Reklama

Zaginieni godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zaginieni

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zaginieni będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-21

20:00 Zaginieni: Na przekór fali Premiera Logo Discovery Life
Artystka znika w drodze z pracy do domu. Kiedy na jednym z parkingów zostaje odnaleziony jej samochód, pojawiają się mroczne spekulacje na temat okoliczności zaginięcia kobiety.

2018-07-22

05:10 Zaginieni: Zagubiona walentynka Logo ID
Czy zniknięcie Pat Violi, wzorowej matki i żony, miało związek z potrójnym zabójstwem, do jakiego doszło na przedmieściach New Jersey? Po 10 latach policja wznawia śledztwo.
07:10 Zaginieni: Cisza w eterze Logo ID
Randy Morgenson pracował w kalifornijskim parku narodowym i zajmował się poszukiwaniem zagubionych turystów. Niestety, pewnego dnia sam zaginął. Co przytrafiło się Randy'emu?
Reklama
09:00 Zaginieni: Prawie czternastolatka Logo ID
Trzynastoletnia Ashley Summers to wesoła, ciesząca się życiem nastolatka. Kłopoty zaczynają się, kiedy dziewczyna zaczyna skrywać sekrety. Pewnego dnia znika. Czy uciekła z domu?
14:00 Zaginieni: W biały dzień Premiera Logo ID
Kiedy Holly Cantrell nie wraca z pracy do domu, jej trzech synów szaleje z rozpaczy. Wkrótce okaże się, że kobieta skrywała tajemnice, które były powodem jej zniknięcia.

2018-07-23

05:10 Zaginieni: Zaginiona w Vermont Logo ID
Nastoletnia Brianna zniknęła w niebezpiecznej okolicy, znanej z handlu narkotykami. Policja podejrzewa, że dziewczyna została porwana. Czy te przypuszczenia są słuszne?
08:00 Zaginieni: Zaginiona dziewczyna Logo ID
Kilka dni po zaginięciu Jennifer Kesse, nieopodal jej domu znaleziono jej samochód. Choć minęło już 10 lat, to ta tajemnicza sprawa z Florydy nadal pozostaje niewyjaśniona.
18:00 Zaginieni: Ten, który uciekł Logo ID
Trzydziestoośmioletni Erick Frank dostaje wiadomość, która ma odmienić jego życie. Rzuca wszystko i... już nigdy więcej nie pojawia się w domu. Policja rozpoczyna śledztwo.

2018-07-24

05:10 Zaginieni: Bohater miasta Logo ID
Nagle znika Margaret McEnroe. Mimo ognistego temperamentu ta silna kobieta może uchodzić za wzór kochającej i oddanej matki. Czy porzuciłaby córkę z własnej woli?
08:00 Zaginieni: Trójkąt miłosny Logo ID
W piątek po południu Brandy wychodzi z biura, ale w poniedziałek rano nie zjawia się w pracy. Czyżby postanowiła porzucić swoje dotychczasowe życie i zagmatwane miłosne relacje?
18:00 Zaginieni: W drodze na lotnisko Logo ID
Po drodze na lotnisko, z którego ma lecieć do swojego narzeczonego, 19-letnia Katelin Akens zatrzymuje się nagle w centrum handlowym w Wirginii i... znika. Kto zna prawdę?

2018-07-25

05:10 Zaginieni: Pasmo wspomnień Logo ID
Auto Amber Gerweck znaleziono wiele kilometrów od jej domu. Nagranie z kamery, na którym została uwieczniona, jest bezużyteczne. Nagle jej rodzice otrzymują szokującą wiadomość.
08:00 Zaginieni: Poruszając niebo i ziemię Logo ID
David zamierza odwiedzić swoich rodziców, ale przed wyjazdem udaje się jeszcze na umówione spotkanie. Wkrótce potem zostaje znaleziony jego wóz, a mężczyzna znika bez śladu.
18:00 Zaginieni: O jeden most za daleko Logo ID
Para znika tuż po randce. Rodziny jednoczą siły, aby odszukać zaginionych. Czy coraz większa desperacja i wzajemne oskarżenia nie zakłócą przebiegu śledztwa?

