Prosto w serce godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Prosto w serce będzie miała miejsce:

2017-08-21

07:05 Prosto w serce, odc. 61/196 Logo TVN Fabuła
Czarek z entuzjazmem i przy wsparciu Niny zabiera się za przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała co do bankructwa Tamary. Rafał próbując wyczuć zamiary Tamary wygaduje się, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 62/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Konstancja podejmuje desperacką próbę stworzenia koalicji z Moniką przeciwko nowej rywalce. Okazuje się, że Wiki wygrała w Las Vegas sporą sumę pieniędzy w kasynie. Osobą, która szczególnie interesuje się wygraną, jest oczywiście Rafał. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Cały czas uzgadnia z Moniką kolejne szczegóły: listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń… Wieczorem do Moniki przyjeżdża Artur. Tymczasem Rafał robi wszystko co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara chciała go oszukać.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-22

07:05 Prosto w serce, odc. 63/196 Logo TVN Fabuła
Tamara próbuje szantażować Artura. Cezary dowiaduje się, że został zaproszony do eliminacji teleturnieju telewizyjnego. Kuba, mimo starań, nie zdaje egzaminu z chemii i fizyki. Monika dowiaduje się, gdzie pracuje Gośka. To lokal okryty złą sławą. Monika próbuje przemówić jej do rozsądku.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 64/196 Logo TVN Fabuła
Monika z Gośką próbują wydostać się z klubu, jednak są świadkami rozmowy szefa klubu o jego szemranych interesach. W tym czasie Czarek bierze udział w teleturnieju - chce wygrać pieniądze na wesele - mówi o tym na nagraniu, pozdrawiając przy okazji swoją narzeczoną Monikę Milewską.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-23

07:05 Prosto w serce, odc. 65/196 Logo TVN Fabuła
Monika i Gośka siedzą w domu porywaczy. Gośce udaje się uwolnić i sprowadza policję. Wiki przywozi Konstancję do kamienicy, bo ma dla Basi prezent, który kupiła w Las Vegas. Konstancja nie chce wchodzić do mieszkania Moniki i zostaje na klatce, gdzie spotyka ją Cezary. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 66/196 Logo TVN Fabuła
Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni swoją sytuację osobistą i wtedy będą mogli być razem. Monika szykuje się do zerwania z Cezarym. Nina prosi Cezarego by powiedział jej, że o mało nie zdradził jej z Konstancją, ale Cezary markuje tę rozmowę, nie wyjawiając tak naprawdę niczego. Odbywa się rozprawa adopcyjna, po której Artur mówi Rafałowi, że głównym problemem dla sędziego jest to, że Artur nie ma żony i że Kuba uczy się coraz gorzej. Konstancja wpada na pomysł, że będzie udawać przyjaciółkę rodziny i nauczy Kubę chemii, co pozwoli jej zyskać w oczach Artura.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-24

07:05 Prosto w serce, odc. 67/196 Logo TVN Fabuła
Monika próbuje zerwać z Czarkiem, ale ten jest zbyt zajęty ukrywaniem kajdanek, żeby jej wysłuchać. Monika idzie z Arturem na kolację w ambasadzie. Kolacja w ambasadzie jest pasmem niezręczności Moniki i kończy się skandalem. Artur jest jednak zachwycony urokiem i temperamentem Moniki. Tabloidowa prasa drukuje zdjęcia i zjadliwe komentarze z wydarzeń w ambasadzie.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 68/196 Logo TVN Fabuła
Rafał i Robert mają pomysł, jak poróżnić Monikę i Artura. Zatrudniają Żonkila - atrakcyjnego podrywacza, którego zadaniem jest uwiedzenie Moniki. Artur oczekuje od Moniki poważniejszej deklaracji. Konstancja w pomysłowy sposób uczy Kubę przedmiotów ścisłych.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-25

