Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce:

2018-03-24

01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
W motelu na Brooklynie zostają znalezione zwłoki kobiety. Na miejscu pojawiają się Mac Taylor i Don Flack. Przy ofierze znajdują heroinę. Ustalają, że ofiarą jest Anabel Pino, żona byłego koronera, który kilka lat wcześniej pracował w ich zespole, ale stracił posadę z powodu uzależnienia od hazardu. Okazuje się, że mężczyzna ma ogormne długi i desperacko potrzebuje pieniędzy, by je spłacić. Tymczasem Stella z pomocą detektyw Angell kontynuuje śledztwo w sprawie zaginionych monet z czasów antycznej Grecji.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
W metrze zostaje zastrzelony wódz indiańskiego plemienia. Podejrzani są wszyscy pasażerowie feralnego przedziału. Mac zauważa, że kula trafiła z zewnątrz, więc mógł to być przypadkowy strzał. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna został postrzelony, gdy już nie żył. Stella i Danny odwiedzają pokój hotelowy, w którym zmarły zatrzymał się podczas pobytu w Nowym Jorku i znajdują zaszyfrowaną notatkę w indiańskim języku. Wychodzi na jaw, że wódz był zamieszany w głośny spór o działkę budowlaną...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 13 - Przedwczesny osąd Logo FOX
W różnych miejscach Nowego Jorku zostają znalezione części ludzkiego ciała. Śledczy ustalają, że to szczątki trenera szkolnej drużyny zapaśniczej. Mac Taylor z ekipą nowojorskiego CSI odwiedzają jego dom i na komputerze ofiary odkrywają zdjęcia pornograficzne, które sugerują, że zamordowany był pedofilem. Jego żona jednak stanowczo temu zaprzecza i pomimo dowodów wierzy w niewinność męża. Nie potrafi też wyjaśnić skąd na dachu ich domu znalazły się ślady krwi... aligatora. Aby rozwiązać zagadkę detektyw Taylor wybiera się do klubu na Manhattanie, gdzie indywidualnych lekcji tańca udziela niejaka Ruby Love...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
Reklama
08:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 14 - Tam jej nie ma Logo FOX
Na ulicy Nowego Jorku ginie turysta. Detektyw Taylor spotyka inspektor Gillian Whitford, która z powodu osobistej tragedii zajmuje się tą sprawą. Okazuje się, że mężczyzna przyleciał z Ukrainy, by odnaleźć córkę. Dziewczyna pragnęła w USA spełnić swoje marzenie o karierze modelki. Policja dysponuje jedynie jej listem, wysłanym do nieżyjącego, w którym nastolatka prosi go o jak najszybszą pomoc. Ślady prowadzą na trop handlu ludźmi i gangu, który więzi nastoletnie dziewczęta z różnych stron świata. Mac i Stella na czele oddziału policji robią nalot na ich kryjówkę.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 15 - Koniec imprezy Logo FOX
Na uroczystej gali w muzeum ginie Stewart Kaplan, zastępca burmistrza. Spadł z dużej wysokości, ale okazuje się, że przyczyną zgonu było uduszenie. Stella, biorąca udział w przyjęciu, jest na miejscu zbrodni. Wkrótce okazuje się, że zaginął również nastoletni syn ofiary, Brendon. Mac, Sheldon i Danny rozpoczynają poszukiwania chłopaka. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku przyznaje, że wdał się w bójkę z zamordowanym z powodu braków w budżecie miasta, ale zapewnia, że go nie zabił. Śledczy zabezpieczają ślad, który potwierdza, że Kaplan spotkał się przed śmiercią z Robertem Dunbrookiem, jednym z najbogatszych ludzi w mieście, który ufundował galę. Mężczyzna od dawna ostro krytykował zmarłego.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 16 - Nie popłaca dobrym być Logo FOX
W jednym z apartamentów na Manhattanie zostaje znalezione ciało przedsiębiorcy finansowego, Pollocka. W mieszkaniu Danny dostrzega ślady walki. Podejrzenie pada na żonę zmarłego, pochodzącą z Wenezueli Florę, która dzięki temu małżeństwu zyskała amerykańskie obywatelstwo i odziedziczy spory majątek. Dziewczyna zjawia się w mieszkaniu wraz ze swoim bratem i zapewnia, że jest niewinna. Jej alibi potwierdzają nagrania z kasyna w Atlantic City. Dzięki wirtualnej sekcji zwłok śledczym udaje się rozstrzygnąć, jak Pollock zmarł i kto go odwiedził przed śmiercią...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
10:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 17 - Zielony kawałek Logo FOX
Na ulicy w Brooklynie dochodzi do wybuchu bomby w samochodzie. Eksplozja zamienia w ruinę pobliski dom. Wśród rannych jest Adam, który wzywa na miejsce pozostałych śledczych z CSI. Okazuje się, że właściciel zniszczonej posesji, Felix Redding, odniósł jedynie niewielkie obrażenia. Podczas przeszukiwania gruzów zostaje odnalezione ciało młodej kobiety. Okazuje się, że to jego córka. Studiowała za miastem i ojciec jest zaskoczony, że wróciła do domu nic mu o tym nie mówiąc. Danny znajduje ślad prowadzący do lokalnego neonazisty, który był już karany za zbrodnie na tle rasowym. Detektywi nie znajdują jednak motywu dla którego mógłby popełnić tę zbrodnię i nie mogą go powiązać z ofiarą zamachu. Zaczynają interesować się firmą należąca do Reddinga, która zajmuje się recyklingiem urządzeń elektrycznych. Mężczyzna zapewnia, że nie ma wrogów i nie dostrzega żadnego związku między atakiem terrorystycznym i tajemniczą śmiercią ukochanej córki a intratnym kontraktem, który podpisał ostatnio z Chinami. Ekipa CSI jednak wnikliwie przygląda się jego firmie...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dom śmierci, sez. 6, odc. 10 Logo 13 Ulica
Odkrycie zmumifikowanych szczątków w opustoszałym domu to początek walki o przeżycie, którą Mac i Stella prowadzą wśród zastawionych na nich pułapek. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Drugie szanse, sez. 6, odc. 11 Logo 13 Ulica
W czasie śledztwa wyjaśniającego okoliczności śmierci bezdomnego mężczyzny, zespół trafia na trop przekrętu ubezpieczeniowego na miliony dolarów. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny

2018-03-25

06:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
07:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
W opuszczonym teatrze zostają znalezione zwłoki młodego mężczyzny. Ofiarą okazuje się nauczyciel śpiewu Russell Baxter. Pierwszym podejrzanym jest dyrektor placówki. Mężczyzna przyznaje, że omal nie doszło między nim a zamordowanym do bójki, ale zapewnia, że to nie on zabił. Badania wskazują, że ktoś celowo obniżył temperaturę ciała Baxtera. Stella obawia się, że morderstwa mógł dokonać ktoś, kogo zna. Tymczasem Don i Sheldon przeszukują mieszkanie ofiary i odkrywają pudło ze zdjęciami dziewczyn, które były robione z ukrycia.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
10:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 18 - Bez powrotu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wymiar niesprawiedliwości, sez. 6, odc. 12 Logo 13 Ulica
Proces w sprawie morderstwa zostaje storpedowany, gdyż Stella ujawnia, że dowody winy były sfałszowane i sędzia musi wypuścić oskarżonego na wolność. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
Reklama
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niebrzydki faul, sez. 6, odc. 13 Logo 13 Ulica
Gwiazda Ligi Amerykańskiego Futbolu w Bieliźnie zostaje znaleziona martwa z objawami otrucia. Komu mogło zależeć na śmierci zawodniczki? (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Karminowa miłość, sez. 6, odc. 14 Logo 13 Ulica
Zespół penetruje nowojorską podziemną społeczność wampirów po tym, jak w Central Parku znaleziono wysączone z krwi zwłoki młodej dziewczyny. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Mężczyzna wypada z dwudziestego piętra. Nie można jednak odnaleźć jego ciała. Magnat prasowy Robert Dunbrook (Craig T. Nelson) przyznaje, że do wypadku doszło w wyniku szamotaniny, bo ktoś zaatakował go w jego gabinecie. Detektywi nie wierzą jednak w jego wersję wydarzeń i podejrzewają, że biznesmen kłamie i ukrywa istotne dowody. Connor, szef ochrony budynku, a zarazem syn Roberta Dunbrooka, potwierdza, że dostępu do biura strzeże zamek biometryczny. Nasuwa się więc przypuszczenie, że właściciel medialnego imperium musiał sam wprowadzić napastnika. Wkrótce zostają odkryte kolejne ślady - linie papilarne przy wejściu do gabinetu Dunbrooka. Okazuje się, że należą do Ann Steele, która specjalizowała się w likwidowaniu "brudnych" problemów elity politycznej i biznesowej miasta, a która została zamordowana siedem miesięcy temu...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Formuła, sez. 6, odc. 15 Logo 13 Ulica
Samochód wyścigowy ulega eksplozji podczas zawodów i jego kierowca doznaje krytycznych obrażeń. Śledczy szybko ustalają, że nie był to wypadek. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Podczas aukcji drogocennej biżuterii zostaje zastrzelony rzeczoznawca domu aukcyjnego. Okazuje się, że zamordowany mężczyzna został zaatakowany w chwili, gdy rozmawiał przez komórkę z kryminalistą dobrze znanym policji z rasistowskich poglądów. Detektywi docierają do podejrzanego, ale wkrótce ginie on podczas włamania do mieszkania ofiary. Mac i Danny są przekonani, że to, czego szukał, może być motywem zabójstwa. Detektywi odkrywają sekretne pomieszczenie, a w nim hitlerowskie emblematy i pamiątki po ofiarach ludobójstwa...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zasady nieoznaczoności, sez. 6, odc. 16 Logo 13 Ulica
Pięcioro przyjaciół spędza wieczór na mieście, ale czterech z nich umiera, a piąty, zakrwawiony, wymachuje siekierą i nie pamięta, co się wydarzyło. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.132 The Formula Logo TV6
Na Manhattanie rozpoczyna się wyścig bolidów. To tylko pokaz inaugurujący sezon, ale zawodnicy ścigają się, jakby to była prawdziwa rywalizacja. W finale dochodzi do wypadku na torze i potężnej eksplozji. Legendarny mistrz tego sportu, Davi Santos (Antonio Sabato Jr.) trafia do szpitala. Kombinezon ochronił go przed temperaturą 700 stopni Celsjusza, mimo to ma on poparzone płuca i rokowania są fatalne. Bolidy nie wybuchają bez przyczyny. Zespoły wyścigowe strzegą sekretów konstrukcyjnych, bo stawką są miliony dolarów. Ale to miejsce przestępstwa, więc pomimo protestów Danny, Lindsay i Adam rozkładają samochód ofiary na części pierwsze. Santos nie chciał zawieść swoich fanów, więc zignorował pogróżki. Stella ustala nadawcę anonimu, który miał go zastraszyć, i okazuje się, że ten człowiek groził również kongresmanowi, który popierał te wyścigi. Bliscy tego mężczyzny zginęli w kraksie, do której doprowadził kierowca, jadący z nadmierną prędkością i będący pod wpływem alkoholu. Tymczasem Mac i Don Flack odwiedzają najpilniej strzeżone pomieszczenie każdego teamu – transporter, na pokładzie którego przewożony jest bolid danego zespołu, i odkrywają ślad włamania. Intruz pozostawił mikroskopijnej wielkości, ale charakterystyczne włókno, bo pochodzące z kombinezonu konkretnego kierowcy. Cień podejrzenia pada na zawodniczkę (w tej roli gościnnie prawdziwa mistrzyni wyścigów samochodowych – Amerykanka Danica Patrick), która rywalizowała z Santosem rok wcześniej i omal nie zginęła na torze w Monaco w wypadku spowodowanym przez niego. Dziewczyna przyznaje się do szpiegowania konkurencji, ale nie do zaplanowania morderstwa z premedytacją. Śledztwo w toku, badanie okoliczności tragicznego incydentu musi potrwać, a burmistrz Nowego Jorku i media, instruowane przez szefów zespołów wyścigowych, naciskają na detektywa Taylora, by jak najszybciej zamknął to dochodzenie, bo to grozi przesunięciem otwarcia sezonu….   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.133 Uncertainty Rules Logo TV6
Półnagi i pokrwawiony mężczyzna miota się po ulicy w Nowym Jorku i atakuje przejeżdżające samochody. Potrzeba aż kilku policjantów, by obezwładnić szaleńca. Krew na jego ciele nie należy do niego, a trop prowadzi do pobliskiego hotelu, gdzie detektywi Mac Taylor i Don Flack znajdują zmasakrowane ciała czwórki młodych ludzi. Napastnik uspokaja się dopiero w areszcie i zaczyna zeznawać. Z całkowitym przekonaniem twierdzi, że to klauni próbowali go zabić… James Roberts przypomina sobie jedynie, że razem z dwoma przyjaciółmi świętował minionej nocy swoje dwudzieste pierwsze urodziny. Chłopak nie może pogodzić się z przerażającą myślą, że to on ich zabił w tak brutalny sposób. Dlaczego? Eksperci kryminalistyki z nowojorskiego CSI potwierdzają, że do tej potwornej, masowej zbrodni doszło pod wpływem narkotyków. Takie halucynacje wywołuje substancja psychotropowa o nazwie LSD i dlatego nie reagował on na wezwanie policji. Wcześniej był wzorowym studentem, wręcz entuzjastą nauki i idealnym synem, kochającym swoich rodziców. Danny i Sheldon rekonstruują przebieg wypadków na miejscu przestępstwa i... znajdują dowody potwierdzające jego wersję. Przesłuchania osób, znających Jamesa sprzed tego koszmaru, są zgodne - był on nieśmiały i nie lubił imprezować. Ale wciąż nic nie tłumaczy aż tak drastycznej reakcji na psychotropy - mijają godziny, a główny podejrzany nadal cierpi na urojenia i zachowuje się agresywnie. Śledczy nigdy nie spotkali się z tak dziwnym przypadkiem, może więc rozwiązanie tej zagadki jest inne. Adam przygotowuje komputerową rekonstrukcję wydarzeń w oparciu o ślady zabezpieczone w feralnym pokoju hotelowym i wyniki jego analizy są zaskakujące, ale wciąż najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi. Skąd w towarzystwie tych trzech chłopaków z bogatych rodzin znalazły się dziewczyny z kryminalną przeszłością? I dlaczego podczas tej nocnej eskapady odwiedzili oni dom starców? Jak doszło do bójki na ringu z karłem – mistrzem wrestlingu? Ludzie mogą nie pamiętać lub kłamią. Czy tym razem również dowody podpowiedzą detektywom z nowojorskiego CSI, jak doszło do zbrodni?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-03-26

