Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-18

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Pudełko Logo FOX
Na złomowisku we wraku samochodu zostają odkryte ludzkie szczątki. Ofiarą jest niezidentyfikowana młoda kobieta. Stella i Danny odnajdują właścicieli auta - małżeństwo, które przyznaje, że poprzedniego dnia ich samochód zniknął. Tymczasem śledczy zabezpieczają odciski palców byłego kryminalisty, który odbył wyrok za napaść na kobietę. Sheldon i Sid przeprowadzają autopsję młodej kobiety i potwierdzają, że przyczyną jej śmierci był dziwny uraz głowy. Danny rekonstruuje twarz ofiary. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna była w zaawansowanej ciąży.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Trójkąt Logo FOX
Tajemnicze pole energii obok Empire State Building powoduje dziwne wydarzenia. Na skrzyżowaniu dochodzi do eksplozji bankowej furgonetki. Strażnik ochraniający transport ginie w wyniku poparzenia. Towarzyszący mu kierowca nie może pośpieszyć na ratunek, bo procedury zabraniają mu opuszczać kabinę strzeżonego auta. Całe zdarzenie wygląda na napad, ale zeznania świadków wykluczają się. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że sprawca prawdopodobnie posłużył się bronią najnowszej generacji, wykorzystującą mikrofale. Zastanawia jednak to, dlaczego dokonał napadu, zabił ochroniarza i nie wziął łupu. Detektyw Taylor musi jak najszybciej rozwiązać tę zagadkę, a także oddalić wysunięte przez agentów FBI oskarżenie o kradzież, której rzekomo się dopuścił. Tymczasem Danny jest coraz bardziej zachwycony, że zostanie ojcem. Prosi Lindsay o rękę.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Na ulicy w Brooklynie dochodzi do wybuchu bomby w samochodzie. Eksplozja zamienia w ruinę pobliski dom. Wśród rannych jest Adam, który wzywa na miejsce pozostałych śledczych z CSI. Okazuje się, że właściciel zniszczonej posesji, Felix Redding, odniósł jedynie niewielkie obrażenia. Podczas przeszukiwania gruzów zostaje odnalezione ciało młodej kobiety. Okazuje się, że to jego córka. Studiowała za miastem i ojciec jest zaskoczony, że wróciła do domu nic mu o tym nie mówiąc. Danny znajduje ślad prowadzący do lokalnego neonazisty, który był już karany za zbrodnie na tle rasowym. Detektywi nie znajdują jednak motywu dla którego mógłby popełnić tę zbrodnię i nie mogą go powiązać z ofiarą zamachu. Zaczynają interesować się firmą należąca do Reddinga, która zajmuje się recyklingiem urządzeń elektrycznych. Mężczyzna zapewnia, że nie ma wrogów i nie dostrzega żadnego związku między atakiem terrorystycznym i tajemniczą śmiercią ukochanej córki a intratnym kontraktem, który podpisał ostatnio z Chinami. Ekipa CSI jednak wnikliwie przygląda się jego firmie...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
Reklama
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
W motelu na Brooklynie zostają znalezione zwłoki kobiety. Na miejscu pojawiają się Mac Taylor i Don Flack. Przy ofierze znajdują heroinę. Ustalają, że ofiarą jest Anabel Pino, żona byłego koronera, który kilka lat wcześniej pracował w ich zespole, ale stracił posadę z powodu uzależnienia od hazardu. Okazuje się, że mężczyzna ma ogormne długi i desperacko potrzebuje pieniędzy, by je spłacić. Tymczasem Stella z pomocą detektyw Angell kontynuuje śledztwo w sprawie zaginionych monet z czasów antycznej Grecji.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
W metrze zostaje zastrzelony wódz indiańskiego plemienia. Podejrzani są wszyscy pasażerowie feralnego przedziału. Mac zauważa, że kula trafiła z zewnątrz, więc mógł to być przypadkowy strzał. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna został postrzelony, gdy już nie żył. Stella i Danny odwiedzają pokój hotelowy, w którym zmarły zatrzymał się podczas pobytu w Nowym Jorku i znajdują zaszyfrowaną notatkę w indiańskim języku. Wychodzi na jaw, że wódz był zamieszany w głośny spór o działkę budowlaną...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Zakazany owoc Logo FOX
Nocny patrol policji spostrzega młodego mężczyznę, który usiłuje na odludziu pozbyć się ciała kobiety. Na widok stróżów prawa zaczyna uciekać i ginie w trakcie pościgu. Kobieta zostaje zidentyfikowana jako wschodząca projektantka mody, Isabelle Vaughn. Ekipa CSI bada sprawę. Mac spotyka Ellę McBride. Dziewczyna została sama i nie radzi sobie z samotnością w wielkim mieście. Zaczyna darzyć detektywa Taylora uczuciem, które przeradza się w obsesję. Na miejscu innej zbrodni Stella zauważa ślady, które wskazują, że napastnik był szkolony w jednostce specjalnej. Detektyw Bonasera wnikliwie bada sprawę. Okazuje się, że może się ona łączyć z wydarzeniami z przeszłości, w których Stella brała udział.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Pomocy Logo FOX
Dochodzi do kłótni między kobietami, które pragną mieć tę samą suknię ślubną. Jedna z nich zostaje znaleziona martwa. Stellę zastanawia jej ubiór, który sugeruje, że zjawiła się w tej okolicy przypadkowo, bo startowała w biegu. W innym miejscu Nowego Jorku zostaje znaleziona martwa dziewczyna w wannie. Przyczyną śmierci jest uraz czaszki. Okazuje się, że wcześniej została zgwałcona, a woda miała zatrzeć ślady. Sid rozpoznaje ofiarę - grała na gitarze w metrze. Dowody w śledztwie przywołują u Sheldona koszmarne wspomnienia. Powraca przeszłość, o której chciał zapomnieć.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-19

