Reklama

Prawo Agaty godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Prawo Agaty

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Prawo Agaty będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-16

12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Agata stara się przywyknąć do myśli, że jest w ciąży. Na razie postanawia nie dzielić się tą nowiną z nikim, łącznie z ojcem dziecka. Tym trudniejsze są dla niej spotkania z Dębskim w sądzie wojskowym, gdzie toczą bój o swoich klientów. Sprawa komplikuje się coraz bardziej, wszystko wskazuje na to, że śmierć żołnierza nie była jednak przypadkowa. Dębskiego w kancelarii odwiedza koleżanka z liceum Magda (Magdalena Walach). Nie może jednak poświęcić jej czasu więc obiecuje, że się odezwie. Bartek biega między sądem a dzieckiem. Prowadzi również sprawę kolegi z liceum. Nie widzi jak bardzo obciąża opieką nad synem Anielę, która coraz bardziej czuje się wykorzystywana.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s4, sez. 4, odc. 51 Logo METRO
Dalsze losy Agaty, która już raz udowodniła, że życie można zacząć od nowa. Czy trudne momenty tak w karierze, jak i w życiu osobistym, nie przeszkodzą jej w zdobyciu szczęścia?
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-17

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 3 Logo TVN Fabuła
W czasie lotu dochodzi do śmierci pasażera. Lekarz, który był na pokładzie, nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Agata próbuje zrozumieć, postępowanie swojego klienta. Historia lekarza daje jej do myślenia o własnym podejściu do pracy… Agata spotyka się w sądzie z Dębskim, który nie jest w dobrym nastroju. Ostatnio często krąży między Warszawą a Gdańskiem, gdzie kancelaria Czerskiej prowadzi kancelarię partnerską. W dodatku uczestniczy w sprawie, w której orzeka… Dorota. Dębski reprezentuje Góreckiego – pozwanego męża. Wydaje się, że to mężczyzna jest poszkodowany, a nie jego żona. Aniela czuje, że Bartek traktują ją już nie jak przyjaciółkę, ale opiekunkę do jego dziecka. Pomaga mu załatwiać wszystkie sprawy. Wreszcie nie wytrzymuje takiego traktowania i dochodzi między nimi do konfliktu. Dorota otrzymuje maila z zdjęciami z Tulińskim, kiedy odwiedził ją pamiętnej nocy. Wygląda na to, że jest szantażowana…
/ Polska / serial obyczajowy
14:10 Prawo Agaty s4, sez. 4, odc. 52 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-18

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Agata prowadzi sprawę młodej kobiety, która została oskarżona o podpalenie domku letniskowego swojej siostry. Siostra i jej rodzina ledwo uszli z życiem. Dowody są przygniatające – na miejscu byli świadkowie, jedyną linią obrony jest fakt, że kobieta utrzymuje, iż niczego nie pamięta. Okazuje się, że w młodości zdarzało się jej lunatykować. Czy objawy wróciły po latach? Czy kobieta sprytnie wykorzystała swoją przypadłość i przeprowadziła świadomą zemstę? W międzyczasie pani prawnik przeszła badania lekarskie, wyniki nie są najlepsze. Agata postanawia zwolnić tempo. O jej stanie ciągle nie wie ojciec dziecka. Czy Agata w końcu zdecyduje się powiedzieć o ciąży Dębskiemu? Dorota próbuje ustalić kto chce ją szantażować. Z początku podejrzewa Góreckiego. Kobieta rusza tropem zdjęć, które przesłano na jej maila. Okazuje się, że fotografie zamówiła w agencji detektywistycznej Tulińska, przygotowująca się do rozwodu. Co więcej na jaw wychodzi, że zdjęcia od agencji odkupiła… Górecka. Dorota nakazuje sprowadzić kobietę do Polski. Od tego momentu sprawa przestaje być jednoznaczna i dla Doroty staje się jasne, że małżeństwo skrywa mroczną tajemnicę.
/ Polska / serial obyczajowy
14:15 Prawo Agaty s4, sez. 4, odc. 53 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-19

