Reklama

Drwale godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Drwale będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-21

17:00 Drwale: Ojciec wie najlepiej, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Sytuacja w stanie Waszyngton wygląda niewesoło dla Gabe'a. Na szczęście może on liczyć na pomoc jednego z najlepszych w tym fachu. Z kolei Shelby i jego stary przyjaciel Mike Chatellier zmagają się z ogromnymi balami drewna. Ponieważ Kraken jest ranny, do ekipy Dreadknots dołącza nowa osoba. Szybko przekonuje się, jak wymagająca jest to praca. Ich rywale w dole rzeki, ludzie Chapmana, wychodzą na prowadzenie. Muszą jednak schwytać tego, kto kradnie im drewno.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-07-22

17:00 Drwale: Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV
Rygaardowie powracają w góry i ostro biorą się do pracy. Wkrótce Gabe'owi rzuca wyzwanie nowa ekipa - Kelly Oakes & Sons Logging. Stawką rywalizacji jest tytuł Króla Gór. Z kolei na bagnach Luizjany Shelby i Mike szukają sposobu na wyciągnięcie ogromnego bala rzadkiego drewna. Ekipa Mike'a Papaca na Alasce zostaje bez operatora sprzętu. Szef nie ma wyjścia i powierza kierowanie maszyną lekkomyślnemu Joemu. Na Florydzie dochodzi do konfliktów w zespole Dreadknots. Kraken obawia się, że nowy pracownik zajmie jego miejsce, i kłóci się o to z Clintem. Tymczasem ekipa Chapmana planuje zemstę na złodzieju drewna.
Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show

2018-07-25

01:30 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
Serial dokumentalny Ireny oraz Jerzego Morawskich, czołowych polskich reportażystów, pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Smolarze, drwale – ludzie niepokorni i twardzi. Czasem szukają azylu przed sądami, nieudanymi związkami lub alimentami. W surowych wciąż jeszcze Bieszczadach znajdują schronienie. By nie umrzeć z zimna, żalu czy rozpaczy niekiedy zatracają się w alkoholu, ale przede wszystkim wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Bajeczny świat męskiego życia na łonie natury, z dala od cywilizacji - czy to naiwna wiara w legendę czy odbycie pokuty za dotychczasowe grzechy życia?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ Polska, / 2015
Reklama
02:00 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku
Polska, / 2015

2018-07-26

05:00 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
Polska, / 2015
05:30 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku
Polska, / 2015

2018-07-28

17:00 Drwale: Kłody po nogi, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
W delcie Missisipi Shelby ryzykuje, nurkując w wodach zamieszkanych przez aligatory. Tymczasem na północy rywalizacja między ekipami Gabe'a i Kelly Oakes zaostrza się. Dochodzi do niebezpiecznego incydentu na wąskiej drodze. Dochodzi do wypadku, wskutek którego kierowca Rygaard Logging omal nie ginie. Na Florydzie Kraken i Katelyn oddzielają się od reszty ekipy Dreadknots. Na Alasce trwa najcieplejszy dzień sezonu. Drwale przeżywają ciężkie chwile, gdy w górach wybucha pożar.
Czas trwania: 43min. / USA / 2013 / reality show

2018-07-29

17:00 Drwale: Ranny drwal, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Minęła już połowa sezonu i najwyższy czas, aby wrócić do tradycyjnych metod. W krainie delty Missispi Shelby daje się ponieść swojemu temperamentowi, co może mieć przykre konsekwencje. Ekipy Rygaarda i Oakes, rywalizujące ze sobą w stanie Waszyngton, nie przebierają w środkach, aby prześcignąć konkurencję. Wypadek wyklucza z gry jednego z drwali z załogi Papac Alaska Logging. Tymczasem na Florydzie Kraken nadal nie może wrócić do formy.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-01

02:00 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
02:30 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
14:10 Drwale: Najlepsze wycinki, sez. 7, odc. 1 Logo FOKUS TV
Ekipy telewizyjne przez sześć lat towarzyszyły amerykańskim drwalom, którzy ciężko pracują w niebezpiecznych warunkach i w pogoni za dobrym zarobkiem gotowi są nawet zaryzykować życie. W rozpoczynającym siódmy sezon odcinku specjalnym realizatorzy prezentują najbardziej imponujące spośród dotychczasowych dokonań bohaterów show. Przedstawiają również nowych uczestników, których pracę przy wyrębie lasów będziemy obserwować w kolejnych odcinkach.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-02

