Reklama

Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

05:40 Trwa  Klan - odc. 3297
06:15 Sprawa dla reportera
07:10 Pełnosprawni - odc. 255
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Rok w ogrodzie extra
08:15 Na żywo Powitanie Lata z Jedynką
08:25 Weterynarze z sercem - /45/
08:50 Sekundy, które zmieniły życie
06:05 Trwa  Na dobre i na złe - odc. 645 Palec losu
07:00 M jak miłość - odc. 1358
07:55 Na żywo Pytanie na śniadanie
06:00 Trwa  TELEZAKUPY
06:30 Piękne anioły
06:55 Polska z Miodkiem - (66) Mielec, Leżajsk
07:05 Astronarium - (26) - "Fale grawitacyjne"
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 83 Hajduszoboszlo
07:50 W ostatniej puszczy Europy
08:15 Podróże z góralem seria V - TVP 3 odc. 2
08:25 Zapiski Łazęgi - Węgorzyno
08:40 Teraz Ryby - odc. 16
06:00 Trwa  Nowy dzień z Polsat News
07:40 Tarzan i Jane
05:45 Trwa  Mango
07:50 Wyjątkowa chwila, odc. 9
07:55 Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 1/6
08:30 Dzień Dobry Wakacje, odc. 1/20
06:00 Trwa  Jeźdźcy smoków, odc.11
06:35 Jeźdźcy smoków, odc.12
07:05 Jeźdźcy smoków, odc.13
07:35 Jeźdźcy smoków, odc.14
08:05 Tom i Jerry Show, odc.5
08:35 Tom i Jerry Show, odc.6
06:00 Trwa  Skorpion, sez. 2, odc. 24: Chernobyl Intentions
07:00 Taki jest świat, sez. 3, odc. 64: 64
07:35 Niesamowite!, sez. 1, odc. 15: Firma na sprzedaż
08:10 Tajemnice medyczne, sez. 1, odc. 27: Student pod presją/Pyłkiem w oczy
05:30 Trwa  Ukryta prawda, odc. 261
06:35 Mango
08:40 Przyjaciele, odc. 48
06:25 Czarodziejka Lilly - Przygoda w krainie Mandolan
08:05 Potężne Kaczory 3
06:00 Trwa  Top 10 lista przebojów, odc.1074
07:00 Benny Hill
07:35 Benny Hill, odc.74
08:15 Galileo, odc.54
06:00 Trwa  Niania w wielkim mieście, odc.12
07:00 Scooby Doo i Brygada Detektywów, odc.2
07:35 Superhero Girls
08:00 Nowy Scooby i Scrappy Doo, odc.5
08:30 Nowy Scooby i Scrappy Doo, odc.6
06:00 Trwa  Zranione uczucia
08:00 Ranking Jankesa
06:00 Trwa  Express, odc. 7481
06:15 SOS Ekipy w akcji, odc. 11/60
07:15 Fachowcy, sez. 2, odc. 5/15
08:00 Defacto, sez. 8, odc. 14/15
08:30 Defacto, sez. 7, odc. 6/12
06:05 Trwa  Weekend w Polo TV
07:00 To hit!
07:05 Disco Landia - nutki do pobudki
08:00 To hit!
08:05 Weekend w Polo TV
06:00 Trwa  Disco Gramy, odc.4079
07:00 Cimarron Strip, odc.4 Cimarron Strip: W polu bitwy
08:30 Zakręcone, odc.14 Zakręcone 14
08:00 Serialowa nostalgia - Wszystkie stworzenia duże i małe - Personel się powiększa odc. 3 sezon I
06:50 Był taki dzień - 23 czerwca
06:55 Opowieść o Indiach - Potęga idei
08:05 Regiony z Historią - Błonie
08:25 Podróże z historią s.IV - odc. 43 Kaszubskie życie
05:35 Trwa  Mundial 2018: - Serbia - Szwajcaria
06:30 Mundial 2018: - Serbia - Szwajcaria
07:30 Na żywo Prosto z Mundialu
08:00 Na żywo Mundial 2018: - Studio Mundial
05:59 Trwa  Na żywo Serwis Info Poranek
06:22 Na żywo Pogoda Info
06:29 Na żywo Serwis Info Poranek
06:52 Na żywo Pogoda Info
06:59 Na żywo Serwis Info Poranek
07:21 Na żywo Pogoda Info
07:29 Na żywo Serwis Info Poranek
07:52 Na żywo Pogoda Info
07:59 Na żywo Serwis Info Poranek
08:23 Na żywo Pogoda Info
08:29 Na żywo Serwis Info Poranek
08:53 Na żywo Pogoda Info
08:59 Na żywo Serwis Info Poranek
06:00 Trwa  Joanna d’Arc. Pod sztandarami wiary
