Prosto w serce godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Prosto w serce będzie miała miejsce:

2017-09-25

07:00 Prosto w serce, odc. 111/196 Logo TVN Fabuła
Monika wraca z Czech bez Cezarego. Uświadamia sobie, że pomimo szczerych wyznań, Artur nie może się z nią związać ze względu na dzieci. Zbyszek proponuje Gośce związek. Gośka prosi go o czas do namysłu. Konstancja obwinia Monikę o to, że przez nią Artur prawdopodobnie straci dzieci. Artur ogląda po raz pierwszy wyznanie miłosne Moniki nagrane w Czechach.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 112/196 Logo TVN Fabuła
Artur zapewnia Monikę o swoich uczuciach i obiecuje, że zostawi Konstancję. Monika chce czynów, a nie słów. Gośka jest zirytowana, że musi wybierać między Kubą, a Zbyszkiem. Artur postanawia działać. Zwalnia Roberta za nieprzykładanie się do pracy i chce się spotkać z Konstancją, by z nią zerwać. Monika odwiedza Laurę, która mówi jej, że ona i rodzeństwo kibicują Arturowi w jego działaniach.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-26

07:00 Prosto w serce, odc. 113/196 Logo TVN Fabuła
Artur nie przyjmuje propozycji Konstancji na życie w trójkącie z Moniką, rozstaje się z Konstancją i deklaruje swoje uczucie Monice. Gośka i Kuba uzmysławiają sobie, że nie są w sobie zakochani. Artur i Monika wreszcie sami i szczęśliwi, niestety ich romantyczne chwile przerywa niespodziewana wizyta pani Kurator Ewy Ekert.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 114/196 Logo TVN Fabuła
Wizyta kuratorki wytrąca Artura i Monikę z sielanki. Powraca temat adopcji, tym razem z Moniką w roli głównej. Konstancja za wyłudzone od Artura pieniądze zatrudnia Roberta. Ma nowy, tajemniczy plan, który sprawi, że odzyska Artura. Laura i Kacper, w tajemnicy przed Kubą, umawiają się na wyjście do kina. Artur odbywa trudne rozmowy z Ewą Ekert, która chce poznać szczegóły rozstania Artura i Konstancji.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-27

07:00 Prosto w serce, odc. 115/196 Logo TVN Fabuła
Monika przekonuje Artura, że poradzi sobie z procedurami adopcyjnymi. Z inicjatywy Roberta Konstancja spotyka się z Ewą Ekert. Aneta bezskutecznie próbuje namówić Feliksa na wspólne wakacje. Obawia się, że Feliks nie jest już tak zaangażowany w związek z nią, jak kiedyś. Laura i Kacper wracają z randki. Kacper próbuje pocałować Laurę… Artur organizuje kolację z Ewą Ekert; zależy mu na tym, żeby kuratorka mogła lepiej poznać Monikę.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 116/196 Logo TVN Fabuła
Kurator Ewa Ekert mówi Arturowi, że Monika nie jest dobrą kandydatką na matkę. Konstancja dowiaduje się od Hani o obiedzie z kurator, postanawia interweniować. Feliks żąda od Anety wyjaśnień po tym, co zaszło między nią a Rafałem. Natomiast Rafał próbuje się dowiedzieć od Basi, dlaczego Aneta go pocałowała. Monika, Artur i dzieci angażują się w przygotowania do obiadu. Gdy odwiedza ich kurator, wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Jednak plan Konstancji zaczyna działać…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-28

07:00 Prosto w serce, odc. 117/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika podsumowują sytuację po nieudanym obiedzie z Ewą Ekert. Analizują zagrożenia z życzliwą ich rodzinie panią Broniec i nieco się uspokajają. Rafał udaje zakochanego w Anecie i robi spore zamieszanie w jej relacjach z Feliksem. Tymczasem Artur i Monika z przerażeniem stwierdzają, że dzieci uciekły z domu.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 118/196 Logo TVN Fabuła
Ewa Ekert komunikuje Krystynie, że przyszła zabrać dzieci. Krystyna mówi, że nie wie gdzie są dzieci i Artur. Artur i Monika zjawiają się w domu rodzinnym Artura, gdzie oboje starają się przekonać Kubę, by wrócił z siostrami do domu. Rafał rozgrywa miłosną intrygę ze sobą i Anetą w rolach głównych. Ma na celu rozjuszyć Feliksa i rozbić ich związek. Po powrocie Artura i dzieci do domu okazuje się, że czeka tam Ewa Ekert.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-29

