Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2017-03-27

06:00

Katastrofa w przestworzach - Do trzech razy sztuka Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

10 lutego 2011 roku samolot linii Manx2 lecący z Belfastu otrzymał pozwolenie na lądowanie na lotnisku Cork w Irlandii. Chwilę później robi beczkę i rozbija się na pasie startowym. Na pokładzie znajdowało się dwanaście osób. Śmierć poniosła połowa z nich.

07:00

Wytapiacze fortuny - Nowicjusze Godziny emisji

serial dokumentalny

Russell odwiedza sklep lotniczy i kupuje potężny silnik. Ma nadzieję odzyskać z niego cenne metale. Tymczasem Ron i Melanie polują na... złote zęby. Zawierają więc umowę z dentystą. Z kolei Joe przeszukuje medyczny magazyn w poszukiwaniu... srebra.

07:30

Wytapiacze fortuny - Rzut na kasę Godziny emisji

serial dokumentalny

Podczas jednej z domowych wyprzedaży Russell i Terence ostro targują się z właścicielem kompletu do herbaty wykonanego ze srebra standardowego.

08:00

Trwa...  Poszukiwacze złota - Nowi gracze Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 55min.

Pierwsze próby Karla i Guillaume'a spełzają na niczym. Poza tym awaria spowalnia pracę Karla.

09:00

Kopalnia złota - Fortuna albo śmierć Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Firma Douga Bakera napotyka na nieoczekiwane problemy, gdy okazuje się, że środki pozyskane ze sprzedaży złota nie wystarczają na benzynę do maszyn. Na domiar złego jedna z ciężarówek wiozących paliwo ma wypadek. Tymczasem John Reeves wchodzi w posiadanie mapy, na której zaznaczone jest bogate złoże cennego kruszcu. Creighton Lapp i Chuck Tillian muszą na pewien czas wstrzymać pracę z powodu braku potrzebnych zezwoleń.

Reżyseria: Jeff Diaz

10:00

Stawka warta tuńczyka - Pierwsze zwycięstwo Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 )

Pierwszy dzień nowego sezonu połowu tuńczyka. Każdy z kapitanów robi wszystko, aby złowić pierwszą rybę w tym roku i zdobyć nagrodę.

11:00

Komornicy, odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 )

Małżeństwu emerytów z Wałbrzycha grozi eksmisja, ponieważ dali się namówić na pomoc koleżance córki. Teraz mają do spłaty 380 tys. zł. W Krasnymstawie para od dwóch lat zalega z czynszem. Nie dotrzymują starych zobowiązań i zaciągają następne. Właścicielka małej drukarni w Nowym Sączu właśnie straciła na rzecz komornika wielofunkcyjne ksero. Jej wierzyciele domagają się spłaty długu. W Zamościu ma się odbyć egzekucja świadczeń alimentacyjnych od matki na rzecz dzieci.

11:30

Komornicy, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 )

O tym, że kredyty "chwilówki" są pułapką, przekonała się mieszkanka Lubina. Komornik musi prosić o pomoc policję, by przeprowadzić odpowiednie czynności. Na Dolnym Śląsku córka właściciela posesji od dawna unika kontaktu z komornikiem. Ten podjął kroki zmierzające na celu zajęcie auta. Przedsiębiorca Aleksander zalega z płatnościami wobec kontrahentów. On również znalazł się w nieciekawej sytuacji.

12:00

Komornicy, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 )

Interwencja u zadłużonego sklepikarza z Wrocławia może sprawić, że zacznie on spłacać swój dług wobec Skarbu Państwa. Komornik z Kętrzyna próbuje doprowadzić do eksmisji dłużnika, który w dodatku znęca się nad swoją żoną. Matka czworga dzieci cieszy się na widok komornika, ponieważ od ponad dwóch lat nie otrzymuje alimentów.

12:30

Komornicy, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 )

Starsza kobieta z Bytomia będąca na zasiłku wzięła szybką pożyczkę na wymianę okien. Teraz ma komornika na karku i spory problem ze spłatą długu. Na przedmieściach Krakowa, w domu wybudowanym częściowo za kredyt we frankach szwajcarskich, rozgrywa się rodzinny dramat. Do Łodzi zmierza komornik, który chce zająć, a następnie zlicytować samochód, aby w ten sposób zwrócić należność wierzycielowi.

13:00

Najniebezpieczniejsze drogi Europy - Uczta albo głód Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

Mimo że na drogach środkowej Norwegii zalega niewiele śniegu, polski kierowca ciężarówki traci kontrolę nad kierownicą i wypada z trasy, lądując w zamarzniętym potoku. Erik Flisen i Marius Winum starają się przywrócić ruch na zablokowanej trasie. W tym samym czasie w okolicach miejscowości Odda dochodzi do nagłego załamania pogody i obfitych opadów śniegu, przez co na drogach panuje chaos. W tych warunkach Thord Paulsen i Olav Eike spotykają tureckiego kierowcę, który jedzie przez góry bez...

14:00

Najniebezpieczniejsze drogi Europy - Szaleńcy Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

Dwóch przemytników w trakcie przeprawy przez góry zakopuje się w śnieżnej zaspie. Bjorn nie może uwierzyć w to, co próbowali przewieźć. W tym czasie turecki kierowca nadal nie może wyjechać poza Oddę z powodu braku odpowiednich dokumentów i zimowych opon. Thor Paulsen stara się mu pomóc, ale pojawia się problem z płatnościami. W Finnsnes w północnej Norwegii Frank Sebulonsen i jego podopieczni podejmują się usunięcia z drogi ciężarówki, która blokuje ruch. Sprawy nie idą po ich myśli.