07:05 Prosto w serce, odc. 69/196 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że Czarek nie słyszał Moniki, która mówiła o ich rozstaniu - bo zasnął. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się urobić Monikę i zabiera ją na basen. Artur idzie za nimi.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 70/196 Logo TVN Fabuła
Artur wyciąga Monikę z basenu, potem wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po takiej wiadomości Robert i Rafał mówią Czarkowi o tym, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-28

07:05 Prosto w serce, odc. 71/196 Logo TVN Fabuła
Monika wybiega z firmy i jedzie do kamienicy, gdzie razem z Niną znajdują list od Cezarego. Laura wyjawia Konstancji, że jest gnębiona w szkole przez dziewczyny z klasy. Konstancja szuka sposobu jak pomóc dziewczynie. Robert i Rafał spotykają się z Sebastianem Zadwornym, który żąda pieniędzy w zamian za to, że nie oskarży Artura o pobicie. Monika odbywa rozmowę z Niną i mówi jej, że nie wyjdzie za Cezarego. Monika udaje się do Artura, by powiedzieć mu prawdę, że Cezary nie jest jej bratem.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 72/196 Logo TVN Fabuła
Monika domyśla się jaki jest powód zatrzymania Artura przez policję i udaje się po poradę do Kazika na komisariat. Rafał i Robert dzwonią do Jadwigi Broniec, która przyjeżdża do domu Artura i rozmawia z Konstancją. Konstancja wbrew planom Rafała, deklaruje że dotąd dokąd sprawa zatrzymania się nie wyjaśni, to ona będzie zajmować się dziećmi. Artur dzwoni do Roberta i prosi, żeby ten wyciągnął go z aresztu. Robert mówi że zrobi co w jego mocy, jednak nie zapowiada się żeby miał podjąć jakieś działania. Wiki podejmuje decyzję, że od poniedziałku rozpocznie pracę w firmie.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-29

07:05 Prosto w serce, odc. 73/196 Logo TVN Fabuła
Artur siedzi w areszcie. Poznaje tam współwięźnia. Przeprowadza z nim długą i szczerą rozmowę, która nieco zmieni jego spojrzenie na życie. Tymczasem w firmie zbiera się rada nadzorcza. Rafał z jednej strony broni dobrego imienia Artura, z drugiej jednak próbuje go skompromitować w oczach rady nadzorczej. Monika postanawia uwolnić Artura.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 74/196 Logo TVN Fabuła
Feliks próbuje namówić Artura i zachęcić do walki o prezesurę, ale Artur podejmuje inną decyzję. Artur bierze Monikę na spacer i wyznaje, że jest dla niego bardzo ważna. Później w domu mówi Krystynie i dzieciom, że chce wziąć ślub. Artur wybiera się do Moniki, żeby jej się oświadczyć, w tym czasie załamana Konstancja ogląda telewizję. Ku jej uciesze okazuje się, że jest emitowany teleturniej, w którym występuje Czarek i pozdrawia swoją narzeczoną Monikę.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-30

07:05 Prosto w serce, odc. 75/196 Logo TVN Fabuła
Artur nie przychodzi do Moniki na kolację i spędza wieczór w garażu z Mateuszem. Monika nie może się do niego dodzwonić. Rano Monika idzie wyjaśnić sytuację i wyjawia Arturowi prawdę o sobie i Czarku. Rafał i Konstancja organizują rozległą intrygę chcąc przekonać Artura, że Czarek i Monika od początku spiskowali przeciwko niemu dla pieniędzy. Czarek uzmysławia sobie, że uczucie do Konstancji to tylko chemia i żałuje rozstania z Moniką.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 76/196 Logo TVN Fabuła
Artur nie może dojść do siebie po tym, jak zobaczył Monikę całującą Cezarego. Monika wie, że zraniła Artura i, być może, straciła go na zawsze. Czarek postanawia wykorzystać obecną sytuację i zbliżyć się do Moniki. Spotyka jednak Konstancję. To spotkanie ma nieoczekiwany koniec.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-08-31