2018-07-26

05:10 Zaginieni: Taniec w ciemnościach Logo ID
Susan Walsh za dnia jest reporterką, a nocą pracuje jako striptizerka. Gdy nagle znika, śledczy nie wiedzą, od czego zacząć dochodzenie. Bliscy twierdzą, że nie porzuciłaby syna.
Reklama
08:00 Zaginieni: Wyjazd z Kalifornii Logo ID
Rico Harris, były zawodnik zespołu Harlem Globetrotters, znika bez śladu w drodze do Seattle. W trakcie śledztwa pojawia się coraz więcej pytań bez odpowiedzi.
18:00 Zaginieni: Był sobie chłopiec Logo ID
Późną nocą, pod nieobecność swojej matki, ośmioletni Zachary Bernhardt znika z domu na Florydzie. Wkrótce ginie kolejny chłopiec. Co łączy te dwa zaginięcia?

2018-07-27

05:10 Zaginieni: Poszukiwanie ojca Logo ID
Leah Peebles zniknęła z domu. Rodzice odkryli, że była uzależniona od narkotyków, a czasem nawet uprawiała prostytucję. Czy Leah po prostu uciekła, czy już nie ma jej wśród żywych?
08:00 Zaginieni: Głowa rodziny Logo ID
Robert nie odbiera swojej żony z lotniska. Jego syn mówi śledczym, że kilka dni wcześniej ojciec poznał podejrzanych mężczyzn. Czy dlatego zniknął?
18:00 Zaginieni: Lee Cutler: Zagubiona dusza Logo ID
Lee zniknął tuż po spotkaniu z przyjacielem. Czy postanowił uciec z domu? A może... wstąpił do armii izraelskiej? W programie poszukiwania zbuntowanego nastolatka.

2018-07-28

05:10 Zaginieni: Droga do Bayou Logo ID
Pełne niespodziewanych zwrotów akcji i nierzadko szokujące historie osób, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach.
07:10 Zaginieni: Mroczna podróż Logo ID
Zamożny chłopak Colleen zaproponował jej wspólny rejs jachtem dookoła świata. Kiedy dziewczyna nagle zniknęła, był on jedyną osobą, która wiedziała, co się z nią stało.
20:00 Zaginieni: Jak kamień w wodę Premiera Logo Discovery Life
25-letniego rowerzystę Briana ostatni raz widziano, jak przechadzał się po pobliskim polu. Czyżby powodem zaginięcia mężczyzny był uraz, jakiego doznał podczas jazdy na rowerze?

2018-07-29

05:10 Zaginieni: Wir Logo ID
Policja wierzyła, że Ben McDaniel zaginął podczas nurkowania w jaskini. Jednak nurkowie nie znaleźli jego ciała. Skonsternowani śledczy rozpoczęli dochodzenie od nowa.
07:10 Zaginieni: Droga donikąd Logo ID
Bryce zamierzał odwiedzić swoich rodziców, ale jego samochód znaleziono rozbity i porzucony w odległym parku w Kalifornii. Co się wydarzyło?
09:00 Zaginieni: Ostatnie słowa Logo ID
Dziewiętnastoletni Logan Schiendelman wychodzi na imprezę i już nie wraca do domu. Policja nie znajduje dowodów przestępstwa i postanawia głębiej zbadać historię rodziny chłopaka.
14:00 Zaginieni: Tak blisko domu Premiera Logo ID
Dwa lata po zaginięciu Ali Lowitzer policja dostaje informację, że dziewczyna padła ofiarą handlarzy ludźmi. Poszukiwania zamieniają się w akcję ratunkową. Czy Ali wróci do domu?

