Reklama

Prosto w serce godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Prosto w serce

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Prosto w serce będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

06:10 Prosto w serce, odc. 155/196 Logo TVN Fabuła
Trop z motelem okazuje się fałszywy. Artur szykuje się do wylotu do Las Vegas, choć nie ma pojęcia gdzie dokładnie szukać Moniki. Konstancja na dziś zaplanowała wizytę redaktora telewizji, który zrobi reportaż jak zostaje mecenasem sztuki. W tym celu chce wykorzystać malowidło w sypialni Czarka. Mateusz stara się przeprosić Wiki. Organizuje jej pokaz filmu, który nagrali przed laty.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 156/196 Logo TVN Fabuła
Artur, mimo zniszczonego paszportu, próbuje udać się do USA. Gośka pomimo dezaprobaty Zbyszka bierze udział w castingu na pogodynkę i przechodzi do drugiego etapu. Robert stracił mieszkanie i szuka pomocy u Rafała, który proponuje mu zamieszkanie w kamienicy i pracę administratora. Rafał dowiaduje się, że Konstancja mieszka z Cezarym. Monika dzwoni ze Stanów i informuje Basię i Gośkę, że wszystko u niej w porządku.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-21

06:05 Prosto w serce, odc. 147/196 Logo TVN Fabuła
Adam dowiaduje się, że Monika przyspieszyła datę wylotu. Wylatuje już następnego dnia. Przekazuje tę informację Arturowi, który natychmiast zaczyna działać. Monika spotyka się z Michałem Czewskim, który przekazuje jej informacje o turnieju bokserskim i zapewnia, że w Las Vegas zajmie się nią jego przyjaciel, Włodek Arczyk. Artur dostaje informację, że sędzia zgodził się dopisać go do wniosku adopcyjnego. Musi tylko przyjść z Konstancją do jego gabinetu…
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
06:40 Prosto w serce, odc. 148/196 Logo TVN Fabuła
Artur wie, że może zatrzymać Monikę tylko konkretami, więc walczy o jak najszybsze dopisanie go do wniosku adopcyjnego. Monika tymczasem szykuje się do podróży, pakuje walizki, żegna się z bliskimi i… wyciąga do Konstancji rękę na zgodę. Największy problem Monika ma z sentymentalnymi pamiątkami po Arturze. Artur tymczasem podpisuje wniosek adopcyjny i, wcześniej niż planował, demaskuje zdradę Konstancji. Czy to wystarczy żeby zatrzymać Monikę?
/ Polska / serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 149/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja w końcu przegrana. Nie ma argumentu tłumaczącego zdradę. Artur chce gonić za Moniką, żeby wytłumaczyć jej całą sytuację, ale Konstancja mu to utrudnia. Za kilka godzin Monika leci do Stanów. Basia i Gośka przygotowują pożegnalny posiłek, wręczają prezenty. Lalo sprawia Wiki niespodziankę i przyprowadza Mateusza. Dziewczyna jest rozczarowana, nie chce wracać do dawnego związku.
/ Polska / serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 150/196 Logo TVN Fabuła
Artur rusza samochodem rencisty za odjeżdżającą na lotnisko Moniką. Monika jedzie taksówką z Adamem, który wyjawia jej, że Artur chce jej osobiście coś powiedzieć. Monika czeka na niego do ostatniej chwili… Konstancja pociesza się w ramionach Cezarego.
/ Polska / serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 151/196 Logo TVN Fabuła
Artur chce jechać za Moniką do Las Vegas. Adam pomaga mu w kupnie biletu, a Artur próbuje dowiedzieć się, gdzie dokładnie zatrzymała się Monika. Konstancja zastanawia się z Czarkiem, czy Artur byłby rzeczywiście zdolny do szantażu. Czarek idzie do pracy, by zobaczyć, jak zachowuje się Artur, natomiast Konstancja rozmawia o nim z Wiki. Lalo uczy Mateusza, jak powinien rozmawiać z kobietami, by udało mu się dotrzeć do Wiki. Gdy Artur żegna się z dziećmi i jest gotowy do wyjazdu, dzwoni do niego Makowski. Mówi, że rozprawa adopcyjna odbędzie się za dwa dni…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-22