15:00

Wcielenia zła - Hitler. Ikona terroru Godziny emisji

serial dokumentalny ( Niemcy 2015 ) Czas: 50min.

Galeria najbardziej znanych despotów w najnowszej historii. Psychopaci, chciwi, okrutni, a czasem po prostu szaleni, przejęli kontrolę nad krajem i terroryzują swoich poddanych. Twórcy programu próbują dowiedzieć się, czy urodzili się źli, czy na ich zachowanie miały wpływ jakieś wydarzenia.

16:00

Wcielenia zła - Hideki Tojo Godziny emisji

serial dokumentalny ( Niemcy 2015 ) Czas: 57min.

Następny dyktator uznany za zbrodniarza wojennego. Generał Hideki Tojo, japoński polityk i wojskowy określany mianem Hitlera Japonii.

17:00

Katastrofa w przestworzach - Lot cud Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Podczas spokojnego lotu z Montrealu do Edmonton, w połowie drogi z niewiadomych przyczyn zgasły oba silniki pasażerskiego odrzutowca.

18:00

Katastrofa w przestworzach - Za zamkniętymi drzwiami Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Silna eksplozja wyrwała dziurę w pasażerskim samolocie DC-10. Śledczy wykryli poważny błąd konstrukcyjny. Dwa lata później inny DC-10 rozbił się z tego samego powodu.

19:00

Katastrofa w przestworzach - Do trzech razy sztuka Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

10 lutego 2011 roku samolot linii Manx2 lecący z Belfastu otrzymał pozwolenie na lądowanie na lotnisku Cork w Irlandii. Chwilę później robi beczkę i rozbija się na pasie startowym. Na pokładzie znajdowało się dwanaście osób. Śmierć poniosła połowa z nich.

20:00

Katastrofa w przestworzach - Samobójca za sterami Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Kulisy katastrofy samolotu linii Germanwings lecącego z Barcelony do Düsseldorfu, do jakiej doszło 24 marca 2015 roku. Po osiągnięciu wysokości przelotowej airbus A-320 zaczął obniżać lot, aż uderzył w ziemię niedaleko alpejskiej miejscowości Prads-Haute-Bléone. Zginęło 144 pasażerów i sześciu członków załogi. Śledztwo wykazało, że do tragedii umyślnie doprowadził drugi pilot, Andreas Lubitz. Niemiec leczył się na depresję, ale ukrywał swoje problemy zdrowotne przed przełożonymi. Samobójca...

21:00

Katastrofa w przestworzach - Katastrofa na Teneryfie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Pan Am 1736 czeka na pokrytym mgłą pasie startowym lotniska w Teneryfie. Nagle uderza w niego samolot linii KLM. Giną 583 osoby.

22:00

Premiera Ocaleni - Trzęsienie ziemi w San Francisco Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

17 października 1989 roku trzęsienie ziemi w rejonie San Francisco osiągnęło siłę 7,1 w skali Richtera. Kataklizm pochłonął ponad 60 ofiar. Widzowie poznają historie sześciorga osób, które były w centrum wydarzeń.

23:00

Premiera Anatomia głupoty, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 30min.

Widzowie przekonają się, jak bardzo niebezpieczne może być stawanie na rękach w basenie, skakanie na quadach czy próba zjazdu ze zjeżdżalni.

23:30

Premiera Anatomia głupoty, odc. 6 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 30min.

Widzowie przekonają się, jak w spektakularny sposób można zdyskredytować się podczas skoku z łodzi, skrętu na rowerze czy wykonywania sztuczki z obrusem. Bohaterowie nagrań nie tylko narazili się na śmieszność, ale i nieźle poturbowali.

00:00

Ocaleni - Wulkan St. Helens Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Kulisy głośnych katastrof. Twórcy serii prezentują historie uczestników dramatycznych wydarzeń. Widzowie przekonają się, które osoby zginęły, a kto zdołał ocaleć. Przedstawione zostaną wybuch na platformie wiertniczej Piper Alpha, erupcja wulkanu St. Helens, trzęsienie ziemi w San Francisco w 1989 roku, potężne tornado w Oklahomie w 1999 roku, zawalenie się tamy Vajont we Włoszech i zatopienie w 1945 roku statku USS Indianapolis przez japoński okręt podwodny.

01:00

Ocean bezprawia - Ofiary Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Karsten próbuje ustalić tożsamość ofiar z materiału wideo. Trop wiedzie detektywa do Iranu. Chce spotkać się z rodziną, która zgłosiła zaginięcie trzech synów.

02:00

Ocean bezprawia - Oskarżenie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Śledczy natrafia na ciekawe dowody związane z zatopieniem statku "Ping Shin 101". Widzowie przekonają się, czy władze potraktują go poważnie.

03:00

Na linii ognia - Wojenna mgła Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 60min.

Członkowie jednostki otrzymują wezwanie do cywila, którego raniła bomba domowej roboty. Mają tylko godzinę, by przetransportować go do szpitala. Kamera towarzyszy im także podczas rutynowego poniedziałkowego szkolenia medycznego.

04:00

Alarm na lotnisku - Podwójne ryzyko Godziny emisji

serial dokumentalny ( Argentyna 2015 ) Czas: 56min.

Na lotnisku w Bogocie policjanci z wydziału antynarkotykowego udaremniają plan przemytu kokainy. W ich ręce trafia para udająca małżeństwo.

05:00

Katastrofa w przestworzach - Groza w San Francisco Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Gdy samolot linii Asiana Airlines rozbił się na lotnisku San Francisco, śledczy odkryli nieprawidłowości, które mogły zagrażać życiu pasażerów.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info