07:00 Prosto w serce, odc. 119/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest załamany zabraniem dzieci. Hania, Laura i Kuba próbują odnaleźć się w domu dziecka. Chciałyby jak najszybciej wrócić do Artura. Rafał, chcąc upokorzyć Feliksa, wyzwał go na pojedynek o serce Anety. Wygrywa pojedynek, jednak Aneta wybiera Feliksa. Artur szuka rozwiązania sytuacji z dziećmi…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 120/196 Logo TVN Fabuła
Artur szuka sposobu, żeby odzyskać dzieci. Tym bardziej, że o ile Laura i Kuba jakoś sobie radzą z zaistniałą sytuacją, o tyle dla Hani jest to bardzo ciężkie przeżycie. Artur angażuje prawnika, mecenasa Makowskiego, specjalistę od prawa rodzinnego. Mecenas obiecuje zrobić wszystko, co możliwe, żeby pomóc Arturowi odzyskać dzieci. Uczucie Rafała do Anety narasta. Robert tymczasem pomaga Konstancji, uświadamia jej, jakie ma możliwości prawne. W trudnych chwilach Laura znajduje pocieszenie w ramionach wspierającego go Kacpra. Monika postanawia porozmawiać z Konstancją. Spotyka się z nią i żąda, żeby przestała manipulować losem dzieci.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-02

07:00 Prosto w serce, odc. 121/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja składa Arturowi propozycję nie do odrzucenia: złoży własny wniosek adopcyjny - pod warunkiem, że będzie mogła wrócić do domu Artura… Aneta zastanawia się nad dziwnym zachowaniem Rafała - wszystko wskazuje, że Sagowski naprawdę się zakochał… Rafał próbuje za wszelką cenę zbliżyć się do Anety, co zdecydowanie nie podoba się Feliksowi. Artur jedzie do domu dziecka. Rozmawia z Kubą i Laurą. Kuba jest bardzo sceptycznie nastawiony do adopcyjnego planu Konstancji. Cezary wraca ze swojej czeskiej eskapady.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 122/196 Logo TVN Fabuła
Artur zgadza się na propozycję Konstancji – to jedyna szansa na odzyskanie dzieci. Konstancja składa wniosek o adopcję. Czarek opowiada Monice o swoich czeskich przygodach. Mówi, że wrócił, żeby znowu walczyć o serce Moniki. Pracownicy Ośrodka Adopcyjnego przesłuchują Konstancję i dzieci pod kątem potencjalnej adopcji. Rafał nie przerywa starań o Anetę. Konstancja odwiedza Cezarego.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-03

07:00 Prosto w serce, odc. 123/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja zapewnia Czarka, że może sprawić, że Monika znowu będzie jego. Jeśli Czarek ustawi walkę bokserską obu pań, pokonana Monika wpadnie w jego ramiona. Dzieci wracają do domu. Radość jest zmącona obecnością Konstancji, która wchodzi w konflikt z Krystyną. Rafał rozpoczyna budowę parkingu. Powraca do zmowy z Konstancją i Robertem, by znowu móc szkodzić. Laura namawia Kacpra, żeby powiedzieli o ich związku Arturowi. Monika chce zająć się własnym życiem. Możliwe, że wróci do boksu...
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 124/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika tęsknią za sobą. Artur szuka prawnych możliwości wyjścia z sytuacji, która wyklucza Monikę z rodziny, a ona szuka ukojenia w boksie i szykuje się do walki z nieznajomą bokserką… Kuba kończy osiemnaście lat i zdaje się, że pierwszym jego krokiem w dorosłość będzie zrozumienie, że Laura nie jest już małą dziewczynką i akceptacja faktu, że Kacper to jej chłopak. Czarek za pieniądze ustawia walkę Moniki z Konstancją i choć zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw wynikających z tej sytuacji ulega podszeptom Konstancji.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-04