07:05 Prosto w serce, odc. 77/196 Logo TVN Fabuła
Cezary postanawia zająć się Moniką, która zemdlała po spotkaniu z Arturem. Tymczasem w firmie roznosi się wiadomość, że zasłabnięcie Moniki może mieć zupełnie inny powód...
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 78/196 Logo TVN Fabuła
Monika rozdziela Artura i Cezarego. Wyjaśnia całą sytuację i informuje, że nie jest w ciąży. Rafał próbuje przekonać Artura, że należy pozbyć się Moniki z firmy. Artur nie zgadza się. Prosi Anetę, żeby wzięła Monikę pod swoje skrzydła. W tym czasie Konstancja próbuje odzyskać zaufanie Artura. Przychodzi do domu Sagowskiego i spędza z nim romantyczny wieczór.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-01

07:05 Prosto w serce, odc. 79/196 Logo TVN Fabuła
Aneta nie pozwala Monice zwolnić się z firmy. Monika decyduje się znosić szykany Rafała dla dobra przyjaciół i żeby nie zawieść Anety. Żonkil zbliża się do Anety. Konstancja mota intrygę, w wyniku której Monika interweniuje w szkole Laury i zostaje oskarżona o rzecz, której nie zrobiła.
/ Polska / serial obyczajowy
07:35 Prosto w serce, odc. 80/196 Logo TVN Fabuła
Monika jest załamana po tym, jak Artur powiedział jej, żeby trzymała się z daleka od dzieci. Tymczasem Laura próbuje wyjaśnić Arturowi, że Monika nie zrobiła niczego złego, a za całym pomysłem sprowadzenia Milewskiej do szkoły stoi Konstancja. Przed szkołą Daniela znowu zaczepia Kubę i Laurę.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-04

07:00 Prosto w serce, odc. 81/196 Logo TVN Fabuła
Artur idzie do szkoły wytłumaczyć nieporozumienie z koleżanką Laury - Danielą. Maciej "Żonkil" Kwiatkowski adoruje Anetę. Feliks z wściekłością patrzy na rozkwitający romans. W domu Artura znowu pojawia się z wizytacją Pracownica 0środka Adopcyjnego.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 82/196 Logo TVN Fabuła
Laura odwiedza Monikę w kamienicy i przeprasza za zachowanie Artura. Rafał wprowadza do firmy nowe porządki. Chce swoim zachowaniem zniechęcić do pracy przychylnych Arturowi: Anetę i Feliksa. Cezary robi Monice niespodziankę - wynosi z sali prób instrumenty "Czterech serc" i organizuje Monice salkę treningową. Artur odwiedza Monikę, chce się z nią pogodzić, ale dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Czarek znajduje w gazecie ogłoszenie, z którego wynika, że ktoś z rodziny szuka Moniki Milewskiej…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-05

07:00 Prosto w serce, odc. 83/196 Logo TVN Fabuła
Nina nie chce powiedzieć Monice, że szuka jej rodzina. Tymczasem w firmie jest zamieszanie, w którym uczestniczy Monika. Aneta chce odejść z Sagowski Development i założyć własną firmę razem z Żonkilem. Wiki kręci dla Anety wzruszający film pożegnalny z udziałem pracowników.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 84/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja zgadza się wyjść za Artura na każdych warunkach. Artur informuje o swoich planach dzieci. Niestety okazuje się, że dzieciaki nie są zachwycone wizją mamy - Konstancji. Feliks demaskuje Żonkila. Razem z Anetą dowiadują się na komisariacie, że Kwiatkowski oszukał już kilka innych kobiet. Teraz najprawdopodobniej ucieka za granicę. Monika dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-06