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 19 - Przerwana komunikacja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
Reklama
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Spoczywaj w pokoju Marina Garito, sez. 6, odc. 18 Logo 13 Ulica
Zespół znajduje się w konfliktowej sytuacji. Sid orzekł samobójczą śmierć kobiety, a Stella uważa, że się pomylił – i zrobi wszystko, by tego dowieść. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Talmadge Neville wychodzi z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za śmiertelne potrącenie samochodem rowerzystki. Detektyw Mac Taylor nalega na spotkanie z nim. Nowe dowody wskazują, że mężczyzna jest niewinny. Neville podtrzymuje jednak swoje dawne zeznanie, w którym przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce na policję zgłasza się płatny zabójca i wyznaje, że pewna zdesperowana kobieta zleciła mu zamordowanie Neville'a, ale ostatnio wycofała ofertę. Detektywi podejrzewają matkę zmarłej dziewczyny. Nie ma jednak na to dostatecznych dowodów. Mac i jego ekipa muszą je znaleźć i ustalić, kogo starał się ochronić Neville, biorąc winę za wypadek na siebie. Tymczasem Lindsay zaczyna rodzić. Ona i Danny wkrótce zostaną rodzicami.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Odkupienie, sez. 6, odc. 19 Logo 13 Ulica
Hakes ma pecha znaleźć się w więzieniu, gdy wybucha w nim bunt – jedyną osobą, która może mu pomóc wydostać się stamtąd jest zabójca jego siostry. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Teatr uniwersytecki wystawia sztukę z czasów starożytnej Grecji w miejskim parku. W trakcie przedstawienia nieznajomy młody mężczyzna zostaje zasztyletowany. Ekipa CSI bada sprawę. Wychodzi na jaw, że detektyw Bonasera znała ofiarę. Stella wyjawia, że kiedyś próbując go aresztować, przekroczyła swoje kompetencje. Mac Taylor nie toleruje łamania procedur i Stella jest zmuszona oddać odznakę. Tymczasem jej koledzy zauważają na narzędziu zbrodni zdobienia, które sugerują, że nóż pochodzi ze skarbca Aleksandra Wielkiego. Z kolei z ciała ofiary wydobyte zostają odłamki kości słoniowej, datowanej na rok 300 przed naszą erą. Trop prowadzi do profesora Papakoty, wybitnego greckiego naukowca, który zawsze traktował Stellę jak córkę. Detektyw Flack i Danny Messer mają mniej skrupułów i zabezpieczają ślady, które dowodzą, że jednak mógł być zamieszany w przemyt antyków i morderstwo. Stella postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo i leci do Grecji, skąd sama pochodzi. Mac dołącza do niej i przekazuje jej najnowsze zaskakujące wyniki badań...
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny

2018-03-27

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 20 - Zdobycz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Spoczywaj w pokoju Marina Garito, sez. 6, odc. 18 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Odkupienie, sez. 6, odc. 19 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Historie z małego ekranu, sez. 6, odc. 20 Logo 13 Ulica
Na placu budowy odkryto szczątki byłego boksera i zespół śledczych uważa, że jego śmierć mogła mieć związek z nielegalnymi turniejami bokserskimi. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Detektyw Flack spotyka się ze swoim informatorem, gdy przez telefon dowiaduje się o strzelaninie, w której poważnie ranna została jego dziewczyna, detektyw Jessica Angel. Towarzyszyła ona grupie policjantów, którzy przewozili z więzienia do sądu oskarżonego o dwa morderstwa, Connora Dunbrooka, syna potentata medialnego. Gdy eskorta zatrzymała się na chwilę w barze, do środka wpadła ciężarówka. Kilku niezidentyfikowanych mężczyzn ostrzelało funkcjonariuszy policji i uprowadziło aresztanta. Don Flack pierwszy zjawia się na miejscu i osobiście odwozi ukochaną na ostry dyżur. Rozpoczyna się walka o życie Angel. Tymczasem ekipa CSI prowadzi śledztwo. Mac Taylor jest przekonany, że to magnat prasowy Robert Dunbrook jest odpowiedzialny za masakrę, bo nie chciał dopuścić, by syn zeznawał przeciw niemu. Sheldon odkrywa, że napastnik, który postrzelił ich przyjaciółkę, sam też został ranny, ale jego dane zostały utajnione...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Oryginalni podejrzani, sez. 6, odc. 21 Logo 13 Ulica
Zespół CSI usiłuje ustalić, kto postrzelił nastolatka na ulicy, ale małoletni świadek nie jest w stanie podać dokładnego rysopisu sprawcy. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Detektyw Mac Taylor znajduje ciało kobiety, która zaginęła w Brooklyn Heights. Wkrótce wśród śmieci zostają odnalezione drugie, podobnie okaleczone zwłoki. Dla wszystkich staje się jasne, że w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca, który więzi swoje ofiary, zanim je uśmierci.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-03-28