05:00 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
05:30 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
14:05 Drwale: Siekiery i sojusze, sez. 7, odc. 2 Logo FOKUS TV
Z początkiem nowego sezonu w Luizjanie Shelby Stanga kontynuuje poszukiwania cennego drewna spławianego w postaci tratwy. Jednak trudy pierwszego dnia i nowe okoliczności sprawiają, że obiera inny cel. Tymczasem na Florydzie ekipa Dreadknots Logging zyskuje członka załogi. Poznaje też swojego nowego wroga. Na północnym zachodzie ubiegłoroczny Król Gór, Gabe Rygaard, powraca, by bronić tytułu. Towarzyszy mu jednak nowa ekipa, w której nie ma jego ojca. Na Alasce zespół Mike'a Papaca pracuje w bardzo trudnych warunkach. Przekonamy się, czy uda mu się dokonać niemożliwego.
Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-03

14:05 Drwale: Wrzód na pieńku, sez. 7, odc. 3 Logo FOKUS TV
Mimo że nowy sezon dopiero się rozpoczął, już pojawiają się trudności. Craig martwi się, że jego syn sobie nie radzi. Gdy postanawia do niego zajrzeć, spotyka go niezbyt miła niespodzianka. Tymczasem na Alasce Joe Linderborg i Mike Coatsy biorą na szkolenie dwóch niedoświadczonych ludzi. Wygląda na to, że jeden z nich szybko odpadnie. Na bagnach Luizjany sytuacja nie wygląda najlepiej. Shelby traci swojego pomocnika, psa oraz łódź i jest bliski załamania. Oba zespoły pracujące na Florydzie walczą o utrzymanie się na powierzchni.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
Reklama

2018-08-04

16:55 Drwale: Niewypał, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
W malowniczej krainie Bayou w delcie Missisipi Shelby Stanga wyrusza na polowanie na złodzieja, który ukradł jego łódź. Tymczasem w stanie Waszyngton między ostro rywalizującymi ekipami drwali dochodzi do prawdziwej wojny, kiedy Rygaard nie pozwala konkurencji na przejazd. Z kolei na Florydzie na łodzi Clinta Robertsa wybucha pożar. Patrick Swilley znajduje na dnie jeziora skarb, którego ekipa Chapman Logging nigdy nie zapomni.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-05

17:05 Drwale: Biednemu wiatr w oczy, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV
Losy tego sezonu mogą się jeszcze odmienić za sprawą potężnych maszyn i zmiennych warunków atmosferycznych. Na Alasce Joe popełnia błąd, wskutek którego dochodzi do poważnego uszkodzenia wciągarki zrywkowej. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard sprowadza ogromną maszynę ścinkowo-układającą - jedną z największych w przemyśle leśnym. Na Florydzie załamuje się pogoda. Ekipy Dreadknots i Chapman Logging starają się przetrwać groźną nawałnicę.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-06

14:05 Drwale: Zakopanie topora, sez. 7, odc. 4 Logo FOKUS TV
Trzeci tydzień sezonu jest pełen niespodzianek. W stanie Waszyngton Gabe, który pracuje z ekipą nowicjuszy, stara się utrzymać tytuł Króla Gór. Nieoczekiwanie przychodzi mu z pomocą pewien członek rodziny. Z kolei Shelby'emu składa nieoczekiwaną wizytę jego kupiec drewna. Nie jest zachwycony tym, co zastaje na bagnach. Dave i Katelyn przekonują się, że praca bez Clinta może nie być tak łatwa, jak myśleli. Na Florydzie nowy członek ekipy Chapman Logging walczy o życie.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-07

14:10 Drwale: W opałach, sez. 7, odc. 5 Logo FOKUS TV
Gabe, pracujący ze swoją ekipą na półwyspie Olympic w stanie Waszyngton, nie ma litości dla skacowanego pracownika. Jasonowi nie podoba się jednak taki styl zarządzania. Sytuacja na bagnach w Luizjanie również nie jest najlepsza. Belinda nie jest w stanie pracować, więc sprowadza nowego pomocnika. Popełnia on błąd, który może wiele kosztować Shelby'ego. Tymczasem na Alasce Mike Papac decyduje się poprosić o pomoc wieloletniego przyjaciela rodziny. Na Florydzie członkowie zespołu Chapmana konkurują między sobą oraz z ekipą Dreadknots.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-08

14:10 Drwale: Sabotaż Człowieka z Bagien, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Pracujący w delcie Missisipi Shelby nadal ma problemy. Zatrudnia nowego pomocnika, ale wycinka musi zostać wstrzymana, gdyż ktoś celowo uszkodzić cały sprzęt. Na Alasce Joe stara się nadgonić opóźnienia, ale styl jego pracy nie podoba się szefowi. Tymczasem w stanie Waszyngton Gabe wciąż ma problemy z niedoświadczonymi drwalami. Sytuacja zaognia się, kiedy Jason postanawia się wtrącić. Na Florydzie trwa zacięta rywalizacja. Swilley walczy o swoje miejsce na łodzi.
Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-09

