Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

16:05 Trwa  W sercu miasta - odc. 53
17:00 Na żywo Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3692
18:00 Klan - odc. 3223
18:40 Bez tożsamości - odc. 5 cz.1
15:25 Trwa  Na dobre i na złe - odc. 689
16:30 Koło fortuny - odc. 83 ed. 3
17:10 Meandry uczuć - odc 8
18:00 Na żywo Panorama
18:30 Na żywo Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - 16/103
16:00 Trwa  Na żywo Dla niesłyszących - Telekurier OPP
16:25 Pogoda - 14.12 - 2
16:30 Rachunek niedoli
16:45 Na żywo Dziennik regionów - tematy dnia
17:00 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
16:15 Trwa  Interwencja
16:30 Na ratunek 112, odc.74
17:00 Gliniarze, odc.62
18:00 Pierwsza miłość, odc.2590
18:50 Wydarzenia
16:00 Trwa  Szkoła, odc. 250
17:00 Ukryta prawda, odc. 508
18:00 Szpital, odc. 394
16:00 Trwa  Esmeralda, odc.63
17:00 Esmeralda, odc.64
18:00 Detektywi w Akcji, odc.177
15:45 Trwa  Lekarze na start, sez. 1, odc. 20: 20
16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 21: 21
17:05 Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 9: Przyjaciel w potrzebie
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 37: 37
15:55 Trwa  Gotowe na wszystko, odc. 17/23
16:55 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 9/18
17:55 Brzydula, odc. 193
18:30 Brzydula, odc. 194
16:00 Trwa  Sylwester i Tweety na tropie, sez. 1, odc. 12: Figowe szaleństwo
16:35 Zwariowane melodie, odc. 105: Dzień bezmuszny
16:40 Zwariowane melodie, odc. 106: Wesoły poczciwiec
16:50 Zwariowane melodie, odc. 107: Gdzie myszy harcują
17:00 SpongeBob Kanciastoporty, odc. 144: Bezdenne zatapianie/ Rozgwiazda karate
17:35 Star Wars: Rebelianci, sez. 1, odc. 9: Gathering Forces
18:00 Niech żyje król Julian, sez. 2, odc. 22: The Panchurian Candidate
18:35 Niech żyje król Julian, sez. 2, odc. 24: Koto, Plain and Tall
16:15 Trwa  Mecenas Lena Barska, odc.1
17:15 Hawaje 5-0, odc.6
18:15 Miodowe Lata, odc.54 Koniec Świata
15:30 Trwa  Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.17
17:00 The Brain. Genialny Umysł., odc.11
18:30 Taxi kasa, odc.4
16:00 Trwa  10 hitow 1 po 2
17:00 Przesłuchanie
18:00 Co się słucha
16:05 Trwa  Uwaga!, odc. 5160
16:25 Detektywi. Na zlecenie, sez. 3, odc. 1/30
17:10 Usterka, sez. 5, odc. 3/10
17:45 Na żywo Express, odc. 6724
18:00 Na żywo Pogoda, odc. 6892
18:05 Apartamenty dla młodych milionerów, odc. 4/6
18:40 Drzewo marzeń, odc. 7/9
15:05 Trwa  Disco Mix w Polo TV
17:15 Premiera Disco Studio
16:00 Trwa  Świat według Kiepskich, odc.480 Ptaki ciernistych krzewów
16:30 Świat według Kiepskich, odc.504 Kolędniki
17:00 Słoiki, odc.36 Kość niezgody
18:00 Pielęgniarki, odc.251
14:30 Trwa  Mała Apokalipsa
16:25 Chuligan Literacki
17:00 Tydzień z życia mężczyzny
18:30 Studio Kultura - Rozmowy - Maciej Płaza
18:50 Świat w dokumencie - Piano
15:35 Trwa  Bizancjum: opowieść o trzech miastach - odc. 1/3
16:40 Historia Polski - Na wschód od Timszel
17:45 Czas honoru - Powstanie - odc. 7 "Nadajnik i morfina"
18:45 Taśmy bezpieki - Bezpieka wobec sportu
15:55 Trwa  Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa (2)
16:45 Do zobaczenia w Dwójce: Sylwester marzeń z Dwójką 1'
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2010 - Kabaretowa liga TVP /1/
17:50 Okrasa łamie przepisy - W krzyżackiej kuchni
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (59) - Kokosy z kokosów
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (55) Irlandia - Wokół Dublina
15:59 Trwa  Na żywo Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień.
16:30 Na żywo Panorama Info
16:52 Na żywo Pogoda Info
17:00 Na żywo Teleexpress
17:15 Na żywo Teleexpress Extra
17:32 Na żywo Serwis Info Dzień
18:00 Na żywo Panorama
18:27 Na żywo O co chodzi
18:51 Na żywo Flesz Info Wieczór
18:54 Felieton TVP INFO - Studio - przedsiębiorczość 1
16:10 Trwa  Premiera Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
16:35 Premiera Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"
16:40 Kazembe
16:55 Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:00 Szkaplerz znak Maryi
17:30 Premiera Okiem kamery
17:55 Rekolekcje Adwentowe
18:00 Na żywo Anioł Pański
18:05 Na żywo Informacje dnia
18:15 Na żywo Rozmowy niedokończone
16:10 Trwa  Nela Mała Reporterka - odc. 48 Nurkowanie w głębinach
16:30 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 2, odc. 2
17:00 Wielka podróż Bolka i Lolka - Tajemnicza świątynia, odc. 8
17:10 Tupcio Chrupcio - Obudź się! Pada śnieg!, odc. 8
17:20 Andy i prehistoryczne przygody - Pióro z ogona Epidexipteryxa, odc. 3
17:40 Strażak Sam, seria 8 - Kula grozy, odc. 18
17:50 Strażak Sam, seria 8 - Król gór, odc. 19
18:05 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Na końcu świata - Australia, odc. 17
18:35 Tree Fu Tom - Twig i wielka stopa, odc. 46
14:20 Trwa  Poirot: Kot wśród gołębi
16:25 Niania sezon 6 odc. 88: Piłkarski pech
16:55 Niania sezon 6 odc. 89: Muza potrzebna od zaraz
17:25 Niania sezon 6 odc. 90: Powtórka z Paryża
18:00 Katastrofy w przestworzach, odc. 90: Lądowanie na ślepo
16:05 Trwa  Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 9
17:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 2
18:00 MegaDrwale, sez. 3, odc. 2
16:05 Trwa  Mój koszmarny związek s2 odc.06
16:55 Mania chomikowania sezon 2 odc.8
18:00 Bliżej! Magazyn reporterów odc. 37
18:55 Wybryki przyrody: s.2 odc.01: Zatruta plaża
15:25 Trwa  Kryptonim szef, sez. 3, odc. 6
16:25 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 4, odc. 2
17:25 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 2
17:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 3
18:30 Premiera 24 godziny online.pl, odc. 401
18:55 Premiera Prognoza pogody, odc. 288
16:00 Trwa  Przemek Saleta: Najcięższe zadania, odc. 6
17:00 Ponadczasowe konstrukcje, odc. 10
18:00 Gorączka złota S2, sez. 2, odc. 2
16:00 Trwa  Mój dom świeci najjaśniej, odc. 4
17:00 Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver, odc. 8
18:00 Nowe życie starych domów, sez. 1, odc. 3

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVN 7, PULS 2, TV6, Super Polsat, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP INFO, TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka TV, FOKUS TV, Zoom TV, Nowa TV, METRO, WP.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info