2018-07-30

05:10 Zaginieni: Egzamin końcowy Logo ID
08:00 Zaginieni: Droga w mrok Logo ID
Tammy wychodzi z pracy i znika bez śladu. Jej krewni znajdują notkę z informacją, że kobieta wyszła na spacer, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Co mogło się wydarzyć?
18:00 Zaginieni: Maura Murray: Wyprawa donikąd Logo ID
W bezksiężycową, wietrzną noc samochód Maury gwałtownie skręcił i zjechał z drogi. Kobieta zniknęła bez śladu. Co się z nią stało?
Reklama

2018-07-31

05:10 Zaginieni: Zaginiona dziewczynka Logo ID
Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.
08:00 Zaginieni: W ciemną noc Logo ID
Osiemnastolatka Zoe Campos spędza cały wieczór w domu na oglądaniu filmów i następnego dnia znika. Detektywi przeszukują jej konto na Facebooku w poszukiwaniu wskazówek.
18:00 Zaginieni: Michele Whitaker: Ostatni przystanek Logo ID
Michele wyruszyła autostopem z postoju dla ciężarówek i wszelki słuch po niej zaginął. Jednak najbliżsi nie stracili nadziei. Kilka lat później otrzymali dobre wieści.

2018-08-01

05:10 Zaginieni: Za młody, by kochać Logo ID
08:00 Zaginieni: Misja Logo ID
Młoda kobieta przeprowadza się do USA z nadzieją na nowe życie. Po kilku tygodniach znika bez śladu. W poszukiwaniach bierze udział Elizabeth Smart, niegdyś ofiara porwania.
18:00 Zaginieni: Royal Daniel: Mroczne tajemnice Logo ID
Nagłe zniknięcie powszechnie szanowanego prawnika głęboko poruszyło mieszkańców górskiego miasteczka w stanie Kolorado. Jednak wkrótce okazało się, że mężczyzna nie był bez skazy.

2018-08-02

05:10 Zaginieni: Za młody, by kochać Logo ID
08:00 Zaginieni: Niczym kamfora Logo ID
W nocy, po kłótni z sąsiadami i przyjaciółmi, 21-letnia Kortne Stouffer znika z własnego łóżka. Detektywi podążają różnymi tropami, ale nie są w stanie znaleźć dziewczyny.
18:00 Zaginieni: Billy Smolinski: Faworyzowany syn Logo ID
Billy zaginął zaraz po tym, jak dowiedział się, że jego sympatia go zdradza. Czy dziewczyna jest zamieszana w jego zniknięcie? A może sprawa wyglądała zupełnie inaczej?

2018-08-03

05:10 Zaginieni: Ślady stóp na piasku Logo ID
08:00 Zaginieni: Synek mamusi Logo ID
Pewnej nocy znika chory na cukrzycę 20-letni Bear Diaz. Znikają też jego rzeczy. Detektywi podejrzewają, że zniknięcie może być powiązane z innym, takim samym zdarzeniem.
18:00 Zaginieni: Rosemary Christiansen: Sekret Rosemary Logo ID
Policyjne poszukiwania Rosemary nie przynoszą rezultatu. Czy mroczną tajemnicę zaginięcie kobiety skrywa nowa partnerka jej męża?

2018-08-04

05:10 Zaginieni: Naprawdę miły facet Logo ID
Skromny nastolatek zaginął po tym, jak wdał się w romans z atrakcyjną młodą mamą będącą w burzliwym związku. Gdzie teraz jest i co ukrywa Misty?
07:10 Zaginieni: Podglądacz Logo ID
Jessica pracuje na nocnej zmianie na stacji benzynowej. Zaniepokojony klient nie zastając nikogo w środku, zawiadamia śledczych. Ci wnioskują, że kobieta została uprowadzona.
20:00 Zaginieni: Zaginiona dziewczyna Premiera Logo Discovery Life

2018-08-05

05:10 Zaginieni: Ciężkie życie gangstera Logo ID
Dana chciała wyjechać z Nowego Orleanu, by zaopiekować się swoimi dziećmi, ale po uderzeniu huraganu okazuje się, że kobieta zaginęła i na jaw wychodzi mroczna prawda.
07:10 Zaginieni: Na przekór fali Logo ID
09:00 Zaginieni: Niespokojne wody Logo ID
W 1998 roku 23-letnia Amy Bradley wyrusza wraz z rodzinną w rejs statkiem po Karaibach. Po nocy spędzonej na dyskotece kobieta znika bez śladu.
14:00 Zaginieni: Ucieczka Premiera Logo ID
Popularny student college'u Martin Roberts nagle znika, zostawiając jedynie tajemniczą notatkę. Dwa lata później rodzina chłopaka postanawia rozwiązać tajemnicę zaginięcia syna.

