Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2017-06-22 20:40:49).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

19:00 - 21:30 Trwa... NICE 1. liga żużlowa - Grupa Azoty Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
19:00 - 21:40 Trwa... ATP 500 Gerry Weber Open Halle (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:50 - 22:15 Trwa... Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:30 Trwa... Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:35 - 22:50 Trwa... Mistrzostwa Europy U21 - Słowacja - Szwecja (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:35 - 23:00 Trwa... UEFA EURO U21 Polska 2017 Anglia - Polska Godziny emisji Polsat Logo Polsat
20:35 - 22:45 Trwa... Mistrzostwa Europy U21 - Anglia - Polska (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2017-06-22)

22:30 - 22:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:25 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-23

00:00 - 00:30 Mistrzostwa Europy U21 - skróty (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
01:00 - 05:00 NBA Draft 2017 (Sport/Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 16:45 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:55 - 11:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:55 - 12:30 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
11:30 - 13:30 Golf European Tour: II runda BMW International Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:00 - 15:00 ATP 500 Gerry Weber Open Halle (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:30 - 14:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:10 - 14:05 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30 - 17:00 Mistrzostwa Europy w boksie - półfinał (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
14:05 - 15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 16:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:55 - 16:30 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
15:00 - 17:00 ATP 500 Gerry Weber Open Halle (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:05 - 16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30 - 18:30 Golf European Tour: II runda BMW International Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:00 - 18:00 Aegon Championship - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:30 - 20:25 Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Lille - dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 21:00 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:45 - 20:15 Drużynowe mistrzostwa Europy, Lille, Francja (LEKKA ATLETYKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:00 - 19:30 Mistrzostwa Europy w boksie - półfinał (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
17:00 - 19:00 ATP 500 Gerry Weber Open Halle (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 20:30 Aegon Championship - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 18:15 Polsat Boxing Night - studio (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:15 - 18:50 Polsat Boxing Night - ważenie (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:00 Pięciobój nowoczesny - Puchar Świata w Wilnie - finał mężczyzn Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:50 - 19:20 Polsat Boxing Night - studio (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00 - 21:40 ATP 500 Gerry Weber Open Halle (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30 - 20:35 Mistrzostwa Europy U21 - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 20:35 Mistrzostwa Europy U21 - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 00:00 DSF Kickboxing Challenge #10 (Sport/Boks) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:35 - 22:50 Mistrzostwa Europy U21 - Macedonia - Portugalia (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:35 - 23:00 Mistrzostwa Europy U21 - Serbia - Hiszpania (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-24

00:00 - 00:30 Mistrzostwa Europy U21 - skróty (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00 - 11:00 Liga Światowa - I półfinał Final four II gr Słowenia - Holandia (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 13:45 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:55 - 11:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:30 - 13:00 Liga Światowa - II półfinał Final four II gr Australia - Japonia (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:55 - 13:00 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - 3. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
12:30 - 14:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:35 - 13:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00 - 14:30 ATP 500 Gerry Weber Open Halle - I półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:15 - 16:30 FIM Endurance World Championship, Słowacja (WYŚCIGI MOTOCYKLOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:30 - 14:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:45 - 18:15 Drużynowe mistrzostwa Europy, Lille, Francja (LEKKA ATLETYKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 14:55 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
14:00 - 18:30 Golf European Tour: III runda BMW International Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:10 - 14:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:25 - 16:50 Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Lille - dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 17:00 Aegon Championship - I półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:35 - 15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:55 - 16:15 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Sesja kwalifikacyjna (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:00 - 19:10 Mistrzostwa Europy w boksie - finał (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
15:05 - 16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 18:30 ATP 500 Gerry Weber Open Halle - II półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:15 - 17:00 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
16:30 - 17:30 Vila Rea, Portugalia - Kwalifikacje (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:40 - 16:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:50 - 17:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:50 - 19:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Meksyk - Rosja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 19:30 Aegon Championship - II półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 18:00 Vila Rea, Portugalia - MAC3 (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:55 - 19:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:00 - 21:55 FIM Endurance World Championship, Słowacja (WYŚCIGI MOTOCYKLOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:15 - 19:25 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30 - 20:00 Pięciobój nowoczesny - Puchar Świata w Wilnie - finał kobiet Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 20:35 Louis Vuitton America's Cup Match (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:30 - 21:30 Major League Soccer - 17. kolejka: New York Red Bulls (USA) - New York City FC (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25 - 22:30 Koszykówka kobiet - Eurobasket: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Mistrzostwa Europy U21 - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 20:35 Mistrzostwa Europy U21 - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:35 - 22:50 Mistrzostwa Europy U21 - Czechy - Dania (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:35 - 22:50 Mistrzostwa Europy U21 - Włochy - Niemcy (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 LaLiga 1|2|3 - Mecz 1/2 finału Play-off (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
21:30 - 00:10 Blancpain Endurance Series , Le Castellet, Francja (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:00 - 00:00 Cage Warriors 85 - Gala w Bournemouth (Sporty walki) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 23:05 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-25