07:00 Prosto w serce, odc. 85/196 Logo TVN Fabuła
Monika zdobywa adres kobiety, która poszukiwała ją przez ogłoszenie. Rafał i Robert wpadają na plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Konstancja próbuje zakończyć romans z Czarkiem. Artur dowiaduje się, że Monika wychowywała się w domu dziecka i że jedzie odszukać matkę.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 86/196 Logo TVN Fabuła
Monika zjawia się - jak sądzi - u matki, tej jednak nie ma. Tymczasem Rafał i Robert usiłują skupić z rynku akcje Sagowski Development. Marcin Drozd wspólnie z Zadwornym usiłują się dowiedzieć, co się dzieje w firmie Artura. Szukają okazji, w jaki sposób mogą mu zaszkodzić. Monika boi się spotkania z matką, nie widziała jej tyle lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że warto.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-07

07:00 Prosto w serce, odc. 87/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika wracają od ciotki. Monika jest smutna, bo nie dowiedziała się o matce zbyt wiele. Marcin Drozd próbuje dotrzeć do Wiki, posiadaczki kluczowego pakietu akcji Sagowski Development. Konstancja chce się zemścić na Monice za wyjazd z Arturem.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 88/196 Logo TVN Fabuła
Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40 % akcji firmy skupił Sebastian Zadworny, a 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje kupić brakujące mu udziały od Wiki. Jednak Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-08

07:00 Prosto w serce, odc. 89/196 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że Wiki uratowała firmę. Po zebraniu Rady Nadzorczej Artur powraca na stanowisko prezesa. Artur próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza uratowanie firmy. Monika ma kłopoty finansowe i rozważa, za namową Gośki, powrót do firmy. Rafał jest wściekły, że wszyscy chętniej widzą Artura na stanowisku prezesa, niż jego. Konstancja przedstawia mu Lamberta Lorka z firmy Lalo Wedding, którego zatrudniła do pomocy przy organizacji wesela.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 90/196 Logo TVN Fabuła
Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa ekskluzywną wycieczkę. Postanawia jednak sprzedać nagrodę, w zamian za to kupić sobie i Monice bilety lotnicze do Las Vegas. Lalo załatwia na wesele Artura i Konstancji najmodniejsze miejsce w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina dostała od Konstancji. Wieczorem Artur jedzie do Moniki wyjaśnić sytuację. Monika oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. On bierze ślub z Konstancją, więc to koniec ich znajomości…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-11

07:00 Prosto w serce, odc. 91/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika rozstają się, ale oboje zaczynają się zastanawiać, czy podjęli słuszne decyzje. Monika ciągle nie wie, czy wyjechać do Vegas… Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. Rafał postanawia się zbliżyć do Lalo, żeby mieć na oku Konstancję. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty przez siebie dług.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 92/196 Logo TVN Fabuła
Czarek jest załamany, że nie udało mu się zdobyć pieniędzy na wyjazd do Las Vegas. Monika podejmuje decyzję, że będzie walczyć z Panterą, żeby za wygrane pieniądze kupić bilety do Stanów. Kuba planuje romantyczny i nieco naiwny wybieg w stronę Gośki. Przy pomocy Kacpra dowiaduje się o upodobaniach Gośki i zakrada się do jej pokoju, żeby zrobić jej niespodziankę, niestety słyszy również nieprzyjemną dla siebie rozmowę dziewczyn… Rafał i Robert, przy pomocy nagrań głosu Konstancji wyciągniętych z poczty głosowej, umawiają Konstancję i Czarka na randkę…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-12