07:00 Prosto w serce, odc. 125/196 Logo TVN Fabuła
Monika poświęca mnóstwo czasu na przygotowania do walki. Cezary mocno stresuje się faktem, że Konstancja kazała mu podać Monice syropek. W tym samym czasie w domu Artura trwają przygotowania do osiemnastych urodzin Kuby. Konstancja stara się angażować w każdy etap prac. Gdy impreza urodzinowa się zaczyna, Konstancja wymyka się na walkę z Moniką. Cezary oszukuje ją, że podał Monice syrop, a w rzeczywistości sam go wypija.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 126/196 Logo TVN Fabuła
Monika nie chce konfrontacji z Konstancją. Konstancja nie poddaje się, dąży do dokończenia walki bokserskiej. Robert przedstawia Rafałowi propozycję kupna atrakcyjnego gruntu, na którym można zbudować apartamentowiec. Rafał zgadza się, pyta Artura, czy może rozkręcić interes na własną rękę. Czarek i Góra próbują ustalić, co się z nimi działo, kiedy byli pod wpływem syropu. Okazuje się, że Góra zgodził się na olbrzymią podwyżkę czynszu. Dlatego musi się wyprowadzić…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-05

07:00 Prosto w serce, odc. 127/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja próbuje przeprosić Artura za aferę z walką. Po ponownym zbadaniu sprawy Mecenas Makowski potwierdza, że uzyskanie opieki nad dziećmi przez Konstancję to jedyny sposób, by mogły one wrócić do domu. Monika podejmuje decyzję o odejściu z firmy. Robert mówi Rafałowi o swoim odkryciu - w kamienicy, którą Rafał zamierzał kupić, mieszkają lokatorzy. Wizytując swoją potencjalną inwestycję, Rafał zauważa przed budynkiem Czarka. Dociera do niego, że zamierza kupić kamienicę, w której mieszka Monika. Góra wprowadza się do Cezarego.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 128/196 Logo TVN Fabuła
Właściciel kamienicy żąda od Gośki, Góry i Rencisty natychmiastowej spłaty zaległego czynszu. Tymczasem Monika chce udowodnić na budowie, że nie jest protegowaną prezesa. Znużona Konstancja próbuje pozyskać dzieci wprowadzając nowe zasady wychowawcze. Dzień kończy się zaskakującym wyjaśnieniem nagłej niecierpliwości finansowej pana Marka: tak gorliwie zbierał zaległe czynsze, bo sprzedał kamienicę…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-06

07:00 Prosto w serce, odc. 129/196 Logo TVN Fabuła
Mieszkańcy kamienicy dowiadują się, że nowy właściciel chce znacznie podwyższyć czynsz. Monika próbuje odkryć, kto jest właścicielem kamienicy. Konstancja, zirytowana swoją pozycją w domu Artura, chce zwierzyć się Cezaremu. Artur dowiaduje się o sytuacji z kamienicą. Pragnie pomóc Monice. Ona jednak odrzuca jego pomoc i sama zdobywa wszystkie informacje.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 130/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika są zaskoczeni tym, że właścicielem kamienicy jest Rafał. Cezary i Góra kłócą się mieszkając pod jednym dachem. Pogodzenie przychodzi wraz z informacją o podwyżce czynszu. Monika odwiedza konserwatora zabytków, żeby dowiedzieć się, czy możliwe jest wpisanie kamienicy w rejestr zabytków. Basia tęskni za Kazikiem, który jest wiecznie na służbie. Artur, po tym, jak nie udaje mu się przekonać Rafała, postanawia wesprzeć mieszkańców w walce.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-09