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Znana w całym kraju fundacja dbająca o samotne matki, ma kłopoty. Na ławie oskarżonych zasiadają prezes - charyzmatyczny człowiek, który założył fundację, a także jego księgowy. Dębski reprezentuje prezesa, Agata – księgowego. Czy zarówno klienci, jak i ich adwokaci potrafią współdziałać, czy się pokłócą? Na szali jest zbliżająca się doroczna zbiórka pieniędzy. Bez niej ta zasłużona i bardzo doceniania fundacja nie przetrwa. Blisko sprawy i coraz bliżej Dębskiego jest wiceprezes fundacji, i zarazem koleżanka Dębskiego z liceum, Ewa. Bartek orientuje się, że nie jest jedynym mężczyzną w życiu Justyny. Jest zazdrosny, choć trudno mu to głośno przyznać. Nieco manifestacyjnie zaznacza swoją obecność w życiu Justyny. Częściej odwiedza ją i synka. Dla Anieli wszystko jest jednak jasne – Bartek wciąż coś do niej czuje. Dorota próbuje się dowiedzieć, kto ją atakuje. Jednak współpraca z prokuratorem – służbistą, nie jest łatwa.
/ Polska / serial obyczajowy
14:10 Prawo Agaty s4, sez. 4, odc. 54 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-20

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Trójka prawników znów działa razem – Agata i Dębski angażują się w obronę oskarżonej o łapownictwo swojej przyjaciółki. Sprawa toczy się przed sądem dyscyplinarnym, a stawką jest sędziowski immunitet Doroty. Współpraca między Agatą i Dębskim jest poprawna, choć kontrowersji nie brakuje – np. co do udziału Góreckiego w rzekomej łapówce. Jednocześnie Agata wraz z Bartkiem prowadzi w Warszawie sprawę małżeństwa oskarżonego o szpiegostwo korporacyjne. Małżonkowie pracują w konkurencyjnych firmach, a z jednej wyciekł patent wart miliony dolarów. Wygląda na to, że małżonkowie są kozłami ofiarnymi brutalnej walki między korporacjami. Flirt Dębskiego i Ewy rozwija się. W trudnej sprawie Doroty pojawia się nadzieja na zwrot akcji, ale konieczne jest przesłuchanie Góreckiej. Kobieta jednak nie daje znaku życia.
/ Polska / serial obyczajowy
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 55 Logo METRO
Życie pracowników kancelarii znów zawiruje! Tajemnicza sprawa morderstwa pochłonie wszystkich adwokatów. Sytuacje skomplikują miłosne perypetie, które nikogo nie ominą.
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-21

03:00 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 31 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny
Reklama
09:30 Prawo Agaty s1, sez. 1, odc. 14 Logo METRO
Agata - uznana prawniczka, która w wyniku nieciekawych wydarzeń, musi zacząć wszystko od nowa. Nowa praca, nowe sprawy i nowa miłość na stałe zmieniają priorytety mecenas Przybysz.
Czas trwania: 42min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s1, sez. 1, odc. 15 Logo METRO
Czas trwania: 46min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-07-22

03:00 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 32 Logo METRO
Czas trwania: 43min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-23

03:00 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 33 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny
07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Agata ma wątpliwości co do zniknięcia Góreckiej. Jest ono zaskakująco korzystne dla męża kobiety, który jest uwikłany w ciemne interesy. Agata próbuje rozszyfrować „listę Góreckiej”, poprzez którą przed swoim zniknięciem najwyraźniej chciała coś przekazać. Niestety, nazwiska są bardzo popularne i trudno się zorientować co je łączy. Ponieważ zbliża się proces Doroty, media nakręcają sprawę „sprzedajnej sędzi”. Prasa, internet huczą od spektakularnych oskarżeń. Dorota przeżywa medialne piekło. Napięcie rośnie również w zespole obrońców. Wychodzi na jaw wszystko, co ich dzieli. Agata i Dębski mają skrajnie różne punkty widzenia co do strategii działania. W tym samym czasie prywatna relacja Dębskiego z Magdą rozkwita, świetnie się czują w swoim towarzystwie i spędzają wspólnie noc. Dębski ciągle nie zna sekretu Agaty.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 56 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-24

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Agata po poronieniu usiłuje dojść do siebie. Nie jest w stanie brać normalnych, kancelaryjnych zleceń, za to rzuca się na pomoc Dorocie. Dębskiego sporo to wszystko kosztuje, nic przecież do tej pory nie wiedział. Czy Agacie i Markowi uda się porozmawiać o najważniejszych dla nich sprawach? No i czy uda się pomóc Dorocie? Sytuacja się komplikuje: klient Dębskiego może być w sprawę Doroty bardziej zamieszany, niż się wydaje. Kancelaria jest na głowie Bartka, to on bierze wszystkie sprawy, w tym sprawę nietypowej kradzieży samochodu. Tym razem samochód został pożyczony przyjaciółce, w dobrej wierze, a ona nie chce go oddać. Czy przyjaźń dwojga starszych ludzi przetrwa tę próbę? Czy czegoś się o sobie dowiedzą? Bartek wreszcie zauważa Anielę – i to jak! A w sprawie Doroty zapada wyrok.
/ Polska / serial obyczajowy
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 57 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-25