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Historie z małego ekranu, sez. 6, odc. 20 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Oryginalni podejrzani, sez. 6, odc. 21 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Punkt widzenia, sez. 6, odc. 22 Logo 13 Ulica
Mac wraca do zdrowia i staje się przypadkowym świadkiem morderstwa. Przeżywa szok odkrywając, że jego była dziewczyna Peyton może być w to zamieszana. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
W Central Parku zostaje zgwałcona młoda kobieta. Przeżyła, jednak zupełnie nic nie pamięta. Detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer mają dodatkowo utrudnione zadanie, ponieważ miejscem, w którym popełniono przestępstwo, może być każdy zakątek tego ogromnego kompleksu. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki, które mają do dyspozycji, udaje im się jednak wskazać miejsce gwałtu. Tymczasem detektywi Mac Taylor i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa pewnego dilera narkotyków i narkomana. Podczas autopsji dr Sheldon Hawkes odkrywa na ciele ofiary pewne niepokojące ślady.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Ucieczka, sez. 6, odc. 23 Logo 13 Ulica
Shane Casey zostaje wreszcie aresztowany, ale udaje mu się uciec, zostawiając przy okazji trop sugerujący, że Danny może stać się jego kolejną ofiarą. (7)
/ 2009 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Do miejskiego autobusu ktoś podrzuca ludzką czaszkę. Wkrótce śledczy odkrywają w piwnicy, która sąsiaduje z dworcem autobusowym, resztę kości młodego mężczyzny. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera ustalają, że zwłoki znajdowały się tam od 1984 roku. Próbują dowiedzieć się także, w jaki sposób ofiara została zamordowana. Sprawa jest wyjątkowo trudna, ponieważ wówczas do Nowego Jorku przyjeżdżało wielu żądnych wrażeń młodych ludzi. Najprostszą drogą do rozwiązania sprawy jest zapoznanie się z listą zaginionych z tego okresu. Jednak prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana i przerażająca.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-03-29

00:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
01:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25 - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
03:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 85min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Punkt widzenia, sez. 6, odc. 22 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Ucieczka, sez. 6, odc. 23 Logo 13 Ulica
2009 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
Jo Danville, najmłodszy stażem członek CSI, zostaje rzucony na głęboką wodę, gdy w biurze znajdującym się tuż pod laboratorium trafia na zwłoki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Znany DJ zostaje znaleziony martwy na chwilę przed ogłoszeniem jego zwycięstwa w rywalizacji o prymat wśród nowojorskich hiphopowców. Podejrzanymi o popełnienie morderstwa stają się wszyscy artyści z jego otoczenia. Aby rozwiązać tę zagadkę, detektyw Mac Taylor musi poznać środowisko, w jakim żyją muzycy, zanim uda im się podpisać intratny kontrakt. Tymczasem detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer badają sprawę śmierci projektanta mody, którego ciało znaleziono w basenie w jego apartamencie. Wiadomo, że poprzednią noc mężczyzna spędził w restauracji, w której dania serwuje się na ciałach nagich modelek.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
Gdy zostają znalezione ciała kilku członków portorykańskiego gangu, Mac obawia się wybuchu prawdziwej wojny i zwraca się o pomoc do szefa gangu. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
W tunelu pod jedną z ulic Manhattanu w eksplozji ginie robotnik budowlany. Detektyw Mac Taylor i Danny Messer schodzą pod ziemię. Znajdują tam inhalator. Może to oznaczać, że nie był to wypadek, a mężczyzna został zamordowany, zanim doszło do wybuchu. Po rozmowach z innymi robotnikami policjanci dochodzą do wniosku, że na tej budowie panuje specyficzny kodeks moralny, który nawet bratu zamordowanego każe kłamać. Tymczasem detektyw Stella Bonasera i Aiden Burn prowadzą sprawę tajemniczej śmierci 16-letniej dziewczyny, która ostatnią noc swojego życia spędziła na imprezie w klubie.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-03-30

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
W barze na Brooklynie zostają znalezione zwłoki pracowników. Wszystkie ofiary mają założone na głowy torby foliowe i ręce skrępowane taśmą samoprzylepną. Sprawca starał się upozorować napad rabunkowy. Dwie osoby z poszkodowanych przeżyły. Potwierdzają hipotezę śledczych, że sprawcą zbrodni jest ktoś z personelu. W tej sprawie detektyw Mac Taylor pozwala wykazać się swoim podwładnym, Dannowi Messerowi i Aidenowi Burnowi. Najcenniejszych dowodów funkcjonariuszom dostarczą śmieci. Uwadze śledczych nie umknie nawet pyłek kwiatowy. Tymczasem Mac i Stella Bonasera prowadzą śledztwo w sprawie porzuconej nogi. Resztę zwłok mężczyzny odnajdują w jego łóżku. Zastanawiają się, kto i po co amputował zdrową kończynę?
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Deszcz Logo FOX
Trzej zamaskowani sprawcy włamują się do niewielkiego banku, by okraść skarbiec depozytowy. Wybucha tam jednak butla z gazem i dwóch z nich ginie w pożarze. Podczas strzelaniny jeden ze strażników zostaje ranny. Natomiast trzeci włamywacz ucieka. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera rozpoczynają śledztwo. Niestety, deszcz zmył wiele śladów. Stellę intryguje nietypowy ślad po oparzeniu na dłoni jednego z przestępców. Śledczy ustalają, że w napad była zamieszana pracownica banku. Zastanawia ich tylko, czemu samotna matka z dobrą posadą miałaby okraść bank, w którym pracuje.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-03-31

07:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
08:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-01

05:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
06:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
11:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 21 - Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 22 - Jorcajt Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 23 - Dla dobra ogółu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
14:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.134 Logo TV6
Dwóch mężczyzn zostało brutalnie zamordowanych na Brooklynie w przeddzień Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii. Na miejscu przestępstwa zabezpieczono śladowe ilości czystego złota i czterolistną koniczynkę (wyjątkowo rzadki okaz). Żaden z zabitych nie miał irlandzkiego szczęścia – zapewne, z braku tęczy w okolicy. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że pierwsza z ofiar to początkujący dziennikarz, a raczej Łowca Skandali - Michael Paley. Ale nie wiadomo, kto zginął razem z nim, bo jego partner, Cam Vandemann zniknął. Obaj musieli kogoś zdenerwować za bardzo… Dalsze dochodzenie ujawnia, że zabójców było też dwóch i dwa narzędzia zbrodni. Danny skupia swoją uwagę na wspomnianej koniczynie. Ponury żart okazuje się prawdą, bo ten gatunek pochodzi z Irlandii. Skąd ta roślina wzięła się w Nowym Jorku i dlaczego przy zwłokach? Druga z ofiar zostaje zidentyfikowana – to Charlie Cooper, tajny współpracownik Paley’a. Sid i Sheldon są zaintrygowani dziwnymi znakami, które jedno z narzędzi zbrodni odcisnęło na głowie tego pechowca, i ku ich zaskoczeniu okazuje się, że to była sztabka złota o wartości pół miliona dolarów, a zdeponowana następnego dnia w Banku Rezerw Federalnych. To najdroższy dowód, z jakim mieli do czynienia w historii nowojorskiego CSI, ale wciąż nie wiadomo, co było motywem tego podwójnego morderstwa. Detektyw Taylor przesłuchuje właściciela firmy, która wyprodukowała tę sztabkę, ale Thom Weir (Ian Ziering, „Beverly Hills, 90210”) unika wyjaśnień. Jeśli coś ukrywa, to dobrowolnie nie wyzna prawdy przed policją. Parada z okazji Dnia Świętego Patryka zostaje zakłócona, bo detektyw Flack rusza w pościg za podejrzanym… Tego dnia Mac ma więcej szczęścia - poznaje piękną nieznajomą (Mädchen Amick, „Miasteczko Twin Peaks”). Ten odcinek wyreżyserował Eriq La Salle (gwiazdor serialu „Ostry dyżur”).   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.135 Logo TV6
Młoda kobieta zostaje znaleziona martwa – wszystko wskazuje, że popełniła samobójstwo. Na broni są także jej odciski palców, pozostawiła też list pożegnalny. Tylko detektyw Stella Bonasera uparcie wierzy, że to było zabójstwo - Marina Garito (w tej roli izraelska modelka: Moran Atias) nigdy nie przestała szukać brata-bliźniaka, który zaginął jako ośmioletni chłopiec. Został uprowadzony 15 lat temu, a ona nie ustawała w poszukiwaniach i przypominała policji o dramacie swojej rodziny. Stella pamięta dobrze ich pierwsze spotkanie, gdy Marina przyszła do niej z prośbą o wznowienie dochodzenia i była bardzo zdeterminowana. Taka kobieta nie poddałaby się, bo straciła nadzieję. Tymczasem Aubrey przychodzi do laboratorium kryminalistycznego – Mac jest mile zaskoczony jej wizytą. Ale okazuje się, że jego nowa przyjaciółka może mu również pomóc w pracy, bo jako lekarz pogotowia to ona została wezwana do przypadku Mariny Garito. Z pewnego medycznego powodu dr Hunter również podejrzewa, że jej pacjentka nie odebrała sobie życia, a wręcz dramatycznie broniła się przed napastnikiem. Stella ma wyrzuty sumienia, że nie zrobiła więcej w tamtej sprawie. Może wtedy zapobiegłaby tej tragedii. Teraz ona i drużyna nowojorskiego CSI rozpoczynają więc równolegle dwa śledztwa. Detektyw Bonasera i detektyw Flack wracają do mieszkania ofiary, by zabezpieczyć ślady, i wtedy ona zostaje napadnięta. Najwyraźniej ktoś przez cały czas ukrywał się w tym domu. Spłoszony mężczyzna ucieka, a Stella i Don ruszają w pościg za nim. Co omal nie kończy się dla niej tragicznie, gdy zostaje wciągnięta przez tego osobnika do miejskiego basenu i tonie… Tymczasem w zaciszu pracowni chemicznej CSI dowody z miejsca przestępstwa ujawniają prawdę o tym, w jakich okolicznościach zginęła Marina Garito. Czy pomogą również rozwiązać zagadkę z przeszłości, której ona poświęciła życie? Spoczywaj w pokoju!   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-04-02

07:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 24 - Podstawy oszustwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
08:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Na nowojorskiej giełdzie towarowej wybucha panika z powodu znalezionego neseseru, w którym może być bomba. Ekipa śledczych z laboratorium kryminalistycznego pobiera odciski palców. Niebawem okazuje się, że porzucona walizka należy do zaginionego niedawno maklera. Prowadzący dochodzenie detektyw Mac Taylor podejrzewa, że finansista został porwany. Tymczasem detektywi Stella Bonasera i Don Flack badają sprawę samobójstwa ciężarnej kobiety, która rzuciła się z dachu kościoła. Ułożenie jej zwłok wskazuje raczej na morderstwo. Obie sprawy są ze sobą powiązane.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Policjant Valasquez, konno patrolujący okolice Central Parku, interweniuje podczas bójki pomiędzy Afroamerykaninem a brytyjskim turystą. Podczas incydentu ktoś do niego strzela, ale rani tylko jego konia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Mac Taylor. Niestety, okazuje się, że aby zbadać kulę, trzeba zabić zwierzę. Laboratorium kryminalistyczne wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, by zapobiec temu drastycznemu wyrokowi, a jednocześnie zdobyć dowody w tej sprawie. We włoskiej restauracji zostaje zamordowany młody mężczyzna. Detektyw Aiden Burn próbuje dowiedzieć się, czy przyczyną jego śmierci było otrucie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-03

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 25-ost. - Zapłata Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
W mieście panuje panika - mieszkańcy obawiają się grasującego w nim snajpera i jego wybuchających kul. Całkiem możliwe, że Mac zna podejrzanego. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Młoda kobieta zostaje zamordowana w pobliżu apartamentowca. Wszystko wskazuje na to, że zabójczynią jest inna kobieta, którą świadek widział na miejscu zbrodni i której dłonie były umazane krwią ofiary. Mac Taylor i Stella Bonasera orientują się, że z domniemaną morderczynią, Ophelią, która doznała urazu psychicznego, trudno jest nawiązać kontakt. Wygląda na to, że w nocy nie była świadoma tego, co robi. Niezależnie od poszukiwania prawdziwego mordercy Mac próbuje rozwikłać również zagadkę pozornie irracjonalnego zachowania Ophelii.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
W rzekomo nawiedzonej części Central Parku znaleziono ciało biegaczki. Sekcja zwłok wykazuje, że kobieta ta była dosłownie śmiertelnie przerażona. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
W Queens motorniczy metra zauważa na torach ciało młodego mężczyzny. Udaje mu się wyhamować dosłownie w ostatniej chwili. Dzięki temu detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera mogą zbadać zwłoki. Wygada na to, że mężczyzna zginął, spadając na szyny. Jednak podczas autopsji okazuje się, że było inaczej. Mężczyzna był już martwy, gdy trafił na torowisko. Wiadomo także, że uprawiał ekstremalny sport, parkour, który polega na jak najszybszym i jak najefektywniejszym pokonywaniu różnych miejskich przeszkód.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-04