07:00 Prosto w serce, odc. 131/196 Logo TVN Fabuła
Artur po raz drugi rozmawia z Rafałem, grozi, że jeżeli nie odstąpi od swoich zamiarów względem kamienicy, to będzie musiał odejść z firmy. Monika rozmawia z Rencistą, który sugeruje, że w kamienicy mieszkał kiedyś znany malarz i że zapiski dotyczące tego faktu mogą znajdować się w piwnicy. Monika i Artur idą do piwnicy i dokonują wielkiego odkrycia. Przed kamienicą trwa protest mieszkańców. Rafał czuje się zagrożony i wzywa policję.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 132/196 Logo TVN Fabuła
Mieszkańcy namawiają Monikę, żeby poszła z nimi podziękować Arturowi za wczorajszą interwencję. Rafał ma zamiar odejść z firmy. Artur boi się, że jeśli do tego dopuści, straci kontrolę nad jego działaniami. Konstancja szykuje się do udzielenia wywiadu na temat Artura i dzieci w brukowej gazecie.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-10

07:00 Prosto w serce, odc. 133/196 Logo TVN Fabuła
Artur przekonuje Rafała, że nie utrzyma się z prowadzenia kamienicy, gdy zrezygnuje z firmy. Rafał postanawia wszystko przemyśleć. Konstancja spotyka się w domu Artura z dziennikarzem. Ten przeprowadza z nią szczery wywiad. Do Moniki dzwoni Laura, która chce się spytać o to, czy powinna dać Kacprowi dowód miłości. Rafał w końcu postanawia zostać w firmie, o czym informuje Artura.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 134/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest zły na Konstancję za wywiad, którego udzieliła brukowej gazecie. Konstancja nie zamierza niczego prostować i odkrywa powoli swoje karty. Nadal będzie lansować się jako idealna żona i matka i radzi Arturowi współpracować, przecież wiele od niej zależy… Hanię boli ząb i za nic nie chce otworzyć buzi u dentysty… Gdy Monika ją do tego przekona, Hania z radością opowiada o tym Konstancji…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-11

07:00 Prosto w serce, odc. 135/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja ma pretensje do Artura, że ciągle spotyka się z Moniką. Stawia Arturowi ultimatum – ona i dzieci, albo Monika. Postanawia go śledzić – chce go przyłapać z Moniką. W kamienicy, w której mieszkają Monika i Cezary, pęka rura. Cezary, w imieniu mieszkańców, prosi Monikę, żeby poprosiła Artura o pomoc w jej naprawieniu. Kacper i Laura dalej flirtują. Laura nie podjęła jeszcze decyzji co do ich wspólnej nocy, ale wszystko do tego zmierza. Artur wyczuwa napięcie między młodymi i przeprowadza z Kacprem rozmowę o odpowiedzialności.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 136/196 Logo TVN Fabuła
Artur wysłuchuje warunków Konstancji, która zakazuje mu kontaktów z Moniką. Prosi o możliwość ostatniego spotkania. Monika udaje się do Konstancji, by ta pozwoliła jej zobaczyć się z dziećmi. Monika mówi Konstancji, że wyjedzie do Las Vegas, prawdopodobnie z Cezarym. Artur spotyka się z Mateuszem i razem dochodzą do wniosku, że Artur i Monika są kontrolowani przez Konstancję, Rafała i Roberta od bardzo dawna. Wydaje im się też, że Konstancja kogoś ma…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-12

07:00 Prosto w serce, odc. 137/196 Logo TVN Fabuła
Artur wreszcie postanawia wziąć los w swoje ręce - koniec terroru Konstancji i drogi donikąd. Jednak skuteczna walka z takim przeciwnikiem jak Konstancją wymaga użycia metod poniżej pasa. Ma tym trudniejsze zadanie, że w swój plan może wtajemniczyć tylko Mateusza… Dzieci martwią się rozstaniem Artura i Moniki i zamierzają po swojemu ratować ich miłość. Tymczasem Feliks także postanowił zmienić swoje życie. Zachowuje się teraz i wygląda zupełnie inaczej.. Konstancja bierze zachowanie Artura za dobrą monetę i nieświadoma tego, że jest śledzona przez Mateusza spotyka się z Czarkiem.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 138/196 Logo TVN Fabuła
Kuba i Laura postanawiają zorganizować Monice i Arturowi romantyczny wieczór-niespodziankę w hotelu. Wszystko idzie dobrze, ale zdobyte przez nich zaproszenie znajduje przez przypadek Konstancja. Postanawia je sama wykorzystać… Aneta ma coraz większe problemy ze zrozumieniem przemiany Feliksa i jego kryzysu wieku średniego. Próbuje namówić go na spokojniejsze spędzanie wspólnego czasu. Laura i Kuba nie przejmują się zgubionym zaproszeniem i osobiście mówią o niespodziance Monice i Arturowi…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-13