06:05 Prosto w serce, odc. 152/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest przekonany, że zaszachowana Konstancja zachowa się w sądzie lojalnie. Jednak Konstancja lekceważy szantaż Artura i stawia warunki. Artur podejmuje wyzwanie. Jego pierwszy krok to wyrzucenie Czarka z pracy… Tymczasem Mateusz odmieniony i uświadomiony emocjonalnie przez Lalo próbuje zbliżyć się do Wiki. Spędzają romantyczny dzień, bawiąc się i rozumiejąc jak nigdy. Artur jest bardziej precyzyjny w swoich działaniach i skutecznie przypiera Konstancję do muru. Czy Konstancja uzna swoją przegraną?
/ Polska / serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 153/196 Logo TVN Fabuła
Dzisiaj rozprawa w sądzie. Artur podenerwowany, że nie ma Konstancji. Makowski uspokaja go. Zeznaje Laura, Kuba i kurator Ewa Ekert. Konstancja przez cały dzień bije się z myślami, czy powiedzieć w sądzie tak, jak chce Artur, czy zrobić tak, jak nakazuje jej urażona duma. W firmie Andrzej chce się jak najwięcej dowiedzieć o relacji Monika - Artur. Wypytuje Żanetę i Adama. Mateusz uprawia grę i nadal udaje, że jest gejem. Kiedy myśli, że już wystarczająco zbliżył się do Wiki, ta organizuje mu randkę z Lalo… Ogłoszenie postanowienia sądu o adopcji przerywa Konstancja, która wpada na salę sądową.
/ Polska / serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 154/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja zachowuje się lojalnie. Zeznaje tak, jak polecił jej Artur i dzięki temu dzieci w końcu należą do Artura. Dobry czyn Konstancja natychmiast rekompensuje sobie złym – wie, że Artur będzie chciał lecieć za Moniką, dlatego próbuje mu to uniemożliwić. Mateusz cierpi – nie dość, że musi udowodnić Wiki, że nie jest gejem, to musi również liczyć na jej przebaczenie. Czy mu się uda? Artur szuka jakiegokolwiek tropu, który pozwoli mu namierzyć Monikę.
/ Polska / serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 155/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 156/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-07-23

06:10 Prosto w serce, odc. 157/196 Logo TVN Fabuła
Artur obmyśla coraz dziwniejsze sposoby, żeby dostać się do USA. Adam obawia się, że przez te szaleństwa Andrzej może zrezygnować z interesu. Robert nie ma pieniędzy dlatego przystaje na propozycję Rafała i zamieszkuje w kamienicy. Gośka mówi Zbyszkowi, że sama pójdzie na drugi etap castingu. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy na casting przychodzi Zbyszek i robi scenę. Artur rozmawia z Basią i Gośką, próbuje wyciągnąć od nich więcej informacji na temat Moniki, ale one nie chcą mu nic powiedzieć.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 158/196 Logo TVN Fabuła
Artur waha się czy skorzystać z usług prywatnego detektywa. Okazuje się, że jest nim piękna Natalia Poranek…Feliks dochodzi do wniosku, że kolejnym etapem w jego relacji z Anetą powinno być zamieszkanie razem. Proponuje Anecie kupno dużego mieszkania. Gośka wpada w sidła Roberta, który sfrustrowany posadą administratora kamienicy udziela jej porad prawnych. Natalia nie zjawia się na drugim spotkaniu z Arturem, czym prawdopodobnie pogrzebała swoje szanse na zatrudnienie…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-24