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Agata jest w coraz lepszej formie, prowadzi sprawę mężczyzny, który walczy z rodziną swego długoletniego, rok wcześniej zmarłego partnera. Rodzina bez uprzedzenia zabrała z grobu ciało i przeniosła je do swojego, oddalonego o wiele kilometrów, grobowca. Mężczyzna nie może się z tym pogodzić. Bartek z kolei dostał sprawę kobiety, w której bagażu znaleziono kokainę. Obydwie sprawy rozwijają się w niespodziewanych kierunkach. Pracy w kancelarii jest wiele, mimo to – Aniela znika. Gdzie jest i czy Bartek ma z tym coś wspólnego? Dorota przeżywa negatywny wyrok, nic już nie może zrobić. Agata jednak nie poddaje się, podobnie Okońska. Dębski jest coraz bardziej zirytowany, nie rozumie kiedy Agata ma zamiar z nim porozmawiać. Cierpliwie czeka i nie porusza prywatnych tematów, ale do kłótni i tak dochodzi.
/ Polska / serial obyczajowy
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 58 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-26

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Agata głęboko tłumi żałobę po utraconym dziecku. Ironia losu przesądza, że z urzędu trafia jej się sprawa, w której stawką jest życie pewnego chłopca, leżącego w szpitalu i oczekującego na operację. Agata będzie musiała stoczyć dramatyczną walkę z czasem, prawnymi procedurami i… opiekunami chłopca. W sprawie Doroty – nerwowe oczekiwanie na wynik apelacji. Dorota coraz gorzej czuje się w Gdańsku, wytykana palcami jako „skorumpowana sędzia”.Aniela wciąż nie pojawia się w kancelarii. Powodowany wyrzutami sumienia Bartek wszędzie jej szuka. Poznaje tajemnicę Anieli. Między Agatą a Dębskim dochodzi do drobnej z pozoru sprzeczki. Ma ona jednak poważne konsekwencje. Zlecone Plucińskiemu śledztwo przynosi nieoczekiwany zwrot w sprawie Doroty.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 59 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-27

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Agata i Dorota są wstrząśnięte. Górecka, którą miały za zmarłą, żyje. Pytań na razie jest więcej niż odpowiedzi, ale prawniczki nie poddają się. Co łączy Górecką z pracownikiem jej męża? Dlaczego kobieta się ukrywa? Dlaczego Dorota padła ofiarą tego dziwnego układu małżeńskiego? Agata prowadzi sprawę młodego architekta, który chciał pomóc narzeczonej spełnić marzenie. Dziewczyna kupiła starą fabrykę, on zajął się projektem adaptacji budynku na cele centrum edukacji muzycznej. Niestety, szklany dach runął, w wyniku czego zmarły trzy osoby, w tym narzeczona i jej brat. Architekt jest pewien swojego projektu. Nie chce walczyć przeciwko niedoszłym teściom, ale oni nie dają mu wyboru. Kto ponosi winę za katastrofę? On, czy rodzinna firma budowlana, która samowolnie dokonywała zmian w projekcie? Dorota uparcie szuka dróg, by oczyścić się z zarzutów. Jej kłopoty kładą się cieniem na całej rodzinie. Wojtek i Filip też na tym cierpią. Ale w kancelarii Agaty zjawia się pewne starsze małżeństwo – to długo oczekiwany trop w sprawie dziewczyn z „listy Góreckiej”. Wreszcie pojawia się szansa, by ponownie podjąć walkę o uniewinnienie Doroty.
/ Polska / serial obyczajowy
14:15 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 60 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-28

02:50 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 34 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny
09:30 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 16 Logo METRO
Czas trwania: 43min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 17 Logo METRO
Czas trwania: 46min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-07-29

02:50 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 35 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-30

