ZOO godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja ZOO będzie miała miejsce:

2018-02-21

02:20 ZOO, sez. 1, odc. 5: Blame it on Leo Logo TV Puls
Jackson, Jamie i Agent Shaffer rozpoczynają poszukiwania chemika z Alabamy, który ma dowody na uczestnictwo firmy Reiden Global w problemie dotykającym dzikie zwierzęta. W tym samym czasie, Chloe, Mitch i Abraham udają się do Rio de Janeiro, aby powstrzymać lokalne władze przez masową eksterminacją nietoperzy.
/ USA / 2015 / fabularny

2018-02-22

00:50 ZOO, sez. 1, odc. 6: This is what it sounds like Logo TV Puls
W czasie dochodzenia na temat nietoperzy w Rio de Janeiro, Mitch i Chloe zostają porwani przez miejscowego handlarza narkotykowego. Abraham przybywa im na ratunek. Ponadto, z celi śmierci w więzieniu ucieka Evan Lee Hartley, który chce ukraść jedyny dowód oskarżający Reiden Global, jaki udało się zdobyć całej załodze w czasie poszukiwań.
/ USA / 2015 / fabularny

2018-02-28

00:25 ZOO, sez. 1, odc. 7: Sleuths Logo TV Puls
Ekipa udaje się do Paryża, aby odnaleźć zaginione stado niedźwiedzi, których gatunek znany jest z nawyków migracyjnych. W czasie śledzenia nietypowych okoliczności zniknięcia misiów, Chloe musi współpracować ze swoim byłym narzeczonym, który jako strażnik cywilny pomaga w dochodzeniu. Tymczasem Jamie zostaje oskarżona o morderstwo, a załoga planuje włamanie do Reiden Global.
/ USA / 2015 / fabularny

2018-03-01

01:00 ZOO, sez. 1, odc. 8: Cheese stands alone, The Logo TV Puls
Kiedy do brzegu Massachusetts dobija statek handlowy, zespół odkrywa, że wraz z jego przypłynięciem, na pokładzie znajdują się przerażające, żądne krwi szczury. Tymczasem, Mitch nawiązuje kontakt ze swoją śmiertelnie chorą córką w Bostonie, ukrywając to przed pozostałymi członkami zespołu. Staje także przed bardzo trudną decyzją, aby uratować dziewczynkę, musi podjąć współpracę z firmą Reiden Global…
/ USA / 2015 / fabularny

2018-03-07

01:10 ZOO, sez. 1, odc. 9: Murmuration Logo TV Puls
Jamie próbuje się skontaktować się z dziennikarzem, który ujawni prawdę o zaangażowaniu firmy Reiden w globalny problem ze zwierzętami. Kiedy Mitch zdaje sobie sprawę, że Dalevenne pracuje dla korporacji, mężczyzna ucieka z lekarstwem. Niestety w czasie przesyłki medykamentu Mitch i Abraham spotykają po drodze stado przerażających ptaków.
/ USA / 2015 / fabularny

2018-03-08

01:00 ZOO, sez. 1, odc. 10: Emotional contagion Logo TV Puls
Zespół wybiera się do Zambii, aby tam przejąć DNA lamparta i zbadać je. Naukowcy liczą, że to pomoże im odkryć powód anormalnych zachowań, które przejawiają zwierzęta z całego świata. Kiedy nadchodzi czas powrotu, detektywi docierają do aktywisty na rzecz praw zwierząt, aby móc bezpiecznie dostać się do kraju. Chloe natomiast za cenę uniknięcia przelewu krwi, jest gotowa wiele poświęcić.
/ USA / 2015 / fabularny

2018-03-14

00:55 ZOO, sez. 1, odc. 11: Eats, shoots and leaves Logo TV Puls
Kiedy Jackson zostaje ciężko ranny w Zambii, zespół detektywów zabiera go natychmiast go szpitala w Zimbabwe. Tam odkrywają, że miejsce, w którym ich przyjaciel może uzyskać pomoc, otoczone jest przez dzikie zwierzęta.
/ USA / 2015 / fabularny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla ZOO. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku ZOO w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje ZOO

Emisja ZOO miała miejsce:

2018-02-15, 02:10 ZOO, sez. 1, odc. 4: Pack mentality Logo TV Puls
Drogi Jacksona, Mitcha, Jamie i Chloe łączą się, kiedy wszyscy zostają przydzieleni do śledztwa w sprawie morderstw ludzi przez dzikie zwierzęta. Sprawa zaczyna przybierać niebezpieczny obrót, ponieważ przypadki te zaczynają występować w różnych zakątkach świata. Kiedy zespół udaje się do Missisipi, aby przyjrzeć się atakowi wilka na więzienie, Abraham i Mitch próbują zastawić pułapkę na jednego z dzikich zabójców. Ekipa spotyka także agenta FBI, Bena, który wydaje się wiedzieć więcej niż w trakcie rozmów z Jacksonem.
2018-02-14, 02:20 ZOO, sez. 1, odc. 3: Silence of the cicadas, The Logo TV Puls
Jackson i Abraham udają się do Japonii, aby odnaleźć tam pozostałości badań prowadzonych przez ojca Jacksona, w których analizował zachowania zwierząt. Jamie natomiast przekonuje Mitcha, żeby towarzyszył jej w podróży do rodzinnego domu w Luizjanie. Reporterka chce podzielić się z senatorem wynikami swoich badań na temat powodu dziwnych zachowań lwów. Tymczasem Chloe zostaje zatrudniona w Paryżu na stanowisko agenta wywiadu. Na początek ma zająć się atakami.
2018-02-08, 02:10 ZOO, sez. 1, odc. 2: Fight or light Logo TV Puls
Jackson ratuje swojego przyjaciela od śmierci, który zostaje zaatakowany przez lwa w Botswanie. Wypadek powoduje narastanie dziwnej sytuacji panującej w naturze. Zwierzęta już nie boją się ludzi i zaczynają zabijać bez celu… Tymczasem Jamie i Mitch zaczynają prowadzić testy na małym lwiątku, aby sprawdzić, co jest przyczyną agresywnych zachowań tych drapieżników. W wyniku badań odkrywają niepokojące związki chemiczne w organizmach młodych.
2018-02-07, 01:00 ZOO, sez. 1, odc. 1: First blood Logo TV Puls
Jackson Oz jako młody amerykański zoolog spędza większość swojego czasu na safari pośród dzikich zwierząt w Afryce. W podróżach towarzyszy mu jego najbliższy przyjaciel Abraham, który świetnie rozumie instynkty natury. Obaj mężczyźni są bardzo zaniepokojeni, kiedy zwierzęta zaczynają atakować ludzi i stanowią dla nich poważne zagrożenie. Sprawą zaczyna interesować się reporterka Jamie Campbell, która za sprawę honoru postawiła sobie odkryć powód tajemniczych zachowań lwów.

Emisje archiwalne ZOO

Emisja ZOO miała miejsce:

2017-10-01, 11:00 ZOO, odc.1 Logo Polsat Play

Emisja w stacjach

ZOO można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat Play, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info