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Zakazany owoc Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Pomocy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
W opuszczonym teatrze zostają znalezione zwłoki młodego mężczyzny. Ofiarą okazuje się nauczyciel śpiewu Russell Baxter. Pierwszym podejrzanym jest dyrektor placówki. Mężczyzna przyznaje, że omal nie doszło między nim a zamordowanym do bójki, ale zapewnia, że to nie on zabił. Badania wskazują, że ktoś celowo obniżył temperaturę ciała Baxtera. Stella obawia się, że morderstwa mógł dokonać ktoś, kogo zna. Tymczasem Don i Sheldon przeszukują mieszkanie ofiary i odkrywają pudło ze zdjęciami dziewczyn, które były robione z ukrycia.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Przedwczesny osąd Logo FOX
W różnych miejscach Nowego Jorku zostają znalezione części ludzkiego ciała. Śledczy ustalają, że to szczątki trenera szkolnej drużyny zapaśniczej. Mac Taylor z ekipą nowojorskiego CSI odwiedzają jego dom i na komputerze ofiary odkrywają zdjęcia pornograficzne, które sugerują, że zamordowany był pedofilem. Jego żona jednak stanowczo temu zaprzecza i pomimo dowodów wierzy w niewinność męża. Nie potrafi też wyjaśnić skąd na dachu ich domu znalazły się ślady krwi... aligatora. Aby rozwiązać zagadkę detektyw Taylor wybiera się do klubu na Manhattanie, gdzie indywidualnych lekcji tańca udziela niejaka Ruby Love...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Tam jej nie ma Logo FOX
Na ulicy Nowego Jorku ginie turysta. Detektyw Taylor spotyka inspektor Gillian Whitford, która z powodu osobistej tragedii zajmuje się tą sprawą. Okazuje się, że mężczyzna przyleciał z Ukrainy, by odnaleźć córkę. Dziewczyna pragnęła w USA spełnić swoje marzenie o karierze modelki. Policja dysponuje jedynie jej listem, wysłanym do nieżyjącego, w którym nastolatka prosi go o jak najszybszą pomoc. Ślady prowadzą na trop handlu ludźmi i gangu, który więzi nastoletnie dziewczęta z różnych stron świata. Mac i Stella na czele oddziału policji robią nalot na ich kryjówkę.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-20

00:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Wewnątrz martwy Logo FOX
W piwnicy opuszczonej posesji zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Zespół specjalistów odkrywa, że zginął on od uderzeń tępym narzędziem w domu, który znajduje się na pokładzie barki rzecznej. Zamordowany był właścicielem firmy, która transportowała ten dom. Podejrzenie pada na zleceniodawcę transportu, ale Lindsay odkrywa ślad, który temu przeczy - najwyraźniej ktoś włamał się do domu, zanim został on przewieziony nad rzekę. Dalsze śledztwo prowadzi na stronę internetową. Różne osoby umieszczają tam zrobione w domu pocztówki, ujawniając na nich swoje najgłębsze tajemnice. Prawdopodobnie ktoś chce teraz ukryć odkryty sekret. Tymczasem Stella dostaje telefoniczne pogróżki w związku z tym, że kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa łowcy szczurów i kradzieży antycznych monet. Flack dowiaduje się, że jego młodsza siostra została zwolniona z pracy z powodu nadużywania alkoholu.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
Reklama
01:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Nazywam się Mac Taylor Logo FOX
Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa dwóch mężczyzn o nazwisku Mac Taylor. Szybko okazuje się, że ich szef może być następną ofiarą mordercy. Inspektor policji Gilliam Whitford (Julia Ormond) oferuje Macowi swoją pomoc. Podejrzewa, że ktoś szuka na nim zemsty. Podwładni detektywa są jednak przekonani, że kluczem do rozwiązania zagadki jest nazwisko ofiar. Ich przeczucie potwierdza się - następna zaatakowana osoba pod tym nazwiskiem to kobieta...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
02:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Pudełko Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
03:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Trójkąt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Przedwczesny osąd Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Tam jej nie ma Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Mężczyzna wypada z dwudziestego piętra. Nie można jednak odnaleźć jego ciała. Magnat prasowy Robert Dunbrook (Craig T. Nelson) przyznaje, że do wypadku doszło w wyniku szamotaniny, bo ktoś zaatakował go w jego gabinecie. Detektywi nie wierzą jednak w jego wersję wydarzeń i podejrzewają, że biznesmen kłamie i ukrywa istotne dowody. Connor, szef ochrony budynku, a zarazem syn Roberta Dunbrooka, potwierdza, że dostępu do biura strzeże zamek biometryczny. Nasuwa się więc przypuszczenie, że właściciel medialnego imperium musiał sam wprowadzić napastnika. Wkrótce zostają odkryte kolejne ślady - linie papilarne przy wejściu do gabinetu Dunbrooka. Okazuje się, że należą do Ann Steele, która specjalizowała się w likwidowaniu "brudnych" problemów elity politycznej i biznesowej miasta, a która została zamordowana siedem miesięcy temu...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Koniec imprezy Logo FOX
Na uroczystej gali w muzeum ginie Stewart Kaplan, zastępca burmistrza. Spadł z dużej wysokości, ale okazuje się, że przyczyną zgonu było uduszenie. Stella, biorąca udział w przyjęciu, jest na miejscu zbrodni. Wkrótce okazuje się, że zaginął również nastoletni syn ofiary, Brendon. Mac, Sheldon i Danny rozpoczynają poszukiwania chłopaka. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku przyznaje, że wdał się w bójkę z zamordowanym z powodu braków w budżecie miasta, ale zapewnia, że go nie zabił. Śledczy zabezpieczają ślad, który potwierdza, że Kaplan spotkał się przed śmiercią z Robertem Dunbrookiem, jednym z najbogatszych ludzi w mieście, który ufundował galę. Mężczyzna od dawna ostro krytykował zmarłego.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Nie popłaca dobrym być Logo FOX
W jednym z apartamentów na Manhattanie zostaje znalezione ciało przedsiębiorcy finansowego, Pollocka. W mieszkaniu Danny dostrzega ślady walki. Podejrzenie pada na żonę zmarłego, pochodzącą z Wenezueli Florę, która dzięki temu małżeństwu zyskała amerykańskie obywatelstwo i odziedziczy spory majątek. Dziewczyna zjawia się w mieszkaniu wraz ze swoim bratem i zapewnia, że jest niewinna. Jej alibi potwierdzają nagrania z kasyna w Atlantic City. Dzięki wirtualnej sekcji zwłok śledczym udaje się rozstrzygnąć, jak Pollock zmarł i kto go odwiedził przed śmiercią...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.13 Tanglewood Logo TV6
Młody mężczyzna desperacko walczy o życie, usiłując uciec przed prześladowcami, ale są od niego silniejsi. Ginie od potężnego ciosu kijem baseballowym, a jego zmasakrowane ciało zostaje następnego dnia rano odkryte na śniegu w parku Van Cortland w Bronksie. To rodzinne strony detektywa Danny’ego Messera, ale też arena działania ulicznego gangu „Tanglewood” – matka zamordowanego chłopca jest jednak przekonana, że on nigdy nie był wplątany w przestępczą działalność. Jeszcze bardziej tajemniczo zapowiada się druga sprawa. Danny i Aiden prowadzą śledztwo w sprawie śmierci pięknej młodej kobiety, której mąż, po okazaniu jej zwłok, dosłownie demoluje część laboratorium, ale bynajmniej nie z żalu po jej stracie. Trop w tej sprawie prowadzi do azjatyckiego salonu masażu erotycznego. Wkrótce strzały rozlegają się też w lokalnym sklepie – złodziej strzela do sprzedawcy, a potem sam też ginie. Czy coś łączy te morderstwa? Poza faktem, że doszło do nich w tej samej, pozornie spokojnej okolicy.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.14 Blood,sweat & tears Logo TV6
W piasku na plaży Coney Island przypadkowo zostaje odnaleziona niewielkich rozmiarów skrzynia, w której ktoś dosłownie upakował ciało młodego mężczyzny. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera prowadzą śledztwo w tej sprawie i badając zwłoki oraz zabezpieczając ślady na skrzyni odkrywają, że zmarły chłopak mógł występować w cyrku, który wciąż jeszcze gości w Nowym Jorku. Ale czy wizyta na kulisami pozwoli im rozwiązać zagadkę jego śmierci? Tymczasem Danny Messer rozpoczyna dochodzenie w sprawie ...wielkiej kałuży krwi w apartamencie na Manhattanie, gdzie brak jednak ciała ofiary tego, domniemanego morderstwa. Natomiast w pobliżu policjant odkrywa zwłoki innej, zaginionej kobiety.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-07-21