06:10 Prosto w serce, odc. 159/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest przekonany, że detektyw Natalia nie sprawdzi się w poszukiwaniach Moniki. Chce wynająć kogoś innego. Anetę pochłania praca przy nowym osiedlu. Trudno jej zdecydować czy jest gotowa, by zamieszkać z Feliksem. Tymczasem Feliksowi zależy na szybkiej odpowiedzi. Gośka przed podjęciem pracy pogodynki wybiera się do telewizji na rozmowę. Robert pomaga jej negocjować lepsze warunki umowy… Natalia daje pokaz profesjonalizmu.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
06:45 Prosto w serce, odc. 160/196 Logo TVN Fabuła
Natalia z pomocą Artura rozpoczyna śledztwo. Pierwszym jej celem stają się Gośka i Baśka. Gośka zaczyna pracę jako pogodynka. W jej pierwszym dniu pracy towarzyszą jej Robert i Zbyszek. Feliks coraz bardziej dokucza Anecie, że ta poświęca się pracy. Anetę z kolei coraz bardziej irytują uszczypliwości Feliksa, aż w końcu przestaje z nim rozmawiać. Feliks idzie na skargę do Artura.Natalia podstępem dostaje się do mieszkania dziewczyn, gdzie udaje jej się zdobyć amerykański numer telefonu Moniki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-25

06:10 Prosto w serce, odc. 161/196 Logo TVN Fabuła
Monika nie chce rozmawiać z Arturem przez telefon. Artur chce, żeby Natalia nadal szukała Moniki. Ale jak to zrobić? Aneta mówi Feliksowi, że nie może z nim zamieszkać. Właśnie dostała awans i chce się skupić na karierze. Feliks jest załamany. Gośka dostaje od Roberta propozycję zagrania w ambitnym filmie. Okazuje się, że z rolą wiążą się rozbierane sceny…
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 162/196 Logo TVN Fabuła
Natalia radzi Arturowi, żeby skończył z szalonymi próbami skontaktowania się z Moniką, żeby spokojnie zaczekał na paszport, a w tym czasie zajął się sprawami, które zaniedbał. Odsunięty od życia firmy Rafał chce wrócić do gry. Tym razem uczciwie pracować. Zbyszek jest przeciwny roli Gośki. Nie chce, żeby jego dziewczyna rozbierała się na ekranie. Robert upatruje w Zbyszku wroga i chce się go pozbyć. Artur postanawia zatrudnić Natalię w Sagowski Development.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-26

06:10 Prosto w serce, odc. 163/196 Logo TVN Fabuła
W Sagowski Development zmiany. Artur wprowadza Natalię do firmy i daje zawodową szansę Rafałowi. Natalia zabiera się do prześwietlenia podejrzanego kontrahenta firmy, a Rafał wykazuje się przebojowymi pomysłami marketingowymi. Do Gośki dociera, że rozbierane sceny obejrzą wszyscy jej bliscy i znajomi, włączając w to Czarka i Górę, którzy chętnie zobaczą w negliżu atrakcyjną sąsiadkę. U Wiki i Mateusza sielanka. Dobrze im razem, ale portfel Mateusza chyba długo nie wytrzyma trybu życia Wiki.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 164/196 Logo TVN Fabuła
Niespodziewanie do Artura dzwoni Monika. Oficjalnym powodem telefonu jest troska o zwolnionego Czarka, jednak temat rozstania pary kochanków szybko dominuje rozmowę. Natalia zaczyna śledztwo w sprawie podejrzanego kontrahenta. Mateusz zaczyna robić sobie długi…Czarek i Góra widząc, że Robert nie odpuści Gośce zerwanej umowy, postanawiają działać. Artur i Natalia nielegalnie przeczesują podejrzaną firmę. Zostają zamknięci w magazynie…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-27

06:10 Prosto w serce, odc. 165/196 Logo TVN Fabuła
Wspólne uwięzienie sprzyja rozmowom Natalii i Artura o życiu, partnerach i wspólnym zamiłowaniu do ryzyka. Lalo martwi się o Mateusza. Mówi o tym Wiki. Wiki, kiedy Mateusz wręcza jej kolejny drogi prezent, zdaje sobie sprawę, że chłopak wydaje więcej, niż zarabia. Adam jest pod wrażeniem negocjacji, które prowadzi Rafał z jednym z wykonawców. Andrzej widzi, że między Natalią a Arturem narasta sympatia. Prosi Natalię o rozmowę na osobności.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 166/196 Logo TVN Fabuła
Andrzej oczekuje od Natalii, że odejdzie z firmy Artura. Natalia rozpoczyna śledztwo, chce znaleźć odpowiedź na pytanie, co łączy Andrzeja z Moniką. Artur dowiaduje się, że Mateusz wyprzedaje jego rzeczy. Po konsultacji z Wiki Artur przeprowadza z Mateuszem męską rozmowę. Zdesperowany Robert próbuje wyciągnąć pieniądze od Rafała. Dochodzi między nimi do bójki. Natalii udaje się ustalić, co łączy Andrzeja z Moniką…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-28

