Reklama

Medium z Long Island godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Medium z Long Island

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Medium z Long Island będzie miała miejsce:

2018-03-24

16:00 Medium z Long Island: Hełmiasty Logo ID
Larry bierze udział w charytatywnym zjeździe motocyklowym, ale Theresa boi się jeździć na tylnym siodełku. Medium pomoże także mężczyźnie, który wini się za śmierć syna.
16:30 Medium z Long Island: Stary pies, nowe sztuczki Logo ID
Cała rodzina jest wciąż zasmucona z powodu utraty psa Peteya. Następnie Theresa pomaga sceptycznej kobiecie, która straciła obydwoje rodziców.

2018-03-25

11:00 Medium z Long Island: Najczęściej zadawane pytania Logo ID
Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.
Reklama
11:30 Medium z Long Island: Pierwszy raz w życiu Logo ID

2018-03-26

06:00 Medium z Long Island: Nie wierzę Logo ID
Theresa ma do czynienia z wieloma sceptykami. W tym specjalnym odcinku zobaczymy rodziny przyprowadzające do medium swoich krewnych niedowiarków, aby ci zmienili zdanie.
14:00 Medium z Long Island: Chiński Nowy Rok Logo ID
Theresa dzielnie walczy z syndromem pustego gniazda. Po raz pierwszy w życiu chce wziąć udział w obchodach chińskiego Nowego Roku.
14:30 Medium z Long Island: Walentynkowy wieczór Logo ID
W tym roku Theresa postanawia przejąć kontrolę nad obchodami Walentynek. Czy nadprzyrodzone siły nie zniszczą romantycznego wieczoru Larry'emu i Theresie?
18:00 Medium z Long Island: Spotkanie z rodzicami Logo ID
Theresa nie potrafi wyłączyć się jako medium. Kiedy Victoria zaprasza swojego chłopaka z rodzicami, prosi matkę, aby ta nawiązała kontakt z duchami.
18:30 Medium z Long Island: Superwizja Logo ID
Theresa wciąż jest bardzo zapracowana i postanawia poddać się superwizji. Zaprasza swoją duchową uzdrowicielkę Pat, która kiedyś pomogła jej uświadomić sobie, że jest medium.

2018-03-27

06:00 Medium z Long Island: To moja wina? Logo ID
Po niezwykle bolesnej stracie, jaką była śmierć ukochanej córki, żona Maxa wzywa Theresę, aby ta ukoiła ich ogromny ból i wniosła do ich domu nieco spokoju.
14:00 Medium z Long Island: Theresa w więzieniu Logo ID
Theresa jest bardzo wzruszona, kiedy pomaga kobiecie, której syn zmarł więzieniu. Postanawia zorganizować grupowe spotkania w zakładzie karnym.
14:30 Medium z Long Island: Porządki na strychu Logo ID
W domu rodziny Caputo trwają wiosenne porządki, ale Theresa nie potrafi się rozstać z niektórymi rzeczami. Później przekazuje szokującą informację jednej ze swoich klientek.
18:00 Medium z Long Island: Załamanie Logo ID
Duchy przeszkadzają Theresie podczas treningu w siłowni. Kobieta słyszy głosy zmarłego męża. Theresa załamuje się podczas jednego z seansów.
18:30 Medium z Long Island: Biedny Petey Logo ID
Theresa ma lepszy kontakt z duchami niż z psami. Zabiera chorego psa do weterynarza, a cała wizyta zamienia się w spotkanie, które nie ma nic wspólnego ze zwierzętami.