07:00 Prosto w serce, odc. 139/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Monika wchodzą do pokoju. Konstancji i Cezaremu udaje się zawczasu schować. Artur nie rezygnuje z planu przyłapania Konstancji na zdradzie. Udaje mu się ustalić, że to Czarek może być jej kochankiem. Artur i Mateusz namierzają Czarka i przychodzą do kamienicy. Nakrywają Konstancję i Czarka w trakcie miłosnego uniesienia...
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 140/196 Logo TVN Fabuła
Mateusz dziwi się, dlaczego Artur nie chce wykorzystać zdjęć kompromitujących Konstancję. Namawia go do działania. Jednak Artur ma własny plan... Nieoczekiwanie z USA przyjeżdża Adam, kuzyn Artura. Przedstawia pomysł na wspólny biznes. Monika stara się o wizę do USA. Czarek jest rozżalony, że Monika trzymała to przed nim w tajemnicy. Feliks jest zafascynowany judo. Prosi Żanetę o pokazanie kilku chwytów. Rafał widzi w tym okazję do kolejnej intrygi...
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-16

07:00 Prosto w serce, odc. 141/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja nie przyjmuje nagłych oświadczyn Artura i prosząc o czas do namysłu trzyma go w niepewności. Artur jest tak skoncentrowany na celu, że nie cofnie się nawet przed udawaniem uczucia do Konstancji. Tymczasem Monika, dzięki pomocy Adama, dostaje amerykańską wizę, Vegas jest coraz bliżej. Mimo zawirowań osobistych w Sagowski Development kiełkują nowe idee, Adam próbuje przekonać Artura do zbudowania inteligentnego, energooszczędnego osiedla.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 142/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja przyjmuje oświadczyny. Artur nalega na bliski termin ślubu. Projekt Adama chwycił, jednak na budowę osiedla trzeba zaciągnąć kredyt. Bez zgody tajemniczego udziałowca firmy będzie to niemożliwe. Czy uda się go namierzyć? Aneta jest wściekła na Feliksa, że rozebrał się przed Żanetą. Wyjaśnienia pogrążają go jeszcze bardziej. Artur stara się porozmawiać z Moniką, ona jednak unika kontaktu. Jest skupiona na przygotowaniach, by jak najszybciej wyjechać do USA. Dowiaduje się o ślubie przypadkiem i boleśnie to przeżywa.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-17

07:00 Prosto w serce, odc. 143/196 Logo TVN Fabuła
Artur w dniu ślubu z Konstancją rozmawia z Adamem, któremu mówi, że kocha Monikę, a żeni się wyłącznie ze względu na dzieci. Adam próbuje odwieść go od decyzji o ślubie. Mateusz przypomina Arturowi, dlaczego musi zniszczyć Konstancję i po co tak naprawdę jest ten ślub. Monika nie otwiera listu od Artura. Rozmawia z Adamem, któremu mówi, że kiedyś kochała Artura, ale teraz najważniejszy dla niej jest wyjazd do Las Vegas. Feliks jest szantażowany przez Roberta, który chce 50 tysięcy w zamian za wycofanie przez Żanetę pozwu o molestowanie. Feliks próbuje przekonać Anetę, że jest niewinny, niestety wszystko przemawia przeciwko niemu…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 144/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja zachwycona finalizacją ślubu, chce świętować z Arturem. Jednak świeżo upieczony małżonek nie znajduje dla niej czasu.. Aneta wybacza Feliksowi i każe mu porozmawiać z Żanetą, by wyjaśnić sprawę molestowania i nakłonić do odrzucenia pozwu. Monika cierpi z powodu ślubu Artura i Konstancji. I choć humor poprawia jej Adam, w dalszym ciągu nie chce otworzyć listu od Artura. Artur przekazuje Makowskiemu swój akt ślubu i prosi o przyspieszenie procesu adopcyjnego.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-18