01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Zakazany owoc Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Pomocy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
03:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Przedwczesny osąd Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
Reklama
05:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Wewnątrz martwy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
06:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Nazywam się Mac Taylor Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Pudełko Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Trójkąt Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Zakazany owoc Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.15 Til death do we part Logo TV6
Panna młoda umiera podczas własnego ślubu – na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Kto aż tak źle jej życzył, zastanawiają się detektywi: Mac Taylor i Danny Messer. Objawy sugerują truciznę, ale w jaki sposób dostała się do organizmu ofiary? Jej ojciec jest konserwatywnym Żydem i odmawia zgody na autopsję. Tymczasem detektyw Stella Bonasera odkrywa w opuszczonym budynku na Staten Island zakrwawione kajdanki, odciętą dłoń, a w końcu też resztę zwłok pewnego recydywisty. Zabezpiecza na miejscu zbrodni dowody, które wskazują na sprawcę. Ale główny podejrzany okazuje się mieć niepodważalne alibi – był w czasie popełnienia przestępstwa ...w więzieniu. Pozostaje drobiazgowe śledztwo i szukanie odpowiedzi na klasyczne pytanie: kto miał motyw i sposobność?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.16 Hush Logo TV6
Ciężarówka blokuje ulicę, wywiązuje się strzelanina. Kierowca ginie w napadzie, ale przy okazji jeszcze jedno morderstwo wychodzi na jaw. Detektyw Mac Taylor spostrzega dziwną ciecz pod kontenerem i dokonuje makabrycznego odkrycia. Trop prowadzi do portu przeładunkowego, gdzie detektyw Stella Bonasera też omal nie zostaje przygnieciona tonami stali. Mimo wyraźnej niechęci ze strony miejscowych robotników do współpracy z policją, śledczy ustalą tożsamość zamordowanego mężczyzny, oraz kto w tak radykalny sposób uciszył go na wieki. W tym czasie para detektywów, Danny Messer i Aiden Burn rozwiązują zagadkę drugiego morderstwa. Przy nagim ciele młodej kobiety znajdują rozbite szkło samochodowe i ślady opon. Ale jeszcze bardziej szokujący jest fakt, że musiała jechać ...głową w dół. Czy to wystarczy, by odkryć sprawcę tej zbrodni?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-07-22

04:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
05:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
06:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
10:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Pomocy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
11:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Przedwczesny osąd Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
12:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Tam jej nie ma Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Koniec imprezy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Nie popłaca dobrym być Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.17 Fall, The Logo TV6
Kilkuosobowy latynoski gang napada na nocny sklep z alkoholem na Bronksie. Bez powodu zabijają sprzedawcę. Mac i Stella po przejrzeniu zapisu taśm wideo, dochodzą do wniosku, że celem ich ataku nie był rabunek, a raczej gangsterska inicjacja nowicjusza. Na miejscu zbrodni detektyw Flack spotyka swojego dawno nie widzianego partnera ze służby, sierżanta Morana i razem odnajdują porzuconą w pobliskich zaułkach broń, która posłużyła do morderstwa. Ale sprawcę wskażą dowody, które mniej wytrawnym śledczym mogłyby umknać. Tymczasem Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci znanego producenta filmowego. Wiadomo, że nikt go nie lubił, więc muszą przemówić ślady, pozostawione na miejscu zbrodni. Co tam robią okruchy czekolady?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.18 Dove commission Logo TV6
W sali na najwyższym, 65. piętrze pewnego wieżowca trwa impreza z okzji zakończenia prac komisji, która miała zbadać nieprawidłowości w policji, gdy z oddali padają strzały, od których na miejscu ginie szef tej komisji, Dove i piękna dziewczyna, z którą tańczył. Jej przyjaciółka jest w szoku, ale Mac Taylor przypuszcza, że to nie ta kobieta była celem ataku snajperskiego. Raczej podejrzewa, że ktoś nie chciał dopuścić do opublikowania ustaleń komisji. Ale w jaki sposób kule dosięgły ofiar tak wysoko i z tak morderczą precyzją? Tymczasem Danny Messer i Aiden Burn prowadzą w Queensie śledztwo w sprawie brutalnego zamordowania taksówkarza i już na początek czeka ich szokujące odkrycie, bo pod paznokciami ofiary znajdują DNA kobiety.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Tam jej nie ma Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Koniec imprezy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-23

00:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Nie popłaca dobrym być Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Koniec imprezy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Nie popłaca dobrym być Nie popłaca dobrym być Logo FOX
Serial opowiada o losach specjalistów medycyny sądowej. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Podczas aukcji drogocennej biżuterii zostaje zastrzelony rzeczoznawca domu aukcyjnego. Okazuje się, że zamordowany mężczyzna został zaatakowany w chwili, gdy rozmawiał przez komórkę z kryminalistą dobrze znanym policji z rasistowskich poglądów. Detektywi docierają do podejrzanego, ale wkrótce ginie on podczas włamania do mieszkania ofiary. Mac i Danny są przekonani, że to, czego szukał, może być motywem zabójstwa. Detektywi odkrywają sekretne pomieszczenie, a w nim hitlerowskie emblematy i pamiątki po ofiarach ludobójstwa...
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-24

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Talmadge Neville wychodzi z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za śmiertelne potrącenie samochodem rowerzystki. Detektyw Mac Taylor nalega na spotkanie z nim. Nowe dowody wskazują, że mężczyzna jest niewinny. Neville podtrzymuje jednak swoje dawne zeznanie, w którym przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce na policję zgłasza się płatny zabójca i wyznaje, że pewna zdesperowana kobieta zleciła mu zamordowanie Neville'a, ale ostatnio wycofała ofertę. Detektywi podejrzewają matkę zmarłej dziewczyny. Nie ma jednak na to dostatecznych dowodów. Mac i jego ekipa muszą je znaleźć i ustalić, kogo starał się ochronić Neville, biorąc winę za wypadek na siebie. Tymczasem Lindsay zaczyna rodzić. Ona i Danny wkrótce zostaną rodzicami.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny

2018-07-25

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Teatr uniwersytecki wystawia sztukę z czasów starożytnej Grecji w miejskim parku. W trakcie przedstawienia nieznajomy młody mężczyzna zostaje zasztyletowany. Ekipa CSI bada sprawę. Wychodzi na jaw, że detektyw Bonasera znała ofiarę. Stella wyjawia, że kiedyś próbując go aresztować, przekroczyła swoje kompetencje. Mac Taylor nie toleruje łamania procedur i Stella jest zmuszona oddać odznakę. Tymczasem jej koledzy zauważają na narzędziu zbrodni zdobienia, które sugerują, że nóż pochodzi ze skarbca Aleksandra Wielkiego. Z kolei z ciała ofiary wydobyte zostają odłamki kości słoniowej, datowanej na rok 300 przed naszą erą. Trop prowadzi do profesora Papakoty, wybitnego greckiego naukowca, który zawsze traktował Stellę jak córkę. Detektyw Flack i Danny Messer mają mniej skrupułów i zabezpieczają ślady, które dowodzą, że jednak mógł być zamieszany w przemyt antyków i morderstwo. Stella postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo i leci do Grecji, skąd sama pochodzi. Mac dołącza do niej i przekazuje jej najnowsze zaskakujące wyniki badań...
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-26

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Detektyw Flack spotyka się ze swoim informatorem, gdy przez telefon dowiaduje się o strzelaninie, w której poważnie ranna została jego dziewczyna, detektyw Jessica Angel. Towarzyszyła ona grupie policjantów, którzy przewozili z więzienia do sądu oskarżonego o dwa morderstwa, Connora Dunbrooka, syna potentata medialnego. Gdy eskorta zatrzymała się na chwilę w barze, do środka wpadła ciężarówka. Kilku niezidentyfikowanych mężczyzn ostrzelało funkcjonariuszy policji i uprowadziło aresztanta. Don Flack pierwszy zjawia się na miejscu i osobiście odwozi ukochaną na ostry dyżur. Rozpoczyna się walka o życie Angel. Tymczasem ekipa CSI prowadzi śledztwo. Mac Taylor jest przekonany, że to magnat prasowy Robert Dunbrook jest odpowiedzialny za masakrę, bo nie chciał dopuścić, by syn zeznawał przeciw niemu. Sheldon odkrywa, że napastnik, który postrzelił ich przyjaciółkę, sam też został ranny, ale jego dane zostały utajnione...
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-07-27

00:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
01:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
02:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
03:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Detektyw Mac Taylor znajduje ciało kobiety, która zaginęła w Brooklyn Heights. Wkrótce wśród śmieci zostają odnalezione drugie, podobnie okaleczone zwłoki. Dla wszystkich staje się jasne, że w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca, który więzi swoje ofiary, zanim je uśmierci.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Mac Taylor, szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, powraca po dłuższej przerwie z Londynu, gdzie miał nadzieję ułożyć sobie życie prywatne. Otrzymuje wiadomość o morderstwie przy Statui Wolności. Na miejscu śledczy znajdują zwłoki strażniczki i zabalsamowane ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ktoś, kto szuka rozgłosu i że zamorduje kolejne dwie osoby. Tymczasem Mac zaczyna odbierać tajemnicze telefony w środku nocy.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.19 Crime & Misdemeanor Logo TV6
Wśród pościeli hotelowej w ogromnej pralni odkryto ciało młodej kobiety. Detektywi policji: Mac Taylor i Stella Bonasera dysponują rysopisem meżczyzny, który był widziany tej feralnej nocy w towarzystwie ofiary, ale to za mało, by postawić mu zarzut zabójstwa. Mac i Stella skrupulatnie badają prześcieradło, w które owinięte były zwłoki. A szczególnie intryguje ich rozkład plam krwi. Czy to pozwoli ustalić sprawcę śmierci tej dziewczyny? Tymczasem para szwedzkich turystów odkrywa, że uliczny artysta, który zarabia na życie udając ludzką statuę i niczym posąg jest cały pokryty metaliczną farbą, jest nieruchomy, bo ...nie żyje już od kilku dni. Danny Messer jest wstrząśniety. Kto mógł w tak perfidny sposób wykorzystać śmierć bezdomnego człowieka?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.20 Supply and demand Logo TV6
W biały dzień w akademiku ktoś brutalnie morduje studenta, a jego pokój demoluje. Egzekucja? Nawet tak wytrawni detektywi, jak Mac Taylor i Stella Bonasera są zaskoczeni rozmiarem zniszczeń. Ale szczególnie ich uwagę przykuwają rozbite głośniki i śladowe ilości kokainy na biurku. Ofiara dilerem? Autopsja nie potwierdza, aby był narkomanem. Także ojciec zabitego chłopaka jest przekonany o jego niewinności. Dlaczego więc, najwyraźniej, zabójcy szukali u niego narkotyków? Jego współlokator jest przerażony, ale czy miał coś wspólnego z tą zbrodnią? Także dziewczyna ofiary zaginęła. Może jej odnalezienie okaże się kluczem do rozwiązania tej zagadki? Na pewno śladowe ilości pewnej substancji, odkryte w jej torebce wskażą prawdziwego sprawcę tej zbrodni.   Dla małoletnich od lat 16
/ USA , Kanada, / 2005