2018-03-28

06:00 Medium z Long Island: Nawiedzone domy Logo ID
Theresa jest często wzywana w celu badania zjawisk paranormalnych, ale medium z Long Island tak naprawdę boi się upiorów i czuje się nieswojo, gdy musi mieć z nimi do czynienia.
Reklama
14:00 Medium z Long Island: Zmiana miejsc Logo ID
Larry ma już dość rozrzutności Theresy i proponuje, aby na jeden dzień zamienili się rolami. Theresa pomaga młodej kobiecie nawiązać kontakt z matką.
14:30 Medium z Long Island: Modlitwy dla Peteya Logo ID
Pewna rodzina staje przed trudną decyzją, kiedy ich ukochany pies Petey zaczyna poważnie podupadać na zdrowiu. Podczas wizyty u weterynarza Theresa czyni cuda.
18:00 Medium z Long Island: Świąteczny duch Logo ID
Jest Boże Narodzenie i Theresa wraz z całą swoją rodziną pomaga wydawać jedzenie w kuchni dla bezdomnych. Niepodziewanie pojawia się duch, który wprowadza spore zamieszanie.
18:30 Medium z Long Island: Walka o samochód Logo ID
Victoria używa wszystkich swoich wdzięków, aby pożyczyć samochód rodziców. Theresa jest przeciwna, ale jej mąż nie ma zdania. Theresa pomaga kobiecie nawiązać kontakt z ojcem.

2018-03-29

06:00 Medium z Long Island: Ukoić gniew Logo ID
Brat pogrążony w żalu i gniewie chce nawiązać kontakt ze swoją zmarłą siostrą. Theresa wie, że będzie to niezwykle trudne zadanie.
14:00 Medium z Long Island: Szałwia to szał Logo ID
Theresa postanawia sprawić niespodziankę swojemu bratu, który właśnie kupił nowe mieszkanie. Chce pojawić się na parapetówce bez zapowiedzi i odprawić pewien rytuał.
14:30 Medium z Long Island: I w sztukę się obrócisz! Logo ID
Kiedy Theresa i Larry planują swoje pogrzeby, Larry'emu przychodzi do głowy pomysł na nowy biznes. Chce, aby ludzie mogli farbować prochy zmarłych i tworzyć dzieła sztuki.
18:00 Medium z Long Island: Duch al dente Logo ID
Theresa ma już dość wiecznych narzekań rodziny na jej gotowanie. Postanawia udowodnić, że świetnie radzi sobie w kuchni i zapisuje się na lekcje sztuki kulinarnej.
18:30 Medium z Long Island: Tak jak ja Logo ID
Przyjaciółka Theresy zwraca się o pomoc, ponieważ jej syn też widzi duchy. Jednak spotkanie z potencjalnym podopiecznym kończy się niezwykłym odkryciem.

2018-03-30

06:00 Medium z Long Island: Ukochany Petey Logo ID
Larry, Theresa i Victoria udają się na rodzinną wycieczkę do "Dogabilly" ze swoimi psami, gdzie przypadkowo natkną się na kobietę lubującą się w ważkach.
14:00 Medium z Long Island: Małżeński portret Logo ID
Theresa i Larry chcą, aby artysta namalował ich wspólny portret, ale nie mogą się zdecydować, w jakiej pozie powinni zostać uchwyceni. Nie wiedzą też, gdzie potem powieszą obraz.
14:30 Medium z Long Island: Wrota zaświatów Logo ID
Theresa obawia się swojej pierwszej kolonoskopii. Zdecyduje się na nią czy stchórzy? W programie także sprawa mężczyzny chcącego nawiązać kontakt ze zmarłą żoną.
18:00 Medium z Long Island: Przedziwne machinacje Logo ID
Theresa testuje swoje wychowawcze taktyki i prosi Victorię, aby zaczęła coś robić w domu. Theresa pomaga kobiecie, która nie potrafi pogodzić się ze śmiercią babci.
18:30 Medium z Long Island: Romans na Long Island Logo ID
Zbliżają się walentynki i Larry planuje romantyczny wieczór, choć okazuje się to trudnym zadaniem. Theresa spotyka się z jednym z największych sceptyków w swojej karierze.

2018-03-31

16:00 Medium z Long Island: Brzydki przewóz Logo ID
Theresa postanawia wyremontować zdezelowaną ciężarówkę jej ojca. Zaszokuje także pewnego mechanika swoimi niesamowitymi zdolnościami.
Reklama
16:30 Medium z Long Island: Impreza hawajska Logo ID
Larry Jr chce zaprosić przyjaciół na małego grilla w nowym ogródku, tymczasem Theresa ma całkiem inny pomysł.