06:55 O. Łubieński - misjonarz, który wzbudzał nadzieję
07:35 Nad Jeziorem Malawi
07:50 Kolory Świętości - Św. Józef Cafasso
07:55 Premiera Kartka z kalendarza
08:00 Na żywo Informacje dnia
08:15 Westerplatte Młodych
08:55 Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
06:10 Trwa  Nasze zwierzaki - Kot ze stacji, odc. 48
06:30 Charlie i Lola, seria 1 - Moje miasteczko, odc. 25
06:45 Słoń Beniamin - Mały Dżin, odc. 31
07:15 Tree Fu Tom - Racquette na ratunek, odc. 66
07:45 Misiowanki - odc. 36 Obóz w górach
08:10 Stacyjkowo - Ratownik pierwszego kontaktu, odc. 119
08:20 Pszczółka Maja - Wyprawa w pole, odc. 82
08:35 Super Wings - Fiesta fiesta, odc. 24
08:55 Masza i niedźwiedź - Niespodzianka!, odc. 63
06:00 Trwa  Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 34
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 35
07:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki, odc. 36
07:25 Komisarz Rex, sezon 10, odc. 129
08:30 Komisarz Rex, sezon 10, odc. 130
06:00 Trwa  Mossad 101: Modlitwa za zmarłych, sez. 2, odc. 10
07:00 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Nieborów - pałac Radziwiłłów, odc. 5
07:25 Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35
07:45 Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36
07:50 Sąsiedzi: Usterka, odc. 37
08:00 Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38
08:15 Sąsiedzi: Klucz, odc. 39
08:20 Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40
08:30 Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41
08:45 Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42
08:50 Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43
06:00 Trwa  Legenda Korry s2 odc. 13: Jad Czerwonego Lotosu
06:25 Legenda Korry s2 odc. 14: Po latach
06:55 Wojownicze żółwie ninja s3 odc. 16: Starcie Mutazwierzaków
07:25 Wojownicze żółwie ninja s3 odc. 17: Wejście gekona
08:00 Legenda Korry s2 odc. 15: Samotna Korra
08:30 Legenda Korry s2 odc. 16: Koronacja
08:55 Tajemnice zwykłych rzeczy odc. 03
06:00 Trwa  Disco Landia - nutki do pobudki, odc. 5
06:25 Disco Landia - nutki do pobudki, odc. 1
07:00 24 godziny online.pl, odc. 591
07:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących, odc. 3
08:05 Premiera Słoiki: Rodzinny nadbagaż, sez. 1, odc. 23
06:00 Trwa  Studio Duzego Formatu, odc. 49
06:25 Studio Duzego Formatu, odc. 37
06:50 Crash test, odc. 81
07:10 Reksio, odc. 7
07:20 Reksio, odc. 8
07:35 Reksio, odc. 34
07:45 Reksio, odc. 11
07:55 Na noze, odc. 2
06:00 Trwa  Manor House, sez. 1, odc. 7
07:05 Jak zarobić na remoncie 2, sez. 2, odc. 1
08:00 Tydzień na dom, odc. 4
08:30 Tydzień na dom, odc. 5
08:55 Ucho Prezesa 3: Przy rosole, sez. 3, odc. 2

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały telewizji naziemnej (DVB-T).

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały telewizji naziemnej (DVB-T) znajdują się stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVN 7, PULS 2, TV6, Super Polsat, ESKA TV, TTV, POLO TV, ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport, TVP INFO, TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka TV, FOKUS TV, Zoom TV, Nowa TV, METRO, WP.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info