2018-07-28

01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
04:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
05:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
06:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.21 On the job Logo TV6
Podczas oględzin na miejscu zbrodni niespodziewanie okazuje się, że ktoś ukrywa się w mieszkaniu zamordowanego gangstera. Danny Messer rusza w pościg za nieznajomym i wpada do metra, gdzie wywiązuje się strzelanina. Do tunelu wbiega też Mac Taylor. Ścigany mężczyzna zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa prawdziwy szok, gdy okazuje się, że zginął tajny policjant! To również wyjątkowo trudna sytuacja dla całego nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, bo tym razem to jeden z nich jest podejrzany o morderstwo. Ale dzięki skrupulatnym badaniom Aiden udaje się ustalić, że tory pocisków, ustalone na podstawie zeznań świadków i zabezpieczonych śladów, nie zgadzają się. To dopiero początek drobiazgowego śledztwa, które przynosi coraz bardziej zaskakujące rezultaty. W innej części Nowego Jorku, w Central Parku Stella Bonasera prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci pewnej niani...   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.22 The closer Logo TV6
Młoda kobieta ginie pod kołami ciężarówki. Była boso i wyraźnie przed czymś jeszcze potworniejszym uciekała, bo nie zauważyła zbliżającego się niebezpieczeństwa. Czy odciski, które na ciele ofiary pozostawiła ta ciężarówka, potwierdzą, że było to morderstwo i wskażą sprawcę tej zbrodni? Dla CSI wystarczy mikroskopijny ślad... Tymczasem, detektywi: Flack i Bonasera usiłują rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci pewnego kibica wkrótce po meczu baseballowym, podczas którego niespodziewanie spotkało go pewne wyróżnienie: złapał piłeczkę, która z boiska wpadła na trybuny. Natomiast Mac Taylor powraca do sprawy, którą uważał już za zamkniętą. Dzięki zabezpieczonym przez niego dowodom został aresztowany zabójca pewnej nastolatki. Na jego nożu odkryto DNA ofiary, on jednak utrzymuje, że jest niewinny i podrzuca pewien trop...   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-07-29

04:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
05:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
06:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
07:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
08:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
12:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.23 What you see is what you see Logo TV6
Wstępując na poranną kawę do ulubionego baru detektyw Mac Taylor nie przypuszczał, że stanie się świadkiem strzelaniny, w wyniku której zginie sympatyczna kelnerka. Chwilę, po tym jak nawiązał znajomość z kobietą, imieniem Rose (Penelope Ann Miller), dosłownie obok niego w ułamku sekundy rozegrał się dramat. Broń pojawiła się niespodziewanie. Ale czy to rzeczywiście z niej oddano śmiertelny strzał? A jeśli to nie przypadek, dlaczego ktoś chciałby śmierci tak miłej dziewczyny, jak zamordowana Amy. Tym razem Mac Taylor był na miejscu zbrodni w momencie jej popełnienia, ale czy to pomoże mu w ujęciu sprawcy? Czy coś istotnego mogło mu umknąć?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.24 Summer in the city Logo TV6
Najgorętszy dzień lata. Mężczyzna, wspinający się po ścianie jednego z najwyższych nowojorskich wieżowców, niespodziewanie zatrzymuje się na gzymsie okna renomowanej kancelarii prawnej i z tajemniczych powodów spada, zabijąc się na miejscu. Co tak potwornego zobaczył na górze? Mac Taylor odkrywa jeszcze jedno morderstwo, ale wszystkie przesłuchiwane przez niego osoby ewidentnie kłamią. Będą musiały przemówić dowody, ale jedyne, czym dysponuje, to komar, który padł w sali konferencyjnej... W innej cześci miasta, Stella Bonasera i Danny Messer prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci słynnego projektanta, który wymyślił biustonosz z prawdziwych brylantów. Ale czemu zmarł na ulicy, połykając fałszywy kamień? Aiden Burn znów zajmuje się sprawą seryjnego mordercy i gwałciciela. Po raz drugi zaatakował tę samą kobietę. Jest wyjątkowo przebiegły i nie zostawia śladów. Aiden nie potrafi bezczynnie czekać na jego następny ruch, ale musi przestrzegać policyjnych procedur.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-07-30

00:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
01:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
02:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
W Central Parku zostaje zgwałcona młoda kobieta. Przeżyła, jednak zupełnie nic nie pamięta. Detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer mają dodatkowo utrudnione zadanie, ponieważ miejscem, w którym popełniono przestępstwo, może być każdy zakątek tego ogromnego kompleksu. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki, które mają do dyspozycji, udaje im się jednak wskazać miejsce gwałtu. Tymczasem detektywi Mac Taylor i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa pewnego dilera narkotyków i narkomana. Podczas autopsji dr Sheldon Hawkes odkrywa na ciele ofiary pewne niepokojące ślady.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Podczas jazdy na skuterach wodnych młodzi ludzie trafiają na zwłoki nurka. Autopsja potwierdza, że mężczyznę otruto. Mac i Stella docierają do szkoły nurkowania, w której zamordowany pracował. Poznają jego klientów, wśród których jest zamożny jubiler. Mac przyznaje się Stelli do głuchych telefonów, które nękają go jeszcze od pobytu w Londynie. Tymczasem Danny i Sheldon - podążając tropem zamordowanego nurka - schodzą na dno i znajdują wrak statku sprzed wieków, a w nim skarb. Stella odwiedza antykwariusza i poznaje czarującego Drew Bedforda. Nie przeczuwa, jak bardzo ta znajomość zaważy na losach ich wszystkich.
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Detektyw Flack przebywa u swojej dziewczyny. Do mieszkania zakrada się złodziej. Przyłapany na kradzieży, ucieka samochodem. Policjant rusza za nim w pościg, ale nie udaje mu się dogonić włamywacza. Przestępca wkrótce zostaje znaleziony martwy. Ślady opon zabezpieczone na miejscu zbrodni sugerują, że ciało ofiary zostało podrzucone. Detektyw Taylor i jego drużyna rozpoczynają dochodzenie. Okazuje się, że wcześniej okradzione zostało mieszkanie szefa nowojorskiej policji - Brighama Sinclaira (Mykelti Williamson). Wkrótce ma miejsce następne włamanie i przestępcy ponownie udaje się zbiec. Mac odbiera anonimowe telefony. W jednym z nich dowiaduje się, że będzie następnym celem. Ktoś też włamuje się do wewnętrznej sieci komputerowej laboratorium CSI.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-07-31