07:00 Prosto w serce, odc. 145/196 Logo TVN Fabuła
W Sagowski Development zjawia się Andrzej Biernat. Wydaje się wstępnie zainteresowany propozycją wybudowania inteligentnego osiedla. Jednak Artur i Adam nie są do końca pewni jego intencji. Wokół Andrzeja narasta atmosfera tajemnicy… Cezary denerwuje się wizytą w ambasadzie. Wpada na coraz to nowe pomysły, które – w jego mniemaniu – mają mu ułatwić otrzymanie wizy. Basia postanawia wspomóc Anetę i Feliksa i bierze Żanetę na poważną rozmowę
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 146/196 Logo TVN Fabuła
Cezary jest załamany faktem, że nie dostał amerykańskiej wizy. Usiłuje przekonać Monikę, żeby nie wyjeżdżała do Vegas bez niego. Artur prowadzi walkę z czasem - dąży do tego, by móc zostać prawnym opiekunem dzieci i uniezależnić się od Konstancji. Konstancja - już jako żona Artura - postanawia rozpocząć medialną karierę. Zwraca się po poradę do Lalo.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-19

07:00 Prosto w serce, odc. 147/196 Logo TVN Fabuła
Adam dowiaduje się, że Monika przyspieszyła datę wylotu. Wylatuje już następnego dnia. Przekazuje tę informację Arturowi, który natychmiast zaczyna działać. Monika spotyka się z Michałem Czewskim, który przekazuje jej informacje o turnieju bokserskim i zapewnia, że w Las Vegas zajmie się nią jego przyjaciel, Włodek Arczyk. Artur dostaje informację, że sędzia zgodził się dopisać go do wniosku adopcyjnego. Musi tylko przyjść z Konstancją do jego gabinetu…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 148/196 Logo TVN Fabuła
Artur wie, że może zatrzymać Monikę tylko konkretami, więc walczy o jak najszybsze dopisanie go do wniosku adopcyjnego. Monika tymczasem szykuje się do podróży, pakuje walizki, żegna się z bliskimi i… wyciąga do Konstancji rękę na zgodę. Największy problem Monika ma z sentymentalnymi pamiątkami po Arturze. Artur tymczasem podpisuje wniosek adopcyjny i, wcześniej niż planował, demaskuje zdradę Konstancji. Czy to wystarczy żeby zatrzymać Monikę?
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-20

07:00 Prosto w serce, odc. 149/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja w końcu przegrana. Nie ma argumentu tłumaczącego zdradę. Artur chce gonić za Moniką, żeby wytłumaczyć jej całą sytuację, ale Konstancja mu to utrudnia. Za kilka godzin Monika leci do Stanów. Basia i Gośka przygotowują pożegnalny posiłek, wręczają prezenty. Lalo sprawia Wiki niespodziankę i przyprowadza Mateusza. Dziewczyna jest rozczarowana, nie chce wracać do dawnego związku.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 150/196 Logo TVN Fabuła
Artur rusza samochodem rencisty za odjeżdżającą na lotnisko Moniką. Monika jedzie taksówką z Adamem, który wyjawia jej, że Artur chce jej osobiście coś powiedzieć. Monika czeka na niego do ostatniej chwili… Konstancja pociesza się w ramionach Cezarego.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-23