03:00 Prawo Agaty s3, sez. 3, odc. 36 Logo METRO
Czas trwania: 41min. / Poland / 2013 / serial fabularny
07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Dorota przyjeżdża do Warszawy szukać dziewczyny, która wróciła z Nicei. Agata pomaga jej, jednocześnie prowadząc sprawę 18-letniego Filipa, syna znanego dziennikarza, który chce uzyskać zgodę na ślub z młodszą o dwa lata dziewczyną. To jedyny sposób, żeby jej pomóc po tym, jak matka wyrzuciła ją z domu. Największą przeszkodą na drodze do szczęścia okazuje się być skomplikowana relacja Filipa ze sławnym ojcem. Tymczasem Dębski znajduje nowego, ważnego świadka, który może zeznawać przeciwko Góreckiemu. To przestępca, dlatego potrzebna jest współpraca prokuratury. W dodatku trzeba działać szybko, gdyż Górecki planuje ucieczkę za granicę. Agata, Dorota i Dębski, wspólnymi siłami - jak za dawnych czasów - walczą z czasem. Początkowo pomaga im Bartek, jednak musi się wycofać, gdy w jego życiu osobistym wydarza się mały dramat: przez jego niefrasobliwość Franek ląduje w szpitalu. Aniela staje przed wyborem: pójść na ostatni egzamin, bez którego nie będzie mogła wyjechać, czy być przy potrzebującym wsparcia przyjacielu. W końcu udaje im się doprowadzić do postawienia Góreckiego przed sądem. Gdy już wydaje się, że przestępca trafi za kratki, a Dorota będzie wreszcie mogła odzyskać dobre imię, sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 61 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-07-31

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Rusza proces o handel kobietami. Oskarżonym - Górecki. Agata jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych – rodziców zaginionej Renaty Tilkert, która prawdopodobnie jest zmuszana za granicą do prostytucji. Agata ma o co walczyć, zwłaszcza, że skazanie Góreckiego będzie także oznaczać oczyszczenie Doroty z korupcyjnych zarzutów. Aniela zgodnie z zapowiedzią opuszcza kancelarię i zbiera się do wyjazdu z kraju. Jest zdeterminowana, by być jak najdalej od Bartka. Ostatnia chwila na jego ruch… W sprawie Agaty mnożą się problemy. Potencjalny świadek boi się zeznawać, a Górecka… ponownie znika. Gdy w końcu pojawia się szansa na korzystny zwrot, Górecki odkrywa podwójną grę Dębskiego, który pozostając formalnie jego adwokatem, pomaga Agacie. Szantażuje Dębskiego. Wygrana staje pod znakiem zapytania - wyrok na Góreckiego oznacza śmierć zawodową dla Dębskiego i poważne kłopoty dla Agaty. Jak postąpią nasi bohaterowie?
/ Polska / serial obyczajowy
14:20 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 62 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-01

07:20 Prawo Agaty, sez. 6, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Agata Przybysz to już ikona serialowej rzeczywistości prawniczej. Uczciwa, charyzmatyczna, ambitna, uparta i niestrudzona w walce o innych. W nadchodzącym sezonie będzie musiała bardziej niż kiedykolwiek zająć się swoim życiem i walczyć o dobro swoje i swojej rodziny. Ta seria nie pozostawi pytań bez odpowiedzi oraz nierozstrzygniętych historii. Agata i Dębski pracują osobno, ale mieszkają razem. I dobrze im jak nigdy przedtem. Bartek, z błogosławieństwem Agaty zaczyna wcielać w życie swoje plany rozwoju kancelarii. Szuka nowego lokalu, rozważa pozyskanie wspólnika, rozsyła wici w sprawie aplikantów. Z pozytywnego życiowego impetu wytrąca go nagle Justyna. Podjęła pewną decyzję, która dotyczy przyszłości Franka… U Gawronów minorowe nastroje. Wojtek jest w swojej pracy na wylocie. Dorota, mimo formalnego przywrócenia do zawodu, wciąż nie może doczekać się etatu. Na hucznie obchodzonych w knajpie urodzinach Agaty Dorota przypadkiem spotyka Tulińskiego… Agata broni człowieka, który śmiertelnie potrącił przechodnia. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że rok wcześniej ofiara spowodowała inny wypadek…
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 63 Logo METRO
Zycie pracowników kancelarii znów zawiruje! Tajemnicza sprawa morderstwa pochlonie wszystkich adwokatów. Sytuacje skomplikuja milosne perypetie, które nikogo nie omina.
Czas trwania: 43min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-02