00:00 - 00:30 Mistrzostwa Europy U21 - skróty (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:00 - 04:00 MMA Bellator #180 (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
05:30 - 08:00 Liga Światowa - mecz o 3. miejsce Final four II gr (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
08:00 - 10:30 Liga Światowa - final Final four II gr (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
08:40 - 09:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:10 - 09:40 Motocyklowe MŚ - MotoGP - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:40 - 10:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:40 - 10:30 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Polski - Gdynia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 13:00 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 12:00 Motocyklowe MŚ - Moto3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:00 - 13:00 F2 - wyścig 2 (Wyścigi) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 17:00 Golf European Tour: Finał BMW International Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:35 - 12:50 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Polski - Gdynia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:45 - 13:15 ETC Cup, Vila Rea, Portugalia (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:50 - 17:20 Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Lille - dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:00 ATP 500 Gerry Weber Open Halle - finał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00 - 17:25 Drużynowe mistrzostwa Europy, Lille, Francja (LEKKA ATLETYKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:25 - 15:30 Liga chińska - Guangzhou Evergande Taobao Football Club - Hebei China Fortune (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 14:45 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
14:00 - 14:30 ETC Cup, Vila Rea, Portugalia (WYŚCIGI SAMOCHODOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 16:45 NICE 1. liga żużlowa - Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Unia Tarnów (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
14:30 - 17:00 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 15:45 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:15 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Wyścig (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
15:00 - 17:00 Aegon Championship - finał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30 - 16:30 2017 CEV Beach Volleyball European Championship Masters - mecz o 3 miejsce mężczyzn (Siatkówka plażowa) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 18:30 PGE Ekstraliga: ROW Rybnik - CASH BROKER Stal Gorzów (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:30 - 17:30 2017 CEV Beach Volleyball European Championship Masters - finał mężczyzn (Siatkówka plażowa) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:40 - 16:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:50 - 17:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:15 - 18:00 2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX - Studio (Formula 1) Godziny emisji Eleven Logo Eleven
17:20 - 19:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Chile - Australia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 18:30 Vila Rea, Portugalia - Wyścig otwarcia (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 22:00 XII SuperFinał PLFA (Futbol amerykański) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 19:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
18:30 - 20:45 PGE Ekstraliga: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:30 - 20:00 Pięciobój nowoczesny - Puchar Świata w Wilnie - finał sztafet mieszanych Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:30 - 19:30 Vila Rea, Portugalia - Wyścig główny (FIA WTCC) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00 - 20:40 Louis Vuitton America's Cup Match (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:30 - 22:30 Riga Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:20 - 22:45 Koszykówka kobiet - Eurobasket: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:45 - 22:15 Magazyn PGE Ekstraliga (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:55 - 23:00 Campeonato Brasileiro Série A - Sao Paulo – Fluminense (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:45 - 23:25 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-26

12:00 - 19:55 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 19:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:35 Louis Vuitton America's Cup Match (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:55 - 20:25 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 21:05 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 23:00 Elite League Speedway - Poole – Belle Vue (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 22:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-27

12:00 - 19:55 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:50 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:50 - 20:00 Mistrzostwa Europy U21 - I półfinał (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 19:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:35 Louis Vuitton America's Cup Match (Sport/Inne) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:00 - 21:00 Swedish Elite League - Rospiggarna – Dackarna (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:00 - 20:50 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:50 - 23:00 Mistrzostwa Europy U21 - II półfinał (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 22:00 Magazyn - #ElevenF1 odc. 18 (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 00:30 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-28

12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 19:55 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 3 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:35 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (1) studio Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:50 - 22:20 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (1) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
22:30 - 22:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-29

09:00 - 12:20 ATP 250 Antalya - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:30 - 18:30 Golf European Tour: I runda Open de France (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:00 - 16:00 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:20 ATP 250 Antalya - ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 20:00 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 18:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:30 - 19:45 Tour de France - : Prezentacja zespołów (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:35 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (2) studio Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:20 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (2) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:30 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-06-30

09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00 - 12:30 ATP 250 Antalya - półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:30 - 18:30 Golf European Tour: II runda Open de France (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
10:55 - 11:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:10 - 14:05 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:30 ATP 250 Antalya - półfinał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:05 - 15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:05 - 16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00 - 18:00 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 20:35 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:55 - 20:15 Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 22:00 Mistrzostwa Europy - Runda 1: Toruń (ŻUŻEL) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:35 - 22:45 Mistrzostwa Europy U21 - finał (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:35 - 23:05 UEFA EURO U21 Polska 2017 Finał Godziny emisji Polsat Logo Polsat
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:30 Mistrzostwa Europy U21 - studio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-01