2018-08-06

05:10 Zaginieni: Zaplanowane Logo ID
Gdy po zaginięciu milionera Billy'ego McGratha ktoś zaczyna podszywać się pod niego w e-mailach, jego doradca powiadamia policję, która odkrywa szokującą intrygę.
08:00 Zaginieni: Ostatnie lato Logo ID
Kiedy 15-letnia Kayla Berg nie wraca po nocy spędzonej poza domem, rodzina myśli, że została u przyjaciół. Po sześciu dniach ostatnie miejsce pobytu dziewczyny budzi podejrzenia.
18:00 Zaginieni: Tajemnica matki Logo ID
Powszechnie lubiana matka trojga dzieci nagle znika. Podczas śledztwa wychodzi na jaw szokująca prawda. Kobieta miała zagmatwane życie uczuciowe i pracowała w agencji towarzyskiej.

2018-08-07

05:10 Zaginieni: Utracona miłość Logo ID
Intrygujące przypadki zniknięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.
08:00 Zaginieni: Zaginiony anioł Logo ID
Dziewiętnastoletni Angel Garcia jedzie na przejażdżkę motocyklem i znika. Przyjaciele twierdzą, że chłopaka gonił samochód SUV. Kilka miesięcy później pojawia się nowy trop.
18:00 Zaginieni: Koniec niewinności Logo ID
Młoda kobieta znika tuż przed podjęciem wymarzonej pracy. Oficerowie śledczy poszukują informacji, które mogłyby ich naprowadzić na ślad zaginionej.

2018-08-08

05:10 Zaginieni: Bilet w jedną stronę Logo ID
Hatice wybrała się w podróż ze swoim narzeczonym i urwał się z nią kontakt. Gdy śledczy odkrywają mroczne tajemnice jej ukochanego, staje się on głównym podejrzanym.
08:00 Zaginieni: Milczący syn Logo ID
Kiedy 17-letni Macin Smith nie wraca ze szkoły, jego rodzice boją się, że syn znalazł się w niebezpieczeństwie. Notatka ukryta w portfelu chłopaka tylko potwierdza obawy rodziny.
18:00 Zaginieni: Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki Logo ID
Sprawę zniknięcia lidera amerykańskich ateistów bierze w swoje ręce prywatny detektyw, który jest także dziennikarzem. Podczas poszukiwań zaginionego odkrywa szokującą prawdę.

2018-08-09

05:10 Zaginieni: Nieoszlifowany diament Logo ID
08:00 Zaginieni: Amerykański gotyk Logo ID
Nauczycielka Biblii i matka znika z rodzinnej farmy. Detektywi muszą rozszyfrować zagadkową, ręcznie napisaną notatkę. Podczas spaceru po lesie natrafiają na tajemniczą czaszkę.
18:00 Zaginieni: Kiedy muzyka ucichła Logo ID
Znika gitarzysta bluesowy. Sprawdzenie możliwych miejsc pobytu muzyka nie przynosi rezultatu. Jednak po serii intrygujących wydarzeń sprawa powoli zaczyna się wyjaśniać.

2018-08-10

05:10 Zaginieni: Zagubieni w ciemności Logo ID
08:00 Zaginieni: Ten, który uciekł Logo ID
18:00 Zaginieni: Pamiętne spotkanie Logo ID
Amy nagle znika. Policja ma podejrzanego, ale nie może znaleźć miejsca zbrodni, żadnych śladów ani ciała. Śledztwo nabiera tempa, gdy niespodziewanie zgłasza się informator.