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Agata prowadzi sprawę samotnej matki dwójki dzieci, którą pod pozorem romansu z szefem zwolniono z pracy. Prawdziwy powód zwolnienia jednak jest inny, głęboko ukryty i mocno zaskakujący. Dębski z kolei reprezentuje impulsywnego piłkarza, który pokazał sędziemu na boisku wulgarny gest. Sprawy zawodowe nie przesłaniają prawnikom życia prywatnego. Szukają mieszkania, które odpowiadałoby obojgu, a to nie jest łatwe. Przede wszystkim jednak martwią się o ojca Agaty, który ewidentnie coś ukrywa. W tajemnicy przed nim starają się dowiedzieć kim był człowiek, z którym Andrzej się spotkał. Człowiek w czarnym bmw. Przed Dorotą i Wojtkiem otwierają się nowe możliwości. Wydaje się, że nadszedł czas, by wrócić do Warszawy. Czy to im się uda? I czy Bartek zdoła dogadać się z Justyną? Sprawa wywiezienia Franka do Brukseli jest trudna, a nerwy nie sprzyjają porozumieniu.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 64 Logo METRO
Czas trwania: 41min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-03

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Agata angażuje się w sprawę Bartka i jego sądową walkę o dziecko. Justyna nie chce iść na żadne ustępstwa i obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze zagrywki. Bartek zgłasza się nawet po pomoc do swojego ojca. Równolegle Agata walczy w sądzie z Michałem Cybulskim. Chcąc wygrać sprawę, musi poznać jak najwięcej szczegółów na temat przeciwnika. Śledztwo doprowadza ją do odkrycia zaskakujących faktów. Tymczasem Dorota na dobre rozpoczyna pracę w Warszawie. Jeden z ławników zaczepia ją i składa (zawoalowaną) propozycję „dogadania się” co do wyroku. Dorota chce zgłosić zajście na prokuraturę. Aniela pomagając Agacie, włamuje się do policyjnej sieci informatycznej. Sytuacja może okazać się bardzo poważna w skutkach...
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 65 Logo METRO
Czas trwania: 40min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-04

10:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 18 Logo METRO
Dalsze losy Agaty, która juz raz udowodnila, ze zycie mozna zaczac od nowa. Czy trudne momenty tak w karierze, jak i w zyciu osobistym, nie przeszkodza jej w zdobyciu szczescia?
Czas trwania: 41min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 19 Logo METRO
Czas trwania: 43min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-08-06

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Agata wyciąga Anielę z aresztu. Jest zła, że dziewczyna zlekceważyła jej polecenia. Tym razem konsekwencje mogą być dla Anieli poważne…Bartek przegrywa walkę o opiekę nad Franiem. Mimo załamania próbuje normalnie funkcjonować. Reprezentuje pewnego przedsiębiorcę oskarżonego o spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego przez… niewłaściwe składowanie odzywek dla kulturystów. Agata prowadzi sprawę dziewczyny, która w wieku 18 lat dowiedziała się, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Tropy wiodą do szpitala, w którym prawdopodobnie dziewczyna została podmieniona tuż po urodzeniu. U Agaty pojawia się Andrzej. Zmartwiony. Michał Cybulski, znów chce ściągnąć na Andrzeja kłopoty…
/ Polska / serial obyczajowy
14:00 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 66 Logo METRO
Czas trwania: 42min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-07

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Fundacja walcząca o prawa zwierząt może przestać istnieć, jeśli Agacie nie uda się zminimalizować skutków akcji lekkomyślnie podjętej przez jej działaczy. Nie wszyscy jednak w tej sprawie mają czyste intencje. Ponadto Aniela ma poważne kłopoty z prawem. Agata i Bartek robią, co mogą, ale emocjonalne podejście Bartka do tematu nie pomaga. Zaczyna się zarysowywać konflikt pomiędzy nimi. Osobiste życie Agaty też nie jest wolne od zmartwień. Michał Cybulski powoduje ciągle nowe kłopoty. Jak nikt umie doprowadzić prawniczkę do szewskiej pasji.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s5, sez. 5, odc. 67 Logo METRO
Czas trwania: 40min. / Poland / 2013 / serial fabularny