07:00 Prosto w serce, odc. 93/196 Logo TVN Fabuła
Rafał szantażuje Konstancję. Nie ujawni jej kompromitujących zdjęć z Czarkiem, jeżeli Konstancja mu za nie zapłaci… Kuba jest coraz bardziej zakochany w Gośce i nie może się pogodzić z faktem, że ona traktuje go jak dziecko. Konstancja wpada na pomysł jak zdobyć pieniądze dla Rafała. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną do miesięcznika Celebryci. Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Sesja nie będzie jednak przebiegała w oczekiwany sposób…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 94/196 Logo TVN Fabuła
Artur ma dosyć przygotowań ślubnych i ekstrawagancji wymyślanych przez Konstancję i Lalo. Chce skromnego ślubu. Rafał nie potrafi zdobyć pieniędzy, które jest winien wierzycielom, więc postanawia wykorzystać Konstancję. Gośka jest wściekła na Kubę. Nie chce mieć z nim kontaktu. Do Artura przychodzi ciotka Moniki.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-13

07:00 Prosto w serce, odc. 95/196 Logo TVN Fabuła
Artur postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Feliks stara się o względy Anety. Dzięki szalonym pomysłom walczy by zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura. Artur i Monika idą do hotelu, w którym mieszka Elżbieta. Jednak do spotkania nie dochodzi…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 96/196 Logo TVN Fabuła
Monika nie chce więcej widzieć matki, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz cieplej traktuje Kubę. Wierzy, że dzięki jej pomocy chłopak wydorośleje. Rafał jest coraz bliższy całkowitego poddania się. Chowa się przed światem u Wiki.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-14

07:00 Prosto w serce, odc. 97/196 Logo TVN Fabuła
Monika ucieka z pierwszego spotkania z matką. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list, który matka napisała do niej kiedy Monika się urodziła. Kuba załamany historią z Gośka spędza męski wieczór z Arturem. Rafał udaje się na spotkanie z kolegą z liceum, który pracuje jako psychiatra.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 98/196 Logo TVN Fabuła
Monika spotyka się z matką i dowiaduje się dlaczego oddała ją do domu dziecka. Rafał znowu postanawia zagrać z Zadwornym. Tym razem grają w kosza, w puli są pieniądze Rafała, które chce uzyskać ze sprzedaży rodzinnego domu i wszystkie udziały Zadwornego w Sagowski Development… Monika dowiaduje się od Artura, że jej matka leży w klinice kardiologicznej, jadą do niej oboje. Lekarz nie chce Monice powiedzieć na co konkretnie jej matka jest chora. Tymczasem Basia idzie na randkę z Kazikiem.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-15

07:00 Prosto w serce, odc. 99/196 Logo TVN Fabuła
Artur namawia Monikę do powrotu do pracy, ta jednak chce skupić się na zbliżającej się walce. Gośka ma kłopot z Kubą, który - zazdrosny o Zbyszka - zaczął ją śledzić. Rafał jest przekonany, że wygrał od Zadwornego akcje Sagowski Development. Jednak ku jego rozczarowaniu Zadworny postanowił wycofać się z umowy i sprzedać je temu, kto więcej zapłaci. Artur chce, żeby Monika wybaczyła matce, wie, że jeśli tego nie zrobi, kiedyś będzie żałowała. Tym bardziej, że z mamą Moniki jest źle.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 100/196 Logo TVN Fabuła
Monika robi ostatnie przygotowania do zbliżającej się walki z Panterą, z którą kiedyś przegrała. Jednak ciągle myśli o matce, ma chwile zwątpienia. Licytacja trwa. Artur myśli przez chwilę, że drugi inwestor to wymysł Zadwornego, żeby wyciągnąć od niego więcej pieniędzy. Matka Moniki dowiaduje się od Artura, że jej córka uprawia boks. Zaczyna też sobie zdawać sprawę, co mogła sobie o niej pomyśleć - że jej pojawienie się nie jest bezinteresowne - i jaki może to mieć wpływ na przebieg czekającej ją walki.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-18