07:00 Prosto w serce, odc. 151/196 Logo TVN Fabuła
Artur chce jechać za Moniką do Las Vegas. Adam pomaga mu w kupnie biletu, a Artur próbuje dowiedzieć się, gdzie dokładnie zatrzymała się Monika. Konstancja zastanawia się z Czarkiem, czy Artur byłby rzeczywiście zdolny do szantażu. Czarek idzie do pracy, by zobaczyć, jak zachowuje się Artur, natomiast Konstancja rozmawia o nim z Wiki. Lalo uczy Mateusza, jak powinien rozmawiać z kobietami, by udało mu się dotrzeć do Wiki. Gdy Artur żegna się z dziećmi i jest gotowy do wyjazdu, dzwoni do niego Makowski. Mówi, że rozprawa adopcyjna odbędzie się za dwa dni…
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 152/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest przekonany, że zaszachowana Konstancja zachowa się w sądzie lojalnie. Jednak Konstancja lekceważy szantaż Artura i stawia warunki. Artur podejmuje wyzwanie. Jego pierwszy krok to wyrzucenie Czarka z pracy… Tymczasem Mateusz odmieniony i uświadomiony emocjonalnie przez Lalo próbuje zbliżyć się do Wiki. Spędzają romantyczny dzień, bawiąc się i rozumiejąc jak nigdy. Artur jest bardziej precyzyjny w swoich działaniach i skutecznie przypiera Konstancję do muru. Czy Konstancja uzna swoją przegraną?
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-24

07:00 Prosto w serce, odc. 153/196 Logo TVN Fabuła
Dzisiaj rozprawa w sądzie. Artur podenerwowany, że nie ma Konstancji. Makowski uspokaja go. Zeznaje Laura, Kuba i kurator Ewa Ekert. Konstancja przez cały dzień bije się z myślami, czy powiedzieć w sądzie tak, jak chce Artur, czy zrobić tak, jak nakazuje jej urażona duma. W firmie Andrzej chce się jak najwięcej dowiedzieć o relacji Monika - Artur. Wypytuje Żanetę i Adama. Mateusz uprawia grę i nadal udaje, że jest gejem. Kiedy myśli, że już wystarczająco zbliżył się do Wiki, ta organizuje mu randkę z Lalo… Ogłoszenie postanowienia sądu o adopcji przerywa Konstancja, która wpada na salę sądową.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 154/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja zachowuje się lojalnie. Zeznaje tak, jak polecił jej Artur i dzięki temu dzieci w końcu należą do Artura. Dobry czyn Konstancja natychmiast rekompensuje sobie złym – wie, że Artur będzie chciał lecieć za Moniką, dlatego próbuje mu to uniemożliwić. Mateusz cierpi – nie dość, że musi udowodnić Wiki, że nie jest gejem, to musi również liczyć na jej przebaczenie. Czy mu się uda? Artur szuka jakiegokolwiek tropu, który pozwoli mu namierzyć Monikę.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-25

07:00 Prosto w serce, odc. 155/196 Logo TVN Fabuła
Trop z motelem okazuje się fałszywy. Artur szykuje się do wylotu do Las Vegas, choć nie ma pojęcia gdzie dokładnie szukać Moniki. Konstancja na dziś zaplanowała wizytę redaktora telewizji, który zrobi reportaż jak zostaje mecenasem sztuki. W tym celu chce wykorzystać malowidło w sypialni Czarka. Mateusz stara się przeprosić Wiki. Organizuje jej pokaz filmu, który nagrali przed laty.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 156/196 Logo TVN Fabuła
Artur, mimo zniszczonego paszportu, próbuje udać się do USA. Gośka pomimo dezaprobaty Zbyszka bierze udział w castingu na pogodynkę i przechodzi do drugiego etapu. Robert stracił mieszkanie i szuka pomocy u Rafała, który proponuje mu zamieszkanie w kamienicy i pracę administratora. Rafał dowiaduje się, że Konstancja mieszka z Cezarym. Monika dzwoni ze Stanów i informuje Basię i Gośkę, że wszystko u niej w porządku.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-26