06:05 Prosto w serce, odc. 157/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 158/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 159/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 160/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 161/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-07-29

06:05 Prosto w serce, odc. 162/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 163/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 164/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama
07:50 Prosto w serce, odc. 165/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 166/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-07-30

06:10 Prosto w serce, odc. 167/196 Logo TVN Fabuła
Andrzej rozmawia z Natalią, która odkryła, że jest ojcem Moniki. Natalia oznajmia, że musi o tym powiedzieć Arturowi. Rafał pracuje nad reklamą mieszkań na nowym osiedlu budowanym przez Sagowski Development. Odkrywa, że najlepiej by było, gdyby to Artur został twarzą kampanii. Robert szczuje paparazzi na Gośkę, sugerując mu, że jest to Monika Milewska, która ma romans z Arturem. Widząc przedstawicieli prasy w kamienicy, Konstancja wpada w panikę. Wysyła Cezarego na przeszpiegi.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 168/196 Logo TVN Fabuła
Natalia ulega argumentom Andrzeja i zgadza się nie powiedzieć Arturowi o tym, że Andrzej jest ojcem Moniki. Jednocześnie coraz bardziej zadurza się w Arturze. Gośka realizuje swój pomysł oszukania mediów. Opowiada niestworzone historie o romansie Moniki z Arturem, by na końcu odkryć swój dowcip i ośmieszyć naiwność dziennikarzy. Konstancja ma plan, żeby sprzedać mediom wyciskającą łzy opowieść o swoim nieszczęściu. Wszystko po to, żeby ludzie uwierzyli, jaka jest pokrzywdzona przez Artura i niewinna.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-31

06:10 Prosto w serce, odc. 169/196 Logo TVN Fabuła
Natalia chce powiedzieć Arturowi, że odchodzi z firmy, ale swoje zamiary musi przełożyć. Mieszkańcy kamienicy zaczynają się bawić obecnością paparazzich, którzy co chwila węszą nowy skandal. W końcu Gośka przemawia do paparazzich, przyznaje, kim jest naprawdę i ośmiesza dziennikarskie hieny. Artur i Natalia spędzają miło czas na pikniku z dziećmi. Natalia decyduje się zostać w firmie i trzymać swoje uczucia na wodzy.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 170/196 Logo TVN Fabuła
Artur wreszcie dostaje nowy paszport i kupuje bilet do USA na kolejny dzień. Od Natalii dowiaduje się, że Monika po raz kolejny zmieniła miejsce zamieszkania. Konstancja dostaje propozycję zagrania w reklamie. Cezary ma koszmarny sen, w którym wydaje mu się, że jest Arturem. Gdy się budzi, mówi Konstancji, że nigdy nim nie będzie. Natalia jest coraz bardziej zauroczona Arturem. Jej zachowanie obserwuje Aneta, której wydaje się, że Natalia nie poradzi sobie z miłością.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-01

06:10 Prosto w serce, odc. 171/196 Logo TVN Fabuła
Do Cezarego dociera, że Konstancja odeszła naprawdę. Góra próbuje mu wytłumaczyć, że powinien znaleźć pracę i zapomnieć o Konstancji. Żądny zemsty Robert przedstawia Zadwornemu plan wykończenia Sagowskich. Proponuje przejęcie stworzonego przez Adama projektu nowoczesnego osiedla. Natalia ma poważną rozmowę z Anetą. Nie chce przyznać, że zakochała się w Arturze. Jedzie do niego do domu i całuje go, niby na szczęście. Artur pyta o adres Moniki i Natalia, po chwili wahania, daje mu go. Artur wylatuje do Stanów.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 172/196 Logo TVN Fabuła
Artur poleciał do Stanów, a Zadworny i Robert próbują wykraść Adamowi pendrive`a z projektem osiedla. Natalia traktuje sprawę bardzo osobiście, bo wszystko co teraz robi, robi dla Artura. Czarek walczy o prawo jazdy kategorii D - swoją przepustkę w świat odpowiedzialności i stabilności zawodowej. Walka jest tym trudniejsza, że Czarek musi zdać test ze znajomości kodeksu drogowego. Tymczasem Artur dociera do Las Vegas i odnajduje Monikę…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-02