2018-04-01

10:00 Medium z Long Island: Czytanie z gwiazd Premiera Logo ID
Theresa umawia się na seanse z celebrytami. Legenda telewizji, Kelsey Grammer, nawiązuje kontakt ze swoją zmarłą siostrą, a wokalista Sugar Ray, Mark McGrath rozmawia z ojcem.
11:00 Medium z Long Island: Nowe życie po pięćdziesiątce Premiera Logo ID
Teresa kończy 50. lat i bierze udział w konkursie podnoszenia ciężarów. Na Long Island pojawia się kobieta, która twierdzi, że jej brat został zamordowany przez zawodnika NFL.

2018-04-02

06:00 Medium z Long Island: Przed ślubem Logo ID
Theresa dotrzymuje towarzystwa parze młodych ludzi, których rodziny nie mogą być na ich ślubie.
14:00 Medium z Long Island: Hełmiasty Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Stary pies, nowe sztuczki Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Baby shower Logo ID
Larry junior nie do końca popiera udział matki w imprezie z okazji narodzin dziecka. Czy przyszła matka będzie chciała zaprosić medium na swoje przyjęcie?
18:30 Medium z Long Island: Weź się do roboty! Logo ID
Theresa i Larry próbują przekonać córkę, aby skończyła college, ale Victoria nie jest w stanie poradzić sobie ze szkolną presją. Tym razem Theresa wystąpi w roli sceptyka.

2018-04-03

06:00 Medium z Long Island: Zęby mądrości Logo ID
Theresa nawiązuje łączność z ojcem dwóch córek, które chcą kontynuować jego dzieło. Zobaczymy także Larry'ego Juniora, który musi poddać się zabiegowi usunięcia zębów mądrości.
14:00 Medium z Long Island: Brzydki przewóz Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Impreza hawajska Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Trudne pytanie Logo ID
Podczas wystąpienia w lokalnej stacji radiowej Theresa zostaje zaskoczona pytaniem na temat jej mediumicznych zdolności. Razem ze swoim mężem Larrym odwiedza salon tatuażu.
18:30 Medium z Long Island: Duch w mieście Logo ID
Przy okazji grupowego seansu w Nowym Jorku Theresa zabiera na wycieczkę całą rodzinę. Czy wielkomiejski mętlik i hałas nie zakłóci Theresie pracy?

2018-04-04

06:00 Medium z Long Island: Impreza w dzielnicy! Logo ID
Theresa przygotowuje się do dwóch wielkich wydarzeń: największego charytatywnego seansu grupowego oraz sąsiedzkiej imprezy w dzielnicy.
14:00 Medium z Long Island: Jeździeckie szaleństwa Logo ID
Gdy Larry postanawia powrócić do swojej pasji z dzieciństwa, czyli jazdy konnej, Theresa niechętnie zgadza się mu towarzyszyć. Następnie Theresa spotyka pewną kobietę z mężem.
14:30 Medium z Long Island: Na ryby Logo ID
W zeszłym roku Larry ustąpił Theresie w sprawie basenu. Teraz on chciałby, aby ona zgodziła się na zbiornik wodny z karpiami koi.
18:00 Medium z Long Island: Powrót do domu Logo ID
Theresa pomaga matce, która nie potrafi się pozbierać po śmierci córki. Larry junior kończy college. Czy Theresa przekona syna, aby z powrotem zamieszkał w domu?
18:30 Medium z Long Island: Niespodzianka dla medium Logo ID
Larry planuje imprezę niespodziankę z okazji urodzin Theresy. Czy duchy dadzą spokój solenizantce? Erna ma nadzieję, że nawiąże kontakt ze swoją zmarłą córką.