2018-08-11

05:10 Zaginieni: Żona żołnierza Logo ID
Dochodzi do zaginięcia Bethany, która spodziewa się dziecka swojego kochanka. Policja przepytuje jej męża i nowego chłopaka, ale czy obaj mówią prawdę?
07:10 Zaginieni: Jak kamień w wodę Logo ID
20:00 Zaginieni: Trójkąt miłosny Premiera Logo Discovery Life

2018-08-12

05:10 Zaginieni: Ostatni sezon Logo ID
07:10 Zaginieni: Zaginiona dziewczyna Logo ID
09:00 Zaginieni: We mgle Logo ID
Po wieczorze spędzonym w kręgielni 9-letnia Stephanie Crane nie wraca do domu. Rodzice długie lata czekają na jej powrót. Czy nowatorskie technologie rozwiążą w końcu tę tajemnicę?
14:00 Zaginieni: W ukryciu Premiera Logo ID
Kiedy były żołnierz Michael VanZandt nagle znika, policja podejrzewa, że padł ofiarą przypadkowego złoczyńcy. Jednak rodzina zaginionego wini jego ekstremalny styl życia.

2018-08-13

05:10 Zaginieni: Klątwa Holendra Logo ID
Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra?
08:00 Zaginieni: W drodze na lotnisko Logo ID
18:00 Zaginieni: Mroczne wody Logo ID
Gwiazda koszykówki i jego dziewczyna znikają bez śladu podczas wyprawy żeglarskiej. Policja poszukuje brata sportowca, który jako jedyny może wiedzieć, co się stało.

2018-08-14

05:10 Zaginieni: Na rozdrożu Logo ID
Nastolatek ucieka z domu po kłótni ze swoją babcią. Wiele lat później zatroskani ludzie przygarniają do siebie młodego mężczyznę z amnezją. Czy to Jarrod?
08:00 Zaginieni: O jeden most za daleko Logo ID
18:00 Zaginieni: Długa droga do domu Logo ID
Michelle znika. Wkrótce policja odnajduje jej porzucony samochód. Czy została porwana, czy może ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości?

2018-08-15

05:10 Zaginieni: Zaginieni w górach Logo ID
Amy wyszła z domu, by pobiegać w lesie i nigdy nie wróciła. Wyjaśnienie zagadkowego zniknięcia dziewczyny zajęło policji wiele lat. Co przytrafiło się Amy?
08:00 Zaginieni: Był sobie chłopiec Logo ID
18:00 Zaginieni: Ucieczka w popłochu Logo ID
Nastoletnia studentka Rachel Cooke nie wróciła do domu z joggingu. Kiedy śledztwo utknęło w miejscu, jedyny podejrzany złożył szokujące zeznanie na temat porwania i zabójstwa.

2018-08-16

05:10 Zaginieni: Wiadomości z ostatniej chwili Logo ID
Popularna prezenterka telewizyjnych wiadomości Jodi Huisentruit nie pojawiła się w pracy. Po zauważeniu niepokojących śladów w jej mieszkaniu wezwano policję.
08:00 Zaginieni: Niedokończona sprawa Logo ID
Pewien mężczyzna nie wrócił do domu, a następnego dnia znaleziono jego samochód. Rodzina i przyjaciele zastanawiają się, czy powodem jego zniknięcia mogły być kłopoty w pracy.
18:00 Zaginieni: Sekrety syna Logo ID
Steven Koecher nagle zniknął. Jego porzucony samochód znaleziono w pobliżu Las Vegas. Co mogło się przytrafić temu spokojnemu, cieszącemu się nieskazitelną opinią mężczyźnie?

