U-17, Czechy (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 23:30 Darts - Premier League - Aberdeen Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:00 - 22:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:40 - 21:00 Studio Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 23:05 Liga Europy UEFA: Manchester United - Celta Vigo (Sport/Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 23:00 Piłka nożna - Liga Europy - 1/2 finału (2): Olympique Lyonnais - AFC Ajax Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 23:00 Liga Europy - Półfinały - mecze rewanżowe (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 00:00 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:05 - 00:00 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-05-12

09:55 - 11:30 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2017 - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:00 - 14:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 13:15 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 17:15 Giro d'Italia - Etap 7 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:55 - 15:30 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2017 - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:00 - 17:00 Tenis stołowy - Champions League - rewanżowy mecz finałowy: TTC Fakel Gazprom Orenburg - Borussia Düsseldorf Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 17:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15 - 17:30 Giro Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 NICE 1. liga - Grupa Azoty Unia Tarnów – SC Lokomotiv Daugavpils (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
17:30 - 20:00 Nice 1.liga - GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 19:25 Mistrzostwa Europy U-17, Chorwacja - 1/4 finału (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Polska Liga Koszykówki - playoff (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:45 - 19:55 Ekstraklasa , Polska - 33. kolejka (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:00 - 00:00 FEN17 (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 20:25 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 00:00 FEN17 (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:10 - 22:40 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Dania - Niemcy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Górnik Łęczna (Sport/Football polski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 Championship - Mecz Championship (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Mecz LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
20:55 - 23:00 Liga angielska: West Brom - Chelsea (Sport/Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:30 - 23:30 ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:30 - 23:00 Super Piątek (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:00 - 23:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje, wydarzenia, dyscypliny sportowe w TV

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Extra, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, FightKlub, nSport+, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, Super Polsat, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info