2018-04-05

06:00 Medium z Long Island: Duch celebryty Logo ID
Poznajcie niezwykłe medium - Theresę Caputo, która dzięki swoim zdolnościom przekonała do siebie wielu sceptyków, a kolejka chętnych na prywatny seans z nią sięga dwóch lat.
14:00 Medium z Long Island: Przedstawienie musi toczyć się dalej! Logo ID
Theresa przeprowadza sesję na cele charytatywne. Włącza się też w akcję ratowania upadającgo starego teatru. Kobieta nawiązuje kontakt ze swoim tragicznie zmarłym ojcem.
18:00 Medium z Long Island: Zatrudnię pomoc Logo ID
Dan i Helen proszą o prywatny seans z nadzieją, że nawiążą kontakt ze zmarłym synem Alexem. Theresa zastanawia się, czy zatrudnić asystenta.
18:30 Medium z Long Island: Księżniczka i jej bal Logo ID
Theresa musi sama wykończyć balową suknię Victorii, ponieważ krawcowa zajęta jest rozmowami ze zmarłym mężem. Czy Kristine nawiąże kontakt ze zmarłą siostrą?

2018-04-06

06:00 Medium z Long Island: To taki guzek Logo ID
Theresa Caputo spotyka się z projektantem Carsonem Kressleyem. Potem podczas rutynowej mammografii lekarze wykrywają u Theresy niepokojące zgrubienia.
14:00 Medium z Long Island: W drodze: Las Vegas, część 1 Logo ID
Theresa wyrusza w trasę objazdową. W Las Vegas zaskakuje fanów swoimi wyznaniam. Towarzyszy jej cała rodzina, która świetnie bawi się w mieście rozpusty.
18:00 Medium z Long Island: Dwóch Larrych w powietrzu Logo ID
Theresa zostaje poproszona o oczyszczenie z duchów restauracji, ale sceptycznie nastawiony kierownik wprowadza wiele złej energii.
18:30 Medium z Long Island: Konfiskata kluczyków Logo ID
Renee marzy, aby porozmawiać z dawno zmarłym przyjacielem. Czy Theresa umożliwi jej ten kontakt? Po dwóch stłuczkach w tygodniu Theresa zabiera Victorii kluczyki od samochodu.

2018-04-07

16:00 Medium z Long Island: Jeździeckie szaleństwa Logo ID
16:30 Medium z Long Island: Na ryby Logo ID

2018-04-08

10:00 Medium z Long Island: W kriokomorze Premiera Logo ID
Theresa pomaga policjantowi nawiązać kontakt z osobą, której nie udało mu się uratować. Potem ma spotkanie z klientem, podczas gdy sama jest zamknięta w komorze kriogenicznej.
11:00 Medium z Long Island: Victoria na randce Premiera Logo ID
Victoria idzie na sesję speed dating, na której nieoczekiwanie pojawia się Theresa. Nieufna sceptyczka nawiązuje kontakt ze swoim ojcem. Czy uwierzy w mediumiczne moce Theresy?

2018-04-09

06:00 Medium z Long Island: Znowu biopsja Logo ID
Na spotkanie z medium Theresą Caputo czeka się dwa lata. Swoimi zdolnościami przekonała już nie jednego najbardziej zatwardziałego sceptyka, umożliwiając mu kontakt ze zmarłymi.
14:00 Medium z Long Island: W drodze - Las Vegas, część 2 Logo ID
Teresa jest wciąż w drodze. Tym razem zaskakuje fanów w Las Vegas. Musi szybko działać, gdy kobieta, którą ma zaskoczyć, niespodziewanie przybywa wcześniej na spotkanie.
18:00 Medium z Long Island: Dzień na plaży Logo ID
Wdowa jest w szoku, kiedy Theresa nawiązuje kontakt z jej zmarłym mężem. Czy teraz Jenn będzie w stanie rozpocząć nowy etap życia? Dzień na plaży nie przebiega zgodnie z planem.
18:30 Medium z Long Island: Absolwent Logo ID
Podczas pedicure'u Theresie udaje się nawiązać kontakt ze zmarłą matką klientki. Czy Michelle otrzyma odpowiedzi na swoje pytania? Victoria kończy szkołę.