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
Po znalezioniu ciała menedżera dużego sklepu okazuje się, że prawie każdy zatrudniony przez niego człowiek mógł mieć doskonały motyw do zabójstwa. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Manhattan. Przewożący przesyłkę kurier wymija na rowerze sznur rozpędzonych samochodów. Nagle zjeżdża na chodnik. Dochodzi do zderzenia. Chłopak wkrótce umiera. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Stella Bonasera i Danny Messer. Oboje zastanawiają się, co tak naprawdę było przyczyną śmierci kuriera. Również ustalenie miejsca zbrodni nie jest, wbrew pozorom, proste. Jadą do firmy kurierskiej, w której pracował denat i rozmawiają z jego kolegami. Tymczasem podczas pokazu psów rasowych ginie młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo przy pomocy drutu od robótek ręcznych.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
Właściciel piekarni zostaje śmiertelnie postrzelony przez mężczyznę w przebraniu klauna. Dowody wskazują na powiązania z kimś, kogo Flack kiedyś znał. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Młody mężczyzna ginie od ciosu kijem bejsbolowym. Jego zmasakrowane ciało zostaje następnego dnia rano znalezione na śniegu w parku Van Cortlandt w Bronksie. Jest to teren działania ulicznego gangu o nazwie Tanglewood. Matka ofiary utrzymuje jednak, że jej syn nigdy nie był zamieszany w przestępczą działalność. Tymczasem Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej mąż po rozpoznaniu zwłok dosłownie demoluje część laboratorium. Bynajmniej nie z żalu po jej stracie. Trop w tej sprawie prowadzi do azjatyckiego salonu masażu erotycznego.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-05

00:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
Gdy umiera hiszpański promotor klubu, Mac musi współpracować z detektywem z Barcelony. Razem próbują ustalić, czy było to zabójstwo czy samobójstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Mac i Stella odnajdują wciśnięte w niewielkich rozmiarów skrzynkę zwłoki młodego mężczyzny, który występował w cyrku jako człowiek guma. Są zaszokowani tym odkryciem. W czasie śledztwa przepytują rodzinę ofiary i przede wszystkim jego rywali, zazdrosnych konkurentów z cyrku. Tymczasem Danny Messer prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci kobiety, której ciało znaleziono w zsypie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
Ekskluzywna impreza w przyczepie osiemnastokołowej ciężarówki kończy się tragicznie, gdy pojazd wjeżdża wprost do rzeki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci panny młodej. Ich uwagę zwraca przede wszystkim dziwne zachowanie ojca kobiety, który sprawia wrażenie, jakby chciał opóźnić śledztwo. Chce, żeby przed sekcją zwłok ciało ofiary pobłogosławił rabin. Stella, Aiden i detektyw Flack wyjaśniają okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island. Robotnicy znaleźli tam zakrwawioną dłoń. Wewnątrz budynku Stella znajduje resztę zwłok. Na wyspie krążą dziwne pogłoski związane z mnichami, którzy zostali tam kiedyś zamordowani. Zabezpieczone na miejscu zbrodni dowody wskazują sprawcę. Ma on jednak niepodważalne alibi. W czasie popełnienia przestępstwa był w więzieniu.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-06

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
W trakcie napadu na ciężarówkę ginie kierowca. Przybyli na miejsce Mac i Stella dokonują makabrycznego odkrycia. Pod jednym z kontenerów znajdują zwłoki. Trop prowadzi do portu przeładunkowego. Mimo niechęci ze strony robotników do współpracy z policją, udaje im się ustalić tożsamość zamordowanego mężczyzny. W tym czasie Danny Messer i Aiden Burn badają sprawę morderstwa młodej kobiety. Przy nagim ciele ofiary znajdują rozbite szkło samochodowe i ślady opon. Wszystko wskazuje na to, że musiała ona jechać głową w dół.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Detektywi muszą zająć się sprawą morderstwa właściciela sklepu z winami w Bronksie. Przed swoją śmiercią, złożył on na policji oświadczenie o zagrażającym mu niebezpieczeństwie. Teraz głównymi podejrzanymi są młodociani członkowie gangu. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybywa sierżant Gavin Moran dawny przyjaciel i nauczyciel detektywa Flacka. Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa wpływowego producenta.
Czas trwania: 60min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-04-07