06:10 Prosto w serce, odc. 173/196 Logo TVN Fabuła
Artur prosi Monikę żeby wróciła z nim do domu. Doprowadził do adopcji i pozbył się ze swojego życia Konstancji – droga do szczęścia wydaje się otwarta…Czarkowi udaje się namówić Kubę do pójścia z nim na egzamin. W firmie trwa spór o to, w jaki sposób zabezpieczyć pendrive’a z projektem osiedla. W końcu Natalii udaje się namówić Adama, żeby złożył projekt w banku. Monika mówi Arturowi, że dobrze jej w Las Vegas. Spełnia swoje marzenia. W Polsce czekałyby ją tylko intrygi i skandale…
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 174/196 Logo TVN Fabuła
Arturowi nie udaje się przekonać Moniki do powrotu. Natalia i Adam zastanawiają się, jak odzyskać projekt osiedla. Adam zapewnia ją, że stworzył dodatkowe zabezpieczenia. Natomiast Natalia odkrywa, że w firmie jest podsłuch. Czarek uczy się do kolejnego egzaminu. W międzyczasie przyjmuje jednorazowe zlecenie i zostaje szoferem. Po wyjściu Artura Monika źle się czuje. Kupuje test ciążowy…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-03

06:10 Prosto w serce, odc. 175/196 Logo TVN Fabuła
Monika robi sobie test ciążowy. Wynik jest pozytywny. Natalii udaje się przekazać napastnikom fałszywe hasło. Dzięki temu Zadworny i Robert demaskują się. Elżbieta kontaktuje się z Andrzejem. Czuje się gotowa do powrotu. Czarek próbuje namówić Konstancję do powrotu. Jednak ona ani myśli o powrocie do kamienicy. Czarkowi wydaje się, że to już koniec, gdy niespodziewanie Konstancja wraca i oznajmia mu zaskakująca nowinę. Monika jest zagubiona. Postanawia zadzwonić do Elżbiety.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 176/196 Logo TVN Fabuła
Czarek zmaga się z wizją ojcostwa. Po wewnętrznym boju dochodzi do wniosku, że bardzo chce mieć dziecko z Konstancją. Jednak ona twierdzi, że to dziecko Artura… Zadworny i Robert siedzą. Artur wraca do kraju. Nie odpuszczają mu dziennikarze, którzy domagają się informacji o jego życiu uczuciowym. W domu Artur komunikuje dzieciom, że Monika go odrzuciła. Jedzie do firmy i spotyka Natalię, której zwierza się ze wszystkiego, co spotkało go w Las Vegas.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-04

06:05 Prosto w serce, odc. 167/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 168/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 169/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 170/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 171/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-05

06:05 Prosto w serce, odc. 172/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 173/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 174/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 175/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 176/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-06

06:10 Prosto w serce, odc. 177/196 Logo TVN Fabuła
Ostatecznie nie dochodzi do pocałunku między Natalią i Arturem. Konstancja tłumaczy Czarkowi „ojcostwo Artura” – to jej pomysł na zarobienie pieniędzy. Nim prawda wyjdzie na jaw, chce w tym czasie napisać książkę o swoim życiu. Czarek przekonuje Konstancję do odpuszczenia medialnych planów i do założenia normalnej rodziny. Artur ma dość dziennikarzy. Postanawia udzielić szczerego wywiadu i uciąć spekulacje.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 178/196 Logo TVN Fabuła
Artur udziela szczerego wywiadu, który ma zakończyć medialne pomówienia. Mówi o rozwodzie z Konstancją i znajomości z Moniką. Andrzej i Elżbieta uznają, że nie powinni jeszcze mówić Arturowi o swoich planach związanych z Moniką i fakcie, że Andrzej jest ojcem Moniki. Konstancji ciąża i bycie matką kojarzy się z piekłem. Cezary i Góra szukają pomysłów na to, by ją przekonać. Artur spotyka się z Andrzejem, by poważnie z nim porozmawiać. Biernat przyznaje się, że jest ojcem Moniki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-07