2018-04-10

06:00 Medium z Long Island: Badanie Larry'ego Logo ID
Theresa spotyka się z kobietą, która twierdzi, że również ma nadprzyrodzone zdolności. Tymczasem Larry poddaje się przekładanemu już od dłuższego czasu badaniu mózgu.
14:00 Medium z Long Island: W drodze: Waszyngton Logo ID
Poznaj prawdziwe medium Theresę Caputo i jej barwną rodzinę. Theresa nawróciła już wielu sceptyków, a w kolejce na jej seans czeka się 2 lata.
18:00 Medium z Long Island: Rodzinna fotografia Logo ID
Lisa straciła brata w wypadku samochodowym i tęskni za rozmową z nim. Czy Theresie uda się nawiązać kontakt? Nadchodzi czas na rodzinne zdjęcie.
18:30 Medium z Long Island: Sceptyczny Joe Logo ID
Theresa i Larry idą na kolację ze swoim sceptycznym przyjacielem Joe. Czy Theresie uda się go nawrócić? Zdesperowani rodzice próbują nawiązać kontakt ze swoim zmarłym synem.

2018-04-11

06:00 Medium z Long Island: Koniec ze szkołą Logo ID
Podczas grupowego spotkania pojawia się mężczyzna, który chce nawiązać kontakt z kolegami z wojska. Tymczasem Victoria zaskakuje rodzinę informacją, że rezygnuje ze szkoły.
14:00 Medium z Long Island: Powrót do korzeni Logo ID
Ojciec Theresy znajduje album z pamiątkami rodzinnymi. Theresa, zainspirowana odkryciem, udaje się do genealoga, żeby poznać historię swojego rodu. Prawda może być szokująca.
14:30 Medium z Long Island: Nie rezygnuj z pracy Logo ID
Theresa odwiedza z Larrym fryzjera i postanawia zapisać się do szkoły kosmetycznej. Następnie pomaga kobiecie skontaktować się z synem.
18:00 Medium z Long Island: Najczęściej zadawane pytania Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Pierwszy raz w życiu Logo ID

2018-04-12

06:00 Medium z Long Island: Test Victorii Logo ID
Na seansie u Theresy pojawia się sceptyczny ojciec, który niedawno stracił syna. Tymczasem Victoria, która rzuciła szkołę kosmetyczną, traktuje rodzinę jak króliki doświadczalne.
14:00 Medium z Long Island: Powrót kapeli Logo ID
Theresa w czasie charytatywnej zbiórki pieniędzy dla przyjaciela z dzieciństwa, postanawia wystąpić z dawną kapelą folkową. Następnie pomaga mężczyźnie skontaktować się z matką.
14:30 Medium z Long Island: Dusza i sushi Logo ID
Theresa przeprowadza seans z udziałem strażaka, który martwi się o syna. Podczas zajęć z przyrządzania sushi w Theresie i Larrym budzi się chęć współzawodnictwa.
18:00 Medium z Long Island: Duch Halloween Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Theresa i namiot Logo ID

2018-04-13

06:00 Medium z Long Island: Czy to naprawdę talent? Logo ID
Theresa poddaje się badaniu rezonansu magnetycznego z nadzieją, że lekarzom uda się zaobserwować, co dzieje się w jej głowie podczas nawiązywania kontaktów z duchami.
14:00 Medium z Long Island: Trenerka Teresa Logo ID
Theresa i Larry odwiedzają restaurację, do której chodzili na randki. Następnie Theresa pomaga zmagającej się z depresją kobiecie.
14:30 Medium z Long Island: Nie ma tego złego... Logo ID
Larry junior wyprowadził się z domu. Theresa postanawia wyremontować jego pokój. Później pomaga ciężarnej kobiecie skontaktować się z bliską osobą.
18:00 Medium z Long Island: Jak córka nie tego ojca Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Witaj uczelnio Logo ID

2018-04-14

16:00 Medium z Long Island: Gotowa do walki Logo ID
Larry zachęca Theresę, aby zapisała się na kurs samoobrony. Kobieta pomaga instruktorowi nawiązać kontakt z bliską osobą.
16:30 Medium z Long Island: Powrót do korzeni Logo ID

2018-04-15

10:00 Medium z Long Island: Duchy z Południa Premiera Logo ID
W Nashville Theresa kontaktuje piosenkarza country Jamesa Deckera z duszami jego starych przyjaciół, którzy zmarli tragicznie. Ciekawe, co przyszłość przyniesie Larry'emu?
11:00 Medium z Long Island, odc. 6 Premiera Logo ID
Theresa Caputo to zwyczajna amerykańska matka z Long Island, z jednym wyjątkiem - rozmawia ze zmarłymi i przekonała już niejednego sceptyka. Na spotkanie z nią czeka się dwa lata.