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Do miejskiego autobusu ktoś podrzuca ludzką czaszkę. Wkrótce śledczy odkrywają w piwnicy, która sąsiaduje z dworcem autobusowym, resztę kości młodego mężczyzny. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera ustalają, że zwłoki znajdowały się tam od 1984 roku. Próbują dowiedzieć się także, w jaki sposób ofiara została zamordowana. Sprawa jest wyjątkowo trudna, ponieważ wówczas do Nowego Jorku przyjeżdżało wielu żądnych wrażeń młodych ludzi. Najprostszą drogą do rozwiązania sprawy jest zapoznanie się z listą zaginionych z tego okresu. Jednak prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana i przerażająca.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
W laboratorium CSI zjawia się mężczyzna, który twierdzi, że przybywa z przyszłości. Zapowiada, że za dwadzieścia cztery godziny zabije niejakiego Kevina Murray'a, a potem sam pada martwy. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo. Flack odnajduje niedoszłą ofiarę - całą i zdrową. Kevin stawia się na posterunku policji, ale nie rozpoznaje swojego domniemanego zabójcy. Sheldon i Mac udają się do domu zmarłego mężczyzny. Okazuje się, że był on genialnym wynalazcą i zbudował wehikuł czasu... Tymczasem Danny usiłuje rozwikłać zagadkę śmierci klientki supermarketu, która zmarła podczas zakupów. Stella otrzymuje niezwykły prezent i zaproszenie na randkę. Ma wątpliwości, czy powinna je przyjąć. Mac radzi jej, by zapomniała o przeszłości i cieszyła się życiem.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
W magazynie manekinów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety, która wygląda jak ogromna lalka. Okazuje się, że była przed śmiercią torturowana. Adam rozpoznaje w niej Wenus - postać wirtualną, stworzoną na potrzeby gry internetowej o nazwie "Second Life". Śledczy odkrywają, że w nocy, gdy zginęła, była umówiona po raz pierwszy w realnym świecie ze znajomym z internetu. Stella i Danny docierają do mężczyzny, który mówi, że dziewczynę zamordował ktoś, kto teraz używa jej awatara. Mac musi włączyć się do internetowej gry, by znaleźć mordercę w wirtualnej rzeczywistości. Przełom następuje, gdy dzięki badaniom batalistycznym Sheldon ustala, że z tej samej broni zginął też pewien sędzia z New Jersey oraz kilka innych osób.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-08-01

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Znany DJ zostaje znaleziony martwy na chwilę przed ogłoszeniem jego zwycięstwa w rywalizacji o prymat wśród nowojorskich hiphopowców. Podejrzanymi o popełnienie morderstwa stają się wszyscy artyści z jego otoczenia. Aby rozwiązać tę zagadkę, detektyw Mac Taylor musi poznać środowisko, w jakim żyją muzycy, zanim uda im się podpisać intratny kontrakt. Tymczasem detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer badają sprawę śmierci projektanta mody, którego ciało znaleziono w basenie w jego apartamencie. Wiadomo, że poprzednią noc mężczyzna spędził w restauracji, w której dania serwuje się na ciałach nagich modelek.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Dochodzi do zbrodni w nawiedzonym domu w Amityville na Long Island, który był miejscem akcji serii popularnych horrorów. W holu znaleziono ciała dwóch chłopców oraz ich rodziców. Nie wiadomo, czy było to morderstwo, czy zbiorowe samobójstwo. Lindsay i Danny podchodzą do śledztwa ze sceptycyzmem właściwym naukowcom. Jednak sceneria domu działa na wyobraźnię i trudno pozbyć się lęku. W pewnym momencie zjawia się przed nimi stara kobieta sprawiająca wrażenie obłąkanej. Mówi, że ostrzegała wymordowaną rodzinę przed zamieszkaniem w tym domu. Nagle staruszka ucieka sekretnym przejściem. Tymczasem Mac, Stella i Flack rozpoczynają dochodzenie w sprawie martwego mężczyzny. Autopsja potwierdza, że zmarł on dwa razy.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Na terenie Madison Square Park zasztyletowano młodego mężczyznę. Z kolei na schodach prowadzących do Metropolitan Museum of Art została zastrzelona kobieta. Ofiarą w pierwszym przypadku okazuje się syn milionera. Niedawno uniewinniono go od zarzutu gwałtu. Główną podejrzaną staje się jego domniemana ofiara, pielęgniarka. Ślady krwi prowadzą policjantów do jej mieszkania. Ona twierdzi, że jest niewinna. Na jej niekorzyść przemawia jednak to, że każdy z noży wbito bardzo precyzyjnie, co sugeruje, że sprawca zna się na anatomii. Zagadkowe okazuje się także drugie zabójstwo. Sprawca zostawił broń, na której śledczy znajdują wyłącznie odciski palców ofiary. Nie mogą także znaleźć pocisku. Okazuje się, że te dwie sprawy łączy coś istotnego.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-08-02