07:00 Prosto w serce, odc. 157/196 Logo TVN Fabuła
Artur obmyśla coraz dziwniejsze sposoby, żeby dostać się do USA. Adam obawia się, że przez te szaleństwa Andrzej może zrezygnować z interesu. Robert nie ma pieniędzy dlatego przystaje na propozycję Rafała i zamieszkuje w kamienicy. Gośka mówi Zbyszkowi, że sama pójdzie na drugi etap castingu. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy na casting przychodzi Zbyszek i robi scenę. Artur rozmawia z Basią i Gośką, próbuje wyciągnąć od nich więcej informacji na temat Moniki, ale one nie chcą mu nic powiedzieć.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 158/196 Logo TVN Fabuła
Artur waha się czy skorzystać z usług prywatnego detektywa. Okazuje się, że jest nim piękna Natalia Poranek…Feliks dochodzi do wniosku, że kolejnym etapem w jego relacji z Anetą powinno być zamieszkanie razem. Proponuje Anecie kupno dużego mieszkania. Gośka wpada w sidła Roberta, który sfrustrowany posadą administratora kamienicy udziela jej porad prawnych. Natalia nie zjawia się na drugim spotkaniu z Arturem, czym prawdopodobnie pogrzebała swoje szanse na zatrudnienie…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-27

07:00 Prosto w serce, odc. 159/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest przekonany, że detektyw Natalia nie sprawdzi się w poszukiwaniach Moniki. Chce wynająć kogoś innego. Anetę pochłania praca przy nowym osiedlu. Trudno jej zdecydować czy jest gotowa, by zamieszkać z Feliksem. Tymczasem Feliksowi zależy na szybkiej odpowiedzi. Gośka przed podjęciem pracy pogodynki wybiera się do telewizji na rozmowę. Robert pomaga jej negocjować lepsze warunki umowy… Natalia daje pokaz profesjonalizmu.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-30

07:00 Prosto w serce, odc. 160/196 Logo TVN Fabuła
Natalia z pomocą Artura rozpoczyna śledztwo. Pierwszym jej celem stają się Gośka i Baśka. Gośka zaczyna pracę jako pogodynka. W jej pierwszym dniu pracy towarzyszą jej Robert i Zbyszek. Feliks coraz bardziej dokucza Anecie, że ta poświęca się pracy. Anetę z kolei coraz bardziej irytują uszczypliwości Feliksa, aż w końcu przestaje z nim rozmawiać. Feliks idzie na skargę do Artura.Natalia podstępem dostaje się do mieszkania dziewczyn, gdzie udaje jej się zdobyć amerykański numer telefonu Moniki.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 161/196 Logo TVN Fabuła
Monika nie chce rozmawiać z Arturem przez telefon. Artur chce, żeby Natalia nadal szukała Moniki. Ale jak to zrobić? Aneta mówi Feliksowi, że nie może z nim zamieszkać. Właśnie dostała awans i chce się skupić na karierze. Feliks jest załamany. Gośka dostaje od Roberta propozycję zagrania w ambitnym filmie. Okazuje się, że z rolą wiążą się rozbierane sceny…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-10-31

07:00 Prosto w serce, odc. 162/196 Logo TVN Fabuła
Natalia radzi Arturowi, żeby skończył z szalonymi próbami skontaktowania się z Moniką, żeby spokojnie zaczekał na paszport, a w tym czasie zajął się sprawami, które zaniedbał. Odsunięty od życia firmy Rafał chce wrócić do gry. Tym razem uczciwie pracować. Zbyszek jest przeciwny roli Gośki. Nie chce, żeby jego dziewczyna rozbierała się na ekranie. Robert upatruje w Zbyszku wroga i chce się go pozbyć. Artur postanawia zatrudnić Natalię w Sagowski Development.
/ Polska / serial obyczajowy
07:30 Prosto w serce, odc. 163/196 Logo TVN Fabuła
W Sagowski Development zmiany. Artur wprowadza Natalię do firmy i daje zawodową szansę Rafałowi. Natalia zabiera się do prześwietlenia podejrzanego kontrahenta firmy, a Rafał wykazuje się przebojowymi pomysłami marketingowymi. Do Gośki dociera, że rozbierane sceny obejrzą wszyscy jej bliscy i znajomi, włączając w to Czarka i Górę, którzy chętnie zobaczą w negliżu atrakcyjną sąsiadkę. U Wiki i Mateusza sielanka. Dobrze im razem, ale portfel Mateusza chyba długo nie wytrzyma trybu życia Wiki.
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Prosto w serce. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Prosto w serce w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info