2018-04-16

06:00 Medium z Long Island: Atak paniki Logo ID
Theresa dostaje zaskakujące wyniki badań skanu mózgu. Podczas grupowego seansu Theresa przekonuje uczestników, że nasi bliscy, choć odeszli, wciąż są z nami.
14:00 Medium z Long Island: Romans na wrotkach Logo ID
Theresa i Larry wspominają lata 80., jeżdżąc na wrotkach. Następnie Theresa, wraz z pewną rodziną z Long Island, przygotowują seans-niespodziankę.
14:30 Medium z Long Island: Powrót za kratki Logo ID
Theresa ponownie spotyka się z młodą kobietą, którą poznała w zakładzie karnym, a następnie postanawia pomóc więźniowi.
18:00 Medium z Long Island: Tęsknota za córką Logo ID
Córka Theresy, Victoria wpada z krótką wizytą z college'u. Jej niegrzeczne zachowanie wprawia rodziców w zakłopotanie. Czy dziewczyna zbyt wcześnie poczuła smak wolności?
18:30 Medium z Long Island: Theresa walczy z nadwagą Logo ID
Theresa od zawsze miała problemy z nadwagą. Teraz z pomocą męża Larry'ego postanawia zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

2018-04-17

06:00 Medium z Long Island: Ogłaszam Was... Logo ID
Para, która poznała się podczas grupowego seansu u Theresy, prosi ją, aby udzieliła im ślubu. Kobieta z Wall Street jest pod wrażeniem nadprzyrodzonych zdolności Theresy.
14:00 Medium z Long Island: Pierwszy raz na własne oczy Logo ID
Theresa pomaga parze nawiązać kontakt z córką, którą zabrała choroba Crohna. Mężczyzna, który stracił ojca, w końcu odnajduje spokój.
18:00 Medium z Long Island: Królewski poker Logo ID
Podczas prywatnego seansu zaskoczona Theresa doświadcza spotkania z duchem, z którym wcześniej nigdy nie miała do czynienia.
18:30 Medium z Long Island: Duch huraganu Sandy Logo ID
Huragan Sandy pozostawił straszliwe spustoszenia. Theresa stara się pocieszyć mieszkańców Long Island i pomaga im nawiązać kontakt ze zmarłymi.

2018-04-18

06:00 Medium z Long Island: Duchy i aktorzy Logo ID
Theresa zaprasza na seans aktorkę komediową Rosie O'Donnell, nagrodzoną Oscarem aktorkę Mo'Nique i Billy'ego Gardella z serialu „Mike & Molly".
14:00 Medium z Long Island: W drodze: Teksas Logo ID
Podobno w Teksasie wszystko odbywa się z większą pompą. Podczas podróży Theresa przekona się o tym na własnej skórze. W trakcie spotkań z fanami czeka ją wiele niespodzianek.
18:00 Medium z Long Island: Hazardzistka Logo ID
Larry junior organizuje w domu partię pokera i Theresa postanawia się dołączyć. Podczas grupowego seansu młoda dziewczyna słyszy niesamowite oświadczenie jej zmarłego brata.
18:30 Medium z Long Island: Dlaczego ja? Logo ID
Theresa Caputo jest na co dzień zwykłą kobietą. Odbiera córkę ze szkoły i podaje mężowi obiad, kiedy ten wraca z pracy. Ma jednak ukryty talent - potrafi rozmawiać ze zmarłymi.

