Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2017-07-20

06:00

Katastrofa w przestworzach - Tragedia w Wielkim Kanionie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 57min.

W czerwcu 1956 roku nad Wielkim Kanionem w Arizonie doszło do zderzenia douglasa DC-7 mainlinera z lockheedem L-1049 super constellation.W katastrofie zginęli wszyscy pasażerowie oraz członkowie załóg obu samolotów, w sumie 128 osób. Przeprowadzone po wypadku śledztwo przyczyniło się do wprowadzenia znaczących zmian w systemie przemysłu lotniczego.

07:00

Megafabryki - Ciężarówki Mercedesa Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Wizyta w fabryce Mercedes-Benz, gdzie powstaje samochód ciężarowy Actros. Ten produkowany od 1996 roku model jest wielokrotnym zwycięzcą konkursu na najlepszą ciężarówkę roku. W ogromnym zakładzie w Stuttgarcie nowy egzemplarz tego pojazdu powstaje średnio co dwie minuty.

08:00

Poszukiwacze złota - Wyścig do mety Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 54min.

Brat Niki rezygnuje z pracy, zostawiając siostrę i Chrisa w trudnej sytuacji. Karl dąży do wyznaczonego celu, a Big Al ryzykuje zdrowie.

09:00

Outsiderzy: Z dala od cywilizacji - Znalezione, nie kradzione Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 56min.

Nawet outsiderzy czasami potrzebują pomocy. Niedźwiedzi Pazur nie radzi sobie ze swoją zdobyczą, a Doc i Jeanny muszą zdobywać zapasy na drodze wymiany.

10:00

Gruba ryba - Czarny interes Godziny emisji

reality show ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Hans zbacza z kursu, by podążyć tropem ogromnego granika i - tak jak jego ojciec - osiągnąć status legendarnego rybaka.

11:00

Rozbieracze: Biznes w garażu - Weekendowi wojownicy Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 57min.

Dwie ekipy rozbierają na części gaziki, garbusy i samochody kempingowe. Zamierzają zarobić na częściach z tych dziwnych samochodów.

12:00

Rozbieracze: Biznes w garażu - Samochód gangstera Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 57min.

Duety mechaników rozpoczynają kolejny etap rywalizacji. Tym razem w ręce jednej drużyny wpada zniszczony jaguar XJR, a ich konkurenci otrzymują szansę zarobienia na częściach do pozyskanego za niewielką opłatą audi A8. Oba zespoły muszą szybko i sprawnie rozebrać oba pojazdy i sprzedać z zyskiem ich elementy.

13:00

Supersamochody w megaprodukcji - Aston martin vantage Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Afzal Kahn i jego zespół muszą przerobić samochód Aston Martin Vantage V8 na wypasiony model klasy GT.

14:00

Car S.O.S. - Jaguar E-type Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Tim i Fuzz ruszają do hrabstwa Leicestershire. Mieszka tam Mick, któremu poważne problemy ze zdrowiem od lat nie pozwalają na zajmowanie się samochodem. Jego ukochany Jaguar E-Type rdzewieje w garażu. Rodzina ma nadzieję, że mechanicy przywrócą blask maszynie, a także postawią Micka na nogi. Chłopaki mają tylko trzy tygodnie na wykonanie zadania. Szybko okazuje się, że w aucie trzeba wymienić wszystkie metalowe części.

15:00

II wojna światowa: historie nieznane - Nawiedzony zamek Himmlera Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2016 ) Czas: 56min.

Robert Joe i dr Sam Willis ruszają tropem tajemnic, jakie kryje zamek Wewelsburg położony niedaleko Padeborn w Niemczech. W 1933 został on wydzierżawiony przez SS. Budowlą zarządzał Heinrich Himmler - jeden z przywódców III Rzeszy.

16:00

Trwa...  II wojna światowa: historie nieznane - Armia na dopalaczach Godziny emisji

serial dokumentalny ( Singapur 2016 ) Czas: 56min.

Robert Joe i dr Sam Willis odkrywają, że tajną bronią Wehrmachtu w 1940 roku mógł być środek odurzający i dopingujący. Wysoce prawdopodobne jest, że sprawdził się on w taktyce nagłego i zmasowanego uderzenia.

17:00

Katastrofa w przestworzach - Co się stało z malezyjskim samolotem? Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 55min.

Podczas śledztwa w sprawie jednej z najbardziej tajemniczych katastrof w historii lotnictwa eksperci awiacji analizują szokującą teorię.

17:55

Premiera Polskie innowacje, odc. 2 - Symulator dronów Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Zaprezentowany zostanie producent symulatora drona. Na tym innowacyjnym urządzeniu mogą szkolić się zarówno zawodowi piloci, jak i cywile.

18:00

Katastrofa w przestworzach - Lot śmierci Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

18 czerwca 1972 roku. Chwilę op starcie z lotniska Heathrow w Londynie samolot spada z dużej wysokości. Badacze odtwarzający przebieg lotu mają utrudnione zadanie, ponieważ w kabinie pilotów nie było rejestratora rozmów. Polegając jedynie na rekonstrukcji samolotu, ustalają, co było przyczyną najgorszej katastrofy lotniczej w Wielkiej Brytanii.