14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

2018-04-08

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.136 Logo TV6
W tym odcinku śledczy z nowojorskiego CSI znajdzie się w śmiertelnej pułapce. Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że ten, kto zniszczył jego życie w przeszłości, będzie jedynym, który może go ocalić… W deszczową noc dr Sheldon Hawkes przybywa na wezwanie do więzienia w Pensylwanii, gdzie ma być świadkiem wykonania wyroku śmierci. Na tak surową karę został skazany Reggie Tifford (Harold Perrineau, „Lost”). Ten człowiek w swoim ostatnim życzeniu prosi o rozmowę z Sheldonem i przyznaje się, że to on 10 lat temu zabił jego siostrę. Ale do jego egzekucji nie dochodzi, bo jeden z eskortujących go, strażników traci przytomność, a wkrótce potem umiera. Tifford wraca do celi, podczas gdy dr Hawkes zabezpiecza ślady zbrodni. Objawy zatrucia cyjankiem wydają się potwierdzać jego przypuszczenia, że ktoś z zewnątrz pomaga skazańcowi. To może być jednak błędna teza, a w tym miejscu za najmniejszy błąd ryzykuje się wiele. Alarm – w konsekwencji strzelaniny wszystkie cele zostają otwarte i wybuchają brutalne zamieszki. Strażnicy są bez szans wobec przemocy, jaka opanowuje całe więzienie. Ale jeśli rozpocznie się szturm, sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Sheldonowi jako policjantowi grozi poważne niebezpieczeństwo, mimo to on naraża się, by jak najszybciej ustalić, w jaki sposób doszło do zatrucia, które wstrzymało wykonanie wyroku śmierci. I czy ta sama osoba jest też odpowiedzialna za kolejne zabójstwo, które poprzedziło wypuszczenie na oddział najbardziej zdegenerowanych więźniów i powszechny wybuch agresji? Przeżywa szok, gdy odkrywa dowód, który sugeruje, że pierwszą ofiarę zabił Danny Messer… Sheldon znajduje też potwierdzenie, że wśród uwolnionych kryminalistów jest seryjny morderca, Shane Casey (Edward Furlong, „Więzień nienawiści”). Przed kilku laty z zemsty za aresztowanie swojego brata zamordował z zimną krwią parę niewinnych osób. Po dramatycznym dochodzeniu ekipa CSI zdołała go schwytać i trzy lata temu został on osadzony w tym zakładzie o zaostrzonym rygorze. Wydawało się, że nigdy już nikogo nie skrzywdzi. Ale Shane Casey wraca… Mac Taylor i jego drużyna robią wszystko, by ocalić przyjaciela. Jednak oddział SWAP ruszy do akcji, dopiero gdy zrobi rozpoznanie. Wtedy dr Hawkes może już nie żyć, a jego prześladowca wyjdzie na wolność… podszywając się pod kogoś innego. Tylko jedna osoba może uratować Sheldonowi życie i pomóc mu w śledztwie.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.137 Logo TV6
Bójka na placu budowy z użyciem młota pneumatycznego z powodu awantury związkowej przyczynia się do ujawnienia o wiele poważniejszego przestępstwa. A podobno kamień nie krwawi… Badanie gruntu potwierdza, że ktoś leży pod płytą betonu. I co jeszcze bardziej wstrząsające, ofiara mogła zostać pochowana żywcem. Detektyw Mac Taylor i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. Przesłuchanie uczestników tego konfliktu niewiele wnosi do sprawy, więc będą musieli skoncentrować się na analizie dowodów. Utrata zarobków to wystarczający motyw, by zabić. Betonowa trumna miałaby więc być ostrzeżeniem dla pozostałych robotników, którzy chcą się wyłamać ze strajku. Wydaje się również na to wskazywać autopsja – oficjalna przyczyna zgonu to uduszenie, ale zabity mężczyzna był wcześniej bity. To może okazać się istotne dla ustalenia jego tożsamości, bo zawodzą tradycyjne metody. Brak odcisków palców denata w policyjnej bazie, nie zaginął też żaden z pracowników tej firmy budowlanej. Tymczasem Sheldon i Sid uwalniają ciało z bryły cementu. Zarówno poza tego nieznajomego, jak i jego starożytna zbroja sprawiają, że ze zdumieniem trzeba przyznać - to Gladiator. I rzeczywiście, dalsze badania potwierdzają, że taki pseudonim artystyczny nosił ten człowiek – były bokser Joe Carthage. Po ostatniej, legendarnej walce zakończył karierę i zarabiał na życie w podrzędnym barze. Kiedyś stanął w obronie molestowanej dziewczyny i dwaj młodociani przestępcy grozili mu. Ale brak materiału dowodowego, który powiązałby ich z tym zabójstwem. Podążając jednak tym tropem, detektywi dowiadują się o nielegalnej walce, organizowanej w podziemiu z udziałem Gladiatora, którą transmitowano w internecie. Ale to mikroskopijnej wielkości ślad przybliży śledczych do rozwiązania zagadki, kto powalił herosa.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-04-09

15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
Czarujący morderca (gościnnie Ne-Yo) chodzi wolno po Nowym Jorku, niechcący pomagając w wytropieniu szajki narkotykowej. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
Morderstwo ucznia ujawnia ogromną skalę nieprawidłowości w funkcjonowaniu cieszącej się dobrą renomą szkole. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-04-10

09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
Podczas dochodzenia w sprawie zabójstwa ucznia, detektywi trafiają na dowody świadczące o nieprawidłowych zachowaniach na terenie prestiżowej szkoły. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
Jo stara się zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Tymczasem jej adoptowana córka staje się ważnym świadkiem w sprawie o morderstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-04-11

09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
Wśród licznych świadków morderstwa do jakiego doszło na targach żywności w SoHo, jest Hawkes i jego dziewczyna. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dożywocie, sez. 7, odc. 21 Logo 13 Ulica
Po zabiciu podejrzanego Danny i Mac są przesłuchiwani przez Wydział Wewnętrzny. Dawne sekrety wychodzą na jaw. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-04-12

09:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dożywocie, sez. 7, odc. 21 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strategia wyjściowa, sez. 7, odc. 22 Logo 13 Ulica
Po tym jak Mac otarł się o śmierć, postanawia wrócić do nierozwiązanej sprawy napadu, który zakończył się podwójnym morderstwem i porwaniem dziecka. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny

2018-04-13

10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strategia wyjściowa, sez. 7, odc. 22 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