07:55 - 09:10 Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:55 - 10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:55 - 11:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:35 - 13:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:15 - 15:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 18:30 Golf European Tour: III runda Open de France (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:30 - 14:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:10 - 14:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:35 - 15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 15:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:00 Turniej ATP , Eastbourne (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:05 - 16:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:15 - 19:00 Tour de France - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:30 - 19:00 ATP 250 Antalya - finał (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 23:00 ACB63 (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00 - 19:20 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:40 - 23:15 Żużel Speedway World Cup: King's Lynn - I półfinał (Sport/Żużel) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 22:10 Diamond League - Paryż (Lekkoatletyka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:55 - 23:00 Campeonato Brasileiro Série A - Palmeiras – Gremio (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-02

03:00 - 03:30 Gala boksu zawodowego - Pacquiao - Horn (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
08:55 - 10:15 Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:20 Motocyklowe MŚ - Moto3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:45 - 13:35 Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 12:30 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:20 - 14:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 17:15 Tour de France - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:30 - 18:30 Golf European Tour: Finał Open de France (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:35 - 13:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:40 - 13:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
13:50 - 16:00 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:50 - 16:05 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:00 - 15:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 14:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Snetterton, Anglia - Wyścig 1 (SUPERBIKE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:00 - 17:00 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Gdańsk - Finał kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:15 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Gdańsk - Finał mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 17:45 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Europy U-19, Gruzja - Faza grupowa, 1. kolejka: Gruzja - Portugalia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Mistrzostwa Świata, Agueda, Portugalia (MOTOCROSS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:15 - 19:15 Dzień na wyścigach - Służewiec 2017 - Derby Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:30 - 22:15 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski (Sport/Żużel) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:15 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 19:50 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:35 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ ( 1 poł.) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:50 - 22:45 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Campeonato Brasileiro Série A - Flamengo – SaoPaulo (Piłka nożna) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
23:00 - 01:10 Major League Soccer - 18. kolejka: Philadelphia Union (USA) - New England Revolution (USA) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-03

12:00 - 12:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:15 - 17:30 Tour de France - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:30 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30 - 16:30 Puchar Świata , Chiny - Dzień pierwszy (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 17:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 17:45 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Europy U-19, Gruzja - Faza grupowa, 1. kolejka: Niemcy - Holandia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 19:30 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-04

07:00 - 10:00 Puchar Świata, Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 12:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:15 - 17:15 Tour de France - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:30 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30 - 16:30 Puchar Świata , Chiny - Dzień drugi (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 17:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 20:05 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:15 - 17:30 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 19:10 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:40 - 22:15 Żużel Speedway World Cup: Vastervik - II półfinał (Sport/Żużel) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:00 - 21:00 Swedish Elite League - Mecz Swedish Elite League (Żużel) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
20:05 - 22:30 Liga Światowa - Brazylia - Kanada (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 22:00 Magazyn - #ElevenF1 odc. 18 (Formula 1) Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 01:00 Liga Światowa - Francja - USA (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-05

07:00 - 10:00 Puchar Świata, Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:30 - 14:30 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 13:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 17:15 Tour de France - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:30 - 16:30 Puchar Świata , Chiny - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 17:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 20:05 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:15 - 17:45 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Europy U-19, Gruzja - Faza grupowa, 2. kolejka: Czechy - Portugalia (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 19:50 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:05 - 22:30 Liga Światowa - Rosja - Kanada (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:30 - 22:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 01:00 Liga Światowa - Serbia - USA (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Godziny emisji transmisji sportowych w dniu 2017-07-06

07:00 - 10:00 Puchar Świata, Chiny - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 19:00 Golf European Tour: I runda Dubai Duty Free Irish Open (Sport/Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:00 - 12:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:15 - 17:30 Tour de France - Etap 6 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:30 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30 - 16:30 Puchar Świata, Chiny - Dzień czwarty (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 16:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30 - 17:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 18:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 20:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 17:45 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:45 - 19:55 Mistrzostwa Europy U-19, Gruzja - Faza grupowa, 2. kolejka: Niemcy - Bułgaria (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00 - 19:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 20:00 Wimbledon (Tenis) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 22:00 Diamond League - Lozanna (Lekkoatletyka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:05 - 22:30 Liga Światowa - Brazylia - Rosja (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 01:00 Liga Światowa - Francja - Serbia (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, Eleven, Eleven Sports, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info