19:00

Panika w przestworzach - Drobne pomyłki Godziny emisji

serial dokumentalny ( Australia/Nowa Zelandia/Wielka Brytania/USA 2013 ) Czas: 56min.

Aby samolot wzbił się w powietrze, potrzebna jest praca ponad setki osób i tysięcy różnorakich urządzeń. Niekiedy wystarczy obluzowana śruba, drobna awaria wyłącznika czy inna drobna usterka, aby bezpieczeństwo wszystkich na pokładzie było zagrożone. Przekonali się o tym m.in. pasażerowie słynnego rejsu PLL LOT 016 z Nowego Jorku do Warszawy. 1 listopada 2011 roku kapitan Tadeusz Wrona, lądując awaryjnie na Okęciu, posadził "na brzuchu" boeinga 767. W tym przypadku winowajcą okazał...

20:00

Wytapiacze fortuny - Srebrny miecz, złota świnka Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 30min.

Diego wkracza do świata sztuk walki z nadzieją, że uda mu się znaleźć broń zrobioną z metali szlachetnych.

20:30

Wytapiacze fortuny - Skarby z Dzikiego Zachodu Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 30min.

Rich jedzie na ranczo rodem z czasów Dzikiego Zachodu. Ma nadzieję, że uda musi się znaleźć kilka cennych metalowych antyków.

21:00

Alaska: Mechanicy do zadań specjalnych - Mętlik Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 55min.

Jim zatrudnia Todda, największego rywala Duane'a, po czym zajmuje się naprawą ratraka.

22:00

Premiera Maksimum przyjemności Godziny emisji

film dokumentalny ( Polska 2012 ) Czas: 60min.

Cztery starsze panie z Torunia, Małgosia, Krysia, Ela i Bogusia, są miłośniczkami przedmiotów sprzedawanych na specjalnych prezentacjach handlowych. Ze względu na swój słuszny wiek szczególnie są zainteresowane towarami, które rzekomo mają właściwości lecznicze i wpływają na poprawę samopoczucia. Reżyserka towarzyszy kobietom na pokazach urządzeń quasimedycznych i pokazuje intrygujący świat, w którym bieda współistnieje z bogactwem, a śmiech pojawia się przez łzy.

Reżyseria: Katarzyna Trzaska

23:00

Premiera 1989 Godziny emisji

film dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 60min.

Porozumienie opozycji z komunistami przy Okrągłym Stole w 1989 roku doprowadziło do demokratycznych wyborów i stało się początkiem przemian politycznych, gospodarczych i społecznych w kraju. Michał Bielawski wykorzystuje archiwalne materiały, zarówno te oficjalne, jak i podziemne, by przedstawić ówczesny stan ducha Polaków, którym przyszło skonfrontować się z nieznaną wcześniej rzeczywistością.

Reżyseria: Michał Bielawski

00:00

Katastrofa w przestworzach - Błąd w kokpicie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 57min.

Samolot linii Crossair już zbliżał się do lotniska w Zurichu, gdzie panowała zła widoczność. Maszyna w ostatniej chwili zahaczyła o czubki drzew i runęła na ziemię.

01:00

Katastrofa w przestworzach - Zagadka na Heathrow Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 57min.

Gdy przestały działać silniki, samolot zaczął bezwładnie spadać na płytę londyńskiego lotniska. Szybka reakcja pilota uratowała pasażerów. Wszyscy zastanawiali się, jak mogło dojść do awarii.

02:00

Wielkie konstrukcje - Stacja polarna na biegunie południowym Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 59min.

Przez długie lata biegun południowy był przystanią astronomów, klimatologów i innych naukowców. Niemal 50 lat po wybudowaniu tu pierwszej stacji badawczej rozpoczyna się budowa nowoczesnego ośrodka - Amundsen-Scott South Pole Station. Materiały muszą być dowożone drogą powietrzną, co jest możliwe tylko przez cztery miesiące w roku. Ekipa ma jedynie 100 dni na ukończenie prac - przez tyle czasu warunki klimatyczne pozwolą na to.

03:00

Katastrofa w przestworzach - Co się stało z malezyjskim samolotem? Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Podczas śledztwa w sprawie jednej z najbardziej tajemniczych katastrof w historii lotnictwa eksperci awiacji analizują szokującą teorię.

04:00

Megalotnisko w Dubaju - Konie wyścigowe Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 56min.

Celnicy podejrzliwie obserwują mężczyznę, który przewozi w bagażu nieoszlifowane diamenty. Obsługa lotniska ma problem z końmi wyścigowymi pochodzącymi z Francji.

05:00

Katastrofa w przestworzach - Od konfliktu do śmierci Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Rekonstrukcja katastrofy samolotu regionalnych linii Northwest Airlink. Jetstream 31 rozbił się podczas próby lądowania na lotnisku w Hibbing. Zginęło 16 pasażerów i dwóch pilotów. Śledztwo wykazało, że przyczyną tragedii był brak komunikacji między członkami załogi.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info