06:10 Prosto w serce, odc. 179/196 Logo TVN Fabuła
Artur ma pretensje do Natalii, że nie powiedziała mu o tym, że Biernat jest ojcem Moniki. Cezary próbuje w dalszym ciągu przekonać Konstancję, że wychowywanie dziecka może być fajne. Dopiero wizyta u lekarza i USG zmieniają jej podejście. Robert i Zadworny wychodzą z więzienia za kaucją. Natalia przychodzi do Artura, by wyjaśnić z nim do końca wszystkie sprawy.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 180/196 Logo TVN Fabuła
Cezary i Konstancja wybierają imię dla dziecka. Natalia i Artur umawiają się na poważna rozmowę na temat ich wzajemnych relacji. Rafał spotyka się z Robertem, który go szantażuje. Płaci mu za milczenie. Robert mówi, że to nie wszystko i że szykuje dla Rafała kolejną niespodziankę. Zdruzgotany szantażem Rafał znajduje wsparcie w Żanecie. Artur i Natalia próbują odetchnąć po chwilach emocji, gdy nagle pojawia się Konstancja…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-08

06:10 Prosto w serce, odc. 181/196 Logo TVN Fabuła
Konstancja przychodzi do Artura, żeby mu powiedzieć, że jeśli chce rozwodu, to ona jest gotowa mu go dać. Mówi mu, że jest w ciąży z Cezarym. Artur proponuje Natalii, że pomoże w urządzeniu urodzin dla Filipa. Wszyscy w domu przygotowują przedstawienie, w którym mają zagrać Artur i Natalia. Rafał próbuje się przygotować do konferencji prasowej dotyczącej otwarcia budowy. Przeszkadza mu w tym Robert, który coraz bardziej zaczyna go osaczać. Aneta czeka na powrót Feliksa z urlopu.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 182/196 Logo TVN Fabuła
Hania mówi Arturowi i Natalii, że na koniec przedstawienia będą musieli się pocałować. Podczas pocałunku do domu Artura dzwoni Monika. Robert przeszkadza Rafałowi w organizacji konferencji. Tuż przed przyjściem dziennikarzy zmusza go do opuszczenia biura. Rafał zostawia konferencję w rękach nieprzygotowanej Żanety. Z urlopu wraca Feliks, czym bardzo zaskakuje Anetę. Przyjechał jej powiedzieć, że wraca do Afryki kopać studnie.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-09

06:10 Prosto w serce, odc. 183/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Natalia nie wiedzą, jak się zachować po tym, co zaszło podczas urodzinowego przedstawienia Filipa. Feliks przekonuje Anetę, by wyjechała z nim zagranicę. Monika dzwoni do Elżbiety. Prosi ją, by do niej przyjechała. Andrzej proponuje Elżbiecie, że pojadą tam razem. Robert proponuje Rafałowi współpracę – jeśli pomoże w zablokowaniu budowy osiedla, to Robert przestanie go szantażować Natalia i Artur rozmawiają o swoim pocałunku. Dociera do nich, że wszystko dzieje się za szybko.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 184/196 Logo TVN Fabuła
Natalia jest gotowa zaangażować się w relację z Arturem, Artur ma wątpliwości. Firma żyje mającym nastąpić jutro otwarciem budowy. Tymczasem Feliks znajduje sposób żeby przekonać Anetę do wyjazdu do Afryki. Robert organizuje mistyfikację – razem z Rafałem zostawia na miejscu budowy ślady chronionego gatunku ptaka. Rafał jest przekonany, że zdobył haka na Roberta i teraz doprowadzi do jego aresztowania. Artur zaprasza Natalię na kolację, podczas której ona ponawia propozycję bycia razem.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-10