2018-08-17

05:10 Zaginieni: Cisza w eterze Logo ID
08:00 Zaginieni: Potajemna wyprawa Logo ID
Nastoletnia Brittanee Drexel znika po wysłaniu SMS-a do swojego chłopaka. Policja ustala, że znajdowała się ona w rejonie zasiedlonym przez aligatory. Rodzina podejrzewa najgorsze.
18:00 Zaginieni: Tajemnica heavy metalu Logo ID
Morgan Harrington zaginęła na koncercie rockowym. Poszukiwania dziewczyny nie przyniosły rezultatu. Wkrótce policja połączyła jej sprawę z przypadkiem brutalnego przestępstwa.

2018-08-18

05:10 Zaginieni: Mroczna podróż Logo ID
07:10 Zaginieni: Trójkąt miłosny Logo ID
20:00 Zaginieni: Poruszając niebo i ziemię Premiera Logo Discovery Life

2018-08-19

05:10 Zaginieni: Droga donikąd Logo ID
07:10 Zaginieni: Poruszając niebo i ziemię Logo ID
09:00 Zaginieni: Taka się urodziła Logo ID
Kiedy transgenderyczna nastolatka Sage Smith znika, detektywi zdobywają dowody, które każą im uważniej przyjrzeć się najbliższym przyjaciołom i znajomym Sage.
14:00 Zaginieni: Chwila prawdy Premiera Logo ID
Emerytowany strażak nagle znika, a ślady krwi w jego garażu świadczą o popełnieniu zbrodni. Czy ktoś specjalnie upozorował miejsce przestępstwa?

2018-08-20

05:10 Zaginieni: Podglądacz Logo ID
08:00 Zaginieni: Tajemnica królowej piękności Logo ID
Nauczyciel i była królowa piękności Tara Grinstead znikają. Policja przypuszcza, że dziewczyna opuściła dom z własnej woli, dopóki nie znajduje rękawiczki ze śladami obcego DNA.
18:00 Zaginieni: Koniec zabawy Logo ID
Student Charlie Allen nie przyszedł na spotkanie z przyjacielem. Przed wyjściem z domu powiedział siostrze, że jest ścigany. Czy Charlie znalazł się w niebezpieczeństwie?

2018-08-21

05:10 Zaginieni: Na przekór fali Logo ID
08:00 Zaginieni: Zaginęła w wieku 17 lat Logo ID
Kiedy 17-letnia Kara nie wraca do domu, jej rodzice wpadają w panikę. Policja podejrzewa najgorsze, ale wszelkie ślady się urywają. Miesiąc później znika kolejna dziewczyna.
18:00 Zaginieni: Mroczny jar Logo ID
Kiedy Mandy Stokes nie wróciła do domu, jej młodszy brat był pewien, że po prostu miała inne plany. Czy chłopak powiedział jednak całą prawdę?

2018-08-22

05:10 Zaginieni: Jak kamień w wodę Logo ID
08:00 Zaginieni: Znikająca panna młoda Logo ID
28-letnia Niqui wyszła do pralni i słuch o niej zaginął. Po 6 latach anonimowa informacja naprowadza na ślad jej znajomego, który jest zamieszany w zniknięcie innej dziewczyny.
18:00 Zaginieni: Tragedia na wagarach Logo ID
Colleen Orsborn zniknęła podczas wagarów na plaży. Czy uczennica stała się ofiarą grasującego w okolicy seryjnego mordercy?

2018-08-23

05:10 Zaginieni: Zaginiona dziewczyna Logo ID
08:00 Zaginieni: Ostatnia modlitwa Logo ID
Tim Carney zaginął w drodze do kościoła. Jego konto bankowe zostało opróżnione, a samochód odnaleziono na lotnisku. Rodzina przypuszcza, że uciekł, by rozpocząć nowe życie.
18:00 Zaginieni: Tajemnica znad jeziora Seminole Logo ID
Mike Williams zaginął podczas polowania na kaczki. Początkowo policja podejrzewała, że mógł paść ofiarą aligatorów. Niebawem śledczy znaleźli dowody świadczące o przestępstwie.