07:00 Prosto w serce, odc. 101/196 Logo TVN Fabuła
Monika po wygranej walce dowiaduje się od Artura o liście od matki. Dowiaduje się też, że Matka ją znów porzuciła. Nina radzi Monice, żeby przestała koncentrować się na przeszłości, tylko skupiła na tym, co teraz jest dla niej najważniejsze. Artur drąży temat osoby, która wykupiła akcje Sagowski Development. Tymczasem do firmy przychodzi Konstancja, razem z Lalo i Wiki - żeby zrobić przymiarkę sukni ślubnej Konstancji. W momencie, kiedy Konstancja zakłada suknię - wchodzi Artur. Lalo postanawia pomóc Konstancji i Arturowi zdjąć złą wróżbę, jaką jest fakt zobaczenia panny młodej w uroczystej sukni przed ceremonią ślubną.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 102/196 Logo TVN Fabuła
Artur zgadza się, by Monika wróciła do pracy w Sagowski Development. Artur prosi Rafała, by został świadkiem na jego ślubie z Konstancją. Nina oznajmia Cezaremu, że - również dla jego dobra - postanowiła wyjechać do Holandii do pracy. Cezaremu trudno jest pogodzić się z wyjazdem Niny, czuje się porzucony. Dom Artura odwiedza Pracownica Ośrodka Adopcyjnego. Przeprowadza kolejne rozmowy z nim i z dziećmi
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-19

07:00 Prosto w serce, odc. 103/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja odlicza godziny do ślubu, żyje myślą o wspólnym życiu z Arturem. Monika angażuje się w swoje obowiązki w firmie, ale przede wszystkim chce ustalić, dlaczego Artur zdecydował się na ślub z Konstancją. Artur odbiera od jubilera obrączki i dopada go atak paniki, ale opanowuje się - nie ma wyboru…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 104/196 Logo TVN Fabuła
Artur zwierza się Feliksowi, że być może zbyt pochopnie zdecydował się na ślub z Konstancją. W międzyczasie Artur spłaca Rafałowi jego część domu rodziców. Monika nie wie, dlaczego Artur się żeni z Konstancją, ale ponieważ jej na nim zależy, podejmuje desperackie próby "odbicia" Sagowskiego. Wiki organizuje wieczór panieński dla Konstancji. Nieoczekiwanie pojawia się na nim Cezary.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-20

07:00 Prosto w serce, odc. 105/196 Logo TVN Fabuła
Artur mówi Monice, dlaczego żeni się z Konstancją. Trwają przygotowania do ślubu. Kuba pod wpływem impulsu zabiera Arturowi dowód osobisty, co staje się przyczyną kłopotów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Konstancja zrywa umowę z Rafałem - po ślubie ma zamiar zatrzymać dzieci. W ręce Rafała trafia tajemnicza przesyłka z USA, zaadresowana do Konstancji…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 106/196 Logo TVN Fabuła
Artur składa przysięgę i Monika wybiega z sali ślubów. Jest załamana - nie ma już szans na związek z Arturem. Po jej wyjściu do sali ślubów wkracza dyrektor urzędu i nakazuje przerwać ceremonię… Basia i Gośka umawiają się na podwójną randkę ze Zbyszkiem i Kazikiem. Konstancja próbuje wytłumaczyć Arturowi co się stało, ale Artur nie chce jej wysłuchać. Artur postanawia, że będzie walczył o Monikę w tajemnicy przed wszystkimi.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-21

07:00 Prosto w serce, odc. 107/196 Logo TVN Fabuła
Artur tłumaczy Monice ostatnie wydarzenia, ale dla Moniki nie ma to już znaczenia. Pogodziła się z myślą, że jej ukochamy wybrał Konstancję, a nie ją i chwilowe odroczenie ślubu nie jest dla niej żadnym pocieszeniem. Basia ma dość rywalizacji z przestępcami o czas Kazika, więc postanawia coś zmienić ich związku.Cezary znajduje w zabałaganionym mieszkaniu zapomniane bilety na egzotyczną wycieczkę do Kenii. Wyjazd jest dzisiaj, a wycieczka jest dwuosobowa.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 108/196 Logo TVN Fabuła
Artur myśli, że Monika wyjechała z Cezarym na wycieczkę. Okazuje się jednak, że Monika postanowiła zostać, bo zależy jej na pracy. Gośka przygotowuje się do castingu. Pomaga jej w tym Zbyszek. Konstancja chce za wszelką cenę dotrzeć do swojego amerykańskiego męża Johna Mizery, by unieważnić ślub z Las Vegas. Próbuje też być przesadnie miła dla Artura, by nie pogorszyć swojej sytuacji w ich związku. Gdy okazuje się, że Cezary zgubił się gdzieś w Czechach, Artur postanawia pojechać tam z Moniką, by mu pomóc.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-22