2018-08-08

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 6 Logo TVN Fabuła
W więzieniu zmarł płatny zabójca. Przed śmiercią zostawił „testament“, w którym opisał swoje przeszłe zlecenia. Znalazło się tam również nazwisko klientki Agaty, która przed laty opłaciła zabójstwo swojego męża. Syn Cybulskiego ma kłopoty na uczelni i prosi Agatę o pomoc prawną. Tymczasem mecenas Przybysz odkrywa mroczną przeszłość swojej matki. Dębski zajmuje się protestem wyborczym złożonym po wyborach samorządowych. Z zaskoczeniem odkrywa pokątny układ pomiędzy Czerską a ich klientem. W Dorocie narasta frustracja spowodowana niepoważnym kalibrem spraw, w których orzeka. Zwierza się Agacie. Pada spontaniczna propozycja: a może by tak Dorota wróciła do kancelarii? Jest tylko jeden mały problem: Bartek zdążył już dogadać się z Tulińskim. Awantura pomiędzy Agatą a jej byłym aplikantem wisi w powietrzu…
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 68 Logo METRO
Czas trwania: 44min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-09

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Cybulski skutecznie utrudnia życie Agacie. Tym razem próbuje na sali sądowej udowodnić kobiecie, że naraziła jego rodzinę na spore niebezpieczeństwo, w związku z ujawnieniem jego tożsamości. W tym samym czasie Agata drąży sprawę Jana Stępnia - mężczyzny, który najprawdopodobniej skrzywdził w przeszłości jej matkę. To ostatni moment, by po latach stanął przed sądem. Tymczasem Wojtek dowiaduje się od koleżanki Jaśka, że jego syn ma skłonności homoseksualne.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 69 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-10

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Agata broni gliniarza oskarżonego o handel narkotykami. Skorumpowany – czy wrobiony? Sprawa idzie jak po grudzie, bo oskarżony niezbyt chętnie współpracuje z panią mecenas. W sprawę dodatkowo angażuje się… Cybulski. Wojtek zachowuje się dziwnie. Stracił zapał do biegania. Dorota czuje, że coś go dręczy. A może Wojtek coś ukrywa? Złe przeczucia ustępują miejsca szokowi, gdy Dorota dowiaduje się co było powodem zmartwienia męża. Bartek wciąż w tlącym się konflikcie z Agatą. Coraz bardziej spięty i zrozpaczony – zbliża się dzień wyjazdu Justyny do Brukseli i rozstanie z Frankiem. Zdesperowany zwraca się po pomoc do… ojca. I wpada na pomysł, który może wywrócić do góry nogami życie jego i bliskich mu osób. Tymczasem Agata odkrywa wstrząsającą prawdę o Cybulskim i jego rodzinie.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 70 Logo METRO
Czas trwania: 43min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-11

10:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 20 Logo METRO
Czas trwania: 44min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 21 Logo METRO
Czas trwania: 41min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-08-13

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Brat Agaty nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem ciężko pobił swoją żonę – ale czy na pewno? Agata nie chce mieszać się w sprawy swojej – jakby nie było – rodziny, ale nie zawsze umie się zdystansować. Sprawę komplikuje fakt, że nie wszyscy wiedzą o relacji rodzinnej, co prowadzi do pewnych niewygodnych nieporozumień. Agata jednak przede wszystkim jest w pracy. Walczy w imieniu rodziców o prawdę dotyczącą śmierci ich syna. Mężczyzna zmarł w pracy, co prędko zamieciono pod dywan, jednak, jak się okazuje, jego pracodawca ma więcej przewinień na sumieniu. Bartek miota się. Desperacko walczy o syna i o swoje miejsce w kancelarii, sukcesy nie są jednak łatwe do osiągnięcia. Dodatkowo Aniela nie wspiera go tak, jakby sobie tego życzył.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 71 Logo METRO
Czas trwania: 44min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-14

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Czterdziestokilkuletnie małżeństwo od miesięcy nie wie co stało się z ich jedenastoletnią córeczką. Dziewczynka wyszła przed dom i ślad po niej zaginął. Ojciec dziewczynki, wraz z sąsiadami, zlinczowali podejrzanego ochroniarza, za karę stają przed sądem. Sprawą zajmuje się Agata i Bartek. Czy ta współpraca jednak jest możliwa? Czy doświadczenie Bartka okaże się wystarczające? Bartek już zdecydował, że tworzy własną kancelarię, ale kolejne sytuacje uświadamiają mu, że nie jest to tak łatwe, jak początkowo sądził. Dorota i Wojtek wciąż nie wiedzą jak porozmawiać z synem, a Agata – choć sądziła, że już wiele o swoim bracie wie – nadal jednak daje się zaskoczyć.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 72 Logo METRO
Czas trwania: 43min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-15

