Dariusz Lewandowski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Dariusz Lewandowski występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Dariusz Lewandowski

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Dariusz Lewandowski (liczba emisji: 6, stacje: TVP HD).

2017-10-31, 12:30 Klan - odc. 2983 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Nad Wisłą dochodzi do spotkania Adama z Danielem, w wyniku którego Małgosia odzyskuje pieniądze, które wpłacała do sekty. Kolega z wojska prosi Darka o nietypową przysługę. Proponuje, aby podszedł za niego na rozmowę kwalifikacyjną.
2017-11-01, 12:30 Klan - odc. 2984 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Mimo sprzeciwu Czesi, Darek decyduje się w zastępstwie kolegi wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Leopold żali się córce, że Grażynka stale porównuje go do Ryśka. Odnosi wrażenie, że przegrywa w konkurencji z jej byłym mężem.
2017-11-02, 12:30 Klan - odc. 2985 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Leopold staje przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem musi zmierzyć się z pracami hydraulicznymi, do sprawy podchodzi ambicjonalnie. Kolega Darka dostaje pracę. Wysokość jego inżynierskiej pensji imponuje Czesi, zachęca męża, aby i on podjął studia.
2017-11-06, 12:30 Klan - odc. 2986 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Darek dochodzi do wniosku, że jednak powinien podjąć studia. Na Sadybie trwają przygotowania do imprezy z okazji 18. urodzin Jaśka. Odbywa się pierwsza rozprawa sądowa Daniela. Natychmiast po wyjściu z sali sądowej dochodzi do groźnego incydentu.
2017-11-07, 12:30 Klan - odc. 2987 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Dziewczyna, która próbowała zranić nożem Daniela zostaje ujęta przez policję. Okazuje się, że działała bez porozumienia z sektą. Na Sadybie wszyscy wspominają udaną imprezę urodzinową Jaśka, która wspaniale zintegrowała młodzież i starsze pokolenie.
2017-11-08, 12:30 Klan - odc. 2988 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Dzieci Gorajczyków są poszukiwane. Matka podejrzewa, że porwał je teść. Wyjawia Oli, że była przez niego molestowana. Monika z adwokatem odwiedza w szpitalu Daniela, by ustalić prawdę o pieniądzach Gravesa. Darek podejmuje decyzję o podjęciu studiów.

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Dariusz Lewandowski

2017-10-04, 12:30 Klan - odc. 2968 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Małgosia próbuje dotrzeć do Laury, ale matka dziewczyny zatrzaskuje jej drzwi przed nosem i odsyła do psychiatryka. Monika jest przekonana, że wczorajszy wypadek Daniela ma związek z sektą, jednak Daniel bagatelizuje sprawę.
2017-10-02, 12:30 Klan - odc. 2966 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Małgosia pomimo sprzeciwu matki planuje skontaktować się z Danielem i korzystając z nieuwagi Beaty, zdobywa numer jego telefonu. Maciek znajduje sponsora kursu na prawo jazdy. Ola odwiedza w szpitalu Ewę.

Stacje

Dariusz Lewandowski do obejrzenia na antenie stacji: TVP HD

Programy, seriale, filmy

Dariusz Lewandowski do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info