06:10 Prosto w serce, odc. 185/196 Logo TVN Fabuła
Andrzej i Elżbieta odwiedzają Artura. Oznajmiają mu, że wyjeżdżają do Las Vegas, do Moniki. Chcą zbudować rodzinę na nowo. Artur życzy im powodzenia. Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia budowy osiedla. Rafał przedstawia Arturowi dowody na to, że Robert włamał się na teren budowy. W międzyczasie do firmy dociera wiadomość, że tuż obok terenu budowy znaleziono jaja zagrożonego gatunku ptaka. Do firmy przychodzi konserwator przyrody, który informuje, że budowa osiedla musi zostać wstrzymana.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 186/196 Logo TVN Fabuła
W firmie ponure nastroje. Do Artura przychodzi przesyłka od Roberta – spis wszystkich świństw, które zrobił mu Rafał. Tymczasem do Las Vegas przyjeżdża Elżbieta. Monika mówi matce, że będzie miała dziecko z Arturem. Na razie jednak nie chce mu o tym mówić, chociaż Elżbieta namawia ją do tego. Elżbieta mówi Monice, że jej ojcem jest Andrzej Biernat. Wściekły Artur każe Rafałowi wynosić się z firmy i z życia.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-11

06:05 Prosto w serce, odc. 177/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 178/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 179/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 180/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 181/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-12

06:05 Prosto w serce, odc. 182/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 183/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 184/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 185/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 186/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-13

06:10 Prosto w serce, odc. 187/196 Logo TVN Fabuła
Robert składa Arturowi propozycję - chce trzech milionów w zamian za to, że dostarczy Arturowi dowód na to, że wstrzymanie budowy było jego dziełem. Artur markuje negocjacje z Robertem, a w tym samym czasie Aneta, Feliks i Natalia prowadzą poszukiwania dowodu na winę Roberta. Czarek rzadko bywa w domu, bez przerwy pracuje, czym rozwściecza Konstancję. Rafał odchodzi z firmy. Smutna Żaneta ostatecznie przyznaje się Basi do szczególnej sympatii jaką czuje do Rafała.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 188/196 Logo TVN Fabuła
Artur zwołuje konferencję prasową, w czasie której chce uspokoić klientów. Wściekła na Czarka Konstancja wyprowadza się z kamienicy. Spanikowany Cezary odnajduje Konstancję, po czym oświadcza się jej. Monika dzwoni do Basi. Mówi jej, że nie chce wrócić do kraju. Mija kilka miesięcy…Artur, żeby spłacić długi, sprzedaje swoje udziały tureckiemu inwestorowi. Artur i Natalia są parą. Konstancja i Cezary przygotowują się do ślubu. Monika dzwoni do Andrzeja. Postanawia przyjechać do kraju.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-14

06:10 Prosto w serce, odc. 189/196 Logo TVN Fabuła
Artur przeżywa sprzedaż firmy. Jednak po rozmowach z dziećmi i Natalią dochodzi do wniosku, że powinien zacząć swoje życie od nowa. Cezary mianuje Górę na świadka. Konstancja chciałaby, żeby jej świadkową była Wiki, ale boi się z nią porozmawiać. Rafał zajmuje się kamienicą. Razem z Żanetą chcą otworzyć tajemniczy lokal na miejscu kiosku.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 190/196 Logo TVN Fabuła
Żaneta wpada na pomysł urządzenia wesela Konstancji i Czarka w kamienicy, w jej barze. Przygotowania idą sprawnie, ale panna młoda zwątpiła nagle w sens ślubu. Artur pracuje z Mateuszem w warsztacie. Przyznaje się przyjacielowi, że mimo, że jest z Natalią, to co jakiś czas wspomina Monikę. Mimo starań Wiki i Czarka, Konstancja nadal obawia się ślubu i chce wszystko odwołać.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-15