2018-04-19

06:00 Medium z Long Island: Duchy Hollywood Logo ID
Ostatni odcinek sezonu, w którym zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na spotkaniu z medium pojawią się: Kim Zolciak-Biermann, gwiazda futbolu Kroy Biermann i aktor Jim O'Heir.
14:00 Medium z Long Island: W drodze: Floryda Logo ID
Przedstawiamy losy medium Theresy, do której w kolejce trzeba czekać dwa lata. Nawróciła wielu sceptyków, pomagając im nawiązać kontakt z bliskimi, którzy odeszli.
18:00 Medium z Long Island: Zaginięcie Louie Logo ID
Theresa Caputo jest na co dzień zwykłą obietą. Odbiera córkę ze szkoły i podaje mężowi obiad, kiedy ten wraca z pracy. Ma jednak ukryty talent - potrafi rozmawiać ze zmarłymi.
18:30 Medium z Long Island: Pośrednik medium Logo ID

2018-04-20

06:00 Medium z Long Island: To taki guzek Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Za kulisami Logo ID
W programie zobaczymy Theresę podróżującą w przebraniu, jej zakulisowe potknięcia i nerwy... Sprawdźcie jak kręcono odcinek specjalny na żywo.
14:30 Medium z Long Island: Theresa i jej mama Logo ID
Theresa wspomina niektóre z najbardziej pamiętnych seansów swojej mamy i przeprowadza seans grupowy z udziałem aktorki Olivii Munn (Magic Mike) i jej mamy.
18:00 Medium z Long Island: Tapir i bingo Logo ID
Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt z ukochanymi zmarłymi. Jej rodzina nie do końca docenia te nadprzyrodzone zdolności.
18:30 Medium z Long Island: Poduszeczka do szpilek Logo ID

2018-04-21

16:00 Medium z Long Island: Nie rezygnuj z pracy Logo ID
16:30 Medium z Long Island: Powrót kapeli Logo ID

2018-04-22

10:00 Medium z Long Island, odc. 7 Premiera Logo ID
11:00 Medium z Long Island, odc. 8 Premiera Logo ID

2018-04-23

06:00 Medium z Long Island: Znowu biopsja Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Dusza w raju Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Duch na zboczach Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Babski wieczór Logo ID

2018-04-24

06:00 Medium z Long Island: Badanie Larry'ego Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Dusza w raju: wizyta syna Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Dusza w raju: decyzja Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Niewidzialny Logo ID

2018-04-25

06:00 Medium z Long Island: Koniec ze szkołą Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Przyszłe mamy Logo ID
Theresa przeprowadza seans z przyszłymi mamami, szukającymi wsparcia przed narodzinami swoich dzieci. Jest wśród nich kobieta, która ma urodzić już za niespełna miesiąc.
14:30 Medium z Long Island: Z rodzicielskim błogosławieństwem Logo ID
Theresa spotyka się z parą, która pragnie uzyskać błogosławieństwo od swoich zmarłych rodziców dla ich związku. Czy uda im się je otrzymać?
18:00 Medium z Long Island: Pacjent Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Teren budowy Logo ID

2018-04-26

06:00 Medium z Long Island: Test Victorii Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Trudna profesja Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Idź precz, duchu Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Bezglutenowy Logo ID

2018-04-27

06:00 Medium z Long Island: Czy to naprawdę talent? Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Nie wierzę Logo ID
14:30 Medium z Long Island: To moja wina? Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Maminsynek Logo ID
Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.
18:30 Medium z Long Island: Porzucony duch Logo ID

2018-04-28

16:00 Medium z Long Island: Dusza i sushi Logo ID
16:30 Medium z Long Island: Trenerka Teresa Logo ID

2018-04-29

10:00 Medium z Long Island, odc. 9 Premiera Logo ID
11:00 Medium z Long Island, odc. 10 Premiera Logo ID

2018-04-30

06:00 Medium z Long Island: Atak paniki Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Nawiedzone domy Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Ukoić gniew Logo ID
18:00 Medium z Long Island: Wskoczyć do środka Logo ID
18:30 Medium z Long Island: Gdy jest testament... Logo ID
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Medium z Long Island. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Medium z Long Island w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Medium z Long Island można obejrzeć w:

Emisje w: ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info