05:00 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku
Polska, / 2015
05:30 Drwale, odc.6 Logo Polsat Doku
Polska, / 2015
14:10 Drwale: Draka z barką, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
W Akadianie, francuskojęzycznej części Luizjany, Shelby natrafia na duży skład drewna. By do niego dotrzeć, musi jednak przepłynąć wąskim kanałem otoczonym prywatnymi domami i dokami. Na półwyspie Olympic Gabe ryzykuje życiem, próbując samotnie zrobić to, z czym nie radzą sobie jego pracownicy. Na Florydzie konkurencja zaostrza się, gdy ludzie Chapmana odkrywają, że ktoś podbiera im bale. Z kolei w ekipie Dreadknots dochodzi do wypadku - Kraken ma poważne obrażenia ręki. Tymczasem na Alasce Joe zostaje oddelegowany do szkolenia nowego drwala - pięknej Adrienne.
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

2018-08-10

14:10 Drwale: Ojciec wie najlepiej, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Drwale. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Drwale w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Drwale.

Poprzednie emisje Drwale

Emisja Drwale miała miejsce:

2018-07-19, 05:30 Drwale, odc.6 Logo Polsat Doku
Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ „Śliwa” surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja „Żmiju”. Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-19, 05:00 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku
Jaśka Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej „Żmiju” maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu „Śliwa” z Hanią marzą o uroczystej kolacji.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-18, 01:30 Drwale, odc.6 Logo Polsat Doku
2018-07-18, 01:00 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku
2018-07-15, 17:00 Drwale: Draka z barką, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-07-14, 17:00 Drwale: Sabotaż Człowieka z Bagien, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Reklama
2018-07-12, 05:30 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku
Adam staje jak co roku do egzaminu na drwala. Czy tym razem otrzyma licencje na pracę w lesie? Andrzej „Żmiju” ma większe problemy z kobietami niż z niedźwiedziami i wilkami. Grześ „Śliwa” z Hanią odwiedzają drwali na cmentarzu. Jasiek po spotkaniu z niedźwiedziem ma niesprawne bark i dłonie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-12, 05:00 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku
Andrzej „Żmiju” w czatowni nad Sanem obserwuje dzikie zwierzęta. Basia, matka Tomka „Wiśni”, przeczuwa wypadek, gdy syn wycina drzewa w lesie. Piotrek przeżył atak niedźwiedzia. Hania ma pretensje do Grzesia „Śliwy”, że nie wywiązał się z obowiązków domowych, tylko przesiaduje na piwie pod sklepem.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-11, 02:00 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku
2018-07-11, 01:25 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku
2018-07-08, 17:00 Drwale: W opałach, sez. 7, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-07-07, 17:00 Drwale: Zakopanie topora, sez. 7, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-07-06, 19:05 Drwale - Blisko, coraz bliżej, sez. 7, odc. 20 Logo HISTORY
Drwale stawiają wszystko na jedną szalę. Wypadek z piłą łańcuchową sprawia, że ekipa musi pracować w niepełnym składzie na bardzo niebezpiecznym terenie. Impulsywne zagranie Gabe'a ma dość katastrofalne skutki.
2018-07-05, 19:05 Drwale - Ostatkiem sił, sez. 7, odc. 19 Logo HISTORY
Zbliża się koniec sezonu i jeden bal drewna może zadecydować o końcowych wynikach. Shelby jest już o krok o realizacji swojego wielkiego zamówienia, ale wypadek łodzi sprawia, że wszelkie jego działania stają w miejscu.
2018-07-05, 05:30 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku
Grzesiek „Śliwa” i Jasiek zamawiają u Andrzeja „Żmiju” obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, pracować w lesie zaczął, gdy miał 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera zrzuty, czyli jelenie rogi. Czy znajdzie najpiękniejsze? Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią: dynksiarzy.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-05, 05:00 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