07:00 Prosto w serce, odc. 109/196 Logo TVN Fabuła
Monika i Artur są w Czechach, szukają zaginionego Czarka. Gośka zrywa ze Zbyszkiem, a Konstancja usilnie szuka swojego amerykańskiego męża. Niedługo, bo ten w końcu się sam znajduje - też postanowił odszukać Konstancję, ponieważ uważa, że ślub z nią to najlepsze, co go spotkało. Artur i Monika zbliżają się do siebie podczas pobytu - siłą rzeczy są cały czas razem, rozmawiają, zdają sobie sprawę, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 110/196 Logo TVN Fabuła
Monika i Artur w Czechach kontynuują poszukiwania Czarka. Dostali informację, że Cezary przebywa w pewnym barze niedaleko. Udają się tam, ale informacja okazuje się fałszywa. Podczas chwilowej nieobecności Moniki, Artur nagrywa na kamerę swoje wyznanie miłosne… Konstancja próbuje uporać się z Johnem Mizerą, który chce ją do siebie przekonać i zalegalizować ślub w Polsce. Kuba i Gośka spotykają się w mieszkaniu dziewczyn. Urządzają wspólną sesję, w której występują w przebraniach słynnych gwiazd Hollywood.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-25

07:00 Prosto w serce, odc. 111/196 Logo TVN Fabuła
Monika wraca z Czech bez Cezarego. Uświadamia sobie, że pomimo szczerych wyznań, Artur nie może się z nią związać ze względu na dzieci. Zbyszek proponuje Gośce związek. Gośka prosi go o czas do namysłu. Konstancja obwinia Monikę o to, że przez nią Artur prawdopodobnie straci dzieci. Artur ogląda po raz pierwszy wyznanie miłosne Moniki nagrane w Czechach.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 112/196 Logo TVN Fabuła
Artur zapewnia Monikę o swoich uczuciach i obiecuje, że zostawi Konstancję. Monika chce czynów, a nie słów. Gośka jest zirytowana, że musi wybierać między Kubą, a Zbyszkiem. Artur postanawia działać. Zwalnia Roberta za nieprzykładanie się do pracy i chce się spotkać z Konstancją, by z nią zerwać. Monika odwiedza Laurę, która mówi jej, że ona i rodzeństwo kibicują Arturowi w jego działaniach.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-26

07:00 Prosto w serce, odc. 113/196 Logo TVN Fabuła
Artur nie przyjmuje propozycji Konstancji na życie w trójkącie z Moniką, rozstaje się z Konstancją i deklaruje swoje uczucie Monice. Gośka i Kuba uzmysławiają sobie, że nie są w sobie zakochani. Artur i Monika wreszcie sami i szczęśliwi, niestety ich romantyczne chwile przerywa niespodziewana wizyta pani Kurator Ewy Ekert.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 114/196 Logo TVN Fabuła
Wizyta kuratorki wytrąca Artura i Monikę z sielanki. Powraca temat adopcji, tym razem z Moniką w roli głównej. Konstancja za wyłudzone od Artura pieniądze zatrudnia Roberta. Ma nowy, tajemniczy plan, który sprawi, że odzyska Artura. Laura i Kacper, w tajemnicy przed Kubą, umawiają się na wyjście do kina. Artur odbywa trudne rozmowy z Ewą Ekert, która chce poznać szczegóły rozstania Artura i Konstancji.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-27