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
10:45 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Agata prowadzi sprawę pracownika socjalnego, który pośredniczył w nielegalnych adopcjach. Działał dla dobra dziecka, ale bezdyskusyjnie złamał prawo. Czy Agacie uda się go wybronić? Bartek co wieczór widuje się przez Internet z Frankiem. Wciąż „bezdomny” jako mecenas i cierpiący na brak dochodowych spraw. Bez większego przekonania reprezentuje w sądzie kolejnego niezbyt obiecującego klienta. Finał będzie bardzo zaskakujący…Dorota prowadzi sprawę księgowej zwolnionej dyscyplinarnie z pracy. Adwersarzami Doroty są Dębski i Czerska, reprezentujący prezesa firmy. Czy zarzuty wobec księgowej były tylko pretekstem? Czy prezes coś ukrywa? Po tym jak ją oszukał, Agata konsekwentnie odmawia bronienia Cybulskiego w sądzie. I nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tymczasem w rodzinie Cybulskich wydarza się kolejny dramat…
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 73 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-16

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Agata angażuje się w pomoc Cybulskiemu i jego rodzinie. Nieoczekiwanie, dzieci zostają zabrane przez opiekę społeczną. Sprawa trafia do sądu. Tymczasem Bartek rozkręca własną kancelarię. Trafia do niego pokrzywdzona pacjentka, oskarżająca swojego terapeutę o molestowanie. Szybko okazuje się, że terapeutę broni Agata. Dochodzi do historycznej konfrontacji Bartka i Agaty w sądzie. Tymczasem Wojtek i Dorota nie mogą skontaktować się z Jaśkiem. Sytuacja zaognia się, gdy wychodzi na jaw, że chłopak od wielu dni nie wrócił do swojego mieszkania...
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 74 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-17

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:40 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Wspierana przez Dębskiego Agata broni brata. Z rosnącym przekonaniem, że Michał jest wrabiany, a policja preparuje dowody. Agata jedzie do Bydgoszczy, chce wyjaśnić z ojcem ostatnie nieporozumienia. Dorota wciąż zestresowana sytuacją w domu. Wojtek wydaje się kupować bajeczkę o związku Jaśka i Asi. Dorota przybita brakiem szczerości w rodzinie. Tymczasem broni z urzędu drobnego oszusta. Banalna sprawa będzie miała niespodziewaną puentę. Agata coraz bardziej wchodzi w rolę opiekunki prawnej młodych Cybulskich. Przyjmuje wizytację kuratora, idzie na wywiadówkę do szkoły… Bartek i Aniela wybierają się do Brukseli – odwiedzić Frania. Proces Cybulskiego zbliża się do finału, który będzie obfitował w dramatyczne zwroty akcji… Czy między przyrodnim rodzeństwem dojdzie w końcu do pojednania? Gdy wydaje się, że jest już po wszystkim, Agata musi stawić czoła kolejnym wyzwaniom…
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 75 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-18

10:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 22 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 23 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-08-20

07:20 Prawo Agaty, sez. 7, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 76 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-21

14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 77 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-22

14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 78 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-23

14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 79 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-24

14:00 Prawo Agaty s6, sez. 6, odc. 80 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2014 / serial fabularny

2018-08-25

10:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 24 Logo METRO
Czas trwania: 44min. / Poland / 2012 / serial fabularny
19:00 Prawo Agaty s2, sez. 2, odc. 25 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2012 / serial fabularny

2018-08-27

13:55 Prawo Agaty s7, sez. 7, odc. 81 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2015 / serial fabularny

2018-08-28

14:00 Prawo Agaty s7, sez. 7, odc. 82 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2015 / serial fabularny

2018-08-29

14:00 Prawo Agaty s7, sez. 7, odc. 83 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2015 / serial fabularny

2018-08-30

14:00 Prawo Agaty s7, sez. 7, odc. 84 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2015 / serial fabularny

2018-08-31

14:00 Prawo Agaty s7, sez. 7, odc. 85 Logo METRO
Czas trwania: 45min. / Poland / 2015 / serial fabularny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Prawo Agaty. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Prawo Agaty w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Prawo Agaty.

Emisja w stacjach

Prawo Agaty można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info