Drwal Czesiek drwal opowiada o swoich obawach, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy. Artysta malarz Andrzej „Żmiju” tropi niedźwiedzie. Grześ „Śliwa” uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej „Solidarności” i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem i twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal Tomek „Wiśnia” próbuje się na rękę z Grzesiem „Śliwą”.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-07-04, 19:05 Drwale - Topór wojenny, sez. 7, odc. 18 Logo HISTORY
Rygaard i Oakes zmuszeni są korzystać z tego samego terenu. Shelby pakuje się w konflikt z prawem. Joe i Coatsy robią wszystko, aby drwale z Papac wrócili do normalnej pracy. W ekipie Dreadknots dochodzi do przepychanki.
2018-07-04, 02:00 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku
2018-07-04, 01:25 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
2018-07-03, 19:05 Drwale - Z zaciśniętymi zębami, sez. 7, odc. 17 Logo HISTORY
Rygaard może nie zdobyć tytułu „króla gór”, ponieważ jego ekipa omal nie przewraca wciągarki. Zespół Oakesa wykorzystuje kłopoty rywali, a jeden z jego członków uczy się w zaroślach, jak w drastyczny sposób zlikwidować ból zęba.
2018-07-02, 19:05 Drwale - Niech to diabli!, sez. 7, odc. 16 Logo HISTORY
Shelby i jego nowy pomocnik robią doskonały interes na największych w tym sezonie balach drewna. Ekipa Dreadknot z powrotem jednoczy siły. Atmosfera robi się gorąca, kiedy Rygaard i Oakes muszą dzielić się tą samą działką.
2018-07-01, 17:00 Drwale: Wrzód na pieńku, sez. 7, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-06-30, 17:00 Drwale: Siekiery i sojusze, sez. 7, odc. 2 Logo FOKUS TV
2018-06-29, 19:05 Drwale - Pieskie dni, sez. 7, odc. 15 Logo HISTORY
Wybucha wielka bitwa, kiedy Oakes zostaje oskarżony o kradzież drewna Rygaarda. W Bayou Shelby wykorzystuje szczeniaka, aby pomógł mu zrealizować specjalne zadanie. Na Florydzie Jeter musi ratować Swileya, który zaczepił się pod wodą.
2018-06-28, 19:05 Drwale - Koniec legendy, sez. 7, odc. 14 Logo HISTORY
Shelby uczy swojego nowego szczeniaka, jak poluje się w lesie. Ekipa Papac pakuje się w tarapaty, kiedy Coatsy zasiada za sterami maszyny. Nocna wyprawa Chapmana kończy się spotkaniem ze stadem aligatorów.
2018-06-27, 19:05 Drwale - Siekiera na miejscu, sez. 7, odc. 13 Logo HISTORY
Między Rygaardem i Oakesem wybucha wojna, kiedy Kelly niszczy furgonetkę Rygaarda. Na działce ekipy Papac atmosfera też robi się gorąca, kiedy Coatsy podejmuje drastyczną w sprawie zatrudnienia Joe'a.
2018-06-26, 19:05 Drwale - Kto to zatrzyma?, sez. 7, odc. 12 Logo HISTORY
Kolejne spotkanie z nieustraszonymi drwalami. Na Alasce jeden nieprzemyślany krok Joe'a unieruchamia pracownika z Papac. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard wyprowadza ogromny kombajn zrębowy, jedną z największych maszyn używanych w przemyśle drzewnym.
2018-06-25, 19:05 Drwale - Bomby w celu, sez. 7, odc. 11 Logo HISTORY
W stanie Waszyngton Rygaard nie pozwala Oakesowi przechodzić przez swój teren. Na południu Swilley wyciąga cenną zdobycz z dna jeziora. Shelby poluje na złodzieja, który ukradł mu łódź.
2018-06-24, 17:00 Drwale, sez. 7, odc. 1 Logo FOKUS TV
2018-06-22, 19:05 Drwale - Kontuzja drwala, sez. 7, odc. 10 Logo HISTORY
W Bayou szalona przejażdżka o mały włos nie kończy się tragicznie dla Shelby'ego. Na Wybrzeżu Północno-Zachodnim Rygaard i Oakes prowadzą zaciętą wojnę terytorialną. Na Alasce wypadek wyklucza z pracy jednego z drwali ekipy Papac.
2018-06-21, 19:05 Drwale - Impas, sez. 7, odc. 9 Logo HISTORY
Na bagnach Shelby nurkuje w wodach pełnych aligatorów. Na północy rywale Rygaard i Oakes spotykają się na wąskiej drodze. Kierowca Rygaarda o mały włos nie traci życia, kiedy dachuje jego ciężarówka.
2018-06-20, 19:05 Drwale - Postrzępiony węzeł, sez. 7, odc. 8 Logo HISTORY
Rodzina Rygaarda powraca na górę i wali z wszystkich armat, póki na miejscu nie zjawi się nowy zespół i nie rzuci Gabe’owi wyzwania w walce o tytuł „króla gór”.
2018-06-19, 19:05 Drwale - Ojciec wie lepiej, sez. 7, odc. 7 Logo HISTORY
W stanie w Waszyngton legenda drwalnictwa wyciąga Gabe'a Rygaarda z kłopotów i płaci za niego kaucję. Rygaard z powrotem może brać udział w zmaganiach o tytuł "Króla góry".
2018-06-18, 19:05 Drwale - Wielka barka, sez. 7, odc. 6 Logo HISTORY
W krainie Cajunów Shelby odkrywa tajny skład z ogromną ilością drewna. Aby do niego dotrzeć, musi przeprowadzić swoją barkę wąskim kanałem wśród prywatnych domów i przystani.

Emisja w stacjach

Drwale można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, HISTORY, Polsat Doku

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info