07:00 Prosto w serce, odc. 115/196 Logo TVN Fabuła
Monika przekonuje Artura, że poradzi sobie z procedurami adopcyjnymi. Z inicjatywy Roberta Konstancja spotyka się z Ewą Ekert. Aneta bezskutecznie próbuje namówić Feliksa na wspólne wakacje. Obawia się, że Feliks nie jest już tak zaangażowany w związek z nią, jak kiedyś. Laura i Kacper wracają z randki. Kacper próbuje pocałować Laurę… Artur organizuje kolację z Ewą Ekert; zależy mu na tym, żeby kuratorka mogła lepiej poznać Monikę.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 116/196 Logo TVN Fabuła
Kurator Ewa Ekert mówi Arturowi, że Monika nie jest dobrą kandydatką na matkę. Konstancja dowiaduje się od Hani o obiedzie z kurator, postanawia interweniować. Feliks żąda od Anety wyjaśnień po tym, co zaszło między nią a Rafałem. Natomiast Rafał próbuje się dowiedzieć od Basi, dlaczego Aneta go pocałowała. Monika, Artur i dzieci angażują się w przygotowania do obiadu. Gdy odwiedza ich kurator, wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Jednak plan Konstancji zaczyna działać…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-28

07:00 Prosto w serce, odc. 117/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika podsumowują sytuację po nieudanym obiedzie z Ewą Ekert. Analizują zagrożenia z życzliwą ich rodzinie panią Broniec i nieco się uspokajają. Rafał udaje zakochanego w Anecie i robi spore zamieszanie w jej relacjach z Feliksem. Tymczasem Artur i Monika z przerażeniem stwierdzają, że dzieci uciekły z domu.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 118/196 Logo TVN Fabuła
Ewa Ekert komunikuje Krystynie, że przyszła zabrać dzieci. Krystyna mówi, że nie wie gdzie są dzieci i Artur. Artur i Monika zjawiają się w domu rodzinnym Artura, gdzie oboje starają się przekonać Kubę, by wrócił z siostrami do domu. Rafał rozgrywa miłosną intrygę ze sobą i Anetą w rolach głównych. Ma na celu rozjuszyć Feliksa i rozbić ich związek. Po powrocie Artura i dzieci do domu okazuje się, że czeka tam Ewa Ekert.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-29

07:00 Prosto w serce, odc. 119/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest załamany zabraniem dzieci. Hania, Laura i Kuba próbują odnaleźć się w domu dziecka. Chciałyby jak najszybciej wrócić do Artura. Rafał, chcąc upokorzyć Feliksa, wyzwał go na pojedynek o serce Anety. Wygrywa pojedynek, jednak Aneta wybiera Feliksa. Artur szuka rozwiązania sytuacji z dziećmi…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 120/196 Logo TVN Fabuła
Artur szuka sposobu, żeby odzyskać dzieci. Tym bardziej, że o ile Laura i Kuba jakoś sobie radzą z zaistniałą sytuacją, o tyle dla Hani jest to bardzo ciężkie przeżycie. Artur angażuje prawnika, mecenasa Makowskiego, specjalistę od prawa rodzinnego. Mecenas obiecuje zrobić wszystko, co możliwe, żeby pomóc Arturowi odzyskać dzieci. Uczucie Rafała do Anety narasta. Robert tymczasem pomaga Konstancji, uświadamia jej, jakie ma możliwości prawne. W trudnych chwilach Laura znajduje pocieszenie w ramionach wspierającego go Kacpra. Monika postanawia porozmawiać z Konstancją. Spotyka się z nią i żąda, żeby przestała manipulować losem dzieci.
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Prosto w serce. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Prosto w serce w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info