Solny skarb UNESCO godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Solny skarb UNESCO

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Solny skarb UNESCO będzie miała miejsce:

2017-11-17

16:30 Zapisz 2017-11-17 16:30:00 2017-11-17 16:45:00 Europe/Warsaw Solny skarb UNESCO - odc. 1 - UNIKAT Więcej Solny skarb UNESCO pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Solny+skarb+UNESCO TVP Polonia Solny skarb UNESCO - odc. 1 - UNIKAT Logo TVP Polonia
Pierwszy odcinek serii opowiada o najstarszych dziejach kopalni, począwszy od pierwszych sposobów wydobycia poprzez zmiany technologiczne, aż po stworzenie nowoczesnych tras turystycznych oraz miejsc wypoczynku, odnowy zdrowotnej i rozrywki.
Czas trwania: 8min. / Polska / 2017 / reportaż
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Solny skarb UNESCO. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Solny skarb UNESCO w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Solny skarb UNESCO można obejrzeć w:

Emisje w: TVP Polonia

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info