Aislinn Paul - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Aislinn Paul występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Aislinn Paul

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji seriali, filmów i programów TV z udziałem Aislinn Paul

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Aislinn Paul

2017-12-08, 17:10 Świece na Bay Street Godziny emisji CBS Europa Logo CBS Europa
Alicia Silverstone, Eion Bailey i Annabeth Gish w poruszającej historii rodzinnej. Dee Dee, samotna matka, przyjeżdża do swojego rodzinnego miasteczka. Nie było jej tu długo. Wraz z jedenastoletnim synem Trooperem postanawiają rozpocząć nowe życie. Niebawem dochodzi do spotkania Dee Dee z miejscowym weterynarzem Samem. To jej najbliższy przyjaciel sprzed lat. Mężczyzna jest obecnie szczęśliwym mężem uroczej Lydii, z którą pracuje w przychodni weterynaryjnej. Lydia oraz Sam rozpoczęli niedawno budowę nowego domu i planują wspólną przyszłość. Jednak przybycie Dee Dee wprowadza zamieszanie w życie Sama i jego rodziny. Wracają wspomnienia. Niebawem Dee Dee zdradzi swojemu dawnemu przyjacielowi prawdziwe powody powrotu do miejsca urodzenia. Przejmujący, słodko-gorzki film Johna Ermana. Życiowa historia opowiedziana w dużej mierze z perspektywy kobiet: Dee Dee granej przez Alicię Silverstone oraz Lydii, w którą wciela się Annabeth Gish. Problemy samotnej matki oraz szczęśliwej rodziny “na zakręcie” przykuwają uwagę widza, a znakomite aktorstwo pozwala odnaleźć psychologiczną prawdę w bohaterach. Jednocześnie to film lekki, doprawiony humorem i pozytywną atmosferą. Choć nie przesłodzony, bo wydarzenia dramatyczne płynnie splatają się z tymi bardziej wesołymi – jak w życiu. Na szczególną uwagę zasługuje kreacja młodziutkiego Matthew Knighta, który za swoją rolę otrzymał nagrodę Young Artist Award. Świece na Bay Street powstały w oparciu o poczytną powieść K.C. McKinnon.
2017-11-25, 10:55 Szczęśliwa karta SEZ.2, odc. 18/18 Godziny emisji Tele5 Logo Tele5
2017-11-18, 10:55 Szczęśliwa karta SEZ.2, odc. 17/18 Godziny emisji Tele5 Logo Tele5
2017-11-11, 10:55 Szczęśliwa karta SEZ.2, odc. 16/18 Godziny emisji Tele5 Logo Tele5

Stacje

Aislinn Paul do obejrzenia na antenie stacji: CBS Europa, Tele5

Programy, seriale, filmy

Aislinn Paul do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Aislinn Paul:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info