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
W tunelu pod jedną z ulic Manhattanu w eksplozji ginie robotnik budowlany. Detektyw Mac Taylor i Danny Messer schodzą pod ziemię. Znajdują tam inhalator. Może to oznaczać, że nie był to wypadek, a mężczyzna został zamordowany, zanim doszło do wybuchu. Po rozmowach z innymi robotnikami policjanci dochodzą do wniosku, że na tej budowie panuje specyficzny kodeks moralny, który nawet bratu zamordowanego każe kłamać. Tymczasem detektyw Stella Bonasera i Aiden Burn prowadzą sprawę tajemniczej śmierci 16-letniej dziewczyny, która ostatnią noc swojego życia spędziła na imprezie w klubie.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Podczas kampanii reklamowej ginie modelka. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było porażenie prądem, ale nowojorscy śledczy mają wątpliwości. Mac i Sheldon zastanawiają się dlaczego ofiara nie czuła bólu. Natomiast Lindsay, Stella i Flack zaczynają śledztwo od wyjaśnienia, skąd na miejsce zbrodni trafiły piłeczki tenisowe, których nie było w scenariuszu imprezy. W innej części miasta dochodzi do napadu na bar. Zamaskowany napastnik zabija mężczyznę, który stawił mu opór i poważnie rani barmankę. Detektyw Taylor zastanawia się, co mogło spowodować taką reakcję złodzieja. Analiza mikroskopijnych śladów zabezpieczonych na ubraniu rannej dziewczyny dostarcza interesujących odpowiedzi...
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
W Central Parku odbywa się luksusowe przyjęcie weselne, ale nagle dochodzi do rodzinnej sprzeczki. Po niej panna młoda znajduje swojego wybranka, Bretta Dohna, martwego. Na miejsce zbrodni przybywa ekipa CSI, która dochodzi do wniosku, że Brett zginął wcześniej, a jego ciało zostało przeniesione do parku. Tymczasem Stella dostaje paczkę, w której znajdują się kawałki układanki. Na niektórych z nich są ślady krwi. Mac jest przekonany, że ta sprawa jest ściśle powiązana z jego prześladowcą, który ma obsesję na tle liczby "333".
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-08-03

01:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
04:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
W barze na Brooklynie zostają znalezione zwłoki pracowników. Wszystkie ofiary mają założone na głowy torby foliowe i ręce skrępowane taśmą samoprzylepną. Sprawca starał się upozorować napad rabunkowy. Dwie osoby z poszkodowanych przeżyły. Potwierdzają hipotezę śledczych, że sprawcą zbrodni jest ktoś z personelu. W tej sprawie detektyw Mac Taylor pozwala wykazać się swoim podwładnym, Dannowi Messerowi i Aidenowi Burnowi. Najcenniejszych dowodów funkcjonariuszom dostarczą śmieci. Uwadze śledczych nie umknie nawet pyłek kwiatowy. Tymczasem Mac i Stella Bonasera prowadzą śledztwo w sprawie porzuconej nogi. Resztę zwłok mężczyzny odnajdują w jego łóżku. Zastanawiają się, kto i po co amputował zdrową kończynę?
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Stella, Danny i Lindsay pracują nad sprawą morderstwa w metrze. Podczas oględzin miejsca zbrodni pociąg nagle rusza z miejsca. Pozostali na peronie policjanci nie mogą zatrzymać składu i śledczy z nowojorskiego biura CSI zostają uwięzieni w pędzącym wagonie. Stella jest przekonana, że za wszystkim stoi "rozmówca nr 333", który prześladuje Maca od miesięcy. Tymczasem Mac stopniowo domyśla się, że dziwne telefony, które dostaje w nocy, mają związek z jego przeszłością. Wskazówki wiodą go do Chicago i budynku Tribune Building. Na miejscu detektyw znajduje częściowo zmumifikowane zwłoki zwisające z sufitu w opuszczonym biurze. Na ścianie widzi napisaną wiadomość "tchórz" i znajduje zakrwawioną dziecięcą koszulkę.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
W nocnym klubie od wybuchu cygara ginie znany biznesmen Essex Palmer. Jego śmierć ma związek z inną tragedią, która wydarzyła się przed laty. Podczas gdy Lindsay, Stella i Flack prowadzą śledztwo w tej sprawie, Danny wybiera się z Rubenem, dziesięcioletnim chłopcem z sąsiedztwa na przejażdżkę rowerową ulicami Nowego Jorku. Gdy dziecko przejeżdża obok sklepu, w środku ma miejsce napad rabunkowy. Uzbrojony mężczyzna strzela do sprzedawcy i ucieka w kierunku metra. W zamieszaniu Ruben zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa szok...
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.25 Grand Murder at Central Station Logo TV6
W godzinie szczytu na dworcu Grand Central młody mężczyzna zostaje śmiertelnie poparzony substancją żrącą. Sheldon usiłuje go reanimować, ale bez powodzenia. Natomiast Mac zabezpiecza na miejscu zbrodni kilka interesujących dowodów, ale najwięcej do śledztwa wniosą... dłonie denata. Ofiarą okazuje się wzięty chirurg plastyczny, który jednak ostatnio popełnił kilka błędów w sztuce i trwale zniekształcił twarze paru osób. Ale ewentualni podejrzani mają alibi. Dopiero Sheldon wpada na właściwy trop, ogladając teledysk Jennifer Lopez... Natomiast Stella i Danny zajmują się sprawą śmierci młodej niewidomej rzeźbiarki, która w popiersiach uwieczniała znanych sobie mężczyzn. W jej mieszkaniu Stella znajduje wzruszający list miłosny, ale o wiele cenniejszym źródłem informacji staje się pewna niedokończona rzeźba. Kogo przedstawia? Ostatniego kochanka czy zabójcę?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.26 Zoo York Logo TV6
W zoo na Bronksie tygrys na oczach przerażonych widzów pożera młodego mężczyznę. Mac, Danny i nowy nabytek nowojorskiego CSI, Lindsay Monroe, potwierdzają, że denat był już martwy, gdy trafił do klatki drapieżnika. Wcześniej kilka godzin spędził w chłodni, ale wbrew pozorom to nie jest robota mafii. Ustalenie tożsamosci ofiary stanowi nie lada wyzwanie, czy śledczych uda się więc odnaleźć właściwe miejsce zbrodni i wskazać prawdziwego mordercę. Tymczasem Stella i Hawkes zostali wezwani do lunaparku, gdzie na jednym z foteli karuzeli znleziono zwłoki dziewczyny, ubranej w wytworną suknię i zdecydowanie za duże buty. Jeśli wybierała się na swój pierwszy bal do sali na Park Avenue, to co robiła w Central Parku? I czemu ma opuchniętą wargę? Ekipie z Laboratorium Kryminalistycznego w Nowym Jorku nie umknie żaden szczegół i nikt nie powinien się czuć bezkarny.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-08-04