2018-04-14

14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny

2018-04-15

11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dożywocie, sez. 7, odc. 21 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strategia wyjściowa, sez. 7, odc. 22 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.138 Logo TV6
Mac i Aubrey spacerowali ulicami Nowego Jorku, gdy w pobliżu doszło do zbrodni. Czternastoletni Nicky Harris został postrzelony i w stanie krytycznym trafia na ostry dyżur. Jego młodszy brat, Sam, który był naocznym świadkiem tego napadu, pozostaje w szoku. Jest w stanie powiedzieć jedynie, że wracali obaj ze szkoły, gdy nieznany mężczyzna zaatakował Nicky’ego. Widok rannego chłopca to wstrząs nawet dla ludzi tak doświadczonych, jak eksperci z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, z prawdziwą determinacją rozpoczynają więc to śledztwo. Kto strzela dziecku w plecy? Lindsay, Danny i Sheldon znajdują ślady, dzięki którym ustalają właściwe miejsce dokonania przestępstwa, i pojawiają się pierwsze wątpliwości. Tymczasem do szpitala dociera zrozpaczona matka Nicky’ego i Sama - Maddie Harris, która od śmierci męża samotnie wychowuje obu synów. Godziny mijają. Stan Nicky’ego nie poprawia się, a Sam nikogo nie rozpoznaje na zdjęciach z policyjnej kartoteki. Ale to dowody przesądzają zawsze o czyjejś winie lub niewinności. A ślad DNA zabezpieczony na ciele ofiary wskazuje na kryminalistę, notowanego za kradzież i rozboje. Teraz dojdzie zarzut usiłowania zabójstwa. Pomimo iż znaleziono przy nim również skradziony zegarek, a jego rysopis odpowiada też temu z portretu pamięciowego, to jednak detektyw Flack obawia się, że to będzie za mało, by go skazać. A Sam jest zbyt przerażony, aby zeznawać przeciw temu przestępcy przed sądem. Analizując mikroskopijnej wielkości materiał dowodowy, Danny odkrywa ciekawy trop. Tymczasem telefon komórkowy ofiary zostaje namierzony w mieszkaniu człowieka na zwolnieniu warunkowym. Gdy detektywi docierają do niego, ten osobnik zaczyna uciekać i dochodzi do tragedii. Kolejny niewytłumaczalny incydent, który wydaje się jeszcze bardziej oddalać rozwiązanie tej zagadki. Równie dziwny, jak pewien napad na bank, poprzedzający strzelaninę, która jest przedmiotem tego dochodzenia. Niecodzienni podejrzani...   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.139 Logo TV6
Okno na podwórze. Detektyw Mac Taylor w swoim mieszkaniu wraca do zdrowia po wypadku na służbie i spędza czas, obserwując życie sąsiadów. W tym czasie jego drużyna rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci młodego mężczyzny, który został znaleziony martwy w klubowej toalecie. Na miejscu ekipa nowojorskiego CSI zabezpiecza krew, należącą do kogoś, kto był już notowany i z akt wynika, że brutalne rękoczyny to jego specjalność, ale śledczym nie udaje się dowieść jego powiązań z ofiarą. A na zwłokach brak śladów pobicia. Natomiast inne parametry wskazują, że ten człowiek, będący okazem zdrowia, najprawdopodobniej zmarł… ze strachu. Autopsja nie przynosi odpowiedzi, co było przyczyną jego zgonu. Przeglądając akta nowego śledztwa, Mac rozpoznaje denata na zdjęciu i uświadamia sobie, że kilka godzin wcześniej widział go żywego w apartamencie naprzeciw. Detektyw Taylor odtąd śledzi każdy ruch sąsiada, którego zmarły wtedy odwiedził. Przeżywa prawdziwy szok, gdy spostrzega, kto do niego przychodzi. To dr Peyton Driscoll (w tej roli gościnnie do serialu powraca Claire Forlani) – kobieta, z którą Mac był związany kilka lat wcześniej. Nawet nie wiedział, że ona wróciła z Londynu do Nowego Jorku. I co jego była przyjaciółka robi w domu podejrzanego? Mac kontaktuje się z Peyton, ale ona nie traktuje poważnie jego podejrzeń - prof. Kevin Scott (Gale Harold, znany z serialu „Gotowe na wszystko”) jest jej dobrym znajomym. Czy ona oprze się pokusie, by nie spróbować na własną rękę poszukać prawdy? W każdej chwili podczas tej sekretnej misji grozi jej niebezpieczeństwo... Tymczasem zespół ekspertów dokonuje w nowojorskim laboratorium kryminalistycznym przełomowego odkrycia. Dziwna wysypka na ciele ofiary to ślad alergiczny po zetknięciu z silną trucizną, która działa błyskawicznie, a przedostaje się do ciała przez dotyk lub wdychanie i równie szybko jest usuwana z organizmu. Prowadzi do natychmiastowej śmierci.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-04-23

19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niezatarty, sez. 8, odc. 1 Logo 13 Ulica
Dziesiąta rocznica ataków terrorystycznych z 11 września zmusza ekipę do wspomnień tamtego tragicznego dnia. Występuje Robert Forster. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Bądź sobą, sez. 8, odc. 2 Logo 13 Ulica
Chłopak gwiazdy punk rocka zostaje znaleziony z raną postrzałową w swoim mieszkaniu i ekipa musi wyjaśnić sprawę jego śmierci. Występuje Aly Michalka. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny

2018-04-24

17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niezatarty, sez. 8, odc. 1 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Bądź sobą, sez. 8, odc. 2 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wierzgający rumak, sez. 8, odc. 3 Logo 13 Ulica
Ekipa podąża tropem zajmującej się kradzieżą samochodów rodziny i znajduje zwłoki kobiety w skradzionym ferrari. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Oficer był zamieszany, sez. 8, odc. 4 Logo 13 Ulica
Danny wyciąga swoich nowych policjantów “na jednego”, ale wieczór kończy się fatalnie, ponieważ w barze dochodzi do strzelaniny. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny

2018-04-25

17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wierzgający rumak, sez. 8, odc. 3 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Oficer był zamieszany, sez. 8, odc. 4 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sukcesor, sez. 8, odc. 5 Logo 13 Ulica
Brat słynnego koszykarza - i czarna owca rodziny - zostaje oskarżony o morderstwo. Utrzymuje jednak, że jest niewinny i że został po prostu wrobiony. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabierz mnie stąd!, sez. 8, odc. 6 Logo 13 Ulica
Studenckie wygłupy w Halloween źle się kończą i jeden z żartownisiów kończy zabawę jako trup w otwartym grobie. Ekipa CSI szuka kolejnych ofiar. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny

2018-04-26

17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sukcesor, sez. 8, odc. 5 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabierz mnie stąd!, sez. 8, odc. 6 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zmiażdżony, sez. 8, odc. 7 Logo 13 Ulica
Gdy urywa się balkon z całą grupą nastoletnich imprezowiczów, martwa jest jedna dziewczyna – sęk w tym, że została zabita jeszcze przed wypadkiem. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Szybko i łatwo, sez. 8, odc. 10 Logo 13 Ulica
Nadpalone ludzkie zwłoki prowadzą ekipę do tajemniczego stalkera i podejrzenia, że mają do czynienia z przypadkiem sfingowanej śmierci. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny

2018-04-27

17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zmiażdżony, sez. 8, odc. 7 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Szybko i łatwo, sez. 8, odc. 10 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Brooklyn aż do śmierci, sez. 8, odc. 12 Logo 13 Ulica
Zabawa w odgrywanie różnych postaci źle się kończy – porwany zostaje syn pewnego milionera. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Efekt domina, sez. 8, odc. 13 Logo 13 Ulica
Dwa śledztwa i dwie pozornie niezwiązane ze sobą śmierci – jednak kolejne dowody wskazują, że mają one ze sobą wiele wspólnego. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny

2018-04-28

16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niezatarty, sez. 8, odc. 1 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Bądź sobą, sez. 8, odc. 2 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info