2018-08-24

05:10 Zaginieni: Trójkąt miłosny Logo ID
08:00 Zaginieni: Raj utracony Logo ID
Rodzina Jamisonów, która wyjechała do Oklahomy, by kupić ziemię, znika bez śladu. W śledztwie przewija się kilka wątków: narkotyki, sprawy rodzinne, a nawet siły nadprzyrodzone.
18:00 Zaginieni: Ślady donikąd Logo ID
Kierowniczka firmy transportowej zniknęła ze swojego domu. Śledztwo przybrało nieoczekiwany obrót, kiedy w pobliżu kryjówki seryjnego mordercy znaleziono jej portfel.

2018-08-25

05:10 Zaginieni: Poruszając niebo i ziemię Logo ID
07:10 Zaginieni: Wyjazd z Kalifornii Logo ID
20:00 Zaginieni: Wyjazd z Kalifornii Premiera Logo Discovery Life

2018-08-26

05:10 Zaginieni: Wyjazd z Kalifornii Logo ID
07:10 Zaginieni: Głowa rodziny Logo ID
09:00 Zaginieni: Godzina zniknięcia Logo ID
Kiedy Tyarra Williams nagle znika, pojawiają się sugestie, że padła ofiarą handlarzy ludźmi. Czy miejscowi mieszkańcy wiedzą coś, czym nie chcą podzielić się z policją?
14:00 Zaginieni: Śmiertelnie niebezpieczna randka Premiera Logo ID
Dzieci wracają z weekendu i nie zastają w domu swojej matki Nancy Moyer. Wkrótce w pobliżu zostaje popełnione morderstwo. Czy Nancy padła ofiarą seryjnego zabójcy?

2018-08-27

05:10 Zaginieni: Głowa rodziny Logo ID
08:00 Zaginieni: Utracone zaufanie Logo ID
Po państwu Calvertach, właścicielach dobrze prosperującej przystani jachtowej, zaginął wszelki ślad po tym, jak odkryli, że z ich konta bankowego zniknęła spora suma pieniędzy.
18:00 Zaginieni: Ślepa uliczka Logo ID
Ginni Wood straciła kontakt z matką podczas podróży do przyjaciółki. Sprawa jej zaginięcia dodatkowo się skomplikowała, kiedy okazało się, że koleżanka również zniknęła bez śladu.

2018-08-28

05:10 Zaginieni: Droga w mrok Logo ID
08:00 Zaginieni: Zagubiona autostrada Logo ID
Bradyn Fuksa ginie bez śladu. Jego rodzice są zrozpaczeni, gdy policja znajduje porzucone auto syna. Po pewnym czasie okazuje się, że Bradyn skrywał mroczny sekret.
18:00 Zaginieni: Koniec niewinności Logo ID
Gdy Jamie Fraley nagle zniknęła ze swego mieszkania, podejrzenie padło na ogarniętego obsesją ojca jej chłopaka. Wkrótce jednak ponure odkrycie całkiem zmieniło kierunek śledztwa.

2018-08-29

05:10 Zaginieni: W ciemną noc Logo ID
08:00 Zaginieni: Bez wyjścia Logo ID
Tanya Rider znika po wyjściu z pracy. Jej mąż Tom próbuje zgłosić jej zaginięcie, ale spotyka się z odmową. Po krótkim dochodzeniu staje się głównym podejrzanym.
18:00 Zaginieni: Ucieczka w popłochu Logo ID

2018-08-30

05:10 Zaginieni: Misja Logo ID
08:00 Zaginieni: Mroczny romans Logo ID
Policja znajduje na pustyni samochód poszukiwanego od trzech miesięcy Jeramy'ego Burta. Uwaga śledczych skupia się na SMS-ach, które słał do swojej byłej żony.
18:00 Zaginieni: Sekrety syna Logo ID

2018-08-31

05:10 Zaginieni: Niczym kamfora Logo ID
08:00 Zaginieni: Ucieczka w popłochu Logo ID
18:00 Zaginieni: Tajemnica heavy metalu Logo ID
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zaginieni. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zaginieni w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zaginieni.

Emisja w stacjach

Zaginieni można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info