01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.27 Corporate warriors Logo TV6
Podczas jednego z najstarszych nowojorskich festynów ulicznych religijną procesję zakłóca wtargnięcie młodego mężczyzny, który zostaje tak skutecznie odepchnięty, że pada martwy. Ale wbrew pozorom nie to było przyczyną jego śmierci. Ofiara została zabita odłamkiem kija bilardowego. Gdy Stella rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, Mac już udaje sie na inne miejsce zbrodni. Na ławce w Central Parku o świcie odkryto zwłoki mężczyzny, którego ktoś jednym precyzyjnym cięciem pozbawił głowy. Krąg podejrzanych zawęża się do grupy osób z kierownictwa pewnego konsorcjum finansowego – perfekcjonistów owładniętych żądzą władzy. A co jeszcze bardziej zaskakujące, obie sprawy są ze sobą powiązane. Natomiast trzecia - sprawia wrażenie nieszczęśliwego wypadku. Chłopiec zmarł w wyniku zaczadzenia, gdy z powodu wadliwej instalacji elektrycznej w jego mieszkaniu wybuchł pożar. Grał wtedy w szachy...   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.28 Dancing with the fishes Logo TV6
Mac, Stella i Lindsay prowadzą śledztwo w sprawie śmierci tancerki, która w środku nocy została zepchnięta z wiaduktu na jednej z głównych nowojorskich arterii. Miała przy sobie kupon loterii, na który tego dnia padła rekordowa wygrana, ale może to wcale nie było motywem tej zbrodni. Również wizyta śledczych w klubie, w którym tańczyła, nie przynosi przełomu... Równie zagadkową sprawę morderstwa muszą rozwikłać Hawkes i Danny. W zaułku wśród śmieci zostały podrzucone zwłoki mężczyzny. Ale zdumiewające jest to, że w ranie, która była śmiertelna, odkryto drobiny rybiej łuski. Ryba jako narzędzie mordu – to nawet w Nowym Jorku brzmi dziwnie?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-08-05

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.29 Young blood Logo TV6
Mężczyzna ze znacznie młodszą od siebie kobietą wychodzi z windy, gdy ktoś strzela do niego z głębi jego apartamentu. On ginie na miejscu, ona ucieka i tym samym jedyny świadek tego morderstwa znika bez śladu, bo kamerom ochrony nie udało się zarejestrować jej twarzy. Śledczy nie poddają się i poszukując jej, wkraczają w perwersyjny świat Lolitek z Manhattanu - bardzo młodych dziewcząt, które świadomie decydują się na związki ze znacznie starszymi partnerami. W tym jednym przypadku konsekwencje okazały się zabójcze. A może to ona była celem zamachu? W pobliskim stawie odkryto zwłoki młodego mężczyzny, który został przywiązany do metalowej barierki. Jego zabójca tak bardzo się spieszył, że zostawił markowy zegarek. A może to nie był rabunek? Rolex na ręce i kompromitujące braki w garderobie – dowody kreują tym razem dwa całkowicie odmienne profile ofiary. Która tożsamość jest prawdziwa: bezdomny mieszkaniec Central Parku czy ekscentryczny bogacz z Park Avenue?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.30 Manhattan manhunt Logo TV6
Akcja tego odcinka serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" w bezpośredni sposób nawiązuje do śledztwa, jakie eksperci z biura CSI w Miami prowadzili w sprawie pewnej wyjątkowo brutalnej zbrodni. Niestety, pomimo ich determinacji jej sprawca - Henry Darius zdołał zbiec z Florydy z uprowadzoną przez siebie dziewczyną. W pościg za nim do Nowego Jorku przylatuje porucznik Horatio Caine (David Caruso), ale spóźnia się. On, detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) i jego drużyna z nowojorskiego Laboratorium Kryminalistycznego w pewnej rezydencji na Manhattanie zastają już tylko trupy. Doszło do egzekucji i zastrzelona została również porwana dziedziczka fortuny. W zamian za jej życie przestępca zamierzał skraść miliony dolarów, ukryte w rodzinnym sejfie, ale ten był już pusty. Fatalny zbieg okoliczności? Śledczych zastanawia również, czemu zginęły także inne osoby, które tego feralnego dnia przebywały w apartamencie. Oba policyjne zespoły współpracują ze sobą ściśle przy tej sprawie, ale do jej rozwiązania wciąż brakuje najważniejszego - właściwego motywu, jakim kieruje się ten seryjny morderca. Bezwzględny pościg trwa i padają kolejne ofiary...   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2005

2018-08-07

19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
Jo Danville, najmłodszy stażem członek CSI, zostaje rzucony na głęboką wodę, gdy w biurze znajdującym się tuż pod laboratorium trafia na zwłoki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
Gdy zostają znalezione ciała kilku członków portorykańskiego gangu, Mac obawia się wybuchu prawdziwej wojny i zwraca się o pomoc do szefa gangu. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-08

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
W mieście panuje panika - mieszkańcy obawiają się grasującego w nim snajpera i jego wybuchających kul. Całkiem możliwe, że Mac zna podejrzanego. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
W rzekomo nawiedzonej części Central Parku znaleziono ciało biegaczki. Sekcja zwłok wykazuje, że kobieta ta była dosłownie śmiertelnie przerażona. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-09

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
Po znalezioniu ciała menedżera dużego sklepu okazuje się, że prawie każdy zatrudniony przez niego człowiek mógł mieć doskonały motyw do zabójstwa. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
Właściciel piekarni zostaje śmiertelnie postrzelony przez mężczyznę w przebraniu klauna. Dowody wskazują na powiązania z kimś, kogo Flack kiedyś znał. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-10

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
Gdy umiera hiszpański promotor klubu, Mac musi współpracować z detektywem z Barcelony. Razem próbują ustalić, czy było to zabójstwo czy samobójstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
Ekskluzywna impreza w przyczepie osiemnastokołowej ciężarówki kończy się tragicznie, gdy pojazd wjeżdża wprost do rzeki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Samozwańczy stróż prawa, sez. 7, odc. 15 Logo 13 Ulica
Znalezienie ciała seryjnego gwałciciela prowadzi do kryzysu w ekipie sekcji specjalnej. (16)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-11

18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

2018-08-12

16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Samozwańczy stróż prawa, sez. 7, odc. 15 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

2018-08-13

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
Czarujący morderca (gościnnie Ne-Yo) chodzi wolno po Nowym Jorku, niechcący pomagając w wytropieniu szajki narkotykowej. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
Morderstwo ucznia ujawnia ogromną skalę nieprawidłowości w funkcjonowaniu cieszącej się dobrą renomą szkole. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-14

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
Podczas dochodzenia w sprawie zabójstwa ucznia, detektywi trafiają na dowody świadczące o nieprawidłowych zachowaniach na terenie prestiżowej szkoły. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
Jo stara się zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Tymczasem jej adoptowana córka staje się ważnym świadkiem w sprawie o morderstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-08-15

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info