06:10 Prosto w serce, odc. 191/196 Logo TVN Fabuła
Natalia zwierza się Żanecie, że nie wie, na czym stoi w swoim związku z Arturem. Cezary nie sprawdza się podczas nocy poślubnej. Z pomocą Góry udaje mu się zdiagnozować problem. Andrzej odwiedza Artura. Sonduje, jakie Artur ma plany. Domyśla się, że chce ułożyć sobie życie bez firmy i bez Moniki. Namawia Artura, żeby porozmawiał z jego córką. Rafał proponuje Żanecie, żeby została u niego po weselu. Artur proponuje Natalii, aby zamieszkała razem z nim i dziećmi.Ze Stanów wraca Monika…
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 192/196 Logo TVN Fabuła
Monika przyjeżdża do kamienicy. Przeprasza Gośkę i Basię, że nie mówiła im o ciąży, po czym wyznaje, że chce o wszystkim powiedzieć Arturowi. Żaneta jest cały czas zirytowana, że Rafał nie potrafi jej wyznać miłości. Prosi Cezarego, by przekonał Rafała, że mówienie o uczuciach jest bardzo ważne. Nieoczekiwanie do Rafała dzwoni Zadworny z informacją, że do miasta wrócił Robert. Cezary ma już dosyć faktu, że Góra praktycznie u niego mieszka. Monika w końcu jedzie do domu Artura, by o wszystkim mu powiedzieć.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-16

06:10 Prosto w serce, odc. 193/196 Logo TVN Fabuła
Artur domyśla się, że dziecko jest jego. Dochodzą do wniosku, że powinni zastanowić się, co dalej. Rozmowę przerywa informacja od Rafała – udało mu się namierzyć Roberta.Góra organizuje wieczorek samotnych serc. Żeby zwiększyć swoje szanse u Gośki, zaprasza Zbyszka i Kubę. Wydaje mu się, że w towarzystwie byłych facetów Gośki łatwiej będzie się wybić… Dochodzi do niezwykle groźnej konfrontacji Rafała, Roberta, Artura i Natalii.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 194/196 Logo TVN Fabuła
Artur i Rafał są w szpitalu. Rafał lekko draśnięty kulą, Artur śpi po uderzeniu w głowę. Lekarze zapewniają, że stan Artura jest dobry.Na wieść o strzelaninie do szpitala jadą Monika i Żaneta. Monika przychodzi do Artura i wzruszona wyznaje mu, że jej uczucie nie zgasło. Artur budzi się. Okazuje się, że stracił pamięć. Trudne przeżycia uświadamiają Rafałowi to, co jest naprawdę ważne. Natalia widząc ciążę Moniki czuje, że jej powrót stawia pod znakiem zapytania jej związek z Arturem.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-17

06:10 Prosto w serce, odc. 195/196 Logo TVN Fabuła
Artur jest w domu. Natalia prosi wszystkich, by nie mówili Arturowi o Monice, gdyż mogłoby to być dla niego za dużo informacji na raz. Artur dopytuje o Monikę, w końcu postanawia w tajemnicy wyjść z domu. Rozpoczynają się poszukiwania Artura. Wiedziony odruchem serca Artur trafia pod kamienicę, gdzie spotyka się z Moniką. Monika jest szczęśliwa – to serce Artura przyprowadziło go do niej.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Prosto w serce, odc. 196 Logo TVN Fabuła
Artur idzie z Natalią do domu. Ale serce każe mu wracać do Moniki. Artur wraca do Moniki całuje ją i odzyskuje pamięć. Monika zaczyna rodzić. Rodzić zaczyna również Konstancja. Wiki i Mateusz, którzy zetknęli się ze sobą podczas poszukiwań Artura, zbliżają się do siebie.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-18

06:05 Prosto w serce, odc. 187/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 188/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 189/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 190/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 191/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-19

06:05 Prosto w serce, odc. 192/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
06:40 Prosto w serce, odc. 193/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:15 Prosto w serce, odc. 194/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
07:50 Prosto w serce, odc. 195/196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
08:25 Prosto w serce, odc. 196 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Prosto w serce. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Prosto w serce w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Prosto w serce.

Emisja w stacjach

Prosto w serce można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info